>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2020 (27.09.2020-11.10.2020)

Status
Zamknięty.
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Sonego vs Fritz @ 1

Próbuje w kierunku Włocha z kilku powodów. Pierwszym jest to, że gra na swojej ulubionej nawierzchni, drugim jest fakt że w starciach z Fritzem dwukrotnie przegrał na kortach trawiastych, gdzie atutów jednak jest troszkę więcej po stronie Amerykanina... no ALE mamy Wielki Szlem, korty ziemne więc gdzie jak nie w takich okolicznościach się w końcu odkuć i pokazać swoją wyższość? Młodszy Fritz to nie jest jakiś wirtuoz, być może lepszy serwis czy forhend ale na kortach ziemnych tak łatwo ustawić sobie dobrej akcji i łatwego punktu do skończenia nie będzie. Jak dla mnie Włoch będzie bardziej cierpliwy i regularny w wymianach na tej nawierzchni a Amerykanin chcąc szybciej kończyć będzie częściej wyrzucał i zaliczał siatkę. Poza tym Włoch to taki walczak na korcie, jeśli nie będzie szło, będzie musiał gonić wynik, będzie frustracja ale cały czas będzie zmotywowany chcąc odwrócić mecz z kolei Fritz wydaje mi się jeśli dobrze nie zacznie nie czuje że ma przewagę czy jest blisko to ten mecz odda w 3,4 setach, więc odważniej również próbuje.
Sonego i -1,5 seta. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Widziałem w II rundzie zarówno mecz Zvereva z Herbertem, jak i Cecchinatto z Londero. Najpierw o meczu Mishy... gość jest daleki od optymalnej formy, tego co prezentował w US Open. Widać gołym okiem jaką szramę na psychice zostawił u Niemca finał US Open. Porażka z Thiemem, gdy prowadził 2-0 i miał przełamanie w 3 secie... to na każdej psychice zostawiłoby trwały ślad. W meczu z Herbertem Zverev był pasywny i wygrał w mojej opini tylko dlatego, że Herbert popełnił o kilka błędów za dużo w kluczowych momentach, najprościej - spalił się u siebie. Zresztą nie jest to tylko moje zdanie bo komentujący mecz mówili, że ten mecz powinien się skończyć max w 4 setach na korzyść reprezentanta gospodarzy. Stało się inaczej. Misha gra dalej. Póki co...
Teraz parę słów o meczu pełnym długich wymian pomiędzy dwoma niezłymi "ziemniakami". Przez dwa i pół seta Cecchinato był nie do dotknięcia. Grał ofensywnie, trafiał nieprawdopodobne piłki (albo tak była ustawiona kamera ;) ) Potem trafi mu się chwilowy przestój co wykorzystał bardzo zdeterminowany (choć słabszy tego dnia) Londero. W 4 secie górą ponownie był Włoch nie pozostawiając złudzeń kto jest w tym meczu wyraźnie lepszy.
Przechodząc do sedna, a więc meczu Zvereva z Cecchinato. Kurs ponad 3 na Włocha z Mishą, który jest daleki od optymalnej formy, a jego obecna gra coraz mniej pasuje na nawierzchnię ziemną? Prezent od buków? Chętnie spróbuję w kierunku Cecchinato. Ze stawką na zwycięstwo szaleć nie będę, ale +2.5 seta w dublu przyłożę :)

Zverev - Cecchinato
kurs : 3.05
2/10
Mam dla Ciebie złą wiadomość: to nie Mischa będzie dziś grał z Cecchinato tylko jego brat - Alexander Zverev
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zverev często gra pasywnie i taki ma styl po prostu a nie jest to wynik szramy z finału US.Niemiec przed finałem również wolil przebijanki aniżeli grę ofensywna.Serwis słabo mu tu funkcjonuje a bez tego dużo traci.Włoch w końcu odpalił i gra tu bardzo dobrze,również widzę go tutaj wygranego mimo potencjału Sashy.Wg mnie może być 5 setów ale tym razem na korzyść przeciwnika Niemca.

E:

Coria-Sinner

Włoch gra kapitalnie tutaj,Coria solidnie i według mnie pojedynek będzie bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy.Coria bardziej doświadczony jako zawodnik niz Sinner i tutaj głównie upatruje szans Argentyńczyka.Oczywiscie na Szlemach tez Coria nie ma zbytnio obycia ale na cegle na pewno dużo więcej grał niż Sinner.Coria ograł tutaj Paite i Junga w dobrym stylu a gładko z kolei Sinner poradził sobie z Goffinem i Bonzim.Ja tu wietrze niespodziankę i myśle ze Sinner się po prostu spali.

Coria wygra 1s 4
Coria wygra 5,5
Coria wygra seta 1,83

Bet365
 
Ostatnia edycja:
arass1 181,4K

arass1

Użytkownik
Wygląda na to, że Paryżu dzisiaj już chyba nie pograją, ponieważ prognozy pogody nie są za bardzo optymistyczne.
 
M 20

matjenko

Użytkownik
Zverev często gra pasywnie i taki ma styl po prostu a nie jest to wynik szramy z finału US.Niemiec przed finałem również wolil przebijanki aniżeli grę ofensywna.Serwis słabo mu tu funkcjonuje a bez tego dużo traci.Włoch w końcu odpalił i gra tu bardzo dobrze,również widzę go tutaj wygranego mimo potencjału Sashy.Wg mnie może być 5 setów ale tym razem na korzyść przeciwnika Niemca.

E:

Coria-Sinner

Włoch gra kapitalnie tutaj,Coria solidnie i według mnie pojedynek będzie bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy.Coria bardziej doświadczony jako zawodnik niz Sinner i tutaj głównie upatruje szans Argentyńczyka.Oczywiscie na Szlemach tez Coria nie ma zbytnio obycia ale na cegle na pewno dużo więcej grał niż Sinner.Coria ograł tutaj Paite i Junga w dobrym stylu a gładko z kolei Sinner poradził sobie z Goffinem i Bonzim.Ja tu wietrze niespodziankę i myśle ze Sinner się po prostu spali.

Coria wygra 1s 4
Coria wygra 5,5
Coria wygra seta 1,83

Bet365
Nie hejtuje, ani nie krytukuje tego co napisałeś, ale chciałbym Ci tylko zwrócić mała uwagę na to do napisales... Mianowicie cała twoja analiza jest napisana pod typ i to mocno na sile... logicznym jest ze ktoś kto jest starszy o 9 lat rozegrał więcej meczy! Po drugie... uważasz, ze „doświadczenie” z challengerów będzie miało znaczenie?? Tak dla przykładu powiem Ci tylko, ze Coria przez ostatnie 3 lata chyba 2 razy przeszedł przez 1 rundę w turnieju rangi ATP. Dla przykładu nie tak dawno Włoch odprawił Paire 2:0 przegrywając chyba 3 gemy!!!(pisze z głowy ale tak mi się wydaje ze były to 3 gemy). Zwracam tylko uwagę, ze podajesz jakieś argumenty, które w zasadzie są trochę wymyślone na sile.
Co do Zverieva to się zgadzam, chociaż to stwierdzenie, ze woli przebijaniu jest dość dziwne, bo w zasadzie na tym polega gra na kortach ziemnych, które ze względu na panująca aurę są wyjątkowo wolne... I piszesz o przebijance w momencie gdy jego rywal gra dość długie wymiany...
Podkreślam, ze nie chce hejtowal i nic w tym stylu, ale spójrz jeszcze raz na to co napisałeś... trochę takie „masło maślane”....
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 20

matjenko

Użytkownik
Djokovic : Galan Riveros
Typ: handi gem -10,5 Djoko
Kurs : 1,75 BWIN

Ciekawy wywiad po 2 spotkaniu nadala znalazłem na stronie FO. Dużo mówi o specyficznych warunkach i o tym, ze potrzebował spotkania żeby przyzwyczaić się do temperatury i zachowania piłki. Myśle, ze tak samo było z Djokovicem co zreszta pokazał 2 mecz. Teraz na rozpisce Kolumbijczyk, który jest typowym challangerowcem. Czasami próbuje coś tam pograc w turniejach ATP, ale zazwyczaj kończy na kwalifikacjach. Myśle, ze dzisiejszy wynik Nadala napędzi Djokovica i tez pokaże „swój” tenis. Poza tym przy panujących warunkach w Paryżu tacy zawodnicy starać się będą jak najszybciej kończyć mecze. Nie będę się rozpisywał o jakieś dobrej stronie Kolombijczyka, bo widziałem tylko 2 skróty z jego poprzednich meczy i niczego specjalnego nie zobaczyłem.
Typ uzależniony jest tylko i wyłącznie od nastawienia Djokovica, który powinien skończyć go szybko i raczej bez najmniejszych problemów.


FUSCOVISC : Monteiro
TYP: 1
Kurs: 1.5 BWIN

Zdecydowanie idę w kierunku Węgra. Grali ze sobą 1 pojedynek, który skończył się 2:1 dla Węgra, ale jeśli kogoś interesują staty to zdecydowanie w kierunku Fiscovosca. Przejrzałem skróty ich poprzednich występów i o wiele lepsze wrażenie robi na mnie Węgier. MONTEIRO oczywiście nie jest słabym zawodnikiem, ale to kolejny przykład challengerowca. Oczywiście czasami coś tam zagra w turnieju rangi ATP, ale przez ostatnie 2 lata wyszedł mu 1 turniej... To dobitnie pokazuje miejsce w szeregu... Nawet teraz w FO grał z 2 ogórkami i oczywiście wygrał 3:0, ale gra była mocno średnia... Ktoś może powiedzieć ze Basilaszwili to nie jest ogórek... No ok, ale jak inaczej nazwać gościa l, który przegrał ostatnie 10 spotkań nie potrafiąc wygrać nawet seta???
Kurs jak dla mnie zdecydowanie za wysoki, może Węgier sera stracić, bo czasami mu się czajnik gotuje, ale dla MONTEIRO to już jest i tak za wysoki poziom.


Ako 2,62
Gram to za 200€

Easy!!!
 
Ostatnia edycja:
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Djokovic : Galan Riveros
Typ: handi gem -10,5 Djoko
Kurs : 1,75 BWIN

Ciekawy wywiad po 2 spotkaniu nadala znalazłem na stronie FO. Dużo mówi o specyficznych warunkach i o tym, ze potrzebował spotkania żeby przyzwyczaić się do temperatury i zachowania piłki. Myśle, ze tak samo było z Djokovicem co zreszta pokazał 2 mecz. Teraz na rozpisce Kolumbijczyk, który jest typowym challangerowcem. Czasami próbuje coś tam pograc w turniejach ATP, ale zazwyczaj kończy na kwalifikacjach. Myśle, ze dzisiejszy wynik Nadala napędzi Djokovica i tez pokaże „swój” tenis. Poza tym przy panujących warunkach w Paryżu tacy zawodnicy starać się będą jak najszybciej kończyć mecze. Nie będę się rozpisywał o jakieś dobrej stronie Kolombijczyka, bo widziałem tylko 2 skróty z jego poprzednich meczy i niczego specjalnego nie zobaczyłem.
Typ uzależniony jest tylko i wyłącznie od nastawienia Djokovica, który powinien skończyć go szybko i raczej bez najmniejszych problemów.


FUSCOVISC : Monteiro
TYP: 1
Kurs: 1.5 BWIN

Zdecydowanie idę w kierunku Węgra. Grali ze sobą 1 pojedynek, który skończył się 2:1 dla Węgra, ale jeśli kogoś interesują staty to zdecydowanie w kierunku Fiscovosca. Przejrzałem skróty ich poprzednich występów i o wiele lepsze wrażenie robi na mnie Węgier. MONTEIRO oczywiście nie jest słabym zawodnikiem, ale to kolejny przykład challengerowca. Oczywiście czasami coś tam zagra w turnieju rangi ATP, ale przez ostatnie 2 lata wyszedł mu 1 turniej... To dobitnie pokazuje miejsce w szeregu... Nawet teraz w FO grał z 2 ogórkami i oczywiście wygrał 3:0, ale gra była mocno średnia... Ktoś może powiedzieć ze Basilaszwili to nie jest ogórek... No ok, ale jak inaczej nazwać gościa l, który przegrał ostatnie 10 spotkań nie potrafiąc wygrać nawet seta???
Kurs jak dla mnie zdecydowanie za wysoki, może Węgier sera stracić, bo czasami mu się czajnik gotuje, ale dla MONTEIRO to już jest i tak za wysoki poziom.


Ako 2,62
Gram to za 200€
Bardzo ciekawe I prawdopobne,ale jesli ktos chce pograc za mniejsza stawke cos to proponuje jeszcze dodac,ze Berretini straci przynajmniej jednego seta z Niemcem a w meczu Bautista-Busta over 3.5seta
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Djokovic : Galan Riveros
Typ: handi gem -10,5 Djoko
Kurs : 1,75 BWIN

Ciekawy wywiad po 2 spotkaniu nadala znalazłem na stronie FO. Dużo mówi o specyficznych warunkach i o tym, ze potrzebował spotkania żeby przyzwyczaić się do temperatury i zachowania piłki. Myśle, ze tak samo było z Djokovicem co zreszta pokazał 2 mecz. Teraz na rozpisce Kolumbijczyk, który jest typowym challangerowcem. Czasami próbuje coś tam pograc w turniejach ATP, ale zazwyczaj kończy na kwalifikacjach. Myśle, ze dzisiejszy wynik Nadala napędzi Djokovica i tez pokaże „swój” tenis. Poza tym przy panujących warunkach w Paryżu tacy zawodnicy starać się będą jak najszybciej kończyć mecze. Nie będę się rozpisywał o jakieś dobrej stronie Kolombijczyka, bo widziałem tylko 2 skróty z jego poprzednich meczy i niczego specjalnego nie zobaczyłem.
Typ uzależniony jest tylko i wyłącznie od nastawienia Djokovica, który powinien skończyć go szybko i raczej bez najmniejszych problemów.


FUSCOVISC : Monteiro
TYP: 1
Kurs: 1.5 BWIN

Zdecydowanie idę w kierunku Węgra. Grali ze sobą 1 pojedynek, który skończył się 2:1 dla Węgra, ale jeśli kogoś interesują staty to zdecydowanie w kierunku Fiscovosca. Przejrzałem skróty ich poprzednich występów i o wiele lepsze wrażenie robi na mnie Węgier. MONTEIRO oczywiście nie jest słabym zawodnikiem, ale to kolejny przykład challengerowca. Oczywiście czasami coś tam zagra w turnieju rangi ATP, ale przez ostatnie 2 lata wyszedł mu 1 turniej... To dobitnie pokazuje miejsce w szeregu... Nawet teraz w FO grał z 2 ogórkami i oczywiście wygrał 3:0, ale gra była mocno średnia... Ktoś może powiedzieć ze Basilaszwili to nie jest ogórek... No ok, ale jak inaczej nazwać gościa l, który przegrał ostatnie 10 spotkań nie potrafiąc wygrać nawet seta???
Kurs jak dla mnie zdecydowanie za wysoki, może Węgier sera stracić, bo czasami mu się czajnik gotuje, ale dla MONTEIRO to już jest i tak za wysoki poziom.


Ako 2,62
Gram to za 200€

Co do 1 meczu troche martwi fakt, ze Galan gra tu naprawde niezle i spokojnie moze byc 6-3,6-3,6-2 i typ nie wchodzi. Jakby linia byla -9,5 to moznaby zaryzykwoac po tym kursie, a tak to raczej no bet.
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Djokovic : Galan Riveros
Typ: handi gem -10,5 Djoko
Kurs : 1,75 BWIN

Ciekawy wywiad po 2 spotkaniu nadala znalazłem na stronie FO. Dużo mówi o specyficznych warunkach i o tym, ze potrzebował spotkania żeby przyzwyczaić się do temperatury i zachowania piłki. Myśle, ze tak samo było z Djokovicem co zreszta pokazał 2 mecz. Teraz na rozpisce Kolumbijczyk, który jest typowym challangerowcem. Czasami próbuje coś tam pograc w turniejach ATP, ale zazwyczaj kończy na kwalifikacjach. Myśle, ze dzisiejszy wynik Nadala napędzi Djokovica i tez pokaże „swój” tenis. Poza tym przy panujących warunkach w Paryżu tacy zawodnicy starać się będą jak najszybciej kończyć mecze. Nie będę się rozpisywał o jakieś dobrej stronie Kolombijczyka, bo widziałem tylko 2 skróty z jego poprzednich meczy i niczego specjalnego nie zobaczyłem.
Typ uzależniony jest tylko i wyłącznie od nastawienia Djokovica, który powinien skończyć go szybko i raczej bez najmniejszych problemów.


FUSCOVISC : Monteiro
TYP: 1
Kurs: 1.5 BWIN

Zdecydowanie idę w kierunku Węgra. Grali ze sobą 1 pojedynek, który skończył się 2:1 dla Węgra, ale jeśli kogoś interesują staty to zdecydowanie w kierunku Fiscovosca. Przejrzałem skróty ich poprzednich występów i o wiele lepsze wrażenie robi na mnie Węgier. MONTEIRO oczywiście nie jest słabym zawodnikiem, ale to kolejny przykład challengerowca. Oczywiście czasami coś tam zagra w turnieju rangi ATP, ale przez ostatnie 2 lata wyszedł mu 1 turniej... To dobitnie pokazuje miejsce w szeregu... Nawet teraz w FO grał z 2 ogórkami i oczywiście wygrał 3:0, ale gra była mocno średnia... Ktoś może powiedzieć ze Basilaszwili to nie jest ogórek... No ok, ale jak inaczej nazwać gościa l, który przegrał ostatnie 10 spotkań nie potrafiąc wygrać nawet seta???
Kurs jak dla mnie zdecydowanie za wysoki, może Węgier sera stracić, bo czasami mu się czajnik gotuje, ale dla MONTEIRO to już jest i tak za wysoki poziom.


Ako 2,62
Gram to za 200€
Bardzo ciekawe I prawdopobne,ale jesli ktos chce pograc za mniejsza stawke cos to proponuje jeszcze ze Berretini straci przynajmniej jednego seta z Niemcem a w meczu Bautista-Busta over 3.5seta
Co do 1 meczu troche martwi fakt, ze Galan gra tu naprawde niezle i spokojnie moze byc 6-3,6-3,6-2 i typ nie wchodzi. Jakby linia byla -9,5 to moznaby zaryzykwoac po tym kursie, a tak to raczej no bet.
Dlatego bezpieczniej dac under 18.5gema Novaka. Na superbecie kurs 1.5
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Bardzo ciekawe I prawdopobne,ale jesli ktos chce pograc za mniejsza stawke cos to proponuje jeszcze ze Berretini straci przynajmniej jednego seta z Niemcem a w meczu Bautista-Busta over 3.5seta

Dlatego bezpieczniej dac under 18.5gema Novaka. Na superbecie kurs 1.5
Albo mniej niz 26,5 w etoto za 1,55, to wchodzi tez przy czyms w stylu 6-3,6-2,6-3.
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Chce sie jeszcze utwierdzic. Over 3.5 seta w meczu Bautisty z Carreno Busta to chyba pewniaczek.Ciezko wyobrazic sobie ze to spotkanie skonczy sie szybko po 3 setach
 
M 20

matjenko

Użytkownik
Co do 1 meczu troche martwi fakt, ze Galan gra tu naprawde niezle i spokojnie moze byc 6-3,6-3,6-2 i typ nie wchodzi. Jakby linia byla -9,5 to moznaby zaryzykwoac po tym kursie, a tak to raczej no bet.
Z całym szacunkiem, ale Berankis to wyższa półka niż Kolumbijczyk, a dosłownie się po nim przejechał.
Nie obraz się, ale śmieszą mnie takie gdybania, ze spokojnie może być 6:3 6:3... Na jakiej podstawie takie wnioski? Na podstawie meczów Djoko? No chyba nie :D Patrząc na wyniki Djoko można spokojnie przypuszczać ze jakiś set skonczy się 6:1.
Jeśli uważasz, ze challengerowiec będzie wstanie rylko raz na seta tracić podanie z Djoko to widzę, ze wysoko cenisz jego umiejętności....
Jeszcze Ci tylko przypomnę ze Kolumbijczyk bronił 19bp z brytolem, który na ziemi gra tragicznie plis zwycięstwo z Amerykaninem, który wykręcił 52!!!!! niewymuszone błędy w 3 setach 😂
Powiem Ci wprost, ze jeśli wygłaszasz tezę, ze Kolumbijczyk gra tu niezle to jestem pewniej, ze nie widziałeś jego meczu(ja na szybko zobaczyłem skróty). Jeśli Twój przeciwnik popełnia 52 niewymuszone błędy w 3 setach to musiałbyś grać z zamkniętymi oczami, żeby przegrać mecz 😂
I już na sam koniec... Kolumbijczyk w obydwu meczach stosunek wygranych piłek do niewymuszonych błędów miał na minusie... skoro z takimi ogórkami miał minus to z Djokovicem zapowiada się tęgie lanie ☺
Ale jeśli przy takich argumentach dla ciebie to jest NO BET to widocznie wiesz coś „więcej” ☺
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Altmaier-Berretini 1 5 bet365

Włoch mnie nie przekonuje,Altmaier z meczu na mecz coraz lepiej,Włoch będzie mieć pod górkę w tym meczu.Niemcy zawsze grają do końca i Berretini po 5 setach może poleciec.

Anderson-Rublev

Jedyne co bym tu zagrał to Andrtson wygra pierwszego seta i przegra mecz.Rublev tutaj późno wchodzi w mecz,z Querreyem powrócił z 0-2,z Fokina przegrywał w pierwszym secie 4-5* alezabrakło serwisu Hiszpana w kluczowych momentach.

Bautista-Carreno-Busta No Be

Typowy mecz 50/50 choć jakoś bardziej mnie przekonuje Carreno,ale Nie stawiam.

Fucsovics-Monteiro 2 2,62 bet365

Wegier ograł tutaj lepszych rywali niż Brazylijczyk ale Monteiro ma tu bardzo solidne podanie i ciężko będzie Fucsovicsowi wygrać.
Wiadomo ogólnie Węgier lepszy gracz,ogranie na turniejach większej rangi,Monteiro challengerowiec ale z tym serwisem Węgier będzie mieć kłopotów co nie miara.

Bedene-Tsitsipas

Ogólnie no bet jak dla mnie.Tsitsipas wiadomo inna liga ale ilość meczy w ostatnim czasie może zrobić swoje.Co ciekawe grali w tym roku,tyle ze na hardzie i wygrał Słoweniec.Kto wie może Bedene po prostu nie leży Grekowi?Jakbym miał coś gra to za drobne zwycięstwo Bedene.

Garin-Khachanov no bet

Ogólnie bardzie przekonuje mnie Garin,Rosjanin miał farta,ze Vasely tyle psuł i dzięki temu nie było piątego seta ale no bet.

Dimitrov i Djoko tez no bet,obaj wygrają ale jakim wynikiem to nie mam pojęcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 20

matjenko

Użytkownik
Altmaier-Berretini 1 5 bet365

Włoch mnie nie przekonuje,Altmaier z meczu na mecz coraz lepiej,Włoch będzie mieć pod górkę w tym meczu.Niemcy zawsze grają do końca i Berretini po 5 setach może poleciec.

Anderson-Rublev

Jedyne co bym tu zagrał to Andrtson wygra pierwszego seta i przegra mecz.Rublev tutaj późno wchodzi w mecz,z Querreyem powrócił z 0-2,z Fokina przegrywał w pierwszym secie 4-5* alezabrakło serwisu Hiszpana w kluczowych momentach.

Bautista-Carreno-Busta No Be

Typowy mecz 50/50 choć jakoś bardziej mnie przekonuje Carreno,ale Nie stawiam.

Fucsovics-Monteiro 2 2,62 bet365

Wegier ograł tutaj lepszych rywali niż Brazylijczyk ale Monteiro ma tu bardzo solidne podanie i ciężko będzie Fucsovicsowi wygrać.
Wiadomo ogólnie Węgier lepszy gracz,ogranie na turniejach większej rangi,Monteiro challengerowiec ale z tym serwisem Węgier będzie mieć kłopotów co nie miara.

Bedene-Tsitsipas

Ogólnie no bet jak dla mnie.Tsitsipas wiadomo inna liga ale ilość meczy w ostatnim czasie może zrobić swoje.Co ciekawe grali w tym roku,tyle ze na hardzie i wygrał Słoweniec.Kto wie może Bedene po prostu nie leży Grekowi?Jakbym miał coś gra to za drobne zwycięstwo Bedene.

Garin-Khachanov no bet

Ogólnie bardzie przekonuje mnie Garin,Rosjanin miał farta,ze Vasely tyle psuł i dzięki temu nie było piątego seta ale no bet.

Dimitrov i Djoko tez no bet,obaj wygrają ale jakim wynikiem to nie mam pojęcia.
Nie neguje typu, ale mam pytanie odnośnie analizy typu meczu MONTEIRO. Sam przyznajesz, ze miał słabszych rywali, ale jednocześnie zachwycasz się nad jego serisem na tle 2 ogórków? (Balischwili od 10 meczy nie ugrał seta, a Giron na ziemi to jest ogórek jakich mało). Tak tylko pytam jaki sens ma taka analiza?
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam serdecznie, wybaczcie moi drodzy ale jak można kogoś wprowadzać w taki błąd typu Rublev zmęczony, Berretrini bez formy, Tsitsipas niepewny , przecież to są jedne z największych pewniaków na dzisiaj:
Bautista - Carreno, over 3,5seta , 1.55
Totolotek

Anderson- Rublev
Typ : 2
Kurs:1.18
Mam pytanie o to co osiągnął i z kim takim grał Kevin na mączce?on oprócz serwisu nic nie posiada(na tej nawierzchni bynajmniej,dochodzi wiek itp)

Alttmaier - Berrettini 2 , 1.15
Niemiec nie ma żadnych argumentów na Włocha, wygrał z 39 l.Lopezem?Wow!!!!!że Struffem bez formy który na Clayu nic nie osiągnął?

Babos/Mladenovic , 1.08

Bedene-Tsitsipas
Typ:2
Kurs: 1.11

Tsitsipas będzie miał podobny mecz do poprzedniej rundy

Djokovic - Galan Daniel
Typ: under 3,5 seta
Kurs:1.18

Collins - Muguruza
Typ : 2
Kurs: 1.27
Totolotek

Collins przed French open na mączce nic nie grała, mogła odpaść po 3 setach ze słaba Niculescu już w 1 rundzie, Muguruza prawie same finały , w Rzymie dopiero po 3 zaciętych setach z Halep,jest ograna, kursy powinny być ok 1.15 polecam!!!!

Kurs ako 4.34!!!!!pierwszy typ ze znakiem zapytania
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Niemiec nie taki słaby oglądałem mecz i gra bardzo agresywnie a przy tym skutecznie.Wloch już z Harrisem wymęczył wiec było kwestia czasu kiedy poleci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom