>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open 2009 - 19.01.2009 - 1.02.2009

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Schnyder - Razzano
Typ: DW 0:2
Kurs: 3.50
Buk: Betsson
Mecz drugiej rundy Australian Open kobiet. W pierwszej rundzie 31-letnia Szwajcarka męczyła się niemiłosiernie z 15-letnią Francuzką Mladenovic (2:6 6:4 6:2). W meczu tym wygrała zaledwie 3 piłki więcej od przeciwniczki, statystyki tego meczu wyglądają fatalnie - zaledwie 10 piłek wygranych przy 34 niewymuszonych błędach i aż 5-krotnie dała się przełamać Mladenovic. Natomiast Razzano pokonała dobrze grającą na początku tego sezonu Słowaczkę Gajdosovą (6:1 6:7 6:4), świetnie rozpoczęła to spotkanie i na dobrą sprawę powinna była je zakończyć w 2 setach, nie udało się ale i tak zaprezentowała się o wiele lepiej od Szwajcarki. Francuzka bardzo dobrze rozpoczęła ten sezon osiągając półfinał w turnieju w Hobart, natomiast na potwierdzenie słabej formy Schnyder mogę podać iż ostatnie 3 turnieje zakończyła już na pierwszej rundzie, ostatnio właśnie w Hobart przegrała łatwo z Pironkovą (2:6 4:6), którą potem bez problemu pokonała właśnie Razzano. Choć to Szwajcarka jest rozstawiona (nr 14) uważam, że zdecydowaną faworytką w tym pojedynku jest jednak Francuzka, która powinna bez kłopotu wygrać to spotkanie 2:0 w setach
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Wozniacki, C - Dokic, J 2-0 @1.6
Dokic juz z Paszek zdychala, pozniej z Czaki podlaczana byla pod kroplowke, a dzis juz bedzie zgon. Dokic ma swoje lata i &#39;szczyt&#39; formy juz dawno za nia (a w ogole byl?). Wozniacki na zupelnie innym biegunie. Glodna gry, mloda Dunka z miesiaca na miesiac coraz wieksze postepy dla mnie izi.
Safina, D - Kanepi, K 2-0 @1.45
Safina po dlugim meczu z makaronem dzis pewnie bedzie chciala jak najszybciej spakowac kolezanke Kanepi. Kanepi nie ma zadnych argumentow, nawet nie jest ladna ???? . Wszystko zalezy od Safiny jak wejdzie szybko w mecz to 2:0 bez mydelka, a jak nie to dluzsze 2:0 ???? . H2h 3:0.
Bartoli - Safarova 1 @1.5
Tutaj mam mieszane uczucia. Ale mysle, ze sie skonczyla akcja &#39;pajacyk&#39; dla Czeszki i troszke wyzej postawiona poprzeczka. Nie oszukujmy sie, ale Safarova to zawodniczka 1dnego sezonu, a ten sezon juz byl i nie wroci. Co do Bartoli to mowi, ze w Australii czuje sie jak ryba w wodzie (dodatkowy plus, bo przeciez to wieloryb!) i mysle ze potwierdzi te slowa dzis na korcie. Pierwsze dwie rundy z bolkami wygrane bez wysilku. Nie lubie Bartoli, bo gra wszystko dwuracz (jak dziadki na Warszawiance), ale dzis mysle, ze spokojnie powinna wygrac.
Dzis w niespodziankach bym bardziej szukal Kleybanowej. W sumie o niej nic nie wiem, ale pogralem za @7 wczoraj, a juz widze @4.5 . Ana jest marniutka jak wasz barszczyk na Świeta i nie ma sie co oszukiwac, ale tego AO ona nie wygra. Jak dzis nie przegra to przegra z Wozniacki w kolejnej rundzie. Poprostu okres przygotowawczy chyba spedzila na &#39;recznym&#39; z Verdasco, bo ogladajac jej dwa pierwsze mecze zauwazylem ze raczka nie pracuje sprawnie - masa niewymuszonych bledow, a zagrywke ma dramatyczna! Zapomniala jak sie podrzuca pilke. Wygrywala, bo przeciwniczki to typowe ogóry byly...
Po @4 chyba bym sie jednak na Kleybe nie zdecydowal, ale za 7razy mysle, ze warto.
Poza tym mysle, ze Cornet @1,45 spokojnie odprawi bedaca w slabiutkiej formie Słowaczke. Francuzka w tym roku pogrywa calkiem niezle, a Daniele widzialem w akcji z Johansson to ledwo ledwo wygrala, ale popelniala czesto bledy ktore nie powinny sie zdarzac ludziom grajacym w tenisa amatorsko ???? .
 
F 0

filweb

Forum VIP
Nie wiem gdzie znalazłeś 1,60 na Caro, ale proszę, napisz mi na privie nazwę tego buka.
Wozniacki wcale nie jest w takiej super formie, pamiętaj, że jest to zawodniczka, która często ma &quot;słabszy dzień&quot;, niezależnie od tego, co prezentowała wcześniej. Za Dokic przemawia doświadczenie, kortowy spryt. Myślę, że Jelena ugra seta, a nieprzewidywalność WTA nie przekonuje mnie do grania Dunki za 1,233, za 1,60 bym zagrał, ale nie mam takiej możliwości.
Safina wcale nie jest też tak świetnie dysponowana, a Kanepi chyba wreszcie złapała rytm. Ostatnio przegrywała 0-3, aby finalnie wygrać 6-3, 6-2 wygrywając chyba 10 gemów pod rząd.
Typ na Bartoli też wątpliwy. Lucie Safarova ma spokojnie możliwości,aby ograć Marion. Francuzka też nie gra na 100%, każdy wynik możliwy, postawiony pod ścianą zagrałbym Czeszkę.
Cornet w dobrej formie, Daniela w słabej, ale wystarczy kiepski serwis Alize i posypią się returny.
Safina - Kanepi (-5,5/+5,5) 2 1,813
W pewnym sensie analizę podałem w komentarzu kogoś typu. Kanepi to dla mnie taki żeński Nieminen. A Fin, gdyby nie kontuzja, mógłby jeszcze spokojnie grać przez kilka dni. Safina w średniej formie, ostatnio się męczyła z Makarovą, było miotanie rakietą ????
Lubię takie typy, które nie wykluczają wina faworyta, ale wchodzą także przy wygranej underdog.
Jutro są naprawdę mega fantastyczne mecze ATP i polecam je oglądać nawet niedzielnym fanom. Ancic - Simon i Gonzalez - Gasquet zwłaszcza a z WTA polecam Azarenka - Mauresmo.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Azarenka vs Ameli Mauresmo DW 2:0, 1.80 GB 3/10 ✅ 2:0

Krótko. Azarenka na pewno mniej zmęczona, gdyż ostatni pojedynek skończyłą wcześniej przez krecz jej rywalki. Amelie już nie jest taką samą zawodniczką co pare lat temu. Białorusinka jest lepiej przygotowana. W H2H 1:0 dla Azarenki, która ograła Francuzkę 2:0 (6:2 ; 6:1) w Zurichu na twardej nawierzchni. Czy kurs nie jest zbyt wysoki :?: Jak dla mnie warty grania.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Azarenka w następnej rundzie ???? jutro też sporo ciekawych spotkań, ja wszystkim polecam szybkie decyzje w sprawie typów bo kursy na ciekawe spotkania lecą mocno w dół.
Nadia Petrova - Vera Zvonareva 2 1,637 7/10
Tutaj jedna z moich faworytek w tym turnieju może mieć niewielkie kłopoty, być może straci seta, ale finalnie powinna wyjść zwycięsko. Vera jest z meczu na mecz w coraz lepszej formie i pamiętajmy, że tak grając pod koniec 2008 na hardzie przegrywała tylko z Venus, której już nie ma w tym turnieju. Bardzo agresywna, siłowa gra Zvonarevej wydaje się być idealna na twarde korty. H2H to jedyna statystyka, która przemawia na korzyść Nadii, która wygrywała aż 5 na 6 spotkań, ale na hardzie prowadzi tylko 2-1.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Dokic J. - Kleybanova A 1 1,69

Dokic juz sporo godzin spedzila na kortach w Melberne wszystkie trzy jej dotychczas rozegrane mecze konczyly sie po trzysetowych pojedynkach najpierw Paszek,pozniej Chakvetadze i w ostatniej rundzie po bardzo zacietym pojedynku Woznacki ktora tylko w pierwszym secie nawiazala walke z Dokic bo w kolejnych dwoch potrafila urwac zaledwie trzy gemy,atutami Jeleny jest znakomity serwis co pokazala chociazby w ostatnim pojedynku,Australijka dobrze czuje sie w wymianach co wazne wiekszosc pilek potrafi skonczyc,jednak przytafiaja sie bledy i to dosc spora liczba wystarczy zreszta popatrzec na statystyki z jej udzialem,ale mysle ze norma bledow zostala juz wyczerpana bo dzis naprzeciw niej stanie pogromczyni Ivanovic Rosjanka Kleybanova ktora jak wspomnialem pokonala Anne ale ja jednak bym tego zwyciestwa zbytnio nie przecenial bo Ivanovic zagrala fatalnie zreszta jak i w poprzednich rundach chwala Kleybanowej za to ze potrafila wykorzystac bledy Ivanovic ale czy to wystarczy dzis na Dokic?szczerze watpie Alisia tak naprawde miala dosc slabe rywalki najpierw szwedke Arvidsson,pozniej Cohen z ktora meczyla sie w trzech setach no i Ivanovic.Kibice w Australii wierza w Dokic ktora jak wiemy nie miala latwego zycia pamietamy jej przykre perypetie zwiazane z jej ojcem przed ktorym uciekala,teraz widac ze wraca do formy czy wysokiej to sie jeszcze okaze ale uwazam ze obecna dyspozycja Dokic wystarczy na pokonanie przecietniej Kleybanovej.

Zvonareva V. - Petrova N. 1 1,51

Pojedynek dwoch Rosjanek co to oznacza?zapewne bardzo dlugi pojedynek obfitujacy w zwroty akcji obydwie panie znaja sie ze soba doskonale graly ze soba az szesc razy i bilans zdecydowanie na korzysc Nadi ktora wygrala piec pojedynkow a tylko jeden przegrala jednak styl gry Very znacznie sie poprawil w konczacym w zeszlym roku turnieju mistrzyn doszla do finalu gdzie przegrala dopiero z Serena w AO gromi mocno swoje rywalki z Rybarikova meczyla sie tylko w pierwszym secie po drugiego wygrala do zera,druga runda Gallovits i dwa rowerki z Errani rowniez dosc latwa przeprawa,Nadia zreszta tez sie nie przemacza w meczu z Vokobojeva miala tyle lawiej ze rywalka po pierwszym secie skreczowala,wczesniej tez z nikim wielkim nie wygrala jedynie Mirza ktora wyeliminowala Domachowska ale i hinduska na chwile obecna nie jest w wysokiej formie.Tak naprawde dzis prawdziwy test dla obu pan mysle ze korzystniejszy okaze sie on do tej piekniejszej czyli Very Zvonarowej.

[
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Alysa Kleybanova +1.5 seta - Jelena Dokic 1 @ 1.47 5/10 ✅

Po pierwsze nie rozumiem kursu na Kleybanovą, na jej zwycięstwo. Czemu niby Dokic jest faworytką? Tak, to niewątpliwie dziewczyna o ogromnych umiejętnościach, ale swoje tryumfy świeciła 6-7 lat temu. Wtedy wygrała 5 turniejów WTA, ogrywała najlepsze wówczas zawodniczki i zajmowała 3 miejsce w rankingu. Ale kiedy w 2002 roku zaczęły się problemy z kontuzjami, oraz po zerwaniu wsólpracy z ojcem/skandalista, zniknęła ona zupełnie z kortów tenisowych. Tułała się międ zy Serbią i Australią, próbując znaleźc odpowiednie miejsce dla siebie. Grac zaczęła dopiero w poprzednim sezonie. ciułała punkty w turniejach ITF, nawet 3 z nich wygrała. A w tym roku postanowiła powrócic do poważnej gry. Na razie wyniki wyglądają nieźle, ale czy po tak długiej przerwie stac ją na osiąganie wielkich wyników? Chyba nie. W 4 rundzie AO trafia na prawdziwy czołg. Kleybanova to potężna kobieta, aż za potężna. Ale jej gra z linii końcowej jest za to ogromną bronią. Potwornie mocne grane fh sieją spustoszenie wśród przeciwniczek. Mówi się, że zwycięstwo nad Aną Ivanovic jest nic nie znaczące. Jak można tak mówic? Ana może i bez wielkiej formy, ale jednak w ciągu paru miesięcy nie straciła swoich umiejętności. Dlatego zwycięstwo nad Serbką to wielki sukces Alysy, potwierdzający jej wielką formę. Uważam, że jest spokojnie w stanie wygrac z Dokic, a zwycięstwa w co najmniej jednym secie jestem niemal pewny.

Ciekawie wyglądają mecze

Vera Zvonarieva - Nadia Petrova 1 @ 1.53 4/10
✅
oraz na podbicie kursu

Jelena Jankovic - Marion Bartoli 1 @ 1.25 5/10
⛔
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Moim zdaniem Dokic-Kleybanova to klasyczny mecz z gatunku tych, które należy omijać szerokim łukiem. Dokic na razie miała słabe przeciwniczki, a jak już miała dobrą - Wozniacki, to ta akurat zagrała na 5 procent swoich możliwości. Innymi słowy Wozniacki w 2 i 3 secie stanęła w sposób wręcz niewiarygodny. Z kolei wyniki Kleybanovej w tym roku też nie usprawiedliwiają do stawiania na jej zwycięstwo. Może się tam zdarzyć wszystko, a dodając do tego fakt, że mamy do czynienia z kobietami, to już naprawdę wygląda to nieciekawie. Optycznie będę kibicował jednak wiadomo komu.

Ja tymczasem już spojrzałem na jutrzejszą ofertę i mam dwa bardzo ciekawe mecze do zagrania. Jeden u pań, jeden u panów. I proszę Was - jeśli ktoś widział te panie już w tym roku na korcie, to byłbym wdzięczny za jakieś sugestie odnośnie ich aktualnej formy. Na pewno oba typy zostaną puszczone w obrót - teraz pozostaje kwestia za ile.

Mianowicie chodzi mi o mecz Serena - Azarenka 2. Wyniki Azarenki są naprawdę imponujące. A Williams jestem prawie pewien, że nie wygra AO. Z kimś więc musi odpaść. Pytanie czy musi to być Jankovic lub Dementiewa czy może już Azarenka. Przypuszczam, że Białorusinki nikt z Was jeszcze w tym roku nie widział, ale Serenę już pewnie tak. I co powiecie?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ja widziałem Vikę w spotkaniu z...z Gajdosovą, w 1 rundzie w Brisbane. Vika wtedy meczu życia nie grała, ale Jarmila grała świetnie i zmuciła Białorusinkę do sporego wysiłku. Ale w poprzednim sezonie miałem okazje widzieć ją parę razy. Vika to super zawodniczka, o ogromym potencjale, wciąż się rozwijająca. Moim zdaniem ma spore szanse na top5 po tym sezonie. Gra bardzo mocno, ma solidny jak na kobiety serwis. Ma tez jedna wadę. Psychika. Jak nie idzie, to Azarenka wręcz kipi ze złości, i psuje wszytsko, gdyz stara się za szybko wszystko skończyc. Ale z drugiej strony, jesli w mecz toczy się zgodnie z jej planem, to dziewczyna idzie za ciosem i jest wtedy w stanie pokonać każdą zawodniczkę na świecie. Rine również. Wczoraj można było obejrzec Sereną w pojedynku z Szau Peng, ale debelki i Mąfils były jak dla mnie sporo ciekawsze i to właśnie tamte pojedynki wolałem oglądac. Osobiście pokuszę się na pewno o lekkie zagranie Azarenki, ale najpewniejszym typem wydaje mi się over gemowy bądź od razu postawienie na 3 sety. Na bah jest kursik na to @ 2.35, kuszący.

Viktoria Azarenka - Serena Williams 3 sety @ 2.35 3/10 lub 1 @ 3 2/10 - ZWROT
 
Z 0

zuko

Użytkownik
Ja wczoraj pokusiłem się o obejrzenie meczu Peng - Williams na Eurosporcie. Williams nie zagrała niczego wielkiego. Masa niewymuszonych błędów, lecz Peng popełniała ich jeszcze więcej. Wynik był jaki był ale Serena nie zachwyciła. Przy takiej grze może ona potknąć się już nawet na następnej przeciwniczce którą będzie właśnie Azarenka. Białorusinki nie widziałem w tym sezonie jeszcze, ale wyniki wskazują na to że jest mocna. Ja bym tu pokusił się o niespodziankę i postawił na Azarenkę.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Azarenka z Mauresmo zaprezentowała się dobrze przede wszystkim w odbiorze. Własne serwisy wygrywała w kluczowych momentach, w trakcie meczu było z tym średnio. Jako że Vika to moja ulubiona zawodniczka to postawiłem lekko ale cudów bym się tu nie spodziewał bo Serena jak gra tak gra ale wydaje mi się, że z silniejszą przeciwniczką bardziej się przyłoży i uratuje honor zdobywczyń GS w roku 2008.
Trochę zaspałem z kursem na Zheng z Kuzi, mam nadzieję, że będzie jeszcze korekta i wtedy postawię na Chinkę. Co tu dużo mówić, Sveta od dłuższego czasu nic ciekawego nie pokazuje a Zheng gra bardzo solidnie i znowu może pokusić się o miano czarnego konia GS.
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
Safina - Dokic 2 4.58

Dokic to bez wątpienia rewelacja turnieju. Miała przegrać sromotnie z Chatkvetadze i Wozniacki, a jednak wygrała. Ostatni mecz podobnie męczący dla obu, więc tutaj nie szukałbym przewagi Safiny. Jelena musi być dobrze przygotowana kondycyjnie do turnieju, wiedziała że ciężko będzie musiała zapracować na każdy punkt, więc na pewno nie przespała okresu przygotowawczego pod tym względem. Dinara zmieniła lekko styl gry, dużo schudła co też może mieć wpływ na efektywność jej gry. Dodatkowo moja sympatia jest zdecydowanie po stronie Australijki Wg mnie kurs mocno, mocno zawyżony i trzeba z tego skorzystać
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
To nie mogło być groźne podkręcenie, w zwolnionych powtórkach wyglądało strasznie ale w rzeczywistości to nawet chyba Dokic nie wzięła medicala (ale mogę sie mylić). Nie zauważyłem też żeby jakoś bardzo kulała, więc jak najbardziej przez 2 dni było do wyleczenia. Poza tym, nie mówię że Jelena jest faworytką, tylko że wg mnie po takim kursie warto zaryzykować;)
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Kogo obstawiacie na tym etapie turnieju do końcowego zwycięstwa?Jak dla mnie Dementieva. Serena jest w słabej formie co pokazała choćby w meczu z Azarenką i gdyby tylko ta nie zasłabła to wyeliminowała by amerykankę już na tym etapie z turnieju, no, ale co się odwlecze to nie uciecze.Dementieva jest w świetnej formie od początku tego sezonu, myślę, że poradzi sobie ze swoimi koleżankami z Rosji Safiną, Kuztniesovą, Zvonarevą, bo to one stanowią największe zagrożenie dla niej w walce o końcowe zwycięstwo w pierwszym triumfie wielkoszlemowym.
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Była to normalna przerwa z tego co widziałem. Komentator mówił, że zaraz pewnie weźmie przerwę medyczną 5 minutową a ona wtedy wstała i grała dalej ;)
Jak dla mnie ta kostak bardziej zmotywowała ją do gry. Kleybanowa myslała, że będzie jej łatwo, ale się myliła. Nie wiem co z kostką było po meczu.
Miałem kiedyś podobną sytuację. W pierwszym gemie przydarzyła mi się taka sytuacja. Po 3-4 piłkach wszystko wróciło do normy, ale na drugi dzień rano dopiero odczułem skutki...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
M.Bartoli - V.Zvonareva 3.39 3/10



Nie rozumiem skad taki kurs na Marion, bardzo dobry mecz z Jeleną Janković. Niesamowity return Francuzki, znakomity BH a Vera nic wielkiego nie pokazała wcześniej. Petrova to od dłuższego czasu żadna rywalka, zrobiła aż 49 błędów niewymuszonych, Vera też sporo 31 wygrywając 2-0. Bartoli jeśli zagra tak jak z Serbką to wygra, kurs mocno przesadzony. Sporo winnerów, niesamowity BH na który nie ma recepty, ona taką grą zrobiła sukces na Wimbledonie, Zvonareva wiadomo, że bywa chimeryczna, nie układa się gra zacznie płakać i Marion może to wykorzystać. Dodam na koniec, że Bartoli to jedna z inteligentniejszych postaci w WTA Tour, wie jakie ma atuty, wie jak z nich korzystać, nie bawi się w jakieś cuda na korcie gra swoje.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dinara Safina - Jelena Dokic
Typ: 3sety
Kurs: 2,70
Data/Godzina: 09-30 27.01.09
betsson

Upalne temperatury sięgające temperatury 40 stopniom Celsjusza, na tej patelni w piekielnym skwarze będą się smażyć zawodnicy ,ale co zrobić to ich zawód ^_^ . Wybrałem mecz kobiet , w którym przewiduję 3 sety, większość bukmacherów też przewidziała ten rozwój sytuacji i już kursy zdecydowanie opadły. Nie dziwi to ,dlatego ,że Jelena wszystkie mecze kończyła po ciężkim 3 setowych meczach, w tym meczu też nie będzie mogła się oszczędzić ,bo to już światowa czołówka, czy ma jeszcze siły? nie wiem,ale na pewno to nie będzie łatwy mecz , Safina 2 razy schodziła z kortu po 3cim secie. Te panie pomęczyły się już na tym turnieju ,ale dla jednej z nich maraton się już jutro skończy, tylko dla kogo szczęśliwie? Ja stawiam na kolejny 3 setowy bój z wielu powodów , Australijka gra u siebie stąd doping większej ilości publiczności powinien solidniej zmobilizować, chociaż daleko już doszła i można uznać już jej występ za sukces,ale także z dużymi szansami by dokonać kolejnego kroku i awansu do półfinału,największe znaczenie tutaj może mieć to ,która z nich wytrzyma dłużej kondycyjnie, w tym upale to z trudem da się wytrzymać 15 minut :p , ja pozostaję przy swoim typie , gdyż kto wie jak się potoczy ten mecz, a z pewnością zasiądę przed telewizorem i obejrzę z ciekawości ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dementieva wygra AO 3.80 3/10



Moim zdaniem Rosjanka jest faworytką tego turnieju. Zaczeła świetnie sezon, bardzo bardzo solidnie, równo i bardzo regularnie. Serena Williams nie gra nic szczególnego w tym turnieju, mogła być odpaść z Azarenka i niezle grała Dulko przeciw niej, nie sądze aby młodsza z sióstr Williams wygrała ten turniej. Kto więc zostaje? Na pewno nie Sveta &quot;UE&quot; Kuznetsova. Koszmar z Rosji robi tyle błedów, że szok dla mnie jak to może być czołówka WTA Tour. Dokic i Suarez nie wchodzą w grę, Bartoli dziś może ograć Vere a nawet jeśli nie to Rosjanka nie wygra AO, zostaje Safina. Za dużo przestojów ma Dinara, z Alize Cornet miała 2:5* i z taką grą nie ma mowy o ograniu Eleny.

Bartoli wygra AO 20.0 1/10 (W razie jakby Lena zawaliła to tu widze faworytke)
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
M.Bartoli - V.Zvonareva 3.39 3/10



Nie rozumiem skad taki kurs na Marion, bardzo dobry mecz z Jeleną Janković. Niesamowity return Francuzki, znakomity BH a Vera nic wielkiego nie pokazała wcześniej. Petrova to od dłuższego czasu żadna rywalka, zrobiła aż 49 błędów niewymuszonych, Vera też sporo 31 wygrywając 2-0. Bartoli jeśli zagra tak jak z Serbką to wygra, kurs mocno przesadzony. Sporo winnerów, niesamowity BH na który nie ma recepty, ona taką grą zrobiła sukces na Wimbledonie, Zvonareva wiadomo, że bywa chimeryczna, nie układa się gra zacznie płakać i Marion może to wykorzystać. Dodam na koniec, że Bartoli to jedna z inteligentniejszych postaci w WTA Tour, wie jakie ma atuty, wie jak z nich korzystać, nie bawi się w jakieś cuda na korcie gra swoje.
Myślę że ten kurs wziął się z tego że:
1. Francuzka pokonała nr 1 rankingu WTA
2. H2H 6:1 dla Rosjanki
Jak buki widzą takie rzeczy to wystawiają zawyżone kursy;)
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Dokic brała medicala, jakis problem z kostka miała !
bo miała &quot;PROBLEM&quot; taki, że ją nadwyrężyła i wolała spytać trainera czy jest w porządku, najwyraźniej powiedział, że jest cała i Jelena wstała i grała dalej jak już napisano wyżej. wszystko działo się w trakcie normalnej przerwy na zmianę stron.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom