>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2016 - turniej główny (18.01-31.01.2016)

Status
Zamknięty.
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Simon(-6,5 gemów) - Delbonis 1 @1.83 ✅ 6:3 6:2 6:1
Zaufam tutaj Francuzowi mimo tego że w poprzednich spotkaniach tracił sety i szczególnie z Donskoyem nie zagrał tak jak bym się spodziewał, to teraz licze na lepszy mecz. Serwis u obu zawodników taki sobie więc wszystko rozegra się z głębi kortu, a tam bardziej cenie umiejętności Simona. Delbonis tutaj jak dla mnie ugrał już max i po prostu nie wyobrażam go sobie w kolejnej rundzie. Uważam że handi jest pewniejsze niż DW w tym przypadku bo Argentyńczyk miewa przestoje i potrafi czasami odpuszczać sety i przegrywać w stosunku 1:6 czy 0:6 takwiec nawet jak wygra jakiegos seta to licze na przestoj w kolejnym. Wystarczy spojrzeć na spotkanie z Olivo gdzie przegrał seta prowadząc 5:0. Bardziej cenie umiejętności Simona w wymianach Delbonisa, dodatkowo nawierzchnia bardziej odpowiada Francuzowi. Simon w przeszłości dochodził do ćwierćfinału Australian Open i przechodził praktycznie zawsze te pierwsze rundy, w zeszłym roku pamiętny pojedynek z Ferrerem gdzie wyciągnął 3 seta i później był blisko wygrania 4. Delbonis w tym roku wygrał sowje pierwsze mecze w turnieju głównym. Liczę tutaj na dość jednostronne spotkanie, a nawet jak Simon straci seta to liczę na przestoje Delbonisa w kolejnych i wypelnianie handicapu.

Myślę jeszcze nad overem u Djokovica i Seppiego. Linia 27,5 wydaje mi się dosc niska. Serb to gracz turniejowy i raczej sie rozkreca ze spotkania na spotkanie, a Wloch fajnie tu sobie pogrywa póki co. Rok temu wygral z Federerem i doszedl do 4 rundy.W 1 rundzie Wygrana z Gabashvilim w 4 setach, końcówka była taka sobie bo główną role odrywały nerwy i dobry mecz z Kudla i pewne zwyciestwo. Moim zdaniem jest w stanie powalczyc i pokryc over. Ale musze sie jeszcze zastanowić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Napiszcie pracę dyplomową na temat meczu Berdycha z Kyrgiosem,poproście eurosport,canal + i polsat o udostępnienie sprzętu do analizy spotkań.Sprawdźcie który zjada więcej węglowodanów dziennie? Czy mama ich kocha? Może Berdych mało śpi w nocy bo ma arachnofobię?
Robi się z tego dyskusja typu &quot;Real Czy Barcelona?&quot;
Kyrgios gra u siebie więc publika będzie go motywować a Czech wręcz odwrotnie,jednak Australijczyk jest hmmm nie wiem jak to delikatnie powiedzieć żeby go nie obrazić ale może zacofany w rozwoju?ograniczony? Więc jeśli psychika go nie zawiedzie powinniśmy być świadkami świetnego widowiska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Cilic - Bautista ---- Bautista +5 gemów @ 1,85 ✅
Zanosi się na jeden z ciekawszych meczów 3 rundy. Chorwat jak do tej pory z pewnymi problemami pokonał de Bakkera, a później bardziej pewnie Ramosa. Zwycięzca US Open 2014 gra nienajgorzej, ale daleko mu do formy sprzed 1,5 roku. Hiszpan dobrze zaczął sezon, bo wygrał turniej w Auckland pokonując po drodze Tsongą i Isnera. Obaj ci gracze dysponują mocnym serwisem, a Bautista dobrze sobie z nim radził. Chorwat potrafi serwować i liczę, że Hiszpan zagra przyzwoicie na returnie. Bilans bezpośrednich pojedynków to 2-0 dla Cilica - oba mecze rozgrywano w finale na turnieju w Moskwie i jest to jeden z turniejów, które Cilic lubi najbardziej. Oba mecze skończyły się wynikiem 6-4 6-4. Warunki do gry w Australii są inne i moim zdaniem lepiej powinien czuć się w nich Bautista. Trochę mnie martwi, że Hiszpan ostatnio dużo grał i na dodatek dwa ostatnie mecze to pięciosetówki. Jest to jednak tenisista słynący z dobrej kondycji i dużej waleczności, więc powinien wytrzymać. Hiszpan w takiej formie ma nawet szansę wygrać to spotkanie o ile dopisze trochę szczęścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Verdasco + Muller = sprzedane mecze w mojej opinii. Myślcie co chcecie, ale ja w to nie wierzę. Meczów nie oglądałem bo miałem akurat przerwę w dostawie internetu, ale tam ktoś napisał relację z meczu Hiszpana i ja się temu nie dziwię skąd takie wyniki, a nie inne. Dla takich zawodników kasa &gt; jakieś punkty. Muller to już z Fabbiano nieźle przytankował w Chennai.
???? Kyrgios N. - Berdych T.
Berdych T. ::: 1,68 ::: 2/3 ✅

Kyrgios jest mocny, ma piekielnie mocny serwis i jaja do gry, ale jest jeszcze młody w porównaniu do Berdycha. Tomas pomimo, że w karierze nie osiągnął nic wielkiego (patrząc przez pryzmat jego odwiecznego miejsca w rankingu) to jest to bez wątpienia jeden z najbardziej regularnych i stabilnych zawodników w tourze. Od lat kręci się w okolicy 5 miejsca w rankingu i jedynie przegrywa mecze ze ścisłą czołówką która jest geniuszem tenisa tej epoki.
Berdych za to nie ma dużych jaj do wielkich meczów, może tutaj stracić seta, ale co by o nim nie mówić jest graczem o wiele lepszym od Kyrgiosa - przynajmniej aktualnie na papierze. Jego doświadczenie powinno zaowocować nad szaleńczą młodością. Niewykluczone tutaj będą tie-breaki. Za Nickiem przemawia jeszcze publiczność, do tego należy dodać, że jest aż o 10 lat młodszy od swojego przeciwnika, a jest to znacząca różnica. Ten mecz jest warty obejrzenia pomimo prawdopodobnie szybkich krótkich gemów.
Wynik: 4:6 3:6 6:1 4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
galica13 522

galica13

Użytkownik
@vasyl86
odpuściłbym sobie typowanie meczów, które mają być rozgrywane na innych niż te 3 główne korty. Ma ostro padać cały dzień, więc gry za bardzo nie będzie poza 3 głównymi kortami.
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
J-W TSONGA - P-H HERBERT

WSZYSTKIE BETY Z PADDY POWER 4/4⛔⛔⛔ bylo blisko, ale nie pyklo
HERBERT WIN ---------&gt; 7 3/10
HERBERT + 2.5 SETA -----&gt; 2.1 7/10
OVER 3.5 SETA -------&gt; 2.2 7/10
HERBERT OVER 4.5 GEMA W 1 PIERWSZYM SECIE -----&gt; 2.1 10/10

Pojedynek dwoch francuzow. Tsongi, chyba nikomu nie trzeba przedstawiac, aczkowiek moim zdaniem ostatnio nie zachwyca, wrecz przeciwnie po obejrzeniu kilku ostatnich meczy jestem gotow postawic spora gotowke na mlodszego z francuzow. W ostatnich meczach obydwaj mieli slabych rywali o ile Herbert nawet nie dal szansy na przelamanie a sam wygral 5/7 bp, o tyle popularny JO, ktorego glownym atutem jest serwis oddal podanie raz, a przeciwnik mial 5bp w calym meczu. Kolejna sprawa oboje zaserwowali po 14 asow, ale Tsonga mial 6 df przy 2 Herberta. Jo 67% pierwszego podania wygrane 82% z drugiego 50%. Herbert 53% pierwszego podania, wygrane 94%, z drugiego 67%. Wyglada to solidnie, jezeli Pierre bedzie utrzymywal swoj pierwszy serwis na wyskoim procencie to mysle, ze 3 na 4 zaklady bedziemy swietowac byc moze juz po pierwszym secie ???? Kto ogladal ostatnie spotkania JO to wie, ze potrafi sie zaciac jak chociazby z Agutem, Rosolem czy nawet Haider-Maurem. Powodzenia mi i wszystkim, ktorzy pograja te typy, a przede wszystkim P.H Herbertowi.
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
Verdasco + Muller = sprzedane mecze w mojej opinii. Myślcie co chcecie, ale ja w to nie wierzę. Meczów nie oglądałem bo miałem akurat przerwę w dostawie internetu, ale tam ktoś napisał relację z meczu Hiszpana i ja się temu nie dziwię skąd takie wyniki, a nie inne. Dla takich zawodników kasa &gt; jakieś punkty. Muller to już z Fabbiano nieźle przytankował w Chennai.

???? Kyrgios N. - Berdych T.
Berdych T. ::: 1,68 ::: 2/3

Kyrgios jest mocny, ma piekielnie mocny serwis i jaja do gry, ale jest jeszcze młody w porównaniu do Berdycha. Tomas pomimo, że w karierze nie osiągnął nic wielkiego (patrząc przez pryzmat jego odwiecznego miejsca w rankingu) to jest to bez wątpienia jeden z najbardziej regularnych i stabilnych zawodników w tourze. Od lat kręci się w okolicy 5 miejsca w rankingu i jedynie przegrywa mecze ze ścisłą czołówką która jest geniuszem tenisa tej epoki.
Berdych za to nie ma dużych jaj do wielkich meczów, może tutaj stracić seta, ale co by o nim nie mówić jest graczem o wiele lepszym od Kyrgiosa - przynajmniej aktualnie na papierze. Jego doświadczenie powinno zaowocować nad szaleńczą młodością. Niewykluczone tutaj będą tie-breaki. Za Nickiem przemawia jeszcze publiczność, do tego należy dodać, że jest aż o 10 lat młodszy od swojego przeciwnika, a jest to znacząca różnica. Ten mecz jest warty obejrzenia pomimo prawdopodobnie szybkich krótkich gemów.
to jest wstyd że ktoś taki może pisać analizy, ma tyle reputacji i pewnie mnóstwo osób nadziewa się na te typy. Proponuje zweryfikować skuteczność daje głowę że będzie poniżej 30% i nie ma się co dziwić jeśli w każdej analizie przewijają się te same argumenty doświadczenie&gt;młodośc, h2h i tym podobne bzdury o małym znaczeniu dla wyniku meczów.

Dubel morderca nie wszedł wiec wszystko trzeba zwalić na sprzedanie meczu. Szanowny użytkowniku otóż Pan Verdasco ma tyle kapusty że nic nie musi sprzedawać, to jest zawodnik tenisowo spełniony, pokonał Nadala, wziął rewanż za 2009 i dla niego może to znaczyło więcej niż wygrana całego Szlema. Co do Mullera nie od dzisiaj wiadomo że wirtuozem nigdy nie był, dyspozycja dnia zadecydowała, masa UE piłki które musiał wygrać wyrzucał i tyle.

Co do typów to Nick Kyrgios -1,5seta @3,25 Óni

Kyrgiosa nie lubie za pajacowanie, lubie za grę, nie kalkuluje, nie wdaje się w nudne wymiany, szybka, gra, szybkie serwisy, szybkie gemy. Wygrał co miał wygrać, bez fajerwerków, takie młode talenty odpalają najczęściej własnie w meczach z czołówką, na nich mobilizują sie najbardziej i liczę na to że nick z Berdychem pokaże 100% więcej, dalej ma Bautiste/Cilica, a więc droga do ćwiercfinału stoi otworem. Czas aby w końcu przestać być postrzeganym za wielki talent tenisa, ale już byc wymienianym jako czołówka ATP, gdzie najlepiej zrobić ten krok? ano najlepiej na własnej ziemi, przed swoją publicznością. o Berdychu nie ma co pisać, bo ten zawodnik niczym nie zaskoczy kto ogląda tenisa przynajmniej od 2 lat to wie, że nic sie nie zmienia i nic się nie zmieni bo on najwyrażniej osiagnał juz swoj tenisowy top, widza to tez buki wystawiajać kurs ponizej 2.5 na zdolnego kangura.

Ja sam uważam że pisanie analiz tensisowych mija się z celem, ponieważ większosć w tych analizach powołuje się na doświadczenie, h2h, statystyki serwisów, ue, a tak naprawdę o wyniku decyduje wiele czynników, których nikt nie jest w stanie opisać. Czasem jedna dłuższa wymiana, w kluczowym momencie odwraca losy meczu, po czym wielu obserwatorów uznaje że ktos wlasnie sprzedaje mecz ???? pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim nie sugerowanie sie żadnymi analizami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
el-bet 109

el-bet

Użytkownik
Nick KYRGIOS v Tomas BERDYCH @2.3 (MarathonBet)⛔
Bardzo wiele już na temat tego spotkania było napisane. Nie będę się za bardzo powtarzał, wiec krótko i na temat. Co według mnie przemawia za Kyrgiosem. Goś
ć gra u siebie. Rod Lever Arena, sesja wieczorna to wręcz wymarzone warunki dla takiego showmana jak kangur. Słyszałem opinie za Nick za bardzo pajacuje. Ale trzeba pamiętać, ze osoby z takim charakterem są bardzo pewne siebie. Ta pewność siebie w połączeniu z faktem, ż e gra u siebie sprawia, że dla mnie to Nick jest faworytem tego meczu i że nigdy nie zagrałbym za 1.66 (Bet365) przeciwko kangurowi.
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Kursy z Fortuny

Mała taśma Nishikori 1,07 ✅+ Tsonga 1,09 ✅+ Cilic 1,36 ⛔+ Berdych-Kyrgios powyżej 3,5 seta 1,46✅
AKO 2.32

Nishikori z Garcia-Lopezem to coś w stylu meczu 1 rundy z Kohlschreiberem. Co prawdą obawiam się trochę stawiać na Japończyka z powodu jego częstych kontuzji, kurs też jest nędzny, ale jak zdrowie dopisze, to powinien bez problemów poradzić sobie z Hiszpanem, który po prostu jest o klasę gorszy.

Tsonga – Herbert – jak wyżej, z tym, że tutaj nie obawiam się o zdrowie Jo.

Cilic – Bautista-Agut – też różnica klas. Hiszpan może i jest ładnie ułożony technicznie, wybiegany, ale Marin miażdży go siłą serwisu, forehandu, backhandu jak i pod każdym innym aspektem może oprócz poruszania ze względu na wzrost. Marin słabo wypadł w pierwszej rundzie, ale potencjał ma ogromny, druga runda już lepiej poszła, a Hiszpan dodatkowo może odczuwać zmęczenie skumulowane AO i ubiegłotygodniowym Auckland.

Berdych – Kyrgios – przeczuwam tutaj bardzo zacięty i przynajmniej 4setowy mecz. Berdych wg mnie jest dziełem skończonym, od lat bez zmian, problem z uderzaniem piłki po dobiegnięciu, problem ze zwrotnością, znacznie lepiej idzie mu uderzanie piłki „nieruchomej”, także trzeba go ganiać po linii końcowej. Kyrgios mega talant, wg mnie w przyszłości zwycięzca turniejów wielkoszlemowych i kandydat na nr 1. Przynajmniej potencjał na to wskazuje. Nie wskazuję zwycięzcy, ale wynik 3setowy mało prawdopodobny wg mnie

Ferrer – Johnson – Johnson wygra seta @ 1.66 ⛔ Steve to strzelba, podobnie jak dziewczyny powyżej. Idealnie czuje się na hardzie. Już w ubiegłbym sezonie stoczyli zacięty 3setowy bój w Wiedniu. Jak Steve będzie wstrzelony to jeszcze skończy się jak w meczu Ferrera z Kuznetsovem na Wimbledonie, czyli porażką Hiszpana, który jest niesamowicie regularny, ale brak kończące uderzenia jest jego słabością i jeżeli Steve będzie w miarę wstrzelony na serwisie i co najważniejsze będzie grał kątowo i szybko to typ powinien wejść.

Poza tym nie pompowałbym tak Raonicia. Od początku turnieju jako półfinalistę z tej ćwiartki widzę Wawrinkę (przed turniejem można było łapać kurs powyżej 3 na jego awans do półfinału).
Fakt, Milos robi ciągle postępy, rozwija się, dla mnie to lepsza wersja Berdycha, ale jak dojdzie do ich ewentualnego spotkania to nie wytrzyma intensywności gry zaproponowanej przez Szwajcara, który będzie nękał mieszaniem gry, przegoni w wielu wymianach i rozrzuci po korcie swoim genialnym backhandem. Nie przeceniałbym zwycięstwa Milosa z chorym Federerem w Brisbane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
limes 14

limes

Użytkownik
22.01.2016 10:30
Nick Kyrgios - Tomas Berdych 1:3 (3:6; 4:6; 6:1; 4:6)
typ: ponad 3,5 setów @1,46 ✅ /Unibet

Zacznijmy od hitu jutrzejszego dnia - niewątpliwie jest nim mecz pomiędzy przedstawicielem gospodarzy Kyrgiosem a doświadczonym Berdychem z Czech. Nick bardzo dobrze wszedł w turniej, myślałem że straci jakiegoś seta już w pierwszych rundach, bo drabinki nie ma wymarzonej (w końcu Carreno-Busta i Cuevas to nie są jakieś pionki), a tymczasem widzieliśmy dwa razy szybkie dwugodzinne 3:0. Kyrgios w tym roku zachowuje się jak nie on. Spokojny, wyciszony - te cechy wydawać by się mogło nie pasują w najmniejszym stopniu do młodego Australijczyka, a tymczasem widzimy skoncentrowanego gracza, który punktuje swoich rywali. Oczywiście w głowie siedzi coś innego - Nick dostał grzywnę w wysokości 3 tysięcy dolarów za używanie wulgarnego języka w pierwszej rundzie. Na początku roku w pucharze Hopmana ograł samego Murraya, jednak tego turnieju nie ma co brać na poważnie. Nie zmienia to jednak faktu, że w pewien sposób to zwycięstwo go podbudowało i widzimy teraz tego owoce. W zeszłym roku Kyrgios doszedł do ćwierćfinału, w którym uległ Murray&#39;owi (żaden powód do wstydu :razz ???? . Co do Czecha to jest uznaną marką w męskim tenisie. Numer sześć światowego rankingu uwielbia turniej w Melbourne. W ostatnich dwóch latach odpadał dopiero w półfinale, a kolejne trzy lata wstecz kończył turniej na trzech ćwierćfinałach. Tomas do tej pory szybkie 3:0 w obu rundach, jednak dostał dwóch łatwych dla niego rywali, więc trzeba zajrzeć co się działo dwa tygodnie temu w Doha. Tam doszedł do półfinału dając się ograć dopiero Novakowi. Liczę w tym meczu na dobrą walkę i mocną wymianę ciosów. Będę lekko zdziwiony jeśli mecz zakończy się w trzech setach. Co do typowania zwycięzcy zaryzykowałbym Berdycha po ~1,6-1,7
_____________________

22.01.2016 04:00
Kontinen H. / Peers J. - Groth S. / Hewitt L.
typ: Kontinen H. / Peers J. @1,42 /Unibet

Nieco krócej o drugiej rundzie męskiego debla. Wszyscy już pożegnali Lleytona, jednak wielu zapomniało, że gra on jeszcze w deblu. Zacznijmy właśnie od pary (????niemiecko-australijskiej) australijskiej. Obaj panowie odpadli w drugiej rundzie gry singlowej i oba te mecze miałem przyjemność oglądać. Groth przechodził samego siebie w niedokładności, a Hewitt ewidentnie odstaje fizycznie od reszty stawki. Po drugie należy pamiętać, że Australijczyk ma za sobą nie lada wydarzenie i nie wiem czy do końca opadną z niego emocje. Panowie przeszli parę Lajovic/Troicki za sprawą kreczu. Natomiast Fin i Australijczyk dobrali się na początku tego roku i na starcie wygrali turniej w Brisbane nie tracąc przy tym nawet seta. Peersowi marzy się dojście w AO jak najdalej, gdyż pochodzi z samego Melbourne, więc motywacja jest podwójna. Myślę, że kurs powinien być nieco niższy. Polecam!

Niemiecko-australijskiej? :eek: /Macko18

[EDIT] O Jezus Panie, takiej wtopy dawno nie zaliczyłem ????.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Thiem D. - Goffin D. 1 @1,61 1xbet ::: 5/5j⛔
Trochę o tym meczu zostało już napisane. Ale i ja dodam coś od siebie. Goffin gra słabo jak na swoje możliwości. Straty seta z słabym Dzumhurem czy Stakhovskym dobrze nie wróżą. Co innego Thiem - bardzo dobry mecz z Mayerem i kompletna demolka dokonana na Almagro. Jest szybki, gra ciekawy tenis, potrafi przyspieszyć kiedy trzeba. Zdąża do wielu trudnych piłek, dobrze serwuje. Goffin póki co zdecydowanie słabiej. Widzę tylko jednego faworyta i mocno liczą na Dominica.
Kyrgios N. - Berdych T. 1 @2,30 ::: 2/5j⛔
Ja już o tym meczu nic pisać nie chcę, wcześniej na ten temat eseje powstawały więc nie ma już co pisać.
Federer R. - Dimitrov G. +2,5 seta 2 @1,98 Pinnacle ::: 1/5j✅
Mocno liczę na urwanie seta przez Grigora. Od początku roku prezentuje niezłą formę, zresztą nawet urwał seta Rogerowi w Brisbane. Przed AO grał dużo, ale nie widać, by to miało jakiś bardzo duży wpływ na niego. Gra w dalszym ciągu dobrze, może nie gromił rywali, ale nie sprawiali mu oni większych problemów. Na pewno na niekorzyść Rogera przemawiają wysokie temperatury panujące w Australii. Akurat jutro co prawda aż tak gorąco możliwe, że nie będzie, ale mimo wszystko.
Dodig I./Melo M. + Mergea F./Bopanna R. + Bolelli S./Fognini F. + Pospisil V./Sock J. @2,20 1xbet ::: 3/5j✅
Nestor D./Stepanek R. - Matkowski M./Kubot L. 1 @2,34 Pinnacle ::: 1/5j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
V 118

volley-130575

Użytkownik
Delbonis - Simon(-1.5) 2 1.32 Unibet ✅
To lokata jakiej nie było, gram na pewno osobno 3:0 wynik. Delbonis ograł kontuzjowanego Karlovicia gdzie serwis mu nie siedział. W II rundzie prezent Olivo i tak mamy go w 3 rundzie. Simon tracił sety , ale nie z byle kim Vasek na twardej nawierzchni to solidny gracz. Donskoy nieco mniej , ale na pewno z Olivo by sobie poradził gdyby trafił na niego. Simon dziś musi zagrać szybki mecz żeby regenerować się przed 4 rundą , ponieważ będzie chciał na pewno postawić się Djoko. Bez żadnych zahamowań polecam grać Simon (-1.5) ponieważ to darmowe pieniądze
Typ jest w jednostce 10/10. Zapraszam do działu.
@ 3:0 po 2.06 również ✅
Spacerek , odpoczynek - Djoković !

Reszta typów na dziś w dziale :!: :!: Będzie zielono mam nadzieję
http://forum.bukmacherskie.com/f35/profesjonalny-inwestor-128653.html#post5909628
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Monfils vs Robert 3:0 @1,5 bet365 ✅
Za pierwszego seta wysyłam podziękowania Robertowi ???? wtopił ze stanu 5:2 40:15 przy swoim serwisie ???? Ale zwycięzców się nie sądzi ???? ! Plus to plus ????

Wydaje się, że kurs nie za ciekawy, a jeden set można gdzieś po drodze zgubić, ale ja stawiam na bardzo pewne zwycięstwo Monfilsa. Gael rozegrał 6 setów. Zdemolował Sugite. Mahut stawiał opór przez 1,5 seta, ale potem też się posypał. Monfils imponował spokojem i opanowaniem. Nie było widać pajacowania i nawet jak wysoko prowadził to grał normalnie bez błazenady. Widać, że chyba w końcu traktuje turniej poważnie i chce jak najszybciej przejść do następnej rundy.
Po drugiej stronie kortu jego rodak. Weteran kortów Stephan Robert. Wielki walczak. 36 lat na karku, a on nadal wygląda świetnie. Wygrał po ciężkim i wyniszczającym 5 setowym boju spotkanie z Ramem. Panowie spędzili na korcie prawie 4 godziny. Wcześniej gładko pokonał Fratangelo, a do turnieju głównego dostał się z kwalifikacji. Ma już tu trochę w nogach i w tym wieku może to stanowić problem przy dynamiczności i szybkości młodszego z Francuzów Monfilsa. Robert nie jest serwismanem co może spowodować łatwość w przełamywaniu jego serwisu przez świetnie returnującego Gaela.
Myślę, że skoro Mahut nie był w stanie ugrać seta to Robert, którego darzę wielkim szacunkiem też tego nie zrobi i zakończy swoją przygodę z Australią w trzeciej rundzie co i tak uważam za wielki sukces.

Tomic vs Millman 3:0 @1,8 bet365 ✅✅
Przeciętny mecz Bernarda, ale tak czy siak wystarczyło na Millmana

Millman sprawił ogromną niespodziankę eliminując Mullera w poprzedniej rundzie. Ale tak naprawdę nie zagrał wybitnego spotkania. Obaj z Mullerem popełniali masę błędów i pomagali sobie nawzajem. Dodatkowo Muller strasznie nie wytrzymywał presji ze strony publicznosci, która głośno świętowała każdy punkt zdobyty przez Kangura (nawet te po błędach). Millman popełniał dużo banalnych błędów. Serwis też w kratkę. Muller miał masę okazji do przełamań (wykorzystał tylko kilka). Wcześniej wygrana ze Schwartzmanem po długim meczu i kreczu rywala. POnadto oglądałem jego mecz deblowy i co tu dużo mówić był kulą u nogi Duckwortha, który robił co mógł i w pojedynkę ugrał seta. Millman popełniał koszmarne błędy na siatce zarówno w meczu deblowym jak i z Mullerem.
Jutro starcie z Tomicem, więc automatycznie odpada wsparcie publiczności, gdyż gra dwóch gospodarzy i raczej nikt nie powinien być faworyzowany przez nich. Tomic co prawda przegrywał w obydwu meczach po jednym secie, ale oba po TB z bardzo dobrze dysponowanymi serwisowo Bollelim i Istominem. Z Millmanem mam nadzieje, że do Tie Breaków dochodzić nie będzie, gdyż swoimi umiejętnościami Bernard będzie kończył sety szybciej. Rozwinął się i oprócz dobrego serwisu fajnie poczyna sobie w wymianach. Dobry FH i co raz lepsza gra BH oraz coraz większa cierpliwość myślę, że wystarczą na spokojną wygraną z rodakiem, który zrobił tu i tak wynik ponad stan.

Rojer/Tecau
vs Thiem/Becker 2:0 @1,4 ⛔⛔
Fatalny drugi set. Ogólnie rywale 1/1 w BP, a Rojery w pierwszych dwóch setach 1/10. Masa marnowanych szans i dużo błędów.

W deblu rzadko zdarza mi się grać dokładne wyniki, ale tutaj podobnie jak w dzisiejszym starciu Boppany z Mergeą nie widzę innego rozwiązania jak spokojny win pary holendersko - rumuńskiej rozstawionej z numerem 1.
Rywale to DOminik Thiem, który dziś pożegnał się z singlem, a gra deblowa to u niego tylko dodatek. Z reszta idzie mu o bardzo słabo. Nie czyta gry. Kiepsko gra pod siatką i musi jeszcze wiele popracować, żeby w deblu rywalizować z najlepszymi. Zeszłoroczny bilans 4/16 mówi sam za siebie. Becker też nie ma olśniewających statystyk (w zeszłym roku 6/14), ale ma dużo lepsze predyspozycje do debla. Fajnie gra pod siatką i lepiej rozumie tę odmianę gry ze względu na doświadczenie. W pierwszej rundzie pokonali parę Lorenzi/Pella, ale to również żadni debliści. Rywal z najwyższej światowej półki. Jeden z głównych faworytów do triumfu. W pierwszej rundzie byli blisko utraty seta, ale świetnie odwrócili jego losy w starciu z Klizanem i Stachowskim, którzy rozegrali naprawdę dobre zawody. Mimo to nie mieli nic do powiedzenia w dalszej fazie spotkania. Olbrzymie umiejętności deblowe połączone ze zgraniem i doświadczeniem tworzą z nich świetny duet. Takich rywali jak sklejka dwóch singlistów muszą odprawiać szybki i bezboleśnie. Dodatkowo ani Thiem, ani Becker nie dysponują na tyle zabójczym serwisem, żeby nie byli w stanie przebić na drugą stronę. A w wymianach parze Austriacko-Niemieckiej nie daję najmniejszych szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Australian Open 2016 day 6
Andrey Kuznetsov (-1,5 seta)[74] - Dudi Sela[87] @1,85 ✅
Co robił Andrey w 4 secie to jest parodia
Witam, na dzisiejszą noc znów atakuje zawodnika z handicapem setowym. Nie wiem czy tylko ja od początku wierzę w Rosjanina czy Wy także dostrzegacie w nim potencjał. Ten 24-letni zawodnik zwrócił moją uwagę podczas tegorocznego turnieju w Doha w meczu z Ilhanem. Ostatnio również typowałem, że wygra z Chardym - co w 100% się sprawdziło. W kolejnym spotkaniu ma niepowtarzalną szansę na awans do 4 rundy AO. Nigdy przedtem nie udało mu się tego dokonać. Rok temu odpadł już w 2 rundzie, przegrywając z Djoko 0:3. Dziś kolejny sprawdzian, jak dla mnie w roli faworyta będzie musiał ograć Dudi Sele. Co przemawia za Kuznetsovem? Jak dla mnie zdobywanie 80% punktów po 1 serwisie, doskonały forehand - potrafi zagrać znakomite piłki kończące. Na plus należy dodać, że Rosjanin rozegrał jak dotąd 2 spotkania - wygrywając oba 3:0. W meczu z Francuzem popełnił 22 niewymuszone błędy.
Po drugiej stronie siatki Izraelczyk Dudi Sela. Dość niespodziewanie awansował do 3 rundy, pokonując Verdasco 3:1. Bardziej bym się skłaniał, że Hiszpan bardzo pomógł awansować Izraelczykowi. W swojej karierze 30-letni Sela już 2-krotnie mógł uczestniczyć w tej fazie rozgrywek. Rok temu odpadł na tym samym etapie z samym Rafa Nadalem. Trochę statystyk - 5 asów w meczu z Verdasco, 2 DF, 60% punktów po 1st serwsie (1st serves in 50%). W tym upatruje szansy dla Rosjanina, że zdoła wykorzystać jego niezbyt szybkie serwisy. W meczu z Hiszpanem najszybsza posłana przez niego piłka miała prędkość zaledwie 183km/h. Verdasco w 4-setowym meczu łamał go 6-krotnie, Sela popełnił 31 niewymuszonych błędów. Dodam, że Sela rozegrał dwa mecze 4- setowe.
Podsumowując, Rosjanina czeka trudna przeprawa do 4 rundy. Jeżeli zagra tak jak w poprzednich meczach to myślę, że nie powinien mieć większych trudności z wygraniem meczu.
Inne typy:
Joao Sousa (+9,5 gema) - Andy Murray @1,90 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Monfils vs Robert 3:0 @1,5 bet365
Tomic vs Millman 3:0 @1,8 bet365
Nie wiem przyjacielu czy te 3:0 na murzyna to dobry pomysł. Dwóch Francuzów na korcie, a i nie zapominaj, że 2 lata temu na tym samym turniej, Robercik urwał set Murraowi. Kurs na seta dzisiaj to 2,47.
Rok temu przejechałem się na seta dla Grotha w meczu z Tomicem. Może i w tym typie będziesz miał rację, ale Millman nieźle gra tutaj, jest z Australii więc tenisowe szaleństwo na korcie gdzie zagra dwóch gospodarzy. 5 setówka ku uciesze publiczności?
*Pamiętam rok temu ostre hejty na Lopeza się sypały podczas Australian Open, miał polecieć już dawno, nawet przed Janowiczem. Pokonał go 3:0, a później o mały włos otarł się o ćwierćfinał po 5-setowym meczu z Raonicem.
Wczoraj w HP (DNTB) napisałem, że duże szanse na niespodziankę są w meczu Thiema i Cilica. Dzisiaj widzę ją w meczu Isnera i właśnie:
???? Sela D. - Kuznetsov An.
Sela D. ::: 2,80 ::: 1/3 ⛔
H2H 1:0 z 2013 roku podczas turnieju US Open, padło wtedy aż 5 setów (Sela jako pierwszy wyszedł na prowadzenie 2:0 w setach). Nie zdziwię się jak padnie i tym razem piątka. Żyd vs. Rosjanin więc już na starcie będzie ciekawie, klasyczne moje zdanie: doświadczenie vs. młodość, Dudi Sela jest o 6 lat starszy, ma 30 lat i co by nie mówić, ale w ostatnim czasie to właśnie zawodnicy w okolicy trzydziestki robią furorę i osiągają zdecydowanie lepsze wyniki niż Ci wszyscy młokosi. Patrz chociażby Coric, czy dzisiaj Kyrgios, Thiem który pod koniec 4 seta w akcie desperacji walił piłki z całej siły - efekt tego był tylko jeden: półmetrowe, metrowe auty, ewentualnie siatka.
Jeżeli chodzi o ranking to obydwu Panów nie dzieli dość dużo miejsc, Sela 87 miejsce, Kuznetsov 74, za to kursy w tym meczu są zdecydowanie na korzyść Rosjanina nie wiedząc czemu. Ok pokonał Chardiego, ale po tym co zobaczyłem w jego meczu z Gulbisem to wiedziałem, że Francuz nie jest w najwyżej formie, zresztą ich 5 setowe spotkanie i wynik ostatniego seta 13:11 mówi wszystko. Wielkiej różnicy między nimi w poziomie gry to raczej nie ma, obaj grają tak mniej więcej na poziomie kwalifikacji/Challengerów. W tym meczu stawiam kolejny raz na doświadczenie i mam nadzieję, że się na tym nie zawiodę.
Wynik: 5:7 6:3 1:6 (4)6:7
 
roch 19

roch

Użytkownik
Monfils G - Robert S⛔
co za frajer z tego Stefana

Pojedynek dwóch Francuzów. Monfils radzi sobie bardzo dobrze w Australii, jutro jego trzeci mecz w tym roku , widać że dobrze przygotowany, wszystkie mecze do tej pory gładkie 3:0 bez większego wysiłku. Za Robertem przemawia trochę więcej meczy w tym roku co prawda z nie wymagającymi przeciwnikami ale trochę już się rozegrał. Jutro Monfils myślę że trochę się rozluźni i Robert to wykorzysta i wygra przynajmniej jednego seta. Typ też trochę pod to że w tegorocznym AO zdarzały się już dziwne wyniki.

Typuję plus 2,5 seta Roberta po kursiwie 2,25 - UniBet
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Ferrer - Johnson --- Johnson +2,5 seta @ 1,72 ⛔
To może być ciekawy mecz. Kilka miesięcy wcześniej w Wiedniu zagrali świetny 3-setowy finał. Hiszpan jest coraz starszy, a że podstawą jego gry jest kondycja i wybieganie to będzie coraz trudniej mu utrzymać bardzo wysoki poziom. Ma on oczywiście przewagę doświadczenia, zachodził w poprzednich latach na tym turnieju daleko, ale lepszych wyników już nie osiągnie. Jeszcze nie tak dawno miałem wyrobione niezbyt dobre zdanie o Johnsonie, ale to co robił w Wiedniu przekonało mnie, że potrafi grać z głową, a nie tylko walić na siłę z forehandu. W ubiegłym roku awansował na najwyższe miejsce w rankingu ATP w swojej karierze. Jak na razie Amerykanin bez problemu awansował do 3 rundy pokonując po 3-0 Bedene i Bellucciego. Johnson był pewny przy swoim serwisie i dawał niewiele okazji na przełamanie swoim rywalom. Ferrer także wygrywał 3-0 z Gojowczykiem i Hewittem. Mecz powinien być dobry i raczej nie będzie jednostronny. Faworytem jest Ferrer, jednak seta jak najbardziej może on stracić. Hiszpan ma dobry return, ale serwis Johnsona do słabych nie należy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Raonic vs Troicki 2 @ 4.5
Istna konieczność grać Serba. Z dużą ekipą tu przyjechał. Ma świetny doping, który podnosi go w trudnych chwilach i gra jak z nut. Rao forma świetna. Ostatnio wygrany turniej gdzie pokonał samego Fedexa w finale, ale warto obejrzeć ten mecz. Federer miał słabszy dzień. Troicki ma tutaj opinie fixiarza i to jest akurat prawda.! Wtapia ze słabymi, a z dobrymi się mocno spina by wygrać. Rok temu ograł Kanadyjczyka. Czy ma szanse powtórzyć ten wynik? Myślę, że jak najbardziej. Pozdrawiam.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Lopez - Isner over 60,5 asów @1,87 Betano ✅ 62 asy
Obaj są w top3 serwujących tegorocznego turnieju. Tutaj wielkiej gry pewnie nie będzie, pilnowanie swoich podań i walka w TB. Cztery lata temu był taki sam match-up w tej fazie i zagrali pięciosetówkę.
W 2014 grali na Wimbledonie, rok później w Queen&#39;s (turniej best of 3) i dwukrotnie pokryli w/w linię z zapasem. Sam Isner, jeżeli będzie miał dobry dzień, może dobić do 40 asów.
Kwestia tego, jak ten mecz się ułoży. Jeżeli będzie ostra walka i nie skończy się na trzech setach to są spore szanse. Grali między sobą sześciokrotnie i co najmniej trzy z ich spotkań były naprawdę dobre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom