>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
G 32

gosc83

Użytkownik
Spotkanie: Federer - Nadal
Typ : Federer
Kurs :1.65
Bukmacher:Expekt

Witam serdecznie, nie będę się rozpisywał z tego względu że to może nie przekonać reszty graczy ale czasami grając na swojego faworyta czuje się to coś, tą pewność że zawodnik wygra, jest to pewniejszy typ aniżeli wiele innych o kursie 1.20, dlatego warto zainwestować w tą lokatę gruuubą kasę, Federer w swojej wspaniałej formie wykończy go z tego względu że na hardzie jest lepszy i równiez z tego że jest obecnie w lepszej dyspozycji, nie rozumiem kompletnie tych którzy stawiają w tym meczu na Hiszpana - nie ma żadnych argumentów, co innego gdyby to był mecz na cegle ale nie jest!I warto to wykorzystać, 1000zł mamy 1650, proste jak jedzenie, pozdrawiam życząc pewnej wygranej.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Ale skoro sami piszecie, że odpuścił, to czemu mi wytykacie, że tutaj w Melbourne miałby tego nie zrobić? Kompletnie nie rozumiem waszego toku rozumowania. Piszecie sobie pod własne dyktando jak Wam się widzi. &quot;Tam odpuścił bo ja tak uważam&quot;, &quot;Tu nie odpuści bo ja tak uważam&quot;.
Człowieku, po takim czymś to na Twoim miejscu już nic bym nie pisał w tym temacie. Rożne rzeczy tutaj ludzie wypisują, ale tak głupiego stwierdzenia żeby ktoś odpuścił sobie 1/2 AO to jeszcze nie było i pewnie długo nie będzie.

Żeby nie było offtopu: faworytem jest Roger. Przywołujecie statystyki z bezpośrednich spotkań, ale weźcie pod uwagę ile z nich miało miejsce na hardzie a ile na innych nawierzchniach. Rafa od jakiegoś czasu nie zachwyca, do tego te problemy po zmianie rakiety. Po stronie Hiszpana na pewno nie ma value. Kursy są odpowiednio ustawione i chyba trzeba zainwestować w zwycięstwo Szwajcara.
 
S 0

skliper

Użytkownik
Federer - Nadal Typ Federer 1.6
Wydaje mi się z Nadal moze co jedynie urwac jednego seta. W tek dyspozycji z grajacym fenomenalnie federerem nie ma najmniejszych szans. Męczył sie z Berdychem a federer idzie jak burza przez ten turniej ! Dlatego smialo mozna stawiac na Rogera ????
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Każdemu polecam żeby sobie obejrzał mecz Djokowicz - Ferrer. Nie ważne kto kogo obstawiał ale meczyk cholernie zacięty , długie wymiany ostra walka o każdą piłkę . W 3 secie Djoko już narzucił swoje tempo.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Federer, Roger - Nadal, Rafael -1,5 2
Niestety moje prognozy się sprawdziły(chodz jeszcze nie do końca) ale już nie zobaczymy wielkiego Nadala. Niby mamy półfinał co w AO nie zdarzało mu się zbyt często, ale kto widzi jego grę to wie jak się meczy. Hiszpan jest coraz słabszy z miesiąca na miesiąc, kto widział mecz z Berdychem chyba nie ma wątpliwości, iż gdyby Czech grał przez cały mecz na miarę swoich możliwości to wygrał by ten mecz. Czech grał zrywami i gdy miał momenty lepszej gry, wygrywał piłkę za piłką, łamał serwis Nadala... Hiszpan nadrabia jeszcze walką i na takich rywali jeszcze starcza, ale to już się kończy, pokonał go Monfils, mógł pokonać Berdych- Roger zrobi to bez problemów. Roger mimo, że starczy, dłużej na szczycie itp absolutnie nie widać końca kariery, słabszej gry. Wręcz przeciwnie! Od końcówki zeszłego sezonu zdecydowanie podniósł poziom swojej gry i dzięki temu wygrywał mecz za meczem. W tym sezonie jest podobnie. Kontroluje każdy mecz, nawet Del Potro ani przez chwile nie mógł mieć nadziei na korzystny rezultat. Roger absolutnie kontrolował pojedynek nie musiał grać na 100%, bardzo fajnie dzieli siłę. Ja skusze się tutaj nawet na handi -1,5 seta. Jestem pewien, iż Roger nie będzie mieć tutaj większych problemów, żadne kompleksy Rafy nie będą miały tutaj znaczenia, Rafy z poprzednich lat nie ma i już nie będzie.
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
1.6 na Federera to trochę za niski kurs. Jeśli Szwajcar przegra z Nadalem to nie będzie nic nadzwyczajnego. Natomiast jeśli Djokovic przegra z Murrayem to będzie prawdziwa sensacja. Szkot nie wygrał w ubiegłym sezonie ani jednego meczu z top3 w turniejach wielkoszlemowych. I sądzę, że typ na serba jest jednym z najpewniejszych w tym miesiącu. Tym bardziej opłaca się grać teraz po kursie 1.45 bah

Djokovic - Murray 1 1.45 bah
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Granie handi setowego na Feda jest chyba najlepszym rozwiązaniem bo jezeli dojdzie do 5. seta to ja bym jednak stawiał na Nadala ze względu na to, ze ma mocniejszą psychikę od Rogera. Chodzi mi dokładnie o to, ze lepiej postwić mniej na -1,5 seta niz więcej na czysty win. Fed powinien to względnie łatwo wygrać, jezeli tego nie zrobi i będzie maraton to szanse Nadala mocno rosną. W normalnych okolicznościach jeszcze kondycja przemawiałaby za Nadalem ale Roger powinien być mega wypoczęty bo póki co nie zmęczył się na tym turnieju w przeciwieństwie do Nadala. Co do Rogera to z nim jest trochę tak, ze albo ma dzień, wszystko idzie jak trzeba i łatwo wygrywa albo zaczyna się denerwować, jest zmęczony i przestaje trafiać winnery. Trochę jak z Tsongą tyle ze to oczywiście nie ten kaliber bo Francuz nawet w meczu ze zdychającym na korcie ze zmęczenia Nishikorim nie potrafił włączyć mózgu i przestać szukać winnera w prawie każdym uderzeniu. Tak jak pisałem, jezeli wszystko u Rogera będzie funkcjonowało jak trzeba to Nadal nie ma szans wygrać więcej niz seta, wszystko w nogach, rękach i przede wszystkim głowie Federera. Federer jest starszy i dłuzej na szycie niz Nadal ale jego organizm wydaje się mniej wyeksploatowany co jest związane z ofensywnym stylem gry, który nie wykańcza tak organizmu jak wygrywanie dzięki przewadze siły, szybkości, zwrotności jak to było w przypadku Nadala.

Federer -1,5 seta 2.25 Sbobet
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Widze ze bardzo nie docenia sie tutaj Rafy . Granie z handi na Rogera to juz moim zdaniem czyste szaleństwo , nie zgodze sie tez ze hiszpan grał słabo z Berdychem , owszem nie był to porywający mecz ale momentami Rafa grał conajmniej bardzo dobrze jak nie świetnie . Widać u niego bardzo dużą pewność siebie przy bronieniu BP , świetny backhand jak za starych dobrych lat. Roger niby renesans formy i trzeba przyznać ze wygląda tu świetnie , ale nie można tu pominąć ostatnich ich meczy gdzie hiszpan ogrywa regularnie Rogera , niby Nadal coraz słabszy ale na szwajcara zawsze miał patent . I co jeszcze mi sie rzuca w oczy to niesamowita determinacja Rafy , widać ze okrutnie mu zależy zeby udowodnic ze to jeszcze nie koniec ... . Generalnie mecz ciężki ale granie z handi na Federera licząc ze przejedzie sie na Nadalu to głupota , prędzej Rafa umrze niż odpuści choć jedną piłke a to nie wróży nic dobrego szwajcarowi .
Ja gram na Nadala i kurs jest moim zdaniem promocją , ja korzystam
R.Federer- R.Nadal 2 2,30 Unibet
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Człowieku, po takim czymś to na Twoim miejscu już nic bym nie pisał w tym temacie. Rożne rzeczy tutaj ludzie wypisują, ale tak głupiego stwierdzenia żeby ktoś odpuścił sobie 1/2 AO to jeszcze nie było i pewnie długo nie będzie.
Najlepsze w tym jest to, że ja nic nie napisałem o tym, że Federer miałby odpuścić to spotkanie. Zresztą nie chce mi się tłumaczyć tego kolejny raz, czytaj ze zrozumieniem następnym razem. Druga sprawa to wy wiecie przecież najlepiej bo siedzicie w głowie Rogera kiedy on się stara bardziej, a kiedy mniej.
Odnośnie jeszcze tego tenisowego El Clasico, to piszecie, że Nadal męczył się z Berdychem, ale już mało kto napisze, że Czech zagrał kapitalne spotkanie. A po 2 secie widać było ogromne zaangażowanie wręcz wku****nie Nadala i dużą radość po wygranych kluczowych piłkach.
Djokovic - Murray 1,45 3:2 ✅
Z jednej strony mam pewne obawy co do typu na Serba. Szkot to okropnie niewygodny rywal, z niebywałymi umiejętnościami, z którymi może pokonać dosłownie każdego.
Dziś Djokovic zagrał dość dobre widowisko z Ferrerem, Hiszpan nie ustąpił nawet na chwilę w tym meczu, biegał do każdej piłki. Pomimo tylko 3 setów, pojedynek trwał ponad 3 godziny.
Zacznijmy od tego, że w pierwszych dwóch setach Serb nie wyglądał zbyt dobrze w tym pojedynku, wyglądał na zmęczonego i do tego nie wchodził mu pierwszy serwis. Dość przeciętnie jak na Novaka to wszystko wyglądało, ale pomimo tego wygrał z kapitalnie grającym Hiszpanem. Prawdziwych mistrzów się właśnie poznaje po takich meczach, kiedy nie idzie im najlepiej oni potrafią wygrać spotkanie. W 3 secie to już był ten kompletny Novak, więcej luzu w grze, wynik dość pewny i Serb zagrał kapitalny set. Większość piłek wchodziło tuż przy liniach. Tak oto byliśmy świadkami 2 przełamań.
W meczu z Hewittem (co prawda żaden przeciwnik), pierwsze dwa sety zagrał kapitalnie. Co prawda Australijczyk nie ma jakiegoś super serwisu, ale o ile się nie mylę przez cały mecz serwując może zdobył 3-5 gemów. A gemy wygrane przez Lleytona były raczej podarowane przez Novaka. Choć w 3 secie Hewitt wspiął się na wyżyny swoich możliwości rozgrywając kapitalny set.
Murray widziałem tylko w meczu z Kazachem. Wyglądał nieźle, ale co to był za przeciwnik? Do tego skreczował. Ale ogólna gra Szkota wyglądała nieźle.
Powiedzmy sobie szczerze, że Andy nie pokonał jeszcze tutaj nikogo na jego poziomie. Kukushkin bardzo kiepsko, ale to pewnie z powodu kontuzji. Llodra gra ostatnio bardzo przeciętnie znając jego możliwości. Chyba coraz bardziej na deblu się skupia. Nishikori to nadal typowy średniak dla takiego Murraya. Zresztą co mnie bardzo dziwi to Andy w tym spotkaniu miał bardzo słaby pierwszy serwis, tylko 44%. A przy wzroście Japończyka 177 cm to już na prawdę musiało wyglądać bardzo blado.
Forma Murraya jest jak zwykle wysoka, rok temu było podobnie na AO miażdżył swoich rywali do 0-2 gemów w setach. Ale jak on zagra przeciwko czołówce? Trudno powiedzieć. Ktoś wyżej wspomniał, że w 2011 z nikim nie wygrał z top3 na WS. W tym roku dawałbym mu większe szanse w meczu z Federerem czy Nadalem, żałuję bardzo, że nie spotkali się w półfinałach.
Serb jak się nie skupi na swojej grze to Murray powinien spokojnie urwać mu set, ale jak Novak zacznie grać tak jak dzisiaj w 3 secie z Ferrerem to będzie pozamiatane.
Andy niby poprawił swoją psychikę co zauważyli kluczowe tenisowe postacie, do tego od tego roku ma tam kogoś nowego w sztabie trenerskim. Ale czy to wystarczy by pokonać obrońcę tytułu? Skoro Murray już w tym roku stracił sety z Harissonem, Mullerem czy Kukushinem.
O wcześniejszej kontuzji kolana nie ma co pisać, bo przecież każdy wie jak to się skończyło w Brisbane.
A tu widać ewidentnie, że Serb miał mocniejszych rywali:
Ferrer &gt; Nishikori
Hewitt &gt; Kukushkin
Przeczuwam 3:1 dla Serba.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Saville - Edmund @ 1.35 ✅ 75 75
Stosur, Tomik, Hewitt w takiej kolejności odpadły największe seniorskie nazwiska z Australii, lecz został jeszcze jeden gwiazdor tenisa juniorskiego Luke Saville.
Pora na pewno na rewanż i zdobycie rodzimego AO które przed tuż sprzed nosa zabrał Jiri Vesely w tym roku Czecha nie ma jak i rozstawieni szybko się sypią po drodze.
Luke&#39;a już nie raz opisywano, co do Edmunda jest o rok młodszy od Aussiego jest Brytyjczykiem, szybki fh z topspinem, słaby z lewej strony jak i jego arsenał na szybsze nawierzchnie i porównując do Saville&#39;a jest jak narazie nędzny, przy powolnym ale dobrym wprowadzaniu Aussiego do seniorskiego wątku i jak narazie bezproblemowych zwycięstw myślę że nie ma innego wyjścia jak kroczenie młodego Kangura po zwycięstwo tutaj jak i w całym juniorskim AO &#39;12
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Saville - Edmund @ 1.35
Stosur, Raonić, Hewitt w takiej kolejności odpadły największe seniorskie nazwiska z Australii, lecz został jeszcze jeden gwiazdor tenisa juniorskiego Luke Saville.
Pora na pewno na rewanż i zdobycie rodzimego AO które przed tuż sprzed nosa zabrał Jiri Vesely w tym roku Czecha nie ma jak i rozstawieni szybko się sypią po drodze.
Luke&#39;a już nie raz opisywano, co do Edmunda jest o rok młodszy od Aussiego jest Brytyjczykiem, szybki fh z topspinem, słaby z lewej strony jak i jego arsenał na szybsze nawierzchnie i porównując do Saville&#39;a jest jak narazie nędzny, przy powolnym ale dobrym wprowadzaniu Aussiego do seniorskiego wątku i jak narazie bezproblemowych zwycięstw myślę że nie ma innego wyjścia jak kroczenie młodego Kangura po zwycięstwo tutaj jak i w całym juniorskim AO &#39;12
Saville jest rzeczywiście dość dobry na jak na juniorski poziom. W meczu z Minarem pokazał dobry tenis. Brakuje mu ogrania i pomysłu by rywalizować z seniorami, ale z młokosów powinien robić sieczkę.
Jaki buk?

http://www.itftennis.com/juniors/players/headtohead.asp?player=100097043&amp;amp;opponent=100156188
 
psm 921

psm

Użytkownik
AUSTRALIAN OPEN CZAS ZACZĄĆ !
Will the top 4 seeds all reach the tournament semifinals?✅✅✅✅
Typ-TAK
kurs 4,30
bwin

Na poczatek typy dlugoterminowe.Mysle ze ten zaklad warto zagrac po takim kursie,betsafe za ten sam placi tylko 3,55. Od razu zaczne od tego ze dla mnie Novak tez jest murowanym kandydatem do finalu,nie bede sie zapedzal ze wygra bo te 2,30-2,50 nie jest warte ryzyka,po za tym sadze ze Federer jak bedzie mial dzien jest jedynym na ten moment tenisista,ktorego stac na pokonanie Serba.Ten,ktorego upatrywalbym w roli mogacego wplynac na powodzenie tego zakladu jest David Ferrer,ale on akurat jest w &quot;cwiartce&quot; Djokovica,tak wiec po klopocie. W kolejnej cwiartce,nazwijmy ja Marreya takze nie widze kandydatow do pokrzyzowania szykow...Tsonga?Owszem,zawsze mocny w Australii,ale obserwowalem go od pocztku roku i dla mnie nie jest w stanie nic zdzialac,a moze blazen Monfils?...ok,nie zartujmy.Na drodze Rogera moze stanac Del Potro i tu juz moze byc trudniej,Argentynczyk jest w stanie wygrywac z najlepszymi ale w optymalnej formie,a do tej jeszcze troche brakuje,cwiercfinal to max na co stac Juana na ten moment moim zdaniem.No i cwiartka,ktorej najbardziej sie boje czyli Rafa,jest tylko jedna przeszkoda,Berdych,wszystko byloby ok,gdyby Nadal byl w swojej naturalnej dyspozycji,jednak o tym ze nie jest przekonalismy sie juz w Doha,gdzie polegl z Monfilsem,ktory potem oddal,bo inaczej tego nie nazwe final Tsondze.No ale turnieje wielkoszlemowe maja soja magie i wierze ze Hiszpan nie sprawi zawodu i dotrze do polfinalu,a potem niech sie dzieje co chce....;)
I po klopocie,wszystko zgodnie z planem,teraz czas na polfinaly.Osobiscie kibicuje Novakowi i na niego bede stawial w pojedynku ze Szkotem.Po tym co pokazal w 3 secie z Ferrerem tylko uswiadomilo mnie w przekonaniu ze zatrzymac go moze tylko Federer.Czekam na ten final z niecierpliwoscia,bedzie spektakl.
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Federer - Nadal typ federer 1.6 bwin
Mysle ze Federer w obecnej formie powinien sobie poradzic z Nadalem ! Nadal ledwo doczłapał sie do półfinalu ale tu juz jego droga sie konczy. Federer jest w fenomenalnej formie i mysle ze moze byc faworytem tego turnieju.

Djokovic - Murray Typ Murray 2.90 bwin
Uwielbiam gre Novaka !! Oczywiscie licze na niego zeby wygral, lecz patrzac racjonalnie, pojawily sie chyba jakies klopoty zdrowotne u Djoko, które byly widoczne juz w meczu z Ferrerem. Bardzo sie tego obawialem zeby czasem nie skreczowal. Kurs w pewnym momencie na bwinie byl 1.80 przy wyniku 6:4 4:4 na Djokovica a kurs na Ferrera 1.91. Podejrzewam ze jak Djoko przegralby tego tiebreaka to kto wie czy nie przegralby calego meczu. Ale na szczescie 3 set zagral fenomenalnie !! Jednakze jak wiemy Djoko nie lubi grac z Murrayem i jak ten zacznie walic mu te dlugie pilki to kontuzja moze sie pojawic. . Z czystej sympati do Novaka odpuszczam ten mecz, bo licze na niego do samego konca, choc jestem w 80 % przekonany ze Djoko moze niestety przegrac ten mecz.
 
drago 108

drago

Użytkownik
27 mecz Federera z Nadalem i dopiero pierwszy w półfinale Wielkiego Szlemu. W Australian Open spotkali się raz, w 2009, kiedy to Nadal wygrał w finale 7-5, 3-6, 7-6(3), 3-6, 6-2. Są różne opinie na temat formy z dzisiaj, a formy z tego meczu. Mimo wszystko takie porównania głębszego sensu nie mają. Roger w tym momencie, wg mnie, raz gra atrakcyjniej, a dwa lepiej niż Nadal. Rafa, mimo problemów przebił się przez Berdycha i dotarł do półfinału. Roger wyjaśnił wszystkim, że Del Potro musi jeszcze się trochę postarać, by dać radę wygrać z RF&#39;em. Biorąc pod uwagę grę obu panów w turnieju ciężko widzę Nadala w roli finalisty. Nawet, jeśli ten mecz miałby trwać niebywale długo, co dla wielu oznacza wygraną Rafy.
Roger Federer - Rafael Nadal @1.63
Swoja drogą to finał z 09, kto, jak kto, ale Federer pamięta do dzisiaj...
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
genialna fota Drago :-(
wielu zapamięta ten finał, mi Roger zamykał gruby bet, wtedy gruby bet, a wszystko za nim przemawiało :forma, nawierzchnia, Nadal dzień wcześniej mega ciężki mecz

w tym temacie powiedziane zostało wszystko, kto ma grać podejmie decyzje
ja biorę Szwajcara i uważam, że AO też bierze on ;)
1,66 akceptowalne, chociaż nie wykluczam 5 setów
 
kazik980 0

kazik980

Użytkownik
Federer, Roger - Nadal, Rafael - 1.61

Federer wydaje sie faworytem tego spotklania , sadze ,ze nadal wygra max 1 seta . Ale to Federer pokaże silny charakter Tenisisty.Hiszpan w ostatnim meczu bardzo się męczył, a to Roger na pewno wykorzysta.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Djokovic - Murray Typ Murray 2.90 Bwin Uwielbiam gre Novaka !! Oczywiscie licze na niego zeby wygral, lecz patrzac racjonalnie, pojawily sie chyba jakies klopoty zdrowotne u Djoko, które byly widoczne juz w meczu z Ferrerem. Bardzo sie tego obawialem zeby czasem nie skreczowal. Kurs w pewnym momencie na bwinie byl 1.80 przy wyniku 6:4 4:4 na Djokovica a kurs na Ferrera 1.91. Podejrzewam ze jak Djoko przegralby tego tiebreaka to kto wie czy nie przegralby calego meczu. Ale na szczescie 3 set zagral fenomenalnie !! Jednakze jak wiemy Djoko nie lubi grac z Murrayem i jak ten zacznie walic mu te dlugie pilki to kontuzja moze sie pojawic. . Z czystej sympati do Novaka odpuszczam ten mecz, bo licze na niego do samego konca, choc jestem w 80 % przekonany ze Djoko moze niestety przegrac ten mecz.
Na kilku portalach zagranicznych piszą, że kontuzja Novaka jest dość poważna, choć on twierdzi, że wszystko jest ok. Murray gra bardzo wyrachowanie i na pewno od początku będzie grał tak, żeby kontuzja się odnowiła. Widzę tu dużą możliwość krecza ze strony Serba.
Proponuję zagrać na Serba, ale u buka który anuluje bet w przypadku krecza:
ND@1,42 (Betsafe) - w przypadku kreczu zakład anulowany
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
To co wyrabiał Roger to był jakiś irracjonalny wybryk tego gracza. Wszystko przemawiało za nim, forma, dyspozycja, pewność siebie...

Jednak niestety i to nie wystarczyło...ten człowiek na widok Nadala w waznych meczach drentwieje!!! Jego mowa ciała i podejscie do kluczowych piłek była dramatyczna...

Ja niestety przegrałem i na dłuższy czas rozstaje się z forum i bukmacherką...granie za pare złotwek mnie nie interesuje. Zazwyczaj gram za sporo kasy..mówię pas !!!

Jutro niby Djoko jest lekko kontuzjowany, hehhe nic bardziej mylnego, jak słysze kontuzja przed meczem to smiech mnie ogarnia...

Pozdrawiam, do zabaczenia za kilka miesięcy


Andre@
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
a problemy zdrowotne Novaka są podobno dość poważne
Podobno to Murray miał już odpaść z bagietką w Brisbane, bo niby miał problemy z kolanem.
Skąd wy bierzecie informację o problemach zdrowotnych? Złapał się Serb w meczu z Ferrerem za udo i już na tym wróżycie mu kontuzje? Przypominam, że właśnie w 3 secie zagrał kapitale spotkanie.
Dziś Nadal złapał się za kostkę i co przed meczem finałowym będziecie pisać &quot;Nadal ma problemy zdrowotne bo złapał się za kostkę w meczu z Federerem&quot;? Dla mnie to absurd.
Tak samo ostatnio Clijsters. Dostałem info na gg, że Woźniacka bet 10/10 bo Belgijka ma problem ze stawem skokowym i bóle kręgów szyjnych. Co się okazało? 2:0 dla Clijsters.
Co do pierwszego półfinału to aż dziw bierze jak dużo ludzi wtopiło na meczu Federera, a niektórzy grali nawet na Szwajcara z handicapem setowym, a Nadalowi wróżyli max 1 set.
Skończyło się jak każdy widzi. Federer z roku na rok do czołówki coraz bardziej będzie odstawał, może i tacy Del Potro są jeszcze w jego zasięgu, ale już te Top 3 moim zdaniem oddala się coraz bardziej.
Nadal co niektórzy mu wróżą powolny koniec kariery doszedł do finału i zagrozić mu może raczej tylko te tenisowe top 4.
Federer dziś mnóstwo popełnił błędów, do tego kapitalne zagrania mieszał z beznadziejnymi. Trafiła mu się nawet seria 14 punktów z rzędu dla Nadala.
Cieszę się, że to Nadal wygrał bo moim zdaniem o ile Serb awansuje to z Nadalem będzie mu się łatwiej grało niż z Rogerem.
I brawo dla Ciebie gju ???? bo przekonałeś mnie w duchu do zwycięstwa Nadala, choć nic nie stawiałem w tym meczu.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Ja powinienem gju flaszkę postawić :smile:akurat wczoraj zacząłem czytać analizy tego meczu i gju zwrócił uwagę na pewne aspekty których nie uwzględniałem a mianowicie że ten hard jest bardzo wolny pojedynki na hardzie 4:1 a teraz już 5:1 dla Nadala oraz to co zobaczyłem w meczu z Berdychem kończące returny. Miałem grać za 5 stów na Fedka ale się wycofałem dzięki niemu oglądnąłem mecz ale na spokojnie bez żadnego obstawiania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom