>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
ta masówka Thiemowa nakazuje isc w strone Zvereva ;)
Niby tak, ale tym razem nie czuję tego. Czy małolat, który w ciągu 3 meczów grał łącznie przez ponad 10 godzin da rade świeższemu o dwa sety Dominice? Czy to ma w ogóle jakieś znaczenie? Czy Ziemia jest płaska? Setki pytań bez odpowiedzi przed tym spotkaniem czyli ostatecznie trzeba będzie zagrać Thiema.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Tak jak pisalem , ja tu widze kolejne 5 setow bo Zverev na poczatku zmeczenia az tak odczuwac nie bedzie i moze zaskoczyć Dominika . Jesli Sasha zmobilizuje sie na początek to moze wygrać pierwszego seta , później wygra Thiem i Zverev zrobi wszystko zeby wygrać 3 seta anw czwartym moze odczuwac zmeczenie i znowu Thiem to ogarnie i bedzie.5 setowka w , ktorej pewnie Niemiec wezmie jakiegos medicala zeby troche odsapnac i rzuci sie do ofensywy a to moze byc woda na mlyn bo Thiem jednak bedzie miec wiecej sily ale gosc tez lubi czasem w glowie przegrac mecz .. taki moj scenariusz wymarzony , ale jak bedzie to sie okaże . Z gory sory za bledy w pisaniu jesli jskies sa ale wróciłem z nocki i padam a trxeba wstac na meczycha.
Thiem - Zverev
5 setow @3,40 sts⛔⛔
Thiem 3-2 @6,00 sts⛔⛔
Edit.: Thiem zmiotl go z kortu , Zverev wyszedl na kort pogodzony z porazka . Przynajmniej tak to wyglądało.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tak jak pisalem wczesniej : Thiem + Stephens + Cilic . kurs 7.3 i wg mnie najbardziej trafny.
Thiem wyglada lepiej, Alex juz mogl odpasc z Dzumhurem, nie starczy sil, SLoane psychicznie i tenisowo to ogarnie bo ma umiejetnosci wieksze. Cilic z kursem 2.37 lekko biore, bo chorwat wytrzymalosc pokazal wczoraj i o wiele lepiej porusza sie od Del Potro oraz jest w obecnej formie lepszy od argentynczyka. Osobiscie pogralem ryzykowniej . Zastanawialem sie rzucic za 100 zl same wygrane z kursem 7 ale juz mam jeden kupon i odpuscilem ,pewnie sie okaze ze wszystko wejdzie jak to bywa gdy nie stawiam grubiej.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTU2MjQ5MzcwMDowTzCAIH47j1t+QhQ=&amp;kind=MAIN
a hu... tam .. raz sie zyje . ;)
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTU2Mjc5MDIwMTouRZ/KZkv2YzkE9gs=&amp;kind=MAIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Osobiście pograłem typ na mecz Zverev - Thiem :
1.set/mecz - 1/2 ⛔
kurs 6 STS
Logika podpowiada, że prawdopodobieństwo jest dużo większe, aniżeli wskazuje na to kurs.
Zverev musi rozpocząć mocno, to jego jedyna opcja na ten mecz. A wraz z kolejnymi piłkami przewaga powinna rysować się po stronie mniej zmęczonego Thiema - tak ja to widzę.
Oprócz tego chyba pogram na ten mecz jeszcze over gemowy i zwycięstwo Austriaka.

Co sądzicie o drugim dzisiejszym meczu?
Djoker 3:0?
Logika tak podpowiada, a jednak Włoch co rundę zaskakuje mocniej. Na zwycięstwo szans nie ma, ale na seta? ;)
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Czy ja wiem, czy Zverev taki zmęczony jest. W Paryżu faktycznie zagrał pewnie 3 godziny (strzelam) dłużej, ale wcześniej tydzień nie grał a Thiem zagrał 4 spotkania w Lyonie.
Mimo wszystko gram Thiema bardziej dlatego, że gołym okiem widać, że dużo lepiej czuje się na tych kortach. Dużo pewniejszy jest niż Zverev, który odnoszę wrażenie, że się trochę męczy.
Austriak bardzo pewnie wypunktował Nishikoriego, który złapał przyzwoitą forme. Na serwisie zagrał genialnie, szybko kończył akcje.
Niemiec był już w tym turnieju 3 razy w kłopotach, z czego Dzumhur i Chaczanow mieli go na patelni. Głowa coraz mocniejsza, bo wychodził z tego koncertowo ale dzisiaj po drugiej stronie ma top
Thiem @1,61 1xbet✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Pobrałem Thiema 2 dni temu. Ale patrząc na tą mega masowke jestem coraz bardziej przekonany że zwerew na przekór większości ogra Austriaka
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Niby tak, ale tym razem nie czuję tego. Czy małolat, który w ciągu 3 meczów grał łącznie przez ponad 10 godzin da rade świeższemu o dwa sety Dominice? Czy to ma w ogóle jakieś znaczenie? Czy Ziemia jest płaska? Setki pytań bez odpowiedzi przed tym spotkaniem czyli ostatecznie trzeba będzie zagrać Thiema.
Sorry zgadzam sie z analizą .ja lubie Thiema i wole go.od sashy na ziemi ale poziom masowki na Thiema mnie przeraza i boje sie tez tej.pewnosci siebie jaką ma Alex z Dzumhurem Lajovicem i Kachanovem widac zeze mu sie troche nie chialo brakowalo motywacji teraz ma szanse na pierwszy ćwierćfinał w zyciu w W . a tak swoją droga napisales &quot;Dominice&quot; bo.Thiem zmienil plec?? ???? bo.to by tlumaczylo duzo jak Thien czasem zachowuje sie jak.mentalna.laska.moze cos.wiesz o.tym.bo jesli nie yo Dominikowi lepiej pasowaloby napisac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą &quot;MASÓWKĄ&quot;? Co to za różnica czy gra na niego całe forum czy tylko 5 osób? Co nagle telefon od buka do Dominica: Słuchaj gra na Ciebie całe Forum Bukmacherskie czy jakieś tam inne grupy i masz przegrać dzisiaj ? Lub do Saszy graj jeszcze lepiej niż potrafisz bo Thiem nie może wygrać? Jeśli widzicie, że wszyscy grają na Barcelonę czy Real to też martwicie się, że mogą utopić bo &quot;masówka&quot; i gracie przeciwko nim?
Wszyscy widzą jak słabo wygląda tutaj Zverev, który wyeksploatował się chyba w Monachium, Madrycie i Rzymie gdzie zagrał bodaj 14 meczów w 18 dni i stąd pewnie te męczarnie z co by nie mówić średniakami.
Thiem @1.57 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bobair 48

bobair

Użytkownik
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą &quot;MASÓWKĄ&quot;? Co to za różnica czy gra na niego całe forum czy tylko 5 osób? Co nagle telefon od buka do Dominica: Słuchaj gra na Ciebie całe Forum Bukmacherskie czy jakieś tam inne grupy i masz przegrać dzisiaj ? Lub do Saszy graj jeszcze lepiej niż potrafisz bo Thiem nie może wygrać? Jeśli widzicie, że wszyscy grają na Barcelonę czy Real to też martwicie się, że mogą utopić bo &quot;masówka&quot; i gracie przeciwko nim?
Wszyscy widzą jak słabo wygląda tutaj Zverev, który wyeksploatował się chyba w Monachium, Madrycie i Rzymie gdzie zagrał bodaj 14 meczów w 18 dni i stąd pewnie te męczarnie z co by nie mówić średniakami.
Thiem @1.57 Fortuna
Niektórzy powtarzają to jak mantrę - jest masówka, gramy na doga.
I właśnie chyba tak to sobie wyobrażają, że będzie telefon od buka do jednego czy drugiego i ustawią wynik. Spiskowa teoria dziejów. Nie twierdzę, że nie ma ustawek bo różne cuda już w życiu widziałem, ale są pewne granice zdrowego rozsądku.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
widziałem już wszystko. Można umierać.
Co ty człowieku pieprzysz, nie chciało mu sie, brakowalo motywacji? A szkoda gadać.
W sensie ze mial dluzsze slabe momenty gry o to mi.chodzi.dlatego tracil.sety lamal sie. W koncu to jakos wyciagal ale za kazdym.razem byl blisko porazki. O.to mi chodzi jakby byl maksymalnie skoncentrowany i zmotywowany to.by tracil.maks 1 seta w tych pojedynkach albo.3:0. Pomysl.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Niektórzy powtarzają to jak mantrę - jest masówka, gramy na doga.
I właśnie chyba tak to sobie wyobrażają, że będzie telefon od buka do jednego czy drugiego i ustawią wynik. Spiskowa teoria dziejów. Nie twierdzę, że nie ma ustawek bo różne cuda już w życiu widziałem, ale są pewne granice zdrowego rozsądku.
Też nie twierdzę, że ustawek nie ma ale raczej nie na takim turnieju i raczej nie w takiej jego fazie, za dużo mają chłopaki do stracenia. Jednak jeśli 90% forum gra Thiema to coś w tym jest i nie będę grał na Alexa tylko dlatego, że jest masówka na Dominica, dla mnie to bardziej utwierdzenie mojego typu niż chęć grania coś przeciwko.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Też nie twierdzę, że ustawek nie ma ale raczej nie na takim turnieju i raczej nie w takiej jego fazie, za dużo mają chłopaki do stracenia. Jednak jeśli 90% forum gra Thiema to coś w tym jest i nie będę grał na Alexa tylko dlatego, że jest masówka na Dominica, dla mnie to bardziej utwierdzenie mojego typu niż chęć grania coś przeciwko.
Też tak podchodzę do tematu ???? .
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja mam nadzieje ze ten mecz wlasnie bedzie 4 albo 5 setowy i.obaj pokaza najlepszy tenis. Thiem.ze zverevem.to.moze byc taka klasyczna rywalizacja dwoch nemesis na lata jak Nadal z Fedem . Ze przez najblizsze 10 lat zagraja ze soba zze 40·50 razy ???? Thiem tak jak Nadal ma duzo.wieksze szanse na maczce niz hardzie
 
B 56

benjamin-franklin

Użytkownik
#3 Thiem win po 1,57 ( bet365 )
Wszystkie znaki na niebie wskazują na zwycięstwo Dominica i tak raczej będzie, ale po walce. Alex to naprawdę niezły Kozak. Ma gość charakter i potrafi wychodzić z opresji jak mało kto, ale dzisiaj nie starczy paliwa. 3:1 po walce dla Thiema. Może nawet będzie 5-cio setówka.
:gool:
✅57%
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą &quot;MASÓWKĄ&quot;? Co to za różnica czy gra na niego całe forum czy tylko 5 osób? Co nagle telefon od buka do Dominica: Słuchaj gra na Ciebie całe Forum Bukmacherskie czy jakieś tam inne grupy i masz przegrać dzisiaj ? Lub do Saszy graj jeszcze lepiej niż potrafisz bo Thiem nie może wygrać? Jeśli widzicie, że wszyscy grają na Barcelonę czy Real to też martwicie się, że mogą utopić bo &quot;masówka&quot; i gracie przeciwko nim?
Wszyscy widzą jak słabo wygląda tutaj Zverev, który wyeksploatował się chyba w Monachium, Madrycie i Rzymie gdzie zagrał bodaj 14 meczów w 18 dni i stąd pewnie te męczarnie z co by nie mówić średniakami.
Thiem @1.57 Fortuna
Skoro Większość przegrywa u Buka to. Znaczy że większość zazwyczaj się myli. Tak samo była masowa na shapovalova. Zagrałem wtedy ze przegra i weszlo
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam
Tenisem zaczolem sie troche interesowac w 2013 roku, udało mi się obejrzeć wtedy cały Wimbledon, i spodobało mi sie. Od tego czasu sledzę Wielkie Szlemy i czytam co tutaj piszą Ci co temat ogarniaja.
Nie pisałem w tym temacie bo uważałem ze jeszcze nie pora, ze troche nie ten poziom wiedzy, ale teraz cos tam juz wiem. I jest to mój pierwszy wpis na forum tutaj więc proszę o lżejsze traktowanie;)
Obserwuje i oglądam w miare mozliwosci tegoroczny RG, troche gram , korzystajac z typów tutaj, najbardziej ATP single bo deble to nie dla mnie a WTA juz kompletnie. Na jutro widze takie value a minowicie typ na Zvieriewa, facet juz zaprawiony w boju , wyrzymały psychicznie ( piłki meczowej musiał juz bronic w tym turnieju), grajek tez dobry bo przez przypadek nr 2 nie jest i mysle ze jest w stanie to ogarnąc. Wiem ze wszyscy widza Thiema, bo maczka to jego konik, ze rywal tyle grał, że zmeczony może będzie(pomijam masówke bo tez nie lubie tego zjawiska) ale to na tym etapie chyba nie do konca sie sprawdzi. Dzis jest nowy dzień , nowe rozdanie i zaczynamy nie patrząc w tył. Thiem (którego zresztą równiez cenie) nie miał wg mnie az tak mocno trafionych z forma rywali. Alexowi moze troche brakowało motywacji( grał jak zagladało mu w oczy widmo odpadnięcia) . Oboje sa godnymi siebie rywalami ale ja zaryzykuje na Niemca. Nie sadze też ze pojedynek skończy sie dla kogoś w trzech setach, wiec kilka typów:
Thiem-Zverev
Over 3,5 seta kurs 1,48⛔
Over 4,5 seta kurs 3,25⛔
Zverev plus 1,5 seta kurs 1,76⛔
Zverev win kurs 2,54⛔
dokladny wynik 2:3 kurs 7⛔
Debiut w deche????
wszystkie Fortuna.
Pozdrawiam, a jak bedzie przekonamy się.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Juan Martín del Potro @1,61 1xbet ✅✅✅

Długo myślałem nad tym spotkaniem i decyduje się na Argentyńczyka. Po prostu jest lepszym zawodnikiem, a na mączce traci mniej atutów niż Cilic. Do tej pory Delpo bardzo oszczędnie gra, żaden rywal mu nie sprawił kłopotów, wczoraj super mecz z Isnerem, którego w każdym secie łamał.
Cilic gra bardzo schematycznie, nie specjalnie lubi grać na mączce, jego siłowa gra traci na efektywności. Wczoraj bardzo ciężki mecz z Fogiem, który wrócił z 0:2. Nie ma żadnego polotu w jego grze.
H2H zdecydowanie dla Delpo, na mączce wszystkie mecze wygrał. Wiadomo, że z dawnych lat ale w tym roku Argentyńczyk wrócił do formy sprzed lat.
Na pewno w ewentualnym półfinale z Nadalem dużo większe szanse ma Delpo i na pewno mecz byłby bardziej efektowny. Jak sobie przypomnę finał w Federerem na Indian Wells to bardzo chciałbym zobaczyć półfinał Nadal-Del Potro
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Wszystko wskazuje z pozasportowych okolicznosci.ze Thiem dzisiaj przegra ???? wczoraj wygrali sami.faworyci . Myslicie ze Djoko przegra z Cechinatto? ???? masowka na Thiema buki o tym wiedza i zbiora wlasnie to zniwo to jest oczywiste jak to ze ziemia sie kreci.wokol.słońca
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Skoro Większość przegrywa u Buka to. Znaczy że większość zazwyczaj się myli. Tak samo była masowa na shapovalova. Zagrałem wtedy ze przegra i weszlo
Są dwie strony medalu. Większość argumentów sportowych było po stronie Kanadyjczyka.
Może przyjrzyjmy sie masówką, które wchodziły ?
Khachanov K. - Garcia-Lopez G.
Simon G. - Querrey S.
Shapovalov D. - Millman J.
Coric B. - Kohlschreiber P.
Zarówno tutaj ludzie grali, na oddsportalu po +90% ludzi grało a jednak weszło ? Czy tam też grałeś przeciwko, bo masówka ?
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Skoro Większość przegrywa u Buka to. Znaczy że większość zazwyczaj się myli. Tak samo była masowa na shapovalova. Zagrałem wtedy ze przegra i weszlo
Gratulacje, że Ci weszło, ale takie przykłady gdzie masówka wchodzi też można podawać, żeby nie cofać się daleko choćby wczoraj Schwartzman. A czy Shapo był takim wielkim pewniakiem ? Wszyscy wiedzą jaką on ma głowę i jak potrafi się zagotować, grał z również bardzo dobrym Martererem, który postawił się wczoraj samemu Nadalowi, a przed RG pokonał gładko m.in. Fusco czy Schwartza i pokazał, że też umie grać na tej nawierzchni, a Shapo wyszedł jeden turniej gdzie tak na prawdę poza Edmundem nikogo wielkiego nie pokonał, Rzymu nie liczę i wygranych z niepełnosprawnym aktualnie Berdychem i Haase, który teraz dostaje od każdego a i tak miał z nimi problemy. Rok temu nie wygrał meczu na ziemi więc nie wiem czemu ludzie widzieli w nim takiego faworyta.
A co powiecie o Cecchinato +8.5 gema po ok.1.60? Djoko jak już ma to jedno przełamanie to czasem zwyczajnie nie bardzo się wysila na kolejne co pokazał z Dutrą czy Munarem a to chyba słabsi zawodnicy od Włocha. W trzech na cztery jego mecze to handi zostało pokrytę, 2 razy nawet przy 3:0. Z Dutrą 7 gemów, Munar 5 gemów, Bautista 6 gemów i jedynie z Verdasco minimalnie nie weszło bo wygrał 9-cioma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom