>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP World Tour Finals - Londyn, 20-27.11.2011

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Według mnie jutro wygra Federer. Nadal wczoraj kiepsko wyglądał, jak z resztą przez ostatnie kilka tygodni. Poza tym gdyby nie wybryki Fisha we wczorajszym meczu w 3 secie, to mógłby to spokojnie wygrać. Fedex wręcz przeciwnie - może poza wczorajszym przytłumieniem w drugim secie z Tsongą - to od kilku tygodni trzyma twardy, solidny poziom a nawierzchnia w Londynie to dla niego esencja i nie widzę jutro innej opcji jak wygrana Szwajcara.

Fedex @1,48 / Pinnacle
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Dobry 1 set Berdycha. Naprawdę ładnie. Djoka nic nie miał do powiedzenia. Ale tak jak napisałem, Berdych jak ma zwycięstwo na tacy w głowie mu się miesza i wczorajsze spotkanie to potwierdza, zwłaszcza w 3 secie. Jednym słowem, nie wytrzymałość, nie technika, nie kondycja zawsze mają kluczowe znacznie, co było widać wczoraj, bo Djoka nie był wcale lepszy.
Dziś czekam, aż wzrośnie kurs na Fedexa, bo większość zapewne zachęcona kursem będzie obstawiać Nadala...Pamiętajcie,że Fedex na tej nawierzchni nie boi się Nadala.
No ale zostaje kwestia...Nadal to jednak Nadal...;)
 
S 4,7K

skazany10

Użytkownik
Djoko nie byl lepszy ale zobaczcie jaką psyche mial Czech, skoro przegral tyle sytuacji. 4-2, bp przy 5/4, bp przy 6/5, dwie sytuację gdy w tb nie trafił pod siatką wkort i jak djoko leżał na korcie bo się poślizgnął. Dopóki głowa nie będzie działała nic porządnego nie osiągnie. Swoją drogą bardzo słąby mecz, dużo błędów. Czekam z niecierpliwością na kurs Djoko z Ferrerem, bo w mojej opinii grali wczoraj podobnie, tylko Ferrrer dużo mniej błędów.
Dawid Ferrer - Djokovic
Typ: 1
kurs 3.73 Pinnacle
Zanim spadnie. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wincent 150

wincent

Użytkownik
W najbliższych 4 meczach najlepiej ... nie obstawiać niczego :p Oczywiście będę kibicował Federerowi, który gra tu póki co najlepiej, przyjechał w najpszej formie i hard &quot;leży&quot;mu zdecydowanie bardziej niż Nadalowi ... ale dalej to mecz Nadal-Federer, do oglądania a nie stawiania. Fish-Tsonga ... zależy od dyspozycji dnia, myślałem że Fish będzie tu łatwo ogrywany przez wszystkich ale nie ma tak tragicznej dyspozycji żeby powalczyć. Murray musi wygrać ... tylko co z tego że musi, we wczorajszym meczu mnie nie przekonał swoją grą. Ma za sobą publiczność ale może to nie wystarczyć choć IMHO najpewniejszym byłby bet na niego. No i na koniec Ferrer- Djoko. Po wczorajszych meczach większe szanse upatrywałbym u Hiszpana, więc można upatrywać tu VB, ale czy jest w stanie pokonać Novaka? Diabli wiedzą.
Ze swojej strony - po udanej dla mnie pierwszej serii robię sobie przerwę w obstawianiu do półfinałów bo teraz każdy wynik jest możliwy...
 
gju 134

gju

Użytkownik
Odpuśćcie sobie granie ???? chyba, że typy z value za małe pieniądze.
Nikt nic nie wie. Z Rafy się lało jak z Zizou pod koniec kariery. Okazało się, że grał z problemami żołądkowymi - stąd też wizyta w kibelku w 3 secie. Patent na Feda miał od zawsze. Fedzio grał co najwyżej przeciętnie z Bongą. Jedyne miejsce gdzie Fed ma jeszcze szanse to hala, ale znowu widać, że jest jeszcze gorszy niż w tamtym sezonie. Stać się może wszystko.
Chyba największe prawdopodobieństwo, że Berdych pociśnie Murraya i jeśli miałbym gdzieś lokować większe pieniądze to tu. Turniej, w którym zdarzyć się może wszystko. Faworyci ledwo zipią. Ciężko się to ogląda.
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Nie, kategorycznie odpuśćcie sobie granie ;) wczorajszy mecz Djoko napsuł krwi wszystkim którzy obstawiali ten mecz. 2:0 na Serba? Hazard. Zwycięstwo Czecha? Wg niektórych teorii value, niemniej też hazard. Zwycięstwo Novaka ? Skromne 1,3 przy ogromie nerwów.
Głupoty piszesz...Dla gracza 1r to utrudnienie, dla buków także w wystawianiu kursów ;) Także wszystko się równoważy.
Nie sądzę, żeby buki wyszły po tym turnieju na minus, ZWŁASZCZA po pierwszych rundach, kiedy typy są pustymi spekulacjami. Jak dla Ciebie wszystko się równoważy i jest takie oczywiste - powodzenia w dalszych zakładach.
A co do Nadal - Federer, jak już ktoś się uprze, niech weźmie pod uwagę to co pisałem wcześniej. Federer ma szanse prześcignąć Samprasa, co z każdym kolejnym rokiem staje się mniej prawdopodobne. Jeśli nie teraz to nigdy ;) Niemniej i tak lepiej tego nie ruszać i spokojnie obejrzeć genialny mecz.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Nadal - Federer
Typ: [Who will have more double faults in the match?] Nadal -0,5
Spotkanie dwóch wielkich rywali, choć ostatnio jakby trochę zgasłych. Nadal po 2 latach dominacji oddał pałeczkę Djokoviciowi. W tym sezonie Hiszpan grał słabo, choć 3 turnieje wygrał w tym RG. Sezon domyka z bilansem W-L: 67-13 (33-9 on hard, 3-0 indoor,19-8 in Tie-breaks, 16-9 vs. Top 10). Nie grał jednak od miesiąca po nieudanych występach w Azji i w niedzielę męczył sięprawie 3 godziny z Fishem, wygrywając 3 seta po tiebreaku. W meczu zrobił 5 podwójnych błędów i dał 11 breakpointów rywalowi. Federer też zagrał 3 sety, ale z Tsongą, chyba graczem lepszym niż Fish. Grał prawie o połowę krócej i zrobił tylko 1 podwójny błąd. W tym spotkaniu w roli faworyta należy upatrywać jednak Fedexa. Oczywiście trzeba mieć na uwadze to, że gdy widzi Nadala po drugiej stronie siatki to ma nogi z waty, ale Nadal jest w formie świątecznej. Przyjechał do Londynu bo musiał (reklamy, imprezy towarzyszące, spotkania ze sponsorami, no i coś tam wpadnie do kieszonki). Federer chyba na koniec sezonu trochę odżył, wygrane w Bazylei i Paryżu na pewno wzmocniły go psychicznie i dzisiaj nie powinien pozwolić Nadalowi na zbyt dużo. Im dłużej mecz będzie trwał tym Nadal fizycznie będzie gorzej wyglądał, a wtedy o błędy, szczególnie przy przeciętnym serwisie Hiszpana nietrudno.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Ferdek wygra bez problemu
apropos
Djoko jak widać spią się już na szczyt swych możliwości w niektórych momentach, wygina się tak, że o kontuzji nie ma śladu - tylko że Berdych grał świetnie jak na niego - choć nie wytrzymał kilku sytuacji
Murray - klapa straszna, kompletnie bez formy ... po prostu męczy się tenisem w tej chwili ... wygląda jakby wogóle nie trenował tylko zajmował się całkiem czymś innym - i myślę że tak jest, bo jak nie potrafi silno i precyzyjnie uderzyć to o czym wogóle mowimy
na dzień dzisiejszy:
- Nadal - nie dla niego nawierzchnia
- Ferdek - robi co może - ma przestoje ale jest pewny
- Novak - nie oszczędza się, kontuzji nie widać, trochę brakuje mu gry, aczkolwiek możliwe że się rozruszal w meczu z Berdychem
- Berdych - gra trochę ponad swoje możliwości, jest groźny
- Tsonga - gra jak zawsze, zawsze groźny
- Fish - słabo się porusza, prawie wogóle nie ugina swych słabych nóżek podczas niektórych uderzeń
- Ferrer - świetnie się czuje na tym korcie, jest groźny
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Po pierwszy meczach można wywnioskować, że top 4 wygrywa (lub przegrywa jak Murray ) swoje mecze na styk.
Schorowany Nadal oblany potem wyciągnął ledwo pojedynek z Fishem. Dużo własnych błędów (aż 5 podwójnych), słaby 1 serwis, 11 szans na przełamanie dla Fisha.
Federer w porównaniu z Nadalem i Djokovicem jeszcze trzyma formę. Już na US Open stawił czoła Novakowi. Od tego czasu radzi sobie całkiem dobrze. W meczu z Tsongą (lepszym niż Fish) miał o wiele lepsze statystyki, jego gra wyglądała na bardziej poukładaną. Mniej błędów własnych, tylko 2 szanse na przełamanie dla Tsongi.
Z drugiej strony emeryt nie lubi grać z Nadalem, ale biorąc pod uwagę fakt, że Hiszpan bardzo blado wyszedł w pierwszym meczu to tutaj Roger jednak powinien spokojnie wygrać mecz.
Pomimo, że wcześniej pisałem o kuszącym kursie na Nadala to jednak teraz skłaniałbym się grze ku Federerowi.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Murray z Berdychem. Pojedynek miękkich głów. Berdych &quot;prawie prawie&quot; ograł zmęczonego Novaka. Murray swój mecz przegrał i jeżeli przegra z Czechem zostanie mu ciężki mecz z Serbem. Jeżeli Andy nie wygra to żegna się z turniejem już w fazie grupowej, co moim zdaniem jest nie lada niespodzianką.
Ferrer +1,5 set... Jeżeli Serb będzie nadal w takiej formie to Hiszpan powinien urwać set.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nadal grał w pierwszym meczu bardzo slabo i zadne problemy kiblowe tego nie przykryja, moze starczy w jego przypadku po prostu mniej sobie grzebac tu i tam. A tak powazniej to nie widze dzis duzych szans dla Rafy. Kurs odstrasza wiec raczej mozna pomyslec o grze live.

Tsonga tez nie powinien miec latwo z Fishem. Jak bedzie krolowac serwis to bedzie over gemowy i to chyba najlepszy typ na to spotkanie. Z glebi kortu Fish gra dobrze dziwne tylko ze przed Londynem ciagle krecze i wtopy a tu niby ok. Podobnie z Ferrerem. Kompromitacja u siebie z Monaco ale teraz gra niezle. Spora w tym jednak zasluga Szkota.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Na początek zgodzę się z przedmówcami mówiącymi o tym, że ten turniej jest trochę wywrócony do góry nogami i bardzo ciężko o jakieś typy na poziomie 80% pewności przez co całkiem racjonalne wydaje mi się podejście, żeby nie grać przez najbliższe kilka spotkań.
Ja jednak postanowiłem kusić los i coś wytypuję.
Mecz, który rozpocznie się za jakieś pół godziny Tsonga - Fish. Obaj Panowie zaprezentowali się całkiem przyzwoicie w starciach z mimo wszystko faworyzowanymi rywalami urywając im po secie mimo to ulegli i po pierwszej kolejce tabela w tej grupie wygląda tak jak wyglądać w sumie powinna. Dzisiejszy mecz jest przedłużeniem nadziei dla obu zawodników na wyjście z grupy. Większe szanse na to daję Francuzowi, który porażkę z Federerem może jakby wliczyć w koszty bo to jednak Szwajcar jest faworytem grupy i myślę, że jak nikt inny to właśnie on może odnieść 3 zwycięstwa w fazie grupowej. W związku z tym, że również ja nie widzę w Nadalu wielkiego zagrożenia dla najlepszych w tym turnieju nie zdziwi mnie sytuacja, w której Tsonga ogrywając Fisha ogra również Hiszpana i wyjdzie z tej grupy. Zapewne ma świadomość, że szansa na to jest całkiem realna. Co do Fisha ma pełne prawo uwierzyć w siebie po dobrej a momentami bardzo dobrej grze z Rafą jednak Tsonga w moim odczuciu jest dużo solidniejszy. Dla Fisha uczestnictwo w tym turnieju jest wystarczającym wyróżnieniem i sądzę, że nic wielkiego nie zwojuje.
Nie jestem zwolennikiem takiego myślenia ale w tym przypadku rzuca się to w oczy więc pół żartem pół serio dodam, że skoro 2 mecze w tej grupie skończyły się 3setówkami to przyszedł czas na 2 sety.
Mój typ: Tsonga 2:0 kurs 2.10 na live przed meczem w bet365 pozdrawiam ???? +++
No i brawo mecz właściwie taki jakiego należało się spodziewać: pierwszy set grany przez obu na maxa bardzo wyrównany i zwieńczony tiebreakiem, którego zwycięzca jest jednocześnie zwycięzcą meczu. Tak to przeważnie wygląda, Fish podłamany przegranym setem w drugim nie istniał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Ja dzisiaj skuszę się na taki zakład
Nadal - Federer
Tie Break w meczu (tak)
@2,50
kurs bardzo ciekawy jak na takie zdarzenie. Dzisiaj już Tsonga z Fishem pokryli mi taki sam zakład. Zamiast typować zwycięzcę albo DW 2:0 (lepiej juz isc na ruletke), według mnie bardziej opłaca się zaryzykować w ten sposób.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ja się nie zgodzę z tefinho. Tak jak w meczu Tsonga-Fish faktycznie granie na tie break jest naturalne bo obaj to serwisowi siepacze i ciężko dwóm podobnym zawodnikom się przełamywać tak w meczu Federera z Nadalem nie widzę podstaw do grania czegoś takiego. Federer serwis pewnie utrzyma ale Nadal jak będzie grał tak jak do tej pory to się skończy 6-3 6-4 dla Szwajcara i tyle.
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Być może. Ale skąd wiesz jak będzie grał Nadal. Jego mecze z Federerem zawsze są nieprzewidywalne i nie sądzę, żeby którykolwiek z nich odpuścił. kurs 1,40 nie przekonuje mnie jak na takie ryzyko. Obrazowo : 100 zł na Federera żeby zyskać 40 albo 4 razy mniej, na Tie break, żeby zystać tyle samo.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
heh
Fish z Nadalem prawie wygrał - zgadza się ?
dzisiaj Fish bez większego kłopotu został ograny przez Tsongę - zgadza się ?
Tsonga został ograny przez Federera - zgadza się

wniosek jest następujący: Ferdek dzisiaj jes the best : &gt;
Nadal, to lanie zebrane od Murraya bodajże w Tokyo + męki tutaj z Fishem - to nie jest normalne.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja się nie zgodzę z tefinho. Tak jak w meczu Tsonga-Fish faktycznie granie na tie break jest naturalne bo obaj to serwisowi siepacze i ciężko dwóm podobnym zawodnikom się przełamywać tak w meczu Federera z Nadalem nie widzę podstaw do grania czegoś takiego. Federer serwis pewnie utrzyma ale Nadal jak będzie grał tak jak do tej pory to się skończy 6-3 6-4 dla Szwajcara i tyle.
W pierwszym secie łamali się po dwa razy, w drugim Fish nie wygrał gema przy swoim podaniu
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Oczywiście, że ten mecz miał w sobie zaskakująco dużo przełamań jednak ja nie odnosiłem się wyłącznie do tego meczu lecz do ogólnej tendencji gry tie breaka w meczu zawodników, którzy 70% swojego tenisowego sukcesu zawdzięczają serwisowi. Mimo, że ten mecz był zaprzeczeniem tego co piszę tie break miał miejsce więc jakby nastąpiło potwierdzenie i to chyba wystarczy w temacie.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nestor/Mirnyj - Fyrstenberg/Matkowski @ 1.63 ✅ 64 63
Jeszcze raz przeciwko naszym za ta samą stawkę, Bestia ze wschodu i Nestor w tym sezonie gdyby nie RG to masa, masa wpadek z nieliczącymi się parami czy sklejkami, dopiero pod koniec sezonu podkrecili tempo i trzymali wysoko garde.
Jeden z wazniejszych argumentów czemu gram to spotkanie to wygrana Llodry i Zimonjićia która będzie grała o awans z grupy z Mirnyjem i Nestorem licząc na wpadki naszych graczy, co by nie patrzeć czy na mecz z Polakami czy dzisiejszy lepiej dla Białorusina i Kanadyjczyka wygrać dzisiaj z ciągle słabą ekipą która zamazuje trochę wygrana z pierwszej kolejki niż walczyć o życie tak samo jak Francuz i Serb.
H2H 1-0 oczywiście dla turniejowych trójek, nie powinno być aż takiego rozdawania jak przy pierwszym meczu Polaków, ponieważ Nestorzy grają jednak inaczej nie u nich aż takich wahań i jeśli tracą podanie równo to się z tym że set jest przegrany jak i odwrotnie, ponieważ nawet jak na takich potężnie serwujących graczy mają czucie które już nie raz zaprezentowali jak i wolę walki która jest widoczna od początku lub w ogóle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ciekawie się dzieje w turnieju deblowym o czym w tym temacie się tak głośno nie dyskutuje. Fyrstenberg i Matkowski po świetnym meczu pokonali zawsze groźną parę Llodra/Zimonjic. Francuzko-Serbska para pokonała dzisiaj parę Bopanna/Qureshi (7:6 6:3). Wynik wskazuje na to, że był to dla nich łatwy mecz, ale w pierwszym secie rywale faworytów mieli 6 piłek setowych, w tym 4 po kolei i przegrali seta mimo, że mieli przełamanie przy stanie 5:4 i wynik 6:2 w tie-breaku. Kolorowa para wraca do domu i z naszymi chłopakami zagra o &quot;honor&quot;. Nie są oni łatwymi przeciwnikami, dlatego lepiej byłoby wygrać dzisiaj. Mirnyi/Nestor to bardzo doświadczona para, o której pisałem przy okazji ich pierwszego meczu. Z Bopanną i Q. mieli duże problemy, myślę że dziś czeka ich dużo cięższy mecz, bo nasi tenisiści pokazują prawdziwą klasę w Londynie, zresztą jest tak od kilku lat, pokonali już na tym turnieju Bryanów. Solidność obu, brak przestojów, jest szansa na dobry wynik w turnieju, są w stanie dzisiaj wygrać, ryzykuje że 2:0, nie wierzę trochę w drugi wygrany super tie-break.

Fyrsteberg/Matkowski - Mirnyi/Nestor DW 2:0 @ 3.5

Co do meczu Federer - Nadal to na pewno będzie to spotkanie na bardzo wysokim poziomie, w którym trudno wskazać faworyta. O tym meczu wieczorem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom