>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Winston-Salem, 23.08-30.08.2015

Status
Zamknięty.
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Carreno B.-Bolelli 2 @1.5
Tak patrze na statystyke meczu Bolellego z Querreyem, na ktorego wcozraj postawilem i nie wiem co myslec. Meczu oczywiscie nie widzialem, ale Bolelli musi byc chyba dobry. 3 tie-breaki, na pewno zabraklo czynnika szczescia i nie bedzie juz mozna ogladac przystojnego Sama w tym roku w NE Haven w singlu. Querrey odpalil 24 asy, wygral dwie pilki wiecej, przegral mecz to dzis stawiam na Wlocha. Bolelli nie gral jak dotad w USA w tym roku, wiec tutaj moze akurat grac i nie myslec o odpuszczanie. Queerey podjerzewwam, z enaprawde planowal 4 rok z rzedu cos zwojowac w New Haven. Bolelli gral bardzo dobrze na ubieglorocznym US Open, wiec chyba cos sie kroi dobrego dla Wlocha.
P.S. Mysle czy nie dac na Aljaza Bedene bo jakby to powiedziec.... Bedene za niedlugo conajmniej top30, ale ten turniej jaki jest wiadomo.
Grają w Winston Salem ;) Pisze się Querrey, powoli przecież nikt Cię nie goni ????
Co do typu w pełni się zgadzam. Zaskoczyła mnie wygrana Bolelliego, a to stawia Włocha w uprzywilejowanej pozycji z &quot;ziemniakiem&quot;. Jak dla mnie warto spróbować.
Bedene raczej bym odpuścił, bo Herbert prezentuje się tutaj bardzo dobrze. Już dwie niespodzianki w turnieju głównym, niby z &quot;pajacami&quot;, ale jednak. Pokonał Stakhovsky&#39;ego i Baghdatisa, a to bardziej znane nazwiska niż Aljaza. Oczywiście nazwiska nie grają, jednak bym uważał z tym typem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wczoraj gdyby nie mój błąd z handicapem gemowym na Grotha zamiast seta to byłby mały plus, a jest mały minus. Janowicz pozytywnie zaskoczył i bardzo dobrze, niech gra o jak największą stawkę w tym turnieju. Co się stało z Troickim? Tego nikt nie wie.
Carreno-Busta P. - Bolelli S.
Bolelli S. ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔

Co tu dużo pisać o tym typie? Jak rano zobaczyłem kurs na Włocha ponad 1,60 to się pozytywnie zaskoczyłem. Bolelli jak już nie raz pisałem to przynajmniej w tym roku niezwykle równy zawodnik, gra swój tenis, przechodzi rundy i nie zalicza jakiś dziwnych &quot;wtop&quot; jak ostatnio Victor Troicki. Wszechstronny gracz, z wielkim bagażem doświadczeń, w tym roku w parze z Fabio Fogninim wygrał tytuł wielkoszlemowy w deblu podczas Australian Open.
Carreno-Busta na hardzie jest o wiele gorszym zawodnikiem niż na mączce. W tym roku wygrał Challenger w Poznaniu, ogólnie to w mojej opinii jest to najgorszy tenisista z Hiszpanów (Nadal, Ferrer, Lopez, Almagro, GGL, Granollers), tuż obok Gimeno-Travera. Tak naprawdę niczym się wielkim nie wyróżnia ze swoją grą. Nie ma mocnego podania, lubi poprzebijać na drugą stronę. Zaliczył dwa udane zwycięstwa w tym turnieju nad 37 letnim Tommym Haasem i Sousą który gra w kratkę. Bolelli w pierwszej rundzie nie dał żadnych szans Delbonisowi, za to w kolejnym meczu zagrał genialny mecz broniąc 3 piłek meczowych z Samem Querreyem. Widać, że bardzo zależy mu na tym turnieju i wątpię by nie dał z siebie wszystkiego przeciwko Hiszpanowi. Kto wie czy to on nie wygra całego Winston-Salem. Wynik jednak jaki grałbym w ciemno to 1:2.
Wynik: 6:4 4:6 6:1 @Edit: &quot;Pewniaczek&quot; ????

Chung H. - Lu Y.H.
Lu Y.H. ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

Chung to młody tenisista z Korei Południowej przed którym czeka świetlana przyszłość, w tym roku wdarł się do ATP jak jeszcze kilku innych młodych zawodników. Grali już w tym roku ze sobą na turnieju w Seulu i wygrał po 3 setach gospodarz, wtedy kursy były 1,50 na Chunga, ale moim zdaniem Lu w Winston-Salem poradzi sobie o wiele lepiej. Pokonanie w dwóch setach Robina Haase i GGL który wrócił po dłuższej przerwie robi wrażenie, przede wszystkim Tajwańczyk jest skuteczny na serwisie i zjada doświadczeniem młodego Koreańczka. Hyeon w pierwszym meczu stracił set z Wardem, a później pokonał Paire, ale jak dobrze wiemy Francuz gra jedynie wtedy dobrze kiedy mu się chce. Dla mnie Benoit to taki drugi Klizan. Potrafią zrobić genialne wyniki, ale 80-90% sezonu to kompromitacje.
Wynik: (1)6:7 6:1 5:7 @Edit: Pod koniec 3 seta Lu brał medicale, ale czy były one prawdziwe czy tylko po to żeby wybić Chunga z rytmu?
Coric B. - Schwartzman D.
Bedene A. - Herbert P.
Coric B. &amp; Herbert P. +1,5 seta ::: 2,05 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Corica oglądałem do 5 rano w meczu z Giraldo. Powiem Wam, że to był fajny mecz, mnóstwo długich wymian i szachowań na korcie. W drugim secie Giraldo coś rzucił rakietą, kłócił się z sędzią, wziął medical-timeout, nie wiem za bardzo o co chodziło bo nie było mikrofonów przy korcie. Coric jednak co by nie mówić w pełni zasłużenie wygrał ten mecz. Schwartzman jest niski, po 3 setach pokonał równie słabego na hardzie Andujara. Mecz dwóch młodzieniaszków, ale liczę na Corica bo gra coraz lepiej i będą z niego w przyszłości ludzie. Zapamiętałem go również z dobrego 5 setowego meczu z Tommym Robredo podczas French Open.
Herbert zaliczył tutaj już 5 zwycięstw łącznie z kwalifikacjami, &quot;Bagieta&quot; i &quot;Staszek&quot; na rozkładzie po dobrych meczach. To powinien być bardzo zacięty mecz, liczę nawet na 3 sety. Bedene zawsze może odpalić z formą tak jak to robi co roku w Chennai. Pokonał Simona Gillesa po 3 setach, ale Francuz wydaje mi się w ostatnich tygodniach jakiś kompletnie bezpłciowy.
Wynik I: 6:2 6:1
Wynik II: 3:6 0:6
Janowicz J. - Anderson K.
Anderson K. ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

H2H 0:2 z lat 2013-2014. Ostatni mecz z przed roku podczas US Open pokazuje świetnie psychikę Janowicza - 7:6(6) pierwszy set, a później przez kolejne 3 sety Jurek ugrał zaledwie 6 gemów. Tutaj moim zdaniem może być podobnie i w pełni rozumiem granie na Polaka po zacnym kursie, ale czy wygra? Szczerze w to wątpię, ale set jest w zasięgu jego ręki. Pokonał Rosola, wcześniej urwał set dobrze dysponowanemu Dolgopolovi, widać, że forma dopisuje, ale nie zapominajmy, że to jest tylko nasz Jurek który wiele razy zawodził jak się na niego liczyło. Anderson ma formę chwiejną w tym roku, ale np. na Wimbledonie 0:2 prowadził z Djokovicem więc to nie jest tak do końca, że gra on słabo. Nie bez powodu jest na 15 miejscu w rankingu. Moim zdaniem jakby chciał pożegnać się z turniejem to zrobiłby to już z Kukushkinem w pierwszym meczu turnieju.
Wynik: (2)6:7 4:6
Tsonga J-W. - Johnson S.
Johnson S. +1,5 seta ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
1,30 na Tsongę w jakimś podrzędnym turnieju nie jest w mojej opinii warte jakichkolwiek postawionych pieniędzy, do tego przeciwko gospodarzowi. Tsonga jak już wspomniałem, cały rok 2015 gra słabo, oprócz świetnego występu na French Open przed własną publicznością. Do tego to na pewno nie jest stabilny psychicznie zawodnik, a po drugie stracił set z Denisem Istominem w pierwszym meczu turnieju.
Steve Johnson gra w kratkę, ale na turnieju w USA (czyt. Ju Es Ej) większość Amerykanów gra zdecydowanie lepiej niż na pozostałych kontynentach. Pokonał Grotha po 3 setach w pełni zasłużenie i jeżeli serwis będzie wchodził to w tym meczu wcale nie jest bez szans. Steve w tym roku świetnie grał w Memphis, Derlay Beach, Indian Wells, Waszyngtonie. Teraz czas na Winston-Salem.
Wynik: 3:6 6:4 (4)6:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jerzyk 2.62 2/10 bet365

Dobry mecz Janowicza wczoraj i jemu przydaloby sie przed US Open pare wygranych, przed rokiem tez tu gral dobrze takze nie sadze aby byla zmiana taktyki. Ogral Rosola i teraz bedzie probowal pokonac Andersona. Moim zdaniem ma duze szanse. Kevin po drugim podaniu jest slaby, z linii nie potrafi grac za dobrze a Jerzyk moze wykorzystac te bledy na dwa sposoby, troche skrotow troche winnerow, Anderson nie biega jakos cudownie do takich pilek i obrona przecietna. Jedyny problem z graczem z RPA jest taki, ze jak mu wlazi pierwsze podanie to ciezko go zlamac ale to troche malo atutow biorac pod uwage jego ranking. U Jerzego troche podobnie, duzo zalezy od serwisu bo Anderson nie bedzie sie bawil z Polakiem w jakies wymiany tylko zacznie walic ostre, mocne fh aby szybko konczyc pilki. Jesli JJ zagra jak z Rosolem to pewnie wygra bo 9 asow 80% po pierwszym jak sie utrzyma to rywal nie ma szans, chyba, ze pozabijaj sie w tb ale i tak uwazam, ze to tym kursie warto. No i Anderson moze troche odpuscic przed Szlemem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Coric vs Schwartzman ✅
Coric win dw: 2:0
@2,00 bet365

Borna Coric gra świetnie w tym sezonie, każdy na pewno zapamiętał go ze świetnego pojedynku ze Stasiem.
Gdzie zaprezentował świetną grę ale chyba nie wytrzymał presji ????
Nie mniej jednak dzisiaj nie gra z żadnym topowym tenisistą lecz z Diego.
Coric pokonał gładko Giraldo, kontrolował mecz a 1 urwany set przez jego rywala był wypadkiem w pracy.
Schwartman jest tenisistą którego ulubioną nawierzchnia i na której coś tam może pokazać jest clay, na twardej nawierzchni nie może pokazać swojego najlepszego tenisa.
Jak dla mnie Corica obowiązkiem jest wygrać to starcie, samym serwisem będzie mieć miażdżącą przewagę nad rywalem.
Takich zawodników jak Schwartzman powinien ogrywać z łatwością
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
conors 5,6K

conors

Użytkownik
JJ DW 2:0@4,74 Betsson ⛔⛔⛔
/Turniej dziwny, ale nie aż tak żeby Szop ograł Andersona, hi, hi. W nast rundzie Kevin się pakuje./
Grali dwa razy i dwa razy wygrał Afrykaner. Oba mecze miały jednak sporą rangę - US Open i Monaco. Trudno to porównywać z 250 w Winston Salem, gdzie dzieją się cuda i każdy kombinuje jak koń pod górkę.

Dziś liczę na siłę gry JJ oraz jego większą chęć wygrania. Anderson ma wysoki ranking i ma prawo turniej niskiej kategorii potraktować ulgowo. Co innego JJ. Broni punktów i dawno niczego nie wygrał. Pragnie punktów rankingowych jak kania dżdżu. Inna sprawa, że JAnowicz dość dobrze się rusza, czuje grę, a jak nabierze wiatru w żagle to na tej swojej bezczelności jest niebezpieczny dla wielu graczy, a na pewno dla sztywniaka Andersona.
Myślę, że JJ pamięta, co Anderson mówił rok temu o nim po meczy w US Open. Że musi więcej trenować, że dużo pracy jeszcze przed nim... Może być dziś wesoło.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Carreno-Busta vs Bolelli
Carreno-Busta win @2,62 bet365
✅

Bolelli wczoraj wyczerpujący pojedynek Querrey, w którym oglądaliśmy tie breaki.
Czy jestem zdumiony, jego grą bo w końcu pokonał całkiem solidnego tenisistę!!??
Nie koniecznie, spotkanie opierało się głównie na serwisie, w grze obaj panowie nic ciekawego nie pokazali.
I tu jest pies pogrzebany...
Jak dla mnie Simone nic ciekawego sobą nie prezentuję, a jego serwis nie zawsze musi się okazywać tak skuteczny.
Szczególnie jeśli przeciwnik ma jakieś umiejętności w grze a nie tylko przy swoim podaniu.
Ja u Querreya tego nie widziałem.
Carreno Busta wyeliminował Haasa oraz Sose po łatwych spotkaniach, i szczerze mogę wywnioskować że, ci gracze wcale nie odbiegają w jakimś ogromnym stopniu od Bolelliego ( to tylko moje zdanie )....
Carreno zdobył Challenger w lipcu, co prawda na glinie, ale trzeba przyznać że, młody Hiszpan robi z meczu na mecz progres.
Ja osobiście mogę powiedzieć że, jego gra w zupełności mnie przekonuję i chociaż dzisiejsza nawierzchnia nie jest jego ulubioną ja widzę w typie VALUE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
R 136

rw

Użytkownik
Janowicz - Anderson 1 2.71 Pinnacle⛔

Jedyny minus tego typu to fakt że gra go Roxanne, czyli swoisty Eddie Pech z Prawa Bronxu ????

A tak na poważnie tenis Andersona jest oklepany, drewniany i w zasadzie wszytko zależy od Janowicza, w jakim wyjdzie nastawieniu, jaki będzie miał dzień, czy będzie siedział serwis itp. Ostatnie tygodnie to zwyżka formy, choć cały sezon jakiś tragiczny nie jest brakuje jakiegoś finału/sukcesu i byśmy widzieli to inaczej. H2H tutaj akurat bez znaczenia. Jurek oczywiście potrafi odpie... szopkę ale pod presją o dziwo gra o wiele lepiej, gdzie naprzeciwko jest &quot;duże&quot; nazwisko, publika itp. W Winston akurat tego nie ma, ale jest ubiegłoroczny finał i sporo punktów do obrony. Polak spada coraz niżej i przy obecnej zwyżce formy dobrze byłoby przełamać ten trend. Jka dla mnie wszytko w rekach Janowicza czytaj 50/50 czyli w kursie value

PS. Obydwa typy na dzisiaj Canabisa też godne uwagi
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Guccione/Groth-Sa/Sitak 2-1
Groth/Guccione 1.76 1xbet✅✅✅
Gramy na hardzie, a to znacznie premiuje Kangury nawet jeśli ostatnio formą nie zachwycali. Artem ostatnio gra coraz lepiej, ale Sa nawet na swojej mączce nie zachwycał. Grał bardzo nieregularnie i potrafił psuć nawet najprostsze piłki. Zdecydowaną przewagę Chris z Samem osiągają na serwisie, gdzie powinni w tym elemencie wypaść znacznie lepiej, niż ich rywale. Kangury pokazywali już, że w debla grac potrafią, taki turniej jest idealny dla nich, więc nic innego tylko zdobyć tutaj jak najwięcej punktów, bo i tak w Nowym Jorku wiele nie ugrają.
Lipsky/Butorac-Fyrstenberg/Quereshi 2-1
Lipsky/Butorac 2.36 MarathonBet✅✅✅
To Wiewióry grają u siebie, ostatnio dwa dobre mecz, które mogą zwiastować lepszą formę. Pisałem o nich w analizie do nieszczęsnego meczu z Lukasiem i Martinem, gdzie Europejczycy wycofali się i tyle pisania teoretycznie poszło na marne. Nic się jednak nie zmieniło, więc jeśli ktoś chce znać moje zdanie na temat tej pary, to wystarczy, że cofnie się do tamtej analizy. Frytka grał ostatnio bez rewelacji, podobnie Aisam, który miał tyle szczęścia, że w parze z Marachem ugrali jeden tytuł na mączce. Nie brałbym tego jednak na poważnie, poza tym tutaj mamy inną nawierzchnię. Dla mnie jest to mecz coś koło 50/50.
Harrison/Harrison-Inglot/Lindstedt 0-2
Inglot/Lindstedt 1.46 1xbet✅✅✅ IZZI

Wyśmienity kurs na znacznie lepszych deblistów. Wprawdzie Inglot z Lindstedtem nie pogrywali ostatnio niczego wielkiego, ale kim są Harrisonowie, żeby ich ugryźć? Różnica poziomów, do tego obu deblistom przydadzą się łatwe punkty do rankingu.
Nestor/Kubot-GGL/Carreno-Busta 2-0
Nestor/Kubot 1.41 1xbet✅✅✅ IZZI

Podobna sytuacja jak wyżej, jednak przeciwnicy faworytów lepsi. Klapek z Dziadkiem Danielem są proporcjonalnie lepsi, więc kurs także bardzo fajny. Wprawdzie Polak z Kanadyjczykiem grają wspólnie po raz pierwszy, ale umiejętnościami deblowymi biją rywali na głowę. Carreno słabo prezentował się w deblu na mączce, to na hardzie będzie miał tylko ciężej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Butorac E / Lipsky S - Fyrstenberg M / Qureshi A-U-h

Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Frystenberga i Qureshiego przeciwko J.Murrayowi i Venus, w związku z czym nie sądzę aby teraz było inaczej, wręcz przeciwnie- ten mecz będzie łatwiejszy . Frytka Szlifuje forme przed US i podchodzą do tego turnieju poważnie - adnotacja do tego co pisał wyżej przedmówca.
Butorac&amp;Lipsky pokonali w dwóch setach Albe/Demolinera - nie zwiastuje to niczego co mogło by świadczyć o ich formie, bo to nie byli rywale. Głądki mecz z &quot;noobami &quot; na hardzie, nie ma się czym szczycić.
Przypomnijmy sobie Cincinnati - 1R Butorac/Lipsky OUT! Fakt Faktem trafili na profesorów - Nestora&amp;Rogera V. i nawet coś pokazali wygrywając pierwszego seta 6:3, ale gdy przyszło co do czego, w najważniejszych momentach ręce się trzęsły i volleye lądowały w pół siatki ( szczególnie Mr. Butorac) , w związku z czym drugi set 5:7 a potem 6:10 .
Dzisiaj może być podobnie, w ważnych momentach nie sprostają zadaniu i skończy się to takim rezultatem jak w Cincinnati. Uważam, że będzie to spotkanie warte obejrzenia i spokojnie gram na Frystenberga/Quereshiego !
Butorac E / Lipsky S - Fyrstenberg M / Qureshi A-U-h 1.58 Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
juras333 802

juras333

Użytkownik
Przypomnijmy sobie Cincinnati - 1R Butorac/Lipsky OUT! Fakt Faktem trafili na profesorów - Nestora&amp;Rogera V. i nawet coś pokazali wygrywając pierwszego seta 6:3, ale gdy przyszło co do czego, w najważniejszych momentach ręce się trzęsły i volleye lądowały w pół siatki ( szczególnie Mr. Butorac) , w związku z czym drugi set 5:7 a potem 6:10 .
może i to bez znaczenia, ale na drugi raz wypadałoby sprawdzić dokładnie, nie przegrali w STB 6:10 tylko 9:11, a mieli już nawet 2 piłki meczowe prowadząc 9:7
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Herbert vs. Carreno-Busta = niezwykle wyrównany mecz na papierze. Chciałem coś grac na Francuza, ale jednak odpuszczę przy takim 51% vs 49% szans. :cool:
Johnson S. - Lu Y.H.
Johnson S. ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 1/3 ▶
H2H 1:2 z lat 2013-2014. Steve gra u siebie, a jak Amerykanie grają na własnej ziemi to są zmobilizowani podwójnie, osiągają zdecydowanie lepsze rezultaty. Johnson pokonał po 3 setach Tsongę i Grotha co budzi podziw. Lu natomiast Robina Haase, GGL który wrócił na korty po długiej przerwie i miał niebywałe problemy w meczu z 19 letnim Chungiem. Koreańczyk prowadził w 3 secie z przełamaniem, ale pod koniec seta coś w nim pękło, zaczął popełnić w kluczowym momencie podwójne błędy i tak oto Lu wygrał. Do tego Tajwańczyk brał medial-timeout i łapał się za plecy. Moim zdaniem on często kreczuje, czy z jego zdrowiem jest wszystko ok? To się dzisiaj okaże, bo po przerwach medycznych grał tak naprawdę całkiem niezły tenis.
Wynik: Mecz się nie odbył
Bellucci T. - Jaziri M.
Jaziri M. +1,5 seta ::: 1,77 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
H2H 0:1 z 2005 roku, czyli po dobrej dekadzie Panowie spotykają się ponownie. Okropnie żałuję, że wczoraj nie grałem Jaziriego w meczu z &quot;Gabą&quot;, bo kurs był dość podobny, a ryzyko identyczne jak dzisiaj. Jaziri od jakiegoś czasu gra dość solidnie, w Winston-Salem jak na 31 latka trafił genialnie z formą i zapewne zagra o pełną pulę w tym turnieju, bo turniej jest tak słabo obsadzony, że &quot;masakra&quot;. 2:0 z Souzą, 2:1 z Troickim, 2:0 z Gabashvili to dobre wyniki i co by nie mówić, Bellucci wcale nie odbiega od nich jakoś poziomem. Na mączce oczywiście faworyt byłby tu jeden, ale tutaj jest sprawa wątpliwa. W dwóch setach Brazylijczyk stracił seta, z 17 latkiem Tiafioe z Ameryki i 22 latkiem Vesely który dla mnie jest na poziomie mentalnym typu Klizan - zagra 2-3 turnieje dobre w ciągu roku.
Wynik: 3:6 2:6
Coric B. - Anderson K.
Anderson K. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Anderson 15 miejsce w rankingu, na Wimbledonie 2:0 prowadził z Djokovicem i zrobił większe problemy Serbowi niż Federer w finale. Z drugiej strony Kevin przelata gorsze mecze z tymi lepszymi, to jednak na mniejszych turniejach w Stanach Zjednoczonych (Memphis) czy np. w Acapulco gra dość solidnie. Chyba na razie jest to największy kandydat do końcowego triumfu.
Coric to 18 latek, młody, zwrotny, pełen ambicji, w przyszłości będą z niego ludzie. W dużych meczach moim zdaniem brak mu jeszcze doświadczenia, pokonanie Schwartzmana który mierzy 170 cm o niczym nie świadczy. Z Giraldo wyglądało to dość dobrze, dopóki Kolumbijczyk się nie zagotował. W tym meczu liczę przede wszystkim na doświadczenie Andersona. Na mączce Coric miałby o wiele większe szanse na zwycięstwo.
Wynik: 2:6 (1)6:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Coric B. - Anderson K.
Anderson K. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 1/3
Anderson 15 miejsce w rankingu, na Wimbledonie 2:0 prowadził z Djokovicem i zrobił większe problemy Serbowi niż Federer w finale. Z drugiej strony Kevin przelata gorsze mecze z tymi lepszymi, to jednak na mniejszych turniejach w Stanach Zjednoczonych (Memphis) czy np. w Acapulco gra dość solidnie. Chyba na razie jest to największy kandydat do końcowego triumfu.
Coric to 18 latek, młody, zwrotny, pełen ambicji, w przyszłości będą z niego ludzie. W dużych meczach moim zdaniem brak mu jeszcze doświadczenia, pokonanie Schwartzmana który mierzy 170 cm o niczym nie świadczy. Z Giraldo wyglądało to dość dobrze, dopóki Kolumbijczyk się nie zagotował. W tym meczu liczę przede wszystkim na doświadczenie Andersona. Na mączce Coric miałby o wiele większe szanse na zwycięstwo.
Nie wspomniałeś chyba o najważniejszej sprawie dla całości. Już za kilka dni US Open, a we wczorajszym spotkaniu Anderson brał dwa medicale (coś z przedramieniem). To może mieć wpływ na to spotkanie. Mecz z Janowiczem wygrał, ale z Coricem może mieć o wiele trudniej. Chorwat jest regularniejszy i co zaskakuje bardziej odporny psychicznie od Polaka. Go tak łatwo z równowagi nie idzie wyprowadzić, więc nie stawiałbym tutaj Andersona jako tego pewniaczka. Jest teraz najwyżej notowanym zawodnikiem w Winston Salem, który został ale nie wiem czy będzie chciał grać aż do finału. Tym bardziej, jeśli naprawdę coś mu dolega. Przed Wielkim Szlemem nie zaryzykuje.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Herbert - Carreno Busta ✅ 4-6 7-6 6-2 ✅
Typ: 1
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1.80
Analiza: Ćwierćfinał. Herbert 140 miejsce w rankingu, Hiszpan 57. Hiszpan nie miał zbyt wymagajacych rywali no moze oprócz Bolleliego ktory i tak srednio sobie wyczynia. Natomiast Herbert pokonał wczoraj Bedene a wczesniej Stakhovskiego i Baghdatisa. Obstawilem na Herberta 2 poprzednie rundy i sie nie zawiodłem, mimo tego ze kursy byly wyzsze to ze spokojem stawialem na niego bo wiem ze bardzo lubi grac na tej nawierzchni. Natomiast Hiszpan jakos mnie nie przekonuje gra w kratke, plus Hiszpan na twardej? To jakos nie brzmi nie dziwnie? Licze na młodego francuza dla ktorego fajnym osiagnieciem byłby chociaz pol-finał w turnieju ATP a do pokonania nie ma zawodnika z najwyzszej połki ktory w dodatku gra mowiac szczerze słabo. Młodosc + to ze lubi ta nawierzchnie oraz kurs bardzo Mnie przekonuje.
+ Polecam w fortunie typ ze Jaziri nie przegra 5 gemami po kursie 1.43. ✅ Dla ryzykantów sam kurs na Jaziriego za drobne (2.90) ✅ 6-3 6-2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Johnson - Lu ---- Johnson ~1,6 Pinnacle - Zwrot
Johnson doszedł już do ćwierćfinału i można być niemal pewnym, że pogra w tym turnieju o wygraną. Rywal z jakim przyjdzie mu się zmierzyć to nie jest jakiś wielce wybitny tenisista, a do jego zalet można zaliczyć chyba tylko szybkość i grę z linii końcowej. Rundę wcześniej Johnson pokonał Tsongę, a wcześniej Grotha. Lu ograł młodego Chunga, a wcześniej wracającego po kontuzji GGL. Johnson w kilku turniejach w roku potrafi zaprezentować dobrą grę i wygląda na to, że właśnie w Winston-Salem ta jego wysoka forma występuje. Lu pewnie nie odpuści - rok temu był w półfinale, ale Johnson ma jednak atut w postaci serwisu i forehandu i to powinno wystarczyć na własnej ziemi na pokonanie Azjaty. H2H z lat 2013-2014 to 2-1 na korzyść Lu, ale w tym roku tenisista z Tajwanu gra słabiej niż to było w przeszłości i teraz to Amerykanin powinien być górą.
 
R 136

rw

Użytkownik
Coric - Anderson powyżej 22,5 1.82 Pinnacle⛔

Myślę, że będzie to ciekawy i zacięty mecz. O Coricu zostało w temacie sporo napisane, mnie szczególnie interesuje fakt, że jak dotąd z niezłym % skutkiem trzymał swoje podanie, z głebi kortu ma przwage nad Andersonem. Całego sezonu nie będę przytaczał, ale z US Series na 7 spotkań Kevina w 4 handi pokryte, 1 zwrot. Gdyby odliczyć mecz z Fedkiem jeszcze lepiej to wygląda. W przypadku Corica handi pokryte w 3 z ostatnich 5 spotkań co akurat w tym kontekście mniej ważne ale też nie bez znaczenia.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Coric win 2:0 @5,00 William Hill

Kevin Anderson brał Timeout medyczny w poprzednim spotkaniu, ze względu na jego ramie.
Jak można się domyśleć serwis to podstawa jego gry, więc zapewne będzie oszczędzać się przed US.
Aby nie pogorszyć stanu swojego ramienia.
Anderson pokonał Jerzyka oraz Kukushkina ale niczym wielkim się nie wyróżnił.
Jednego jestem pewien dzisiejsze starcie będzie z pewnością dla niego najtrudniejsze.
Coric wygrywał swoje pojedynki z łatwością chociaż nie miał wymagających rywali, ale oglądając go mogę powiedzieć że, on dziś jest dla mnie faworytem.
Chorwat, też dysponuję doskonałym serwisem a w trakcie wymian myślę że, pokaże przewagę nad grającym przeciętny tenis Andersonie ( w tym turnieju).
Coric do każdego pojedynku podchodzi na 100%, jest młody i chce się pokazać z jak najlepszej strony.
A taki turniej to najlepszy sposób, aby popykać jakiś grajków z czołówki.
Anderson chyba nie będzie tutaj wojował.
Już to pokazywał w tym sezonie, ja po takim kursie biorę z ucałowaniem ręki.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Bellucci Thomaz - Jaziri Malek 2, Pinnacle Sports 3.17

3:6, 2:6 ✅✅✅
Traktuję to jako przełamanie!!!

VS.


W ostatnim czasie totalnie nie wychodzi mi typowanie i sierpień bieżącego roku jest chyba moim najgorszym w całej karierze bukmacherskiej. Próbuję dalej.... W tym turnieju było bardzo sporo niespodziewanych wyników i każda następna niespodzianka nie będzie żadnym zaskoczeniem. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Jazri 1:0 gdzie Panowie grali ze sobą w 2005 roku. Czyli mecz był rozgrywany kupę lat temu a co za tym idzie wiele się zmieniło. Faworytem tego meczu jest Brazylijczyk, Thomaz Bellucci sklasyfikowany obecnie na 30 miejscu ATP. Brazylijczyk czuje się najlepiej na kortach ziemnych i tam ma najwięcej ogrania bo wygrał na clayu 292 mecze a przegrał 155. Na twardych kortach natomiast wygrał 75 meczów i 85 przegrał. Tutaj w Winston Salem gra już 3 raz i jego najlepszym osiągnięciem było dotarcie w przeszłości do drugiej rundy także dzisiejszy ćwierćfinał to już wielkie osiągniecie turniejowe dla niego. Bellucci to tenisista który czuje się bardzo dobrze w ataku jak i obronie, nie ma raczej słabszych stron. Posiada uderzenie kończące jak i mocny serwis lecz mimo wszystko najlepiej czuje się w dłuższych wymianach. Thomaz może mieć trochę w nogach ponieważ rozegrał dwa długie mecze a on nigdy nie był herosem jeśli chodzi o kondycję fizyczną. Z Tiafoe wygrał 6:3, 2:6, 7:6 a z Vesleyem 6:1, 6:7, 6:4 także wygrał z tenisistami jakimi raczej powinien wygrać.

Jego przeciwnik to Tunezyjczyk, Malek Jaziri z 88 miejsca ATP. Dla Jaziriego ten ćwierćfinał to również wielkie osiągnięcie turniejowe jak i życiowe ponieważ on dochodzi tak daleko raz na przysłowiowy ruski rok. Tunezyjczyk sprawił w tym turnieju dwie dość duże niespodzianki. Mimo wszystko pokonanie Troickiego w trzech setach czy Gaby w dwóch to duże zaskoczenie. Malek w porównaniu do Bellucciego jeśli chodzi o technikę to się chowa lecz on również ma swoje mocne strony. Jaziri ma 185 cm wzrostu i waży 80 kilo także nie zalicza się do najwyższych ani do najlżejszych. Jego największą bronią jest serwis oraz forhend ponieważ podanie dostarcza mu często sporo punktów a forhend ma bardzo silny. Jeśli chodzi o bekhend to w większości przypadków używa slajsów. Ze slajsami jest tak, że jednemu przeciwnikowi to pasuje a drugiemu zupełnie nie. Stawiam tutaj też na Tunezyjczyka ponieważ on czuje się bardzo dobrze (jak na jego ranking) na twardych kortach. Jaziri jest w formie i może jak najbardziej ten mecz wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Super mecz mogliście wczoraj obejrzeć Herbert vs. Carreno-Busta. Dzisiaj kibicujcie Francuzowi i Tunezyjczykowi. ;)
Jaziri M. - Anderson K.
Powyżej 20,5 gemów ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Jaziri M. +4,5 gema ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔

H2H 0:2 z lat 2013-2014, ale tutaj moim zdaniem to będzie bez znaczenia. 31 lat na karku i jest o krok od finału ATP, swoją drogą fajnie by było zobaczyć spotkanie Jaziriego z Herbertem. Anderson wiadomo jaki jest, serwis, mocny forehand, ale tym sposobem jest 15 w rankingu. Pokonał wcześniej Corica w dwóch setach, ale jak już pisałem takim zawodnikom brakuje jeszcze doświadczenia, czego nie można powiedzieć o trzydziestolatku z Tunezji. Wszystkie mecze wygrał bez problemu, łącznie 4 zwycięstwa bez żadnego tie-breaka, tylko jeden stracony set z Troickim. Przeciwnicy może nie byli najwyższych lotów, ale tutaj wątpię by odpuścił sobie finał turnieju ATP. Moim zdaniem będzie to zacięty mecz. Andersona po 1,15-1,25 w życiu bym nie zagrał.
Wynik: 4:6 3:6 @Edit: Jak się nie wykorzystuje żadnego z 8 BP to tak się kończy.

Herbert P. - Johnson S.
Herbert P. +1,5 seta ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Herbert +3,5 gema ::: 1,77 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

Herbert - genialna forma na tym turnieju, łącznie z kwalifikacjami 7 zwycięstw i trzeba przyznać, że to jest 7 solidnych zwycięstw. Niby zawodnik z 140 miejsca w rankingu, ale tutaj gra niczym top 20-30. Pokonał Carreno-Bustę w ćwierćfinale turnieju który miał przez długą część meczu skuteczność 1 podania na poziomie ponad 90%. Pokonał Hiszpana gdzie po przegraniu 1 seta, w drugim był już pod koniec przełamany, ale wtedy sytuacja odwróciła się o 180 stopni. 14 asów, ale też i 9 błędów podwójnych. Herbert okropnie urozmaica swoją grę, gra przebije, raz zagra slajsem, wizyty pod siatkę nie powinny nikogo dziwić, fajnie się to wszystko ogląda.
Steve Johnoson to trochę drewniany zawodnik jak większość Amerykańskich tenisistów, czyli siła na serwisie i forehand. Pokonał Grotha, Tsongę po 3 setach, później Lu poddał mecz walkowerem i to go mogło wybić delikatnie z rytmu. Dla mnie value na Herberta, mecz powinien być z jednym tie-breakiem przynajmniej.
Wynik: 3:6 7:6(5) 6:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom