>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2020 (27.09.2020-11.10.2020)

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Co sądzicie o Barrere?Francuz coś tam pyka a Dimitrov jak to Dimitrov na clayu poza tym słabiej gra niż na hardzie a kurs piękny na gospodarza.

E: Barrere-Dimitrov

Barerre potrafi grać,Dimitrov talent ale różnie bywa z jego gra.Warunki w Paryżu w tym roku mało komfortowe dla wielu czołowych graczy,sadze,ze Bułgar również będzie mieć problem z aklimatyzacja na francuskiej mączce.Co ciekawe już grali ze sobą w tym roku,tyle ze na hardzie gdzie wygrał Francuz wracając z 0-1 w setach.

Barrere wygra seta 1,83
Barrere wygra mecz 6,00
Barrere wygra po przegraniu 1 seta 13

bet365
 
Ostatnia edycja:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Korda Sebastian - Isner John
2 handicap- 2.5 gemów 1.80 etoto

Najpierw parę słów o młodszym z Jankesów. Młody Korda to syn Petra Kordy, niegdyś 2 rakieta świata a obecnie trener Seby. Aktualnie 20 latek jest na 213 pozycji i dopiero wchodzi w dorosły tenis. Rokowania są dobre bo wygrał juniorski AO, ale profesjonalny tenis to dwie inne bajki. W pierwszej rundzie pokonał żegnającego się powoli Seppiego 3:1 , ale dla młodego to dobry wynik. Podczas tegorocznej edycji US OPEN urwał seta Shapo więc też spoko wynik. Pokonał Simona bez firmy, ale plus a poza tym to bez fajerwerków. Korda ma 196 cm wzrostu , serwis daje mu dużo punktów i jak na swój wzrost w porównaniu do Isnera to jest bardzo zwinny. Sebastian przeszedł kwalifikacje bez straty seta co na młodego tenisistę też jest sporym plusem. John w pierwszej rundzie pokonał gładko innego młodego tenisistę Benchetrit 6:4, 6:1, 6:3.Jeśli Big Dżon wygrywa gładko bez żadnego tie breka i dodatkowo na jego najgorszej nawierzchni czyli ziemi to oznacza, że może powalczyć. Isner w pierwszym meczu dobrze trzymał serwis, obronił 4 szansę na przełamanie. Młodzi tenisiści nienawidzą grać z Isnerem. Często tracą cierpliwość bo przez 40 minut nie ma cienia szansy na przełamanie. John potrafi dobrze returnowac z forhendu. W obronie strasznie kaleczy to fakt. Moim zdaniem maszynka do serwowania wygra ten mecz dość spokojnie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kukushkin-Martinez 2 1,5 Bet365

Ja tutaj nie widzę innej opcji.Hiszpan typowy ziemniak a Kazach na clayu jest po prostu słaby.Fognini to najlepsze nazwisko od lat,które pokonał na mączce Kukushkin.Ja nie widzę inne opcji niż pewne zwycięstwo Hiszpana i wg mnie w trzech setach.

Bublik-Sonego 2 2,3 bet365

Bublik nieobliczalny,Sonego solidny ziemniak.Ukrainiec ograł Gaela ale Francuz bez formy,dodatkowo mnóstwo UE ze strony Monfilsa w tym meczu było.Sonego nie raz i nie dwa pokazywał,ze grać potrafi.W R1 pięciosetowka z niżej notowanym Gomezem ale jak dla mnie Włoch z meczu na mecz będzie grać lepiej a Bublik czasem woli grać efektowniej niż efektywniej.

Wawrinka-Koepfer 1set 2 3,00 bet365

Niemiec gra ostatnimi czasy naprawdę bardzo dobrze i Stas będzie mieć na pewno ciężej niż wskazują na to kursy.Wawrinka kilkanaście dni temu został rozbity przez młodego Musettiego,tutaj ograł Murraya gładko ale Szkot nigdy nie czarował na clayu a,ze najlepsze lata ma za sobą to bym nie patrzył zbytnio na te spotkanie.Wawrinka kilka tygodni wcześniej ogrywał dużo słabszych od Koepfera i to czasem z problemami.Widzac jak gra Niemiec nie mogę przejść obojętnie obok takiego kursu.Zaklad na 1 set bo później może być różnie z kondycja Niemca a także doświadczenie Wawrinki może zaprocentować.Lamaniec 2/1 tez wg mnie mozliwy bardzo.

Sock-Thim 1 6,5 (1s) bet365

Za drobne spróbuje.Sock coś pogrywa a patrząc na dzisiejsze wyniki szanse są.Wiadomo Thiem w mega formie ale może tez wyciągnie z 0-2 jutro jak inni mlodzi Rublev czy Tsitsipas.Typ bardziej życzeniowy ale na pewno nie bez szans.

Gaston-Nishioka 1 3,2 bet365

Nishioka na pewno z dużo większym potencjałem,ale warunki do gry podobne maja.Gaston w trzech setach ograł Janviera a Nishioka sprawił niespodziankę ogrywając Augera również 3-0.Czesto bywa tak,ze jak underdog sprawi niespodziankę,to w następnym meczu sam odpada jako faworyt.Licze,ze takie zrzadzenie losu będzie miało miejsce i tym razem a także,ze mlody Francuz pokaże się tu z dobrej strony.

Korda Isner jak dla mnie no bet.Mlodszy z Amerykanów jest bardzo ambitny,serwować potrafi a forehand funkcjonuje bardzo dobrze.Isner wiadomo świetne podanie,mocny forehand ale co będzie jak podanie zawiedzie?Wtedy według mnie Korda będzie miał większe szanse bo jest jak dla mnie bardziej wszechstronnym graczem i przede wszystkim głodny zwycięstw.

Bardzo jestem ciekawy meczu Ruud-Paul.Paul z pewnością forma zwyżkowa,Ruud gra kapitalnie ostatnimi czasy ale biorąc intensywność ostatnich dni w jego wykonaniu do której nie jest na pewno przyzwyczajony Norweg może mieć spore problemy i te 1,2 bardzo mało zadowalające na Ruuda.4 naPaula do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Sebastian Korda - John Isner 1 @ 2.50

Młody Jankes kozacka forma zbudowania od US OPEN do Roland Garrosa. Od turnieju w Cincinnati prezentuje sie bardzo dobrze. Na twardych kortach kilka bardzo dobrych meczy i pojedynkow z mocnymi rywalami. Na clayu prezentuje sie jeszzce lepiej gdzie przeszedl kwalifikacje w imponujacym stylu bez straty seta. Korda dal sobie rade nawet z potworem challengerowym jakim jest Karatsev co mnie tylko utwierdzilo ze dzisiaj bedzie bardzo ciezkim przeciwnikiem dla Isnera. Pokonanie Seppiego ktory nigdy nie jest latwym rywalem potwierdza tylko forme Sebka Kordy. Najgorsza naweirzchnia dla Isnera ,a przecwinik rowniez potrafiacy dobrze serwowac i wymianach bedzie mial z pewnoscia przewage. Starszy amerykaner bedzie utrzymal serwisy ale jestem przekonany ze Korda doczeka sie swoich szans. Typuje Korde w 4 setach. Uwazam ze Karatsev pokonalby Isnera to jezeli Korda pokonal Karatseva dla mnie wybor jest prosty. Isner po takim kursie jest nie do grania. Albo gracie over albo zwyciestwo Kordy albo tego meczu lepiej nie ruszac. Specyficzne warunki na Rolandzie tylko sprzyjaja niespodziankom , a samym serwisem meczow sie nie wygrywa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Witam wszytkich, chciałem zapytać o poradę. Dzisiaj jesli wszytko dobrze pojdzie na kuponie zostanie mi typ,że Londero ugra seta z Cecchinato. CO o tym myslicie, raczej pewne czy brac w razie w Cashouta? z góry dzięki
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
w H2h 2-1 dla Włocha ale oba wygrane mecze we Włoszech,Londero z kolei wygrał w Argentynie.Pierwszy raz grają na neutralnym terenie i będzie to ciekawy pojedynek.Obaj przed RG nic specjalnego nie grali,Londero pokazał tu charakter wygrywając z Del Bonisem po długim meczu a Marco nie dość,ze gładko przeszedł kwale to potem gładko tez ograł De Minuara,dla mnie no bet.Nie zdzwi mnie 3-0 dla Włocha jak i 3-2 dla Londero.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Benoit Paire - F. Coria typ: 1 @ 1,85 Fortuna ( 79-18 w niewymuszonych błędach i 8 na 8 break pointów przegranych ;) )

Francuz to jeden z większych "wariatów" w tenisowej stawce. W jednym worku z Kyrgios'em i Fognini'm jeśli chodzi o podejście do meczu i zachowanie na korcie. Nawet stwórca tego świata nie wie co temu chłopu przyjdzie do głowy.

Do rzeczy. Paire całkiem dobrze grywa przed swoją publicznością. Mam wrażenie, że u siebie w domu mniej pajacuje, a bardziej skupia się na grze. W RG z reguły mocno walczy i dziś trafia na typowego ziemniaka, ale ze znacznie mniejszymi umiejętnościami niż Francuz. W 1 rundzie Argentyńczyk rozbił Junga 3-0, a raczej się z nim męczył bo było 7-5, 7-6, 7-6, gdzie Jung na kortach ziemnych rozegrał mniej więcej w swojej karierze tyle meczów ile mamy palców na dwóch dłoniach. Mówiąc krótko Coria męczył się, ze słabym rywalem. Paire co prawda też miał rywala, który na korty ziemne przyjeżdża raczej w roli statysty, ale był to dobry mecz dla Francuza na ogranie się, poczucie kortu i wejście w swój rytm gry.

Umiejętności i gra u siebie po stronie Francuza. Na mączce też lubi grywać podobnie jak jego rywal. Jeśli głowa będzie chłodna myślę, że powinien to wygrać.
 
Ostatnia edycja:
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Propozycja na kolejny dzień RG. Tym razem oprę się na grze podwójnej. Deble, które grają ze sobą od dłuższego czasu kontra pary klecone na prędce.
Krawietz/Mies solidny niemiecki debel, raczej nie doskonale naoliwiona maszyna, bo im też zdarzają się wtopy, ale na szlemy przyjeżdżają na ogół przygotowani. Wprawdzie ich ulubioną nawierzchnią jest hard jednak na clay też coś tam pograją. Tym bardziej, że są zgrani ze sobą bo występują w każdym liczącym się turnieju. Za przeciwników w 2 rundzie RG mają Schwartzmana i Corię. O ile Diego jest całkiem niezłym deblistą to Federico nie jest moim zdaniem ani dobrym singlistą, a już tym bardziej deblistą. Młodszemu bratu słynnego Guillermo brakło talentu, typowy rzemiecha na challengery, kwale i turnieje pokroju Buenos Aires. Argentyńczycy zagrają ze sobą drugi raz w życiu. Po raz pierwszy 2 dni temu, gdy pokonali debel Sitak/Zelenay 2-1.
Drugi debel to już jest absolutny hit, może bukmacher o czymś wie o czym ja nie wiem. Rojer/Tecau, klasyczny debel, w dodatku clayowy ma za przeciwników Martineza i Garina. Gości, którzy może nawet średnio się kojarzą z touru.Hiszpan z Chilijczykiem zagrają ze sobą pierwszy oficjalny mecz w karierze. Moim zdaniem mają małe szanse by wyjść z tej konfrontacji zwycięsko. W dodatku zarówno Schwartzman, Coria, jak i Martinez oraz Garin nadal grają w singlu. Do tych dwóch debli dorzucam Berretiniego (-1.5 seta) z Harrisem. Tenisista z RPA już podobno spakowany, gotowy do odlotu do ojczyzny. A tak serio, mimo że clay to nie ulubiona nawierzchnia Włocha to umiejętnościami i doświadczeniem powinien bez problemu ogarnąć zawodnika z RPA, dla którego 2 runda FO to już wielki sukces.

Podsumowując:
Krawietz/Mies - Coria/Schwartzman
kurs: 1.34

Rojer/Tecau -
Garin/Martinez ZWROT
kurs: 1.33

Berretini (-1.5 seta)
- Harris
kurs: 1.21

AKO: 2.156
Forbet
 
Ostatnia edycja:
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Na szybko bo już pograne, więc kilka słów o typach

Vesely - Khachanov - over 33.5 @ 1,57 +
Khachanov na cegle traci dużo ze swoich atutów, w tym roku miał już żenująco słabe mecze na tej nawierzchni. Vesely ma tutaj szansę powalczyć, serwis będzie go pewnie trzymał na dłużej w grze. Stąd też over bo nawet przy trzech setach spokojnie do zrobienia

Harris - Berrettini (-6,5) - 2 @ 1,54 +
kolejny spacerek Włocha? Być może tak, ale wybieram dość bezpieczną opcję, w której potrzebuję jednego przełamania w secie

Fokina - Rublev - over 29,5 @ 1,44 +
Przeszarżowałem z Rublevem ostatnio. Skoro gość który na cegle gra słabo urywa mu dwa sety, to dlaczego młody Hiszpan miałby nie powalczyć. Spodziewam się że jest w stanie urwać seta.

Fucsovics - Vinolas - over 3,5 seta @ 1,54 - (pogratulować Hiszpanowi chłodnej głowy...miał dwa razy seta na widelcu i nie dowiózł do końca)
Trochę nie rozumiem wzrostów na Hiszpana, ale musi iść pieniądz w Węgra skoro się tak dzieje. Nie widzę tutaj gładkiego 3-0 , myślę że powalczą trochę.

Milojevic - Bedene - over 3,5 seta @ 1,45 +
Analogiczna sytuacja jak powyżej, 3-0 w którąkolwiek ze stron raczej nie będzie

Lajovic - Anderson - over 3,5 seta @ 1,49 +
Anderson zrobił niespodziankę w 1 rundzie, zresztą uważam go i tak za najmniej drewnianego z drewnianych, powinien dać radę urwać seta. Lajovic jak zawsze cieniuje, ale jak przychodzi mączka to jest zawsze groźny dla każdego, myślę że chłopaki pograją trochę.
 
Ostatnia edycja:
M 1

marcinhh

Użytkownik
Ja sie zastanawiam czy nie pograć wygranej Martina. Jak do tej pory mieliśmy całkiem sporo niespodzianek więc czemu nie tym razem... Kurs 6,0 jest dość kuszący...
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Widziałem w II rundzie zarówno mecz Zvereva z Herbertem, jak i Cecchinato z Londero. Najpierw o meczu Sashy... gość jest daleki od optymalnej formy, tego co prezentował w US Open. Widać gołym okiem jaką szramę na psychice zostawił u Niemca finał US Open. Porażka z Thiemem, gdy prowadził 2-0 i miał przełamanie w 3 secie... to na każdej psychice zostawiłoby trwały ślad. W meczu z Herbertem Zverev był pasywny i wygrał w mojej opini tylko dlatego, że Herbert popełnił o kilka błędów za dużo w kluczowych momentach, najprościej - spalił się u siebie. Zresztą nie jest to tylko moje zdanie bo komentujący mecz mówili, że ten mecz powinien się skończyć max w 4 setach na korzyść reprezentanta gospodarzy. Stało się inaczej. Sasha gra dalej. Póki co...
Teraz parę słów o meczu pełnym długich wymian pomiędzy dwoma niezłymi "ziemniakami". Przez dwa i pół seta Cecchinato był nie do dotknięcia. Grał ofensywnie, trafiał nieprawdopodobne piłki (albo tak była ustawiona kamera ;) ) Potem trafi mu się chwilowy przestój co wykorzystał bardzo zdeterminowany (choć słabszy tego dnia) Londero. W 4 secie górą ponownie był Włoch nie pozostawiając złudzeń kto jest w tym meczu wyraźnie lepszy.
Przechodząc do sedna, a więc meczu Zvereva z Cecchinato. Kurs ponad 3 na Włocha z Sashą, który jest daleki od optymalnej formy, a jego obecna gra coraz mniej pasuje na nawierzchnię ziemną? Prezent od buków? Chętnie spróbuję w kierunku Cecchinato. Ze stawką na zwycięstwo szaleć nie będę, ale +2.5 seta w dublu przyłożę :)

Zverev - Cecchinato [edit: cóż zrobić, postawiłem na gościa z jeszcze słabszą psychą niż Niemiec...w 2 secie Włoch ma 5-4, 30:00 i własne podanie, po czym wypier... 4 piłki w aut]
kurs : 3.05
2/10


Zverev - Cecchinato (+2.5 seta)
kurs : 1.39

w dublu z

Świątek - Bouchard
kurs: 1.53

AKO: 2.12
7/10
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP French Open
Godzina: 11:00
Spotkanie: Ruud - Thiem
Typ: Powyżej 3.5 seta
Kurs: 2,07
Bukmacher: Fortuna
French Open powoli się rozkręca i dziś w 1/16 finału ciekawie zapowiadające się Spotkanie pomiędzy zwycięzcą ostatniego wielkiego Szlema a młodym dobrze zapowiadającym się Ruudem. Dziś idę w to że Thiem straci seta, w ostatnim meczu brakło bardzo niewiele i Sock mógł urwać seta 3 rakiecie świata. Norweg na clayu radzi sobie bardzo dobrze, miał bardzo ciężkie chwilę w meczu z Paulem w ostatniej rundzie ale pod kątem mojego typu to bardzo dobrze ze przed tak ważnym meczem nie wszystko poszło zgodnie z planem i o awansie do następnej rundy zadecydował 5 setowy pojedynek. Jest takie fatum turniejów ranki ATP że jeśli ktoś wygrywa to w następnym wypada słabo, nie wiem czy Thiem może to przegrać ale uważam że wcale nie musi to być jednostronne spotkanie. Ruud w ostatnim czasie ogrywal wielu świetnych tenisistów, Fognini, Berretini czy Chaczanow to tylko kilku z listy którzy musieli uznać wyższość norwega. Clay to nawierzchnia na której Ruud wygląda bardzo dobrze, dobrze serwuje, czyta przeciwnika i co najważniejsze nie boi się zaryzykować wtedy gdy jest pod kreska. Przegrana Thiema była by spora niespodzianka ale ja nie będę tak odważny i zagram na minimum 4 sety, ten turniej jest dziwny, zasady bezpośrednio wpływają na cały turniej przez co jest tak wiele niespodzianek. Dość prawdopodobny jest wynik 3:1 dla Thiema ale nie można wykluczyć 5 setowki czego z pewnością wielu kibiców sobie życzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom