>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Winston-Salem, 23.08-30.08.2015

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Rosol vs Gulbis✅ (w typach dnia zagrałem dw:two:0 po @4 z hakiem)
Rosol win @ 2,38 Sportingbet

Ernest bardzo dobrze zaprezentował się w Montrealu.
Odpadł dopiero w ćwierćfinale z Djokovicem.
Widać w jego grze duże zaangażowanie co udowodnił w owym turnieju.
Ale po takich bojach chyba sobie odpuści.
Ostatnio przegrana z Marchenko.
Jak dla mnie w takim małym turnieju nie będzie się spinał, i ta 250 zakończy się podobnie do pojedynku jak z Marchenko.
Tym bardziej że, jego rywal to nie ogórek.
Rosol w Montrealu wygrał z potężnie serwującym Andersonem, potem odpadł po 3 setówce z Gulbisem ( jak wspomniałem zaprezentował się bardzo dobrze w Montrealu).
W Cincinnati odpadł z Dimitrovem, również po 3 setach.
O jego grze mogę powiedzieć że, spisuję się całkiem dobrze szczególnie jeśli chodzi o samą grę nie koniecznie efekt końcowy.
Rosol ma dużo pkt. do obrony i dziś się będzie spinać!!
Niewątpliwie jest bardzo niebezpiecznym zawodnikiem a z dzisiejszą motywacja, powinien dzisiaj pyknąć Gulbisa.
Który nie powinien tutaj wojować.

Coric vs Giraldo ✅
Coric win @1,57 Bet365

Tutaj zdecydowanie faworytem jest Coric.
Młody zawodnik ma ostatnio rewelacyjne wyniki.
Zwycięstwo nad Zverevem, urwanie seta Wawrince, czy zacięty pojedynek z Jo robią wrażenie.
Jego obecna forma nakazuję mu wręcz pokonać Giraldo.
27 letni zawodnik Giraldo ostatnio wygrał z grającym kupę Smyczkiem, i urwał seta Dołgo.
Jego gra jest poniżej przeciętnej, jak dla mnie będzie mieć problem z odbieraniem mocnego serwisu Corica, jest dość ubogą postacią jeśli chodzi o technikę w swojej grze.
Jak dla mnie nie będzie mógł zagrozić młodszemu zawodnikowi, bynajmniej nie widzę argumentów.
Ostatnie wyniki, serwis czy chęć pokazania się z najlepszej strony nad starszym rywalem oraz w dalszej części turnieju przemawia nad zagraniem zwycięstwa Corica.

Bez analizy zagram również:
Pierre-Hugues Herbert win po @2,10 Sportingbet
✅

Tez wygląda ciekawie, Stachowski rozpoczął rok bardzo dobrze ale nie jest stabilny chociażby, ostatnio z Tomicem zaprezentował się fatalnie.
Pierre ostatnie 3 pojedynki w Winston pewnie wygrał do 0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Butorac/Lipsky-Klizan/Rosol ZWROT
Butorac/Lipsky 1.64 1xbet


Zacznę od tego, że w ogóle zastanawiałem się, czy ruszać coś z turnieju tuż przed US Open. Gryzłem się przynajmniej cały jeden dzień i w końcu doszedłem do wniosku, że na początek spróbuję. Wiadomo, że moja obawa była związana z okresem rozgrywania takich turniejów. 250-tki tuż przed, jak i tuż po lubią płatać figle, dlatego często warto odpuścić grę na faworytów. Tutaj jednak nie mamy do czynienia z parą, która mogłaby poważnie myśleć o dłuższej zabawie na kortach w Nowym Jorku i w związku z tym z jakimś umyślnym oszczędzaniem sił. Wprawdzie Wiewiór broni półfinału amerykańskiego Wielkiego Szlema sprzed roku, który osiągnął w parze z Ramem, ale raczej oczywiste jest, że nie może planować podobnego turnieju w tym sezonie i powinien skupić się na zdobywaniu punktów przy łatwiejszych okazjach, a taką z pewnością jest słabiej obsadzona 250-tka. Podobnie ma się sprawa z Butoraciem, który w tym roku przez brak gry ze stałym partnerem nie osiąga wyników na miarę swojego potencjału. Mam tu na myśli coś w stylu tego, co grał w parze z Klaasenem, czyli m.in. finał AO 2014, albo ćwiartka zeszłorocznego US Open. Co do samej gry w tej konfiguracji, to wiadomo, że para ta preferuje hard i na tej właśnie nawierzchni we własnym kraju czuje się najlepiej. W Cinci byli blisko wyeliminowania Paranienormalnych(Nestor/ERV), jednak koniec końców nie udało im się to, a tamci zdobyli tytuł. Traktuję to jako zalążek niezłej formy. Jeśli chodzi o zrozumienie, to Amerykanie trochę już pogrywali ze sobą, mają na swoim koncie 40 wspólnie rozegranych meczów, więc o tę kwestię można być raczej spokojnym. Teraz coś o ich rywalach. Lukaś Rosol i Martin Klizan, czyli dwaj singliści, którzy czasami bawią się w debla. Na mączce taka para mogłaby mieć większe szanse z Wiewióami, ale tutaj gramy na amerykańskim hardzie. Nie można też dać się zmylić wynikowi singlowemu Lukasia sprzed roku. Już od pierwszej rundy grał od niechcenia, powinien polecieć, ale seria fortunnych dla niego zdarzeń spowodowała, iż wygrał turniej na nawierzchni, która nie jest jego ulubioną. Teraz nawet u Czecha nie ma tej formy, która imponował w zeszłym roku an europejskiej mączce, zresztą podobnie u Klizana, który ostatnio na kortach nie zachwycał. Rosol z Klizanem grali rzadko, patrząc jednak na ich grę deblową z innymi partnerami można zauważyć, że czasami osiągali jakieś wyższe rundy trafiając w poszczególnych rundach na przypadkowe pary. Aż trudno uwierzyć, że Lukasiowi takie szczęście przytrafiło się na RG, gdzie aż do ćwierćfinału triumfował właśnie nad takimi składakami. Jednak mniejsza z tym, na ten moment to jedynie bardziej ciekawostka. Czech ze Słowakiem to singliści, nie są aż tak ograni i skupieni na grze podwójnej, przyjechali tutaj na pewno głównie z myślą właśnie o grze pojedynczej i przed tym meczem deblowym grają singla. Gdzie jak nie na amerykańskim hardzie przy takich przeciwnikach Wiewiór wraz z Butoraciem mają odżyć i wreszcie coś pograć w cyklu ATP? Myślę, że tutaj mają spora okazję i jeśli zagrają swoje wykorzystując swoje umiejętności, jak i niezłe zgranie, to powinni w tym meczu wygrać, a kurs przy tych okolicznościach wydaje się co najmniej atrakcyjny.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Poza tymi meczami to tu ciężko przewidzieć, a jak ciężko to lepiej grać w drugą stronę, zobaczymy co z tego wyjdzie na sucho: Herbert, Istomin, Chung, Carreno, Groth, Schwartzman, Cechinato.
Delbonis F. - Bolelli S.
Delbonis F. +1,5 seta ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Ten mecz mi śmierdzi na kilometr, a na początku jak bukmacherzy &quot;krzaki&quot; wystawiły ofertę to na starcie było około 1,80 na Bolelliego i teraz drastycznie spadło. Nic dziwnego, bo Włoch w tym sezonie gra dość nieźle, ale martwi mnie to, że odpuścił on totalnie Mastersy, a zjawił się na jakimś mało prestiżowym turnieju. Do tego w następnej rundzie czeka Sam Querrey. Simone do tego jeszcze wziął udział w deblu w parze z Fogninim w Cincinnati, ale przegrali z wiadomych powodów. Dziwny ten jego wybór turniejów.
Delbonis co prawda na nawierzchni twardej jest totalnym leszczem, ale jeżeli przyjrzeć się tym jego wynikom na betonie to można zauważyć, że jednak w wielu meczach walczył ze swoimi przeciwnikami i wcale nie były to jednostronne spotkania, chociażby 5 setów na Australian Open z Kyrgiosem. Sam procent grających na Włocha, jest podobny jak na Berdycha z Dolgopolovem, Socka na Wimbledonie z Grothem czy Ajax u siebie z Rapidem. Doskonale wiemy jakie były wyniki - przeciwko zdecydowanej większości. Tutaj jest podobnie, co nie znaczy wcale, że tak musi być i tym razem, ale ja spróbuję tylko na seta.
Wynik: 4:6 3:6
Dolgopolov A. - Kokkinakis T.
Kokkinakis T. +1,5 seta ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Thanasi to ten Australijczyk który wydaje się być najmądrzejszy z trio + Kyrgios &amp; Tomic. Aferę każdy kto śledzi tenis ten zna z Vekic &amp; Wawrinką. Czy to się odbiło na jego formie? Nie, w Cincinnati świetny występ, 3 zwycięstwa i fajny mecz z Gasquetem który grał przyzwoity tenis na wysokim poziomie. 19 lat, wdarł się do ATP jak burza, ma wielkie ambicje i na takich turniejach może sobie ciułać te punkty do rankingu.
Dolgopolov tutaj zmęczenie może odegrać większą rolę niż w przypadku dużo młodszego przeciwnika. Grał w Atlancie, Waszyngtonie, Kanadzie i Cincinnati gdzie doszedł do półfinału. Moim zdaniem to za dużo jak na niego, chociaż forma dopisuje to jak znam życie, to u takich zawodników jak Dolgopolov jest &quot;ona&quot;, a później lada dzień jej nie ma. Gorąca głowa + inne wyżej wspominane czynniki, mówią jasno, że seta może stracić.
Wynik: (1)6:7 (5)6:7
Souza J. - Jaziri M.
Souza J. +1,5 seta ::: 1,79 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Zasada numer jeden przy typowaniu, jak gra teoretycznie &quot;frajer&quot; vs. &quot;frajer&quot; i kursy nie są wystawione mniej więcej po równo to grać trzeba na przeciwnika. Po drugie to są olbrzymie spadki na Tunezyjczyka, a o spadkach pisałem wyżej - kto nie wierzy niech nie wierzy, dla mnie to się sprawdza (moja sprawa). Po trzecie H2H 2:0 i już raz Panowie spotkali się w tym roku, był to początek sezonu, turniej w Doha, Jaziri wygrywa 1 seta i przegrywa mecz 2:1. Dla Brazylijczyka będzie to pierwszy turniej na hardzie od Kitzbuhel, Jaziri doszedł ostatnio do ćwierćfinału Challengera w Aptos, teraz czas na zarobek?
Wynik: 3:6 4:6
Rosol L. - Gulbis E.
Klizan M. - Ilhan M.
Gulbis E. &amp; Klizan M. ::: 2,34 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
AKO morderca, łączę te mecze ponieważ obaj zawodnicy mają nierówno pod sufitem, dlatego ryzyko jest podobne. H2H Gulbisa z Rosolem, grali w tym roku 2 razy, na Wimbledonie po 3 setach wygrał Rosol, a Kanadziej na Mastersie Gulbis. Wydawać by się mogło, że Łotysz w końcu odżył, zresztą ten kto ma meczowe piłki z Djokovicem ten musi grac dobrze. Ćwierćfinał Mastersa robi wrażenie, ale po tym udział w Challengerze również w Kanadzie i sprzedany mecz. Wydaje mi się, że skoro już zarobił na &quot;czelku&quot; to na Winston-Salem postara się o dobrą grę. Ciekawostką jest na pewno fakt, że w następnej rundzie czeka już Jerzy Janowicz który rok temu grał tutaj w finale z Rosolem.
Martin Klizan 36 miejsce w rankingu, należy zadać sobie pytanie jak on to zrobił? Co by nie mówić, to jest jeden z tych zawodników którzy potrafią przegrać z każdym i wygrać (poza ścisłą czołówką). Skoro przeszedł już kwalifikacje o liczę na jego dobry występ. Moim zdaniem jest o jedną klasę tenisową leczy od Ilhana.
Wynik I: 6:4 7:6(4)
Wynik II: 7:6(1) 6:2
Coric B. - Giraldo S.
Giraldo S. +1,5 seta ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Coric ma dopiero 18 lat, lepsze mecze przelata z tymi gorszymi. Tak oto w Cincinnati ledwo co pokonał Zvereva, a później miał na widelcu samego Wawrinkę. Młodzi zawodnicy często podpalają się w meczach, zbyt dużo ryzykują, nie są stabilni psychicznie.
Z drugiej strony siatki doświadczony Giraldo, prawie 10 lat starszy. potrafi się odnaleźć na każdej nawierzchni. W pierwszej rundzie po dwóch gemach skreczował mu Darcis i tak oto tym sposobem awansował dalej. Sporo napisałem, że Wawrinka miał spore kłopoty z Coricem, to warto wspomnieć, że Giraldo urwał set świetnie grającemu Dolgopolowi. Set jak najbardziej w zasięgu jego ręki, a kto wie czy nawet nie zwycięstwo.
Wynik: 4:6 6:2 6:1
Tiafoe F. - Duckworth J.
Tiafoe F. +1,5 seta ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Tiafoe rocznik 1998, 17 lat, przeszedł kwalifikacje pokonując Harrisona doświadczonego Amerykańskiego grajka. Duckworth to nie jest jakiś as tenisa, kręci się w okolicy 100 rankingowej, tak szczerze to bez wyników w tym roku. Ot taki tenisista, że po prostu jest i coś tam czasami gra, ale bez większych sukcesów. Tiafoe jak widzicie, młody, ambitny, gra u siebie, ma na pewno szanse na seta. Walczy o swoje 1 zwycięstwo w ATP, już wcześniej miał szanse i powalczył z Grothem.
Wynik: 3:6 7:6(4) 7:6(3)
Typu nie neguję, bo Gulbis może to wygrać, ale nie wydaje mi się że akurat on musi sprzedawać mecze . Dla niego pieniądze raczej nie są motywacją, bo ich ma pod dostatkiem. Turniej jest mniejszy to nie wiadomo jak będzie nastawiony do gry, a Rosol broni 250 punktów i tu wszystko może się zdarzyć i zależy to głównie od Gulbisa.
Doskonale to wiem, że Łotysz to syn bodajże miliardera, ale takie podejrzane mecze jak ten w Vancouver budzą wątpliwości u graczy. ????
Masz jakieś dowody że Gulbis sprzedał mecz czy jeżeli faworyt po kursie ~1.2 nie wygra spotkania to po prostu mówimy od razu o czymś takim? Czyli np. Federer z Seppim na AO też pohandlował tak? Co było takiego podejrzanego w tamtym spotkaniu Gulbisa?
Sprzedał w mojej opinii, synonimy: ustawił spotkanie, odpuścił, wstał lewą nogą, nie chciało mu się grać, nie miał dnia, wziął udział bo chciał zwiedzić miasto, cokolwiek byle nie sport.
Przypominam Djokovic 6:0 2:0 z Samem Querreyem w Paryżu 2012 i przegrany mecz, tutaj również możemy tylko spekulować, a jak to nazwiemy czy odpuszczenie, sprzedanie czy cokolwiek podobnego jest to naprawdę mało istotne, bez większego znaczenia ;).
Weź pod uwagę w ilu Challengerach wziął udział w tym roku Gulbis.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Ćwierćfinał Mastersa robi wrażenie, ale po tym udział w Challengerze również w Kanadzie i sprzedany mecz. Wydaje mi się, że skoro już zarobił na &quot;czelku&quot; to na Winston-Salem postara się o dobrą grę.
Typu nie neguję, bo Gulbis może to wygrać, ale nie wydaje mi się że akurat on musi sprzedawać mecze ???? . Dla niego pieniądze raczej nie są motywacją, bo ich ma pod dostatkiem. Turniej jest mniejszy to nie wiadomo jak będzie nastawiony do gry, a Rosol broni 250 punktów i tu wszystko może się zdarzyć i zależy to głównie od Gulbisa.
Ogladales mecz Troickiego z Fishem? Zrobil to na zywca i bardzo nieudolnie. Nie wymagaj dowodow bo nikt z nas nie ma wgladu do biur bukmacherskich. Praktyki sa znane.
Tamto z Troickim to faktycznie wyglądało na sprzedaż, ale bogatego Gulbisa bym nie podejrzewał o ustawienie meczu, a tym bardziej graczy z czołówki rankingu - Djokovic, Federer, Murray. Po prostu im nie wypada.
Wiadomo - w challengerach słabo płacą, sponsorzy też się nie garną do finansowania graczy tego poziomu i na takich turniejach handel to normalna sprawa.
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Masz jakieś dowody że Gulbis sprzedał mecz czy jeżeli faworyt po kursie ~1.2 nie wygra spotkania to po prostu mówimy od razu o czymś takim? Czyli np. Federer z Seppim na AO też pohandlował tak? Co było takiego podejrzanego w tamtym spotkaniu Gulbisa?
 
T 9

thizz

Użytkownik
AKA SHAKAL
grales kiedys w zyciu w tenisa? sam gralem pare lat za malolata i uwierz mi, ze jak ktos ma problemy z psychika to potrafi robic rozne cyrki na korcie. w przypadku Gulbisa to mam wrazenie, ze typ po prostu prowadzi rozrywkowy tryb zycia i bedac na korcie nagle w polowie meczu zaczyna myslec o tym do jakiego klubu dzis pojdzie i z ktora dziewczyna sie spotka, a nie o tym zeby wygrac mecz. cale szczescie dla niektorych &quot;czajnikow&quot;, ze graja w tenisa a nie walcza w ringu czy oktagonie, bo tam chwila dekoncentracji by sie mogla skonczyc dla nich tragicznie.
&quot;If I start drinking I’m going to drink until the morning. I can’t go to a nightclub and drink four beers and I’m good. If I go out, I go full night out.&quot; - Gulbis
 
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Bolelli-Querrey 2 @1.5
Ogolnie stwierdzilem, ze nic z tego turnieju nie gram, ale stawiam tylko na Querreya tak długo az bedzie on w grze. Querrey mimo wszytsko barrdzo dobra forma, chociaz wyniki co najwyzej srednie. W Waszyngtonie 3 runda, ale porazka z Ciliem w dwoch tie-breakach. W Montrealu 2 runda i porazka z Goffinem, w Cinci 2 runda i porazka z Robredo w 3 setach. Forma lepsza niz wyniki, wiec sadze ze Querrey cos bedzie chciec wywalczyc. Ogolnie mam wrazenie, ze Querrey poluje tu na turniejowe zwyciestwo od 3 lat (3 ostatnie lata, 3 polfinaly). Nie wiem jak tam Bolelli wyglada na ta chwile, ale Wloch chyba az tak dobrze jak rok temu na US Open nie gra, takze mimo wszystko typuje wygrana Querreya. Mecz w sesji wieczornej jako ostatni, wiec organizatorzy chyba z doswiadczenia, znajac historie turniejowa, ulozyli troche granie pod Querreya.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Gabashvili Teimuraz - Kokkinakis Thanasi 2, Pinnaclesports 1.67
7:6, 6:7, 7:6
Pisane z telofonu.
Gabashvili to obecnie 53 rakieta świata, a jego rekord to 50 pozycja także jest blisko swojej życiowki. Przed Wimbledonem, na hardzie wygrał w słabo obsadzonym challengerze w Ferganie. Po Wimbledonie grał tylko w Waszyngtonie gdzie dotarł do trzeciej rundy. Pokonał tam najpierw Beckera w trzech setach a kolejno Murraya 6:4, 4:6, 7:6 gdzie w meczu ze Szkotem zagrał 130% swojej normy. Lecz popularny Gaba jak to ma w swojej głowie później przegrał z Berankisem w dwóch setach. Rosjanin potrafi napędzać stracha najlepszym tenisistom aby w kolejnym meczu zagrać jak typowy przeciętniak. 30 letni Teimuraz gra bardzo ładny dla oka tenis jak i ta agresja często przekłada się na dobre wyniki. Lecz jak Gabashvili nie ma dnia a zwłaszcza jego głowa ma się gorzej to potrafi w marny sposób przegrać mecz.
Jego przeciwnikiem będzie o 11 lat młodszy Kokkinakis. Australijczyk jest na 70 miejscu w rankingu ATP i jest to tylko oczko mniej od swojej najlepszej pozycji 69 ???? . Thanasi jak na swój młody wiek miał udany turniej w Cinncinatti. Najpierw przeszedł kwalifikacje pokonując tam znacznie doświadczonych tenisistów jakimi byli Harrison oraz Ilhan. W turnieju głównym pokonał Fogniniego w trzech setach i odpadł później z Gasquetem 7:6, 6:2. Kangur tutaj w Winston Salem pokonał sensację ostatnich dni czyli Dolgopolova 7:6, 7:6. Kokkinakis mimo swojego wieku od dłuższego już czasu prezentuje się bardzo dobrze. Dodatkowo jest stabilny emocjonalnie na korcie a wiadomo, że ta cecha w tenisie jest na wagę złota. W tym roku 8 czy 9 razy wygrywał mecz gdzie najpierw przegrał pierwszego seta także pozytyw ogromny.
Rosjanin jak i Australijczyk potrafią grać dobrze na clyau co sprawia, że są wszechstronnych graczami. To może być kolejny mecz z trzema setami. Uważam jednak, że wygra młodszy z nich. Kokkinakis ma mimo wszystko przewagę dużą na serwisie gdzie może to się okazać kluczowym elementem. Oczywiście, że Gaba to już wyjadacz tenisowy lecz młody wyspiarz nie takich gwiazdorów pokonywał w tym roku.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Sousa - Carreno Busta ---- Sousa @ 1,77 Pinnacle ⛔
Carreno wygrał wczoraj z Haasem niestety, no ale jak widać Tommy już nie jest w stanie wygrywać nawet z takimi tenisistami i to w USA gdzie grało mu się dobrze. W drugiej rundzie z Carreno-Bustą zagra Sousa, czyli waleczny tenisista z Portugalii z dobrym serwisem. Radzi on sobie na każdej praktycznie nawierzchni, a Carreno to typowy ziemniak. W 2013 Carreno urządził sobie tenisowy maraton, bo zanotował wtedy bilans roczny 97 zwycięstw - 18 porażek i to głównie dzięki dobrej grze w tamtym roku w futuresach i challengerach zawdzięcza awans do top60 rankingu ATP. Carreno od turnieju w Kitzbuhel rozegrał wczoraj pierwszy mecz na hardzie w USA, a Sousa przebywa w Ameryce już od Montrealu i jest bardziej zapoznany z kortami. Sousa nie pograł za wiele w Mastersach, no ale trafił na rywali lepszych od siebie - Tomica i Cilica, więc porażki nie są niemiłą niespodzianką. Nie może czuć się zmęczony po Mastersach, dlatego myślę, że chce sobie pograć w Winston-Salem. H2H 1-0 Dla Sousy z Miami 2014 - wygrał wtedy 6-4 7-6. Powinien wygrać ponownie.
Chyba poczekamy do US Open
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Dziwny turniej w Winston Salem nam się szykuję, ale postaramy się wygrzebać co nieco z dzisiejszych spotkań.
Simon + Lu @ 2,05 PinnacleSports
Dubel, który wydaje mi się dosyć rozsądny na dziś. Zacznijmy od młodego Azjaty, który gra z Garcią Lopezem. Z Hiszpanem mamy o tyle ciekawą sprawę, że czasami potrafi na hardzie zaskoczyć (jak chociażby w turnieju w Zagrzebiu). Winston Salem traktuję zapewne jako rozgrzewkę przed US Open i nie będzie tutaj się nadwyrężał. Kiedyś grał tu w ćwierćfinale, w tym roku 6-6 na hardzie. Nie wygląda tu źle. Naprzeciw niego stanie dziś Lu, który broni tutaj punktów za półfinał a wcześniej grał tu w ćwiercfinale. Młodzian ewidentnie lubi klimaty Winston Salem, gdy reszta jest już skupiona na US Open i dzisiaj będzie zmotywowany do tego, aby osiągnąć podobny wynik jak ostatnio. Pewne zwycięstwo nad Haase oraz całkiem niezły turniej w Cincinnati stawiają go w tym starciu w roli faworyta. Dla mnie dzisiejsze spotkanie wygra, rywal bez ogrania na hardzie.
Zacznijmy od tego, że GGL broni pkt za ćwierćfinał. Wspomniałeś tylko, że kiedyś tu grał, a to chyba lekko niezgodne z prawdą. Po drugie z Lu taki młodzian jak ze mnie dentysta. Przecież on ma już 32 lata! Prawda, dotarł rok temu w Winston do półfinału, ale ogrywał &quot;ziemniaków&quot; (Rola, Granollers, Seppi). Jak na moje ćwierćfinał Guillermo, który wygrał z Brownem i Youngiem, a przegrał z Querrey&#39;m po walce jest o wiele cenniejszy. Jedziemy dalej z tą Twoją zakłamaną analizą. To, że zagrał na samym hardzie tylko 12 meczy wcale nie oznacza, że nie jest ograny. Do tego grał też w hali, a Lu w tym sezonie nie czaruje (8-11 w ATP, 8-2 w pozostałych turniejach/kwalifikacjach). Chyba co do drugiej statystyki nie muszę się odnosić, bo wiadomo że tam to grał z &quot;ogórkami&quot; w większości. Jak dla mnie ten mecz to NO BET. Tutaj zarówno Hiszpan może wygrać w dwóch setach, jak i Lu rozwalić go 6:2 6:2.

@Edit:
Zgodnie z tym co pisał moderator poprawiam się, żeby nie było. GGL dotarł do ćwierćfinału, a Lu do półfinału. Pkt nie bronią, bo kalendarz się przesunął. Niech ma i niech się cieszy :cool:
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Mówiąc o obronie punktów zapomniałem o przesunięciu kalendarza. Zarówno Lu jak i GGL nie bronią tu punktów, jeden był ostatnio tu w ćwierćfinale (GGL) a drugi w półfinale (Lu). Co do wieku Azjaty to faktycznie mój fatalny błąd, ale odnośnie ogrania - GGL grał ostatni raz na tej nawierzchni w marcu i nie uważam, aby był w jako takim rytmie meczowym na kortach twardych, tymbardziej, że ostatni w ogóle mecz to u niego lipiec. To tyle w ramach sprostowań. Miło, że ktoś te wypociny czyta. ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bilans posta: -0,38
Janowicz J. - Rosol L.
Rosol L. ::: 2,18 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔ -1

H2H 2:2 z lat 2009-2014. Podobnie było i wczoraj w meczu z Gulbisem, który Rosol pokonał w dwóch setach. Co łączy Janowicza z Wawrinką? Obaj grają swój genialny tenis jedynie kiedy rozkręcą się podczas turnieju grając przynajmniej te 2-3 mecze. W pierwszych rundach idzie im często niezwykle słabo.
Rok temu obaj Panowie spotkali się w finale tego turnieju i Polak miał dwie piłki meczowe, byłby to pierwszy wygrany turniej przez Polaka od czasów Wojciecha Fibaka. Warto jednak dodać, że Janowicz na początku tego turnieju rok temu niezwykle się męczył z Sousą (drugi mecz) i był prawie na wylocie, to jednak doszedł do finału wygrywając 5 meczów. Teraz szczerze wątpię w Polaka.
W Kanadzie na Mastersie z Karlovicem przegrał, żadna ujma, bo jak Karlovic ma dzień to potrafi i Novaka Djokovica pokonać tak jak było w tym roku podczas turnieju w Doha na początku sezonu. Z takim Berdychem Ivo jakoś w środku sezonu pobił jakiś rekord w ilości asów podczas meczu, też go pokonał. W Cincinnati pokonał Monfilsa który jako defensor chodził nagle do siatki, a Jurek go mijał z dziecinną łatwością, później kłopoty w drugim meczu z młodym Donaldsonem (chociaż on dobrze gra ostatnio) i mecz ze świetnie grającym Dolgopolovem.
To powinien być zacięty mecz i tak powiem szczerze, gdyby nie fakt, że dla Jurka to będzie pierwszy mecz na tym turnieju, to w późniejszej fazie grałbym raczej na niego, bo jak już wyżej wspomniałem Janowicz lubi rozkręcać się podczas turnieju. Obaj zawodnicy mają co bronić tutaj i udowodnić co nieco sobie na korcie. Mecz z gatunku 50% na 50% szans, a skoro kurs jaki jest to warto zagrać na Rosola przynajmniej w mojej opinii.
Wynik: 6:3 6:2
Czytaj swoje analizy Shakal ;) Skąd tam nagle Wawrinka się wziął?
Chodzi mi tutaj o analogię, Wawrinka przegrywa z leszczami, ale jak dochodzi do ćwierćfinału-półfinału turnieju to jest niezwykle groźny. Janowicz podobnie, w pierwszych rundach potrafi grać bardzo słabo, ale nie bez powodu doszedł do półfinału Wimbledonu czy finału Masters w Paryżu 2012. On i Wawrinka musi po prostu wejść w rytm meczowy danego turnieju.
Groth S. - Johnson S.
Groth S. +2,5 gema ::: 1,93 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔ -1 @Edit: Fajnie wygląda też typ na seta.

H2H 0:1 z 2014 roku, 3 sety. Kusił mnie na początku typ na Steva, ale tak się po dłużej chwili zastanowiłem po co go grać? Facet nie ma kompletnie wyników w ostatnich tygodniach. W Waszyngtonie co prawda półfinał, ale później tylko 4 gemy z Goffinem. Na Mastersie w Cincinnaty (czyt. Ju Es Ej) gra w kwalifikacjach, pokonanie &quot;kaczora&quot; Duckwortha z okolic 100 rankingowej, a później tylko 6 gemów z Mahutem który daleki jest od swojej optymalnej formy. Słabo to wszystko wygląda.
Obaj zawodnicy nie są jakimiś mistrzami gry defensywnej, Groth w pierwszym meczu 3 tie-breaki, może to pozwoliło mu uwierzyć w siebie. Co by o nim nie mówić facet potrafi serwować i to właśnie do niego należy nieoficjalny rekord prędkości serwisu. Handicap z wiadomych powodów.

Wynik: 4:6 7:6(4) 1:6
Lu Y.H. - Garcia-Lopez G.
Garcia-Lopez G. +1,5 seta ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔ -1

H2H 2:3 z lat 2009-2014. Wystarczy spojrzeć na mecze z Lu chociażby z Federerem gdzie ewidentnie widać jak bardzo nie leżą mu mecze przeciwko zawodnikom grającym często jednoręcznym backhandem, a takim bez wątpienia jest GGL. Hiszpan na początku sezonu grał genialnie, wygrał dwa turnieje ATP, sporo na nim zarobiłem za co mu dziękuję. Jest waleczny, ale po dobrych wynikach pojawił się u niego kryzys od czasu French Open, aż do Hamburga gdzie poddał mecz. Teraz wraca korty i moim zdaniem przed US Open będzie chciał sobie solidnie potrenować. Lu często traci sety, set dla Hiszpana jest na pewno w jego zasięgu ręki.
Wynik: 6:3 6:3
Bolelli S. - Querrey S.
Bolelli S. +1,5 seta ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅ +0,64

H2H 0:1 z 2012 roku. Niepotrzebnie grałem przeciwko Włochowi w pierwszej rundzie, podczas meczu był niezwykle ambitny, walczył o każdy punkt, a to zaowocowało dużą ilością BP, tak oto zamkną mecz w dwóch setach.
Spójrzcie na wyniki Włocha w tym sezonie, gra niezwykle równo, bez większych wpadek. Wygrał nawet turniej wielkoszlemowy w deblu w parze z Fogninim w Australii. Moim zdaniem w tym meczu wcale nie jest bez szans. Querrey w 2015 roku na kompletnie innym biegunie niż jego rywal. Słabe wyniki, spektakularne porażki i to, że pokonał w Cincinnati Isnera na nikim wrażenia nie robi bo jak dobrze wiemy John udał się na zasłużony odpoczynek. Później ten słaby Robredo co wygrał z Berdychem jednego gema mógł zamknąć tak naprawdę mecz z Samem w dwóch setach, ale pod koniec drugiego seta zagotowała mu się woda z mózgu. Nie zdziwię się jak Bolelli wygra ten mecz.
Wynik: 7:6(7) (4)6:7 7:6(9)
Sousa J. - Carreno-Busta P.
Herbert P. - Baghdatis M.
Schwartzman D. - Andujar-Alba P.
Sousa J. &amp; Baghdatis M. &amp; Andujar-Alba P. ::: 3,93 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔ -1 @Edit: Z tego kuponu nie weszło nic ???? , trzeba było grać w drugą stronę to byśmy byli zarobieni. Jednak tam gdzie czuje ryzyko będę od teraz grał w drugą &quot;mańkę&quot;

Sousa już raz pokonał Carreno-Bustę na hardzie w Miami rok temu. Joao to taki gracz który ostatnio pokonał &quot;Kolbę&quot;. Hiszpan na betonie bez sukcesów, wczoraj pokonał Tommiego Haasa, ale ten niech lepiej da sobie odpocząć od tenisa, bo ten powrót na korty w wieku 37 lat okazał się mocnym niewypałem.
Bagieta przy dobrych wiatrach to może nawet i ten turniej wygrać, wiadomo ma swoje lata, zajął się rodziną, ale w takiej Atlancie doszedł do finału grając świetny tenis. Tutaj również mniejszy turniej i jest spora szansa na win, Herbert świetnie gra od kwalifikacji bez straty seta, ale przeciwników nie miał za mocnych oprócz tego Stakhovskiego w pierwszej rundzie który również gra mocno w kratkę i wtedy kiedy mu się chce.
Schwartzman zawodnik który mierzy 170 cm, na hardzie bez wyników, w pierwszej rundzie Gimeno-Travera pokonał, ale on podobnie z betonem ma niewiele wspólnego. Andujar tak samo asem od szybkich nawierzchni nie jest, ale od Wimbledonu rozegrał kilka fajnych meczów na hardzie jak z Robredo w Cincinnati czy Nishikorim w Kanadzie.
Łączę tych &quot;grajków&quot; bo żadnemu nie ufam aż tak bardzo by grać ich w singlach.
Wynik I: 4:6 4:6
Wynik II: 6:3 2:6 7:5
Wynik III: 4:6 7:5 7:5
Jaziri M. - Troicki V.
Jaziri M. ::: 3,17 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅ +2,17
Jaziri M. +1,5 seta ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅ +0,83


H2H 1:0 z 2012 roku podczas turnieju w Moskwie, padły 3 set. Tutaj będzie krótko i na temat. Jaziri pierwszy mecz bez problemów z Souzą 6:3 6:4. Troicki od czasu Wimbledonu ma blokadę psychiczną, albo sprzedaje mecze. Razem z grą deblową 8 porażek z rzędu. Na Davis Cupie prowadził 2:6 2:6 z Delbonisem i sprzedał... w Kanadzie zlał go Youzhny który też ma wątpliwy sezon chociaż tam na Mastersie odpalił z formą, w Cincinnati to w ogóle kabaret z Fishem nie ma co komentować 6:2 6:2. Po takim kursie ja w to wchodzę, gdyby było mniej nie grałbym tego.
Wynik: 4:6 6:4 6:4
Tsonga J-W. - Istomin D.
Istomin D. ::: 4,30 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔ -1
Istmon D. +1,5 seta ::: 2,17 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅ +1,17

H2H 4:0 z lat 2009-2012, ale w dwóch ostatnich meczach Istomin urwał set. Powiedzcie szczerze, co tu robi Tsonga półfinalista French Open na jakimś podrzędnym turnieju ATP 250 przed US Open? Jego wyniki w tym roku nie napawają optymizmem oprócz tego występu na Roland Garrosie. Uzbek po 11 latach zawodowej gry wygrał w tym roku swój pierwszy turniej w karierze. Dla mnie to taki typowy średni zawodnik, który czasami potrafi zagrać naprawdę dobry mecz. W pierwszej rundzie nie dał najmniejszych szans Donaldowi Youngowi.
Wynik: 5:7 6:4 6:1
Kukushkin M. - Anderson K.
Kukushkin M. ::: 3,22 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔ -1
Kukushkin M. +1,5 seta ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅ +0,81

H2H 1:0 z 2014 roku, 6:4 6:2. Anderson mnie w tym roku kompletnie nie przekonuje, daleki jest od formy z przed roku. Nie wiem co on robi na 15 miejscu w rankingu tak szczerze. W Cincinnati ugrał z Federerem zaledwie dwa gemy, a tak szczerze to nawet w pierwszym meczu z Mayerem równie dobrze mógłby odpaść z turnieju.
Mikhail ma formę wzrostową, już raz pokonał Andersona, jest na niego wysoki kurs, wygrał ostatnio Challenger w Astanie. Są duże szanse na &quot;niespodziankę&quot; przed takimi turniejami jak US Open na jakiejś podrzędnej ATP 250.

Wynik: 6:4 2:6 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Janowicz J. - Rosol L.
Rosol L. ::: 2,18 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 2:2 z lat 2009-2014. Podobnie było i wczoraj w meczu z Gulbisem, który Rosol pokonał w dwóch setach. Co łączy Janowicza z Wawrinką? Obaj grają swój genialny tenis jedynie kiedy rozkręcą się podczas turnieju grając przynajmniej te 2-3 mecze. W pierwszych rundach idzie im często niezwykle słabo.
Czytaj swoje analizy Shakal ;) Skąd tam nagle Wawrinka się wziął? Pewnie chodziło Ci o Gulbisa. Jak dla mnie JJ ma szansę wygrać w tym meczu i bym raczej w over gemowy celował. Rosol gra w kratkę od kilku tygodni.

@UP
Rozumiem, taki tok myślenia ;)
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Jak dla mnie JJ ma szansę wygrać w tym meczu i bym raczej w over gemowy celował. Rosol gra w kratkę od kilku tygodni.
Wczoraj Rosol miał dużo okazji na przełamanie, Gulbisa.
Wygrał, ale popełniał sporo błędów.
JJ na pewno sprawi więcej kłopotów niż Ernest przede wszystkim zagra agresywniej.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Groth vs Johnson⛔
Over 10,5g w 1s @2,10 Sportingbet


Jak dla mnie pojedynek na bardzo niskim poziomie.....
I myślę że, granie na win któregoś z nich to loteria ????
Dlatego wybrałem opcję na over gemów w 1 secie.
Groth jak dla mnie jest fatalnym tenisistą ja go osobiście nie widzę w top 50
Jedyną jego bronią w grze jest serwis, to wszystko ????
No ale trzeba przyznać że, na tą chwilę to jakoś działa.
Johnson to samo, jak dla mnie totalna kupa jako tenisista.
To co na pewno różni go od swojego rywala to że, na pewno ma więcej atrybutów do dłuższych wymian, ale i to pozostawia wiele do życzenia.
Obecnie Johnson prezentuje i tak wysoką formę jak na niego, więc jak dla mnie to będzie trudne spotkanie.
Zwłaszcza w 1 secie, obaj powinni skupić się na serwisie.
Nie widzę tutaj innej możliwości niż, bezpieczna gra i utrzymywanie swoich podań.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Jerzy Janowicz - Lukas Rosol
Typ: Janowicz wygra 1 seta@1,73
✅✅✅✅

Lukas Rosol (86 ATP) kontra Jerzy Janowicz (61).

Rewanż za ubiegłoroczny finał tego turnieju. Ranking o niczym nie świadczy, zapowiada się wyrównany mecz. Rosol broni tutaj punktów, o jego motywację nie należy się martwić. Janowicz też zagra na sto procent, bo też broni punktów. Spada w rankingu i za chwilę żarty się skończą, a zaczną eliminacje...

Mecz niewdzięczny do typowania. Generalnie w tym turnieju już dzieją się cuda, ale drugiemu garniturowi powinno zależeń na wygrywaniu. Najwięksi łapią chwilę oddechu przed US Open, a średnicy do roboty.

Jerzyk ostatnio co by nie mówić w dobrej formie. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi, ostatnia porażka z Dolgopolovem wstydu mu nie przynosi. Urwał Ukraińcowi seta, a wiadomo, że Dolgo w formie.

Czech to nie jest wielki mistrz, ale to gracz solidny i przewidywalny, czego niestety nie można powiedzieć o JJ. Na korzyść Czecha przemawia też ich ostatni mecz. Czech obronił wtedy w finale dwie piłki meczowe i wygrał. Takie rzeczy siedzą w głowie, szczególnie jeżeli to głowa tak specyficznie wyczulona jak Jurka.

Przeglądam ostatnie mecze. Czech w I rundzie ograł Gulbisa, co aż takie łatwe nie jest (gra coraz lepiej ostatnio). W Cincinnati urwał seta Dimitrovowi, a w Montrealu dwa tygodnie temu ograł serwismena Kevina Andersona. To dowód, że dobrze radzi sobie z mocno serwującymi graczami. Dodatkowo potrafi przebijać, utrzymywać piłkę w korcie.

Mecz będzie pewnie ciasny i znaczenie może mieć to, że Rosoł wczoraj już na tych kortach grał. To detal, ale gdy jest dwóch wyrównanych przeciwników naprzeciw siebie, to takie detale mogą przeważyć o sukcesie jednego z nich.

Reasumując: faworytem jest wg mnie Rosol, ale generalnie trudno przesądzić, kto wygra. Tu może dziać się wszytko. Przewiduję jednak, że JJ rzuci się od początku na Rosola. Będzie go chciał zdominować siłą, serwisem. Dzięki temu wygra 1 seta. Potem może być już tylko gorzej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rickross 71

rickross

Użytkownik
M.Klizan - J.Vesely 1 1.78 Pinnacle Sports ⛔
5 mecz Klizana na tym turnieju i dlatego kursy wydają się być nieco zawyżone.Martin w drugą połowe sezonu na hardzie wszedł nie najgorzej.W Montrealu poległ z Querreyem lecz już w Cincinatti łyknął Thiema i miał swoje szanse z Karlovicem.Tutaj zaczął od kwalifikacji i włożył w to troche trudu także myślę,że mecz potraktuje serio.Vesely przegrywa wszystko jak leci ostatnio nie jest to ten sam zawodnik,który wygrywał w Auckland na początku roku.
L.Rosol-J.Janowicz 1 2.25 Pinnacle Sports ⛔
Powtórka z przed roku i uważam,że zwycięzca będzie ten sam.Rosol w Montrealu pokonał Andersona by potem przegrać po walce z Gulbisem,który miał mp z Djokovicem w tym turnieju.W Cincinatti porażka z solidnym Dimitrovem ale też,set urwany. Janowicz zdobył wiecej punktów w ostatnich mastersach ale zwycięstwa nad crazy Monfilisem i Donaldsonem nie robią na mnie wrazenia,chociaz w meczu z francuzem grał dobry tenis. Potem walka z Dolgopolovem,ogólnie turniej na plus jednak przekonywałem się,że JJ wielokrotnie odpuszczał turnieje niższej rangi i skok z Mastersow na 250 a jeszcze zaczynamy UsOpen lada chwila może podziałać demotywująco i z moich obserwacji wynika ze Jerzykowi ciezko gra się z zawodnikami z dobrym serwisem a takim jest na pewno Rosol.Bedzie dużo walki,ale stawiam na Czecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
friendly 421

friendly

Użytkownik
Janowicz - Rosol 2,10 ⛔ Nie ruszam tych 250, pierdziele ????

Nie mam w zwyczaju grac przeciwko rodakom, aczkolwiek Janowicza uznaje teraz za obywatela świata, który potrafi robić wieś na arenie międzynarodowej. Zatem na dzisiaj gram typ na Rosola. W mojej opinii kurs powyżej 2 przeciwko Jurkowi to coś naprawdę godnego uwagi, faktycznie mecz jest dosyć ciężki do przewidzenia, ale na czuja gram Czecha. 250 nigdy nie należały do emocjonujących gier, dlatego nie uważam że któryś z nich się wybitnie zepnie. Dla mnie Janowicz to jest zawodnik nieobliczalny niezależnie od tego jaki gramy turniej, ile ja sie nadenerwowałem oglądając jego mecze to przy moim optymizmie do życia ten człowiek potrafi mnie przytłoczyć. A był okres, w którym Janowicza podziwiałem i szanowałem. Tak czy owak patrząc z perspektywy czysto sportowej, h2h dla Rosola, ostatnie gry wydają się również z przewagą dla Czecha, przegrana z Dimitrovem czy zawodnikami tej klasy nie hańbi, a przykładowo pokonanie Monfilsa przez Janowicza(kto oglądał ten wie) to nie można zaliczyć nawet do zwycięstwa tylko parodii. Uważam, że dzisiaj wcale nie będzie zaciętego widowiska i Rosol wygra to 6:3, 6:3, ale oczywiście mogę się mylić. Spokojnie, bo wiadomo że to atp niskiej rangi. Piąteczka dla Was! ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Coric 1,36
Ten bet na dzisiaj to chyba oczywista oczywistosc. Chorwat na pewno nie oszczedza sie na US OPEN, to jeszcze nie ten etap kariery, dla niego ten turniej to ogromna szansa na spory wynik, moze pierwszy tytul? Za przeciwnika ma typowego ziemniaka, ktory pokonal tutaj dwoch innych ziemniakow ???? teraz juz jest w moim przekonaniu bez szans. na kazdej nawierzchni z mlodym nie dawalbym mu szansa a juz na hardzie to na pewno... Borna musi ogrywac takich zawodnikow bez wiekszych problemow i mysle, ze tak bedzie....
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Carreno B.-Bolelli 2 @1.5
Tak patrze na statystyke meczu Bolellego z Querreyem, na ktorego wcozraj postawilem i nie wiem co myslec. Meczu oczywiscie nie widzialem, ale Bolelli musi byc chyba dobry. 3 tie-breaki, na pewno zabraklo czynnika szczescia i nie bedzie juz mozna ogladac przystojnego Sama w tym roku w NE Haven w singlu. Querrey odpalil 24 asy, wygral dwie pilki wiecej, przegral mecz to dzis stawiam na Wlocha. Bolelli nie gral jak dotad w USA w tym roku, wiec tutaj moze akurat grac i nie myslec o odpuszczanie. Queerey podjerzewwam, z enaprawde planowal 4 rok z rzedu cos zwojowac w New Haven. Bolelli gral bardzo dobrze na ubieglorocznym US Open, wiec chyba cos sie kroi dobrego dla Wlocha.
P.S. Mysle czy nie dac na Aljaza Bedene bo jakby to powiedziec.... Bedene za niedlugo conajmniej top30, ale ten turniej jaki jest wiadomo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom