>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

ATP World Tour Finals - Londyn, 4.11.2013-10.11.2013

Status
Zamknięty.
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Lopez M./Granollers-Pujol M. - Verdasco F./Marrero S. D. @2,10 ✅
Rojer J./Qureshi A. - Matkowski M./Fyrstenberg M. @2,09 ✅
Del Potro J.M. - Gasquet R. Over 21 gemów @1,91 ✅

Peya A./Soares B. - Stepanek R./Paes L. @1,76 pinnacle ✅
Siła vs. technika się zapowiada spotkanie. Peya/Soares grają mocno siłowy tenis, dużo tam jest dynamiki i być może dlatego są tak skuteczni w meczach z braćmi Bryanami, bo potrafią zrównoważyć ich siłę. Z drugiej jednak strony mamy profesora Paesa, który rozbroił braci w półfinale US Open swoją finezją, miękkością i precyzją, a we wszystkim mu wtórował jego najlepszy przyjaciel z Czech. Bo trzeba jasno powiedzieć, że Paes ze Stepankiem to nigdy nie grali i nie będą grali siłowego tenisa i paradoksalnie... to jest ich siła. Do tego dochodzi dość spora aktywność ostatnimi czasy Austriaka i Brazylijczyka, tytuł w Walencji, finał w Paryżu, sporo grania, zwłaszcza we Francji praktycznie same trzysetówki. Moim zdaniem technika zwycięży. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
D 27

danielsan

Użytkownik
Rafał puścił dobremu koledze, bo ten bronił turnieju i zyskał tym samym parę dni więcej odpoczynku, a tu wielkie rozważania nad rzekomą formą Dzika. Jutro gładkie 2:0 dla Nadala, Parera jest mega zmotywowany, aby wygrać ten turniej - bo tylko tego skalpu mu brakuje. Djok nie zabija formą, ma trudniejszą grupę, w nogach cały Paryż, więc jest duża szansa, że Hiszpan weźmie cały turniej.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP World Toure Finals - Londyn
???? Nadal R. - Ferrer D.
???? Djokovic N. - Federer R.
Nadal R. &amp; Djokovic N. ::: AKO: 1,54 ::: Bet365 ::: 3/10
Obaj wiedzą o co grają w finale, ostatni mecz ATP w tym roku powinien być jednym z ciekawszych pojedynków w 2013 roku. Bitwa o światowy #1 na koniec roku. Obaj prawdopodobnie przygotowali na ten turniej wszystko co najlepsze. Djokovic po stracie pozycji lidera, wygrał wszystko to co miał wygrać po US Open. Czy wystarczy mu sił i motywacji w ostatnim meczu z Nadalem?
Ferrer doszedł do finału w Paryżu, ale jego zwycięstwo półfinałowe przeciwko Hiszpanowi pozostawia moim zdaniem wiele wątpliwości co do motywacji Nadala. Po części zgadzam się z opiniami spiskowymi o &quot;puszczeniu&quot; meczu Davidowi. Nadal jest zdecydowanie lepszy, powinien wygrać ten mecz, ale czy w dwóch setach? Tego bym nie grał.
Federer zawsze na hali i to w Londynie grał na najlepszym poziomie. Ale to co było kiedyś, a teraz to zupełnie dwa inne światy. Roger nie ma już &quot;paliwa&quot; i psychiki by wygrywać z najlepszymi na tak prestiżowym turnieju. W wieku zasięgu są jeszcze tylko sety przeciwko Nadalowi/Djokovicowi, a w meczach z pozostałym topem musi się nieźle napocić by wygrać. Djokovic dobrze wie, że ma w grupie jeszcze silnego JMDP i pierwszy meczu wypadałoby mu wygrać, by później nie oglądać się na innych. Trudno mi sobie dzisiaj wyobrazić jakąś niespodziankę w tych dwóch meczach.
Wynik I: 6:3 6:2 ✅
Wynik II: 6:4 (2)6:7 6:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 19

tenis1976

Użytkownik
witam i odrazu musze poprosic zenujacych znawcow tenisa ktorzy pisza o odpuszczeniu przez Nadala meczu Ferrerowi-blagam zacznijcie szydelkowac robic na drutach obojetnie tylko nie piszcie o tenisie...Ludzie Ferrer zagral swietny mecz b.malo niewymuszonych bledow Nadal troche slabiej i tylko te dwie syt.mogly dac wygrana Ferrerowi jak tez sie stalo..Odpuszczenie meczu na szczycie tenisowym...to nie Wigry Suwalki,czy inne badziewie,tkwicie w jakiejs matni,bo wam kupon nie wszedl i odreagowujecie..Ferrer wygral zasluzenie co nie ma nic wspolnego z meczem dzisiejszym,bo dzisiaj Rafael Nadal go zniszczy...Swoja droga poraz pierwszy widze kurs ponad 3,0 na federera az dziwnie to wyglada ale doczekalismy sie czasow ze Roger juz nie jest faworytem..Djoko i Nadal to moim zdaniem betony na dzis ale kursy slabiutkie...Pozdro dla normalnych fanow tenisa a tych co widza podstepy pod ich kuponami mowie won...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
witam i odrazu musze poprosic zenujacych znawcow tenisa ktorzy pisza o odpuszczeniu przez Nadala meczu Ferrerowi-blagam zacznijcie szydelkowac robic na drutach obojetnie tylko nie piszcie o tenisie...Ludzie Ferrer zagral swietny mecz b.malo niewymuszonych bledow Nadal troche slabiej i tylko te dwie syt.mogly dac wygrana Ferrerowi jak tez sie stalo..Odpuszczenie meczu na szczycie tenisowym...to nie Wigry Suwalki,czy inne badziewie,tkwicie w jakiejs matni,bo wam kupon nie wszedl i odreagowujecie..Ferrer wygral zasluzenie co nie ma nic wspolnego z meczem dzisiejszym,bo dzisiaj Rafael Nadal go zniszczy...Swoja droga poraz pierwszy widze kurs ponad 3,0 na federera az dziwnie to wyglada ale doczekalismy sie czasow ze Roger juz nie jest faworytem..Djoko i Nadal to moim zdaniem betony na dzis ale kursy slabiutkie...Pozdro dla normalnych fanow tenisa a tych co widza podstepy pod ich kuponami mowie won...
Zacznijmy od tego, że naucz się pisać...
Ferrer zagrał świetny mecz, ale widziałeś u Nadala w tym meczu jakieś większe mobilizacje jak to jest podczas ważnych meczy kiedy gra mu nie idzie, a nagle odrabia straty itp. ? Ja nie widziałem tego, a to oznacza już tylko jedno: albo Nadal nie zagrał na 100%, albo miał bardzo słaby dzień i widząc jak się męczy również nie wkładał 100% swoich umiejętności jak i energii... Nie twierdzę, że odpuścił ten mecz jeszcze przed tym jak go zaczął, ale na pewno w trakcie meczu nie dał z siebie 100%, to nie był ten Rafa który biega do wszystkich piłek, zajebiście się cieszy po ważnych punktach itp.
Jak dzisiaj Rafa rozjedzie Ferrera to tym bardziej teorie o &quot;odpuszczeniu&quot; będą bardziej pasować niż to, że Ferrer zagrał kosmicznie. Pożyjemy, zobaczymy, ale nie da się ukryć, że typ na Nadala dzisiaj jest bardziej przekonywujący niż na Djokovica, który nie mam pewności czy wytrzyma trudy tego turnieju mając jeszcze w grupie Federera czy Del Potro, a i jak widać Gasquet może się postawić najlepszym. I w związku z tym dobrze jeden koleś tu napisał, że Rafa jak dzisiaj zaprezentuje się dobrze, to dla mnie nr 1 do wygrania tego turnieju, choćby przez ten 1 dzień więcej odpoczynku jak i łatwiejszą grupę.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
witam i odrazu musze poprosic zenujacych znawcow tenisa ktorzy pisza o odpuszczeniu przez Nadala meczu Ferrerowi-blagam zacznijcie szydelkowac robic na drutach obojetnie tylko nie piszcie o tenisie...Ludzie Ferrer zagral swietny mecz b.malo niewymuszonych bledow Nadal troche slabiej i tylko te dwie syt.mogly dac wygrana Ferrerowi jak tez sie stalo..Odpuszczenie meczu na szczycie tenisowym...to nie Wigry Suwalki,czy inne badziewie,tkwicie w jakiejs matni,bo wam kupon nie wszedl i odreagowujecie..Ferrer wygral zasluzenie co nie ma nic wspolnego z meczem dzisiejszym,bo dzisiaj Rafael Nadal go zniszczy...Swoja droga poraz pierwszy widze kurs ponad 3,0 na federera az dziwnie to wyglada ale doczekalismy sie czasow ze Roger juz nie jest faworytem..Djoko i Nadal to moim zdaniem betony na dzis ale kursy slabiutkie...Pozdro dla normalnych fanow tenisa a tych co widza podstepy pod ich kuponami mowie won...
Mądrze piszesz po czym bachh... (zaznaczone zdanie). Jak go może zniszczyć ? Powiedz mi co się zmieni w grze obu zawodników przez te kilka dni ?? Rafa zagrał w tym roku finał w 12 turniejach, ostatnie 2 turnieje 1/2, ogromny wysiłem fizyczny. Widzieliście go w meczu z Ferrerem ? Nie, nie chodzi mi o grę!, zobaczcie jeszcze raz, z jego twarzy lał się pot! Nadal ma już ewidentnie dość na ten sezon, oczywiście będzie tu walczył na 100% ale czy David nie ? Ferrer zajedzie go swoim przebijanie i walecznością. Rafa jest królem na clayu, hala to już co innego, w Londynie w ostatnich latach grał tylko finał w 2010r. 2011r nie wyszedł z grupy i rok temu wiadomo nieobecny. Ferrer obecnie w świetnej formie i myślę, że powtórzy wyczyn sprzed kilku dni ???? A kurs to ogromne value.
Ja oglądałem mecz w Paryżu obu panów i żeby uciąć wszelkie głupoty, Nadal nie odpuścił tego meczu, po prostu był słabszy!
David Ferrer - Rafael Nadal @4,65⛔⛔ o Cię, zapomnij! MarathonBet
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Zgadzam sie z przedmowca. Gadanie o odpuszczaniu meczow na poziomie top10.. ogarnijcie sie. O porazce Nadala zadecydowaly 2 czynniki - zmeczenie sezonem (genialny sezon, malo kto by wytrzymal takie tempo turniejowe) oraz (co wazniejsze) IDEALNA taktyka Ferrera na ten mecz. Nadal tylko sie frustrowal gdy jego najwieksze atuty w ogole nie robily na Davidzie wrazenia.
I teraz tak, inna ranga turnieju, ale co moglo sie zmienic przez kilka dni? Niewiele.. Obejrzalem mecz Ferrera z Djokovicem i bylem pod wrazeniem tego, jak Ferrer potrafil przez wiekszosc meczu neutralizowac ataki Serba. Djoko jest robotem, wiec porazka Ferrera nie czyni z niego slabeusza.
Nadal jest WYCIENCZONY przez ostatnie tygodnie, pot leci w 1 gemie, nie biega do pilek jak w kwietniu. Ferrer MOZE to wykorzystac a kurs na niego jest kosmiczny. Sam jeszcze nie wiem co postawie, albo czysty win Ferrera albo +1.5 seta (liczac na wyrownane koncowki setow). Granie na Nadala po takim kursie jest zdecydowanie nieoplacalne.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Haha, jakaś parodia, teraz zacznie się pisanie, że Nadal jest wycieńczony sezonem. Przypominają mi się teksty z okresu od marca do czerwca ( sezon na clayu ) gdzie wszyscy pisali, że Nadal jest po kontuzji, kiedy on już był po 20 ponad meczach wygranych i wracał do najwyższej dyspozycji, ale ludzie dalej pisali, że on po kontuzji, on po kontuzji, on po kontuzji itd.
abraxas fajnie, że jako jedyny z forum oglądałeś to spotkanie i chwała za Twoją wypowiedź, że Rafa nie odpuścił meczu. Tylko, że ja też twierdzę, że nie odpuścił bo to by znaczyło dla mnie, że przed meczem już chciał przegrać. Chodzi o to, że podczas meczu widząc, że Ferrer gra bardzo dobrze, Rafa sam wiedział, że to nie jego dzień, męczy się, jak to mówicie poci się więcej niż zazwyczaj... po prostu nie dał z siebie 100%, przy czym nie odejmując Ferrerowi tego, że zagrał świetne spotkanie.
Pan Darek po turniejach w Azji miał 3 tygodnie przerwy, wrócił na Paryż, rozegrał 4 mecze wszystkie 2 setowe i on jest zmęczony ? Oczywiście psychicznie sezonem może być zmęczony, ale fizycznie sorry nie ma prawa, to nie jest jakiś junior, który nie ma masażystów itp. On będzie tutaj na 100% przygotowany i ten 1 dzień więcej tak samo ma większe znaczenie.
A czego nie napiszesz Ferrer jest zmęczony ? Od 1 Października do finału w Paryżu rozegrał 19 meczy, przerwy miał tylko między turniejami i większą kiedy odpadł szybko w Szanghaju, teraz miał zaledwie 1 dzień cały odpoczynku.
Ja nie twierdzę, że Nadal wygra, bo wiem jak gra na hali, ale śmiem twierdzić, że ten turniej jest bardziej znaczący dla niego niż Paryż, gdzie jakby doszedł do finału to dostałby pewnie od Novaka jak i miałby 1 dzień mniej odpoczynku.
Pewnie, że kurs na Nadala jest śmieszny, dlatego ja bym poszedł w kierunku over 20,5 - 1.63 w Pinnacle.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Nadal - Ferrer kto wygra pierwszego seta? Ferrer 3.40 bet365
Bardzo ciekawie zapowiada się kolejny pojedynek pomiędzy Hiszpanami. Nadal w Paryżu zaprezentował się przeciętnie, przegrał właśnie z Ferrerem, ale cały turniej był dla niego męczarnią, z Granollersem i Janowiczem również nie zachwycał, były to wyrównane spotkania, które wygrał dzięki swojemu doświadczeniu. Widziałem jego spotkania i według mnie po prostu hala to nie jest jego domena, uważam, że w Paryżu nie odpuścił, po prostu na hali jest do pokonania przez innych czołowych tenisistów. Pamiętajmy, że nigdy nie wygrał turnieju tego turnieju dla najlepszych tenisistów danego roku. W sumie tylko w 2010 roku zagrał naprawdę dobry turniej w Londynie, ale i tak z Federerem w finale przegrał, a tak nie pokazał nigdy nic specjalnego, jeszcze w Chinach osiągał półfinały (porażka w 2007 roku w grupie z Ferrerem), potem w Londynie prócz tego 2010 roku słabo się spisywał, 2009 i 2011 rok kończył na fazie grupowej, przegrywał praktycznie wszystko. Ferrer na hali w tym roku dobra forma, solidne wyniki. W poprzednich edycjach turnieju kończącego sezon spisywał się w miarę dobrze, finał w 2007 roku w Chinach, zaś w Londynie bardzo słaby występ w 2010 roku, natomiast w kolejnych dwóch latach już bardzo przyzwoite wyniki. Ogólnie gdyby to była ziemia wiadomo Nadal jak zwykle zniszczyłby Ferrera, ale na innych nawierzchniach z rodakiem nie idzie już tak łatwo, a hala to w ogóle bardzo wyrównuje ich szanse uważam. Typuję pierwszego seta dla Ferrera, ponieważ jeśli Nadal ma go zdominować i wygrać to na pewno nie po krótkim meczu, a jeśli David marzy o wygranej nie widzę innej opcji niż wygrana w pierwszym secie, taka prawda.
 
R 75

richi

Użytkownik
o, że ja też twierdzę, że nie odpuścił bo to by znaczyło dla mnie, że przed meczem już chciał przegrać. Chodzi o to, że podczas meczu widząc, że Ferrer gra bardzo dobrze, Rafa sam wiedział, że to nie jego dzień, męczy się, jak to mówicie poci się więcej niż zazwyczaj... po prostu nie dał z siebie 100%, przy czym nie odejmując Ferrerowi tego, że zagrał świetne spotkanie.
Wlasnie jest tak jak piszesz a co do odpuszczania to tez trzeba umiec co mial sie polozyc i czekac na wyrok?A tak to wyszlo ze niby chcial ale byl tego dnia slabszy i gitara.
Dzisiaj zobaczycie prawdziwego Nadala,nie bedzie czego zbierac z Ferrera.
 
R 75

richi

Użytkownik
Tylko, że ja też twierdzę, że nie odpuścił bo to by znaczyło dla mnie, że przed meczem już chciał przegrać. Chodzi o to, że podczas meczu widząc, że Ferrer gra bardzo dobrze, Rafa sam wiedział, że to nie jego dzień, męczy się, jak to mówicie poci się więcej niż zazwyczaj... po prostu nie dał z siebie 100%, przy czym nie odejmując Ferrerowi tego, że zagrał świetne spotkanie.
Wlasnie jest tak jak piszesz tak mialo to wygladac chcial,staral sie ale byl tego dnia slabszy i gitara,dzisiaj zobaczycie prawdziwego Nadala,z Ferrera zostanie miazga i tyle w temacie.
I co to za argument ze sie z niego lało?Przy seksie jak sie spocimy to znaczy ze bylo zle?
Spocil sie chlopak i tyle.To Ferrera nie uratuje.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Nadal - Ferrer
Typ:Rafael Nadal - David Ferrer ( 0 : 1.5 ) Kto wygra mecz doliczając handicap na sety? Ferrer
Bukmacher: Betsson
Kurs: 2.05
Rozgorzała tu dyskusja o to czy Nadal odpuscił w Paryzu?Moim zdaniem nie.Nikt nie zauwazył ze ostatnie 3 mecze na twardej nawierzchni padły łupem Davida.Ferrer jest w formie i łatwo skóry nie sprzeda.Na maczce nie miałby żadnych szans z Rafa,tutaj jak najbardziej, conajmniej seta powinien urwac.
 
jasmin_bogow 32,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Nadal &amp; Djokovic
AKO 1.70

Jak dla mnie 2 murowanych faworytow dzisiaj. Federer jednak to juz nie jest to zeby stawac w szranki z Djokoviciem w dobrej formie. nadal raz przegral z Ferrerem, RAZ! A juz wszyscy rzucaja sie szukajac value... nie ma tu value, Nadal to wygra, kropka. Jest po prostu lepszy, nie ebde wchodzil w rozwazania czemu przegral z Ferrerem ostatnio, kazdy ma swoje zdanie na ten temat. Tym razem wygra, druga taka wpadka nie ma prawa mu sie zdarzyc. Djokovic natomiast no...to jest juz jego czas teraz, nie Federera jednak. Szwajcar, jest graczem niesamowitym, ciezko bedzie komukolwiek w najblizszej przyszlosci powtorzyc wszystkie jego sukcesy etc.., ale to juz nie ten czas. Djoko wygral z nim niedawno i zrobi to znowu.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Lopez M./Granollers-Pujol M. - Verdasco F./Marrero S. D. @2,10 ✅
Rojer J./Qureshi A. - Matkowski M./Fyrstenberg M. @2,09 ✅
Del Potro J.M. - Gasquet R. Over 21 gemów @1,91 ✅
Peya A./Soares B. - Stepanek R./Paes L. @1,76 ✅

Nadal R. - Ferrer D. +4 gemy @2,06 MarathonBet ⛔ bezsensowny typ ????
Również jestem zdania, że Rafa dziś weźmie rewanż za Paryż, ale po takim kursie nie zagram go, bo po drugiej stronie siatki jest zbyt ambitny i renomowany tenisista. A kurs na handi jest na tyle fajny, że mogę go pobrać bez przeszkód. Kto ogląda Rafę ten wie, że Nadal zawsze oddaje pierwszy serwis rywalowi. Do tego dochodzi fakt, że z czołówką nie przypominam sobie, żeby Rafa dążył do więcej niż jednego przełamania, bo po pierwsze szkoda sił, a po drugie, trudno o jakiś nokaut. Poza tym to nie jest cegła, gdzie Nadal jest niezwyciężony i w ogóle poza zasięgiem kogokolwiek. Więc nawet zwycięstwo w dwóch setach powinno pokryć handi dla Ferrera, który ogórkiem przecież nie jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Mam pytanie do &quot;forumowych znawców expertów&quot;. Kalendarz Nadala jest konkretnie ustawiony na caly rok, zauwazcie że Nadal gra do 20 turniejow w roku z czego nikt normalny do tej pory nie gral w turnieju poprzedajacym masters zobaczcie rok temu kto w polfinalach: Simon, Janowicz, Ferrer, Llodra cwiercfinaly: Tsonga Berdych Tipsa - nie powiecie mi ze to przypadek. Kazdy kto chce wygrac Barclays nie wlozy 100% w turniej poprzedzajacy tj Paris. Nadal wygral w karierze prawie kazdy turniej ATP jednak nie Paryż. Tego roku zjechała sie cała smietanka, ale bylo widac np po JMDP zmeczenie i brak maxa jak rowniez po Nadalu. Oczywiscie to nie jedyne detale (tenis składa sie głownie z tych detali) Ferrer zagral tego dnia lepiej i to wystarczylo ale wezcie pod uwage jaka chora nawierzchnia jest w Paryżu (ultra szybki kort chyba najszybszy w calym roku) co dodatkowo nie sprzyjalo Nadalowi (Ferrer poprawił ostrość wymian i to tez wazylo tego dnia). za to w Finale Djoko bez wiekszych problemow wygral odlamujac Davida kiedy chcial prosze was inny poziom a i tak Novak mial rezerwy w zanadrzu ktore ma na Londyn. teraz sytuacja jest troche inna inny prestiz inne cele (Nadal chcial napewno wygrac Paryz bo nigdy tego nie dokonal ale stalo sie jak sie stalo nie ma to znaczenia zadnego patrzac przez pryzmat tego turnieju) teraz w Londynie przychodzi im grac na innym korcie bardziej przyblizonym do ziemi (niby hardcourt ale sprzyjajacy dlugim wymianom i topspinowi wyskakujacemu wysoko a nie slizgajacej sie pilce, moze i Ferrer swietnie tez gra rotacja ale Nadala nie przewyzszy, federacja ATP celowo zwalnia hardcourty i pilki do efektownej dlugiej gry) na moje oko ten mecz skonczy sie w 2 setach dla Nadala bo chyba nie myslicie ze Nadal przy 19 startach w roku czuje sie zmeczony (Ferrer robi co moze podczas roku i szacun dla niego, jest nieustepliwy jak malo kto ale NOLE i RAFA sa out of reach) aktualne warunki turnieju sa zdecydowanie bardziej za liderami ATP.
Nadal 2:0
Wogole swietnie sie ulozylo te mecze grupowe rewanze za Paris ???? o ile jestem Pewien Nadal o tyle Federer jesli na tamtej nawierzchni nie ogarnal wygranego meczu z Djokiem (6:4,1:0 z przelamaniem i przegral mecz) majac taki serwis to w Londynie sila jego razenia bedzie mniejsza wiec wazny argument Rogerowi odchodzi (na tym bazuje jego gra) za to returnujacy Djoko bedzie mial znacznie latwiej. Nie widze szans Szwajcara na nawiazanie walki, moze jesli wygral by Paryz bardziej by uwierzyl w siebie i mialo by to znaczenie ale uwazam ze teraz juz nie ma zadnych argumentow nad zdeterminowanym Nole. (przypomne ze Federer po porazce w bazylei, zasiegnal pomocy u trenera od ogólnej tj. Paganini z którym w duzej mierze trenowal szybkosc i interwaly co bylo widac w Paryzu juz lepiej sie poruszal jakby wchodzil na dobra sciezke ale porazka tamtego meczu moze znowu przycmic glowe psychike Rogera ktora jest juz krucha i stawiam wlasnie na taki scenariusz, wiadome Szwajcar ma mozliwosci mysle ze seta moze ukraść ale nie widze szans na mecz.
Nadal + Djokovic gram za 1000 i 500 zł pobieram bez strachu.
PS: podoba mi sie dyskusja w dziale Tenis chodz niektore tezy sa formowane na sile
PS: zeby nie bylo watpliwosci jestem nowy tutaj, ale znam sie na tenisie zajmuje sie nim na codzien trenuje codziennie na roznych nawierzchniach i takich jak na Paris i takich jak teraz Barclays i miedzy nimi jest zasadnicza roznica w wysokosci odbicia wiec to zmienia cała fizyke gry ktora faworyzuje TOP 1 TOP 2 i niedlugo JMDP jako TOP 3 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Odpuszczenie meczu na szczycie tenisowym...
Jeśli zawodnicy potrafią dawać sobie wytchnienie podczas Szlemów to i w finale Masters można się spodziewać wszystkiego.
Swoja droga poraz pierwszy widze kurs ponad 3,0 na federera az dziwnie to wyglada ale doczekalismy sie czasow ze Roger juz nie jest faworytem..
Więc jak widać słabo śledzisz kursy.
ATP Cincinnati w sierpniu:
3,6 Federer (vs Nadal)
ATP Rzym w maju:
4,3 Federer (vs Nadal)
Merytoryczne uwagi lubię, ale bezmyślnego wyzywania innych nie znoszę.
Dziś ostrzej:
Nadal (-6 gemów) vs Ferrer 1 @ 5,30 (Pinnacle) ✅ (12-6):5=6:5
Widząc walju w liderze rankingu, który być może zmylił obserwatorów ostatnim rozczarowaniem w Lutecji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 72

ratek3

Użytkownik
Panowie nie tędy droga. Mecze między nimi były zawsze bardzo zawzięte. Szanuje Rogera za to co zrobił dla tenisa. Niech każdy mówi co chce ale Federer jest mistrzem tej dyscypliny. Jednak na chwilę obecną trzeba powiedzieć, że Djokovic jest lepszy. Dla Federera już nie te lata. Kibicuję w tym meczu Rogerowi ale pod każdym względem w tym momencie Novak dominuje Rogera. Niech wygra lepszy Panowie tylko nie zapomnijmy piękno tenisa jest najważniejsze ????
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Jednak na chwilę obecną trzeba powiedzieć, że Djokovic jest lepszy. Dla Federera już nie te lata. Kibicuję w tym meczu Rogerowi ale pod każdym względem w tym momencie Novak dominuje Rogera.
Tak po prawdzie to 2010 rok był ostatnim sezonem, w którym można było powiedzieć, że Serb jest słabszy od Szwajcara. Później już tylko półfinał FO&#39;11 i TWC&#39;12 były jedynymi momentami, po których różnica pomiędzy wyżej wymienionymi chwilowo się redukowała. I zastrzegam, że sympatie nie mają tutaj nic do rzeczy, bo obydwu doceniam, obydwu oglądam z przyjemnością i obydwu miałem okazję spotkać osobiście ????
Dziś wieczorem podoba mi się:
Djoković - Federer: powyżej 10,5 gema w pierwszym secie @ 2,95 (Unibet) ⛔ 10, R. trzymał, ale w końcu puścił ;)
Licząc, że Rodzia twardo postawi się będąc świeżym na początku meczu. Bo a priori skromne 1,30 na Djokera to zaprawdę mizeria.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Djoković (-3) - Federer 1,60 ✅
Zapowiada się świetne spotkanie, podobnie jak w Paryżu. Ciekaw jestem jak Novak do niego podejdzie, w stolicy Francji w moim odczuciu mecz z Federerem czy Ferrerem wchodził na lekko zaciągniętym hamulcu ręcznym, odpalał tylko wtedy kiedy było trzeba. Tutaj musi od początku wejść na wysokie obroty. Federer to legenda, ale niestety blask jego gwiazdy coraz bardziej gaśnie. Novak jest po prostu od Rogera mocniejszy, i taki handicap powinien pokryć bez problemu (przy zwycięstwie 3-ma gemami zwrot). Bardziej ryzykownie można pójść Djoković (-3,5) ✅, kurs dwie dziesiąte wyższy.
Poza tym gram:
Djoković (2-0) - Federer 1,85 ⛔
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Lopez M./Granollers-Pujol M. - Verdasco F./Marrero S. D. @2,10 ✅
Rojer J./Qureshi A. - Matkowski M./Fyrstenberg M. @2,09 ✅
Del Potro J.M. - Gasquet R. Over 21 gemów @1,91 ✅
Peya A./Soares B. - Stepanek R./Paes L. @1,76 ✅
Nadal R. - Ferrer D. +4 gemy @2,06 ⛔

Verdasco F./Marrero S. D. - Stepanek R./Paes L. @1,70 pinnacle ⛔
Peya A./Soares B. - Lopez M./Granollers-Pujol M. @1,56 pinnacle ✅ chwalmy Soaresa ????
Takie dwa typy proponuję z debli, które mogą sporo wyjaśnić w grupie. Dla Czecha i Hindusa mecz o wyjście z grupy, co tak naprawdę powinno być formalnością, bo najgroźniejszego rywala, czyli Peyę i Soaresa dziś ograli. O ile kursy w poprzednim pojedynku były w miarę poprawnie wystawione, o tyle tu jest lekkie value na mojego ulubionego deblistę. ???? Bo sam Marrero nie ogarnie sieci na takim poziomie, na jakim to zrobią Stepanek i Paes. Verdasco mimo że nie jest u niego z techniką całkowicie na bakier, to lekkie braki w tej sferze ma i myślę, że to będzie klucz do zwycięstwa. O przełamanie zaś trzeba będzie walczyć przy podaniu Marrero.
W drugim meczu mamy klasyczną walkę o życie. Druga porażka dla Marcela i Marca będzie oznaczała wycieczkę do domu i bój o honor niczym nasza reprezentacja Polski w piłce nożnej. Spodziewałem się ich porażki w Hiszpańskich derbach, ale styl już zdecydowanie mógłby być lepszy. Sporo niewykorzystanych bp, ogólnie słaba skuteczność w grze i brak zimnej krwi. Austriak z Brazylijczykiem zaś dziś zagrali swoje, złapali nawet Paesa na słabszym gemie serwisowym i od razu zaczęli szarpać, ile się dało i seta wydarli. Super tie-break nie poszedł po ich myśli za sprawą nieco słabszej postawy Alexandra Peyi, ale jak to mawiają, tenis jest grą błędów. Chodzi mi głównie o to, że jest to para na tyle renomowana, że bezlitośnie wykorzysta nawet chwilowy przestój w grze rywala. Dlatego też ich gram w tym meczu i będziemy wypatrywali kursów na nich w meczu z Marrero/Verdasco. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom