>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Australian Open 2015 - turniej główny (19.01-01.02.2015)

Status
Zamknięty.
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Popieram typ Magiciana na Nishikoriego 3:0, jest to pierwszy typ jaki wpadł mi w oko tuż po losowaniu, kurs fajny, powinno być gładko.
Nishikori 3:0 @ 1.89 unibet ✅
Uważałbym na Delbonisa, bo potencjał chłopak ma, prawda, że często pusiaczy, ale na jednego seta potrafi się skoncentrować, i jak złapie swój rytm, to ciężko go zatrzymać. Jeśli miałbym czegoś w tym meczu szukać, to na pewno nie hindi setowego, a ewentualnie gemowego, bo Delbonis jest znany z długich przestojów i odpuszczania setów i jeden lub 2 sety wygrane przez Kyrgiosa do 1 czy 2 nie zdziwią mnie, ale może to nastąpić po przegranym pierwszym secie 6:7. Także linie -6,5 na Kyrgiosa nie jest jakaś wygórowana, a dla mnie dużo pewniejsza niż hindi setowe, jeśli ktoś chce ruszać to spotkanie.
Seppi A. - Istomin D. over 40,5 @ 1.99 Pinnacle ✅ oczywiście 5 setów jeśli ktoś miałby jakieś wątpliwości ????
tutaj docelowo czekam na typ over 4,5 setów i jak tylko ktoś wystawi to zmienię typ. Liczę na kurs w granicach 2,5 - 3.00. Spotkanie dwóch klaunów, bo nie wiem jak inaczej nazwać to co obaj wyczyniają w trakcie meczów na kortach. Takie cyrki jakie tych dwóch potrafi wyczyniać to głowa mała. W Szlemach grali ze sobą 4 razy, oczywiście za każdym razem grali 5 setów, bo po prostu w ich spotkaniu inaczej być nie może. Żeby było sprawiedliwie każdy wygrał po 2 spotkania. Szopka, szopka, i jeszcze raz szopka. Seppi 43 w rankingu, Istomin 48, także podobnie. Formą obaj nie grzeszą na początku sezonu, więc tym bardziej można spodziewać i się komediowego przebiegu meczu.

Bemelmans R. - Karlovic I. 0:3 @ 2.60 betsson ✅
1 set 6:7 @ 6.00 bwin ⛔
Z Karlovicem w Szlemach to różnie bywa, czasem to mam wrażenie, że on tu gra jakby za karę. Liczę jednak, że pod koniec kariery się zepnie i zaprezentuje 100% swoich możliwości, bo forma przecież jest. Wytrzymać 3 równe sety z Djokovicem i Ferrerem dzień po dniu to przecież nie jest taka oczywistość, a Karlovic wyglądał jakby jeszcze spokojnie mógł dalej grać. Także forma jest, przygotowanie fizyczne też dobre, aż żal by było tego nie wykorzystać. Jak Ivo się tu zepnie to powinien to wygra 3:0 i oszczędzać siły na kolejne spotkania, bo rywal z tych średniawych. Kurs na 1 set też fajny, obaj nieźle serwują i powinni dociągnąć do tiebreaka. Na tle innych buków, którzy zdążyli wystawić ofertę, ten kurs wygląda bardzo ładnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Szkoda DP... jest z ulubionych tenisistów ale trudno niech się wyleczy do końca, o ile da radę.

Śmieszy mnie natomiast pisanie o stracie lokaty przez niektórych użytkowników jaką była wygrana Juana. :] Jak powszechnie wiadomo w każdym zawodowym sporcie trudno o powrót w pełni sił już w pierwszych meczach. Przykład gwiazdy tej samej dyscypliny chociaż i powrót Rafy Nadala. Wygrywał wszystko od razu? Męczył się ze średniakami, większość meczów powinien przegrać gdyby się rywale nie przestraszyli nazwiska i nie odnosiła kontuzji mózgu. Kto oglądał pierwsze mecze DP ten chyba zauważył że nie jest z nim jeszcze wszystko ok. Grymasy na twarzy, podpieranie się rakietą co chwile, wiem że Juan był z tego znany ale z taką intensywnością jak w tych 2-3 rozegranych meczach przed paroma dniami. Śmiem wątpić aby wytrzymał kondycyjnie ciężkie minimum 3-setówke, potężne uderzenia Jurka i serwisy, nie mówiąc tu o tym że Szop jest już w rytmie meczowym... Nadgarstek nie był wyleczony i widać było w tych meczach że go boli.

Nie wychwalam tutaj Jurka, bo jego gra co tu dużo nie mówić nadal jest słaba, ale w tym meczu więcej argumentów przemawiało jednak za Jurkiem, a kurs był przyjemny.

Pozdro! ????
I powodzenia oczywiście w tym najlepszym turnieju w przeciągu całego roku! :] :jupi:
 
D 706

don1

Użytkownik
Prawda jest taka,że to co pokazał DP w Sydney było bardzo przeciętne,ale nie mogło być inaczej. Janowicz był na pewno faworytem tego starcia,a kurs był znakomity. Teraz dostaję w pierwszej rundzie Lucky Losera. Mam nadzieję,że Moriya nie sprawi mu problemów i najważniejsze,żeby było 3-0 i nie tracić sił bo w kolejnej rundzie czeka Gael :)
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Jerzy Janowicz odpadnie w II Rundzie 3,10 Unibet

W Unibecie śpią i nie wiedzą, że Del Potro się wycofał. W tej sytuacji Janowicz zagra z Moriyą, kursy pewnie będą około 1,10 na Janowicza. Moriya nie jest zawodnikiem, ktory moze zagrozic nawet Janowiczowi w zlym humorze i nastroju danego dnia.

Co potem? Zwyciezca meczu Monfils-Pouille. Zakladam zwyciestwo Monfilsa i potem mecz Francuza z Polakiem. Przy takim kursie i spelnieniu tych dwoch warunkow nawet jakby cos nie szlo Monfilsowi z Janowiczem live bedzie mozna zagrac kontre, bo kursy przedmeczowe pewnie beda okolo 1,4 max na Monfilsa.

Uwielbiam wyszukiwac bledy spiacych bukmacherow. Ostatnio na Betsafe zagralem na to czy zwolnią Wengera do konca roku z Arsenalu, wtedy byl zwrot pomimo moich klotni. Miejmy nadzieje ze teraz sie uda!

Udanego Australian Open! Juz jutro zaczynamy!
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Jiri Vesely - Victor Troicki 1 @ 2,0 bet.365 ⛔
Vesely bardzo dobry i pewny serwis, potrafi to wykorzystywać i szybko wygrywać swoje gemy serwisowe. Pewny w wymianach z konca kortu, a jak i jest okazja potrafi podejśc i grać przy siatce. Do tego jest raczej zawodnikiem spokojnym i zrównoważonym w przeciwienstwie do Victora, który lubi porozmaiwać sam ze sobą i wiemy, że to nie wrózy dla niego dobrze. Obaj zawodnicy dobrze poruszają sie po koncowej lini, szybcy i potrafią bronić. Młodość, ambicja, głowa na karku plus dobry serwis kontra Victor i jego gorąca głowa oraz agresywny tenis. Jak dla mnie górą bedzie Czech i po kursie 2,0 z pewnością warte gry
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Migrosik nie widze juz tego zakladu. Zdjeli czy ja slepy? ????
Nie ma już, też nie zdążyłem :razz:
Dubelek na pierwszą noc ode mnie ????
Berankis - Sijsling
Typ: 1 ✅ [3:2]
Kurs: 1,57
Baghdatis - Gabashvili
Typ: 1 ✅ [3:2]
Kurs: 1,64
AKO: ✅ 2,57 ✅
Stawka: 200:-

Pierwszy dubel na Australian Open. Wydaje się być pewny i nie powinno być większych problemów. Berankis to dobry, solidny tenisista. W Melbourne grać lubi i potrafi bowiem dwukrotnie doszedł do III rundy turnieju. Najbardziej preferuje własnie nawierzchnie har oraz granie w hali. 3 laty starszy Holender jest cieniem samego siebie w ostatnich dwóch sezonach. Nie gra niczego spektakularnego, popełnia wiele błędów. W AO nigdy nie przebrnął pierwszej rundy a parę razy już próbował.
Drugiego typu troszkę bardziej się boję ale kurs mnie przekonał. Baghdatis dobrze wszedł w sezon, siedem spotkań i tylko jedna porażka. Nie były to ważne turnieje i wielkie nazwiska ale czas do doszlifowania formy jak znalazł. Cypryjczyk już od początku stycznia przesiaduje w Australii co tylko może mu pomóc w aklimatyzacji. Gabashvili miał calkiem udany poprzedni sezon ale w końcówce trochę zwolnił. Teraz na początku nie wszedł za dobrze w rozgrywki, I runda w Doha oraz porażka w III rundzie kwalifikacji w Sydney to nie są wyniki na jakie liczył Rosjanin. H2H 2:0 dla Bagiety, mogą być w tym spotkaniu 4 albo 5 sety ale na korzysc Marcosa.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Jerzy Janowicz odpadnie w II Rundzie 3,10 Unibet
Moriya nie jest zawodnikiem, ktory moze zagrozic nawet Janowiczowi w zlym humorze i nastroju danego dnia.
Czy jesteście pewni? Ja to nie mogę wytrzymać, jak w Szlemie Jerzyk przegrywał z M. Gonzalezem, Dennisem Novikovem, czy męćzył się właśnie w AO z Dev Varmanem i Jordanem Thompsonem (oba mecze z 0:2 bodajże do 3:2)

Oglądając Janowicza jednak byłem pełny nadziei na AO, bo grał dobrze. Nie będę pisał bardzo dobrze, bo tie-break z Isnerem, to co w nim wyrabiał pod koniec, to powinien dostać kopniaka od trenera. Wygra Jerzyk z Dżapońcem?
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Philipp Kohlschreiber (+2.5 Sets) vs Paul-Henri Mathieu
Thanasi Kokkinakis vs Ernests Gulbis (+2.5 Sets)
Ruben Bemelmans vs Ivo Karlovic (+2.5 Sets)
Jeremy Chardy (+2.5 Sets) vs Borna Coric
James Ward vs Fernando Verdasco (+2.5 Sets)
John Isner (+2.5 Sets) vs Jimmy Wang
Feliciano Lopez (+2.5 Sets) vs Denis Kudla
Lucas Pouille vs Gael Monfils (+2.5 Sets)
Marius Copil vs Pablo Andujar (+2.5 Sets)
Pinnacle, ako ~1,80
⛔
Pablo Carreno Busta/Gilles Muller (O 38) @ 1,79 (Pinnacle)
⛔
Ja od siebie polecam takie kupony.
Pierwszy to długie AKO z pinnacle, w każdym meczu nie wyobrażam sobie po prostu, by podane przeze mnie osoby nie ugrały seta. Przegrać ktos może, to oczywiste, ale prawdopodobienstwo, iz ktos z nich dostanie baty 3:0, jest mniejsze niz calosciowe ako. Polecam taki kupon.
Drugi typ to over w meczu Busta i Muller&#39;a, Muller w ostatnich meczach pokazal dobra forme, Carreno to tez nie jest chlopak ktory powinien dostac 3:0. Ogolnie win Carreno to value, ale ja wole tutaj pograc over.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Ciekawe info:
&quot;Seeing @DjokerNole cancelled a training session due to illness. Not an ideal set-up for him, but won&#39;t read into it too much yet&quot;
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
no dobra zaczynamy AO. wczoraj rano już zagrałem kupon, jednak nie chciało mi się jeszcze nic pisać. Niestety z tego co zauważyłem, dwa typy pokrywają mi się z Majestro, ale jakoś trzeba żyć. dlatego o tych dwóch krótko


Andreas Seppi - Denis Istomin over 3.5 seta @1.53 Betano ✅

Seppiego oglądałem tylko w meczu z Berdychem, tam Czech nie pozostawił Włochowi żadnych złudzeń i pokonał go bardzo gładko, jednak to żaden wyznacznik bo Tomek był w tym meczu nie do pokonania dla takiego grajka jak Seppi. Istomin też przegrał z Berdychem w Doha, potem z Kukuszkinem w Sydney (który jak wiemy dotarł do finału). Ten typ głównie oparty na tym, że żaden nie jest na tyle regularny żeby wygrać ten mecz 3-0, obaj dużo pusiaczą podczas meczów i także dużo w tym wypadku podpowiada h2h w wielkich szlemach, czyli na 4 mecze były 4 pięciosetówki.


Ivo Karlovic - Ruben Bemelmans, Ivo -1.5s @1.61 ✅ Ónibet, DW: 3-0 @2.75 ✅ PaddyPower

Ivo w tej formie w jakiej się znajduje powinien połykać takich średniaków na śniadanie. W Doha dał zarobić mnóstwo kasy, zagrał kapitalny turniej i to biorąc pod uwagę nie tylko serwis, ale także przygotowanie kondycyjne. Zagrał dwie długie trzysetówki z Djokovicem i Ferrerem, a po meczu wcale nie wyglądał na wyczerpanego. Djokovic sobie nie poradził, Ferrer też przez długi czas nie mógł sobie poradzić, ale w końcu dał mu radę. Bemelmans nawet w połowie nie potrafi tak mijać przy siatce jak Djok czy Ferrer, więc naprawdę nie wiem czego on tutaj ma szukać z tak dysponowanym Karlovicem. Typowy średniak czelendżerowy, zazwyczaj nie przechodził kwalifikacji do wielkich szlemów, dość dobry pierwszy serwis, też lubi podlecieć do siatki, dobrym typem na ten mecz jest też: tiebreak w meczu @1,14 bet365⛔ - chociaż kurs śmieszny, a także tiebreak w pierwszym secie @2.20 bet365⛔ - to trochę bardziej ryzykowne. Jeżeli noga się nie powinie Karlovicowi w jakimś tb to powinno być izi 3-0.


Samuel Groth - Filip Krajinovic 1 @1.43 betsafe ✅

Groth w dobrej formie, sprawił problemy Raonicowi, wcześniej wygrał z Kubotem i Hewittem, a w Sydney przegrał z Mullerem, późniejszym finalistą po dość średnim meczu z obu stron. Krajinovic przegrał w pokazówkach z Simonem i Dolgo nie ugrywając seta, wcześniej w Doha pokonał dwóch leszczyków by odpaść z równie słabym Basilashvilim. Groth gra u siebie, kibice w Australii go lubią więc pewnie przyjdzie dużo ludzi na kort, a ostatnio w Sydney pokazali jak wkurzający potrafią być. Groth tutaj szybko załatwi sprawę, wątpię by dał się połamać Krajinovicowi, jeżeli nie będzie jakiejś serii głupich DFów bądź nieprzemyślanych zagrań (to mu się czasami zdarza) to powinien być łatwy mecz. Seta może stracić przy złych wiatrach, ale takie mecze w wielkim szlemie u siebie powinien wygrywać. pewniakiem także zdaje się być tiebreak w meczu @1.50 bet365 ✅.


do tego mam zagrane Kyrgios, Tomic✅, Goffin✅, żaden z nich nie powinien mieć problemów ze swoim przeciwnikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Na początku zaznaczę, że nie gram tasiemek grubo, bo to bez większego sensu. Lepiej zarobić na zwykłych typach ;)
e: zmieniłem bukmachera z b.wina (którego dałem losowo akurat) na winmasters, bo kurs w AKO wyszedł zdecydowanie wyższy, dodatkowo polecam granie tych tasiemek w bukach, które rozliczają krecz jako zwrot (ze względu np. na Kyrgiosa czy Granollersa), a b.win takim nie jest
TASIEMKA nr 1- mocniejsza @2,52 winmasters ✅✅✅
Nishikori vs Almagro 1 @1,14 ✅ (3:0)
Taką analizę pisałem do DW- 3:0, więc nie będę nic dopisywał do zwykłej wygranej.
Kei powinien tutaj pozamiatać kort Hiszpanem- może początek będzie wyrównany, ale im dalej w mecz tym mniejsze szanse widzę dla Cygana. Japończyk bardzo dobrze zaprezentował się w Brisbane, przegrał co prawda z Raonicem po mega wyrównanej walce, no ale Kanadyjczyk grał jak robot od 2. seta i mało kto (albo nikt?) nie wygrałby wtedy z nim. W końcu obyło się dłuższy czas bez poważniejszych kontuzji, dobrze przepracowany okres przygotowawczy i znowu mamy Samuraja biegającego i uderzającego z wielką prędkością. Dobry serwis, nie jakiś bardzo mocny, ale celny + drugi umiejętnie rotowany, w końcu Japończyk to zawodnik świetny technicznie i takie zagrywki przychodzą mu z łatwością. W polu to jest dominator, jego ofensywny styl jest piękny dla oka i bardzo skuteczny. Mało kto wytrzyma z nim wymianę grając na takiej intensywności. bo Japończyk nie zwykł zamulać, przebijać bezsensownie i czekać na błąd rywala. Uderza mocno, po kierunkach, wykorzystując maksymalnie elastyczne nadgarstki i świetną pracę na nogach do ciągłych zmian kierunków.
Po drugiej stronie Almagro- gość, który po ponad połowie roku zagrał dopiero 1. poważny mecz (wcześniej 2 mecze pokazowe). Przegrał z Cuevasem, ogólnie trzeba powiedzieć jasno, że Hiszpan nie jest jeszcze gotowy do gry na wysokim poziomie, tym bardziej na takim dystansie jakim jest format 5-setowy. Jego stopa będzie dostawała maksymalne obciążenia przy takich wymianach, jakie zaproponuje mu Kei. W kondycji są na pewno dziury i ogólnie niewiele widzę u niego pozytywów. Serwis niby funkcjonuje na niezłym poziomie, ale jest strasznie nieregularny. On potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby wrócić do formy. Zrezygnował z występów w Doha, samemu przyznając, że nie jest gotowy do prawdziwej rywalizacji. Po występie w Sydney wiemy, że dalej się nic nie zmieniło.
Kei powinien spokojnie utrzymywać swoje podanie, bo Almagro na returnie wyglądał momentami śmiesznie. Taki zawodnik jak Kei nie odpuści z pewnością przy ew. wyniku 2:0, on zbyt bardzo się musi troszczyć o swoje zdrowie i zrobi wszystko, żeby te spotkanie zakończyć jak najwcześniej (pamiętamy w końcu USO, gdzie pod koniec turnieju już wyglądał na mocno wyeksplowatowanego, w samym finale praktycznie nie był zdolny do normalnej gry).
Goffin vd Russel 1 @1,11 ✅ (3:1)
Co tu dużo mówić, dziadek Russel już powoli odchodzi na emeryturę i w pojedynkach ze wschodzącą gwiazdką nie powinien stawić większego oporu. On przegrywa już z takimi tuzami, że po tym co widzieliśmy m. in. w SF w Chennai w meczu między Francuzem a Wawrinką, nie można mieć wątpliwości co do tego, kto wygra ten mecz. Zbyt dobry jest z końcowej linii David, żeby Russel był w stanie regularnie punktować. Serwis u niego też już nie ten co kiedyś i będzie mnóstwo szans na łamanie dla Goffina.
Murray vs Bhambri 1 @1,04 ✅ (3:0)
Kamke vs Tomic 2 @1,12 ✅ (1:3)
Młody Kangur póki co pozytywnie się u siebie prezentuje, dobrze operuje płaskimi szybkimi zagraniami. Wygrał z Querreyem, Kokkinakisem, Kolbą i Sijslingiem. Przegrał ze świetnie dysponowanym Nishikorim i po 2 TB z Mullerem, czego też wstydzić się nie powinien. Kamke stoi prawdopodobnie obecnie poniżej poziomu wszystkich tych panów, męczył się lub przegrywał z na prawdę słabymi zawodnikami i z Tomicem w jego rodzimej Australii nie powinien mieć jakichkolwiek szans.
Berdych vs Falla 1 @1,04 ✅ (3:0)
Kyrgios vs Delbonis 1 @1,18 ✅ (3:2)
Znowu będę się posiłkował analizą do DW.
Miałem nie stawiać na Kangura ze względu na to, że jest po przerwie spowodowanej kontuzją, dodatkowo na koniec meczu z Jurkiem zasygnalizował jakiś mniejszy uraz. Wszystko jest ponoć jednak w porządku, wczoraj nawet popykał sobie lekko podczas Tennis Kid’s Day. O atutach Nicks pisałem już wcześniej
Cytat:
Kangur niby coś tam pograł podczas IPTL, pokazał że coraz lepiej się czuje w dorosłym świecie tenisa. Niestety na początku tego roku przyszła lekka kontuzja i opóźnił się jego start w sezonie, więc tak na prawdę nie wiemy wiele o formie tego zawodnika. Wiemy za to tyle, że przebojem wdarł się do setki (obecnie 50. miejsce) dzięki kapitalnej formie w połowie sezonu. Trawa i szybki hard to z pewnością będą nawierzchnie, na których będzie święcił swoje największe sukcesy. Jego największą bronią jest serwis, ale pokazał też choćby w meczu z Nadalem, że w korcie potrafi niesamowicie zdominować przeciwnika swoją siłą fizyczną. No w takim wieku to póki co ciężko coś mu na poważnie zarzucić, no może tylko to, że jest fanem LeBrona.
Zawodnik ze sporym potencjałem, w turniejach u siebie powinien przechodzić minimum tę 1 rundę. Charakter mocno gwiazdorski, ale to jest akurat plus do tego typu, bo z pewnością zrobi wszystko, żeby zmiażdżyć rywala i pewnie wygrać 3:0.
O jego rywalu można napisać tyle, że jest absolutnie tylko ziemniakiem. Na hardzie gra fatalnie, nic mu nie siedzi, nie potrafi się odnaleźć. Ostatni jego mecz z Mannarino to był dosłownie pokaz antytalentu na nawierzchniach szybkich, ten jego średnio pracujący serwis, podczas którego wygląda jakby się wahał czy jest sens podejmować walkę, uderzenia na poziomie Challengerowym + masa, prawdziwa masa juniorskich błędów. Kyrgiosa nie powinien przełamać, o ile ten sam tego nie zrobi. Za to o swoje podania będzie musiał naprawdę walczyć, bo Nick jak się skoncentruje, to potrafi naprawdę dobrze returnować, a grą w polu jak wiadomo jest w stanie go zdominować.
Raonic vs Marchenko 1 @1,08 ✅ (3:0)
Kanadyjczyka opisywałem przed meczem z Fedexem tu:
http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-brisbane-chennai-doha-04-01-10-01-2015-a-116429-6.html#post5046145
Marchenko to nie ta liga.
Monfils vs Pouille 1 @1,23 ✅ (3:2)
Lucas przegrał dopiero co z Mannarino, czyli taką na oko 3 razy gorszą w defensywie, serwowaniu i poruszaniu się po korcie wersji Monfa. Gael pokazał podczas DC w meczu z Fedexem, że potrafi się skoncentrować i zagrać na poziomie TOP 5 światowego tenisa. On wciąż nie ma żadnego wielkiego sukcesu w swojej karierze, a wydaje się że ma jeszcze na to czas, bowiem przez ostatni rok zmądrzał, gra inteligentnie, nie przemęcza bezsensownie kolan, nie dekoncentruje się. Liczę na dobry start Francuza w tej imprezie i taki Pouille, mimo ostatnich niezłych 2-3 spotkań, nie powinien być tu zagrożeniem. Lucas przegrał z Uchiyamą, męczył się z Soaresem, który w ogóle nie gra w singla (max raz do roku), a także z Venusem…
Wawrinka vs Ilhan 1 @1,05 ✅ (3:0)
TASIEMKA nr 2 @2,43 bet365 ✅✅✅
Johnson vs Edmund 1 @1,30 ✅ (3:0)
Świetna gra Johnsona w Auckland, wygrał z Sousą, dobrze dysponowanym Bustą, przegrał z Andersonem, mimo że spotkanie było bardzo wyrównane. Został nawet oszukany w 2. Secie, gdyż po jego świetnym zagraniu w linię przy stanie 7:7 w TB sędzia wywołał aut… Gdyby nie to, miałby serwis na mecz. Mocne wymiany, dobry defensywny slajs backandowy i oczywiście główny atut- serwis. Edmund to póki co zawodnik co najwyżej poziomu Challengerowego i w takiej formie Steve po prostu musi z nim wygrać.
Mannarino vs Rola 1 @1,26 ✅ (3:0)
O Mannarino już pisałem wcześniej tu. Rola przegrał z tragicznym Fallą, męczył się z Jasiką. Na hardzie Mannarino jest lepszy, a jeśli jeszcze się weźmie pod uwagę to co napisałem powyżej…
Chardy vs Coric 1 @1,36 ✅ (3:1)
Coric mega talenciak, ale w meczu z Carreno-Bustą wyszedł brak doświadczenia, trochę się za bardzo dekoncentrował po nieudanych zagraniach. Chłopak nie gra źle w tym roku, zdemolował Haase po dobrej grze, przegrał z Wawrinką, który jednak grał fenomenalnie, porażka również z ww. Hiszpanem, jednak i on grał swoje najlepsze spotkanie od jakiego czasu. Mimo wszystko jest to gra co najwyżej średnio-dobra na poziomie Szlema, więc taki Chardy powinien tutaj zrobić z młodym porządek. Zasygnalizował formę w meczach z Querrey i Dimitrovem, z którym zresztą miał już 2 piłki meczowe… W dotychczasowych 4 spotkaniach w styczniu stracił swoje podanie zaledwie… 2 razy! Coric w 3 spotkaniach został przełamany 7 razy i tutaj licznik nabije kolejne takie zdarzenia, po prostu Coric ma jeszcze za małą siłę uderzeń, żeby zawalczyć z takim zawodnikiem.
Gasquet vs Berlocq 1 @1,09 ✅ (3:0)
Francuz od jakiegoś czasu już nie błyszczy, ale wydaje się że przynajmniej powoli wraca regularność. W Katarze wyglądał dobrze, co prawda dostał lanie od Berdycha, ale Czech grał po prostu świetnie. Zresztą gdzie tu porównywać takiego zawodnika do Berlocqa, kiedy ten potrafi grać na wysokim poziomie głównie na clayu… Tu na hardzie niewiele ma do zaoferowania, zresztą na mączce grali ze sobą rok temu i i tak dostał 0:3. Tutaj takiego wyniku może i nie będzie, ale Francuz jest o klasę wyżej jeśli chodzi o umiejętności gry na szybkich kortach i inny wynik niż jego wygrana będzie tu sensacją.
TASIEMKA nr 3 @9,37 bet365 ✅✅✅
Karlovic ✅ (3:0), Groth ✅ (3:0), Granollers ✅ (3:0), Raonic ✅ (3:0), Smyczek ✅ (3:0), Nishikori 3:0 ✅ (3:0), Berdych 3:0 ✅ (3:0), Murray ✅ (3:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Anderson 1.14✅ 3-1
Gasquet 1.10✅ 3-0
Klizan 1.29✅ 3-0
Groth 1.43✅ 3-0
Karlovic 1.31✅ 3-0
Ako 3.03 betsafe
✅ IZZI
Na pierwszy dzień tak oczekiwanego AO wybrałem 5 spotkań, w których zagrałem na faworytów. Gdyby nie Rysiek i Martin, to można by powiedzieć, że stawiam na servicemanów. Starałem się unikać niższych kursów, wyjątkiem jest właśnie Francuz.
Typy wydają mi się pewne, gdyż w każdym meczu widzę sporą przewagę tenisistów, na których stawiam.
Jeśli chodzi o Kevina i Ryśka, to ich przewagą z pewnością jest nawierzchnia. Tak Schwartzman, jak i Berloq lubują się w grze na mączce, zaś Francuz i Afrykaner preferują szybsze nawierzchnie. Także te typy wydają się naturalne przy tym argumencie.
Następnie mamy Sama i Ivo. Tutaj zdecydowanie widzę formę po ich stronie. Kangur łądnie potrafił zaprezentować się przed AO. Podobnie Chorwat, który zagrał bardzo dobry turniej w Katarze, co ważne widać, że dobrze mu siedzi serwis. Swoją drogą u Grotha jest podobnie. Są to gracze, którzy w 75% opierają swoją grę na serwisie, a ich dyspozycja w tym aspekcie pozwala myśleć, iż zaprezentują się dobrze na początku Wielkiego Szlema, który tak na prawdę rozpoczyna prawdziwe granie w 2015 roku.
Na koniec Klizan, który naprzeciw siebie ma Japończyka Ito. Wprawdzie jest on notowany w pierwszej setce, jednak nic specjalnego nie osiągnął w świecie ATP. Słowak broni tutaj 3 rundy z zeszłego sezonu, mimo iż odpadł z Thiemem w kwalifikacjach. Tatsuma za to zakończył udział w AO na kwalifikacjach. Wprawdzie to Japończyk ma znacznie więcej spotkań na hardzie na swoim kocie, to uważam, że umiejętności stoją po stronie Klizana.

AO 2015 PRE
Typy (kupony):1/1
Postawione:3
Wygrane:9.09
Yield:203%
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Murray A.(-9.5g)-Bhambri Y. 1 @ 1.66 bet365 ⛔

Murek powinien sobie na luzie poradzić, wyjdzie w południe, będzie chciał jak najszybciej zakończyć ten mecz i nie będzie tu zabawy tylko szybkie 3:0. Myślę, że Szkot ma apetyt na wygranie całego turnieju - w Hopmanie wszystkie mecze wygrane, w pokazówce zmiótł Nadala, co prawda nie był to jakiś wybitny poziom tego meczu, ale mało kto może się pochwalić zwycięstwem 6:0 z Nadalem w secie. Andy zmiecie swojego rywala - nie ma innej opcji.

Youzhny M.-Nadal R.(-6.5g) 2 @ 1.66 bet365 ✅

Na początku tego turnieju powiedziałem sobie że nie będę grał na Hiszpana na początku turnieju. Ale gdy zobaczyłem ten handicap to pomyślałem - dlaczego nie? Rafa co prawda popisał się w tym sezonie tylko w deblu, no i wygrana z Wawrinką ale mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie. Tak porażka dotkliwa z Murrayem i Berrerem. Jednak Rosjanin jest cieniem siebie, w tamtym roku bezndziejne wyniki w turniejach wielkoszlemowych (3x2R,1R), jak dla mnie to nie ten sam Youzhny. Dodatkowo jednoręczny bekhend który będzie cały czas obijany topspinem. Mikhail to nerwus, jeżeli coś nie będzie szło może sobie w połowie seta go odpuścić i zachować siły na następny. Nie wykluczam tu, że Rosjanin wygra seta, bo może to uczynić, ale Rafa i tak powinien handi zrobić. Wiadomo jest to niepewny typ, jednak ja zaufam Nadalowi, nie wyobrażam sobie żeby miał się tutaj męczyć w tej pierwszej rundzie. Czytałem, że nie uważa się za faworyta, że nie wie do końca czy wszystko w porządku, ale myślę że studzi zapędy swoich fanów, żeby się nie napalali, ale do gry jest w miarę gotowy(wiadomo że jak Rafa startuje w takim turnieju wszyscy jego kibice oczekują zwycięstwa). 6:3 6:4 6:4 robi robotę, myślę że warto.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Millman J. - Mayer L.
Mayer L. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10
Jestem zaskoczony tak wysokim kursem na Leonardo Mayera. Przecież Argentyńczyk pomimo, że lubi grać na nawierzchni ziemnej, to gra na hardzie nie jest mu obca. W Sydney doszedł do półfinału pokonując nie jednego dobrego zawodnika jak Janowicz czy Benneteau, rok temu niestety na AO trafił w drugiej rundzie na Djokovica. Millman to Australijczyk z miejsca około 150 w rankingu! Jego zwycięstwa w Challengerach to co prawda duży sukces, ale ni jak ma się to do poziomu ATP. Wielu już było takich zawodników którzy w Challengerach wygrywali turnieje, a do ATP nie mogli się przebić i odpadali w 1-2 rundach turnieju. Oglądałem mecz Millmana z Federerem, taki drugi mecz mu się nie powtórzy, ale Szwajcar wtedy mocno mu pomógł w tym dramacie. Roger serwował nie po liniach tylko na niego, do tego psuł masę piłek i tak oto mecz w drugim secie odwrócił się o 180 stopni.
Wynik: 3:6 3:6 2:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
antiga63 81

antiga63

Użytkownik
Witam, pora zacząć zabawę w Australii.

???? Andy Murray - Yuki Bhambri, 19.01, 02:30.
Murray, Andy, łącznie gemów w meczu, poniżej 18,5, 1.55, Marathonbet. ⛔⛔⛔ 19 gemów.
????
Andreas Seppi - Denis Istomin, 19.01, 01:00.
Łącznie setów w meczu, powyżej 3.5, 1.49, ComeOn. ✅✅✅ 5.

Jeśli chodzi o pierwsze spotkanie, to nie ma co się tutaj rozpisywać. Potencjał tych dwóch zawodników jest niewyobrażalnie różny. Murray jest aktualnie poza zasięgiem zdecydowanej większości zawodników w tourze. Nie spodziewam się w tym meczu tie-break&#39;a, nie spodziewam się stanu 5-5 w którymkolwiek z setów, mam nadzieję na trzy szybkie, wygrane partie Murray&#39;a, w których zdobędzie 18 gemów. Kurs zdecydowanie mnie do tego zachęca.
Seppi - Istomin. Podpisuję się pod typami innych użytkowników, które sugerują, że w tym spotkaniu zobaczymy więcej niż 3 sety. Obaj zawodnicy bardzo często dobre momenty gry przeplatają gorszymi, mają problemy z koncentracją a dystans 3 setów sprzyja popełnianiu błędów, czym motywuję swój typ.


Powodzenia !
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Thompson - Sousa
Typ: 1 (+1,5s) ⛔ [0:3]
Kurs: 1,66
Kokkinakis - Gulbis
Typ: Over 3,5s ✅ [3:2]
Kurs: 1,57
AKO: 2,61
Stawka: 200:-

Naszła mnie ochota na zagranie jeszcze czegoś ciekawego na pierwszy dzień Australian Open. I tak o to po przejrzeniu oferty padło w jakimś stopniu na Australijczyków. Thompson już o pierwszej w nocy czasu polskiego wyjdzie na kort z Portugalczykiem Sousą. Według mnie jest to mecz z typu 50 na 50 a kursy jakie są sami widzicie. Gram, że Thompson wygra przynajmniej dwa sety i wydaje mi się, że jest w stanie ten cel osiągnąć. Sousa gra ostatnio słabo, jest to typowy clayowiec i czarną serię 7 porażek z rzędu. Thompson dwa lata temu nie przebił się przez kwalifikacje, rok temu przegrał w I rundzie tak więc progres jest i czas tym razem na osiągnięcie II rundy.
Drugi mecz który wybrałem wydaje się jeszcze bardziej ciekawy. Kokkinakis już rok temu pokazał się z dobrej strony i udowodnił, że w niedalekiej przyszłości może stanowić o sile Australijskiego tenisa. Gulbis jest w tym spotkaniu faworytem, również dla mnie ale nie oznacza to, że wygra łatwo 3:0. Wręcz przeciwnie, oczekuję sporych problemów. Australijczyk niesiony dopingiem przez swoich rodaków może sporo zdziałać, a że Łotysz szybko potrafi stracić koncentracje wiedzą o tym wszyscy.​
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Kukuszkin - Jaziri @ 1,45

Nie mam pojęcia czemu kursy na Kazacha rosną. Jeżeli ten mecz nie jest ustawiony, to Kuku powinien spokojnie wygrać. Jaziri to challengerowy średniak ,na szybkich nawierzchniach radzi sobie dość przeciętnie. Kukuszkin w dobrej dyspozycji. H2H 4-0.

Murray - Bhambri 3-0 @ 1,2

Andy powinien tu udowodnić swoją wyższość zdecydowanie. Yuki to tenisista obiecujący, ale nie ma czym zagrozić Brytyjczykowi.

Berdych - Falla 3 sety @ 1,25

Czech lubi odwalić manianę w 1 rundzie od czasu do czasu, ale nie tutaj. Ostatnio prezentuje się naprawdę dobrze i tutaj przy korzystnych wiatrach może dość do półfinału. Powinien zacząć z wysokiego C i łatwo ograć Kolumbijczyka.

Rosol - De Scheeper @ 1,7

Lukasowi niedawno urodził się syn - tydzień temu. Wszystko z nim w porządku, więc Czech ma spokojną głowę. Nowoojcowska euforia prawdopodobnie już powoli mija i może skupić się na grze. Jest z pewnością lepszym tenisistą niż Kenny i powinien to udowodnić na korcie.

Kohlschreiber - Mathieu @ 1,2

Kolba w kiepskiej formie kontra &quot;człowiek kontuzja&quot;. Niemiec powinien lepiej poradzić sobie z aurą Melbourne. To jego dziesiąty start w AO, nigdy nie odpadł w 1 rundzie. Liczę na podtrzymanie tej serii. Francuz, z kolei, ostatni mecz w głównym turnieju Aussie wygrał... w 2009 roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom