>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open 2016 - turniej główny (18.01-31.01.2016)

Status
Zamknięty.
L 516

lipny

Użytkownik
Co ma za znaczenie ilość trafionych typów można trafić 2 na 10 i być do przodu a jak ktoś gra jakieś kursy po 1.30 to nawet przy 8 na 10 ledwo wyjdzie na plus także co ma za znaczenie ilośćtrafionych typów???
dokładnie jest tak jak piszesz, stawkowanie to podstawa, nie słuchaj zazdrośników i rób swoje konsekwentnie ????
ode mnie typ to:
score after 6 games: Murray 5:1 @50 Betan0 ⛔
Licze podobnie jak Wawo ze Djoker sie zatnie na poczatku a Murray wejdzie dobrze w mecz
ewentualnie na live do kontrowania, powinno być izi
chcialem grac wygraną 3:0 Murraya, bo w zwiazku z oczekiwaniem na narodziny dziecka pewnie nie bedzie mial czasu na zabawy na korcie i poskłada Djokera jak najszybciej by dołaczyć do wybranki serca, jednak ten kurs wydaje sie byc zdecydowanie lepszy
e: niestety Moderator zedytował wiec dopiszę ważną rzecz
Jeśli zauważycie spadki to już odpuśćcie, poniżej @48 nie widze Value w tym zakładzie, @49 to jest granica w mojej opinii
Pozdrawiam sedecznie i życze wysokich wygranych

e: niestety set poszedł w drugą strone, Boss przewidzial taką mozliwość, pograłem 6:0, skontrowalem w 6 gemie przy 30:15 i jestem @50 do przodu, Pozdrawiam Dr. Dip bo widzialem ze wysmiales ;)
Pozdrawiam serdecznie i życze wysokich wygranych
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
&quot;Dyskusje&quot; w tym temacie stają się coraz bardziej żenujące. Nie wspominając już o tym, że ortografia i interpunkcja to dla niektórych tutaj czarna magia. Proponowałbym kasować wszelkie posty, które nie mają wiele wspólnego z językiem polskim. Trzymajmy elementarny poziom klasy i kultury, błagam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
&quot;Dyskusje&quot; w tym temacie stają się coraz bardziej żenujące. Nie wspominając już o tym, że ortografia i interpunkcja to dla niektórych tutaj czarna magia. Proponowałbym kasować wszelkie posty, które nie mają wiele wspólnego z językiem polskim. Trzymajmy elementarny poziom klasy i kultury, błagam.
Ludożerca także to zauważyłem i popieram ale przypominam, że język polski nie jest łatwy, nawet dla Polaków. Nawet ci najlepiej wykształceni nieraz zastanawiają się gdzie postawić przecinek, dlatego proszę jednak o trochę wyrozumiałości dla kolegów na pewno w przyszłości postarają popełniać znacznie mniej błędów
dokładnie jest tak jak piszesz, stawkowanie to podstawa, nie słuchaj zazdrośników i rób swoje konsekwentnie :spokodfhgfh:
ode mnie typ to:
score after 6 games: Murray 5:1 @50 Betan0
Licze podobnie jak Wawo ze Djoker sie zatnie na poczatku a Murray wejdzie dobrze w mecz
ewentualnie na live do kontrowania, powinno być izi
chcialem grac wygraną 3:0 Murraya, bo w zwiazku z oczekiwaniem na narodziny dziecka pewnie nie bedzie mial czasu na zabawy na korcie i poskłada Djokera jak najszybciej by dołaczyć do wybranki serca, jednak ten kurs wydaje sie byc zdecydowanie lepszy
e: niestety Moderator zedytował wiec dopiszę ważną rzecz
Jeśli zauważycie spadki to już odpuśćcie, poniżej @48 nie widze Value w tym zakładzie, @49 to jest granica w mojej opinii
Pozdrawiam sedecznie i życze wysokich wygranych
Niestety ale Lipny nie mogę się z tobą zgodzić :]
Brutalna prawda jest zupełnie inna, przypuszczam że Novak jutro zmiecie z kortu swojego przeciwnika aby uzmysłowić ci jak bardzo się mylisz przedstawie kilka argumentów:
1. To jest finał. Djoker nie zwykł przegrywać w takich sytuacjach
2. Bodajże w bezpośrednich pojedynkach prowadzi Djokovic 22:9.
3. Djokovic wiadomo jest teoretycznie według rankingu około 2x lepszy niż zawodnik #2 czyli Andy
4. Przypuszczalnie Novak jest wielkim faworytem, ma psychologiczną przewagę
5. Zdaje się że Djoko z Simonem zagrał katastrofalnie, 100 UE, inny tenisista. Ale wielkich mistrzów poznaje się często po tym, że wygrywają jak im nie idzie i Novak znowu nam to pokazał
6. Według wszelkiego prawdopodobieństwa szkot może wygrać jeśli Novakowi się coś stanie podczas meczu, a nawet to nie gwarantuje
wygranej
7. Zapewne w niedziele będzie kolejny tytuł dla Djokera, tak wynika ze wszelkich analiz
te kilka argumentów skłaniają mnie do gry na Serba
Ja stawiam na Djokera po 1.13 w vitalbet - STAWKA MAXYMALNA - tak jak pisałem LOKATA STYCZNIA na ✅
dodatkowo jeszcze jest jeden ciekawy fakt żona szkota podobno jest na porodówce i tutaj Lipny się z tobą zgodzę Andy jak najszybciej będzie chciał dołączyć do wybranki serca a myślami na pewno już tam jest dlatego też dla mnie z punktu widzenia zakładów bukmacherskich opłaca się grać
wygraną Novaka 3:0 po 1.9 w titanbet - pełna kontrola szybkie 3:0 i liczymy kasę typ ani przez chwile nie był zagrożony
i do tego perełka stycznia dla tego działu
1 set Novak Djokovic wygra 6:0 po 67.00 w bet365 - tak jak kolega Lipny i cała masa ludzi w w 6 gemie przy 30:15 zobaczyłem błysk w oku szkota i uznałem że czas na kontrę. Opłaciło się i jestesmy @50 do przodu :cool::cool::cool:
a dla tych którzy nie zaufali mojej analizie pamiętajcie:
* Porażki są częścią życia: &quot;Gdy przegrywasz, nie przegap lekcji !!!!!!!!!!!!&quot; :cool:
Polecam, życzę wysokich wygranych i
Pozdrawiam Serdecznie :cool:

* Grając te typy, grasz na własną odpowiedzialność.
a gdyby się nie udało co tak naprawdę niem praw w tym przypadku się zdarzyć: * Porażki są częścią życia: &quot;Gdy przegrywasz, nie przegap lekcji !!!!!!!!!!!!&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Novak Djoković wygra Australian Open @2,20 Unibet ::: 2/5j

Absolutnie nie widzę tutaj godnego rywala dla Novaka Djokovicia. Już chyba dawno takiej dominacji w światowym tenisie nie było. Idąc po kolei - kto może mu zagrozić? Murray, który prawie zawsze z nim przegrywa, jest zbyt, nie wiem jak to ująć, chimeryczny? - żeby wygrać z Novakiem potrzeba więcej wiary, a tego u niego nie widać kiedy gra z Novakiem. Zresztą Serb umiejętnościami go przewyższa, jak chyba każdego w tourze. Federer może Serba ograć, ale nie kiedy gramy do 3 wygranych setów - wiek już nie pozwala na takie eksploatowanie organizmu, a temperatury w Australii są zabójcze. Stan musiałby z kolei mieć dzień jak podczas finału Rolanda Garrosa - w co nie za bardzo wierzę, bo nawet w takiej formie miałby kłopot z Novakiem w Australii. Nadal? Widzieliśmy niedawno w Doha, jak się skończył ten pojedynek. Berdych, Nishikori, Ferrer? Nie ma szans, Kei za bardzo nieregularny, David bez kończącego uderzenia, Berdych jak zwykle spaliłby się psychicznie już przed meczem. W dalszej części też nie widać, by ktoś mógł Serbowi zagrozić. Isner, Raonic, Anderson, Tsonga? Może urwą seta, 2 byłyby ogromnym sukcesem. Ale nie wygrają z Novakiem.
Takie coś grałem przed AO i nic już nie dokładam. Jak można było przewidzieć Novak zmierzy się w finale z Andym Murrayem, chociaż wielka szkoda, że Raonic przegrał nie tyle ze Szkotem, co z kontuzją. Zdania nie zmieniam - Novak tutaj wygra. Z Simonem słaby mecz, ale ostatecznie wygrał, a zresztą jak widać Serb nie lubi z nim grać, wystarczy sobie kilka poprzednich meczów przypomnieć - nie mówię o wszystkich oczywiście, bo i zdarzały się łatwe wygrane. Z Nishikorim bez żadnych problemów, z Rogerem dwa pierwsze sety to była demolka na Szwajcarze - 3 wygrane gemy to zdecydowanie za mało. Później oczywiście Roger jeszcze podźwignął się do walki i urwał seta, ale potem znowu dał się połamać i w końcu Serb znalazł się po raz kolejny w finale. Murray najwięcej problemów miał właśnie z Raoniciem, który dopóki był w pełni sił grał bardzo dobrze i kto wie, czy gdyby nie kłopoty z pachwiną, to nie on byłby w swoim pierwszym wielkoszlemowym finale. A tak, to jeszcze musi poczekać. Co do obu graczy - w bilansie h2h prowadzi zdecydowanie Nole i to się raczej nie zmieni. Andy jest w stanie ogrywać światowy numer 1, ale z reguły najwyżej podczas turniejów Masters. W Wielkim Szlemie zdarzyło się to ostatnio na Wimbledonie 2013, kiedy Andy wygrał cały turniej. Ale to zupełnie inna nawierzchnia. Na hardzie miało to miejsce w 2012 roku. Uważam za konieczne nadmienić, że od tamtej pory zdecydowanie większy progres zrobił Novak. Wtedy można powiedzieć, że tenisowa czołówka była mniej więcej po równo podzielona - teraz zdecydowanie króluje Serb i tylko przez to, że Wawrinka odpalił jak nigdy na RG nie zdobył 4 Szlemów w jednym roku. I właśnie to jest celem Novaka na ten rok, przynajmniej w moim odczuciu - 4 szlemy i złoto olimpijskie. Kurs na zwycięstwo Djokovicia niemniej jest słabiutki, absolutnie nie do gry - można kombinować na DW, handicapy itp. Ja zagrałem jego zwycięstwo przed turniejem i nie mam zamiaru niczego już na ten mecz dokładać. W męskim tenisie jest aktualnie jeden król - Djokovic. Potem długo nic i dopiero pojawia się Murray z resztą - co doskonale widać po rankingu i punktach. Moim zdaniem Novak wygra po raz kolejny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
master. 1K

master.

Użytkownik
Piszecie i piszecie o tym finale singla, ale chciałbym zauważyć, że o godzinie 6 rano polskiego czasu zostanie rozegrany finał mixta. Na korcie centralnym spotykają sie pary Vesnina/Soares oraz Vandeweghe/Tecau. Soares wygrał już dzisiaj finał debla, a jutro wygra finał mixta wraz z Vesnina idą przez turniej jak burza. W pierwszej rundzie lekkie problemy z parą Zheng/Chung a później już tylko zwycięstwa 2:0 w tym z parą Mirza/Paes w półfinale. Co zaskakujące to Vesnina lepiej trzymie swój serwis, a w półfinale ani razu nie straciła podania. Vandeweghe/Tecau zagrali jeden mecz mniej w drodze do finału z racji walkoweru pary Errani/Fognini. Ide w strone pary Rosyjsko-Brazylijskiej, ponieważ ich gra wygląda najzwyczajniej dużo dużo lepiej. Kurs 1.50 jaknajbardziej zadowalający, a w kombinacji z Nole 1.80 wyglada całkiem ładnie.
Vesnina/Soares + Djokovic @ 1.80 ✅ ✅ ✅
Rzeczywiście mega śmieszne błędy. Nie jestem w stanie tego racjonalnie wytlumaczyć ???? ????
Może i gra mieszana to wielki luz ale na meczach pokazowych, a nie w wielkim szlemie. Tutaj pary walczą o każdą piłkę co widać było już w poprzednich rundach.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Piszecie i piszecie o tym finale singla, ale chciałbym zauważyć, że o godzinie 6 rano polskiego czasu zostanie rozegrany finał mixta. Na korcie centralnym spotykają sie pary Vesnina/Soares oraz Vandeweghe/Tecau. Soares wygrał już dzisiaj finał debla, a jutro wygra finał mixta wraz z Vesnina idą przez turniej jak burza. W pierwszej rundzie lekkie problemy z parą Zheng/Chung a później już tylko zwycięstwa 2:0 w tym z parą Mirza/Paes w półfinale. Co zaskakujące to Vesnina lepiej trzymie swój serwis, a w półfinale ani razu nie straciła podania. Vandeweghe/Tecau zagrali jeden mecz mniej w drodze do finału z racji walkoweru pary Errani/Vinci. Ide w strone pary Ukraińsko-Brazylijskiej, ponieważ ich gra wygląda najzwyczajniej dużo dużo lepiej. Kurs 1.50 jaknajbardziej zadowalający, a w kombinacji z Nole 1.80 wyglada całkiem ładnie.
Vesnina/Soares + Djokovic @ 1.80
Po pierwsze to wkradł Ci się śmieszny błąd, nie Errani/Vinci, a Errani/Fognini ???? Do tego Elenka to Rosjanka.
Po drugie odniosę się do samego typu. Na początku też zastanawiałem się nad graniem Bruno z Eleną, ale przy kursie ~1.4 to nie ma sensu. Jak pokazały ostatnie mecze mixta tutaj, ale też na poprzednich Wielkich Szlemach faworyci tak łatwo nie wygrywają. Raz, że buki mają problem z dokładnym oszacowaniem szans, dwa że niektórzy różnie podchodzą do tych meczów, jak np. Matka w jednym z wywiadów mówił, że debel to powaga, a gra mieszana to wielki luz. Co do samych tych par, to u mężczyzn widzę przewagę Horii, bo jednak na serwisie powinien wypadać lepiej. Coco z serwisem też nieźle, możliwe, że lepiej niż Vesnina. Wiadomo, że u Rosjanki przewaga w aspekcie ogólnodeblowym, ale skoro Amerykanka dała radę już dojść do samego finału, to oznacza, że jej umiejętności mocno się rozwinęły jeśli chodzi o grę na korcie z korytarzami deblowymi. Podsumowując, chodzi mi głównie o to, że w mixcie jest o wiele więcej niespodziewanych wyników, nie ma takiej przewagi którejś ze stron, tym bardziej nie powinno być tego w finale, więc branie bardzo niskiego kursu jest niewarte ryzyka.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
A granie pary Rojer/Tecau,którzy grali tu fatalnie po @1,15 miał sens?
No no moderator stwierdza,że ktoś odpusci i nie podchodzi poważnie do FINAŁU imprezy wielkoszlemowej ???? obojętnie czy to Mikst czy debel czy gra poczwórna czy zabawa w dwa ognie na korcie to jest finał i fajnie zapisać sobie tytuł na koncie. Soares dodatkowa motywacja,bo może zdobyć dwa tytuły na tej imprezie. Z reszta z tego co wypisywałes wcześniej wydaje mi się,że nie widziałes za wiele spotkań zarówno deblowych jak i mikstowychh na tym turnieju. Vesnina w pojedynkę wygrała półfinał z parą Dodig/Mirza i ogólnie wygląda tu w mikście bardzo dobrze. Jedyne co może tu utrudnić wygraną parze Vesnina/Soares to mega nierówny serwis Bruno. Tecau za to od początku i pierwszego meczu na tym turnieju wyglądał marnie w parze z Rojerem (wielkie zdziwienie,że odpadli z Francuzami, chociaż niespodzianki nie było w tym żadnej,a granie ich wtedy po @1,15 graniczyło ze strzałem w kolano). Dobra teraz czekam na wyciągnięcie błędów ortograficznych i spacje przed znakami interpunkcyjnymi (żebyś mógł się wykazać zostawiłem parę). Pozdrawiam serdecznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Djokovic Novak - Murray Andy 2, Bet365 5.00

VS.

W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Djokovic 22:9. W ostatnich latach grali ze sobą często i Serb prowadzi znacznie również w tej rywalizacji. W roku 2015 Panowie spotkali się aż siedem razy!!! Były to same półfinały oraz finały gdzie tylko raz wygrał Szkot.

Dla Novaka będzie to już 6 finał z czego 5 razy wygrywał i niewątpliwie jest to jego ulubiony turniej wielkoszlemowy jak i w ogóle najlepszy z wszystkich. Serb aktualnie ma serię 11 meczów wygranych z rzędu, pokonał w sumie większość najlepszych tenisistów w tym okresie bo Berdycha, Nadala, Federera, Nishikoriego. Tak naprawdę brakuje na rozkładzie pokonanych Ferrera, Wawrinki i Murraya.

Oczywiście, że Novak jest wielkim faworytem, ma psychologiczną przewagę ale to jest sport i może się wszystko wydarzyć. Wspomniałem, że Australian Open to ulubiony turniej Novaka ale Andy również czuje się czuje się tutaj wybornie ponieważ dla niego będzie to 5 finał. Niestety dla niego przegrywał w nich trzykrotnie z Djokovicem oraz raz z Federerem. Szkot miał bardzo dobry mecz (moim zdaniem) z Ferrerem ale też gorszy z Raonicem. To samo można napisać o Serbie bo męczył się niemiłosiernie z Simonem aby później w super stylu pokonać Federera.

Nie ma co ukrywać ale przed turniejem było wiadome, że tak naprawdę faworytów mniejszych czy też większych jest 3. Oczywiście Djoko, Murray czy Wawrinka bo Fedex jest z stary aby wygrać w turnieju wiekiego szlema. Ferrer to inna liga, Berdych to brak psychiki a Nischikori jest pod formą. Także można powiedzieć, że stało się tak jak miało się stć jeśli chodzi o finał

Jeden jak i drugi w tym turnieju mieli momenty słabości. Tylko obiektywnie trzeba przyznać, że Djoko z Simonem zagrał katastrofalnie, 100 UE, inny tenisista. Ale wiekich mistrzów poznaje się często po tym, że wygrywają jak im nie idzie i Novak znowu nam to pokazał. Njwięksym wyznacznikiem formy Szkota był mecz z Raonicem. Kanadyjczyk jest w życiowej formie, zrobił wielkie postępy i jego agresywna gra jest znaczniej kąśliwa niż przebijanie w nieskończoność.

Co tutaj więcej pisać? Panowie znają się od A do Z, znają wszystkie swoje słabości oraz mocne strony ale mimo wszystko wypadałoby rywala czymś zaskoczyć. Tak jak wspomniałem wcześniej, że Djokovic ma ogromną przewagę jeśli chodzi o historię pojedynków ale w finale Wimbledonu (tak wiem, że to było dawno, inna nawierzchnia i Szkot grał u siebie) potrafił wygrć panicz 3:0. Z innej bajki.swego czasu Robredo z Federerem miał 9 czy 10:0 z Federerem i pokonał go na US OPEN 3:0. To jest tylko sport, stawiam na wygrana panicza w KOŃCU NA AO!!!. Mam nadzieję tylko, że to nie będzie nudny i jednostronny mecz. Powodzenia Andy!!!
:zoltakartka::zoltakartka::zoltakartka:

Kurde, zawsze uważałem Cie za porządnego typera i w sumie nadal tak jest, ale ostatnimi czasy to nie wiem czy szukasz na siłe wysokich kursów, czy po prostu robisz sobie jaja. Twojego typu nie neguje, masz do niego pełne prawo. Ja osobiście stawiam na Nole. Nie dość, że przed meczem uważałbym Novaka za mega faworyta, to jeszcze ponad 24h dłuższa przerwa i brak 5cio setówki w ostatnim meczu. Przecież fakty w moim poprzednim zdaniu, już niwelują wszelkie szanse Murray&#39;a!

Djoko - Andy 1 @1.20 Bet365 &lt;-- nazwałbym to lokatą, ale niestety to tylko sport
✅✅✅
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
UP
Widzisz lokate w meczu 1 rakiety swiata z 2 rakieta swiata ktora ostatnio rowniez nie przegrywa po kursie 1,20? :OO nie gram tego meczu, ale jak juz to bym probowal cos przeciwko Djoko, na pewno nie zagralbym go po kursie 1,2
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
UP
Widzisz lokate w meczu 1 rakiety swiata z 2 rakieta swiata ktora ostatnio rowniez nie przegrywa po kursie 1,20? :OO nie gram tego meczu, ale jak juz to bym probowal cos przeciwko Djoko, na pewno nie zagralbym go po kursie 1,2
ja też widzę lokatę choć to tylko sport, nie widzę kompletnie argumentów za Andym przeciw Novakowi w best of five. Serwis za słaby zdecydowanie, wybieganiem i wymianami też nic nie zdziała bo tu też Nole level wyżej. A przede wszystkm dla mnie Szkot gra zbyt pasywny i za mało agresywny tenis by zrobić krzywdę Novakowi. Gdy tylko próbował przyspieszać z Milosem wyrzucał w aut lub walił w siatkę jak i przy bardziej agresywnych zagraniach (jeśl już je w końcu próbował). Niespodzianki nie będzie zwyczajnie. Oczywiście to tylko sport, ale tylko takim stwierdzeniem można dzisiaj Szkotowi dać jakiekolwiek szanse.
Nole - Andy 1 @1.20 10/10 ✅
Nole - Andy 1 (-1,5 sets) @1.40 5/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 991

parodia

Użytkownik
Ja tylko od siebie chciałbym dodać ze nie widzę sensu ewentualnego grania na czysty win Murraya. Lepiej już zagrać na niego handicap -1.5 seta bo jak dojdzie do 5 seta to Djoko go wciągnie nosem jak na FO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Mamy finał zatem jeśli na jednego zawodnika jest kurs 5,00 to należy to pobrać. Novak zawsze może zagrać trochę słabiej, a Andy wejdzie na wyżyny swoich możliwości i nieoczekiwanie może potoczyć się to spotkanie. W 2015 kursy na Novaka oscylowały 1,25-1,45, co więcej Andy wydaje się mocniejszy w kolejnym sezonie, to samo można powiedzieć o Serbie. Osobiście nie widzę przepaści pomiędzy nimi.

Over 3,5 seta =&gt; 1,53 ⛔
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Nie ma co się oszukiwać, jeśli Djoko czy Serena jest w formie to nie ma do nich podjazdu, to kosmici. Przede wszystkim to, co daje im przewagę nad resztą to psychika, tutaj mówię głównie o Novaku, ale ile to razy Serena wygrywała przegrane mecze, które jej przeciwniczki miały na wyciągnięcie ręki? To jest to, co odróżnia mistrzów od reszty
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Nie ma co się oszukiwać, jeśli Djoko czy Serena jest w formie to nie ma do nich podjazdu, to kosmici. Przede wszystkim to, co daje im przewagę nad resztą to psychika, tutaj mówię głównie o Novaku, ale ile to razy Serena wygrywała przegrane mecze, które jej przeciwniczki miały na wyciągnięcie ręki? To jest to, co odróżnia mistrzów od reszty
Pieprzenie. Novak w porównaniu do meczu z Federerem gra dziś słabo. To Murray jest drewnem i taka jest prawda. On swój ranking zawdzięcza słabszym turniejom, ale gdy przychodzi do meczów vs wawrinka djoko federer dostaje bencki aż miło i moim zdaniem nie zasługuje w żadnym wypadku na nr2. Szkoda Raonica i jego kontuzji bo dzisiejszy pojedynek by był znacznie ciekawszy.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Pieprzenie. Novak w porównaniu do meczu z Federerem gra dziś słabo. To Murray jest drewnem i taka jest prawda. On swój ranking zawdzięcza słabszym turniejom, ale gdy przychodzi do meczów vs wawrinka djoko federer dostaje bencki aż miło i moim zdaniem nie zasługuje w żadnym wypadku na nr2. Szkoda Raonica i jego kontuzji bo dzisiejszy pojedynek by był znacznie ciekawszy.
A czy ja mówię o dzisiejszym meczu? ???? Zgadzam się że dziś Novak gra słabiej niż z Fedexem ale na jeszcze słabszego Murraya to wystarczy, więc po co ma się bardziej spinać :]
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Zachowawczą gra i bez wygrywających piłek nie jest sie w stanie wygrac z Novakiem, a do tego Andy w najwazniejszych piłkach nie daje rady. Szczytem było oddanie gema przy 5-5 40-0. A i gdyby nie serwis w 2 secie to Andy by nawet 3 gemow w nim nie ugrał
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Smutno się ogląda takie finały i ogółem źle się dzieje powoli w tenisie. Federer stary Rafa też. Nova dominuje. Gdzie te finały pomiędzy Nadalem i Federerem gdzie człowieku oczy z orbit wychodziły... eh.
 
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Novak w porównaniu do meczu z Federerem gra dziś słabo. To Murray jest drewnem i taka jest prawda. On swój ranking zawdzięcza słabszym turniejom, ale gdy przychodzi do meczów vs wawrinka djoko federer dostaje bencki aż miło i moim zdaniem nie zasługuje w żadnym wypadku na nr2
Murray absolutnie zasluguje na bycie nr 2. Drugi set dzis prawdopodbnie najlepszy w calym turnieju, to raz. Murraya jako gracza top 10 obowiazuja limity startowe w malych turniejach. W ubieglym sezonie Murray zagral w 4 szlemach, 8 turniejach Masters 1000, 4 turniejach ATP 500 i jednym ATP 250 plus oczywiscie finaly touru. To gdzie sa te slabe turnieje? Kalendarz prawie identyczny co Djokovic, Federer czy Nadal, ale on musi byc identyczny dla tych najlepszych zawodnikow.
Federer, Wawrinka...? W srednio 4/6 przypadkach Murray na poziomie szlemow ich ogrywa, co dobitnie pokazuje h2h z ostatnich kilku sezonow. Nie widze drugiego tak dobrego tenisisty obecnie, ktory jest w stanie podjac walke z Djokovicem.
 
B 31

bushido

Użytkownik
Murray absolutnie zasluguje na bycie nr 2. Drugi set dzis prawdopodbnie najlepszy w calym turnieju, to raz. Murraya jako gracza top 10 obowiazuja limity startowe w malych turniejach. W ubieglym sezonie Murray zagral w 4 szlemach, 8 turniejach Masters 1000, 4 turniejach ATP 500 i jednym ATP 250 plus oczywiscie finaly touru. To gdzie sa te slabe turnieje? Kalendarz prawie identyczny co Djokovic, Federer czy Nadal, ale on musi byc identyczny dla tych najlepszych zawodnikow.
Federer, Wawrinka...? W srednio 4/6 przypadkach Murray na poziomie szlemow ich ogrywa, co dobitnie pokazuje h2h z ostatnich kilku sezonow. Nie widze drugiego tak dobrego tenisisty obecnie, ktory jest w stanie podjac walke z Djokovicem.
Ale BREDNIE.
Szkot ostatni raz pokonał Federera 3 lata temu. W ostatnich 5 spotkaniach ze szwajcarem Murray nie istniał. Szkot doszedł do finału dzięki drabince.
Podejrzewam, że gdyby w półfinale grał ze szwajcarem to byłby to jego ostatni mecz na tym turnieju
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
No i Djoko wygrał, 6 raz AO ????
Gratulacje, ale niech już kończy karierę, żeby coś się ciekawego zaczęło dziać w tenisie, bo wiejeee nudą od dawna, od jego wiecznego wygrywania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom