>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open 2017 - turniej główny (16.01-29.01.2017)

Status
Zamknięty.
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Kurs na Nadala nie powala, natomiast nie zdecydowalbym sie mimo wszystko na obstawienie zwyciestwa Dimitrova.

Wynika to z prostego faktu - stylu gry Nadala, ktory sprawia cholernie duzo problemow graczom z 1h bh.

Związane jest to z rotacja, jakiej po uderzeniu Rafy, dostaje pilka. Odbijajac sie od twardego kortu z taka predkoscia rotacji postepowej - pileczka wznosi sie bardziej ku gorze i nabiera chwilowego rozpedu. W tenisie ziemnym w zasadzie kazde uderzenie FH BH jest technicznie rzecz ujmujac identyczne - NIEZALEZNIE od wysokosci na jakiej znajduje sie pilka (w momencie uderzenia). Rozni sie w takiej sytuacji jedynie praca nog - moga byc odpowiednio ugiete w przypadku nizszych pilek, lub wybijac cialo do gory w przypadku wyzszych. Prowadzenie ciala, skret bioder i prowadzenie ręki pozostaje identyczne.

Spinowe forehandy Nadala, wymuszaja na przeciwnikach uderzanie ze wznoszacych pilek co związane jest z nizszym ulozeniem ciala - mocniej ugietymi nogami -&gt; co z kolei cholernie mocno eksploatuje miesnie nog. A na takim etapie turnieju przy grze z taka intensywnoscia - jest to bardzo istotny czynnik. A wyeksploatowane miesnie nog = brak dynamiki. A wiec taki styl uderzen Nadala wymusza na rywalach wieksza intensywnosc przy odbieraniu pilek. W innym przypadku, jesli rezygnuja ze wznoszacych pilek - zostaja &#39;wyrzuceni&#39; z kortu, co daje swietna okazje do gry kątowej czy skrotow.

To własnie stad placz Federera po finalach wielkich szlemow z Nadalem, to wlanie stad jego slowa w wywiadach, ze mecze z Nadalem sa dla niego katorga . To zwyczajnie dlatego, Federer za czasow swojej dominacji, tak bardzo meczyl sie z Nadalem.

Do tego Nadal w formie jest z uwagi na swoj defensywny styl gry, spinowe forehandy po lini, i dobieganie do niemozliwych pilek - jest NAJLEPSZYM tenisista swiata w aspekcie mijania przeciwnikow przy siatce.

Dimitrov ma oczywiscie szanse, ale musialby wspiac sie na wyzyny swoich umiejetnosci ofensywnego prowadzenia gry - zakladajac przy tym ze Nadal nie odpali swojego najlepszego tenisa.

Dyspozycja obu panow znana. Rafa mial juz odpasc z Raonicem, przez te jego &#39;kosmiczne serwy i dominujacy styl&quot;, z Monfilsem i jego &quot;magiczna technika i dynamika&quot;.... a tu choopak wyjasnil panów gładko po 3:0 :cool: :cool: (ku radosci mojego portwela :] )

Srednio oplacaly kurs na Rafe, ale jesli mialbym juz w cos lokowac hajs to bylby to wlasnie w Hiszpana.

Poza tym, lubie slyszec na korcie VAMOOOOOS, i C&#39;MOOON :jupisdfgdfg:

No i zycze sobie finalu Roger - Nadal ????

Za drobne

Nadal @1,44 BET365
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 23

mambak

Użytkownik
Nie bede mowic, ze Federer nie gra dla pieniedzy, bo gra. Do dzis pamietam jak wyciekla wiadomosc, ze bodajze dwa sezony temu za start w Bazylei Federer mial zazyczyc sobie osobno 1 milion euro, ale tutaj widac tez czysta determinacje.
Delikatnie mówiąc troszkę przesadziłeś...serio?...dla forsy? ???? Dla kasy to może grać tutaj Gavrilova, Baroni czy np M. Zverev ale Federer??? Typu nie neguję bo sam jestem skłonny zagrać w stronę Króla ale nie wspomniałeś nic o tym jak prezentuje się młodszy ze Szwajcarów w tegorocznym AO bazując na wrażeniu pozostawionym po meczach Fedexa z Berdychem i Kajtańcem
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
No juz juz... Nie &quot;plakamy&quot;. Moge przytulic w razie potrzeby. Jakbym mial odpisywac kazdemu, kto adresuje cos do mnie, to musialbym sie chyba zwolnic z pracy.
Na razie, to popisz troche, potypuj i tyle, bo ze sie tak wyraze, jestes uzytkownikiem &quot;na dorobku&quot;. Serio, nie moge wchodzic w polemike z kazdym.
Niemozliwoscia jest natomiast obejrzerzenie nieskonczonej ilosci meczow dla kogos, kto ma prace zawodowa. Jak ktos pisze, ze widzial chociaz polowe meczow cwiercfinalowych, albo bardzo duza czesc meczow 4 rundy to najprawdopodobniej klamie, czyz nie. Czasem wrecz w ciemno mozna powiedziec, ze ktos meczow zawodnika X nie ogladal. Chyba ze ogladal i -o zgrozo- nie kapuje co sie dzieje na korcie. Ja widzialem mecze Federera glownie i na tej posdstawie buduje swoj osad. Logiczne? Chyba tak.
Popisz, potypuj przede wszystkim, a nie komentuj kazdej blahostki, to moze kiedys wdamy sie w glebsze polemiki. Nie wiem. Jak ktos stawia warunek &quot;bedzie kasa, to zagram&quot;, to wydaje mi sie ze gra dla pieniedzy. Ale niech bedzie, ze sie nie znam, jezeli poprawi Ci to samopoczucie. Pozdrawiam.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Mecz Federer - Wawrinka jest jutro czy w piątek? Bo półfinały zawsze były tego samego dnia, w piątek. Coś się zmieniło?
Później do usunięcia.
 
czaro82 441,5K

czaro82

Użytkownik
Niemozliwoscia jest natomiast obejrzerzenie nieskonczonej ilosci meczow dla kogos kto ma prace zawodowa. Jak ktos pisze, ze widzial chociaz polowe meczow cwiercfinalowych, albo bardzo duza czesc meczow 4 rundy to najprawdopodobniej klamie, czyz nie. Czasem wrecz w ciemno mozna powiedziec, ze ktos meczow zawodnika X nie ogladal. Chyba ze ogladal i -o zgrozo- nie kapuje co sie dzieje na korcie. Ja widzialem mecze Federera glownie i na tej ...
... może akurat mało się udzielam w tym temacie ale nie zgodzę się z Tobą że ciężko jest pogodzić pracę
zawodową z ogladaniem większości spotkań czy to ćwierćfinalowych czy też pozostałych ponieważ obejrzeliśmy z kumplami niemal wszystkie mając podgląd na kazdy kort nawet tam gdzie dopiero zawodnicy dogrzewali się przed swoimi spotkaniami koszt takiej aplikacji 13 zeta eurosport-player polecam każdemu typerowi przede wszystkim właśnie na wielkie szlemy pozdrawiam.
Ps. ... u mnie śmiga na zwykłym starym samsungu galaxy wiec cudów techniki również do tego niepotrzebujemy panowie gorąco polecam na French Open czy Wimbledon bajka
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mecz Federer - Wawrinka jest jutro czy w piątek? Bo półfinały zawsze były tego samego dnia, w piątek. Coś się zmieniło?
Później do usunięcia.
Z tego co widzę, to Federer gra mecz w czwartek o 9:30, natomiast Nadal w piątek. Wobec tego zwycięzca meczu pomiędzy Federerem a Wawrinką będzie miał po prostu dzień więcej na odpoczynek...
Ktoś wcześniej dobrze napisał, że Federer grywał w sesjach wieczornych, więc zmęczenie będzie mniejsze. Do tego dzień więcej na odpoczynek od wygranego w meczu Nadal-Dimitrov.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Bryan/Bryan-Carreno Busta/G.Lopez 1 1,4 Bet365

Po prostu niewyobrażam sobie by Amerykanie mieli odpaść z Hiszpanami.Bryany ostatnie miesiące słabsze,gdzie często odpadali z parą Kontinen/Peers a więc potencjalnymi rywalami w finale.Hiszpanie kapitalny turniej rozegrali dochodząc do SF ale doświadczenie Bryan Brothers zrobi swoje i awansują do finału.

W finale widzę skład Bryanów z Kontinen/Peers i wygraną tych drugich.


Mattek/Bryan-Svitolina/Guccione over 19,5g 1,83 Bet365

Wystarczy 20 gemów by weszło,jak dla mnie możliwe tutaj trzy sety.Svitolina z Guccione po te 4 gemy to mogą sobie wyserwować,owszem Mattek z Bryanem faworytami ale Svitolina z Guccione niezłe spotkanie potrafią rozegrać co już tutaj udowodnili,dodatkowo Bryan po deblu może być trochę rozkojarzony po mojemu zacięte spotkanie będzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 29K

sobolekk

Użytkownik
No to czekalem czekalem do samego konca i sie doczekalem, masoweczka za nazwisko poszla i na 1xbet mamy na Stana 2,67 XDDD tu nawet analizy pisac chyba nie trzeba zeby wiedziec ze to jest value. 50/50 szanse to jest max co moge dac Federerowi, i nic tu nie zmienia wygrane z Berdychami i Nishikorim
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
podzielam :cool: odpalam Stana i czekam na mozliwy fajny cash out:grin: pozdro!
A ja nie podzielam. Stan na hardzie nie potrafi grać z Fedex-em. Zresztą on wogóle nie potrafi z nim grać. O ile na mączce udało mu się wygrać chyba ze trzy razy to na hardzie w 16 spotkaniach 16 porażek i ledwie chyba 4 ugrane sety. Jedynie ze względu na wiek Rogera mozna mieć jakieś małe obawy. Ale jeżeli wytrzyma kondycyjnie to poskłada Stana. Ależ to byłoby piękne - finał Rafa - Roger i u kobitek Venus - Serena. To jakieś &quot;deja-vu&quot; ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Na dimitrova szykuje się jeszcze większe value nie zdziwię się jak po masowce za nazwisko kurs będzie 3. Przecież ten chłopak miażdży rywali a pokonał też nie byle kogo bo raonica i nishikoriego . Nie przegrał ani razu w sezonie i kurs 3? Wolne żarty nazwisko nie gra
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Król Fedex - Stanislas Warwinka
over 3,5 1.4 bet365
✅
Tutaj nie bedzie niespodzianki i zaden nie pusci meczu 3-0, bedzie dlugi mecz walki. 4 sety gwarantowane a nawet kto wie czy nie bedzie dlugiego piatego seta.
Krol Fedex to wygra rzecz jasna, jest Legenda i ma przewage psychologiczna nad Warwinka, jemu wysiada glowa gdy widzi Fedexa. Mecz dlugi bo Fedex starszy i napewno nie raz troche zluzuje gume. Polecam ten typ mocno, ja gram dosc grubasnie w temacie.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
A jednak!
Piękny mecz i w końcu Roger stanie przed olbrzymią szansą na kolejny (pewnie ostatni) tytuł Wielkiego Szlema. Sukces rodzi się w bólach, a w 5. secie wyglądał średnio, myślę, że nie tylko ja miałem wrażenie, że Stan zaczyna dominować.
A pamiętajmy, że będzie miał ok 24h więcej na regenerację niż lepszy z pary Dmitrov/Nadal. Spory handicup...
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
VAMOS ROGER !
Pisanie glupot o lekkim zwyciestwie Wawrinki 3:0, o slabej glowie Federera, o traceniu kasy i tam jeszcze kilka innych... Puenta jest jedna - przydalaby sie w koncu chwila refleksji co poniektorym i odrobina pokory :&lt;

Ale wracajac do rzeczywistosci
przemyslenia na final, aktualne to o czym wspomnialem wczesniej

Australian Open 2017 - Roger Federer wygra turniej @3.0 BET365
Zwroccie uwage, ze Roger rozegral swoje wszystkie mecze, albo zdecydowana wiekszosc - W FAZIE WIECZORNEJ -&gt; mniejsza temepratura -&gt; organizm mniej wyeksploatowany. W takich meczach moze to miec DIAMETRALNE znaczenie. Dzieki temu Roger moze wykorzystywac swoje wszystkie atuty i jestem przekonany ze to on bedzie strona dominujaca w meczu z Wawrinka. Slusznie jest faworytem i jesli tylko zagra swoj tenis - wygra ten mecz.

Dodam ze Federer, przed meczem finalowym bedzie mial dzien wiecej odpoczynku - co w polaczeniu z poznymi godzinami rozgrywanych spotkan (o czym wspomnialem wyzej) - bedzie cholernie istotnym atutem na final.
Co ciekawe, juz teraz na zwyciestwo Federera w AO jest @1,90 BET365
Dziwnie wysoki kurs.
Jesli w finale bedzie gral Nadal - Kurs na Federera powinien oscylowac w okolicach 1,60-1,70
Jesli w finale zagra Dimitrov - Na Rogera powinnismy dostac nie wiecej jak 1,40.
Dlaczego wiec teraz jest 1,90?
Roger 1 dzien wiecej odpoczynku, ten &quot;uraz&quot; to raczej nic powaznego, bo w 5 secie zapieprzal az milo.
A 3 dni regeneracji to naprawde duuuza zaleta i handicap jak wspomnial kolega wyzej - to jednak 33% dluzej od swojego finalowego rywala - zapewne Nadala ;&gt;
Jesli ktos ma zamiar grac na Rogera w finale, to bierzcie teraz jak buleczki
I dajcie juz sobie spokoj z tymi herezjami o &#39;niewystarczajacej&#39; formie i slabej glowie Rogera. Ta sama spiewka od 3 ostatnich meczy. Grzyb z waszym hajsem, najgorsze ze inni uzytkownicy lykaja takie duperele o najbardziej utytulowanym tenisiscie w historii
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
VAMOS ROGER !
Co ciekawe, juz teraz na zwyciestwo Federera w AO jest @1,90 BET365
Dziwnie wysoki kurs.
Jesli w finale bedzie gral Nadal - Kurs na Federera powinien oscylowac w okolicach 1,60-1,70
Jesli w finale zagra Dimitrov - Na Rogera powinnismy dostac nie wiecej jak 1,40.
Dlaczego wiec teraz jest 1,90?
Pewnie z takich samych powodów z jakich teraz mamy 1.4 na Nadala z Dimitrovem. Kursy w finale z Nadalem będą zapewne faworyzowały Nadala, dlatego, że Dimitrov jest zawodnikiem grającym BARDZO podobnie do Rogera (i również będącym w wielkiej formie) i jeśli Rafa poradzi sobie z nim, to z Fedem też powinien (myślenie bukmacherów). Ponadto Federer pokazał dzisiaj, że miewa przestoje, przez które oddaje za darmo całe sety.
No i argument, który podał ktoś wyżej, który ostatecznie sprawił, że nie stawiam na Dimitrova - Rafa vs. jednoręczny backhand. To zawsze faworyzuje Rafe. On będzie obijał ten backhand i to będzie dla niego ogromna kopalnia punktów.
Myślę, że jak Rafa awansuje to w finale będą kursy 1.8-2 na korzyść Hiszpana, stąd te 1.90 teraz, bo przeciwnikiem zawsze może być Dimitrov.
Sorry, ale nie mogę na to patrzeć
Na dimitrova szykuje się jeszcze większe value nie zdziwię się jak po masowce za nazwisko kurs będzie 3. Przecież ten chłopak miażdży rywali a pokonał też nie byle kogo bo raonica i nishikoriego . Nie przegrał ani razu w sezonie i kurs 3? Wolne żarty nazwisko nie gra
Serio myślisz, że ktoś stawia kase na Nadala za nazwisko? Co najwyżej Janusz w sts 2zł, które nie ma ŻADNEGO wpływu na kurs. Masówka to może właśnie pójść w drugą stronę - &quot;oo Dimitrov wygrał brisbane i kurs aż 3, STAWIAM moje całe pozostałe na koncie 50zł&quot; (bo reszta poszła na valuebety na Wawrinke, Goffina i Monflisa ???? ???? ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 26

pioteer

Użytkownik
kilka małych uwag: po pierwsze w tym roku w Melbourne nie ma rekordowych temperatur, jest duże zachmurzenie, raz nawet pokropiło. moim zdaniem nie ma sensu wyliczanie kto ile zagrał sesji dziennych a kto ile wieczornych.
po drugie Federer będzie zdecydowanym faworytem ewentualnego finału z Dimitrovem, ale z Nadalem kursy będą wyrównane i słusznie - obaj mają równie mocne argumenty przemawiające za ich zwycięstwem (kłania się zresztą stare powiedzenie, że finałów się nie gra tylko się je ogląda)
po trzecie finał będzie w piątą rocznicę legendarnego, niemal 6-godzinnego finału Djokovic-Nadal. dwa dni przed tamtym starciem Djoko rozegrał 5-godzinny mecz z Murrayem i co? i wyciągnął z 2-4 w piątym secie. Nadal już nie ma 25 lat, ale ten dzień różnicy w rozgrywaniu półfinału nie będzie miał najmniejszego znaczenia
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
No i argument, który podał ktoś wyżej, który ostatecznie sprawił, że nie stawiam na Dimitrova - Rafa vs. jednoręczny backhand. To zawsze faworyzuje Rafe. On będzie obijał ten backhand i to będzie dla niego ogromna kopalnia punktów.

Myślę, że jak Rafa awansuje to w finale będą kursy 1.8-2 na korzyść Hiszpana, stąd te 1.90 teraz, bo przeciwnikiem zawsze może być Dimitrov.

Calkiem logiczne. No tak sie sklada ze argument z przewaga Nadala nad 1h bh jest moj, TYMNIEMNIEJ - sam postawie sie swojej retoryce i mimo wszystko w finale Federera z Nadalem, wg mnie wieksze szanse ma Roger.

Dla mnie Federer zwyciestwem z Wawrinka udowodnil ze to wlasnie teraz jest jego czas. Udowodnil pewnie tez i sobie ze stac go na ten wymarzony i oczekiwany od lat tytul. Pewnie - mial przestoje z Wawrinka. Ale podobnie Nadal - drugiego seta z Raonicem, nie powinien byl wygrac. I nie wygral go - bo to Raonic go przegral sam ze soba.

Nadal powinien rozjechac Dimitrova bez problemu.
Ten jego spinowy forehand robi straszne rzeczy 1h backhandowcom.

Wystarczy spojrzec na statystyke jego gier z najlepszymi grajami z jednorecznym backhandem


.
FEDERER vs NADAL
11 - 23
(32% wins) (68% wins)


WAWRINKA vs NADAL
3 - 15
(17% wins) (83 % wins)

O tym pisalem wyzej. Jesli Nadal zagra swoj tenis - Dimitrov nie ma czego szukac na korcie.

Natomiast w przypadku Federera jest gra troche bardziej bezkompromisowa. Tam bedzie jak najszybsze konczenie akcji. Jesli bedzie wiecej winnerow niz unforced errors - Roger powinien wygrac z Rafa.

Plus to o czym ciagle mowie - handicap wypoczynkowy plus WSZYSTKIE mecze w sesji wieczornej Federera.

Alez bedzie final :cool:
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
kilka małych uwag: po pierwsze w tym roku w Melbourne nie ma rekordowych temperatur, jest duże zachmurzenie, raz nawet pokropiło. moim zdaniem nie ma sensu wyliczanie kto ile zagrał sesji dziennych a kto ile wieczornych.

po drugie Federer będzie zdecydowanym faworytem ewentualnego finału z Dimitrovem, ale z Nadalem kursy będą wyrównane i słusznie - obaj mają równie mocne argumenty przemawiające za ich zwycięstwem (kłania się zresztą stare powiedzenie, że finałów się nie gra tylko się je ogląda)

po trzecie finał będzie w piątą rocznicę legendarnego, niemal 6-godzinnego finału Djokovic-Nadal. dwa dni przed tamtym starciem Djoko rozegrał 5-godzinny mecz z Murrayem i co? i wyciągnął z 2-4 w piątym secie. Nadal już nie ma 25 lat, ale ten dzień różnicy w rozgrywaniu półfinału nie będzie miał najmniejszego znaczenia

Oj, nie moge sie z Toba zgodzic. Sam gram w tenisa od kilku ladnych lat. Nie na poziomie zawodowym wiec moje doswiadczenie tutaj nic nie powie, ale rozmawiajac z kilkoma profesjonalnymi tenisistami, ktorzy grywaja w roznych formulach turniejowych - wniosek jest jeden. Ten jeden dzien odpoczynku to istotna roznica dla organizmu po tak nieludzkim wysilku. A amplituda 30* w dzien, do 20 wieczorem - tez robi swoje. Fakt ze Roger rozegral 5 setowke - a taka nie zapowiada sie w przypadku meczu Nadala z Dimitrovem, i jeden dzien wiecej na odpoczynek - w duzym stopniu się niwelują, wiec na dzien dzisiejszy nie jest to jakis istotny aspekt przewagi Rogera nad Nadalem. Natomiast, z cala pewnoscia sprzyjajaca formula turnieju i dzien dluzej odpoczynku sprawi ze Roger bedzie wzglednie w pelni sil - jak na ten etap turnieju.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hm.. Mam dziwne wrażenie, że Wawrinka nie był dzisiaj sobą w tym meczu.... Żadnych uściśnięć pięści, pokazania palcem na głowę po wygraniu setów itd... Parę razy widać było w powtórkach grymas bólu ...
Co do samego meczu to jestem teraz pewien, że zwycięzca AO zostanie Nadal. Moim zdaniem jest w najlepszej formie od lat... I szczerze kondycyjnie zje Szwajcara.. Takie mam odczucie, ktoś się wypowie ? ... Oczywiście mowa tutaj jeśli Nadal pokona Bułgara
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tez czuc w powietrzu wygrana w AO Nadala.. Rafa zlapal rytm i jest to tenisista, z ktorym kazdemu gra sie ciezko.. Kazdy trąbi, ze dzien wiecej to dla Roga plus a wg mnie jest to minus . Dlaczego ? Caly czas graja co dwa dni, dluzsza przerwa czasem potrafi bardziej wybic z rytmu meczowego niz byc pomocna.. Niekorzystny bilans Federera z Nadalem, Rafa znow bedzie bombardowal BH szwajcara, o ile w tym aspekcie Rog wyglada super, to przez cale 4 czy 5 H a na taki final sie zanosi, no nie wytrzyma Rog gry Bh na tak solidnym poziomie .. Jezeli w finale bedzie Dimi , Roger go zje, jezeli w finale bedzie Rafa a na to sie zapowiada to hiszpan szwajcara zajedzie .. Takie moje odczucia . Ogladalem mase finalow czy polfinalow Roga z Rafa i gdy sie spotykali, Roger naprawde byl w opalach, Rafie lezy Roger i patrzac na motywacje hiszpana, jego walke do konca , jak dojdzie do 5 seta , Rafa nie odpusci szwajcarowi , choc wg mnie bedzie 3:1 dla Rafy z racji tego , ze Federerowi nie lezy styl hiszpana i z racji tego, ze Rafa jest w rownie swietnej formie ..
Tak to bedzie wygladalo ???? vamos rafa ????
https://youtu.be/vvhrtiS0lwU
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Zanim jeszcze dojdziemy do finału, najpierw mamy drugi półfinał.
Nadal - Dimitrov
3:1 Nadal @4.00 Unibet ⛔
3:2 Nadal @5.60 Unibet ✅

Jak się dobrze rozłoży stawkę to wychodzi kurs ok. 2.30.
Długo myślałem nad tym spotkaniem. Po obu stronach skrajnie różne argumenty. Za Nadalem przemawia styl gry, natomiast u niego intensywność już nie ta. Myślę, że Murray lub Nowak pokonaliby go w max 4 setach. Dimitrov gra świetnie, naprawdę świetnie. Niczego innego o jego grze nie można powiedzieć. Z jednej strony Dimitrov w takiej formie ewidentnie jest w stanie wygrać z każdym, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie, żeby Nadal przegrał mając w ręce taki atut jak jego kręcony forehand vs jednoręczy backhand Dimitrova. Wydaje mi się, że Rafa wygra, ale także sądzę, że Dimitrov powalczy. Dlatego gram taką kombinację dokładnych wyników. Moim zdaniem to jedyne logiczne rozwiązanie na ten mecz, bo stawianie Nadala po 1.4 jest dla mnie nie do zaakceptowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom