>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2020 (27.09.2020-11.10.2020)

Status
Zamknięty.
M 20

matjenko

Użytkownik
Djokovic : Galan Riveros
Typ: handi gem -10,5 Djoko
Kurs : 1,75 BWIN

Ciekawy wywiad po 2 spotkaniu nadala znalazłem na stronie FO. Dużo mówi o specyficznych warunkach i o tym, ze potrzebował spotkania żeby przyzwyczaić się do temperatury i zachowania piłki. Myśle, ze tak samo było z Djokovicem co zreszta pokazał 2 mecz. Teraz na rozpisce Kolumbijczyk, który jest typowym challangerowcem. Czasami próbuje coś tam pograc w turniejach ATP, ale zazwyczaj kończy na kwalifikacjach. Myśle, ze dzisiejszy wynik Nadala napędzi Djokovica i tez pokaże „swój” tenis. Poza tym przy panujących warunkach w Paryżu tacy zawodnicy starać się będą jak najszybciej kończyć mecze. Nie będę się rozpisywał o jakieś dobrej stronie Kolombijczyka, bo widziałem tylko 2 skróty z jego poprzednich meczy i niczego specjalnego nie zobaczyłem.
Typ uzależniony jest tylko i wyłącznie od nastawienia Djokovica, który powinien skończyć go szybko i raczej bez najmniejszych problemów.


FUSCOVISC : Monteiro
TYP: 1
Kurs: 1.5 BWIN

Zdecydowanie idę w kierunku Węgra. Grali ze sobą 1 pojedynek, który skończył się 2:1 dla Węgra, ale jeśli kogoś interesują staty to zdecydowanie w kierunku Fiscovosca. Przejrzałem skróty ich poprzednich występów i o wiele lepsze wrażenie robi na mnie Węgier. MONTEIRO oczywiście nie jest słabym zawodnikiem, ale to kolejny przykład challengerowca. Oczywiście czasami coś tam zagra w turnieju rangi ATP, ale przez ostatnie 2 lata wyszedł mu 1 turniej... To dobitnie pokazuje miejsce w szeregu... Nawet teraz w FO grał z 2 ogórkami i oczywiście wygrał 3:0, ale gra była mocno średnia... Ktoś może powiedzieć ze Basilaszwili to nie jest ogórek... No ok, ale jak inaczej nazwać gościa l, który przegrał ostatnie 10 spotkań nie potrafiąc wygrać nawet seta???
Kurs jak dla mnie zdecydowanie za wysoki, może Węgier sera stracić, bo czasami mu się czajnik gotuje, ale dla MONTEIRO to już jest i tak za wysoki poziom.


Ako 2,62
Gram to za 200€

Easy!!!


 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
A kij z tym turniejem. Na jutro gram Krejcikovą i Sonego. Logiki próżno w tym szukać, więc lepiej wybrać wyższe kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Nadal - Korda
under 25,5 gemów @ 1.82 +

Wszyscy wiemy o co chodzi, młody też wie, dlatego już pewnie spakowany do wyjazdu. Świdrujące forhendy i takie tam, tego mu nawet stary nie przewinie jak się zachować w meczu z Nadalem. Rafa jeńców nie bierze, litości nie ma, dlatego 7 gemów to maks, a spodziewam się że ugra może z 4.

Zverev - Siner
over 3,5 seta @ 1,54 +

No i miał się Niemiec pomęczyć z poprzednim Włochem, a pozamiatał chłopaka bardzo szybko. Sinner jednak jest tutaj jeszcze bez straty seta, Goffin był z nim bez szans, zapowiada się ciekawy mecz i wydaje mi się że stosunkowo długi

dubel z tego @ 2,80 gram
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

kwanke

Użytkownik
Nadal - Korda
under 25,5 gemów @ 1.82

Wszyscy wiemy o co chodzi, młody też wie, dlatego już pewnie spakowany do wyjazdu. Świdrujące forhendy i takie tam, tego mu nawet stary nie przewinie jak się zachować w meczu z Nadalem. Rafa jeńców nie bierze, litości nie ma, dlatego 7 gemów to maks, a spodziewam się że ugra może z 4.

Zverev - Siner
over 3,5 seta @ 1,54

No i miał się Niemiec pomęczyć z poprzednim Włochem, a pozamiatał chłopaka bardzo szybko. Sinner jednak jest tutaj jeszcze bez straty seta, Goffin był z nim bez szans, zapowiada się ciekawy mecz i wydaje mi się że stosunkowo długi

dubel z tego @ 2,80 gram
Ja pograłem że korda ugra 8 gemów
zverev sinner - zgadzam się - będzie ciekawie
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Panowie co Iga wyprawia wielkie brawa!!!!!! Nie sądzicie że linia 25 w meczu Nadala jest trochę mała, ogladaliscie może mecze Kordy w całości ,stać chłopaka na pokrycie?chciałbym grubo sprobowac
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Panowie co Iga wyprawia wielkie brawa!!!!!! Nie sądzicie że linia 25 w meczu Nadala jest trochę mała, ogladaliscie może mecze Kordy w całości ,stać chłopaka na pokrycie?chciałbym grubo sprobowac
Według mnie nie ma żadnych argumentów, bo niby jakie ma mieć taki gołowąs jak Korda, skoro to jest dla niego pierwszy turniej rangi ATP na cegle? Gra z absolutną legendą gry na tej nawierzchni, nawet jakby szukał na siłę argumentów. Ja bym w to nie wchodził, sam mam pograny under i liczę że tutaj niespodzianki nie będzie. Wszystko zależy od tego jak podejdzie do meczu Nadal, Korda może tylko wyjść i czekać na wyrok.
 
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Obejrzałem mecz Diego z Sonego od połowy drugiego seta i naprawdę jak ktoś taki jak Włoch doszedł tak daleko. Gość nie potrafi się poruszać na mączce, do wielu piłek nie ruszał wogóle, ciągłe akcje serve and volley i łatwe mijanki ze strony Diego. Kilku prostych piłek nie potrafił przebić. Jeżeli ktoś oglądał od początku to czy włoch brał jakiś medical albo mu coś dolegało bo aż niemożliwe by tak słabo grać. Schwarzman łatwo w kolejnej rundzie i może tu namieszać bo na razie sie nie przemęcza.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Co ten Gaston?Tak dobrze czy Thiem siadł? Ogląda ktoś ?
Tak ja ogladłaem i Thiem zagrał pod publiczke bo dzisiejsze mecze wszystkie krótkie bez emocji wiec organizatorzy poprosili go zeby dał show i pozwolił troche Gastonowi pograc . Thiem troche poaktorzył słabo mu to wyszło strasznie bo robił takie błedy jak junior na swoim 1 w zyciu szlemie tylko po to zeby Gaston wygrał te dwa sety wiadomo było o co chodzi.co sie ludzie napodniecali na forach i przed telewizorom to nikt im nie zabierze a przeciez w sporcie o to chodzi. a przy okazji ile ludze w Gastona na zywo pieniedzy wpakowali to juz nawet nie bede pisal:)
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Pablo Carreno Busta vs Daniel Altmaier 1,21 vs 4,75 (etoto).

Nie bardzo rozumiem te kursy, niemiec jeszcze nie stracil seta a Pablo meczyl sie ostatnio w 5 setowym boju, w ktorym juz mogl odpasc. +2,5 tez swietny kurs do dubla - 1,62. Co myslicie ?
Post automatycznie złączony:

I kolejny, podobny kursowo mecz

Marton Fucsovics vs Andrey Rublev 4,9 vs 1,21 (etoto)

Sytuacja prawie analogiczna aczkolwiek Marton stracil 1 seta z Medim, tylko kto by z nim seta nie stracil ? Andrey prawie odpadl z
Querrey'em, potem stracil seta z Fokina. + 2,5 1,62 wyglada niezle.

W zwiazku z tym proponuje dubel:

Marton Fucsovics +2,5 - 1,62
Daniel Altmaier +2,5 - 1,62

AKO 2,62


I za mniejsza stawke

Marton+Daniel win AKO 23,27

i

Marton+Daniel win -1,5 AKO 52,56 - to za drobne, ale szanse wejscia wcale nie sa takie mikroskopijne, jak maja wygrac to czesto bedzie to 3-1 lub 3-0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pablo to wygrał w 4 setach i to nie byle kim bo Bautista.Wczesniej 2x3-0 z Pella i Millmanem wiec coś Ci się pomieszało ;) Niemiec gra tu dobrze,serwis go nie zawodzi a i gra z głębi kortu nie byle jaka.Hiszpan zwłaszcza na ziemi mocniejszy i dużo bardziej doświadczony jeśli chodzi o większe turnieje ale Niemca na przynajmniej seta na pewno stać.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Pablo to wygrał w 4 setach i to nie byle kim bo Bautista.Wczesniej 2x3-0 z Pella i Millmanem wiec coś Ci się pomieszało ;) Niemiec gra tu dobrze,serwis go nie zawodzi a i gra z głębi kortu nie byle jaka.Hiszpan zwłaszcza na ziemi mocniejszy i dużo bardziej doświadczony jeśli chodzi o większe turnieje ale Niemca na przynajmniej seta na pewno stać.
Mialo byc w 4 setowym boju ;-).
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Fucsovics wygra 1 seta 3,5
Altmaier wygra 1 seta 3,5 bet365

Oba typy za mniejsza stawkę bo ciężko coś tu grubiej przyłożyć ale wg mnie przynajmniej jeden powinien wejść.

Rublev czesto goni wynik i często późno wchodzi w mecz a Węgier grać potrafi to imo warto spróbować.

Ogolnie na Niemca chciałem odstawić na cały mecz ale obawiam się wybiegania i doświadczenia Hiszpana.Pierwszy set na korzyść Niemca dużo bardziej realny jak dla mnie niż końcowe zwycięstwo.Altmaier musi tu wejść dobrze w mecz by mieć szanse.Serwis funkcjonuje a i w wymianach z chociażby Berrettinim radził sobie dobrze.

Dimitrov-Tsitsipas tutaj no bet
Jak dla mnie tu może być wszystko,Bulgar gra dobrze,Grek lata od piłki do piłki,jest mega zmotywowany ale jak Dimitrov będzie miał swój dzien to kondycja i umiejętności Stefano mogą nie wystarczyć.

Djoko-Khachanov

Djoko takiego rywala tutaj jeszcze nie miał ale pytanie jest nie czy wygra tylko w jakim stosunku.Khachanov mocny fizycznie i ta jego siła może zaowocować.Dwa lata temu w Paryżu Karen ograł Djokovica 2-0,wiadomo inna nawierzchnia inny Djokovic ale może coś w tym jest.

Zaryzykuje seta Khachanova po 3,25 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 860

fasolkin

Użytkownik
Fucsovics +1,5 seta. 2,92
Over 4,5 seta 4,25
Fortuna

Nie wiem dlaczego buki aż tak mocno faworyzują Rubleva.. Miał już duże kłopoty w 1r z Querreyem i nie zdziwię się, a wręcz oczekuję problemów rosjanina i dzisiaj.. Węgier w formie i nawet nie zdziwię się jak po prostu wygra mecz. 5,0. Mało stosunkowo 5 setowek w turnieju i tutaj można celować właśnie w takie rozstrzygnięcie..
Nie szukam na siłę kursów, ale takie mam przeczucie..
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Sinner - Nadal
Typ: over 27,5 gema
Kurs: 1.68

Witam serdecznie, coraz ciekawiej się robi w Paryżu, po obejrzeniu meczu Zvereva z Jannickiem tylko czekałem jakie kursy będą wystawione u buków na poszczególne zakłady, gdy zobaczyłem powyższy zniedowierzalem!!!!
Ok król mączki to jedno ale co wyprawia młody Włoch na korcie to jest szok, serwis, piękny forhend,backhand, brakuje ogrania na turniejach, bo niby jak skoro ma dopiero 19lat, to jest olbrzymia przewaga widzieć i poznać grę drugiego zawodnika(dobrze wiemy ile razy się spotykał z Djokiem czy King Rogerem)z innymi zawodnikami po 50,100razybw szlemach,to jest praktyka,młody to będzie dopiero zdobywał, ale uważam że mimo wszystko zdobedzie ten over, nie boi się drugiego przeciwnika i to na plus, polecam ten typ na SERIO

Trevisan-Świątek
Typ: 2
Kurs:1.18
Totolotek

Oglądałem mecz Włoszki z Gauff, gdyby niewymuszone,głupie pod koniec błędy Amerykanki to Włoszki by już nie bylo,jest waleczna to fakt,to jej turniej życia, ale pułapu nie przeskoczy,są granice,jej przebijanie jest wolniejsze od Igi,nie nadąży dziewczyna, zmęczenie da znać o sobie a o psychikę Igi jestem pewny że nie będzie myślała że ma półfinał przed sobą,tylko skupi się na meczu i bombardowaniu słabej Trevisan, polecam do dubla!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
To i ja pobawię się w typowanie.

Według mnie dziś Altmeier pożegna się z turniejem. Carreno-Busta jest chyba w życiowej formie. Pokazał w meczu z Bautistą, że pokonanie Shapowalowa na US Open nie było przypadkiem i na cegle stać go tu być może nawet na półfinał. TAK, uważam, że jest w stanie powalczyć z Djokovicem na tej nawierzchni. Każdy inny wynik niż 3-0 dziś będzie dla mnie wielką niespodzianką.
Altmaier wygra przynajmniej jeden set: nie @2,13

Szczęścia upatruję również w pojedynku Nadala z Sinnerem. Uważam, że pogromca Zvereva jest w stanie ugrać średnio po 3-4 gemy w secie. Choć po cichu liczę na dużo więcej, gram jednak bezpiecznie, w końcu Rafa to Rafa.
Sinner - Nadal liczba gemów 27.5+ @1,65

Ostatni typ w tym trebelku to czyste zwycięstwo Thiema. Schwartzmann może i jest w gazie, ale na zwycięzcę poprzedniego szlema, dodatkowo na tej nawierzchni to chyba za mało. Nie dam się zwieść pięciosetówką z Francuzem graną być może pod publikę i nie wierzę, aby z formą Dominika było coś nie tak.
Schwartzman - Thiem 2 @1,52

Całkowity kurs 5,34
 
Ostatnia edycja:
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Kogo upatrujecie jutro jako faworyta w meczu Tsitsipasa z Rublevem? Moim zdaniem Grek bez wiekszych problemow upora sie z Rublevem. Seta pewnie straci bo to typ zawodnika jak Zverev czy wlasnie Rublev czyli troche niestabilni psychicznie zawodnicy. Co wy myslicie o tym spotkaniu
Pozdro
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam ponownie, moi drodzy mam coraz większe przeczucie co do jutrzejszego meczu Sinnera, wiem że wiele było takich meczów ,człowiek oczekiwał niespodzianki a kończyło sie jak zwykle(jak zawsze), po staremu, ale jutro będzie inaczej , młody kompletnie się nie boi, wali jak natchniony, i jeśli jutro z psychika będzie bez zmian to napsuje krwi Rafaelowi, wiecie że czasami ma się takie przeczucie, tak jak wcześniej z Iga czy w meczu ze Zverevem, polecam grubo over 27,5 gema + jutro Iga ,całkowicie daje nam 1.98!!!!!!!!baaaaaardzo prawdopodobne
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom