>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2020 (27.09.2020-11.10.2020)

Status
Zamknięty.
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Muszę przyznać że dziwi mnie przekonanie co do wygrania Nadala w finale. Na początek chciałbym zaznaczyć, że według wyliczeń topspiny Nadala odbijają się o około 7 cm niżej co jest ogromną różnicą i Djokovic może to wykorzystać. 2 to oczywiście pogoda która jest dużo inna niż zwykle w tym turnieju było. Co do drogi obu zawodników to Djokovic miał trudniejszą wesług mnie. W 1/8 solidny Chaczanov potem Busta i ostatnio świetnie grający Tsitsipas z którym Serb wygrał 3:2 a powinien wygrać 3:0 i te dodatkowe sety mogą wyjść w finale ale nie muszą. Nadal z kolei grał pierwsze 4 rundy z ogórkami jak to zwykle ostatnio bywało w turniejach a potem młokos Sinner dla którego był to debiut w 1/4 i i tak jakby nie głowa to minimum seta mógł spokojnie ugrać. W 1/2 Schwartzman który popełnił 48 niewymuszonych błędów przy 24 kończących a i tak nawiązał walkę w 3 secie.
Co do H2h obu panów to jest 29-26 dla Novaka a na cegle 15-7 dla Nadala ale ostatnie 15 meczów na cegle to co ciekawe tylko 8-7 dla Nadala. Nadal nie wygrał w szlemie z Novakiem od 2014 roku. W French Open Djokovic już raz pokonał nie w pełni dysponowanego Nadala ale mimo wszystko a w 2013 roku był o krok od pokonania Nadala w formie. Jeśli pokonywał już Nadala na cegle w wiele trudniejszych dla siebie warunkach jak i był blisko pokonania topowego Nadala w Paryżu myślę że może to zrobić i tutaj.
Ogólnie sytuacja przypomina mi zeszły rok i Australian Open gdzie też Nadal bił każdego do finalu był faworyzowany także na forum a w finale Serb pokazał mu miejsce w szeregu. Tutaj może być podobnie dlatego typowanie Nadala z taka pewnością po średnim kursie uważam za ryzykowne.
+3.5 seta wydaję się najpewniejsze a i Djokovic +1.5 też nie wygląda źle
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Djokovic mógłby pokonać Nadala, ale musiałby być w swojej najwyższej formie, a jak jest to każdy, kto oglądał, wie. Po niewykorzystanym MP z Tsitsipasem i przegraniu z nim 3. seta nie zdziwiłbym się, gdyby przegrał, bo nie dało się oglądać jego błędy i zmagania z siatką. Grek nie wytrzymał kondycyjnie, co u Nadala nie miałoby miejsca. Diego z Rafaelem grał o niebo lepiej niż Stefanos. Do tego dochodzi problem z szyją i ramieniem u Novaka, a 5-setówka w półfinale napewno go nie podleczyła i w finale łatwo mu nie będzie. Kurs na Nadala owszem jest ryzykowny, ale gdy ogląda się jego grę, może i nie na jego najwyższym poziomie, to i tak jest to gra pewniejsza od Serba i trudno mi sobie wyobrazić, aby tak waleczny tenisista jak Hiszpan, na swojej nawierzchni, mógł dziś przegrać finał z zawodnikiem, któy prezentuje dla mnie formę spadkową. Gdyby naprawdę nie prezentował się tak dobrze, przegrałby z Diego, który na FO wystrzelił z formą i był to jego życiowy turniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
To jest finał i nie wiem jak ktoś może pisać, że jeden albo drugi jest pewniakiem czy jakimś wielkim faworytem. Nikt nie zaprzeczy, że Nadal jest najlepszym tenisistą w historii na clayu. Nikt nie zaprzeczy, że Djokovic ogólnie jest najlepszym tenisistą w historii biorąc pod uwagę całokształt(czyli wliczając w to wytrzymałość, psychikę i genialną grę w najważniejszych momentach). W takim meczu zadecyduje po prostu dyspozycja dnia i szczęście w kluczowych momentach. Ta pięciosetówka Djokovica nie powinna mieć żadnego znaczenia, bo to nie było jakieś bardzo długie spotkanie. Gdyby grał ponad pięć godzin, to może wtedy jakieś znaczenie by to miało.

Sam zagrałem dokładny wynik 3:2 Djokovic, ale to tylko moje przeczucie. Według mnie kursy wystawione są prawidłowo. Gdyby turniej odbywał się w normalnym okresie, to Nadal byłby wyraźnym faworytem. Obecnie Djokovic ma całkiem duże szanse na zwycięstwo.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Przede wszystkim Nadal to jest zupelnie inny Nadal niz 2-3 sezony temu w Rolandzie. Ja uwazam, ze jesli chodzi o aspekt pieniedzy w tym meczu to gralbym over 3,5 seta bo nie sadze, ze ktos to wezmie 3:0...bardzo malo prawdopodobne. Mysle, ze mecz wygra Djokovic, ale finalow sie nie obstawia :)
Jest dzis cala masa lepszych meczow tenisa do obstawienia, ktore wlasnie trwaja.
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Kolega co zalewal ta cysternę do fulla jak narazie chyba mozesz odkręcać zawór zeby trochę upuścić... Nadal rozpoczal z impetem zobaczymy dalej
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
wojtii1 76

wojtii1

Użytkownik
Śmieszą mnie tutaj niektórzy jeden pisze, że Nadal rozjedzie każdego, bo jest królem tutaj a drugi pisze, że Djoko cwaniactwem doszedł do finału no po prostu poezja. A no i na smaczek jeszcze piszą, że jak przegra Hiszpan to będzie to tylko efekty słabej dyspozycji albo kontuzji a można jeszcze czymś innym przegrać? Djoko jutro zamknie mordy tutaj co poniektórym a mi da cysternę pełną szmalu.
Nie ma co kopać leżącego, ale należało by Ci się. Twoja arogancja została nagrodzona. Spodziewałem się zupełnie innego meczu jak każdy ale to nie zmienia faktu, że cysterna dzisiaj jedzie na złom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom