>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open 2014 - turniej główny (13.01.2014 - 26.01.2014)

Status
Zamknięty.
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Póki nie zobaczę Simony w optymalnej formie to takie handi biorę w ciemno. Wynik z Piter może budzić respekt aczkolwiek to co zagrała Polka nie przystoi rangi Wielkiego Szlema. Jeśli problemem jest czyste trafienie piłki rakietą to gdzie dopiero stawienie oporu zawodnikowi po drugiej stronie siatki. Varvara bardziej doświadczona, silniejsza może też nie jest w jakiejś super dyspozycji ale opór powinna postawić będącej dalej dla mnie w nie określonej formie Rumunki.
Varvara Lepchenko +1.5 set 2.75✅
over 18.5 1.83 bet365 ✅


Jeżeli Halep nie jest w optymalnej formie to ja sie pytam zkąd taki kosmiczny kurs na Lepchenko czy to jakaś kwalifikantka coś w stylu Piter? Chyba nie,dlaczego miałaby nie powalczyć a może i wygrać
Wkońcu Halep jeszcze jakieś kilka miesiecy temu także znajdowała sie w okolicach 30 miejsca rankingu,to jeszcze nie tenisistka pokroju Radwańskiej,Sharapovej czy Azarenki aby ja wystawiać na piedestały:razz:.Początek sezonu i porażka z Medison Keys niezrozumiała,zapaliła mi sie czerwona lampka.Jak Varvara zechce powalczyć bo różnie z nia bywa,dąsa sie często na korcie,majaczy bez przerwy coś pod nosem i płacze ale umiejętności napewno nie można jej odmówić może to bedzie jej dzień przy słabdszej dyspozycji Rumunki nie wykluczam urwania seta i wygranej.Za drobne spróbuje a WHy not
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Australian Open:
Beck 1.71 Pinnacle ✅
Cibulkova 1.40 Pinnacle ✅
Voegele 1.50 Pinnacle ✅
Pennetta 1.53 Pinnacle ✅
Pironkova +1.5 1.61 Pinnacle ⛔


&amp;


Radwanska A. (Pol) - Govortsova O. (Blr)

Typ: 2 +7.5 games 1.63&gt;1.70 Pinnacle Sports⛔


W jutrzejszym pojedynku, który zostanie rozegrany o 3 w nocy polskiego czasu zmierzą się Agnieszka Radwańska (5 WTA) , kontra Białorusinka Olga Govortsova (98 WTA). Bardzo byłem ciekaw linii hc jaka zostanie wystawiona, i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Ale po kolei. Agnieszkę opisywałem przed spotkaniem w Sydney z nieobliczalną Mattek Sands, stawiając +5.5 w tym pojedynku. Linia została spokojnie pokryta przez Amerykankę, ba Isia przegrała to spotkanie gładko w 2 setach, prezentując bardzo mizerną grę i byłem pełen obaw o Jej występ w AO, że odpadnie bardzo szybko, czy odpuściła przed Wielkim Szlemem? Nie mam pojęcia, nie sądzę, ponieważ broniła tutaj pkt za ubiegłoroczną wygraną, była w tym spotkaniu po prostu słabsza i Amerykanka bezwzględnie wykorzystała Jej słabości. Przed Sydney razem z Panfilem uczestniczyła w Pucharze Hopmana, gdzie dotarli niespodziewanie do finału i ulegli tam Francji 2:1. Isia wszystkie swoje mecze wygrała, jednak w każdym pojedynku traciła seta. Grała dosyć dobrze, jednak widać było, że nie jest jeszcze w pełni sił swoich możliwości. Tutaj w 1 rundzie zmierzyła się z mało znaną Kazaszką Putintsevą, która znajduję się w drugiej setce rankingu WTA. Pierwszy set gładko do zera, więc byłem spokojny o wynik, i nagle przestój w grze i porażka w 2 secie 7:5. Ostatecznie Polka wygrała to spotkanie, jednak widać, że nie jest dobrze przygotowana do tego turnieju. O Oldze sporo nie napiszę, bo widziałem ją w akcji zaledwie kilka razy. Przed AO zagrała w Shenzen, odpadła w pierwszym swoim spotkaniu, więc miała sporo czasu żeby przygotować się do tego turnieju. W 1 meczu wygrała z mało znaną Duan w setach 6:0, 7:6, dziwne nie będąc faworytką, pomimo tego iż, jest o blisko 100 miejsc wyżej w rankingu. Pewnie Jej przygoda w AO zakończy się na 2 rundzie, jednak może napsuć trochę krwi Naszej rodaczce, bo skoro młodziutka, niespełna 19-sto letnia, mało doświadczona Putintseva jest w stanie wygrać seta z 5 rakietą świata, to tym bardziej Białorusinka, która jest bardziej doświadczoną tenisistą, aniżeli Kazaszka i prezentuję się lepiej. Isia pomału wchodzi w sezon, nie gra w moim mniemaniu ostatnio na miarę swoich możliwości i to powinna wykorzystać Govortsova i ugrać przynajmniej 5, a nawet więcej gemów w tym meczu. Analiza skierowana w kierunku gry Radwańskiej, i dlatego linia +7.5 powinna spokojnie zostać pokryta. GL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Australian Open
Spotkanie: Alize Cornet - Camila Giorgi
Typ: 2
Kurs: 2.84
Bukmacher: ComeOn

Analiza: O Cornet pisałem 2 dni temu, więc nie będę pisał drugi raz tego samego http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post4164858. Wtedy jednak Hercog skreczowała po gemie. Zdanie na temat Cornet podtrzymuje, a szanse na zwycięstwo rywalki Cornet, są jeszcze większe niż w przypadku Hercog. Ostatni sezon był dla Włoszki bardzo dobry, w końcówce brakowało już sił i nadszedł czas na porażki. Teraz jednak powinna spokojnie wygrać z Francuzką. Średni kurs na Giorgi to 2.60, ComeOn się wyłamał z tłumu i wystawił taki bardzo ładny kurs. Początek spotkania o godzinie 1.00
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
&amp;


Nara K. (Jpn) - Rybarikova M. (Svk)
Typ: 2 1.59 Pinnacle Sports⛔ zła passa trwa ????

Niestety warunki atmosferyczne robią swoje w Melbourne, upały ponad 40 stopni i coraz ciężej jest typować spotkania. Typ na Isię, a w sumie przeciwko Niej nie wypalił, mało brakowało, wszystko przez pierwszy set, gdzie Białorusinka przegrała do zera. Na dzisiaj jeszcze jeden typ, warunki już nie powinny tak przeszkadzać, bo mecz odbędzie się pod koniec dnia. Krótko i na temat, bo zaraz lecę do pracy. Słowaczka (35 WTA), kontra Japonka (84 WTA). w Pierwszej rundzie Rybarikova nie była faworytką w meczu z Petkovic, ale zagrała super spotkanie i gładko w 2 setach odprawiła do domu Niemkę, Nara znalazła się w 2 rundzie, pokonując Chinkę Peng po długim meczu, jednak trzeba zwrócić uwagę na to, że Chinka zmagała się z problemami w tym meczu, co ułatwiło Japonce wygranie tego spotkania. Nara to póki co półka niżej niż Rybarikova, po pierwsze mniejsze doświadczenie na Wielkich Szlemach, po drugie jest niską zawodniczką nastawioną głównie na obronę, grającą przede wszystkim w Turniejach rangi ITF, i jeśli Rybarikova pokażę podobny tenis jak w meczu z Niemką, to powinna gładko wygrać w 2 setach. Powodzenia i do usłyszenia wieczorem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 203

krolwta

Użytkownik
Kerber - Riske
typ: riske +4,5 gema ⛔
kurs: 1,83 bet365
Ogladalem 2 mecze riske w tym turnieju i zaskoczyla mnie niesamowita, madra i przede wszystkim skuteczna gra. W meczu z kerber jezeli zagra tak skutecznie to powinna pokryc taki handicap. Osobiscie licze na niespodzianke bo kerberowna nie przekonuje mnie swoja gra a wiadomo, ze jak nie idzie po jej mysli, to dziewczyna sie gubi. dobry kurs i dobra linia. GL
Bouchard - Davis
typ: over 21,5 gema ⛔
kurs: 2,1 bet365
Ostatnio pisalem ale forum sie wywalilo, ze bouchard jest jeszcze mloda i psychicznie jeszcze nie tak dojrzala jak by wypadalo na przyszla top 10 - dlatego gra falami (w sumie to wta i czesto tam graja falami) co regularnie pokazuje w swoich meczach. davis tez mloda i zadna krwi. mysle, ze bedzie dobry mecz a przede wszystkim dlugi. po takim kursie chetnie gram over. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Jie Zheng-Dellacqua ⛔safarova what have you done !?????
Jie Zheng 2.10 bet365
Mecz 3 rundy pomiędzy Jie Zheng a Dellaqua C .Chinka do tej pory pokonała Vinci i Keys co jest dużym osiągnięciem,z Keys w decydującym secie była już na straconej pozycji,praktycznie byłem już pogodzony z porażką ale Chinka zaczeła walczyć,grać na psychice Amerykanki i wymęczyła zwycięstwo ku mojej uciesze. Co musiałoby sie stać aby Chinka tego nie wygrała? Dellaqua musiałaby sie wspiąć na wyżyny umiejetności i zagrać mecz życia co jest dalece prawdopodobne,3 runda to jak na jej umiejetności dużo za dużo sorry niczym szczególnym ta tenisistka się nie wyróżnia jeśli chodzi o umiejętności.Mam nadzieje że Chinka nie jest bardzo zmęczona po 3 setowej batali z Amerykanka,jak mawiają do 3 razy sztuka dotychczas stawiałem na Chinke mimo iż nie była stawiana w roli faworytki więc teraz tymbardziej nie omieszkam zaryzykować.Chinka to niesamowity walczak,bardzo mi tym imponuje,przypomina mi troche Marion Bartoli,żadnej piłki nie odpuszcza,walczy do końca.Krótko i na temat mimo iż publika bedzie szaleć i zagrzewać Australijke w meczu to Jie Zheng powinna wygrać logika mi to podopowiada.Wygra doświadczenie i spryt
Anqelique Kerber-Alison Riske

Alison Riske 3.75 bet365⛔safarova what have you done?! ????

Szczerze powiedziawszy jestem bardzo ciekawy tego spotkania.Jak jest value jest zabawa.Wysoki kurs na Amerykanke, która napewno nie jest na straconej pozycji w tym meczu.
Granie przeciwko Niemce to dla mnie przyjemność gdyż strasznie nie trawie tej tenisistki ale ok sentymenty na bok.Amerykanka w tym sezonie pokonała już Pavluechenkova w Hobart dotarła aż do finału tej imprezy gdzie uległa Zakopalovej,w AO w 1 rundzie pokonała Vesnine w 2 Wickmayer.Kerber jak dla mnie nie gra na miare swoich możliwości mam nadzieje że upał swoje zrobi i przyczyni sie do gorszej gry Niemki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
paull 145

paull

Użytkownik
Makarova - Niculescu
typ: -3,5 Handicup Makarova
kurs:1,90 bet365
✅ 6-4 6-4

Trochę się zastanawiałem co z tym meczem począć. Makarova to jedna z wredniejszych zawodniczek z tej tak zwanej czołówki. Leworęczna Rosjanka już nie raz krwi napsuła krwi tak zwanym faworytkom. Stawiam, że wygra przewagą co najmniej 4 gemami bo oglądałem mecz Niculescu z Lisicką. Niemka o Polskich korzeniach przegrała to na własne życzenie. Za wszelką cenę chciała kończyć jak najszybciej i jak najmocniej a brakowało jej zimnej krwi. A Rumunka ? Spokojnie, bez nerwów...tam slajsa blisko lini, tam kolejnego slajsa pod nogi a Sabinka wchodziła w te wnyki i dwa kolejne sety przegrała. Cóż, Elena na szczęście nie jest w ciemię bita i nie pozwoli się tak wyprowadzać z równowagi. Jest o wiele bardziej spokojna co pokazał pierwszy mecz z Venus. Nie twierdze, że zrobi rowerek z Niculescu ale po jednym przełamaniu więcej w secie bankowo ją stać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Australian Open:
Beck 1.71 Pinnacle ✅
Cibulkova 1.40 Pinnacle ✅
Voegele 1.50 Pinnacle ✅
Pennetta 1.53 Pinnacle ✅
Pironkova +1.5 1.61 Pinnacle ⛔
Govortsova +7.5 1.70 Pinnacle⛔
Rybarikova 1.59 Pinnacle⛔

&amp;


Stosur S. (Aus) - Ivanovic A. (Srb)

Typ: 2 1.69 Pinnacle Sports✅;)



Na pierwszy rzut oka widać, że Ana jest jedną z moich ulubionych zawodniczek tenisowych, i to na pewno pod względem urody ???? oraz zaskakuję Mnie bardzo pozytywnie ostatnio formą jaką prezentuję. Tyle w ramach wstępu. Niestety od wczoraj wpadłem w złą passę, wszystko zaczęło się od meczu Pironkovej, która w końcu musiała przegrać, ale była w takim gazie, że spodziewałem się łatwiej wygranej ze Stosur, i chyba nie tylko Ja tak sądziłem. Wszyscy wiemy jak to się skończyło, upał, zmęczenie oraz niestety kontuzja Bułgarki pogrzebały Jej szansę na awans. Następnie Isia gładko pokonała Govortsovą, tzn 6:0 w pierwszym, w drugim nie było już tak łatwo, ale zwyciężyła 7:5, co nie pozwoliło pokryć HC jaki zaproponowałem. Dzisiaj rano zawiodła Mnie Słowaczka Rybarikova, która zagrała zupełnie inny mecz w porównaniu do 1 rundy i gładko przegrała z Japonką, Narą. Jutro liczę na przełamanie, i myślę, że większość zgodzi się ze Mną, że Serbka jest ostatnio w gazie, rozegrała jeden turniej przed AO, w Auckland i go wygrała. Dodatkowo miała ponad tydzień czasu na odpoczynek i przygotowanie do Wielkiego Szlema. Problemem pięknej Any pojawiającym się podczas meczu jest fakt, że często Jej główka przestaje funkcjonować i popełnia masę niewymuszonych błędów, będąc blisko wygranej. Doprowadza do tego, że potrafi nawet przegrać ten pojedynek, ale na szczęście w tym sezonie tego nie widać, Ana gra jak z nut, dobry serwis, plus szybko kończące piłki, dobry return, i nie sądzę, że będąc w formie nagle wszystko przestanie funkcjonować, W Finale w Auckland był przez pewien czas taki moment, a dokładnie w 2 secie, gdzie prowadziła 5:3 i miała piłkę meczową i przegrała seta 7:5. Jednak w 2 wszystko wróciło do normy i wygrała decydującego seta z Venus Williams. Tyle, a nawet dosyć sporo o Ivanovic, o Stosur dużo nie napiszę, ponieważ robiłem to już wiele razy w tym sezonie, a ostatnio przed meczem z Pironkovą. Doskonale grę zawodniczki opisał wczoraj użytkownik „scotratez”, i zgadzam się z tym w 100%. Po meczu z Pironkovą nic się nie zmieniło, a nie przepraszam przecież rozniosła będącą ostatnio w gazie Pironkovą ;). Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że Bułgarka rozgrywała 12 spotkanie od 28 grudnia, czyli przerwy w sumie nie miała, wyszło zmęczenie plus dodatkowo kontuzja, która wyeliminowała zawodniczkę z gry. Próbowała walczyć w pierwszym secie, jednak dała sobie spokój, ale szacunek, że potrafiła dograć spotkanie. A Stosur grała swoje, w sumie ocenić Jej gry po tym spotkaniu nie możemy, bo wiele nie musiała pokazywać, kontuzja rywalki zrobiła swoje. Jak to dobrze bukmacherzy ocenili Samantha jutro nie będzie faworytką, pomimo tego, iż gra u siebie, przed własną publicznością, ale Jej to akurat nie pomaga, bo rok temu np. odpadła tutaj w drugiej rundzie. W tym roku można powiedzieć już sukces, bo forma pozostawia wiele do życzenia, a dotarła do 3 rundy. Podsumowując, Ana w gazie, jednak jeśli nagle psychika zawodniczki przestanie funkcjonować to może być gorzej, ale pokazuję tutaj, że jest dobrze przygotowana i żadnych oznak słabości nie widać i przede wszystkim zmęczenia. Jeśli chodzi o pogodę, która ma duży wpływ również na wyniki, to jutro podobnie jak dzisiaj szaleć będą upały, jednak pojedynek ten zostanie rozegrany na korcie głównym pod zamkniętym dachem gdzie jest nieco chłodniej i jest zaplanowany na godziny wieczorne, gdzie jest już nie co chłodniej, więc warunki pogodowe nie powinny mieć wpływu na przebieg spotkania. Ivanovic przewyższa w obecnej chwili pod każdym względem Samanthe, i jeśli zagra podobne spotkanie jak z Beck, czy nawet z Williams, gdzie w 2 secie było widać przez pewien okres przestój w grze, to powinna sobie poradzić z powoli wchodzącą w sezon Stosur. Polecam również zagrać za niewielką sumę DW: 2:0 po kursie 2.40 GL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Samantha Stosur - Ana Ivanovic
Typ 1
Kurs 2.33
Pinnacle


A ja się nie zgodzę z przedmówcą. Gram to dość mocno. Trochę przeczucie, trochę umiejętności. Stosur i Ivanovic zazwyczaj mają dość zacięte mecze. Stosur w h2h prowadzi 4:3, w tym w 2012 roku 1:1. Ivanovic nie gra źle na tym turnieju, co to to nie,. nie mogę tak powiedzieć - gra naprawdę ok, zazwyczaj problem jest z jej psychiką. Jak ktoś dociśnie, jak ktoś się mocniej przyłoży i zacznie ją bombardować, to dziewczyna lubi się zgubić w swojej grze. Stosur rozegrała bardzo ładny mecz w drugiej rundzie, odprawiła gładziutko Pironkova, pokazała, że na coś jednak ja stać i forma nie jest taka zła, jakby się można było spodziewać po wcześniejszych meczach. Jasne, Pironkova chyba nie bła w pełni dyspozycji, ale nie zmienia t faktu wygranej. Jeśli Stosur zacznie od dobre gry już na samym początku meczu to piękna Ana może szybko zejść z kortu pokonana.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Carla Suarez-Navarro - Dominika Cibulkova 2 @ 1,48 Unibet 1-6 0-6 ✅✅✅
Oglądałem mecz Hiszpanki z Voskoboev&#39;om. Był to bardzo długi, bo ponad 3 godzinny mecz pełen walki, ale też mnóstwa błędów. Carla w czasie 3 seta brała medicala. Widać już było w 2 secie, że coś jest nie tak. Dopiero za 2 razem przewaga przełamania pozwoliła wygrać mecz. Galina chyba nie wytrzymała psychicznie, bo miała ją zdecydowanie na widelcu. Mnóstwo prostych błędów, piłki w aut, albo siatkę. Hiszpanka oddychała rękawami po każdej wymianie, a Kazaszka nie potrafiła tego wykorzystać. Cibulkova za to łatwo wygrała z Schiavone oraz Vogele, która chyba nie dała rady ze względu na warunki i łatwo przegrała mecz. Siłowy styl Dominiki powinien średnio pasować Carli. Szczególnie po ostatnim ciężkim meczu. Owszem, pełna odnowa biologiczna i odpoczynek pomogą jej zregenerować siły. Ale czy to wystarczy? Uważam, że nie i to Słowaczka wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 181

wyar

Użytkownik
No wreszcie i ja moge cos dodac,mocno jednak rozczarowany tym forum i jego wiecznymi klopotami technicznymi. Jak sie nie poprawi to trzeba sobie bedzie dac spokoj...


Na pierwszy ogien idzie mecz,co do ktorego mam 100% pewnosci.

E.Bouchard - C.Dellacqua typ 1 bet365 kurs 1.44

Gienia imponuje mi swoja forma tutaj. Dzisiaj znowu zdemolowala Davis,ale wykladnikiem jej formy tak naprawde byl mecz z Razzano. Virginie byla naprawde swietnie przygotowana,kto ogladal,ten wie. Mecz stal naprawde na fajnym poziomie i Gienia byla kilkukrotnie w tym meczu pod sciana,bedac mocno przyciskana b.mocnym serwisem i agresywna gra Francuzki. A jednak dala sobie rade,co swiadczy o wysokiej formie i duzej sile mentalnej u tej - wciaz jeszcze - nastolatki. Casey gra tu naprawde niezle,ale umowmy sie,pokonanie Zheng czy fatalnej w tamtym meczu Flipkens to nie jest atut akurat w tym spotkaniu.Na pewno publicznosc doda skrzydel mlodej Australijce,ale osobiscie nie sadze,by na dluzszym dystansie byla w stanie cos zrobic. Stawiam zdecydowanie na Kanadyjke. Jesli jeszcze bedzie handicap na poziomie -3.5 - tez zagram.


Reszte dopisze poznym wieczorem,ale typ na Cibulkova ✅ popieram - Carla nie wyglada tu najlepiej,i wlasciwie powinna byc poza burta,ale Voskoboeva i sila psychiczna to klasyczny oksymoron. Widac wyraznie,ze nie czuje sie dobrze na tak szybkich kortach.No i ten jej serwis - na hardzie klasyczna kopalnia punktow dla w miare dobrze returnujacego przeciwnika.

Zamyslam nad zagraniem Cornet +1.5 seta i Wozniacki. Ale to wieczorkiem.

--------------------------------------------------------------------------------------



Tak jak napisalem postawie na Wozniacki w meczu z Muguruza. W duzej mierze juz sporo argumentow padlo,wiec nie ma sensu opisywac specjalnie tego meczu. W telegraficznym skrocie mysle,ze Caro wygra tu,bo jest duzo bardziej doswiadczona,znacznie lepiej gra w defensywie i taktycznie potrafi wiecej. Nie lekcewaze Hiszpanki,ale nie przewiduje tu tym razem jej sukcesu.

Wozniacki - Muguruza typ 1 bet365 kurs 1.8 ⛔
Sunshine odlaczyla mozg,niestety... ;) Kolego Mazepa,lap reputke


Kolega KrolWTA napisal juz slow pare o pojedynku Cornet-Sharapova. W zasadzie zgadzam sie z ta opinia,choc ja wcale nie uwazam,ze Francuzka gra slabo - trudno odniesc mi sie do meczow w PH,bo z zasady poczatek sezonu typuje dla zabawy,ale formy nie biore pod uwage. Wyniki wiec moga byc mylace i dopiero 2,3 rundy AO pokazuja jakas tendencje. Na dzien dzisiejszy Sugarpova nie jest w najwyzszej dyspozycji,i owszem,damski tenis jest taki,ze moze sie to zmienic z dnia na dzien,ale ja od pewnego czasu Szarej nie ufam. Mysle,ze staje sie ona powoli bardziej bizneswoman goniaca za facetem jej zycia,niz profesjonalna tenisistka chcaca wygrywac za wszelka cene. Wiec dla zabawy, za drobne,zagram na liczbe setow pow. 2.5 ⛔ w bet365 po kursie 3.75. Ale tu stawka rekraacyjna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Przed głowna analiza chciałem sie podzielić z tymi którzy nie są zorientowani co wczoraj się wydażyło na Hisense Arena w Melbourne.Jestem podłamany generalnie po tym jakie widowisko i spekakl zafundowała mi Safarova wczoraj.Fakt naszczęscie straciłem grosze bo na Czeszki z zasady żadko stawiam wyższe stawki.Bliżej od wygranej nie można było być.Nie od dziś wiadomo że w tenisie kobiecym dzieja sie cuda ale takiego czegoś dawno nie widziałem Safarova w 1 secie grała fenomenalnie,Chinka nie miała nic do powiedzenia,wygrana 6:1,Dobra gra,pełna motywacja,koncentracja trwała aż do hehe końcówki drugiego seta gdzie wystarczyło postawić przysłowiowa kropeczke nad &quot;i&quot;,generalnie Chinka była juz takim wrakiem psychicznym że wystarczyło tylko przebijać i czekać na błąd,naprawde aż żal było patrzec na jej gre ale nie inteligentna Czeszka każda piłke waliła mocniej i mocniej celując oczywiście w same linie,może wejdzie może nie,była nawet piłka meczowa ,od stanu 5:3 gdy Czeszka serwowala na mecz i oddala podanie Lucie najwyrażniej przestała mieć ochote na wygraną a każdy punkt to była dla niej zabawa i gra w ruletke.Oddała seta w tie breaku nawet nie walczyła specjalnie,a 3 set to już oczywiście była tylko formalność dla Chinki,w pewnym momencie Safarova tak poprostu dała sie przełamać i do domu.Bezcenny był widok gdy Czeszka dziekowała Chince z uśmiechem na twarzy za to że pozwoliła jej łaskawie wygrać seta,jak gdyby nigdy nic sie nie stało.Nie chce słuchać bajek typu psychika,presja bla bla bla wszystko ma swoje granice,nawet w WTA. Poco napisałem to wszytko poto aby przestrzec przed stawianiem na tę osobe w przyszłości ,Czeszki sprzedaja mecze i nie ma w nich za grosz ambicji i woli walki ????.
.............................................................................................................
Muguruza-Wożniacki
Caroline Wożniacki 1.90 bet365 ⛔ dzieki Caro zagralas mecz życia niniejszym oświadczam to był mój Ostatni typ jesli chodzi o WTA-WTF !! Przekrety czuc na km i ja sie od tego g***a 3mam z daleka,dziekuje pozdrawiam miło było

Bukmacherzy sa zdania że szanse sa 50/50
JA uważam podobnie ale większe szanse na wygrana dam bardziej doświadczonej i utytułowanej Dunce,byłej liderce rankingu WTA.Dawno nie widziałem tak wysokiego kursu na Caroline,co chętnie wykorzystam.Hiszpanka jest w gazie, nie można jej niczego zarzucić,wygrana w Hobart,narazie idzie jak burza gładko pokonana Kanepi,Shmiedlova,forma jest wymarzona, wszystko super fajnie ale nurtuje mnie pewnien fakt ile jeszcze Hiszpanka wytrzyma na pełnych obrotach,wszyscy pamietamy jak skończyła nidedawno Pironkova,w meczu z Stosur wyszła na kort niczym mumia obandażowana,ledwo co przebijała piłke na druga stronę.Nie twierdzę że Hiszpankę czeka to samo ale w straciu z ściana Wożniacki,gdzie Dunka może zamęczyć Hiszpanke wymianami i regularnościa mogą pojawić sie problemy plus dochodzi jeszcze granie w 40 stopniowym upale.Dodam jeszcze że Dunka słynie z żelaznej kondycji.Warto zaufać tym razem Wożniackiej,w przeciwieństwie do Safarovej wielki szlem to dla niej nie zabawa w piaskownicy tylko ciężka praca i ma ambicje aby zajść jak najdalej.Nie mogę sie już doczekać starcia Wożniacki-Radwańska w 4 rundzide.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Ganador1988 podzielam Twoje zdanie jeżeli chodzi o Czeszki. Prawda jest taka i jest to przykre ale niektóre Czeskie tenisistki nie grają czysto a przekręty widać na kilometr. Największym przykładem jest mecz Petry Kvitovej która po prostu wystawiła się w pierwszej rundzie z dziewczyną z którą by nawiązałaby walkę zapewne Tamira Paszek. Żal i jeszcze raz żal oglądać takie cyrki. W takich momentach człowiek się zastanawia ile sportu jest w takiej dyscyplinie a ile układów.



Australian Open
1# Katarzyna Piter - Eva Birnerova - 1 (1,50) 5/10 ✅
2# Katarzyna Piter - Yurika Sema = 1 (1,36) 5/10 ✅
3# Vera Zvonareva - Casey Dellacqua - 1 (1,57) 8/10 ⛔
4 # Samantha Stosur - Tsvetana Pironkova - 2 5/10(2,37) ⛔
5# Lauren Davis - Julia Goerges - 2 6/10 (1,72) ⛔
----------------------------




#6

9/10

WTA - Malbourne - Australian Open
Caroline Wozniacki - Garbine Muguruza
Caroline Wozniacki (1,89) ⛔ Pinnacle Sports

Szkoda że forum padło ponieważ chciałem dać typ na Ane Ivanovic z wysoką stawką, niestety nie udało się, ale cieszmy się, że forum będzie lepiej chodzić! Ukłony w stronę administracji!. Jeżeli chodzi o typ na dzisiejszą noc daje tutuj potężny kredyt zaufania Dunce, która podczas meczu z Ch. McHale zagrała bardzo dobry tenis. Widziałem spotkanie Caro i powiem tak. Od początku było wiadomo że ten mecz łatwy nie będzie pomimo że Wozniacki lała Christine na wszystkie strony. Czekałem na moment w którym odpali Christina i tak się stało w drugim secie. Amerykanka ostatnio jest w bardzo dobrej formie i jej gra w drugim secie z Wozniacka była świetna. Caro jednak jest w jeszcze lepszej. W ostatecznym secie Dunka zagrała prawie bezbłędnie i rozniosła Amerykankę której zaczęły puszczać nerwy. Teraz nadchodzi Muguruza, która ma za sobą rewelacyjny turniej w Hobart i teraz sobie odważnie radzi podczas Australian Open. Osobiście nie sądzę aby ta zawodniczka wytrzymała turniej w Melbourne. Hiszpanka na pewno odczuwa już zmęczenie i do tego temperatury na tutejszych kortach. Do tego zagra z Dunką która jest jak ściana. Wozniacki wszystko przebija do tego gra na dużym tempie, i atakuje. Nie wierze że Caroline po raz kolejny da się pokonać Muguruzie. Forma jest. Caro dobrze się tutaj prezentuje. Ambicje są na pewno duże w końcu do wielki szlem. Pierwszą swoją rywalkę zdmuchnęła z kortu. Mecz z Amerykanką można usprawiedliwić. Muguruza jak dotąd miała jedynie K. Kanepi wymagającą i potrzebowała 3 setów. Teraz obawiam się, że nawet 3 sety jej nie wystarczą. Forma Wozniacki, zmęczenie i temperatury tutejsze które dały w kość na pewno zmęczonej już Hiszpance powinny być decydujące.​
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Radwanska Agnieszka - Pavlyuchenkova Anastasia +5,5 gema @ 1.80 bet365 Ogromny WKURW 5:7 0:2 15:30..... a potem dno i zabrakło 1 gema.
Radwańska na początku sezonu nie błyszczy. Wygrywała mecze w Pucharze Hopmana, ale praktycznie w każdym się męczyła. Potem porażka z Mattek w Sydney. Tutaj niby 2 dobre mecze, ale też miała problemy. W 1 meczu straciła seta, w 2 meczu gdy rywalka zaczęła grać lepiej w 2 secie też o mało co a byłby przegrany set. A rywalki były z dość niskiej półki, więc nie wróżę jej tu sukcesów. Pavluchenkova z Radwańską grać potrafi. W przeszłości toczyła z Polką bardzo wyrównane pojedynki a nawet wygrywała. Na razie 2 pewne zwycięstwa Rosjanki w turnieju, co prawda rywalki nie były jakieś wymagające, ale najważniejsze, że trzyma koncentrację i równy poziom przez cały mecz i nie ma momentów gdzie seryjnie wywala piłki. A to zły znak dla Radwańskiej, bo Rosjanka to jest bardzo mocno bijąca zawodniczka, która napędza się po każdej wygranej piłce, a z takimi zawodniczkami Polce łatwo się nie gra. Anastasia jest o co najmniej 2 klasy lepszą zawodniczką od poprzednich rywalek Radwańskiej i jak będzie miała swój dzień to może się pokusić o sprawienie niespodzianki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Babos T./Martic P. - Barty A./DellAcqua C. @1,30 marathonbet ⛔ ???? tia...
Hantuchova D./Raymond L. - Rybarikova M./Voegele S. @1,30 marathonbet
Druga część tasiemki z gier podwójnych, po pierwszą zapraszam tu!
Australijki są tu dość znaczącym faworytem z prostego względu - dla Babos i Martić to dopiero czwarty mecz w tym zestawieniu, a Australijki na wielkich szlemach prezentują wysoki poziom. Sama DellAcqua przeżywa ostatnio znakomity okres i notuje super wyniki, także w singlu. Barty to jest oczko w głowie Australijskich ekspertów, bo potencjał ogromny, a dziewczyna ma dopiero 17 lat i 3 finały wielkiego szlema...
W drugim meczu także idę w doświadczenie deblowe. Lisa Raymond to chyba najbardziej utytułowana Amerykańska deblistka (sióstr Williams nie liczę, bo to nie są typowe, &quot;rasowe&quot; deblistki) i w swojej grze głównie na tym bazuje. Partnerkę też ma nie byle jaką, to wachlarz zagrań Danieli jest bardzo szeroki i z powodzeniem znajduje zastosowanie w grze podwójnej. Rywali po prostu musiały znaleźć się w drugiej rundzie, bo jak się ma po drugiej stronie Dokić, to nie ma bata, trzeba wygrać. Doświadczenie i jakość stoi po stronie Amerykanki i urodziwej Słowaczki.
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
????S. Sanders --&gt; 2.68 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 4-6 6-1 6-4
????K. Nara --&gt; 2.75 (Bet365) ✅✅✅ 7-5 4-6 6-3
????K.Kanepi WIN --&gt; 1.83 (Pinnacle)⛔⛔⛔ 2-6 6-2 2-6
????Piter K. +6,5gema --&gt; 1.71 (Pinnacle)⛔⛔⛔ 0-6 1-6
????Zheng J. +4,5gema --&gt; 1.86 (Pinnacle) ✅✅✅ 7-6 1-6 7-5
????Pironkova T. +3,5gema --&gt; 1.71 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 2-6 0-6
????Barthel M. -1,5gema --&gt; 1.85 (Pinnacle) ✅✅✅ 4-6 6-3 6-4
???? Lepchenko V. +6,5gema --&gt; 1.78 (Pinnacle) 6-4 0-6 1-6 ⛔⛔⛔
???? Muguruza - Schmiedlova over 18,5gema --&gt; 1.92 (Pinnacle) 6-3 6-3 ⛔⛔⛔
???? Rybarikova M. - 2,5gema --&gt; 1.80 (Pinnacle) 4-6 3-6 ⛔⛔⛔

Tragiczne mi idzie z Kobietami na AO???? ale próbuje dalej....
Diyas Z. - Halep S.
Sat, 18 Jan 2014, 01:00
Może i się uparłem na Rumunkę ale kursy wystawione na nią są pokroju Sereny Williams. Varvara w paręnaście minut 2 razy przełamała Simonę, fakt, że później poległa z kretesem ale w w drugim secie mogła wystąpić co najwyżej w programie &quot;Ugotowani&quot; fizycznie jak i psychicznie. Diyas promuje nazwisko podczas szlema, nie widziałem jej w akcji ale w 2 rundach straciła tylko 10 gemów w tym ostatnio do 0 pogoniła Eraković. Słabiej od Piter chyba nie zagra więc 5-6 gemów powinna złapać.

???? over 17 gemów --&gt; 1.86 (Pinnacle) 1-6 4-6 zwrot

Muguruza B.G. - Wozniacki C.
Sat, 18 Jan 2014, 01:00
Tu w ciemno za doświadczeniem i wszechstronnością, zresztą już w temacie chyba wszystko zostało powyżej napisane. Dodam tylko, ze pomęczyłem mecz Hiszpanki z Schmiedlova bo żadnej uczty dla oka nie było masa UE po 2,3 uderzeniach, przebijanka i łamania serwisu. Koniec przygody Muguruzy dzisiaj nastąpi aczkolwiek to WTA czy jak kto woli WTF i trzeba spodziewać się niespodziewanego.

???? Wozniacka -1,5 gema --&gt; 2.07 (Pinnacle)
⛔⛔⛔ 4-6 7-5 6-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Australian Open:
Beck 1.71 Pinnacle ✅
Cibulkova 1.40 Pinnacle ✅
Voegele 1.50 Pinnacle ✅
Pennetta 1.53 Pinnacle ✅
Pironkova +1.5 1.61 Pinnacle ⛔
Govortsova +7.5 1.70 Pinnacle⛔
Rybarikova 1.59 Pinnacle ⛔
Ivanovic 1.69 Pinnacle ✅


&amp;


Suarez Navarro C. (Esp) - Cibulkova D. (Svk)

Typ: 2 1.55 Pinnacle Sports✅



Piękne emocje zafundowały Nam dzisiaj Ivanovic ze Stosur. Obie zagrały bardzo dobre spotkanie, jednak ku mojemu szczęściu w następnej rundzie zameldowała się Serbka, która zagra teraz z samą Sereną Williams. Już nie mogę doczekać się tego spotkania, mam nadzieję, że moja ulubienica powalczy. Dzięki &quot;Ganador1988&quot; za informacje o Safarovej, takie osoby jak ona tylko psują piękno tenisa, będę omijał Jej mecze z daleka. Ale wracając do sedna sprawy, pora na kolejny dzień z AO. Na wstępie dodam, że od jutra w Melbourne ma się dosyć znacznie ochłodzić i temperatura wg prognoz a oscylować w granicach 25-30 stopni, z czego bardzo ucieszą się zawodnicy. Z oferty nocnej najbardziej pewne spotkanie z solidnym kursem na zwycięstwo to pojedynek Hiszpanki (16WTA) z e Słowaczką (24WTA). Cibulkovą już opisywałem w tym sezonie, a dokładniej Jej bardzo gładko wygrany pojedynek ze Schiavone. W 2 rundzie zmierzyła się ze Szwajcarką Voegele i ku mojemu zaskoczeniu jeszcze szybciej uporała się z rywalką oddając Jej zaledwie 2 gemy, a spodziewałem się bardzo wyrównanej potyczki. Rywalka prawdopodobnie nie poradziła sobie z szalejącymi upałami, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że każda zawodniczka rozgrywa spotkanie w podobnych warunkach atmosferycznych i po prostu Słowaczka była lepiej przygotowana do tego spotkania. Ogólnie widać, że Jej się tu dobrze gra, nie odczuwa zmęczenia, przed AO rozegrała zaledwie 3 pojedynki. A Hiszpanka, jak to Hiszpanka, Bardziej preferuje gry na clayu, w 1 rundzie dosyć gładko poradziła sobie z Amerykanką King, w 2 trafiła na Voskoboyewą i tu już był lekki problem, decydujący set wygrała 8:6, przegrywając 5:3. Gdyby Kazaszka wytrzymała ciśnienie i rangę spotkania to Hiszpanka prawdopodobnie już byłaby poza turniejem. Popełniała proste błędy, wyrzucała sporo piłek na aut, ogólnie grała słabo. Ponadto na pewno odczuła ponad 3 godzinną batalię przy upałach sięgających 40 stopni i pomimo tego, iż miała 2 dni odpoczynku to odznaki słabości na pewno jutro będzie odczuwała. Ogólnie preferuję gre na clayu i tam by na pewno powalczyła z Cibulkovą i możliwe, że by sobie gładko z nią poradziła, ale tutaj jest zupełnie inaczej, Słowaczka gra tutaj dobrze, 2 szybkie spotkanie we wcześniejszych rundach, odznak zmęczenia i jakiejkolwiek kontuzji nie ma, bo w bieżącym roku przed Wielkim Szlemem rozegrała tyko 3 spotkania. Jutro powinna powtórzyć osiągnięcie sprzed roku, gdzie dotarła do 4 rundy i pewnie pokonać Hiszpankę, którą powinna załatwić mocnym i precyzyjnym serwisem oraz szybkimi piłkami po rogach. Stawiam na pewne zwycięstwo Cibulkovej.
Ponadto zgadzam się z typem na Carolinkę, Hiszpanka musi w końcu przegrać, a rywalkę ma teraz najmocniejszą. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Wozniacki vs Muguruza, 2, 2,00 Bet365 ✅:grin:
Zastanawiam się skąd ten optymizm na Wozniacką ?! Przecież jej gra w porównaniu do poprzedniego sezonu niewiele sie poprawiła. Karolina dalej gra bardzo zachowawczo, mnóstwo piłek, które powinna atakować przebija na środek kortu. Wyniki mówią same za siebie, w Sydney 3 sety z Goerges i porażka w 2 setach z Safarową. Z McHale też męczarnie w 3 setach. Hiszpanka będąc w dużo gorszej formie potrafiła pokonać Dunkę 6:2 6:4. Idąc dalej poraz kolejny czytam teksty typu &quot; To już jej X mecz z rzędu i już jest na pewno zmęczona musi przegrać. Ludzie to początek sezonu, Hiszpanka ma 20 lat jej organizm szybko się regeneruje, podejrzewam, że fizycznie jest bardzo dobrze przygotowana. Proponuję jeszcze spojrzeć na pogodę, dziś nie zapowiadają takich upałów jak napisali koledzy powyżej, tylko dużo niższe temperatury.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 203

krolwta

Użytkownik
radwanska - pavlyuchenkova
typ: pavluchenkowa ⛔
kurs: 4,5 bwin
leca kursy na rosjanke. isia nie gra tu dobrych zawodow i wydaje mi sie, ze dzis moze odpasc. calkowicie zgadzam sie z Majestro - bezpieczne mozna pograc handicap +5,5 ktory powinien zostac spokojnie pokryty. h2h 3:1 dla isi. 2 ostatnie mecze wgyrala ale ten ostatni juz po 3 setowej walce. moze wreszcie czas na wygrana rosjanki? GL
Muguruza - Wozniacka
typ: wozniacka 2:0 ⛔ // szkoda bo moglem kontrowac
kurs: 2,9 bwin
Podobna historia jak w meczu stosur pironkova. hiszpanka zagrala juz 13 spotkan &#39;w tym roku&#39; z czego wygrala 12. naturalne jest jej zmeczenie i tzw prawdopodobienstwo przegranej tym bardziej ze przeciwniczka zacna. karolinka jezeli tylko nie &#39;wymysli&#39; czegos tak glupiego jak w 2 secie z mchale to powinna wygrac - ja jednak ide w wynik 2:0. karolajn, mimo ze zazwyczaj gralem na jej przegrana bo imo jest (byla) zwykla przebijaczka to teraz poprawila gre, podchodzi do siatki, gra bardziej ofensywnie. mysle, ze wygra, mysle ze minusowe handi mozna na nia dac i mysle, ze wygra 2:0. GL
Cornet - Sharapova
typ: cornet ⛔
kurs: 6,5
Nie mielismy jeszcze niespodzianek (kvitova, ale powiedzmy, ze to nie byla niespodzianka). Maszka nie gra dobrych zawodow. ogladalem jej dwa mecze i bardzo sie dziewczyna meczyla. serwis jej nie siedzi, duzo DF (zawsze miala duzo ale teraz jakos tak jakby wiecej). mattek gdyby byla sprytniejsza spokojnie urwalaby rosjance seta, ale to jak wywalala pilki + bardzo zla gra przy pilkach krotko odegranych sprawila, ze maszka przeszla dalej. z knapp meczyla sie dziewczyna 3,5 h i zaryzykuje stwierdzenie, ze uciekla spod gilotyny. Nie podoba mi sie cornet ale obiecalem sobie, ze tak slabo grajaca szarapowa raczej ciezko bedzie zobaczyc ponownie wiec imo value pewne jest w tym typie. oczywiscie moze sie okazac, ze dziewczyna sie ogarnie i wygra bardzo szybko ale jak to mowia &#39;kto nie ryzykuje...&#39; maszka nadal ma problem z ramieniem czy tez barkiem i przez to serwis jak i forhend nie bardzo jej siedza. jezeli cornet bedzie jej ostrzeliwac forhend i zagra na 110% to moze sprawic niespodzianke. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 8

adekwa5

Użytkownik
Wozniacki to po tym meczu, musi udać się na porządną poradę psychologa, jak można tak wpier...wygrany mecz? Miała bodajże na 40:15 bp na 5:3 to nie złamała i potem mając 40:15 na 6:5 sama się połamała...Tak zrytego beretu to nie widziałem jeszcze. Ona już nigdy nic nie osiągnie w tenisie. Ze zrytym beretem to do garów, a nie do gry!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom