>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open 2009 - 19.01.2009 - 1.02.2009

Status
Zamknięty.
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Eh rzeczywiście tragedia... Moje analizy okazuje się są czasem g... warte.
Szkoda też Radwańskiej, bo gdyby grała swoje, to można było w tym turnieju daleko zajść. WTA schodzi na psy.
 
biedna-perelka 0

biedna-perelka

Użytkownik
bardzo ciekawie prezentuje sie kurs na
Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu
wiecej niz 19,5: 1,55
serena powinna wygrac to spotkanie, ale na pewno nie bez walki safiny. 6-4, 6-4 lub 7-6, 6-1 i kupon siedzi.
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
No tak, mecze przeanalizowane, oglądałem powtórki QF żeby mieć pewność co do dyspozycji a i tak o kant tyłka to potłuc;/ Nie tykałem prawie w ogóle WTA w tym turnieju i dzięki temu chyba tylko jestem na plus;) Co do finału, Williams wygra bez dwóch zdań. Skoro już chciało jej się w miarę przyzwoicie zagrać w SF, to powinna wygrać i w sobotę.
Podsumowując lekko AO 2009 w wykonaniu pań, zgadzam się z wami że schodzi totalnie na psy. Pomijając że ich tenis przypomina męską grę, to coraz częściej odnoszą wrażenie, że wałki niesamowite odchodzą. Nie mówię tego tylko z powodu zaskakującej przegranej, ale - kurde - jak to jest możliwe, że przez 5 spotkań zawodniczka nie gra nic pare razy jest bliska odpadnięcia a nagle wchodzi do finału po ograniu wydawałoby się, najstabilniejszej zawodniczki turnieju? Podczas tego turnieju zagrałem tylko 2 razy mecze damskie, oprócz dzisiejszej nocy zaufałem Dokic w QF i bylo naprawdę blisko. Tylko jeden wniosek nasuwa mi się, co do dalszej gry spotkań WTA. Nie ma sensu ryzykować kursów rzędu 1.4, 1.7 . Trzeba liczyć na niespodzianki, bo takich jest strasznie dużo. Po raz kolejny współczuję grającym w QF na Safinę za 1.2 ????
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Zwycięstwo Safiny jest dla mnie niespodziankę. Gdybym nie widział jej wcześniejszych mecz na AO 2009 pewnie postawił bym na nią... a tak... zagrałem na Verę ;|
Zwycięstwo Sereny nie zdziwiło mnie. Choć jak ktoś wyżej wspomniał, Dementiewa była najstabilniejszą zawodniczką turnieju - to fakt. Ale Serena w Australii czuje się dobrze. I mimo niezbyt imponujących meczy w poprezdnich rundach to ona była dla mnie faworytką.
Typ na finał dla mnie jest prosty - Serena Williams. Ona jak gra w finale w Melbourne to wygrywa i myślę, że Safina nie ugra nawet seta, choć jak wyżej ktoś napisał - ponad 19.5 gema bardzo możliwe ;)
 
F 0

filweb

Forum VIP
no zgodnie z wcześniejszym postanowieniem gram Safinę. kurs 3,170, a więc około 30% szans na to , że Serena przegra mecz ???? 30% procent szans na to, że Amerykanka zagra gorzej od Rosjanki:p
Dinara Safina - Serena Williams 1 3,170 2/10
aha, jeszcze pytanie do tych, którzy interesują się rozgrywkami deblowymi. Czy debel Hantuchova/Sugiyama ma jakieś szanse z siostrami Williams? Bo kurs mocno powyżej 5 i zastanawiam się nad 1/10.
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Ja tam deblem zbytnio się nie interesuję, choć parę Hantuchova/Sugiyama bardzo lubię, ale myślę, że jak Williams już doszły do finału to postawią kropkę nad &quot;i&quot; i wygrają cały turniej deblowy, a Serena jeszcze w singlu ;)
Choć faktycznie, za taki kurs można zaryzykować na Słowaczkę i Japonkę ;)
 
biedna-perelka 0

biedna-perelka

Użytkownik
wiecej niz 19,5 gema...hahahah, dobre. mogla juz lepiej safina udawac kontuzje, niz dac sie tak osmieszyc w finale AO. jakim cudem z taka gra mozna awansowac do finalu, to ja nie wiem. mam nadzieje, ze jutro bedzie na co popatrzec.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom