>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
drago 108

drago

Użytkownik
Wg mnie mecz Raonica z Hewittem jest ciężki do wytypowania zwycięzcy. Przynajmniej nie po takim kursie na Raonica. Hewitt gra u siebie ma szanse dojść tam gdzie już jest Tomic. Dyspozycja serwisowa Kanadyjczyka nie była wybitna (jak na niego) w meczu z Petzem, bo na mecz z Pippo nie ma nawet co patrzeć. Nie będzie łatwo grać przeciwko pełnym trybunom w nocy i Lleytonowi, który gra być może swoje ostatnie AO. Nie sugeruję, że Lleyton miałby to wygrać, ale stawiałbym co najmniej na jednego seta dla gospodarza. Statystyki serwisów z ostatnich meczów obu panów są bardzo zbliżone. Kończąc ten wywód najlepsze z tego meczu do gry to over 38.5 @1.8. ✅
Djokovic powinien przejechać walcem po Mahucie. Francuz męczył się niemiłosiernie z Ito. Nole na tym poziomie tylko na początku oddaje 2-3 gemy, a później już z rywali robi wiatrak. Under 25.5 @1.90 jak w mordę strzelił. ✅
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Mam nadzieje ze król pokaze młodemu &quot;oszustowi&quot; i &quot;kretaczowi&quot; miejsce w szeregu. Gówniarz taki młody a już oszukuje!!! Dla mnie ten facet nie istnieje. Jego tenis to kopia Berdycha w 10 -krotnym zwolnieniu. Roger te &quot;australijskie szlajsiki&quot; wypali gorącym szwajcarskim zelazem! Licze, ze Król szybko i sprawnie zleje to &quot; kłamliwe nasienie&quot;.

A na Dolgo jestem maxymalnie wku..., jak on wypuscił ten mecz?


Post lekko z &quot;piany&quot; ale wtopa Dolgiego i strata pln, mnie zirytowała!


Federer - &quot;oszust&quot; Tomic
✅1.10
1000pln
bet at home
zysk: 100pln

Andre@

@ jeszcze bezczelnie mówi, że sie rozmyslił...Pepe do potęgi!!! no ten głupek przynajmniej przeprosił...

Dla zainteresowanych link do wydarzenia:http://www.sport.pl/tenis/1,103960,11008454,Australian_Open__Czy_Tomic_oszukal_Dolgopolowa_i_sedziego.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Tipsarevic - Gasquet over 39,5g 1,952 Pinnacle Miałem grać na Gasqueta, ale znając jego &quot;talent&quot; do przegrywania praktycznie wygranych spotkań zdecydowałem się zagrać w tym meczu over.
Tipsa widać po jego videoblogu, że on tutaj się dobrze czuje. Jest też bardziej regularny niż Gasquet, który dużo psuje i właśnie ten jego wspomniany &quot;talent&quot;.
Na bank to nie będzie 3 setówka. Nie wiem czemu buki dają większe szanse Gasquetowi, może przez H2H (0:1, ale w 2005 roku to Tipsa nie podchodził do tenisa na poważnie jak sam wielokrotnie mówił). W rankingu Serb o 9 miejsc wyżej. Tipsa w tym roku pokonany tylko przez Milosa Raonica - różnica jednego tie-breaka.
Tipsa zapewne będzie biegał pod siatkę i w ten sposób będzie kończył wymiany.

Tipsarevic @1,90 Unibet
Tipsarevic +1,5@1,50 (podpórka) Unibet
Tie break w meczu @1,61 Bet 365
Ilość setów powyżej 3,5 @1,35 Bet 365 ????
 
frings 11

frings

Użytkownik
Sharapova M. - Kerber A. # 1,20
Ferrer D. - Chela J.I. # 1,05
Djokovic N. - Mahut N. # 1,01
Tsonga J.-W. - Gil F. # 1,01
Tipsarevic J. - Gasquet R. 4 lub więcej setów # 1,20
Monfils G. - Kukushkin M. # 1,10
Raonic M. - Hewitt L. 4 lub więcej setów #1,55
Skoro mozna zamieszczac typy w tym temacie, to zamieszczam i swoje. Swoją drogą jestem ciekaw co o nich myślicie. Wiekszość to peffki, niepewny jest być może mecz Raonica i Hewitt&#39;a - bądź co bądź gospodarza.
P.S. znienawidziłem Tomicia po dzisiejszym zachowaniu w piątym secie. ;)
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Nishikori @1.86 ✅
Kei to jest spryciarz. Potrafi swoim cwaniactwem i świetnym czuciem wygrać z naprawdę solidnymi grajkami. Benneteau ostatnio grał bardzo intensywnie i wydaje mi się, że zaczyna powoli zwalniać. Pokonał co prawda Simona, jednak zwycięstwo to nie robi na mnie żadnego wrażenia. Gilou jest w tragicznej formie i grając w ten sposób przegrałby prawdopodobnie większością zawodników z czołowej 50-tki. Kei odwalił kawał dobrej roboty wracając ze stanu 0-2 z Ebdenem, kondycyjnie wygląda dużo lepiej od Benneteau, który do najmłodszych nie należy. Francuz kompletnie nie przekonuje mnie swoją grą, a wręcz powiedziałbym, że drażni. Często odwiedza siatkę, tak się jednak składa, że Kei bardzo dobrze returnuje i potrafi zagrywać passing shoty. Jeśli tylko zagra z głową i nie będzie popełniał ogromnej ilości błędów, wówczas powinien wygrać w 4 setach i tym samym awansować do 4 rundy, w której prawdopodobnie zmierzy się z Tsongą, w meczu z którym wcale nie skreślałbym jego szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Mam nadzieje ze król pokaze młodemu &quot;sukinsynowi&quot; &quot;oszustowi&quot; i &quot;kretaczowi&quot; miejsce w szeregu. Gówniarz taki młody a już oszukuje!!! Dla mnie ten facet nie istnieje. Jego tenis to kopia Berdycha w 10 -krotnym zwolnieniu. Roger te &quot;australijskie szlajsiki&quot; wypali gorącym szwajcarskim zelazem! Licze, ze Król szybko i sprawnie zleje to &quot; kłamliwe nasienie&quot;.

A na Dolgo jestem maxymalnie wku..., jak on wypuscił ten mecz?


Post lekko z &quot;piany&quot; ale wtopa Dolgiego i strata pln, mnie zirytowała!
Andre, weź na wstrzymanie. To była sygnalizacja o challenge?
Nalbandian podniósł rakietę wyżej, i challenge&#39;u nie było
To po pierwsze.
Po drugie, od kiedy drugi zawodnik decyduje, do kiedy się gra? O tym decyduje sędzia, a Tomić mógłby machać obydwiema rękami po drugiej stronie, a Dolgopolov może mieć pretensje tylko do siebie, że w jednej akcji wyrzucił dwie piłki, bo po tym slice&#39;ie NA PEWNO był aut, więc nie widzę powodów do dalszej dyskusji.
Peace
Edit:
I nie, nie jestem fanboy&#39;em Tomicia, tylko uważam, że niektórzy zdecydowanie przesadzają. Zdenerwowanie zdenerwowaniem, ale są granice, a obrażanie kogoś publicznie jest niedopuszczalne.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Sharapova M. - Kerber A. # 1,20
Ferrer D. - Chela J.I. # 1,05
Djokovic N. - Mahut N. # 1,01
Tsonga J.-W. - Gil F. # 1,01
Tipsarevic J. - Gasquet R. 4 lub więcej setów # 1,20
Monfils G. - Kukushkin M. # 1,10
Raonic M. - Hewitt L. 4 lub więcej setów #1,55
Skoro mozna zamieszczac typy w tym temacie, to zamieszczam i swoje. Swoją drogą jestem ciekaw co o nich myślicie. Wiekszość to peffki, niepewny jest być może mecz Raonica i Hewitt&#39;a - bądź co bądź gospodarza.
P.S. znienawidziłem Tomicia po dzisiejszym zachowaniu w piątym secie. ;)
Wygląda w miarę pewnie. Tylko z tym Raonicem to wielka niewiadoma. Raonić może mieć znowu gorszy dzień i po 3 tie breakach może być 3:0 na Hewitta, może być na odwrót Raonić będzie miał świetne pierwsze podanie i będzie kolejnym młodym wilczkiem, który wyśle starszego zawodnika na emeryturę albo mogę się męczyć 4 lub nawet 5 setów.
 
frings 11

frings

Użytkownik
Wygląda w miarę pewnie. Tylko z tym Raonicem to wielka niewiadoma. Raonić może mieć znowu gorszy dzień i po 3 tie breakach może być 3:0 na Hewitta, może być na odwrót Raonić będzie miał świetne pierwsze podanie i będzie kolejnym młodym wilczkiem, który wyśle starszego zawodnika na emeryturę albo mogę się męczyć 4 lub nawet 5 setów.
Fakt faktem. Ten mecz jest strasznie trudny do typowania, bo może stać się wszystko, ale licząc na optymalną formę obu graczy można spodziewać się bardzo wyrównanego spotkania. Na przykładzie Tomicia wydać jak dużo daje doping publiczności. Dolgopolov w 5 secie tak się zdenerwował, że aż zaczął zachęcać kibiców do większych okrzyków, co według mnie doprowadziło do zdenerwowania ukraińca, kilku nerwowych zagrań, a konsekwencji przegrania spotkania.
@Lionel21:
Wystarczy sprawdzić stronę wcześniej. ????
 
gju 134

gju

Użytkownik
Jeśli ktoś wygra w 3 setach to będzie to Raonić a nie Leyton. I jest to całkiem prawdopodobne jeśli Milos zagra przyzwoicie w zagrywce. ????
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Jeśli ktoś wygra w 3 setach to będzie to Raonić a nie Leyton. I jest to całkiem prawdopodobne jeśli Milos zagra przyzwoicie w zagrywce. ????
Jeśli Milos tylko(aż) zagra tak jak z Tipsą to będzie dobrze ????
Zagrałem na Milosa, ale po obejrzeniu fragmentów meczu z Niemcem liczę się również z moźliwością wtopy:
http://www.youtube.com/watch?v=8y4uCo1VPXU
EDIT:
Sprawdziła się możliwość wtopy. Dobrze, że od razu było widać co prezentuje Milos i mimo wygranego 1 seta kontrowałem na australijczyka. Leyton sprowadził go na ziemie, mocne serwis nie wystarczy na doświadczonych zawodników (nawet popełniających masę błędów jak Leyton).
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Nishikori 1.72 – Benneteau
H2H 0:1, benneteau pokonał nishikoriego w 2007r, a więc wówczas gdy Japończyk stawiał pierwsze kroki w ATP. Dzis to nishikori jest faworytem, typ walczaka i inteligentnie grającego tenisisty. Benneteau niewątpliwie jest w formie, jednakze sadze ze polegnie glownie ze względu na kondycje (ma swoje lata i godziny spedzone w ostatnich dniach i zeszlym tyg na korcie). Poza tym nishikori jest cierpliwy, wiec wymiany beda dlugie czym wymeczy francuza. Szanse oceniam 60/40. Walue w granicach 1,03.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Kukushkin (+7,5g) 1.8 – Monfils
Kukushkin od dłuższego czasu stopniowo się rozwija. W Merlbourne rozegrał 2 bdb mecze. Monfils jest chaotycznym zawodnikiem, oczywiście o bardzo wysokich umiejętnościach. Poki co nie prezentuje się z najlepszej strony w AO. W obydwu dotychczasowych meczach się nie popisal – z bellucim stracony set, z matosevicem 10BP z czego 8 wybronilHandi powinien zostac spokojnie pokryty. Po cichu licze nawet na zwyciesto Kuku. Szanse 60/40 co daje walue 1,08
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Oglądacie Monfilsa ?
Myślicie, że wyjdzie on z 0:2 na zwycięstwo ?

Kurs na livie dla prowadzącego Kazacha 2:0 jest 1,28.
a ogladasz mecz? Gaela boli i gra dla show, jak Kuku przegra to zostanie frajerem dziesieciolecia razem z Montanesem(RG &#39;11)
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Oglądacie Monfilsa ?
Myślicie, że wyjdzie on z 0:2 na zwycięstwo ?
Kurs na livie dla prowadzącego Kazacha 2:0 jest 1,28.
Ja osobiście postawiłem na Kazacha że wygra 3 gema przy @3.0. Monfils robi bezsensowne wypady do siatki i podejmuje zaskakujące decyzję.
edit - do Assassin84
Chodziło mi o nieprzygotowane wypady do siatki w trakcie 3 gema. Im dalej grał, im bardziej frustrował się kazach sytuacja się zmieniała. Wydaję się teraz dość pewne że Gael już to wygra.
 
ffp 0

ffp

Użytkownik
Dzięki Lleyton :grin: Niestety ten mecz oglądałem od 4:3 w 4 secie. W ostatnim gemie Milos pokazał kilka ładnych zagrań ale też zabrakło mu doświadczenia choćby w ustawianiu się do returnu. Życzę Lleytonowi jak najlepiej chociaż z Novakiem to prezentów raczej nie będzie dostawał (komentatorzy coś wspominali, że Milos nawywijał przykluczowej piłce tie breaka w 3 secie).

Z innych meczów Tsonga i Murray spacerek. Ciekawie było w meczu Monfisa z Kukushkinem. W trzecim secie Kazach serwował na mecz i chyba w strachu przed życiowym sukcesem przegrał gema i w następstwie całego seta. Wydawało się, że mimo dolegliwości Gael ma już z górki a jednak w 5 secie Kuku się ogarnął no i ma 1/8.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
(komentatorzy coś wspominali, że Milos nawywijał przykluczowej piłce tie breaka w 3 secie).
Zepsul prosta pilke przy siatce ktora z takiej odleglosci mozna zepsuc tak 1 na 100. Lubie Hewitta ale Djoko mega forma wiec pewnie bedzie easy win Nole.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Zepsul prosta pilke przy siatce ktora z takiej odleglosci mozna zepsuc tak 1 na 100. Lubie Hewitta ale Djoko mega forma wiec pewnie bedzie easy win Nole.
Novak go ośmieszy przy własnej publice. Rozrzuci go po korcie.
Widzieliście już gdzieś kursy na Djokovic-Hewitt.
Na Federera są 1.10
Na Rafę 1.07
Ciekawe ile dadzą Djokovicowi ?
 
gju 134

gju

Użytkownik
1. Nadal gładko powinien wygrać z Lopezem. Zresztą prawie zawsze jak się spotykali tak to wyglądało. Co tutaj dodać? Rafa wygląda całkiem dobrze. Nie stracił do tej pory seta. Rozkręca się z meczu na mecz. Nie będzie niespodzianki. Przewiduje 3sety dla Rafy.
2. Murray - będzie szybki mecz dla Andyego. Monfils jest wariatem. Każdy inny w analogicznej sytuacji oddałby mecz po 2-3 gemach. Gael zrobił show jak zwykle. Grał na stojąco, przebijał jak junior, a Kukushkin długimi momentami i tak nie miał pomysłu na Francuza. Murray zrobi hardcore Kazachowi ????
3. Tsonga - łamać Nishikoriego to niewielkie wyzwanie - pokazał to po raz kolejny dzisiejszy mecz z Benkiem. Natomiast Jo przy swoich serwisach to &#39;skała&#39;. Bardzo dobrze od pewnego czasu wygląda JWT. Na przestrzeni ostatniego roku dojrzał i ustabilizował formę. Nie twierdzę, że szokuje swoją grą, ale nie schodzi poniżej dosyć wysokiego poziomu.
4. over 36 gemów Kohli - JDP - historia jasno pokazuje, że panowie krótkich jednostronnych meczów nie grają. JDP niby daleki od swojej najwyższej formy, ale osiąga bardzo pewne wyniki tu. Kohli bardzo pozytywnie wygląda. 3 dosyć szybkie sety z Falla zaskoczyły chyba wszystkich.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Bernard Tomic(+7,5 gema) - Roger Federer 1 1,96 (pinnacle) - 3/10j
Na wygraną Bernarda w tym spotkaniu ciężko liczyć, ale młody Australijczyk zapewne tanio skóry nie sprzeda. Federer jest w dość dobrej formie, ale jego &quot;ekonomiczny&quot; tenis ma na celu wygrywanie spotkań jak najmniejszym nakładem sił. Przeważnie jego taktyka opiera się na tym, aby przełamać raz serwis rywala i wygrywać swoje gemy serwisowe. Tomic wspierany dopingiem kibiców da z siebie wszystko, życzę mu jak najlepiej w tym spotkaniu, może uda się urwać seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom