>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP World Tour Finals - Londyn, 20-27.11.2011

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziś będziemy mieli najpewniejsze mecze z tego całego turnieju. Tipsa prawdopodobnie odda mecz swojemu koledze. Grzechem by było nie zagrać na Djokovica po takim kursie. Djokovic wygra i o ile się nie mylę wychodzi z grupy. Czyli punkty plus wielka kasa. Tipsa i tak by nie awansował, więc wszystkie znaki na niebie wskazują na Djokovica.
Drugi mecz to Ferrer (1,80). Według mnie dawno nie było tak pewnego wysokiego kursu. Tutaj Ferrer gra na piątkę z plusem. Ograł Murraya, ograł Djokovica. Co z tego, że nie byli w formie, jak i tak to na Czecha powinno starczyć.
Dobrze serwuje, nawierzchnia mu odpowiada, w głowie bardziej poukładane niż Berdych. Jak dla mnie 10/10.
H2H również grubo na jego korzyść. Wygrywając omija w półfinale chyba Federera.
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Nadal przegral.... masakra. Szkoda chlopaka, bo nie mial dobrego sezonu w tym roku. Mam nadzieje ze jednak Djokovic sie podniesie i namiesza w tym turnieju ! Dzieku niemu sporo kasy wygralem !! Ale wiem, ze chlopak jest przemeczony tym sezonem wiec na niego nie stawiam. 5 razy na niego postawilem, ze wygra turniej i 4 razy wygralem !! dziekuje jemu !! i w tym sezonie juz zamykam swoje bukmacherskie obstawianie ! Jestem 6 tys do przodu i zycze innym szczescia ! Niestety konczacy turniej ATP Masters nie sprzyjal mi najlepiej, bo by bylo o wiele wiecej ! Pozdrawiam !
 
drago 108

drago

Użytkownik
To super ! Też lubie Djokera !! Ale nie napierdzielaj tak wykrzyknikami na przyszłość ! ????
Co do jutrzejszych spotkań to, aż boję się coś przewidywać, bo jak na razie większość kończy się odwrotnie. Zastanawiam się co wykombinują Serbowie. Jak dla mnie wygrana #1 nie musi być taka oczywista. Tak, jak ktoś pisał grają o 200 punktów i o niemały czek. Teraz pytanie komu bardziej zależy, czy Nole ma motywację i chce coś w półfinale udowodnić. Mam nadzieję, że tak, ale widze tutaj furtkę dla Janka, bo przecież oficjalnie Novak narzeka na bark. Poza tym 1.30 to w tym wypadku chyba nie jest szybka lokata.
Co do drugiego półfinału, to przed spotkaniem Serbów ciężko coś stwierdzić. Wg mnie jest za dużo możliwości, a żadna nie jest pewna. Ferrer jest w formie, ale nie skreślałbym swojego czarnego konia, czyli Berdycha. Tomas w ostatnim czasie pokazuje przebłyski czasami klasowego tenisa, którego przeplata z psychicznymi dołkami i w związku z tym popełnia wiele ue. Aż zastanawiam się czy po prostu usiąść wygodnie i obejrzeć, myślę wysoki poziom z graczami spoza top4. Jak grać ten mecz to po pierwszym singlowym meczu.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Ja bede konserwatywny - dla mnie nie ma innej opcji jak zmiażdżenie Berdycha - Ferrer jest tu zbyt genialny i jak to Ferrer - nie występują u niego praktycznie słabe dni - on kocha tą nawierzchnię , Berdych tylko ją lubi : &gt;

a Novak normalnie miazdzy Tipsaka - jednak tu moze nie byc normalnie tak jak mówicie i pozostaje nam live
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
a Novak normalnie miazdzy Tipsaka
US Open New York, 08.09.11
Djoko był formie, wygrał turniej, a w finale przejechał po Nadalu jak walec.
Nie wiem czy widziałeś mecz ćwierćfinałowy w tym turnieju. Z Tipsą właśnie. Jak dla mnie, to był najlepszy mecz tego sezonu. Novak jak Novak, klasa sama w sobie ale to co robił jego kolega, to się w głowie nie mieści. Pamiętam z tego meczu szczególnie momenty, kiedy Novak nie wytrzymywał już psychicznie niektórych zagrań Tipsy i wydzierał się po serbsku ???? Mecz w sumie zakończył się przy stanie 7:6 6:7, później krecz Tipsy. A szkoda, bo takich wymian w tym sezonie jeszcze nie widziałem.
Ja mecz Serbów, biorę na live. Już w pierwszym gemie będzie widać, jaki mają układ. Jeżeli Djoko ma aspiracje grać dalej - Tipsa podłoży się, bo jak już ktoś wspominał i tak nie ma szans na awans. Ale jeżeli Djoko chce już zakończyć sezon i nie splamić się w dalszej rundzie, takim samym wynikiem jak Nadal, z Federerem, to pewnie podłoży się dla Tipsy. Taka kasa pewnie przyda się bardziej mniej utytułowanemu koledze ;)
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Tabela:
. .......... M Z P sety gemy
1. Ferrer 2 2 0 4-0 25-13
2. Berdych 2 1 1 3-3 30-31
3. Djokovic 2 1 1 2-3 20-27
4. Tipsarevic 1 0 1 1-2 15-15

Pytanie moje jest takie: czy Ferrer ma już zapewniony awans z grupy ?



 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Drugim półfinalistą tenisowego turnieju Masters został David Ferrer, który wyjście z grupy B zagwarantował sobie przekonującym zwycięstwem nad Novakiem Đokoviciem (6:3, 6:1 w 1h15&#39;
SportoweFakty.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adi777 386

adi777

Użytkownik
Ja bede konserwatywny - dla mnie nie ma innej opcji jak zmiażdżenie Berdycha - Ferrer jest tu zbyt genialny i jak to Ferrer - nie występują u niego praktycznie słabe dni - on kocha tą nawierzchnię , Berdych tylko ją lubi : &gt;

a Novak normalnie miazdzy Tipsaka - jednak tu moze nie byc normalnie tak jak mówicie i pozostaje nam live
ten mecz jest tylko do grania na live ????
ewentualnie Tipa+1.5seta za 1.95 polecam bo wątpie,żeby mecz był na szybkie 2:0.
W ogóle po tej rundzie kiedy ewentualnie grałby Djoko nastepny mecz???
Jest to b.wazne.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Marian umiesz liczyc? wystarczy ze policzysz sety, po za tym ciezko, zeby nie przeszedl wygrywając ze światową 2 i 3 po 2-0 pomyśl trochę ???? Dla mnie dziś
Ferrer - Berdych 1 kurs 1.80
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Możliwe rozstrzygnięcia w grupie A:
1. Jeśli Đoković pokona Tipsarevicia, a Ferrer Berdycha drugie miejsce w grupie zajmie lider rankingu.
2. Jeśli w meczu Serbów górą będzie ten niżej klasyfikowany, ale jednocześnie Hiszpan pokona Czecha wtedy popularny Nole awansuje z drugiego miejsca.
3. Jeśli Tipsarević pokona Đokovicia, a Berdych wygra z Ferrerem wówczas Czech wygra grupę, a z drugiego miejsca wyjdzie Ferrer.
4. Đoković może odpaść nawet jeśli pokona Tipsarevicia w dwóch setach. Stanie się tak, gdy przy takim rozstrzygnięciu serbskiego pojedynku wieczorem Berdych bez straty seta zwycięży Ferrera.
5. Jeśli Đoković nie straci seta z Tipsareviciem, a Berdych pokona Ferrera w trzech setach wówczas do półfinału awansuje lider rankingu.
6. Jeśli dominator sezonu pokona rodaka w trzech setach, a Berdych w dwóch zwycięży Ferrera wtedy Nole także zostanie wyeliminowany.
7. Jeśli Đoković i Berdych wygrają swoje mecze w trzech setach wtedy z drugiego miejsca awansuje dalej Czech.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Rozumiem, że drugie miejsce wychodzi na Rożera, więc
tym bardziej Ferrer dzisiaj pokaże się z jak najlepszej a była ona najlepsza ... strony :&gt;
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
Możliwe rozstrzygnięcia w grupie A:
1. Jeśli Đoković pokona Tipsarevicia, a Ferrer Berdycha drugie miejsce w grupie zajmie lider rankingu.
2. Jeśli w meczu Serbów górą będzie ten niżej klasyfikowany, ale jednocześnie Hiszpan pokona Czecha wtedy popularny Nole awansuje z drugiego miejsca.
3. Jeśli Tipsarević pokona Đokovicia, a Berdych wygra z Ferrerem wówczas Czech wygra grupę, a z drugiego miejsca wyjdzie Ferrer.
4. Đoković może odpaść nawet jeśli pokona Tipsarevicia w dwóch setach. Stanie się tak, gdy przy takim rozstrzygnięciu serbskiego pojedynku wieczorem Berdych bez straty seta zwycięży Ferrera.
5. Jeśli Đoković nie straci seta z Tipsareviciem, a Berdych pokona Ferrera w trzech setach wówczas do półfinału awansuje lider rankingu.
6. Jeśli dominator sezonu pokona rodaka w trzech setach, a Berdych w dwóch zwycięży Ferrera wtedy Nole także zostanie wyeliminowany.
7. Jeśli Đoković i Berdych wygrają swoje mecze w trzech setach wtedy z drugiego miejsca awansuje dalej Czech.
Czy juz wiadomo kiedy sa ewentualnie kolejne mecze tych co awansuja?
wazne jest to dla mnie :p
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Zamiast liczyć wystarczy sprawdzić ...

Singles Group A qualification scenarios after the completion of the 2nd round of the event&#39;s group stage:

4) If N. DJOKOVIC defeats J. TIPSAREVIC in 2 sets and T. BERDYCH defeats D. FERRER in 2 sets, then D. FERRER wins the group and T. BERDYCH qualifies 2nd.

6) If N. DJOKOVIC defeats J. TIPSAREVIC in 3 sets and T. BERDYCH defeats D. FERRER in 2 sets, then D. FERRER wins the group and T. BERDYCH qualifies 2nd.
[/url]
Moim zdaniem taka mogą być rozwiązania. Ferrer już nic musi i ja widzę w tym szanse Tomasza. Nie gra źle jak wielu tutaj podkreśla jednak ma problem z głową. Ferrer przebija wszystko i wygląda wyśmienicie jednak jak myślę że dziś lekko odpuści.

Djoko - Tipsa to rasowy NO BET
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djoko - Tipsa to rasowy NO BET
Po co miałby wygrywać Tipsa, nawet po co miałby wygrywać Djokovic?
Tipsa i tak nie awansuje wygrywając nawet 2:0.
Tipsa wygrywając 2:1 tym bardziej nie awansuje i to zwiększa okropnie szanse Berdycha na awans.
Tipsa przegrywa 2:1 zwiększa ryzyko dla Djokovica w awansie do następnej tury.
LubieKebab, ale za awans jest większa kasa i więcej punktów. Djokovic przecież zawsze może odpalić drobne Tipsie z większej puli. Po co mieć mniej, jak można mieć więcej? Sezon tenisa i tak się kończy.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Bardzo możliwa jest opcja, o której pisałem wcześniej, nie tylko ja zresztą, czyli Djoko przegra z Tipsarevicem, bo będzie się bał klęski z Federerem. W tym rok był numerem jeden, więc na pewno nie chce zepsuć sobie reputacji ulegając gładko 30-latkowi, który jest w formie i się nie będzie cackał - tak samo jak w meczu z Nadalem. Trudno powiedzieć czy odpuści, ja jednak w to wątpię i liczę na 2-0, które po kursie 1,83 łykam jak pelikan, choć za małą stawkę. Jeżeli zdecyduje się dzisiaj przegrać to na 80% będzie to w trzech setach, żeby nie zawieść publiki, a jeżeli wygra, to na 100% w dwóch setach. Proponuję poczekać do live jak to się potoczy, choć nawet po pierwszym secie będzie trudno stwierdzić, co Serbowie wykombinowali... Oni już wiedzą, my możemy tylko się domyślać.
Djokovic 2-0 @ 1,83
Edit:
Owszem, Tipsa i tak nie awansuje, ale dla niego te bodajże 120 000$ to przyzwoity zastrzyk gotówki. Pamiętajmy, że on takich kokosów jak Nole nie zbiera. Poza tym - punkty. Dlatego Djokovic może mu dać wygrać skoro sam sobie wcześniej założy, że w półfinale i tak by przegrał! Tej możliwości nie możecie odrzucać i nie możecie mi pluć w pysk jak Djoker wygra 6-2 6-2 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
4 96

46ckm

Użytkownik
wszystkie media trąbią i wy piszecie to samo że Tipsarevic nie ma szans na awans ale według mnie to nie jest prawdą bo załóżmy taki scenariusz Tipsarevic wygrywa z Nole 2-1 i Ferrer ogrywa Berdycha 2-1 wtedy moim zdaniem tabela wygląda tak:
1. Ferrer 3-0 (zw/po) 6-1 (sety)
2. Tipsarevic 1-1, 3-3 (sety)
3. Berdych 1-2, 4-5 (sety)
4. Djokovic 1-2, 3-5 (sety)
to jakim sposobem niby piszą że Jeśli w meczu Serbów górą będzie ten niżej klasyfikowany, ale jednocześnie Hiszpan pokona Czecha wtedy popularny Nole awansuje z drugiego miejsca.
 
mrbet 9

mrbet

Użytkownik
Djokovic - Tipsarevic
Djoko juz kart nie rozdaje , w meczu z Ferrerem na ktorym poleglem , pokazal ze jest juz wypruty , ..
Dwa to porazka w tym spotkaniu nie skresla Djokovicia .
Dziwne rzeczy sie tu w Londynie dzieja , dziwne tez bylo utykanie Tipsarevicia po przewroceniu sie przy ostatniej pilce z Berdychem , ale logika podpowiada mi aby obrac kierunek z wyzszym @ w kolezenskim pojedynku
Owszem pkt , $ za polfinal .... ale nikt mu 1 ATP nie zabierze to raz dwa to $ to on dzis moze odrobic z nawiazka w pojedynku wyrezyserowanym , takze
Tipsarevic +4 @ 1,87 Pinnacle
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Po co miałby wygrywać Tipsa, nawet po co miałby wygrywać Djokovic?
Tipsa i tak nie awansuje wygrywając nawet 2:0.
Tipsa wygrywając 2:1 tym bardziej nie awansuje i to zwiększa okropnie szanse Berdycha na awans.
Tipsa przegrywa 2:1 zwiększa ryzyko dla Djokovica w awansie do następnej tury.

LubieKebab, ale za awans jest większa kasa i więcej punktów. Djokovic przecież zawsze może odpalić drobne Tipsie z większej puli. Po co mieć mniej, jak można mieć więcej? Sezon tenisa i tak się kończy.
Po 120 000$ dla zwycięscy meczu i 200 pkt w raningu ATP przez najbliższy rok? (czyli 10% obecnego stanu posiadania tipsy...). A uwaga &quot;Djokovic przecież zawsze może odpalić drobne Tipsie z większej puli&quot; na takim poziomie tenisa jest wyjątkowo niedorzeczna ...:zoltakartka:
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Od początku turnieju konsekwentnie stawiam na Berdycha w tej grupie. Pierwszy mecz z Djokovicem to pokaz jego wielkich umiejętności, jednak momentami bardzo zawodziła jego głowa, co Nole potrafił wykorzystać. W kolejnym jego meczu grał z Tipsarevicem i chociaż spotkanie w wykonaniu Tomka odbiegało nieco od wcześniejszego poziomu z Djokiem, to zdołał mimo wszystko je wygrać po rozstrzygnięciu dopiero w tiebreaku (bardzo szczęsliwie). Dziś podejmię Ferrera, który od początku prezentuje się tutaj znakomicie, ograł już (rzekomo) kontuzjowanego Murraya i przedwczoraj własnie Serba - czym zapewnił sobie awans do półfinału. Jestem pewien, że Hiszpan nie odpuści tego meczu ponieważ w przypadku przegranej uzyskał by 2 miejsce, czym w rezultacie trafiłby w półfinale na Federera. Motywacja jednak jest po stronie Berdycha, który musi ten mecz wygrać by myśleć w ogóle półfinale. Na pewno będziemy świadkami wyrównanego spotkania i jeśli Tomas poukłada sobie w głowie ten pojedynek, wykorzysta swoje niektóre atuty które przeważają nad Hiszpanem to sądze, że jest w stanie ograć Davida.

David Ferrer - Tomas Berdych @2,15 (8/10) / Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mrbet 9

mrbet

Użytkownik
Ferrer - Berdych
w tym spotkaniu bardziej sklanialbym sie ku Czechowi , wszakze lider grupy nie starcil jeszcze seta , H2H przekonujace ale spotkania na maczcce - to jednak ogral dwoch kontuzjowanych zawodnikow , ktorzy na korcie soba nie byli .
Dzis prawdziwy sprawdzian dla mega - walczaka , przeciwko zawodnikowi ktory pokzauje tutaj w Londynie kawalek dobrego tenisa .
Mecz o 1 miejsce i unikniecie Fedexa , tylko zwyciezsca tego spotkania uniknie Fedexa , takze spodziewam sie gryzienia rakiet przez obu graczy
over 22,5 @ 1,93 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom