>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Wielu stawia na Jarry&#39;ego ale według mnie to jest no bet, Gojowczyk ostatnio grał słabo ale od Cincinnati zauważyłem, że nabiera polotu i jest zwyżka formy w 2 rundzie trafił na Ferdka i dostał 6-4 6-4 nie twierdzę, że wygra ale krwi może napsuć i nie zdziwię się nawet jak wygra spoko wygląda over 3,5seta
Sam gram Bedene-Basil ov3,5s + Dzuma-Lajovic ov3,5s 2.17 z fortuny ✅✅
Jestem ciekaw niespodzianek z pierwszej rundy :movember:
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Vasek Pospisil - Lukas Lacko Typ: Pospisil -1.5 seta AH @ 2.41 1xBet ✅
Lukas Lacko choć przystępuje do US Open po raz trzynasty jeszcze nigdy nie przeszedł I rundy. Powyższa sytuacja doskonale obrazuje, jak Słowakowi nie leżą korty na Flushing Meadows. Lacko w swojej karierze główne sukcesy odnosił na trawie. Na innych nawierzchniach zwyczajnie brakuje mu regularności do odnoszenia większych sukcesów. Oczywiście jego dzisiejszy rywal nie jest typem ściany nie robiącej niewymuszonych błędów. Jednak w tej licytacji słabości to Pospisil wydaje się mieć mniej słabych punktów. Lacko przystępuje do tego spotkania po trzech kolejnych porażkach w pierwszych rundach z rzędu więc jego morale, jak również zaufanie do własnych uderzeń będzie niewielki. Pospisil od czasu kontuzji wciąż nie może na dłużej zagościć w wyższych rejonach rankingu ATP ale ostatni półfinał w challengerze w Vancouver na pewno powinien dodać mu pewności siebie. W mojej ocenie Pospsil powinien dzisiaj pokonać Lacko różnicąc więcej niż jednego seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
mateo239 102

mateo239

Użytkownik
Miedwiediew vs Donskoy mógłby ktoś o tym meczu coś napisać? Miedwiediew kończy mi kupon i nie wiem czy zamykać.Wydaję się,że ostatnio jest w dobrej formie i powinien spokojnie wygrać ze swoim rodakiem.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Panie i panowie.
Co można zauważyć i co się potwierdziło?
Nawierzchnia z roku na rok coraz wolniejsza na us open. Nie dziwota, że rok temu w cwiartce był szwarcman carreno busta czy przeciez fenomenalnie wyglądający rok temu w całym turnieju Nadal.
Mnie to się takie zmiany za bardzo nie podobają, ale fakt jest taki, że od zeszłego roku jest inny typ nawierzchni na US Open i znacznie więcej jest wymian i łatwiej przejąć serwis. Dlatego sądzę, że typowe ziemniaki nie są bez szans.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wczoraj odbyło się bez niespodzianek więc dzisiaj coś musi być. Mimo wszystko można było trafić jakieś handi genowe czy setowe na ludzi typu Duckworth,Mayer Berloc itd, którzy grali z gośćmi co były na nich kursy po 1,05.
Na pierwszy ogień biorę Ryśka Gasqueta..
Gasquet-Sugita over 3,5 @1,8 Fortuna ⛔
Sugita pierwszy set@ 3,25 ⛔
Gram tutaj przeciwko Ryskowi, ktory jak wiadomo potrafi odpalać sensację w.pierwszych rundach. W tym sezonie w zasadzie jedyny dobry moment miał przed wimblwdonem gdzie wygrał w Hertogenbosch. Do tej pory kolejny sezon niby na straty chociaż hajs się zgadza. Francuz nie jest typem.walczaka co daje z siebie wszystko nawet jak nie idzie. Czy sam legendarny backhand da tutaj radę? Może być różnie. Skoro wczoraj wielcy faworyci na papierze potracili sety to dlaczego nie Rysiek dzisiaj? Kto wie może.skonczy się jakimś kreczem bo z Jego.zdrowiem też nic niewiadomo. Dlatego też dorzucę.pierwszy set dla samuraja. Skoda, że nie jest to Taro Daniel, który cierpliwością mógłby tutaj ugrać być może więcej ale i być może mniej reguralny Sugita z jednak z silniejsza ręką da radę tutaj coś ugrać.
Cecchinato @1,6 Fortuna ⛔
Nie wydaje mi się, żeby dziadek Julien dał.tutajj radę do trzech setów . Włoch powinien zabiegać Francuza, a korty ku temu sprzyjają. Oglądałem wczoraj sporo spotkań i na prawdę warto tutaj stawiać na tych co chcą wydłużać grę i grać na wyniszczenie. Emerytury się zbliżają i to widać po ostatnich miesiącach/tygodniach i już nawet w tym turnieju. Mieliśmy wczoraj podobne starcia typu Robredo-Tsitsipas czy Muller-Sonego i niestety wiek już robi tutaj swoje jak widać . Mecz Mayer Coric to była trochę inna sprawa... ????
Jeszcze dorzucę
Rubin @ 1,85 Fortuna ⛔
Mecz dla mnie 50na50 i wybiorę reprezentanta gospodarzy, który ma lepszy serwis i jest graczem bardziej agresywnym. W tym roku nie będzie takiego.pogromu gospodarzy jak w.poprzednim i gdyby Harrison w nocy nie dobił słaniającego się na nogach Andersona to Jankesi mieliby ucztę.
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dzisiaj na Totalbecie w totalboost, mamy fajny zakładzik: Hubert Hurkacz, Richard Gasquet i Gael Monfils wygrają swoje mecze po kursie 3.5 myslę, że to dobra opcja co wy na to?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wczoraj odbyło się bez niespodzianek więc dzisiaj coś musi być. Mimo wszystko można było trafić jakieś handi genowe czy setowe na ludzi typu Duckworth,Mayer Berloc itd, którzy grali z gośćmi co były na nich kursy po 1,05.
.
A porażki Edmunda, Bautisty, Quarreya, ogólnie na 32 mecze wygrało 8 dogów, to może nie wiele, ale jakieś niespodzianki jednak były, a porażka Edmunda to wręcz sensacja bo trudno to nazwać niespodzianką.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Miedviediev - Tsisipas 2.06 [wzb milenium] ✅
Nie wiem o co tu chodzi czemu bukmacherzy robia z Cipasa faworyta. Czy to kwestia rankingu czy dlugiej serii rozgrywanych spotkan z rzedu pana M.? W kazdym razie Sowiet od dluzszego czasu nie oddaje nawet seta i z wydolnoscia nie powinno byc klopotow, bo jest mlody. Kolejna proomocja z okazji USA. Polecam i pozdrawiam!
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Copil - Cilic o10,5 w 1 secie @2,95 ✅✅✅ cilic wrócił z 1:5 i 0:40 na 5:5 :cwl::eek:kay:
Panowie spotkali się 2 tygodnie temu w Cincinnati i też grałem ten typ. Od tego momentu wiele się nie zmieniło. A nawet to spotkanie utwierdziło mnie w moich przekonaniach co do tych dwóch Panów. Copil bardzo dobrze radzi sobie na serwisie, dużo punktów ustawia dobrym podaniem, Cilic miał dużo problemów z returnowaniem podania Rumuna. Dopiero gdy ten już opadł z sił dochodził do głosu i przejmował inicjatywę w wymianach. Pierwsza rund szlema, Cilic wiadomo początki ma zawsze trudne, gra trochę usztywniony. Myśle że w 1 secie nie będzie ta jego przewaga aż tak widoczna i zobaczymy zacięty set może zakończony tb jak ostatnim razem. Copil dobrze wygląda w wymianach i widać że hard zwłaszcza ten amerykański mu służy.
A mniej ryzykownie o9,5 w 1 secie @1,66✅✅✅
Typy poboczne
Copil +2,5 1 set @1,45✅
Goffin -1,5 1 set @1,36✅
Hanfman - Kohlschreiber o3,5 seta @1,53✅
Baghdathis - Jużny o3,5 seta @1,53✅
Polansky - Zverev u2,5 przełamania w 1 secie @1,5✅
Djokovic - Fucsovics u2,5 przełamania w 1 secie @1,59✅
Jaziri +2,5 seta @1,95⛔ szkoda 1 seta
tasiemka w temacie
kursy z lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Miedviediev - Tsisipas 2.06 [wzb milenium]
Nie wiem o co tu chodzi czemu bukmacherzy robia z Cipasa faworyta. Czy to kwestia rankingu czy dlugiej serii rozgrywanych spotkan z rzedu pana M.? W kazdym razie Sowiet od dluzszego czasu nie oddaje nawet seta i z wydolnoscia nie powinno byc klopotow, bo jest mlody. Kolejna proomocja z okazji USA. Polecam i pozdrawiam!
Ta za to Tsitsipas jest stary? Kursy prawidłowo wystawione. Kogo ten Medvedev ogrywał ostatnio jakiś leszczy - Basic , Nishioka , Adreozzi , Taro Daniel, wielkie tuzy męskiego tenisa, i pisanie ze sowiet nie oddaje seta , jest na wyrost bo z kim on grał? Tsitsipas przed US Open na rozkladzie ma Thiema, Djokovica, K. Andersona, A. Zvereva, więc sam sobie odpowiedz kto jest faworytem... Nie twierdze ze Tsitsipas na bank ten mecz wygra, bo spotkali sie nie dawno w Miami i górą był rusek, ale w mojej ocenie to Grek jest faworytem, bo jednak to inny turniej niz ten w Miami, to wielki szlem, I grek zagra na 100 % a że grać potrafi pokazał to nie raz a ostatnio w Toronto..gdzie pokonał wyżej wymienionych graczy...
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Do moderatorów: Nie wiem dlaczego kasujecie tak istotny post, który mówi ze dany zawodnik może ustawiać swoje mecze... Post nie miał za zadania wylania swojej frustracji po przegranym kuponie, a przestrogę na przyszłość dla pozostałych, aby uważali przy stawianiu Miszy Zvareva, tylko po to aby uchronić przed strata swój kapitał.
Doskonale wiem, ze jest i było na forum wiele podobnym sugestii, ale kto wczoraj widział jego zachowanie i cały mecz, myślę ze nie zaprzeczy. A nawet śmiem twierdzić ze któregoś dnia wyjdzie to na jaw.
To są bardzo istotne informacje, wiec apeluje o wstrzemięźliwość przy moderacji tematów.
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Hurkacz - Travaglia Typ: Hurkacz 1.66 (Niestety tylko ZWROT, Travaglia skreczował przy stanie 2:1 i 3:0 w 4 secie dla Hurkacza)
Widzę, że zdania na temat Polaka są podzielone, ale od tego jest forum, żeby każdy wyrażał swoją opinię. Dla mnie Polak w ostatnim czasie wygląda dobrze. Bardzo pewnie przebrnął przez kwalifikacje i mnie osobiście przekonał do gry w jego kierunku.
De Minaur - Taro Typ: Over 3.5 seta 1.55 (Taro 3 gemy przez cały mecz :dntlck::facepalm ????
Buki w tym meczu widzą faworyta w Aleksie. Ja akurat pozwolę sobie nie zgodzić z kursami wystawionymi na ten mecz i widzę tu wyrównane spotkanie. Absolutnie nie zdziwi mnie wygrana Taro, a o ugranie przez niego seta jestem spokojny. Nie sądzę, żeby ten mecz zakończył się na trzech setach.
Kursy z Milenium
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Bardzo fajne typy od adika. Z jednym się tylko nie zgodzę, a mianowicie:
Busta 3:0 @ 1,94 fortuna ✅ izi ????
Jaziri mocno obniżył loty, to widać od razu. Jeszcze na początku roku jakos się prezentował ale teraz nie gra nic i jakos nie wierze, ze nagle zacznie grać na swoim poziomie. Pablo, może poza serwisem, kładzie go w każdym aspekcie gry, a przede wszystkim jest regularny jeżeli gra tak jak nas do tego przyzwyczaił. Od zawsze uważałem, ze Busta jest najsłabszym tenisista z topu wg rankingu, mimo to jestem przekonany ze z Tunezyjczykiem nie będzie miał większych problemów. W końcu hard w NY nie należy do najszybszych, w ogóle wydaje się wolniejszym niż chociażby rok temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 190

rafi131364

Użytkownik
Witam.
Popieram typ na Carreno Buste. 30 w setach bądz hand gemowy(-7,5)- 2,10... (ubiegłoroczny półfinalista).
O Tiafoe już pisano.. 1,55.- 5 setów z Rogerem grał w 2017. Faworyt z Mannarino.
Nikt nie wspomniał jeszcze o Chungu.. Berankis wydaje się byc &quot;ogórkiem&quot;.. hand(-7,5)- 1,6..
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Miedviediev - Tsisipas 2.06 [wzb milenium]
Nie wiem o co tu chodzi czemu bukmacherzy robia z Cipasa faworyta. Czy to kwestia rankingu czy dlugiej serii rozgrywanych spotkan z rzedu pana M.? W kazdym razie Sowiet od dluzszego czasu nie oddaje nawet seta i z wydolnoscia nie powinno byc klopotow, bo jest mlody. Kolejna proomocja z okazji USA. Polecam i pozdrawiam!
Rusek to jest jeden z najslabszych psychicznie graczy. Może sobie wygrywac jakies slabo obsadzone turnieje , ale w Szlemach zawsze bedzie szybko lecial do domu. Kiedys uwazalem go za lepszego zawodnika i chociaz umiejetnosci mu nie brak to z tak agresywnie grającym zawodnikami jak Stefan, nie ma czego szukac. Stawiam na spokojne zwyciestwo Tsitsipasa .
Stefan -1,5 seta @2,45 ⛔
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: US Open (USA), twarda
Godzina: 01:00
Spotkanie: Nick Kyrgios - Radu Albot
Typ: 2
Kurs: 6.40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie chce mi się tutaj wierzyć aby Kyrgios był w 100% formie i całkowicie wyleczony z kontuzji. Typ bardziej nie na Albota a przeciw Kyrgiosowi. Mołdawianin nie jest w jakieś super formie ale przynajmniej bez problemów zdrowotnych w przeciwieństwie do Nicka. Tutaj nie wierzę, że jest całkowicie wyleczony z urazu i gotowy do gry na maksimum swoich możliwości. Owszem nawet jeśli nie to w tym meczu to może wystarczyć na Radu ale ja mimo wszystko spróbuję tutaj pograć na niespodziankę. Wiadomo jak z głową Australijczyka, umie się porządnie zagrzać a jeśli do tego dojdą jakieś problemy zdrowotne, to wszystko tutaj jest możliwe i Albot nie jest bez szans. Zobaczymy
⛔ 3-1 (7-5 , 2-6 , 6-4 , 6-2)
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Witam.
Popieram typ na Carreno Buste. 30 w setach bądz hand gemowy(-7,5)- 2,10... (ubiegłoroczny półfinalista).
O Tiafoe już pisano.. 1,55.- 5 setów z Rogerem grał w 2017. Faworyt z Mannarino.
Nikt nie wspomniał jeszcze o Chungu.. Berankis wydaje się byc &quot;ogórkiem&quot;.. hand(-7,5)- 1,6..
jeżeli będziesz patrzył na wyniki sprzed roku czy dalszej perspektywy czasu to daleko nie zajedziesz. Przykład to że Azarenka była kiedyś na szczycie to nie znaczy że pokona takie zawodniczki dziś jak Kerber czy Wozniacki bo kiedyś je ogrywała. Radwańska wygrała 3/3 mecze z Marią a wczoraj ją łatwo poskładała. W tenisie miesiąc czasu to dużo jeżeli chodzi o dyspozycję
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Troicki win @3.8 unibet ⛔
Ja rozumiem wszystko, ale na taką kalekę jak Sandgren wystawić 1.25 to jest porażka po całości. Troicki nigdy nie był wielkim grajkiem, ale jest w stanie przynajmniej mieszać elementy gry, a Sandgren to taki drewniak bez połysku. Być może nie wygra, ale na seta płacą po 1.4, co też jest value.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Travaglia (+3.5gema) vs Hurkacz @ 1,88 Pinnacle

Taki kurs to powinien być na zwycięstwo Włocha a nie bezpieczne hc, ale nie ma co narzekać tylko trzeba brać. Dla mnie to spotkanie 50/50 i nie za bardzo rozumiem takiego faworyzowania Polaka. Wiadomo, odpalił na Rolnadzie, zrobił progres, ale od tamtego czasu, że tak powiem trzyma poziom. Hubert tutaj nie szaleje, aby wygrywać sety do 1 czy 2, pierwszorzędną sprawą jest, aby trzymać swój serwis i liczyć na błąd rywala. Na pewno na returnie Hubert wygląda słabo i taka jest prawda, jeśli nie poprawi się w tym aspekcie to nie ma czego szukać wyżej. Fajnie, przebrnął przez kwalifikacjie, choć jedynym zawodnikiem, który mógł mu zagrozić był Białorusin, zresztą gdyby zachował chłodną głowę przy podaniu na seta to kto wie czy widzieli byśmy dziś tutaj Huberta. Wielu powie, że na pewno świetny serwis Hurkacza, ale tutaj kompletnie tego nie widać. Kompletnie. Bo jeśli się oddaje 3 razy serwis bardzo łatwo z miernym Hiszpanem i nie licząc przełamań to 21latek miał jeszcze 5bp, więc nie wygląda to tak kolorowo i drugi serwis Huberta jest bardzo prosty do dobrego returnu i Włoch na pewno to dziś wykorzysta. Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem Włoch dysponuje lepszym podaniem i tutaj wcale nie rozchodzi się o siłę uderzenia, ale podobnie jak Hubert ma po prostu przestoje. Ograł łatwo Matteo, słabo wypadł w spotkaniu z Kingiem, ale Estrellę po prostu zmiótł bez większego wysiłku. Lepiej po korcie porusza się, świetnie potrafi pograć forhendem wzdłuż linii, oczywiście nie ujmując również Hubertowi. Dla mnie sprawa jest prosta i nie zdziwią mnie tutaj tajbreki. +3.5 w stronę Włocha moim zdaniem jest to bet tego dnia, który mogę z ręką na sercu polecić.
Nie wiem czy masz jakąś nie chęć do Huberta czy co ale kursy są wystawione prawidłowo i jeśli to jest bet dnia to można nic nazwać dowolne spotkanie. Kolejny raz rozpisujesz się tak samo jaki to on jest przereklamowany i nic z niego nie będzie a właśnie wszedł do pierwszej 100. Te kursy powinny być odwrotne masz rację, ale rok temu. W tym roku Włoch znacznie obniżył loty i poza wygranym challengerem w Hiszpanii gra bardzo przeciętnie. Tak na prawdę nikogo znaczącego nie pokonał w tym roku. Na twardej poza prezentującym obecnie żenujący poziom Lopezem pokonywał jedynie kelnerów. Świetnie przeszedł kwale z Donatim (ostatnie 9 meczy na twardej przegrał), stracił seta z Kingiem (na 10 ostatnich na twardej wygrał 2) i rozwalił Estrellę, który przez obecny rok spadł z 80 miejsca na 260 i z grą na twardej ma nie wiele wspólnego. I co z tego, że Martinez złamał Huberta 3 razy skoro on złamał go 6 razy ? Przecież Hurkacz nie musi wygrywać setów do 1 czy 2 żeby handi nie weszło. Wystarczy jeden set do 3 i już będzie &quot;na zero&quot;. Tak jak inne Twoje typy mi się bardzo podobają tak stawianie na challengerowców przeciwko Polakowi nie bardzo. Mam nawet wrażenie, że nie ważne z kim by grał będziesz grał przeciwko niemu. Hurki 1.60 Fortuna ZWROT
Do tego Monfils 1.35 ✅ lub Monfils (-1.5 seta) 1.75.✅ Pewnie gdyby nie to, że Bagnis przeszedł tutaj kwale kurs byłby w okolicach 1.10 a tak na prawdę poza Bemelmansem pokonał młodziutkiego Kordę, który gra w ITFach i Londero czyli ziemniaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom