>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP World Tour Finals - Londyn, 20-27.11.2011

Status
Zamknięty.
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Tak wiem Djoko olał ostatni turniej miał kontuzję grał bardzo źle i ło jery co jeszcze. Zawsze kurs na niego wynosi 1,04 i wtedy wszyscy buczą, że nie opłaca się grać czegoś takiego (z czym się zgadzam) jednak kiedy kurs staje się wyższy to zaczyna się kombinowanie (chyba wynikające z niedowierzania), że kontuzja, brak motywacji i co nie tylko. Dla mnie nie ulega wątpliwości, że Djoko ten mecz wygra i zamierzam skorzystać z kursu 1,8 w bet365 jaki daje wygrana 2:0 w setach. Berdych to gracz solidny ale w starciu z kimś takim jak &quot;dominator&quot; nakryje się bardzo szybko. Ja zachęcam do gry na Serba bez jakiegoś wielkiego czajenia skąd taki wysoki kurs bo dla mnie wynika on ewidentnie z tego, że buki chcą zachować się asekuracyjnie nie wystawiając na Berdycha kursu w okolicach 11 bo Djoko ostatnio grał słabo i niby miał kontuzję. Ten turniej to zupełnie co innego i jak wygra spokojnie 2:0 to na następny mecz obojętnie z kim kurs powróci na mniej więcej 1,2. Warto ryzykować dzisiaj i odpowiedzieć sobie na pytanie czy rzeczywiście jest to ryzyko a nie prezent.
Co za poroniony mecz. Djoko jak chce to wygrywa z palcem w dup... szkoda, że nie chciało mu się w 2 setach.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
2,50 na Nadala nie często się zdarza i to do tego w meczu z Federerem.
Moim zdaniem warto spróbować grać na Hiszpania, kurs kusi i do tego każdy wie jak Roger nie lubi z nim grać.
Do tego nie wiem czy Szwajcar jest w takiej kapitalnej formie skoro z Tsongą przegrał drugi set 2:6.
Nadal miał dłuższą przerwę w graniu oficjalnych meczy, a wczoraj miał od razu mecz na samym szczycie z nie byle kim.
Jak dla mnie w meczu Federera z Nadalem szanse są równo po 50%, a z tej racji iż kurs na Rafę jest 2,50 to moim zdaniem właśnie warto na niego zagrać.
Chłopie... Roger nie lubi z nim grać - na cegle. AKurat nawierzchnia w Londynie jest typowo pod Federa (lepiej by mu się grało tylko na trawie... nota bene po sąsiedzku ;)). W tym meczu są dwie opcje - albo granie czystego win Rogera ... albo No BET(co polecam ..). Każda inna opcja (undery/overy/ dokładny wynik/win nadala etc.) to już nie bukmacherka tylko zwykły hazard i liczenie na szczęście.
E: inna sprawa - zdrowia życzę stawiiającym na DW na takim turnieju jak ten, bo to nie ma najmniejszego sensu...
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Zgadzam się w pełni z ozbornem, ja dziś gram mocno w stronę Serba. Kontuzja kontuzją, mam wrażenie że niektórzy za bardzo szastają tym określeniem, podczas gdy my przed komputerami możemy się tylko domyślać co kogo boli mniej lub bardziej. Od wycofania się w Paryżu przez Djoka minęło już 11 dni, i przez ten czas mógł już dojść do siebie. Z resztą podobnej argumentacji używało wielu w kontekście Fisha wczoraj i co? Fish hasał równo od lewej do prawej, a ci co stawiali nawet na samo zwycięstwo Rafy musieli do końca drżeć o wynik. Djoko jeśli fizycznie będzie czuł się dobrze to wszyscy wiemy, jaki bieg może wrzucić, i nie są to obroty na których wytrzyma Czech. Samym serwisem i petardami z forehandu Berdych tu wg mnie wiele nie ugra, podobnie jak kolega wyżej sądzę, że Serb zakończy mecz w 2 setach, dlatego polecam typy:
-Djokovic -3,5@1,80 ⛔
-Djokovic 2:0@1,80 ⛔
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Stawiam na Berdycha patrząc na ostatnie parę tygodni, ich formę, rzekome kontuzje, wszystko. Czech dzięki dobremu serwisowi powinien trzymać dosyć pewnie podanie. Liczę na podobny przebieg spotkania jak wczoraj w meczu Nadala z Fishem i zwycięstwo Tomka. Na pewno to dla niego szansa. Oczywiście nie łudzę się i pamiętam jak grał Djoko w tym roku, ale to nie ma większego znaczenia, że grał fenomenalnie, ostatnio gra wyraźnie słabiej i tyle. Może być po prostu bezradny tak jak wczoraj (długimi) momentami Hiszpan.
Berdych @ 3,50
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Novak na siłe dogrywa ten sezon a wcale tego nie musi robic i troche głupio ryzykuje zdrowie. Moim zdaniem Berdych spokojnie moze dzis powalczyc o zwyciestwo a kurs miodzio ????
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Takie Wasze spekulowanie. Jak już wypowiadali sie przedmówcy, takich meczów zwyczajnie się nie typuje, chyba że zamierzacie wchodzić w rejon czystego hazardu. Przeczekajcie chociaż pierwszą rundę. Rozjaśni się nieco obraz w temacie forma/zaangażowanie. Wiadomo tylko tyle, że Roger nie odpuści żadnego meczu, ma szanse wyprzedzić Samprasa. I to tyle
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Dla mnie sprawa wygranej w meczu Djokovic - Berdych jest otwarta. Gdyby Novak był swojej optymalnej dyspozycji to nie byłoby sensu szukać niespodzianki, ale że nie jest to szanse się wyrównują, nawet z delikatnym wskazaniem na Berdycha. Spore VALUE!


Takie Wasze spekulowanie. Jak już wypowiadali sie przedmówcy, takich meczów zwyczajnie się nie typuje, chyba że zamierzacie wchodzić w rejon czystego hazardu. Przeczekajcie chociaż pierwszą rundę. Rozjaśni się nieco obraz w temacie forma/zaangażowanie. Wiadomo tylko tyle, że Roger nie odpuści żadnego meczu, ma szanse wyprzedzić Samprasa. I to tyle
Głupoty piszesz...Dla gracza 1r to utrudnienie, dla buków także w wystawianiu kursów ;) Także wszystko się równoważy.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Tak swoją drogą to z jednej strony widzę tu sporo typów na 2:0, później wiele narzekań jak to się mecz nie potoczył, a przecież zarówno Fedex jak i Rafa pewnie wygrali swoje pierwsze sety, czyli ten kto grał dokładny wynik to spokojnie mógł na początku drugiego postawić kontrę. (nie pamiętam jak u Nadala, ale na Tsongę kurs w drugim wynosił coś 4,5 w pewnym momencie na bet365) Ja dziś skuszę się na 2:0 dla Djoko (handi gemowe przy tak dobrym serwisie Czecha może być zagrożone), a jeśli Serb wygra w pierwszym, to prawdopodobnie uda się puścić kontrę i to wciąż z niezłym zyskiem. Tak więc polecam śledzenie na live naszych kuponów, a nie wściekanie się później że ktoś olał sobie drugiego seta.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tak swoją drogą to z jednej strony widzę tu sporo typów na 2:0, później wiele narzekań jak to się mecz nie potoczył, a przecież zarówno Fedex jak i Rafa pewnie wygrali swoje pierwsze sety, czyli ten kto grał dokładny wynik to spokojnie mógł na początku drugiego postawić kontrę. (nie pamiętam jak u Nadala, ale na Tsongę kurs w drugim wynosił coś 4,5 w pewnym momencie na Bet365) Ja dziś skuszę się na 2:0 dla Djoko (handi gemowe przy tak dobrym serwisie Czecha może być zagrożone), a jeśli Serb wygra w pierwszym, to prawdopodobnie uda się puścić kontrę i to wciąż z niezłym zyskiem. Tak więc polecam śledzenie na live naszych kuponów, a nie wściekanie się później że ktoś olał sobie drugiego seta.
Troche malo intelegentne jak od razu zakladasz kontre.. to nie lepiej zagrac ze Nole wygra 1 seta i sie nie stresowac.. ?
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
zobaczę jak się mecz będzie układał, czasami widać już po początku co się kroi dalej, ale przy kursie rzędu 5,00 jaki w sumie ze sporym prawdopodobieństwem może wystąpić w drugim secie, to kontra będzie chyba bardziej opłacalna niż pierwszy set po 1,44. Ja gram regularnie kontry na wcześniejsze typy i nieźle na tym wychodzę (czasami tylko częściową kontrę, jeśli uznam że jest już po zabawie), a powyższy post napisałem bo widzę że niektórzy chyba mało sobie zdają sprawę z takiej opcji.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
zobaczę jak się mecz będzie układał, czasami widać już po początku co się kroi dalej, ale przy kursie rzędu 5,00 jaki w sumie ze sporym prawdopodobieństwem może wystąpić w drugim secie, to kontra będzie chyba bardziej opłacalna niż pierwszy set po 1,44. Ja gram regularnie kontry na wcześniejsze typy i nieźle na tym wychodzę (czasami tylko częściową kontrę, jeśli uznam że jest już po zabawie), a powyższy post napisałem bo widzę że niektórzy chyba mało sobie zdają sprawę z takiej opcji.
mysle ze kazdy dobrze wie o co chodzi i tego probowal i uwaza za malo interesujace.. takie moje zdanie
co do samego meczu tak jak pisalem w typie dnia : Djokovic 2-0 2,08 pinnacle wydaje sie kuszace
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
No tak, w sumie pewny zysk już na początku drugiego seta to nudy, lepiej iść na całość i rzucać monetą czy będzie 2:0 czy nie. Może w przypadku gdy z góry zakładam kontrę to tylko alternatywa z dyskusyjnym plusem na dłuższą metę (choć i tak wszystko zależy od kursów), a chyba tak odebrałeś mojego posta, to jest to &quot;mało interesujące&quot;.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Skoro nic Novakovi nie jest i wszystko gra to czemu w Bazylei tak sie meczyl np. z tragicznym obecnie Belgiem Xavierem Malisse? Potem 3-setówka znów z Baggym i wtopa Kei Nishikorim. Paryż i oddanie meczu z Tsongą. Przypadki? Nie rozumiem.

Berdych może wygrać to jasne.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Zgadzam się w 100% z Roxanne. Djokovic musi odczuwać zmęczenie tym sezonem, nie miał jeszcze większego kryzysu, czas na to nadszedł kilka tygodni temu. Nie ważne czy ma uraz czy nie, ale na pewno przemęczenie organizmu nie znikło w tych kilkanaście dni, nie wiemy nawet czy trenował na pełnych obrotach. Myślę, że Berdych powinien powalczyć, może nawet o 2:0? Bo jeśli Djokovic zagra swoje to prawdopodobnie po prostu wygra. Dodam jeszcze, że widziałem ostatnio Tomasa w meczu z Federerem i uważam, że prezentował się bardzo dobrze, nawet na tle tak świetnie grającego Szwajcara. Djokovic nie jest robotem, nawet Nadal (mistrz przygotowania fizycznego) zawsze miał problemy z końcówkami sezonów, Nole jeszcze nigdy nie grał przez cały sezon na takich obciążeniach i to się w końcu musiało na nim odbić. Oczywiście może być tak, że Novak jednak złapie swój rytm i uda mu się zagrać jeszcze jeden turniej na najwyższym poziomie, ale zważywszy na to, że jest to pierwszy mecz liczę na niespodziankę. Dobry serwis Czecha może się do tego mocno przyczynić.
Tomas Berdych - Novak Djokovic DW 2:0 @ 5.50 B365
i
Berdych @ 3.40 B365
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Aż trudno uwierzyć, że Berdych w taki sposób przepuscił to mając Nole jak na tacy w 3 secie. Za dużo błędów w kluczowych momentach...

Gratuluje wszystkim, którzy się tak bardzo upierali rękoma i nogami na &quot;bez problemowe&quot; zwycięstwo Serba po tak znakomitym kursie.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Tak więc sprawdziły się te opinie niektórych, wg których to głowa Czecha stanęła mu na drodze do zwycięstwa. Już pomijając sporo piłek z końcówki 3 seta, ale przede wszystkim tie-break, gdzie Berdych sypał prezenty aż miło. Jak na razie Masters kapitalne, prawie same 3 setówki, jedynie dosyć niespodziewane (choć niektórzy teraz się uśmiechną) gładkie zwycięstwo Ferrera nad Murrayem (tuż też Murray potwierdził najgorsze opinie o jego psychice). Trudno tu wskazać jednego zawodnika który może dostać zdecydowane manto, będzie się pięknie oglądało dalszą część. Także w deblu interesująco, dziś cuda w meczu Bryanów (w tym piękny lob między nogami wykonany przez jednego z nich), którzy ostatecznie wyrwali minimalną wygraną w super-tiebreaku. Frytka i Matka już jedna niespodzianka, myślę że teraz z większym luzem powalczą o wyjście z grupy, i na pewno jest na to realna szansa ;) Gratulacje dla tych którzy przewidzieli takie scenariusze (a patrząc na typy powyżej nie było takich zbyt wielu), ja na razie straty z normalnych typów szczęśliwie zniwelowałem na live.
 
P 1

pawelok

Użytkownik
Ja do tej chwili jestem zszokowany i bardzo współczuje Berdychowi. W tym spotkaniu nie wygrał lepszy pod względem gry , a wygrała psychika i doświadczenie w radzeniu sobie w trudnych momentach. Takie moje zdanie o tym &quot; dramacie &quot; ... - nie piszę tego, bo jak pewnie zaraz większość napisze przegrałem dużo kasy, wręcz przeciwnie postawiłem na ten mecz tylko kilka zł .
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
No tak, ja gratuluje szczerze innym typerom, Lutek oczywiście ironia, mimo że Djoko 2:0 =⛔ i Berdych win ⛔=. Nie widzę wyżej by ktoś się tu upierał, jedni byli bardziej zdecydowani inni mniej, nie wiem czy co drugi post w tym dziale to musi być atak na czyjeś analizy i przemyślenia.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Kto nie doceniał Berdycha przed turniejem może zmieni zdanie po spotkaniu &quot;ze słabym&quot; Djokiem. Ciekaw jestem, jak ten mecz wpłynie na psychikę Tomasa, szybciutko czmychnął z kortu i pewnie będzie rozpiętywał straconą szanse na wygranie mecz, ale od czego jest Benesova. Nie mogę się doczekać spotkania z Murrayem, o którym pisałem przed turniejem, sądzę że Czech ma wszelkie prawo do wygrania meczu ze Szkotem, który w meczu z Ferrerem zawiódł i niemiło zaskoczył. Przegrać, przegrał, ale na ośmiu zawodników wypadł zdecydowanie najgorzej.
Jeśli mecz Berdych - Murray będzie zaplanowany an środę to jest co grać i oby kurs na Tomasa był godny uwagi.
Jutro niewiele osób będzie zwracało uwagę na mecz Tsongi z Fyszem, ze względu na pojedynek na szczycie. Kurs na Nadala jest świetną okazją na szybki zarobek. Poza tym mniej niż 1.50 na RF&#39;a? Nie wygląda to atrakcyjnie. Hiszpan pokazał z Fyszem, że chce mu się grać w Londynie i na pewno ze Szwajcarem będzie miał sporą motywację. Nie przemawia za mną rzekoma wysoka forma i gra na fali Rogera, a Rafa, jak na spotkanie po dłuższej przerwie źle nie wypadł i jestem pewien, że z Federerem pokaże się z jeszcze lepszej strony.
Rafa Nadal @2.90 :eek: :O :O ⛔
Co do Fysza z Tsongą. Ten turniej po pierwszych kolejkach jest niezwykle wyrównany. Mimo tego, że 3 z 4 faworytów wygrali, to wiele osób, czy też expertów nie sądziła, że Fysz, Tsonga czy Ferrer postawią taki opór. Wniosek z tego, że gra tutaj jest wyrównana, więc i po ogólnym zarysie turnieju i po obserwacji gry Tsongi, jak i Fysza wnioskuję, że panowie pograją 3 sety satysfakcjonując widzów. Handicap gemowy to 22.5/23.5, a kurs ok. 1.9, więc osobiście skłaniam się do 3 setów.
Fysz - Tsonga 3sety @2.20 ⛔
Gratuluje wszystkim, którzy się tak bardzo upierali rękoma i nogami na &quot;bez problemowe&quot; zwycięstwo Serba po tak znakomitym kursie.
Jestem zwolennikiem teorii, że lepiej trafić 1.25 z wybronioną meczową, niż nie trafić 3 i być tak bliskim szczęściu ;)
Deble są całkiem interesujące. Zimonjicom mecz nie wyszedł, mimo, że mówią co innego, ale tak się zastnawiam, czy mają jakąś taką sportową motywację. Polaków po dwukrotnych przełamaniach zbagatelizowali, wypuszczając 1. seta. Natomiast Polacy zagrali całkiem nieźle. Dyspozycja serwisowa Nenada jest nieprzewidywalna. Raz się uda wygrać gema z 0-40, a raz strzela dwa df&#39;y z rzędu. Bopannów nie widziałem, ale sądząc po wyniku ich mecz był bardziej wyrównany, a Nestora z Mirnyjem wypada ustawić nieco wyżej w hierarchii niż Matkowskich. Zmierzając do meritum kurs od 2.4 w górę przyciąga mą uwagę.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zupełnie nie rozumiem niektórych... Na logikę nasuwa się myśl że jeśli część twierdzi że T. Berdych pokona serba lub wnioskuje się że serb ma problemy po kontuzji a biorąc pod uwagę że to rakieta numer jeden i fantastyczny sezon za plecami to najlepiej postawić +1,5 na Berdycha. Dziękuje tak zrobiłem i wygrałem. Kurs 1,80. Po co się spinać na zwycięstwo Djokovica 2:0 czy zwycięstwo Berdycha jeśli od początku wiadomo było że obaj gracze zagrają równy pojedynek zwłaszcza że bywały między nimi pojedynki w trzech setach..
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom