>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

Status
Zamknięty.
nole90 360

nole90

Użytkownik
Vesely @ 1.81 1xbet chyba sie zapowiada kontynuacja typow , gdyz w nast rundzie Bolelli / Fogu ????

Kolejny raz uderzam w Czecha , glupi trzeci set i bylo by 3:0 , Vesely mial sporo szans na polamanie Mayera w calym meczu bo az 22 , z czego 4 wykorzysta , na serwisie poprawnie . Schwartzman bardzo sympatyczny zawodnik , szczegolnie zaczalem go doceniac po RG , gdzie bede to powtarzal w kolko gdyby nie deszcz Rafy Nadala by nie bylo . Wracajac do Argentyczyka bardzo zadziorny zawodnik , nie odpuscza , ale tutaj nie bedzie mial argumentow , trawa to nie cegla , jak wiadomo tutaj wzrost ma duze znaczenie , jesli chodzi o return , Schwartzman slabiutko na serwisie z Basiciem , co ciekawe Bosniak mial dobry procent na returnie . Tutaj spodziewam sie zwyciestwa Czecha bedzie biegal do siatki , mysle ze serwis Diego nie wyrzadzi mu zadnej krzywdy , a sam mysle ze utrzyma go do konca , ostatni pojedynek na maczce w 2015 2:0 dla Czecha , tutaj tez gleboko w niego wierze
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Balaji / Vardhan @2,49 fortuna✅✅✅
Taki kurs na gosci , ktorzy graja razem o wiele dluzej niz ich przeciwnicy to na moje oko promocja. Na trawie calkiem niezle wyniki i widac , ze lubią grac ze sobą . Nie pozostaje mi nic innego, tylko pograc ich po takim kursie.
Nielsen / Salisbury @1,60 Fortuna ZWROT - niestety dziadek benek z manna kreczowali po przegranym pierwszym secie ????
Podobna sytuacja jak wyżej. Panowie.dobrze ze soba współpracują i graja przeciwko dziadkowi Benkowi i Mannarino a ten pierwszy raczej nie bedzie.chcial tracic sily w deblu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Niedawno Kvitova poległa przy kursie 7 czy 9 a dzis 17.0 Cilic przegrywa z Pella .. Ciekawe kursy wchodza na tym Wimbledonie juz o STanie z Dimim nie wspominajac po 4 kursie i Sharapovej z Diatchenko po 6. Rok w rok pierwszy tydzien przynosi duze kursy i niespodzianki.
Próbujemy:
DeMinaur vs Nadal. DeMinaur 5.4 fortuna ⛔
O tym, ze Nadal tu w koncu poleci to wiemy. Jak nie teraz z Minaurem to w kolejnych rundach . Stąd ten typ.
 
K 105

krawol

Użytkownik
Raonic -1,5 seta @1,18
Querrey - Monfils liczba setów over 3,5 @1,49
Isner -1,5 seta @1,31
ako @2,3 fortuna
✅

i wersja bardziej ryzykowna (pograne wcześniej, teraz kursy trochę spadły)
Raonic -2,5 seta @1,65 (wczoraj Raonic grał padake, dzisiaj wyszedł nabuzowany i szybko wyjaśnił, szkoda tego straconego seta)
Querrey - Monfils liczba setów over 3,5 @1,49
Isner -2,5 seta @2,13

ako @5,24 fortuna ⛔

Raonic bardzo pewnie na serwisie 18+34 zaserwowanych asów, dopuścił tylko do 2 breakpointów z czego obronił tylko 1, przy łącznie 8 breakach. W ostatnich latach tracił więcej niż seta wyłącznie z topem (Federer, Murray, Zverev), choć zdarzyły się też porażki z Tsongą (exhibition) oraz Kokkinakisem. Jak dla mnie dopiero w ćwierćfinale zacznie być bardziej wyrównanie. Novak ma już w kościach 5 spotkań w tym ostatnie 5-setowe z Pouille i dzisiaj kończy i tak udaną przygodę.
Querrey bardzo mocny na trawie, rok temu półfinał przegrany 3:1 z Cilicem, po wcześniejszych trzech 5-setówkach. Monfils również mocny na trawie, choć wiadomo że u niego największym wrogiem jest głowa, mecz do 0 przegrał ostatnio tylko z Djokovicem w Eastbourne (2017) i z Nadalem w Stuttgarcie (2015) dalej już nie patrzę. Zapowiada się wyrównany pojedynek.
Big John vs Small Radu, 2.08m vs 1.75m Albot średnio 2 asy na set, Isner koło 10 choć myślę że z tak niskim przeciwnikiem podniesie średnią. Widać że Albot męczy się przy swoim serwisie, mecz z Bedene to była parodia - jeden i drugi. Z kolei John o mało nie wypadł z turnieju, niespodziewana porażka w taju z 4-0 w trzecim secie nim wstrząsnęła mocno, ale dzisiaj. Albot miałby jeden dzień więcej odpoczynku, ale wczoraj jeszcze grał w deblu (przegrana). Jak dla mnie 3-0 Isner
odnośnie Cilica, mocno do jego przegranej przyczynili się organizatorzy i sędzia.
Wygrywał gładko 2:0 w setach i 3:2 bez przełamania w trzecim po czym przerwano z powodu opadów, po krótkiej przerwie wznowili na wilgotnej nawierzchni + chyba do końca nie przestało padać żeby po 2 gemach ponownie przerwać, oba te gemy przegrał gdzie wcześniej nawet nie miał breakpointa przy swoim serwisie. Cilic chodził jak czapla, tak sztywno i ostrożnie żeby tylko się nie poślizgnąć, po prostu nie chciał ryzykować kontuzji to chyba normalne przy jego wzroście w takich warunkach łatwo o upadek. I po tym już się nie pozbierał.
Podczas przerwy na czacie fortuny ktoś wrzucił kupon za 200 przeciwko Cilicowi po @17, pomyślałem &quot;szalony koleś&quot;, ale po chwili sam się zacząłem zastanawiać czy nie pograć chociaż za 50, do teraz żałuję że nie tego zagrałem :facepalm:, tym bardziej że Cilic zamykał mi ładny kuponik, ale to już historia.
i jeszcze pytanko, kto się wywodzi ze szkółki Nadala? Kto jest jego podopiecznym? Ktoś już na forum chyba pisał ale nie mogę znaleźć.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiaj znowu spróbujemy Debla bo buki znowu poszalaly z kursami ????
Krawietz / Mies @2,94 Fortuna✅✅✅
Niemiecka para gra ze soba w deblu od początku maja i pomimo, ze byly to głównie czelki to i tak notowali świetnie wyniki bo zagrali w 3 finałach z czego jeden wygrali. Na trawie bilans 6/1 . Widac , ze sa lubia grac ze soba. Na przeciwko nich Granollers Puyol i Cuevas czyli dwoch doswiadczonych zawodników ale nie typowych deblowcow. Lubią grać ze soba , wyniki całkiem przyzwoite ale czy sa tak mocni zeby ich az tak faworyzowac i wystawiac kursy w granicach @1,40 ? Raczej nie. Widze lekkie value w kursie na Niemców dlatego chętnie spróbuje ich pograć.
K.Skupski / N.Skupski @1,85 Fortuna✅✅✅
Ostatnio przed Wimbledonem gralem na Angielskich braci i weszlo gladko , dzis próbuje ponownie bo wedlug mnie sa lekkimi faworytami. Grają przeciwko Quereshiemu i Rojerowi , w deblu w parze graja juz ze soba dlugo ale na trawie maja średnie wyniki s przeciwieństwie do Anglików, dlatego dzis biore pod lupe braci Skupskich i wierze w ich zwyciestwo bo na moje to oni maja wiecej argumentów po swojej stronie.
Haase / Lindsted -1,5 @1,60 Fortuna✅✅✅
Świetnie zagrali w spotkaniu z para Dodig / Ram i chodź moze Chorwat i Amerykanin zagrali ponizej swojego poziomu to jednak kapitalne zachowania przy siatce Szweda z Holendrem zrobiły na mnie wrazenie i dzisiaj przeciwko duzo mniej doświadczonym zawodnikom powinni pokryc proponowany przezemnie Handicap.
I jeden bet bez analizy, gdzie widze spory potencjał i taki kursik musze spróbować pograc ????
Nielsen / Salisbury @3,15 Fortuna- ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Querrey-Monfils 1 ⛔

Licze w tym meczu bardziej na Querreya, a przede wszytskim na dobry wystep Amerykanina w koncu na szlemie w tym roku. Querrey kilka znakomitych wynikow na trawie. Wygrywal w Queens, gral w polfinale Wimbledonu, pokonywal na wimbledonskich kortach Djokovica czy Murraya. Jak jest forma to jest dobrze. Pierwszy serwis wyglada bardzo dobrze i w obydwu meczach Querrery wygrywa nim ponad 90 procent swoich punktow. Monfils ostatnio gra lepiej. Jego wyniki na trawie podczas Wimbledonu jednak powyzej pewnego dobrego pulapu nei wyszly. Monfils to tak swoja droga to jeden z nielicznych graczy, ktory wygrywal wszystkie cztery odsolony wielkiego szlema jako junior, ale nie od dzis wiadmo, ze Monfils tytanem pracy nie jest, a ciagle zmaga sie z klopotami zdrowotnymi. Podejrzewam, ze sety moga byc wyrownane, ale stawiam jednak na Querreya, bo mu potrzebny jest wybitny wynik i ten ubiegloroczny polfinal niejako zmusza go do dobrego grania, wiec sprobuje polaczyc Querreya z innym zakladem kombinacyjnym.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Skupscy + Zverev + Anderson + Querrey @ 7,36 forbet ⛔
Nie mam jak napisac analizy bo jestem w trasie.
Krotko...Skupscy na trawie graja wybornie w tym roku, wtopili idiotycznie w finale w Eastbourne, ale forme maja dobra. Mysle, ze to wygraja. Anderson zniszczyl Seppiego. Ma swietny serwis i uwazam, ze Kolba, ktory gra w kratke od wielu miesiecy dzis leci z turnieju. Zverev sie ogarnie po tej przerwie. Mysle, ze wezmie ten mecz. Querrey z Monfilsem trudny mecz do grania, ale Sam ma wiecej spokoju i mysle, ze wysereuje tu awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dzisiaj dość słaba oferta, dlatego trzeba trochę bardziej zaryzykować
Tsitsipas-Fabbiano 2 @3 Bet365 Dobra, rozliczam to w trakcie 2 seta - gość nie umie piłki przebić, chyba wstał lewą nogą ⛔
Zapowiada się bardzo ciekawie, ale ta rozbieżność kursów, to lekka przesada. 19 letni Grek jest na prawdę dobrze zapowiadającym się zawodnikiem, a obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodych zawodników w tym sporcie. Jego &quot;bekhend&quot; i serwis są najlepszą wizytówką tego gościa, co większości typujących tenis rozbudza wyobraźnię i atakują takie mecze bez większego zastanowienia. Młodzi zawodnicy na tak wielkich imprezach, nie mogą sobie poradzić z presją i nic w tym odkrywczego. Gramy tu do 3 wygranych setów, jest sporo gemów, gdzie coś nie idzie po myśli i wtedy gra już tylko głowa, która u tego zawodnika, aktualnie stanowi największy problem. Śledziłem go już jakiś czas temu, to samo Szapo i na moje to Grek jest lepszym zawodnikiem, jeżeli chodzi o umiejętności, niż Kanadyjczyk, jednak jakbyśmy porównali ich psychikę, to Grek nie miałby czego szukać. Jego przeciwnikiem będzie 29 letni Włoch Thomas Fabbiano, który jest tak cholernie ambitnym graczem, że nawet nie umiem tego opisać. Grałem go ostatnio w meczu z Wawrinką i tam miał troche szczęścia w tym TB, jednak on nie odczuwał większej presji. Ktoś może napisać, dobra, ale obecnie to nie prawdziwy Wawrinka, tylko emeryt - to fakt, jednak w wielu wymianach doświadczenie to podstawa i to było widać, że Włoch wie co robi, a zaskoczyć Stana to też nie taka prosta sprawa. Podsumowując: wzrost 1.91m do 1.73m dla Greka, więc i serwis w stronę Greka. Głowa, doświadczenie i opanowanie w stronę Włocha. Tsitsipas jest tu faworytem, ale na pewno nie tak wielkim jak wskazują na to kursy, na takich graczy się nie gra po tak nędznym kursie w takiej fazie turnieju. Powodzenia ;)
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Monfils @2.75 Bet365
W końcu La Monf !!!!! Później żegnamy Andersona , wielki kredyt dla Bukovina ! Pozdrawiam ????


Po drobnej konsultacji z dobrze znanym typerem tenisa ???? ide w strone Francuza , ale bedzie to ostatni kredyt zaufania dla niego ( oczywiscie jezeli chodzi o zaufanie to dla Monfilsa) . Gael jest znany z tego ze uwielbia grac pod publike , biega do pilek juz prawie nieosiagalnych , jezeli bedzie skoncentrowany to na wymianach bierze Querreya , mam gleboka nadzieje ze bedzie mial okazje na bp i ja wykorzysta . Monfils na konferencji powiedzial ze jest bardzo zadowolony ze swojej gry na trawie . Jezeli chodzi o serwis to bylby rekordzista turnieju gdyby nie aut , poslal pilke z predkoscia 150 mil na godzine , oficjalny rekord Raonicia to 147 . Querrey wiadomo jak gra , serwis i backhand oczywiscie wygrywa mnostwo pilek po serwisie , ale narazie Stachowski i Thompson mistrzami returnow nie byli , w zeszlym roku pokonal niby Murraya , ale Andy gral z kontuzja stad ostatnie sety 6:1 , 6:1 . Reasumujac licze na pelna koncentracje Monfilsa i witamy w nastepnej rundzie !
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Edmund-Djoko 1 @4.50 bet365 Po tym co pokazał w I secie, nie miał prawa tego przegrać ⛔
Jutro dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy Rudym Angolem, a wszystkim dobrze znanym Serbem Djokerem. Czekając na kursy, liczyłem na coś w stylu @1.40 na Djokera, a nawet więcej, a tu po kolejnym odświeżeniu bardzo miła niespodzianka. Serba nie trzeba nikomu przedstawiać, jedna z najbardziej barwnych postaci tego sportu, przyciągnął On wielu nowych fanów tenisa, a sam był praktycznie nie do pokonania. Niestety dla jego fanów, jak i samego Novaka te czasy się już skończyły, bo drugiego Federrera z niego nie będzie, nie po takich dawkach. Ostatnie wyniki Djokera, na papierze wyglądają bardzo solidnie, jednak rywale jak i sama gra to już inna historia. Na pewno na plus dla bardziej doświadczonego Serba będzie nawierzchnia, potrafi tutaj się zaprezentować jak mało kto, ale nawet ciężko tutaj coś porównać, bo sezon temu też nie miał żadnego zawodnika nawet w połowie tak mocnego jak obecnie Edmund, a jak już trafił na Berdycha, to trzeba było uciekać. Serwis się trochę poprawił, ale to dalej nie to.. ten return też pozostawia wiele do życzenia, chociaż rozgrywany jest w bardzo umiejętny sposób. Jego jutrzejszym rywalem będzie młody, 23 letni Brytyjczyk, który obecnie w życiowej formie, jego gra, gdy leci na pełnych obrotach jest bardzo podobna do tego co reprezentuje Kangur Kyrgios. Świetne przygotowanie pod sezon trawiasty, serwis na bardzo wysokim poziomie, w przebijanie nie ma sensu się bawić, bo bardzo dużo piłek kończących jest niemal idealnie kierowana po linii - efekty treningów z Andym nie poszły na marne. Jedyna rzecz do której można by się przyczepić, to oczywiście gra pod siatką, tutaj chyba żaden młody zawodnik nie ogarnia do końca co się dzieje, może i taką taktyke obierze Serb. Nie rozumiem dlaczego bukmacher daje około 20% szans na zwycięstwo gościa z taką formą, możliwe, że presja będzie zbyt duża, póki co nie było takich problemów, ale jutro będzie zupełnie inaczej. Niemniej jednak nie widzę żadnego konkretnego argumentu, po za tym, że gość nazywa się Djokovic, albo pisania &quot;trzeba oddzielić chłopców od mężczyzn&quot; - to samo było pisane w meczu z Chungiem na AO, gdzie też wtedy polecałem grę na okularnika, i jak było pamiętamy. Przewaga w wymianach, na serwisie i determinacja na pewno po stronie Edmunda. Tu jest okrutne Value, i gram to mocniej. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 446

gringo4x

Użytkownik
Hej,jest ktos w stanie mi powiedziec jak gruby wygral z klapkiem? Jak mozna 15 podwojnych bledow zrobic i w decydujacym taju , 2 brekpiointy przegrac przy serwisie a potenm ,przy meczowej zrobic kolejny podwojny blad i przegrac tak beznadziejny mecz?
Przypomne ,ze Kubot z Melo ledwo seta ugrali.
Oglądałem. Całkowicie zasłużona wygrana. Kubot i Melo beznadziejni w polu serwisowym, na returnie tak samo fatalni, bo ani razu nie przełamali dziadków. Matkowski dla odmiany w decydującym momencie 4 seta zrobił 2 wygrywające serwisy. I tak cudem doszlo do tego TB.
Kubot jedynie gdzie trzymał poziom to przy siatce, ale te DF ciągną się za nim całą kariere. Jak zobaczyłem jak ludzie mu życzą śmierci na instagramie to szkoda chłopa się zrobiło.
Ale dzbany dnia zdecydowanie dla Marachów ????
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Djokovic - 1.5 seta @ 1.51 1xbet set przegrany pod publike ...planowo ????

W Londynie Kyrgios , w Eastbourne Kukushkin , ponownie w Londynie Djokovic , tak widze mecze Edmunda na trawie w tym roku . NIe po to Djoko sciagnal Marjana Vajde by patrzec jak czolowka ucieka , w finale w Queens osobiscie gralem Novaka i niesamowicie sie na niego wkurzylem , ale jak wiekszosc pisze braklo mu sil , tutaj kto moze mu zaszkodzic ?? nie ma Cillicia przez wielu uwazanego za powaznego konkurenta dla Rogera , Rafa odpadnie na dniach , Zverev jeszcze nie ta liga , meczy sie strasznie tutaj , Raonic dostanie Federera i skonczy sie 3:0 tak dla rymu :p . Tak na powaznie Nole ma swiadomosc ze w grze zostalo niewielu , ktorzy moga mu zagrozic , nie ma mowy o dekoncentracji . Edmund , dla mnie to jest osoba , ktora gra na afere , moze teraz lepiej buduje punkty , ale jak napotka taka sciane jak Nole to zacznie psuc , a jest do tego zdolny . Nie biore pod uwage ich spotkania na maczce wygranego przez Anglika , nie sadze tez ze Djoker wezmie to 3:0 , ale z handi 2 setowym powinien ogarnac spokojnie .

Gulbis wygra seta @ 1.87 Bet365 Zverev :cwl::cwl::cwl::cwl:


Bogacz przyjechal , zwiedzil Londyn i ....uwaga jest dalej , nie sadze by przegral w trzech setach z Sascha , ktory meczyl sie z Fritzem i tym razem dziekuje opadom ze przerwaly mecz . Gulbis jak wiemy swir , ma papiery na granie , serwisem moze zrobic pare punktow , Alex jak wiadomo szybko sie gotuje break point jeden mocny strzal Lotysza i mamy przelamanie , w tym aspekcie upatrywalbym szanse Ernesta na seta. W pierwszej rundzie moze i bym dal 3:0 Zverev ale to juz 3 bodajze ? i tej klasy rywal ze Gulbis sie zepnie , musi !

Fognini @ 1.57 Bet365 makaroniarz to kabaret nic wiecej ....................................

Wiem , pisalem mial byc Vesely , ale po doglebnej analizie ide w strone Wlocha , ubiegloroczny Wimbledon 3:0 , h2h 3:0 dla Fabio . Odkad Fabio jest zonaty Flavia dziala na niego motywujaco , Wloch gra bardzo dobrze , nie wybucha na korcie , ogolnie progres . Vesely , dwa razy na niego stawialem i tylekroc sie nie zawiodlem , ale nie powiem drzalem , strasznie meczy sie przy swoim podaniu , a mial emeryta Mayera i Diego , ktory jest typowym ziemniakiem . Tutaj na pewno wymiany na korzysc Fabio , na returnie tak samo Wloch , niestety ale nie widze zadnych pozytywow po stronie Czecha , Chcialbym powiedziec dziekuje za dobre chwile ale Twoj czas juz minal , trzymaj sie Jiry ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ja pogralem Wlocha bo Vesely juz nie raz pokazywal ze jest tenisowym mułem. Fabio jest chimeryczny ale dzis wierze w niego,ze tego nie spartoli. Do tego wzialem Rudego. Nole narzekal na udo , i nadal nie wierze w jego powrot. Kyle jak zagra na swoim poziomie weźmie ten mecz jak w Madrycie, pamietajmy ze gra u siebie i bedzie walka .
Do tego Kontaveit i inne. Ruda z kolei ograła Muguruze ale nie oszukujmy sie ile razy grała piach ta zawodniczka, jak Lena bedzie dzis trafiac to gladkie 2:0. Juz rok temu z Wozniacki w 3 rundzie zagrala bardzo dobre zawody przegrywajac 1:2. I przecenia buk wg mnie Barty. Kasatkina potrafi zagrac dobry mecz a Barty oprocz serwisu i slajsow nic nie ma i w waznych meczach daje ciała.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTg4MjYwNjYwMDpSOVVvda78CyCfqo0=&amp;kind=MAIN
Kurcze a na poczatku mialem ta Rudą i 10 koła ale mówie sobie Dinozaur wygra ehhh. Kasatkina zgodnie z planem.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Fajne kursy na Minaura. Spodziewałem się czegoś w granicach 4.5-5 a tu proszę.
+2.5 seta po około 2.00 na Australijczyka patrząc na jego obecną dyspozycję to promocja.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Simon - Ebden 2 @1.7 #fortuna ????????????
Ebden na trawie to solidny zawodnik mocny serwis ( dość ryzykowny 2 serwis częste dfy ) niezła gra pod siatką kontra Simon mający już swoje lata który ew nie radzi sobie na trawie z zawodnikami z dobrym serwisem porażki z Istominem, Feliciano Lopezem czy nawet Leo Mayerem to dokładnie pokazują. Sama zawziętość Francuza tu raczej nie wystarczy a stanie na końcowej linii też na dłuższą metę nie wystarczy.
Chaczanov - Tiafoe 1 @1.7 #fortuna ✅✅✅
dużo myślałem czy grać to czy nie jednak umiejętności Rusek ma większe a męki jakie grał z dziadkiem Bagieta powinny tylko spowodować większe skupienie i lepszą kontrolę w meczu. Amerykanin niezły serwis + brawura ( bije mocno szuka linii często trafia ) i ma 3r ale po drodze 2x dziadki Verdi i Bagieta. Ruski lepszy na returnie. Ogólnie ciężki mecz do typowania i możliwe że będą 4/5 setów.
Rusek zgodnie z planem po walce ale wygrywa :cake:
Ebden słabiutko na returnie dziś :facepalm:
Simon aut w next rund ;)
 
M 1

mierzej

Użytkownik
Panowie Co myslicie o double Kasatkina + Nishikori? Dwie mlode jeszcze z soba nie graly wiec dla mnie Pol na Pol a kurs na Kasatkine 2,6 Co do drugiego meczu kangur goraca glowa moze byc genialny jak I w druga strone za to Keil powoli wraca na swoj poziom a zaryzykuje I ide w tego double darmowym zakladem na unibet
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Ja jestem jakoś dziwnie przekonany, że Kyrgios to weźmie, ale kurs zbyt niski żeby grać. Na serwisie pewnie będzie nie do ruszenia, forma na trawie bardzo dobra, bo dotychczas przegrał tylko z Rogerem i Ciliciem po dwóch TB.
Nishikoriego oglądałem i miałem pogranego z Tomiciem, ale kompletnie mnie nie przekonał. Bardzo dużo szczęścia miał w 3 secie, bo Tomic miał kilka setowych. Przez długi czas to właśnie Australijczyk sprawiał lepsze wrażenie.
Widzę tutaj 3:1 Kyrgiosa i przynajmniej jeden TB
Kygios wygra i powyżej 40,5 gemów @2,87 1xbet ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom