>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
arekujago 75

arekujago

Użytkownik

Raonic M.
ATP
: 24.-01.09.2018 01:00

Wawrinka S.
ATP
: 101.
Stan kurs 2,15 betsson ⛔ lub over 3,5 seta po kursie 1,41 ⛔
To że Stan wraca na właściwe tory było już wspominane na tym forum. Wrócił backhand, a to jest to na co lubię patrzeć najbardziej. Mecz 2 rundy do zapomnienia, pogoda nie była w tym dniu łaskawa i musiał grać w mega lampie. Dzisiaj trzeba zarwać nockę bo na zakończenie dnia w sesji wieczornej szykuje nam się niezłe spotkanie. Dla mnie Szwajcar bierze ten mecz w 4 setach bo jest lepszym tenisistom
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Anderson @1,41✅
Thiem -1,5 seta @1,43✅
Coric -Medvedev o3,5 seta @1,48⛔::zoltakartka: oj rusek
Pella - Basil o3,5 seta @1,48✅
Takie cos probuje. Anderson trzyma forme z Wimbledonu. Do tego punkty do obrony wiec jeszcze kilka rund pasuje przejsc. Mlody nie wytrzyma nawalki Kevina i max set ugra.
Thiem bierze spokojnie. Klase lepszy od Fritza ktory wyglada srednio na tym turnieju. Tez widze max set dla Taylora.
Kolejne dwa mecze to zawodnicy w bardzo zblizonej formie. Nie widze wygranej w 3 setach ktoregos z nich.
Z mixta
Melichar/Marach @1,28✅
Chan/Dodig @1,3✅
Spears/Cabal @1,31✅
Kursy z fortuny
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Coric - Medvedev over 3,5seta @1.48 ⛔
Szczerze to myślę żeby pograć Ruska solo ale główny typ pobieram over setowy.
Daniil dopiero 1 set stracony w ostatnich 6 meczach! forma niesamowita świetnie się prezentuję z drugiej strony Borna stracony set z Florianem Mayerem czy męki w 1 secie z Carballesem choć oczywiście umiejętności nie można mu odmówić. h2h 2:2. Mecz typowo pod over uważam, że obie strony ugrają po secie.
Basilashvili - Pella over 3,5seta @1.48 ✅
Nikoloz 3:2 z Bedene i 3:1 z Sockiem jest trochę nie regularny ale swoje potrafi ugrać co już tutaj pokazał, Pella bez straty seta ale nie miał rywali którzy mogli mu mocno zagrozić Ruud czy Lorenzi nie podołali. Panowie jeszcze ze sobą nie grali co jest dużym plusem dla tego typu nie przewidywalność i zaskakujące zagrania mogą spowodować, że ten mecz nie zakończy się w 3 setach
Nadal - Khachanov DW 3:0 @1.66 ⛔ Brawo Karen za pierwszy wygrany set z Rafą w karierze ????
Taki typ dodatkowy Rafa w 4 spotkaniach z Kaczką nie stracił nawet seta więc to coś znaczy siedzi mu gra Ruska, jeszcze sporo gry przed nim więc szkoda sił i powinien się rozprawić z rywalem w 3 setach tak jak do tej pory to robił.
Kursy z fortuny.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Rafael Nadal - Karen Khachanov Typ: under 27.5 gema @ 3.85 Unibet ⛔
19:30 - czas początku meczu to u nas już jesienny chłodek, jednak na Flushing Meadows żar ponownie będzie lał się z nieba. Ponad 30 stopni Celsjusza i ponad 50% wilgotność ponownie zbiorą potężne żniwo. Dla wielu topowych zawodników granie w takich warunkach to nie tylko zmęczenie w danym dniu, ale również zakwaszenie organizmu, czy odwodnienie, które prawdziwy negatywny skutek odniesie w kolejnych rundach. Nadal z pewnością zalicza się do tych, którzy występy na US Open zaplanowali aż do przyszłej niedzieli. Co za tym idzie Hiszpan we wcześniejszych rundach nie zamierza tracić zbyt wielu sił i spędzać zbyt długiego czasu na korcie. Dlatego też choć Khachanov to zawodnik utalentowany i sporym potencjałem to spodziewam się, że Nadal będzie chciał go pokonać nie tylko w trzech setach ale tak szybko jak będzie to możliwe. Trzy sety po 9 lub mniej gemów wydają się jak najbardziej prawdopodobne, gdyż przy defensywnych umiejętnościach Nadal nie spodziewam się, by Rosjanin zbyt często utrzymywał swój serwis.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Guido Pella win @ 1.73 LVBet ⛔
Na szybko z tel sory za bledy.
Dzieki za masowke na Basilisza. Kursy fajnie wskoczyly na Pelle. Mozna grac bez handi. Obaj juz sa zwyciezcami bo jak na ten rangi turniej zaszli daleko. Patrzac na ich wczesniejsze poczynania albo przynajmniej w tym turnieju.
Basilashvili pokonał Bedene w 5 setach. Gdzie powinien wygrac to w 3. Jego rywal nie wyleczyl kontuzji !! A prawie go przeszedl. Potem pokonal Socka ktory wogole nie ma formy a itak urwal seta. Przeciez Sock ma taki tragiczny sezon ze nie powinien startowac. Basila gra niby db. i nie bd sie z tym klocil. Ale jest tak nieregularny ze, to jest niemozliwe. Koles popelnia mnostwo bledow. I limit sie dzis wyczerpie. Jest zajechany, i pewnie ma jeszcze mokro w butach. Moze sie okazac lepszy niz Ruud i Lorenzi. Ale zlamanie go to nie bd problem.
Pella jest dla mnie na ten moment jedynym slusznym typem. Dwa pojedynki z mlodym Ruddem i Lorenzim. Dwa razy po 3:0. Wystarczy spojrzec na liczby. Jak dziala jego serwis. Koles nie popelnil tyle bledow w turnieju co Nikolaz w 1 spotkaniu. Nie bd wiecej pisal to jest typ przeciwko Nikolazowi. Popisal bym jeszcze ale chce zebyscie zdazyli sie wzbogacic. Pozdro, sory za bledy tel. i nie mam czasu poprawiac
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Panowie, patrzac na drabinke jak i samych zawodnikow oraz ich mecze, sadze ze w finale mamy potencjalnie Nadal, Zverev, Federer ( Del Potro, Kyrgios ) i mimo ze Serbinator potrafi powstac jak feniks z popolu mysle ze odpadnie przed finalem, a jak na moje oko mysle ze Nadal na obecna chwile ma najwieksze szanse na wygranie calego turnieju.
A wy jak to widzicie?
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Oj, strasznie słaba sytuacja w meczu Shapovalov - Anderson. Kanadyjczyk stracił swoje podanie w decydującym secie na 1:2, ale zażarcie walczył o powrót i w następnych dwóch gemach serwisowych Afrykanera wypracował sobie aż 5 break pointów. Przy ostatnim (lub przedostatnim, już nie pamiętam) miał bardzo dużą przewagę w wymianie i wielkie szanse na zdobycie punktu, ale liniowy wywołał aut, stołkowy go poprawił, a Anderson sprawdził...
1035658543238705152
 
magnum89 18,1K

magnum89

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich znawców tenisa!
Przeglądam właśnie ofertę i od razu poraził mnie kurs na Dominica Thiema w meczu z Kevinem Andersonem - 2.45 na fortunie.
Przyznam bez bicia że w tegorocznym turnieju nie oglądałem meczy tych panów ???? Czy Dominic zmaga się jakimś urazem ? Bo w normalnych okolicznościach taki kurs na Austriaka to szaleństwo!!!
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich znawców tenisa!
Przeglądam właśnie ofertę i od razu poraził mnie kurs na Dominica Thiema w meczu z Kevinem Andersonem - 2.45 na fortunie.
Przyznam bez bicia że w tegorocznym turnieju nie oglądałem meczy tych panów ???? Czy Dominic zmaga się jakimś urazem ? Bo w normalnych okolicznościach taki kurs na Austriaka to szaleństwo!!!
Ogladalem Austriaka an tym turnieju i powiem Ci ze gdyby obaj Amerykanie utrzymali rowna forme to by wygrali z Austriakiem. Nie gra nic specjalnego, czasami zaskoczy dobrym zagraniem. Anderson jak to on, bedzie ladowal ile siedzi na serwisie a i na returnie tez wypada dobrze.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kyrgios ma szansę w dniu dzisiejszym ugrać seta z Federerem jego uraz chyba nie jest poważny ?
Takie kontuzje jak Nicka leczy się latami, pod warunkiem że szybko zacznie zażywać leki i uda sie do dobrego psychiatry.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Taki dubelek mi wpadł w oko na dziś : Pouille x Federer. Francuz gra z Souzą, który rok temu już w pierwszej rundzie pojechał do domu także i tak w tym roku to już jest sukces. Francuz przed turniejem dość kiepsko ale umiejętnościami bije portugalczyka. Moim zdaniem awansuje i w 1/8 zmierzy się z Djoko. Federer jak to Federer myślę że swoje zrobi i nie zdziwię się jak Kangur będzie dostawał baty i skreczuje. Do tego można dołożyć coś z pań albo Liverpool bts i mamy całkiem ładne AKO. Z fartem Panowie i Panie !
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich znawców tenisa!
Przeglądam właśnie ofertę i od razu poraził mnie kurs na Dominica Thiema w meczu z Kevinem Andersonem - 2.45 na fortunie.
Przyznam bez bicia że w tegorocznym turnieju nie oglądałem meczy tych panów ???? Czy Dominic zmaga się jakimś urazem ? Bo w normalnych okolicznościach taki kurs na Austriaka to szaleństwo!!!
Kolego co Ty wypisujesz ? Thiem to by sobie mógł być faworytem na ziemi a nie na hardzie ... gdzie wygral ledwo 50%, swoich spotkań. Kursy jak najbardziej poprawne. Nie mowie , ze Dominik na pewno nie wygra bo wszystko moze sie zdarzyć ale faworytem slusznie jest Afrikanero
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich znawców tenisa!
Przeglądam właśnie ofertę i od razu poraził mnie kurs na Dominica Thiema w meczu z Kevinem Andersonem - 2.45 na fortunie.
Przyznam bez bicia że w tegorocznym turnieju nie oglądałem meczy tych panów ???? Czy Dominic zmaga się jakimś urazem ? Bo w normalnych okolicznościach taki kurs na Austriaka to szaleństwo!!!
Thiem to bardzo dobry gracz, można powiedzieć, że ścisła czołówka - ale praktycznie tylko na clayu. Na hard kortach nie radzi sobie najlepiej i widać to w każdym meczu tego turnieju. Oglądałem wczoraj jego spotkanie z Fritzem i gdyby Amerykanin utrzymał formę z pierwszego seta, to byłoby 3-0. Oczywiście Thiem zagrał wiele fenomenalnych uderzeń, przede wszystkim jednoręczne backhandy, ale popełniał strasznie dużo niewymuszonych błędów. Zbyt wiele razy też Austriak daje się przełamywać, a w meczu z Andersonem wystarczy jedno przełamanie i może być po secie. Nie chce też upatrywać zwycięzcy w Andersonie, ale myślę, że kursy wystawione są jak najbardziej prawidłowo.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Taki dubelek mi wpadł w oko na dziś : Pouille x Federer. Francuz gra z Souzą, który rok temu już w pierwszej rundzie pojechał do domu także i tak w tym roku to już jest sukces. Francuz przed turniejem dość kiepsko ale umiejętnościami bije portugalczyka. Moim zdaniem awansuje i w 1/8 zmierzy się z Djoko. Federer jak to Federer myślę że swoje zrobi i nie zdziwię się jak Kangur będzie dostawał baty i skreczuje. Do tego można dołożyć coś z pań albo Liverpool bts i mamy całkiem ładne AKO. Z fartem Panowie i Panie !
A myślisz, że buki dlaczego dali kurs 1.50 na Pouille, skoro jest murowanym faworytem? Bo gość nadal jest daleki od formy. Przed us open odpadł z kudla i mayerem z mastersow. Już na samym us open zagrał z Madenem, którego umiejętność gry na hardzie jest bardzo mała i z zupelnie nieprzygotowanym kondycyjnie do szlema starym baghdatisem, którego problemu z poruszaniem zaczęły się w drugim secie gdy prowadził 4:2 I miał wszystko w swoich rękach by wyserwowac seta i wygrywać 2:0 już. Nie zrobił tego i potem z czasem gasnął na korcie.
Nie twierdzę, że Lucas tego nie wygra, ale na pewno nie jest to jego najlepsza gra i są spore braki. Choć i tak ma większe umiejętności od Portugalczyka, mimo wszystko.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Thiem-K.Anderson 1 ✅

Thiem moze smialo ten mecz wygrac. Austriak ma za soba super przetacie i dwoch bardzo ciezkich rywali, bo zarowno Johnson jak i Fritz grali super. Anderson jest ubieglorocznym finalista, ale szanse na powtorzenie tego wyniku sa nikle, bo jesli w drabicne kojeno jest Thiem i Nadal i uwazam, ze Thiem moze juz to zakonczyc. Poza tym Anderson zagral w finale Wimbledonu i to moze miec negatywne odbicie teraz na USO i wcale bym tej zaleznosci nie lekcewazyl. Anderson wcale nie zachwyca, a podobno mogl go ograc Harrison, a gramy przeciez best-of-five.
Thiem w zeszlym roku byl w 4 rundzie i przegral horror wtedy z del Potro. Tam byl jeden z najbardziej niesamowitych powrotow w historii tenisa w wykonaniu del Potro, ktory zaczynal wtedy ten mecz z goraczka (del Potro obronil dwie pilki meczowe...zreszta ciezko to krotko opisac i trzeba zobaczyc przebieg 4-ego seta by zrozumiec).
Argentynczyk ostatecznie ten mecz wygral, ale jesli Thiem moze wygrac z del Potro to tym bardziej moze wygrac z Andersonem w sredniej dyspozycji.


Po mecz Thiema z Fritzem jeden z dziennikarzy nawiazal nawet do tego ubieglorocznego meczu i Thiem odpowiedzial, ze przez 1-2 ta porazka byla bardzo bolesna, ale dodal ze bedzie robic wszystko by tym razem pokonac ta czwarta runde. A doswiadczenie w ubieglem edycji Thiem zebral ogromne. Jeszcze chyba nie ma rozkladu gier, ale licze ze tym razme nie wypuszcza drugi raz Thiema w srodku dnia w upale, bo uwazam ze wieczorny mecz fajnie by tu wplynal na Austriaka. Przy tak wystawionych kursach nic tylko probowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Słyszałem, że Anderson gra z kontuzją kolana i leci mocno na środkach przeciwbólowych ktoś to może potwierdzić?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom