>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2020 (27.09.2020-11.10.2020)

Status
Zamknięty.
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Federer i Nadal - 20 szlemow
Djokovic - 17 szlemow

Na ten rok koniec wyscigu. Od stycznia, jesli covid nie pokrzyzuje czegos, ciag dalszy.

Wezcie nie spamujcie - to ze jeden zachowuje sie jak arogancki g.....rz to badzcie madrzejsi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Nie ma co kopać leżącego, ale należało by Ci się. Twoja arogancja została nagrodzona. Spodziewałem się zupełnie innego meczu jak każdy ale to nie zmienia faktu, że cysterna dzisiaj jedzie na złom.
O to to. Też jestem za trzymaniem poziomu, ale taki zimy prysznic gościowi się przyda. Po co było się tak napinać? :) Brawo dla Nadala, bo choć nie biega już tak szybko jak przed laty to wciąż nie może go nikt zdetronizować na clay'u. Napiszę więcej, dopóki on nie odejdzie na emeryturę to nie wykluczone że przez kolejne kilka lat będzie wygrywać turniej na kortach Rolanda Garrosa. Piękna historia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
O to to. Też jestem za trzymaniem poziomu, ale taki zimy prysznic gościowi się przyda. Po co było się tak napinać? :) Brawo dla Nadala, bo choć nie biega już tak szybko jak przed laty to wciąż nie może go nikt zdetronizować na clay'u. Napiszę więcej, dopóki on nie odejdzie na emeryturę to nie wykluczone że przez kolejne kilka lat będzie wygrywać turniej na kortach Rolanda Garrosa. Piękna historia :)
A może wypowiesz się na temat występu Tsitsipasa w turnieju, bo przy okazji Hamburgu twierdziłeś że nic nie ugra.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Śmieszą mnie tutaj niektórzy jeden pisze, że Nadal rozjedzie każdego, bo jest królem tutaj a drugi pisze, że Djoko cwaniactwem doszedł do finału no po prostu poezja. A no i na smaczek jeszcze piszą, że jak przegra Hiszpan to będzie to tylko efekty słabej dyspozycji albo kontuzji a można jeszcze czymś innym przegrać? Djoko jutro zamknie mordy tutaj co poniektórym a mi da cysternę pełną szmalu.
🤣🤣🤣🤣
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
A

A co ugral? Buahahah
Zamiast posypać głowę popiolem i przyznać że z Djokerem się pomyliłeś to ty dalej brniesz w swoją iluzje rzeczywistości.
A co do Tsitsi to chodziły tutaj głosy przy okazji turnieju w Hamburgu ze tam będzie sobie zyly pruł bo w Rolandzie i tak poza 3-4 rundę nie wyjdzie. Jak się okazało, o czym też wcześniej pisałem był w top4 turnieju. Zapewne w przyszłości na clayu też będzie sie częściej liczył. Ale póki gra RAFA to inni mogą wygrywać madyty Rzymy i inne Hamburgi a w Paryżu 1 miejsce jest już zarezerwowane.
I tak dziś RAFA pokazał miejsce w szeregu Djokerowi na Rolandzie. Zapewne w Australii Djoko będzie miał okazję się odegrać.
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Nie będę reagował na hejt bo jest na żenującym poziomie. Fakt jest taki, że jednak clay nie jest dla Djoka a 2 fakt jest taki, że 3/4 szlemów jest rozegrywanych na kortach gdzie Nadal gówno znaczy i kwestią czasu jest gdy liczba zdobytych szlamów będzie 23 djoko 21 fed i 22 nadal taka prawda. Djoko jest najlepszy i taka prawda
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie będę reagował na hejt bo jest na żenującym poziomie. Fakt jest taki, że jednak clay nie jest dla Djoka a 2 fakt jest taki, że 3/4 szlemów jest rozegrywanych na kortach gdzie Nadal gówno znaczy i kwestią czasu jest gdy liczba zdobytych szlamów będzie 23 djoko 21 fed i 22 nadal taka prawda. Djoko jest najlepszy i taka prawda
Ja uważam, że z wielkiej trójki jednak Nadal będzie górą jeśli chodzi o wygrane szlemy. Nadal pewnie jeszcze coś dołoży, Federer już raczej nie, zresztą w przyszłym roku chyba ogłosi zakończenie kariery. Djokovicowi wygrywanie szlemów łatwo nie będzie przychodzić. Młodzi są coraz lepsi: Medvedev, Tsitsipas, Thiem, Zverev.

W przyszłym roku dwa wygrane szlemy przez Djokovica to jest raczej absolutny max, a w następnych latach może już nie wygrać żadnego. Teraz jeszcze jest najlepszy, ale ciągle ma jakieś problemy z kontuzjami i pod tym względem będzie coraz gorzej. Djoko to nie jest Federer, że jeszcze przed 40-stką może wymiatać. Przy jego stylu gry zdrowie i wytrzymałość to jest podstawa i jak z tym będzie gorzej, to będzie źle.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam serdecznie, z całym SZCZERYM szacunkiem dla Wszystkich użytkowników , każdy ma swojego ulubieńca, mimo że nie przepadałem za Hiszpanem i nie przepadam to uważam że jest królem tej nawierzchni,ale tylko tej,mistrzem jest Roger, padają nazwiska Zverevów,Thiemów, czemu nie ma wzmianki o młodym Wlochu który prowadził 6-5 przy serwisie i inaczej by się to potoczyło gdyby nie cwaniactwo Rafaela, przez ta myśl że prowadzi(brak ogrania na turniejach)-chlopak ma 19 lat, zjadł Zvereva,Goffinaa(m.in), tenis to nie tylko treningi,ogranie na turniejach, doświadczenia(kiedy zagrać skrota,kiedy loba,jak się ustawić)Włoch ma prawo tego jeszcze nie mieć,ale wierzcie mi że będzie lal po wielkim Rogerze takiego Nadala i Djokovica ,szkoda tylko że akurat zacznie gdy już się będą szykować do odejścia, Brawa dla Igi, taki tenis chce się oglądać w przeciwieństwie do poprzedniczki,pzdr
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Chciałbym dodać że nieładnie tak się teraz śmiać z przegranego, znam ten ból (np. na 4 kuponach Coric z kursem 1.13 w minionym Rolandzie, co najgorsza tylko on nie wszedł, z , można powiedzieć amatorem, nie życzę tego nikomu, a to że przed meczem sobie ktoś pisał o cysternach itp to niech sobie pisze ja mu nigdy nie będę za to życzył przegranej, pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
A może wypowiesz się na temat występu Tsitsipasa w turnieju, bo przy okazji Hamburgu twierdziłeś że nic nie ugra.
Myliłem się, to prawda. Posypuję głowę popiołem. Tsitsipas zagrał dobry turniej szkoda że nie wyjeb.. Djoko w półfinale bo może być przynajmniej sam finał był ciekawszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom