>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2017 - turniej główny (16.01-29.01.2017)

Status
Zamknięty.
galica13 522

galica13

Użytkownik
No nieźle, póki co około 2.50 wystawili na chińczyka syna chińczyczki ????
Tak jak kocham Króla to wydaje mi się, że chińczyk wygra to 3-1
 
arkpra 15

arkpra

Użytkownik
Fedex co pozamiatał Berdycha, takiej lekkości w grze to nie widziałem już dawno. Czekam na kursy przeciwko Nishikori i jak będzie powyżej 1.60 na Rogera to chyba trzeba będzie coś zagrać
Tez właśnie czekam na kursy. To co Dziś pokazał Roger było spoko, ale Berdych na to pozwolił ...
 
T 0

the-viper

Użytkownik
Kurs będzie w okolicach 1,6. W całorocznym wisi 1.57, u ruskich 1.65.
Federer jeśli zagra jak dziś, to ma szanse z kitajcem. Agresja od początku + niech się strzeże nieprzygotowanych runów do siatki.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
A co fachowcy myślą o Nadalu? Bagietę poskładał lekko, łatwo i przyjemnie. Kurs koło 1.4 do jakiegoś dubla wygląda całkiem fajnie.
 
diaz 95

diaz

Użytkownik
HERBERT / MAHUT powinni wygrac ? Mysle zeby dodac ich do dubla jaki mam zamiar pograc , kieruje sie wiekszy doswiadczeniem frankow oraz mentalnoscia Janka , prosze jednak zeby wypowiedziala sie jakas osoba ktora zna sie bardziej na tenisie niz ja , z gory dziekuje !
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
HERBERT / MAHUT powinni wygrac ? Mysle zeby dodac ich do dubla jaki mam zamiar pograc , kieruje sie wiekszy doswiadczeniem frankow oraz mentalnoscia Janka , prosze jednak zeby wypowiedziala sie jakas osoba ktora zna sie bardziej na tenisie niz ja , z gory dziekuje !
Oj nie radzę po tym kursie, nasi mogą swoje wyserwować, a w tajach to już licho wie jak to się skończy. Prędzej Lopezów bym dorzucił.
Potem oczywiście do usunięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Bautista - Ferrer - 1
Thiem - Paire - 1
Pinnacle AKO: 1,943 ✅
Thiema nie oglądałem bo środek nocy. Dobrze, że gra Ferrera bardzo odbiega od topowych graczy w tym momencie bo Bautista grał bardzo przeciętnie. Pierwszy serwis w ogólnie nie wchodził. Z taką grą nie ma szans z Raoniciem. Dzisiaj Gilles pokazał, że trzeba naprawdę świetnie mijać grając z Kanadyjczykiem. Nie widzę, żeby Bautista mógł się popisać efektownymi zagraniami, jak to zrobił dzisiaj Simon.
Na jutro przygotowałem dwa typy. Bazuje wyłącznie na moich obserwacjach powyższych zawodników z ostatnich kilku miesięcy. Ferrer wydaje mi się, że ma problemy ze swoją grą. Bautista dobry na hardzie i w szczytowej formie. Wydaje mi się, że w pojedynku do 3 wygranych łatwiej będzie Bautiście, który obecnie jest robotem tenisowym. Ferrer zawsze bazował na świetnym przygotowaniu, które powoli zaczyna go zawodzić.
Thiem obecnie dwie klasy wyżej od Paire&#39;a. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacji w której Francuz przejmuje kontrolę w meczu z Austriakiem. Arsenał jaki posiada Thiem jest niesamowity. Nawet grając poniżej możliwości powinien to wygrać. Paire z kolei miewał świetne mecze. Wygrał z Nishikorim, był bliski wygrania z Murray&#39;em. Natomiast ostatnio dużo błędów w grze, średnia skuteczność serwisowa.
Poza tym gratuluję wszystkim Evansa. Chyba większość z nas siedziała w tym pociągu, dużo betów w jego stronę na tym poście. Przyjemnie oglądało się ten mecz.
Powodzenia!
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Przepraszam za zasmiecanie, ale gdzie znajde wspomniane przez Ciebie typy dlugoterminowe- mam na mysli gdzie szukac na stronie Fortuny.
Zakłady długoterminowe dostępne są po zakończeniu sesji wieczornej a przed rozpoczęciem sesji dziennej kolejnego dnia zawodów w Melbourne. Czyli u nas mniej wiecej w godzinach 14-1 w nocy. Także już można obstawiać.
Typy na jutro i pojutrze z Fortuny:
Dimitrov - Gasquet powyżej 3,5 seta @ 1.46 ⛔Ja nie potrafię wskazać tutaj faworyta, obaj grają bdb, Bułgar wygrał na początku bardzo mocno obsadzony turniej w Brisbane, z kolei Francuz deklasuje swoich rywali w Melbourne. Liczę na zacięty mecz. Nie widzę tutaj żeby którykolwiek miał to wziąć w 3 setach.
Nadal-M. Zverev 1 @ 1.40 ✅Typ opisałem w moim wcześniejszym poście. W skrócie Niemiec bardzo groźny rywal dla Rafy, bdb serwis i szybkie płaskie uderzenia, ale jeszcze nie teraz na długi intensywny mecz, który powinien nieźle znieść odbuowujący się Hiszpan
Monfils - Kohlschreiber 1 @ 1.28 ✅Gael jest graczem zwyczajnie lepszym pod każdym względem . Bardzo rozważnie dobiera tyrnieje w ostatnim czasie, nie gra wiele, ale stara się jak najlepiej wypaść na turniejach wielkoszlemowych i zainkasować sporo punktów. Do tej pory nie stracił wielu sił, kontuzje chwilowo raczej go nie trapią, powinien to wygrać i wypełnić minimum na ten turniej.
Raonic - Simon 1 @ 1.2 ✅Bombardier kontra przebijak. Mecz również opisałem wcześniej. Jak Milos będzie wstrzelony to Simon najzwyczajniej nie będzie miał argumentów.
Wawrinka - Seppi 1 @ 1.12 ✅Diesel Stan powinien już się na dobre rozbujać i jak miałby odpaść z kimś pokroju Seppiego to raczej we wcześniejszej rundzie niż teraz. Jak ini rywale, tak i Włoch nie wytrzymają intensywności gry zaproponowanej przez Stana.
Tsonga - Evans 1 @ 1.28 ✅Jo w niezłej formie, kolejny z meczów gdzie więcej zależy od Francuza, jak będzie siedział serwis i forehand to ciężko będzie Brytyjczykowi czymś odpowiedzieć
Murray - M. Zverev 1 @ 1.02 ⛔Nędzny kurs, ale po prostu nie widzę innej opcji i od razu uprzedzając inne wpisy - nie, dla mnie to nie byłaby taka sama niespodzianka jak Novaka z Istominem tylko większa. Szkot przyjechał tutaj żeby wygrać cały turniej, takie na pewno ma nastawienie, w odróżnieniu od niego Novak wygląda na zwyczajnie przemęczonego i dlatego gra tak nierówno, Andy&#39;emu nie powinno się przydarzyć nic złego
Federer-Nishikori powyżej 3,5 seta 1.48 ✅Podobnie jak w meczu Gasquet-Dimitrov nie wiem kto wygra, nic mnie nie zdziwi oprócz gładkiego zwycięstwa któregoś z tych panów. Obaj grają bdb, trochę szkoda, że spotykają się zalednie w 4tej rundzie a nie dalej. Dziś Roger poniżył wręcz Berdycha, ale Czech od dłuższego czasu gra nieco słabiej, nie wyobrażam sobie podobnego wyniku z Keiem, który zresztą potrafi grać z Rogerem i postawi mu ciężkie warunki w grze kątowej i backhandowej. Tylko trochę serwisu Japończykowi brakuje.
Trochę dla zabawy:
Mikst:
Mirza/Dodig - Siegemund/Pavic 1 @ 1.34 ✅bo wg mnie są zwyczajnie lepszymi deblistami, Ivan w niezłej formie singlowej
Herbert/Mahut - Janowicz/Matkowski 2 @ 4.1 ⛔a czemu nie. obaj nasi panowie mocno serwują, Matkowski nie wygląda ostatnio źle, natomiast słynny francuski debel wg mnie jeszcze nie wygrzebał się z dołka
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dwa typy na dzisiaj, na początek dubel:
Nadal &amp; Carreno Busta ⛔ @ 1,96 PinnacleSports ⛔Istomin zaprzecza logice :-D życiowy wynik tego grajka, no i 5 setów - byłem przekonany, że kondycyjnie padnie
Na początek mecz Nadala ze Zverevem. Na pewno wielki talent z Niemiec, z pewnością w przyszłości będzie osiągał wyniki, ale dla mnie póki co gość jest niestabilny a przy graniu do 3 wygranych setów jest to również ważne. O co chodzi? Młody na pewno będzie grał na ambicji, jednak w momencie, w którym przestanie wychodzić (a taki może się zdarzyć) mentalnie siądzie. Miał problemy w 1 rundzie z Haase i było doskonale widać ten moment (na szczęście się pozbierał w porę, bo byłby niesmak), potem bez przygód i ceregieli (ale rywal też niezrównoważony). Rafa dwa razy pewnie - mecz z Baghdatisem nawet bardzo (myślałem, że Cypryjczyk bardziej powalczy) - jest tutaj słusznym faworytem i myślę, że powoli o ile nie najlepszy - to dobry Rafa wraca do nas.
Do dubla dorzucam typ ,,przeciwko&#39;&#39; Istominowi. Zawodnicy po wielkich wynikach siadają mentalnie i gram tu przeciwko gościowi, który wykręcił tutaj zapewne maksymalne co tylko mógł wykręcić. Carreno Busta w 1 rundzie też męczył się niemiłosiernie, ale druga wygrana swobodnie. Myślę, że Istomin już sensację jaką miał sprawić, sprawił a drugi raz nie wskoczy na tak bardzo wysoki poziom (wiem, że do niektórych może to nie przemawiać, ale gdy zawodnik daleki rankingiem sprawia sensację to istnieje tendencja do odpanięcia w następnej rundzie) - na to liczę tutaj i nie ukrywam, że głównie tym się sugeruję. Oczywiście Carreno zrobił także olbrzymi postęp i wykręca lepsze wyniki na turniejach od Uzbeka, ale wiadomo - mecz meczowi nierówny a to co było w 2016 roku, zostaje w 2016 roku.
Typ jeszcze na sucho - także dubel.
Bautista Agut suma gemów @ powyżej 20,5 1,85 totolotek ✅
Goffin suma gemów @ powyżej 22,5 1,9 totolotek ⛔
Ako: 3,515 ⛔

Karlovic stary dziad nawet jednego tie-breaka nie powąchał...
Bez nadmiernej argumentacji - uważam, że oba mecze uraczą nas przynajmniej czterema setami a obaj panowie są tu faworytami (w wypadku Goffina dochodzi fakt grania na Karlovica, który wygrywa najczęściej w tie-breakach - 4 sety, jeśli przegra w tie-breaku jednego to zdobędzie minimum 24 gemy (przy założeniu, że wygra mecz). Bautista jest dla mnie słusznym faworytem, ale Ferrer na pewno będzie biegał jak szalony i myślę, że może urwać seta a może nawet i dwa. Nie sądzę, aby było to jednostronny spektakl.
Jeśli do tego ostatniego ktoś widzi lepszą ofertę niż totolotek to niech da znać (nie miałem czasu analizować poszczególnych buków w tym temacie a akurat teraz mam czas wrzucić analizę, sam raczej w totolotku nie zagram - przez podatek, ewentualnie uzupełnię później).
 
mariuszkozik 26

mariuszkozik

Użytkownik
Mecze 1/8 finału w górnej połówce przebiegały zgodnie z przewidywaniami. Za godne uwagi uważam pewne, trzysetowe zwycięstwo Daniela Evansa nad Bernardem Tomicem oraz momentami kosmiczną grę Rogera Federera w starciu z bezradnym Tomasem Berdychem.
Oto moje typy na dolną połówkę.
1. Gael Monfils - Philipp Kohlschreiber
Dobrzy znajomi. W tourze grali ze sobą aż 15 razy, ale co ciekawe jutro po raz pierwszy zagrają w turnieju wielkoszlemowym. Faworytem Francuz, który na wzór zeszłorocznego startu w Melbourne bez większych problemów pokonuje kolejnych rywali. Kohlschreiber powalczy z Monfilsem tylko w przypadku słabszej dyspozycji tego drugiego. Na to jednak się nie zanosi, bo Gael ma rachunki do wyrównania za zeszłoroczny ćwierćfinał i będzie dążył do rewanżu przeciwko Raonicowi.
Typ: Gael Monfils wygra 3-1
2. Alexander Zverev - Rafael Nadal
To jest mecz z gatunku tych, do których nie wiem z której strony się zabrać- iść spać wcześniej i wstać około 4:30(niewykonalne), czy nie spać do samego rana (niewykonalne) i delektować się grą 14-krotnego triumfatora turniejów wielkoszlemowych oraz najzdolniejszego z młodego pokolenia tenisisty. To jest tzw. “must watch”, tego nie można przegapić. Moim typem jest zwycięstwo Niemca. Zverev ma w głowie ich jedyne dotychczasowe spotkanie (Indian Wells 2016), kiedy to zepsuł piłkę meczową w niewyobrażalnie groteskowy sposób. Jedno jest pewne, to nie będzie mecz do jednej bramki.
Typ: Alexander Zverev wygra 3-2
3. Roberto Bautista - David Ferrer
Patrzę na tą parę i mam nieodparte wrażenie, że ten mecz wygra Hiszpan (tak, wiem, że jesteście zaskoczeni). Na razie grali na Wimbledonie i US Open, tam lepszy był Ferrer. W myśl zasady “do trzech razy sztuka” tym razem wygra Bautista. Roberto w tym sezonie jest jeszcze bez porażki- przed Australian Open nie miał sobie równych w Chennai.
Typ: Roberto Bautista wygra 3-1
4. Gilles Simon - Milos Raonic
Kanadyjczyk ten mecz wygra 3-0. Pewnie bym tak napisał, ale w myśl nieoficjalnych przepisów, że w turnieju zawsze przychodzi słabszy mecz typuję, że teraz czas na Milosa. Simon w przeszłości w Australian Open sprawiał spore kłopoty najlepszym (2-6, 3-6, 6-4, 6-4, 3-6 z Federerem w 2011 roku, czy 3-6, 7-6, 4-6, 6-4, 3-6 z Djokovicem w zeszłym sezonie). Z Raonicem też grali już pięć setów (RG 2014). Dodatkowo Kanadyjczyk kilka dni temu był osłabiony i nie wiadomo, czy jest w 100% gotowy na długą przeprawę. A co tam. Zaryzykuję wygraną Simona.
Typ: Gilles Simon wygra 3-1
5. Dominic Thiem - Benoit Paire
Paire to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych postaci w tourze. Im dalej jednak w turniej, tym mniejsze szanse na to, że Francuz zagra na poziomie. Thiem do tej pory wygrywał w czterech setach z Struffem i Thompsonem, ale teraz typuję jego gładkie zwycięstwo. Austriak musi w końcu pokazać swoją wartość w turnieju wielkoszlemowym. Po odpadnięciu Djokovica w dolnej połówce pojawiła się realna szansa na przynajmniej półfinał.
Typ: Dominic Thiem wygra 3-0
6. Ivo Karlovic - David Goffin
O jeju. Nie jestem fanem Karlovica. Nie jestem w stanie oglądać jego tenisa dłużej niż kilkanaście minut, dlatego szacunek dla ludzi, którzy wytrzymali ponad 5 godzin oglądając jego pojedynek z Zeballosem. Dla 37-letniego Chorwata trzecia runda to bardzo dobry wynik. Goffin będzie raczej nie do przejścia. Jeśli Belg zdoła zagrać na poziomie pokazówki w Abu Dhabi trzy tygodnie temu to może w tym turnieju naprawdę namieszać.
Typ: David Goffin wygra 3-1
7. Grigor Dimitrov - Richard Gasquet
Sporą niespodzianką w tym meczu byłyby 3 sety. Dobra gra Dimitrova została dostrzeżona przez ekspertów, ale nie wiem czy mu to pomoże, bo coraz częściej wymienia się go obok Nadala, czy Raonica jako potencjalnego finalistę. W cieniu pozostaje Gasquet, którym jakby na to nie spojrzeć na 6 pojedynków z Bułgarem wygrał 5. Mimo wszystko stawiam 60%-40% dla Bułgara.
Typ: Grigor Dimitrov wygra 3-1
8. Pablo Carreno-Busta - Denis Istomin
Uzbek wyeliminował z turnieju Novaka Djokovica, a jednym z największych beneficjentów tego wyniku może okazać się ... Carreno-Busta. Hiszpan w drugiej rundzie zaskakująco łatwo pokonał Kyle Edmunda i będzie faworytem w pojedynku z Istominem. Jeśli ten mecz będzie się przedłużał to Denisowi może braknąć paliwa w baku. Myślę jednak, że Carreno-Busta wygra wyraźnie.
Typ: Pablo Carreno-Busta wygra 3-1
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Co myślicie o Zverevie z Nadałem i o Kolbie z Monfilisem? Bo kursy wyglądają ciekawie i myślę czy nie ma value
Gael jak nie bedzie pajacowal to bierze to w 3 max 4 setach.
W drugim meczu 60-40 Rafa, mozna ryzykowac i grac na Niemca, ale tez nie zdziwie sie jak bd 3-0 dla Nadala :cool:
 
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Dimitrov-Gasquet 1 @1.6
&quot;Dimi&quot; przede wszystkim po znakomitym zwyciestwie w Brisbane, gdzie wygral turniej w wielkim stylu, zostawiajac w pokonanym polu Raonica i Nishikoriego, wiec tutaj forma zweryfikowanana moje wlasne oczy. Na przecwko Gasquet, rownie swietny tenisista, ale tutaj forma nie do konca zweryfikowana. Na razie Pan Kokaina zlal mlodego kwalifikanta Motta, ktory debiutowal w szlemie oraz &quot;Charly&quot; Berlocqa i niewiele to mowi na dobra sprawe. Gasquet tenisowo umiejetnosciami moze rownac sie z kazdym tenisista, ale same umiejetnosci nie graja i potrzeba jest jeszcze dyspozycja w czasie.
Jutro na ranem naszego czasu rywal zdecydowanie trudniejszy i bedacy w gazie. Biore pod uwage, takze fakt, ze Gasquet najslabsze wyniki zawsze robil w Australii i nigdy nie przebrnal 4 rundy. Oczywiscie to bardzo dobry wynik, ale w innych szlemach Gasquet zawsze dochodzil dalej. Dimitrov zagral duzo mniej edycji, a byl juz w cwiercfinale, ktory przegral wtedy z Nadalem po bardzo emocjonujacym meczu. Na pewno na papierze zapowiada sie ciekawy mecz, ale majac do wyboru dyspozycje Bulgara, ktora widzialem od &quot;papierowej&quot; formy Gasqueta, ktory na razie zlal rywali to musze wybrac ta pierwsza opcje.
Moze byc ciekawe spotkanie, ale stawiam na nienajmlodszego juz, bedacego w kwiecie wieku sportowego 26-letniego dojrzalego mezczyzne, samca alfa z Bulgarii, ktory dysponuje pokaznym zasobem plemnikow, czyli Dimitrova.
Mam z kolei dwie prosby czy sugestie do osob piszacych analizy:
1. Nie piszcie, ze Dimitrov jest mlody. On w tym roku skonczy 26 lat. Swoj pierwszy tytul wygral bodazje 4 sezony temu. On jest juz w najlepszym wieku tenisowym.
2. &quot;Dima&quot; to taki rosyjski tenisista Dimitri Tursunov. Dimitrov to &quot;Dimi&quot; lub &quot;Grisza&quot;. Oczywiscie sa tez bardziej kolorowe okreslenia &quot;Prime time&quot; czy &quot;Baby Fed&quot; i jeszcze jakies, ale &quot;Dima&quot; to w ogole nie ten kierunek i dzwoni nie w tym kosciele. Tak dla sprostowania.

O tutaj nawet znalazlem wyciag kilku ciekawych pseudonimow z wiki:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_nicknames_used_in_tennis
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Zverev A. - Nadal R. 2 1.40 bet365 ✅✅✅
Laduje pod kurek w Nadala. Rafa wreszcie bez zadnych kontuzji, piekielnie zmotywowany jak zwykle. Na razie bez straty seta chociaz nie gral z zadnymi nonejmami. Baghdatisa (ktory zawsze jest grozny) porozrzucal po korcie az milo. Cypryjczyk opadl z sil. Dodatkowa motywacja to oczywiscie odpadniecie Djokovica. Mysle, ze to wielka szansa dla Nadala na zdobycie tytulu. Zverev to przyszlosc tenisa, 19latek gra bezkompromisowo, brakuje mu jednak doswiadczenia. Nie widze wiekszych szans dla Niemca. Pakuje w Nadala pod kurek, bardzo wysoki kurs jak na taki mecz ????

Dodatkowo gram za mniejsza kase:
Nadal R. -1.5 seta 1.81 Unibet ⛔
Rafa jest dla mnie faworytem i to wielkim. Nie sadze, ze odda wiecej niz 1 seta.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Moze byc ciekawe spotkanie, ale stawiam na nienajmlodszego juz, bedacego w kwiecie wieku sportowego 26-letniego dojrzalego mezczyzne, samca alfa z Bulgarii, ktory dysponuje pokaznym zasobem plemnikow, czyli Dimitrova.
Hehe.Poniosła Cię fantazja :]
I tak się zastanawiam jak ty obczajasz te bułgarskie plemniki
i,że niby Rysiu dysponuje mniejszym? :grin: no może,ale chyba coś tam ma i seta ugra;)

Dimitrov G. - Gasquet R. over 3,5 @1,45 sts
 
midq 677

midq

Użytkownik
stukajac marysie a teraz nicole to jednak jest alfa, chociaz kto tam wie jakie ma kokainolubny rysio. co do wieku grigora zgadzam sie w 100% z kolegą dx2, 24-28 to prime time tenisistów, kiedy jak nie teraz
ja tam popieram dzisiaj typy na nadala -1,5, młody gra dobrze ale rafa full zmotywowany i gra naprawde bardzo dobrze, ja tam widze 3:0 ale jednego seta dla pewnosci mozna odpuscic, tak samo raonic -1,5 powinien szybko stuknac przebijaka simona ktory forme tez ma srednia, djoko odpadł ,rao wyrasta na jednego z glownych faworytow do szlema obok murraya, motywacja jeszcze wieksza bedzie
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
???? Australian Open
Carreno-Busta P. - Istomin D 4-6 6-4 4-6 6-4 2-6 ✅ ✅
over 37.5 Pinnacle 1.91
Uzbek o ktorm jest glosno w ostatnich dniach, moze wyjsc na to spotkanie mocno zdeterminowany. Ogladalem caly mecz z Djoko i nawet w dluzszych wymianach jak rowny z rownym gral z Serbem. Nie wierze w gladkie 3-0 dla Hiszpana ktory jest faworytem. Istomin swietnie serwuje. Jeden calkiem mozliwy tie-break(wygrany przez Istomina) powinien podswietlic typ na zielono ????

???? Australian Open
Karlovic I. - Goffin D.-1.5set 3-6 2-6 4-6✅✅
1,57 Unibet
Tu proponuje zagrac przeciw serwismenowi. Nie uwazam go za wiele lepszego od Istomina a gra z rywalem duzo bardziej wymagajacym. Ponadto mysle ze zdecydowana wiekszosc dluzszych wymian bedzie przegrywal. Seta moze urwac przy odrobinie szczescia. Ale nic wiecej
Nie podałeś kursu i bukmachera przy drugim typie./Macko18

P.S. poprawione
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nishikori vs Fedex Kei 2.4 bet365
Nie lubie zoltka ale wezmie to spotkanie.. Minus, ze narzekal japoniec na kontuzje turniej przed AO w finale przegranym z Dimitrovem.. ale patrzac na ten turniej , zadnej kontuzji u kitajjca nie widze .. Roger ladnie z Berdychem ale czy na tak solidnego gracza jak Kei to wystarczy ?? Roger nie porusza sie jak sprawny jelen , juz nie te lata a jjaponiec kica jak zajaczek i bylem zaskoczony jego szybkoscia w poprzednich meczach , biega do wszystkiego .. STawiam na 3:1 dla kitajccca , choc wolalbym zeby Rog wygral ale z zoltkiem bedzie ciezko ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Raonic - Bautista 1
Tsonga - Evans 1
Nadal - Monfils 1
Pinnacle AKO: 2,11 ✅
Weszło ale Bautista mógł urwać czwartego seta i byłoby nieciekawie.
Jestem graczem, który raczej gra na underdogi i szuka dobrych handicapów. Rzadko gram niskie kursy ale te trzy jutrzejsze spotkania powodują, że robię wyjątek. Wszystkich zawodników oglądałem mniej lub więcej w AO oraz przez ostatnie miesiące.
Bautista w spotkaniu z Ferrem skorzystał z ze słabej dyspozycji Hiszpana. David już nie jest w stanie grać na najwyższym poziomie. Oglądając mecz Raonica z Simonem zdałem sobie sprawę jak mało do powiedzenia będzie miał Bautista w następnym spotkaniu. Gilles potrafił kontrować ale taka gra jest wymagająca, nie da się w ten sposób wygrać 3 setów.
Mam sentyment do Evansa bo zarobiłem na nim w tym roku sporo. Jednak trzeba przyznać, że trafiał na zdemobilizowanych zawodników lub w gorszej formie. Nie wyobrażam sobie, żeby Evans był w stanie nawiązać walkę z Tsongą. Dan ma za słaby backhand. Zawodnik nadrabia sercem, miękką grą i mądrym rozgrywaniem piłek. Na Tsongę to za mało. Trzeba być atletą, żeby wygrać z Francuzem.
Nadal w świetnej formie, a Francuz w ważnych meczach gra słabo. Poza tym, widziałem, że w 3 secie Monfils już był zmęczony z Kolshreberem. Spodziewam się, że Nadal znowu będzie w tym starciu poziom, albo nawet kilka poziomów wyżej.
Poza tym, grałbym Gasqueta live. Dimitrov jest w formie ale jest zawodnikiem gorszym od Richarda. Pamiętajcie, że to ten sam Grigor, który bywa &quot;upośledzony&quot;. Myślę, że zaraz zaczną się seryjne błędy. Ostatnio wygrał Bułgar ale ja inaczej patrzę na takie starcia jak jest Wielki Szlem. Zawodnicy rywalizują na wyższych obrotach. I tutaj Dimitrov traci. Mówię to wszystko relatywnie do kursu, który jest wystawiony.
Powodzenia!
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Raonic - Bautista 1
Tsonga - Evans 1
Nadal - Monfils 1
Pinnacle AKO: 2,11

Jestem graczem, który raczej gra na underdogi i szuka dobrych handicapów. Rzadko gram niskie kursy ale te trzy jutrzejsze spotkania powodują, że robię wyjątek. Wszystkich zawodników oglądałem mniej lub więcej w AO oraz przez ostatnie miesiące.

Bautista w spotkaniu z Ferrem skorzystał z ze słabej dyspozycji Hiszpana. David już nie jest w stanie grać na najwyższym poziomie. Oglądając mecz Raonica z Simonem zdałem sobie sprawę jak mało do powiedzenia będzie miał Bautista w następnym spotkaniu. Gilles potrafił kontrować ale taka gra jest wymagająca, nie da się w ten sposób wygrać 3 setów.


Mam sentyment do Evansa bo zarobiłem na nim w tym roku sporo. Jednak trzeba przyznać, że trafiał na zdemobilizowanych zawodników lub w gorszej formie. Nie wyobrażam sobie, żeby Evans był w stanie nawiązać walkę z Tsongą. Dan ma za słaby backhand. Zawodnik nadrabia sercem, miękką grą i mądrym rozgrywaniem piłek. Na Tsongę to za mało. Trzeba być atletą, żeby wygrać z Francuzem.

Nadal w świetnej formie, a Francuz w ważnych meczach gra słabo. Poza tym, widziałem, że w 3 secie Monfils już był zmęczony z Kolshreberem. Spodziewam się, że Nadal znowu będzie w tym starciu poziom, albo nawet kilka poziomów wyżej.

Poza tym, grałbym Gasqueta live. Dimitrov jest w formie ale jest zawodnikiem gorszym od Richarda. Pamiętajcie, że to ten sam Grigor, który bywa &quot;upośledzony&quot;. Myślę, że zaraz zaczną się seryjne błędy. Ostatnio wygrał Bułgar ale ja inaczej patrzę na takie starcia jak jest Wielki Szlem. Zawodnicy rywalizują na wyższych obrotach. I tutaj Dimitrov traci. Mówię to wszystko relatywnie do kursu, który jest wystawiony.

Powodzenia!
Jedyny typ , ktory jest sredni to RAFA.. Licze , ze Rafa wygra ten mecz , ale nie bedzie to pojedynek do jednej bramki, juz lepiej wziac, ze Monfils wygra seta.. Rafa z Zverevem duzo sie nabiegal, do tego mial okresy w meczu, ze gral strasznie ostroznie i slabo .. Monfils posrall sie na US z Nole , ale Rafie moze naprzykrzyc zycia wiec nie tykam tego, choc kibicuje Rafie ;)
 
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Monfils-Nadal 2 @1.3
No i dzis bukmachersko z tenisa super wyszlo po wczorajszym dniu, wiec idziemy do meczow jutrzejszych i poniedzialkowych. A ja widze tutaj wygrana Nadala. Nadal potrafi grac z Monfilsem. Rafa lubi dlugie wymiany i jest w tym mimo wszystko lepszy od Monfilsa. Rywali Monfilsa czesto dopada niecierpliwosc, ale akurat Nadalowi to dlugie granie nie przeszkadza. H2h zatrwazajacy bo 12:2 dla Nadala. Przy czym od razu zaznaczylbym, ze w szlemach i turniejach ATP 1000, czyli w tych najbardziej prestizowych turniejach, wygrywal tylko Nadal. Ostatni mecz pamietam z Monte Carlo w tamtym sezonie i byla duza walka, ale wygral znowu Hiszpan.
Nadal znowu gra troszke lepiej, dzis mial mega trudny mecz z mlodszym z braci Zverev, ktory wymiatal silowo przez 3 sety, ale pozniej doszly wiecej do gry i Nadal ogarnal i pokazal wyzszosc na dystansie. Zreszta radosc Nadal po meczu bardzo duza, co tylko pokazalo jak dobrze i mocno gral w tym meczu Zverev i jak trudne bylo to spotkanie. Monfils w tym turnieju na razie gladko, ale Hiszpan to juz zupelnie inny przeciwnik i mozna mowic, ze Monfils ma tu taki kompleks Rafy, patrzac w wyniki. Gasquet tez do dzis mial latwo i rywale nie potrafili go zmusic do wyrownanej rywalizacji wczesniej, a dzis dostal Dimitrova i jak sie skonczylo chyba widac po wyniku. Swoja droga bulgarski sameic alfa szaleje. Determinacja u Hiszpana jest, nie ma Djokovica i tutaj kluczowe bedzie potencjalne kolejne starcie z Raonicem sadze, ale Nadalowi na pewno sie &quot;chce&quot;, takze te kursy w sumie niskie na Hiszpan nie dziwia. Wezme ten mecz w kombinacji.
Federer-Nishikori 1 @1.57
Niewatpliwie mecz dnia. Na pewno nie zaszaleje tutaj ze stawka, ale po tym co pokazal Federer w 3 rundzie to szok. Myslalem w ciemno, ze Berdych nacisnie, a to byl najgorszy moj typ tego roku. Nie sadzielm, ze jeszcze kiedykolwiek bede typowac wygrana Federera z Djokovicem, Murrayem i Nishikorem (przynajmniej z tymi trzema zawodnikami). Ja wiem, ze Nishikori lepiej bedzie returnowac i wiecej biegac niz Berdych, ale Federer po porstu zniszczyl totalnie. Pierwszego serwisu Szwajcara Berdych w tym meczu nawet nie powachal, return pod koncowe linie i znakomity backhand, ktory przeciez nie raz Federera zawodzil w waznych meczach w poprzednich latach. Wszyksko milo, lekko i przyjemnie na duzym luzie. Szok. Federer jest jednak gotowy na duze granie. Po tym co pokazal Fedex w ostatnim meczu to nie dziwie sie, ze to on jest faworytem. Nie szaleje, ale ciekawe to bedzie jutrzejsze przedpoludnie, wiec cos tam mimo wszystko w strone Rogera postawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom