>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Chodzi mi po głowie para Nielsen/Salisbury. Na Wimbledonie grali kapitalnie i doszedli do półfinału, czyli potencjał na coś więcej jest. Ogólnie jest to para czelendzerowa bardziej, ale lubią szybkie nawierzchnię. Zeballos z Peralta to praktycznie prócz nawierzchni ziemnej nic nie grają. Jak spojrzymy na bilans na hardzie to też zdecydowanie na plus Nielsen/Salisbury no i nikt z przypadku nie robi półfinału Wimbledonu, umówmy się. Zobaczymy, ale kurs +1.80 bardzo przyjemny na ta parę moim zdaniem.
ale nawierzchnia jest dosyć wolna, wg mnie nie do gry.Skupscy tez świetnie na wimbledonie a tu od razu porażka w 1 meczu. Zeballos/peralta uznany debel
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Nickolas Kyrgios - Pierre Hugeus Herbert Typ : Herbert +3.5 gema AH @ 2.90 1xbet
H2h 1:0 dla Herberta, ale nie to jest najważniejsze w tym typie. Głównym argumentem jest to, że Australijczyk bezsprzecznie nie jest w szczytowej formie. Wciąż boryka się z mniejszymi lub większymi kontuzjami. Co więcej jego zaangażowanie i motywacja są również głośno kontestowane. No bo jak inaczej nawet w wygranym spotkaniu z Coricem na Mastersie w Cincinnati nazwać porażkę w drugim secie do zera... Herbert może nie jest jakimś wybitnym mistrzem, ale Francuz na pewno potrafi serwować i zawsze jest dobrze przygotowany do Wielkich Szlemów, Motywacji też mu nigdy nie brakuje i stara wykorzystać każdą nadarzającą się okazję. Dlatego też spodziewam się z jego strony dobrego spotkania, w którym będzie głównie utrzymywał swoje podania, a jeśli nadarzy się okazja do przełamania skorzysta z niej. Kyrgios w tych ekstremalnych warunkach pogodowych gdy zostanie wcześnie przełamany na pewno nie będzie się zabijał tylko odpuści seta, co z kolei zwiększy szanse Herberta na pokrycie tej linii. 3.5 gema na start meczu przy tych kursach to naprawdę dobra oferta.
Nick wtedy powiedzial do swojego teamu cos w stylu &quot; teraz tak przytankuje, jak jeszcze nie widzieliscie na oczy&quot;.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Gdyby nie kontuzja Copila to nie wiadomo czy oglądalibyśmy dzisiaj tutaj Marina a skoro Rumun potrafił go rozwalić w pierwszym secie do momentu gdy był w pełni sprawny 5:1 40:0 to dlaczego nie Hubert ? Już na Rolandzie pokazał, że się go nie boi i skoro tam ugrał seta to jak dla mnie tym bardziej może go ugrać tutaj.
Kontuzja kontuzją tyle, że Marin do stanu 5-1 grał.chyba najgorszy swój tenis od xxx czasu i na pewno najgorszy jaki ja widziałem. Miał 20proc wygranych pkt przy drugim serwisie i potrafił walić w aut smecza z dwóch metrów.od.siatki. W.pierwszym secie Copilowi nic się nie działo bo to ogladalem i wystarczyło, że Chorwat poprawił swoja grę o trochę i wygrał.6 gemów z rzedu. Drugiej takiej żenady chyba nie odstawi.
 
adik1992 412,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kyrgios - Herbert o10,5 1 set @2,6⛔????Nick się połamał prz 4:5 a miał szanse na gema
Kyrgios od jakiegos czasu zmaga sie z urazem. Slabo sie porusza po korcie. Serwis jednak dziala doskonale. Ostatnio gralem kilka razy na ten typ i udalo sie pokryc over w meczu Nicka. Herbert powinien tez te kilka gemow wyserwowac.
Bezpieczniej
O9,5 1 set @1,45✅
Oraz
Goffin - Haase o3,5 seta @1,65✅
Sousa - Busta o3,5 seta @1,65✅
Federer - Paire o5,5 asa 1 set @2,2⛔ 5 asów
Kursy z fortuny i lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Paire win 1 set @7.00 ETOTO ⛔
Ebden win @2.60 etoto ⛔

1. Ja osobiście wierzę, że Paire jest w stanie urwać set, ale to musi być pierwszy set, bo inaczej dobranoc z Rogerem, który z Nishioką pokazał, że nie przyjechał tam, bo lubi Nowy Jork, tylko klepać cieniasów. Paire ma papiery na grę i liczę, że z Rogerem motywacja będzie podwójna.
2. Ebden to drewniak i nie ma co tego ukrywać, serve&amp;volley będzie prawdopodobnie częstym rozwiązaniem, a czy starczy na Kolbę to się okaże, kurs godny próby, Kolba może nie wytrzymać kondycyjnie długiego spotkania albo się zgrzać jeśli nie będzie szło po jego myśli, a Australijczyk nie będzie kalkulował tylko grał punkt po punkcie. Z racji nawierzchni Szwab jak najbardziej w zasięgu.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Pary Kontinen/Peers bym nie ruszal, potrafią odwalic jakiś numer, tak jak ostatnio podczas Wimbledonu. A i para Arevalo-Gonzalez/Reyes-Varela potrafi zagrac dobry mecz.
Ode mnie z debli takie propozycje:
Mclachlan/Struff J-L - Japończyk i Niemiec sporo dobrych wyników w tym sezonie
Lindstedt/Ram - grali niedawno z tą para i wygrali dość pewnie
Gonzalez M./Jarry wygrają seta - właśnie ta para pokonała na Wimbledonie debel Kontinen/Peers. Sądzę, że seta z Marrero i Matkowskim ugraja.
Jebavy /Molteni - lepsi na kortach ziemnych, ale para King E/Pasha przegrywałai juz w tym sezonie z dość anonimowymi rywalami.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Bukovina coś polecasz z debli o wyzszych kursach ?dla mnie ciekawie wygladaja :nielsen/salisbury i inglot/skugor a co do Panów to widzę dogi w ebdenie I bagecie...jakieś przesłanki?
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dobra passa 6/6 trafionych próbujemy dalej
Overy setowe dobrze wchodzą więc na tym się skupię
De Minaur - Tiafoe over 3,5seta @1.47 Dwa młodziki rządni gry rywalizacji i wygranych oboje w dobrych formach Minotaur dał ugrać Danielowi tylko 3 gemy zaś Tiafoe wygrał 3:1 z Mannarino. W Brisbane Minaur wygrał z Francesem 2:1 to było jedyne spotkanie chłopaków wyczuwam wyrównaną walkę i nie widzę aby spotkanie skończyło się w 3 setach myślałem nad TB w spotkaniu ale wybrałem tę opcję.
Pouille - Baghdatis 1 @1.44 Jeszcze parę miesięcy temu nie zwrócił bym uwagi na Lucasa bo grał straszną kaszanę ale ostatnio dobrze się pokazywał choć i tak stać go na więcej i myślę, że teraz będzie się rozkręcał jeszcze bardziej bo ma na to umiejętności w Cincinnati już wykazał zwyżkę formy co do Bagiety 33 latek bardzo przeciętna gra ostatnimi czasy bardzo nie regularny nie ma tak na prawdę czym zagrozić ciekawe gdyby Youzhny nie kreczował czy byśmy go dzisiaj zobaczyli. Stawiam na Lucasa myślę że śmiało można grać nawet handi-1,5.✅
✅✅✅✅
9/9 :cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja to dzisiaj widzę tak :
Ebden @2,73⛔
Australijczyk jesli chce to potrafi świetnie zagrac i nie rozumiem dlaczego Kolba jest az takim faworytem , przecież Kolba preferuje Ziemie a Ebden tak naprAwdę na kazdej nawierzchni moze cos ugrać . Wolę pograć Australijczyka po ladnym kursie niz bawic sie w 1,40 na Kolbe co jest dosyć smieszne.
Kukuszin @3,00✅
Kazach ladnie zagral w pierwszej rundzie z Rubinem a Chung to juz nie ten sam człowiek co na AO . Doswiadczenie po stronie Kukuszina i wcale nie zdziwilo by mnie jego zwyciestwo bo to jest typowy przebijaka i potrafi świetnie wyczekiwac na błędy rywala. Jesli nie bedzie sie palil to ma szanse .
Benneteau @2,59
Benek konczy kariere wiec bedzie chcial sie dobrze zaprezentowac a dzisiaj wcale nie ma jakiegos mocnego rywala bo Struff procz serwisu nie ma za wielu atutów więc motywacja + wielkie doświadczenie na tym poziomie po stronie Benka i publika tez na pewno bedzie go wspierac . Wierzę , ze dzisiaj wygra.
Do tego wczesniej wspomniany Munar @4,85⛔

I na sucho
Zverev 0:3 @1,35✅
Inglot / Skugor @1,88✅

Kursy z Fortuna
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
M. Kukushkin (+1.5 seta) - H. Chung 1 @1.95 ✅ ✅ ✅ [3-0]
Tutaj użytkownik Bukovina napisał praktycznie wszystko to co chciałem zawrzeć w swojej analizie, jednak ja proponuję zagrać nieco bezpieczniej. Chung mocno średnio z formą ostatnio, Carreno Busta czy Del Potro pokazali mu gdzie jego miejsce, plus mecz z Berankisem totalna masakra u koreańczyka. Kukushkin jeśli podejdzie do spotkania na luzie i nie będzie jak to Bukovina określił &quot;się palił&quot; to myślę, że jest w stanie pokryć to handi, a może i wygrać całe spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Munar +7,5 gema @1,6 Unibet ⛔
Brać i nie żałować, dla mnie pewniak dnia. Bez kitu żeby wystawiać takie kursy. Rozumiem, że Diego potrafi zaskakiwać ale raczej będąc dogiem. Munar robi postępy i ja tutaj nie widzę aż takiej różnicy. Serwis jest zdecydowanie na jego korzyść. Niby męczył się z Bemelmansem ale takie bywają mecze na kortach położonych na zadupiu i przeciwko rywalowi co.wskakuje nagle za kogoś co się wycofał. Presja wtedy jest jednak dużo większą ale jako tako Munar ją zniósł. Tutaj jest handi jakby Munar grał z kimś z Miejsc 5-15 ATP.
Dodatkowo tie break w meczu @2,3 Unibet ⛔
Ebden+4,5g @1,8 Unibet ⛔
O tym meczu Bukowina już pisał. Ja zagram bezpieczniej w stronę Ebdena. Jak chce to.potrafi a Kolba nic nie gra od dłuższego czasu. Tie breaki tutaj są bardzo możliwe.Skoro z Krajinoviciem byly dwa w pierwszych dwoch setach to dlaczego nie tutaj. Serwis w stronę Australijczyka no to jedziemy.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Struff J-l win -1,5g @1,70 totolotek ⛔
Witam po dlugiej nieobecnosci...
Zaczne od tego że, granie przeciwko Struffowi to samobojstwo przynajmniej w tej konfrontacji.
Struff jest zdecydowanym faworytem bez 2 zdan. Jak jest w takiej formie ze to bez sensu szukac zakladu przeciwko niemu. Ostatnie dziesiec jego konfrontacji to tylko trzy porazki. Ale to malo istotne ogladaliscie ostatni jego pojedynek? Przeciez koles jest bardzo mocny. On rozdupcyl Smyczka, moze i wynik jakos mocno tego nieodzwierciedla. Ale mial wszystko pod kontrola i naprawde dziwie sie ze go nie rostrzaskal tam jeszcze grubiej. 92% zdobytych pkt po 1szym serwisie !!. Serwis ma na piekielnie wysokim poziomie, porusza sie tez przyzwoicie. Nie popelnia wielu niewymuszonych błędów. Juz to dawno zauwazylem, mianowicie on szybko zaadoptowuje sie do nowych kortow. Jest mlodszy, od rywala. On ma niesporzyta energie. Potencial bd duzy. Benneteau wygrał z Cecchinato, ale 2 niespodzianek z rzedu nie bd. Ma 36 lat i to jest jego ostatni sezon. Nie widze niczego na ten moment w czym moze byc lepszy od swojego rywala. Nie jest graczem kompletnym i przegra ten pojedynek. Pisanie ze Struff to tylko serwis to najwieksza glupota jaka bylo mozna napisac... Sory za bledy, na szybko w pracy z tel. Nie mam czasu poprawiac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
nole90 360

nole90

Użytkownik
Monfils @ 3.0 Bet365 ⛔ // Wstyd mi za ta analize ...

Panowie nikt nie gra Gaela ?? Swira , wirtuoza ? kiedys mu zaufalem na wimbledonie i gdybym mial cojones to bylbym bogaty ... typ podawalem 1 ale przespalem pierwszego seta i dalem dosc grubo na 2 set La Monfa , gdybym dal na mecz @7 to masakra . Dobra wracamy na ziemie , nie lubie tenisa Kei&#39;a wiele tutaj zalezy od motywacji Francuza , bo tak na prawde czym moze Nishikori zagrozic Monfilsowi , na serwisie przegrywa , Gael tez swietnie returnuje wobec slabego podania Japonczyka ,wymiany dla &#39;&#39;wariata&#39;&#39; jedynie kondycja , choc tutaj tez watpliwie bo Kei po kontuzji ...Ja wchodze dosc grubo w Gaela w dublu z Minaurem ....
Co do Alexa licze na jego tez nietuzinkowe zagrania i swietna defensywe !
 
R 0

rantor

Użytkownik
Co sądzicie o spotkaniu Mayer L./Sousa J. - Mektic N./Melzer J. i Petzschner P./Puetz T. - Haase R./Middelkoop M. ? Dobrym rozwiązaniem byłoby postawić na pary Mektic N./Melzer J i Petzschner P./Puetz T?
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Co sądzicie o spotkaniu Mayer L./Sousa J. - Mektic N./Melzer J. i Petzschner P./Puetz T. - Haase R./Middelkoop M. ? Dobrym rozwiązaniem byłoby postawić na pary Mektic N./Melzer J i Petzschner P./Puetz T?
Haase/Middelkoop to całkiem solidna para. Nie faworyzowałbym pary Petschner/Puetz, dla której to będzie drugi mecz na hardzie od 2015 roku. Dla mnie no bet. Co do pary Mektic/Melzer to wszystko zależy od tego jak rozstrzygnie się singiel Sousy z Carreno Bustą. Sousa tam teraz ładnie idzie i ma szanse pokonać Hiszpana.
 
R 0

rantor

Użytkownik
Haase/Middelkoop to całkiem solidna para. Nie faworyzowałbym pary Petschner/Puetz, dla której to będzie drugi mecz na hardzie od 2015 roku. Dla mnie no bet. Co do pary Mektic/Melzer to wszystko zależy od tego jak rozstrzygnie się singiel Sousy z Carreno Bustą. Sousa tam teraz ładnie idzie i ma szanse pokonać Hiszpana.
W sensie jeżeli Sousa wygra z Carreno to jutro raczej postawić na Mayera i Souse?
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
W sensie jeżeli Sousa wygra z Carreno to jutro raczej postawić na Mayera i Souse?
Ciężkie spotkania sobie wybrałeś. Chodziło mi bardziej o to, że jakby Sousa odpadł to zostałaby mu tylko gra deblowa więc byłby podwójnie zmotywowany. Wiadomo, że w grze deblowej nie można się sugerować tylko takimi rzeczami, w końcu gra tam więcej niż jeden zawodnik. Jednak Portugalczyk wygrał i nie ma co gdybać. Dla mnie no bet, ale może ktoś inny widzi to inaczej. Pozdro ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kyrgios wychodzi na coraz wyższy poziom pajacerki i w ogóle ta sytuacja ostatniej nocy z sędzia to po prostu absurd. Jakbym miał określić Kyrgiosa króciutko to napisałbym: absurdalny zawodnik.
A paradoks tej całej sytuacji polega na tym, że umówmy się... Kyrgios może wygrać z Federerem ????
Przecież on na niego się nastawia zawsze. W każdym meczu, zobaczcie sobie h2h.
 
dx2 230,9K

dx2

Użytkownik
Thiem-Fritz 1 ✅

Tutaj praktycznie bez watpliwosci. Kurs polecial do wcozraj juz i tak sporo bo wyjsciowo bylo 1,4 nawet na Thiema. Thiem po mega boju z Johnsonem, gdzie pokazal duza klase. Zrobil sobie przerwe Thiem po starcie w Toronto. Zreszta nie bede juz pisac 3-ci raz tego samego, bo o 3-ci typ na Thiema na kolejna trzecia juz runde. Mimo juz zbitego kursu, wydaje mi sie, ze kombinacyjnie jak najbardziej dobry typ.
del Potro (-4,5 gema)-Verdasco @1,47 ✅

Argentynczyk sadze, ze smialo celuje w polfinal patrzac w drabinke. Po drodze prawdopodobobnie Raonic i w polfinale Nadal. Pony generalnie w tym sezonie startuje poki co tylko w tych bardzo duzych turniejach. Nadzieje, zawsze jakies tam sa. US Open to w koncu jedyny szlem w CV del Potro. Argentynczyk poza tym na amerykanskich kortach w Indian Wells wygral w tym sezonie swoj pierwszy turniej Masters Series.
Jakos nie umiem sobie wyobrazic porazki del Potro w tym meczu. Wydaje mi sie, ze bezpieczniejszy zanizony handicap del Pony w tym meczu zrobi i to jest poprawny typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom