>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2020 (27.09.2020-11.10.2020)

Status
Zamknięty.
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Na tym etapie turnieju lepiej już oglądać niż obstawiać, ale ciągnie wilka do lasu, więc za niższą stawkę trzeba coś spróbować. Jeśli chodzi o mecz Nadala z fenomenalnym w tym turnieju Argentyńczykiem myślę, że jeśli Diego nie weźmie pierwszego seta to skończy się 3-0 dla dla króla Paryża. Schwartzman nie bombarduje serwisem a w dłuższej perspektywie wymian Nadal go będzie rozrzucał po korcie i nie widzę w tym aspekcie szans dla Argentyńczyka.
Co do meczu Djoko z Tsitsipasem idę w over gemowy.
Nadal - Schwartzman Typ: Dokładny wynik: 3:0 Kurs: 1,79
Djokovic - Tsitsipas Typ: over 36,5 gemów Kurs: 1.71
AKO: 3.06
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Wrzucałem tu już kupon na półfinał niestety Kvitova nie zrobiła seta. Troszkę zmieniłem koncepcje

Szybciutko bo zaraz mecze

Nadal Schwartzman

Król Paryża jest tylko jednen do tego motywacja podwojona po przegranej w Rzymie bilans 9-1 i 5 setów Diego z Thiemem

Djokovic Tsitspipas

Spodziewam się wyrównanego spotkania, zresztą pisałem już tutaj , że Grek może być czarnym koniem turnieju, umie pokonywać Djokovica i może zrobić to teraz

AKO

Nadal Schartzaman
Tsitsipas wygra seta

Do tego dokładam Żużel Stal Gorzów Unia Leszno Leszno + 8.5 pkt Obszerna Analiza w odpowiednim dziale

AKO

Kurs 2.13

Bukmacher STS

Do tego Singiel

Djokovic Tsitspipas

Typ Tsitsipas

Kurs 3.4

Bukmacher STS

Brawa dla Greka że podniósł się z 0-2 szkoda że zabrakło sił na wygraną
 
Ostatnia edycja:
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
myslałem ze po bardzo słabym meczu Schwartzmana juz nie moze sie gorzej Tsitsipas zaprezentowac i grek chyba potraktował to jako wyzwanie i pokazał mi jak bardzo sie myle. osiagniecia Tsitsipasa po 2 setach to 0/7 bp wykorzystanych i połamanie sie dwa razy pod rzad z 40:0 dramat do potegi . i to jest połfinal wielkiego szlema. Djokovic ma jedna taktyke grac mu cały czas na bekhend i meczyk bez walki 3:0 :)
 
Ostatnia edycja:
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ogólnie patrząc to Djoko żadnych fajerwerków nie pokazuje ale znowu nie ma po co bo Tsitsi dziś pewnie i z Hurkaczem by przegrał, wystarczy bić mu na backhand.
Co do finału RAFA tak słabiutkiego backhandu nie ma. W dodatku odpali napewno forhandem świdry i będzie ciekawy pojedynek. Oby nie szybkie 3-0 dla Rafy bo po tych półfinałach należy się jakiś dobry pojedynek których w tym turnieju było niewiele.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli w finale Djoko nie będzie faworytem to coś tu będzie nie tak.

Nadal gra jakieś 60% swojego topowego poziomu, a może nawet nie tyle. Dawno tyle przełamań nie dawał rywalom, forhendowe świdry nie świdrują, ponoć przez to że jest październik i przy niższej temperaturze piłka tak szybko nie rotuje. Nie wiem czy to fakt, ale wyraźnie widać że Rafał jest dużo słabszy niż zwykle, nawet biorąc poprawkę że to nie jest już jego prime. Odpuszczenie US Open też chyba nie było najkorzystniejsze ze sportowego punktu widzenia (oczywiście tu głownie chodziło o inne, wszystkim znane aspekty covidowe), zwykle Rafa grał 2-3 turnieje przed Rolandem gdzie się wgrywał. A tu tego brakło i trochę rdzy, a nawet nie trochę tylko sporo, widać gołym okiem. Na jego tle Djoker wygląda wręcz wzorowo, choć i tak jest on daleki od swojego optimum. Kursów oczywiście nie ma jeszcze, ale mam nadzieję, ze będą dobre na Serba.
 
N 999

Nairoq

Użytkownik
Nadal to wygra
Iga przegra
Post automatycznie złączony:

Typy długoterminowe
Djokovic zagra w finale (1/2) 1.5
Nadal zagra w połfinale (1/4) 1.17
Thiem zagra w połinale (1/4) 1.95
Analiza wyżej podani zawodnicy to trójka najlepszych na świecie zawodników na mączce Djoko zawsze jest w półfinale chyba że kontuzja lub apsik dyskwalifikacja
Nadal król French Open w całej karierze przegrał tylko dwa mecze w tym turnieju! (Niewiarygodne!!!)
Thiem talent ostatnich lat który dobrze się prezentował tylko na mączce dwa finały w ostatnich latach a teraz jest w zyciowej formie wygrał Szlema na innej nawierzchni i był w finale Australian Open moim zdaniem w półfinale może odprawić Nadala
Było blisko gdybym sprawdził drabinkę że Schwartzman z Thiemem to bym postawił bezpieczniej różnica wynosiła 0.2
 
wojtii1 76

wojtii1

Użytkownik
A więc doszliśmy do finału prawdopodobnie ostatniego wielkiego turnieju w tym roku. Novak gra jak na niego przystało bardzo efektywnie, lecz moim skromnym zdaniem, nie zasłużył na finał. Tak czy inaczej jego spryt/cwaniactwo czy nazywając to ładniej aktorstwo w meczu z Carreno Busta zrobiło swoje. Hiszpan się poprostu rozkojarzył i nie grał na poziomie do którego wcześniej nas przyzwyczaił. Rafa mimo słabszej formy niż zazwyczaj, w moich oczach wciąż prezentuje się bardzo przekonywująco. Walczący niesamowicie Diego nie miał zbyt wiele do powiedzenia w półfinale. Niezmiernie ciężko jest wytypować wynik i zwycięzcę tego spotkania. Jak dla mnie Rafael Nadal sięgnie jutro po kolejny tytuł w Paryżu.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Spokojnie z większych turniejów będzie jeszcze Masters w Paryżu i ATP Finals.

To co wczoraj się wydarzyło w 3 i 4 secie pokazuje że Djoker nie jest jakimś murem. Nie wykorzystał meczowych a później łatwo dał się ograć w 4 secie. Gdyby nie kondycja Tsitsipasa który oddychał już rękawami różnie mogło być w 5 secie.
Rafa jest gotowy na 5 setów.
Dalej uważam że to Rafa jest faworytem i to grubym. Tu nie zdecyduje dyspozycja dnia, a ewentualną wygrana Djokera będzie tylko efektem ewentualnej niedyspocyjo czy jakiejś kontuzji Hiszpana.
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Śmieszą mnie tutaj niektórzy jeden pisze, że Nadal rozjedzie każdego, bo jest królem tutaj a drugi pisze, że Djoko cwaniactwem doszedł do finału no po prostu poezja. A no i na smaczek jeszcze piszą, że jak przegra Hiszpan to będzie to tylko efekty słabej dyspozycji albo kontuzji a można jeszcze czymś innym przegrać? Djoko jutro zamknie mordy tutaj co poniektórym a mi da cysternę pełną szmalu.
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Przed Nami Finał Nadal -Djokovic, spotkanie będące ostatnim akcentem Covidovego RG. Obaj Panowie byli głównymi faworytami do finału, i tak patrząc na całokształt rozegranych spotkań dotarli tam bez większych problemów. Niby Djokovic jakaś kontuzja, Nadal nie ten sam co kiedyś ale jest jak być miało. Nie widzę tutaj ultra faworyta, może wygrać jeden i drugi, i tak najbardziej banalnie zadecyduje dyspozycja dnia. Osobiście przed półfinałami postawiłem na Zwycięstwo Nadala, aczkolwiek ta męczarnia w 3 secie z Argentyńczykiem nie wyglądała dobrze. Zostaje przy swoim choć jakbym miał procentowo wskazać proporcje to tak 52-48 % dla Hiszpana Czeka nas prawdopodobnie długie spotkanie także logicznym typem wydaje się być over 3.5 seta w meczu Można dołożyć do jakiegoś AKO

Nadal Djokovic Typ Nadal
Kurs 1.67
Bukmacher STS

Powyżej 3.5 seta w meczu

Kurs 1.4

Bukmacher STS

Brawa dla Nadala wygrywa 13 raz szkoda że tak zniszczył tego Djokovica :p
 
Ostatnia edycja:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
A więc pora na finał i naprzeciw siebie staną Djokovic z Nadalem. Niby obaj byli typowani do tego starcia, niby dwóch wielkich tenisistów, niby Nadal bez starty seta na tym turnieju, niby Djoko grający swój tenis, ale z jakąś drobną kontuzją. Mimo to mam lekki niedosyt bo wiem, że obaj doszli do tego momentu nie grając swojego najlepszego tenisa ( a rusz pokażą go w finale ). Tak jak już pisałem w przypadku półfinałów lepiej oglądać niż obstawiać, ale za drobne spróbuję:
Djokovic - Nadal Typ: Dokładny wynik: 0:3 Kurs: 4.0
Nadal - to jest jego turniej, to są jego korty i wbrew temu co choćby wyżej pisałem odnośnie stylu, wygrana RG bez straty seta przez Hiszpana była by czymś niezwykłym.
Typ trochę życzeniowy bo obaj mają swoje słabe jak i mocne momenty na tym turnieju i zważając że to finał, nie da się przewidzieć przebiegu spotkania. Mimo to wydaje mi się, że jeśli Hiszpan wejdzie dobrze w mecz i złapie ten swój magiczny rytm na tych kortach to może to skończyć w 3 setach.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ja sobie życzę żeby Djoker wziął 1 seta to jeszcze dołożę kilka klocków na wygra Nadala po dobrym kursie pewnie z 2.5-6
 
Jaga8 273

Jaga8

Użytkownik
Tie break w meczu tak - 1,75
wisienka na torcie, dzisiejsza zapowiedz na kanale fb Rollanda tylko nakręca na finał.
Skoro Diego dociągnął raz to i mam nadzieję że Nole nawiąże walkę. Finał Covidowy wymarzony, cieszmy się po dzisiejszym Święcie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom