>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open 2009 - 19.01.2009 - 1.02.2009

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zvonerva wygra ten turniej. Gra bardzo dobry tenis, jest nie do ogrania.
Oglądałem 3 set Dokić i bardzo szkoda, że odpadła. Już miała 2 piłki na 5:5 i nie dałą rady. Jeszcze pani sędzia się pomyliła przy stanie 0:30 dla Jeleny i nie zauwarzyła, że nie było autu. Jelena wzięła chellenge (czy jak to się nazywa :p ) i oczywiście piłka w polu. Po tym wydarzenia australijka nie mogła się skupić. Szkoda... Safina ze Zvonervą nie ma szans ;)

PS Gienek bez takich komentarzy. Może Ty napiszesz jakąś ciekawą analize :?:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ale wy niektorzy jestescie tepi, matko jedyna. Tenis taki jest głownie decyduje forma dnia, dyspozycja akurat w tym momencie. Bartoli miala wyraznie gorszy dzien, jakbym to samo napisala w meczu z Jankovic to tez byscie pisali te bzdury a wygrala. Nie potraficie sie powstrzymac aby komus przywalic bo czegos nie trafil? Dorosnijcie wreszcie. Kazdy gra co chce i ma prawo napisac o tym kilka zdan, nie wejdzie to zaraz chore komentarze. W tenisie dyspozycja dnia odgrywa duzo wieksza role niz w innych sportach, tym bardziej WTA, tym bardziej przy takich warunkach atmosferycznych itd itd, czy naprawde tak trudno to zrozumiec?! Odechciewa sie tu pisac widzac wasze durne komentarze i to najczesciej po meczach. Orgazm macie jak mozecie komus cos wytknac :-|:-|:-|
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Ale wy niektorzy jestescie tepi, matko jedyna. Tenis taki jest głownie decyduje forma dnia, dyspozycja akurat w tym momencie. Bartoli miala wyraznie gorszy dzien, jakbym to samo napisala w meczu z Jankovic to tez byscie pisali te bzdury a wygrala. Nie potraficie sie powstrzymac aby komus przywalic bo czegos nie trafil? Dorosnijcie wreszcie. Kazdy gra co chce i ma prawo napisac o tym kilka zdan, nie wejdzie to zaraz chore komentarze. W tenisie dyspozycja dnia odgrywa duzo wieksza role niz w innych sportach, tym bardziej WTA, tym bardziej przy takich warunkach atmosferycznych itd itd, czy naprawde tak trudno to zrozumiec?! Odechciewa sie tu pisac widzac wasze durne komentarze i to najczesciej po meczach. Orgazm macie jak mozecie komus cos wytknac :-|:-|:-|
Podbijam posta, bo nie mogę przejśc obok sprawy obojętnie. Komentarze po meczach są gówno warte, bo wtedy każdy już wszystko wie. Osoby, które &#39;napadają&#39; po meczach na zawodników, lub ludzi typujących są poprostu żałosnymi jednokomórkowcami, którzy zabijają swoimi postami forum :-| Nie macie pojęcia o wyczynowym sporcie? Nigdy nie mieliście z nim do czynienia? To bądźcie anonimowymi obserwatorami i nie zabierajcie głosu.
Pytałem Hradeckiej dlaczego przegrała w kwalach z Ivanovą, z którą powinna wygrać na luzie. Odpowiedziała, że nie wie i że przeszkadzał jej wiatr.
Proste jak 2+2. :-|
 
P 0

pabloz63

Użytkownik
Moje typy
Dementieva E. - Suarez Navarro C. - 2-1
Williams S. - Kuznetsova S. - 1-2
Zvonareva V. - Safina D. - 2-0 kurs 2,55
Co do meczu Zvonareva V. - Safina D. nie rozumiem czemu jest tak wysoki kurs na Zvonareva jak dla mnie to jest mecz na ktory mozna postawic wszystko. Ale zobaczymy.
Williams S. - Kuznetsova S. w tym meczu typuje zwyciestwo 2-1 rosjanki poniewaz nie podoba mi sie ostatnio tenis jaki prezentuje serena jest straszliwie gruba i wolna. Moze i ma bardzo dobry serwis i mocne uderzenia ale czy to starczy na rosjanke?? wątpie;/ Serena juz nie jest ta sama zawodniczna co kiedys. Widac ze wakacje dobrze jej nie zrobiły;D. Natomiast rosjanka trudno mi cos o niej powiedziec bo jej dawno nie ogladałem w akcji. Jak narazie nie miała w tym turnieju jakis ciezkich przeciwniczek. Z pewnościa ma duzo siły do gry. Moze i mój typ nie jest do konca uzasadniony ale tak mi mówi serce;P;P
Co do meczu rosjanki z hiszpanka typuje wynik 2-1. Wydaje sie ze powinno byc 2-0 dla dementievej ale jednak wygrana hiszpanki z venus williams (mojej faworytki) cos mówi. Hiszpanka po wspaniałym meczu z venus pokonała jeszcze dwie niezadobre zawodniczki gładko po 2-0. Teraz jest dla niej prawdziwy sprawdzian własnych umiejetnosci. Niewatpliwie bedzie bardzo zmotywowana i powinna ugrac seta z dementiewa. Rosjanki chyba nie musze przedstawiac;P
 
K 0

klio

Użytkownik
Oj dobra dobra;]dyspozycja dnia ale safina to numer 3 ma za ten tenis kupe kasy ma specjalistow od wszystkeigo i powinni ja przygotowa cna to;]sam ja postaiwlem na kuponie i weszla ale nawet jakby przegrala to by bylo dorbze bo szczerze mowiac ogladac mis ie tego nie chcialo tyle bledow w cwiercfinalach to porazka jakas dotalna dokic tez swoje psuja siebie warte byly dzisaij;]az dziw ze to 3 rakeita
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Oj dobra dobra;]dyspozycja dnia ale safina to numer 3 ma za ten tenis kupe kasy ma specjalistow od wszystkeigo i powinni ja przygotowa cna to;]sam ja postaiwlem na kuponie i weszla ale nawet jakby przegrala to by bylo dorbze bo szczerze mowiac ogladac mis ie tego nie chcialo tyle bledow w cwiercfinalach to porazka jakas dotalna dokic tez swoje psuja siebie warte byly dzisaij;]az dziw ze to 3 rakeita
Safina teraz będzie chyba nr1 :?
nie lubię tej zawodniczki i to mnie nie cieszy...
cieszy natomiast kurs na Verę, widziałem powtórkę meczu z Dokić i 3 set z Cornet i Dinara mnie nie zachwyciła...dużo błędów, mało piłek kończących , tyle co dobrze broniła....
Zvonareva, klasa, przejechała się po Bartoli, widziałem mecz z Petrovą i bez szału, ale poprawnie i jutro warto postawić na Verę...
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Na dzisiejszą noc myślę, że warto grać na Serenę Williams i Verę Zvonariewą. Safina popełnia mnóstwo niewymuszonych błędów, gdyby Dokic popełniała ich mniej to ten mecz by przegrała. Vera zaś gra bardzo przyzwoicie ;)
Serena jak wiadomo nie jest w najlepszej formie, ale gra Kuznetsovej już od dłuższego czasu mnie nie przekonuje, dlatego stawiam, że wygra Serena, choć mogą to być 2, a mogą to być 3 sety.
W meczu Dementievej chyba warto zagrać dokładny wynik 2:0. Hiszpanka to sprawczyni mega niespodzianki, ale dziś już chyba nie ugra nawet seta...
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
Zvonareva - Safina 1

Safina nr1 na świecie? Patrząc na jej grę z Cornet i Dokić można było się załamać, a teraz ma objąć przodownictwo w rankingu. Nie widziałem punktów, nie wiem czy już zostanie, czy dopiero po awansie do finału, ale nie pasuje mi to.
O meczu. Jak grają obie panie widzieliśmy - Safina męczy się przede wszystkim ze sobą, serwuje publiczności zabawę w liczenie DF w jednym gemie, obecnie rekord wynosi chyba 4, ale nie jestem pewien:jezora: Zvonareva wreszcie przestała płakać i wygrywa wszystko bez nerwów. Pokonała, moim zdaniem, silną Bartoli oddając jej zaledwie 3 gemy. Jeśli nie będzie kataklizmu, to Vera powinna znaleźć się w finale bez najmniejszych problemów:spokodfhgfh:
 
B 2

borek734

Użytkownik
Serena Williams - Elena Dementieva
typ: 2
kurs: 1.9
buk: totomix
Zaskoczył mnie troche taki kurs na Elene. Nie zastanawiajac sie stawiam na Elene Dementive. Buki faworyzuja amerykanke, jak dla mnie zdecydowana faworytka tego spotkania, jak i calego AO jest rozjanka. jak zauwazylem buki zmieniaja juz powoli kursy, przechylaja sie bardziej na strone Eleny.
Elena jest jak widac na gazie. zachwyca mnie swoja gra w tym turnieju. Serena?? jest to dobra zawodniczka lecz uwazam ze popelnia zbyt duzo bledow. Mam nadzieje ze wykorzysta to Dementieva. W H2H 4:3 dla Sereny, lecz wszystkie jej wygrane byly dawon temu (ostatnio 2004 r). Dementieva swoje 3 wygrane uzyskala 2007, 2008, 2009 roku. Ostatnie zwyciestwa 15-01-2009 (Sydney Hard) 2:0, 14-08-2008 (IO Hard) 2:1. Jak widzimy forma Eleny z kazdym meczem rosnie.
Polecam także:
F. Dancevic - R. Delgado - 1 1.37
H. Zeballos - J. Aguilar - 1 1.25
R. Hocevar - M. Quitero - 1 1.35
Pozdrawiam
 
P 15

panasik

Użytkownik
mysle, ze warto psotawic pare gorszu na win zvonarevej w tym turnieju, jezeli ogra dzisiaj safine, a mylse ze tak sie stanie (gra 1.5-1.6 very troche nieoplacalne) safina popelnia mase bledow, bardzi duzo podowjnych a jej drugi serwis bardzo slaby, verka czasem bezmyslnie probuje konczyc kazda pilke, ale wiekszosc jej wchodzi, dementieva/williams do ogrania, szczerze mowiac nie wiem, ktora z pan dzisiaj wygra, dementieva ma nieesamowita serie wygranych spotkan, a wiaodmo kazda seria sie kiedys konczy dlatego odpuszczam granie na nia, szczerze mowiac myslalem ze dementieva odpadnaie gdzies wczesniej ogladlame jej 3 mecze, ale rozkrecala sie z kazdym meczem i gdy trzeba bylo wychodzila z opresji, verke widzialem 2 mecze w tym turnieju i powiem tylko tyle ze nie patyczkuje sie, ale przy tym gra tez duza madrzej, czas pokaze, ale kurs na win kusi, potem ew przy wygranej verki w fianle mozna pograc lekka kontre na live czy przed meczem jezlei kursy oczywisice pozowla;)
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
A więc doczekaliśmy się półfinałów. Turniej pań nudny jak flaki z olejem, ale przynajmniej na półfinały mamy w miarę jako takie kursy.

Półfinał nr 1
Serena - Dementiewa


Dementiewa w gazie od początku roku. Nie przegrała jeszcze ani razu i ja jestem gotów powiedzieć, że nie przegra też dzisiaj. Co więcej - uważam, że jeśli w finale spotka się z Safiną, to ma tytuł w ręku, jeśli zaś ze Zvonareva to typ na finał będzie jeszcze trzeba przemyśleć. Już kilka dni temu powiedziałem, że młodsza z sióstr Williams nie wygra tego turnieju, więc trzeba być konsekwentnym. Ja kierując się typem biorę pod uwagę:

- aktualna forma - przewaga Dementiewej. Nie dość, że nie przegrywa, to gra dobrze. Williams wygrywa, ale strasznie się przy tym męczy.
- h2h - sporo już razem grały, ale ostatnie mecze to zdecydowana przewaga Rosjanki
- piekło na korcie (jutro ponad 40 stopni w cieniu) - wiadomo, że lepiej w takich warunkach powinna prezentować się delikatniejsza Dementiewa

Reasumując stawiam na Dementiewą

Półfinał nr 2
Safina - Zwonariewa


Nie lubię ani jednej ani drugiej, więc typ jak najbardziej obiektywny.
- aktualna forma - Wiera rozkręca się z meczu na mecz, koniec poprzedniego sezonu rewelacyjny, z kolei Safina podobnie jak Williams męczy się dużo bardziej na korcie
- h2h - ostatnie pojedynki należą do Zvonariewej, która wygrywa łatwo po 2:0 z Safiną i to przeważa szalę w tym typie
- pogoda - w przypadku tych pań chyba nie będzie miała decydującego znaczenia

Gram więc na Zwonariewą
 
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Przychylam się do zdania mojego przedmówcy na temat Dementiewy. Oglądałem ostatni mecz Eleny i aż żal było patrzeć na egzekucję (bo inaczej nie można tego nazwać) wykonywaną na Suarez Navarro(choć może i dobrze, że mecz trwał tak krótko bo hiszpanka jest strasznie szpetna;).. Przyzwoity serwis rosjanki oraz bardzo mądra gra taktyczna połączona z precyzją ataków rozrzucających hiszpankę po całym korcie to solidna zaliczka na nie najlepszą ostatnio Williams..
Reasumując Williams - Dementiewa 2
 
dokciu 2

dokciu

Użytkownik
Przyzwoity serwis rosjanki oraz bardzo mądra gra taktyczna
Z tym przyzwoitym serwisem nie ma co przesadzać. We wczorajszym meczu zrobiła 10 podwójnych błędów, w tym chyba 4 w jednym game&#39;ie - ciekawe, że go wygrała ???? 1szy serwis na poziomie 49%, ani jednego asa
Katastrofa.
Chociaż przyznam, że jej kibicuję i myślę, że wygra ten turniej. Jednak dzisiaj na nią nie postawię.
 
biedna-perelka 0

biedna-perelka

Użytkownik
na polfinaly obstawilem jeden kupon, over 20,5 gemow w jednym i drugim meczu. tenis kobiet jest chyba najbardziej nieprzewidywalny ze wszystkich, i nie odwazylbym sie na typowanie zwyciestwa ktorejkolwiek z tak dobrych zawodniczek. over 20,5 wydaje sie w miare latwo osiagalnym pulapem punktowym, biorac pod uwage zawzietosc, z jaka walcza kobiety. spodziewam sie trzech setow w pojedynku sereny, oraz tie break&#39;a w meczu safiny. w kazdym razie, 20,5 gemow raczej na pewno w polfinale bedzie rozegrane. dzisiejszy mecz sereny jest doskonalym przykladem, ze trzeba walczyc do konca ????
 
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Jeśli już wchodzimy w statystyki to zerknijmy na p.Williams..
Ostatni pojedynek(po prawej stronie dla porównania Dementiewa) -

pierwszy serwis - 59% , 49%
błędy serwisowe - 4 , 10
asy - 5 , -
Winning % on 1st Serve - 69% , 79%
Winning % on 2nd Serve - 50% , 48%
Average 1st Serve Speed - 166km , 163
Average 2nd Serve Speed - 137km , 137
Jak widać statystyki obu pań są na mniej więcej podobnym poziomie a trzeba pamiętać, że Serena zagrała w tym piekarniku 3 sety(z czego 2 długie) zaś Elena tylko dwa ( 6:2 6:2 ).. Dziś znów słoneczko przygrzeje a Serena do szczupłych nie należy... Suma summarum i tak o wszystkim rozstrzygnie kort i słońce..Pozdr
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
Szczerze mówiąc, wątpię żeby zasłonili dach już na wejście. AO jest z założenia turniejem na kortach otwartych i jak podkreślali choćby komentatorzy Eurosportu, dach zamykany jest w ostateczności. Zakładając, że minimum pierwszy set (czyli jakieś 40-50 min) odbędzie się w tym piekle, to dla lekko tłustawej Sereny będzie to o wiele większy wydatek energetyczny i nie pozostanie bez wpływu na jej postawę w drugim (i ewentualnie trzecim) secie. Jak oglądałem na spokojnie powtórkę meczu Williams, to cała płynęła już po 2 piłkach. 3 sety rozegrane w największym upale wczoraj też nie pozostaną bez echa i Serena przegra dzisiejszy mecz;)

Niech piękno zatriumfuje w dzisiejszym spotkaniu:jezora:
 
F 0

filweb

Forum VIP
dach dachem, ale z crossami Jeleny w tym turnieju chyba żadna zawodniczka sobie nie poradzi. Ktoś wspominał o 10 DF Golden Girl wczoraj. Dla mnie one są oznaką siły tej zawodniczki. Taki serwis w takich warunkach to nic nadzwyczajnego, Dementieva obroniła z 10 BP i tak naprawdę zmiotła CSN z kortu ???? Popieram wcześniej podany przez kogoś typ na WIN JD w AO 2009.
 
F 0

filweb

Forum VIP
No i mamy (chyba) wszyscy plecki na Jelence;/ Przyznać się, kto ile postawił, ja 5/10:p
Szczerze mówiąc oglądam drugi SF i muszę powiedzieć, że rozgrywki WTA powoli robią się żenujące. Ja nie wiem, czy Zvonareva nie sprzedała meczu Safinie, bo gra tak fatalnie, że szkoda gadać. Każdy mecz to festiwal UE i beznadziejnego serwisu. Naprawdę wielka szkoda, że Azarenka w taki sposób zakończyła swój udział w turnieju, bo żadna z zawodniczek grających dziś SF nie miałaby z nią 10% szans.
A w meczu Safina - Williams kurs powyżej 2, zapewne na Rosjankę, będzie value ????
 
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
No i po raz kolejny wychodzi na wierzch stara prawda kobiecego tenisa.. Na nic analizy, na nic wcześniejsza super(lub odwrotnie) gra, i tak nie wiadomo kto wygra.. Psychika u pań gra rolę decydującą, destrukcyjną rzekłbym nawet. Dementiewa znowu 8 DF????, tylko 3 asy(Williams 10)Jednym słowem dla mnie SF w plecy:-?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom