>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wimbledon (27.06.2022 - 10.07.2022)

Status
Zamknięty.
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Niestety w pracy akurat a nie mam żadnego playera wykupionego,tylko wynik, to woła o pomstę to nie Wta, wziąłem na Hiszpana na odkucie na 3-0,w razie jak nie wpadnie to przynajmniej Hubert wejdzie z wieksza kasa (pod warunkiem ze wygra 2ostatnie sety!!!!!mam nadzieję ze po tym co odwalił Hiszpan zapadnie mu ta sytuacja w pamięci na długo, najgorzej jeśli Polak wygra 3 a następne przegra....
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Haha to co zrobił Hiszpan przy pierwszej meczowej. Nonszalancja, popisowka, karma

Ale że Hubert tak się dźwignął to szok. Był już nawet nie jedna nogą a całym sobą poza turniejem i taki powrót. Oj może to go napędzić na dwa najbliższe tygodnie



Hahahaha. Jednak przepraszam. HH i szlemy to dalej jednak związek jak Fajdek i Igrzyska. Szkoda
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja to nie wierze w to co sie dzieje, z Hurkaczem.Na Rolandzie dalej zaszedl, niz na Wimbledonie.Chlop ma problemy ze Szlemami, i musi prawdopodobnie siegnac po psychologa, bo aktualnie, to jest przeceniany.Niby potrafi grac, ale tyle razy co wczesnie odpadal na Szlemie, to chyba nikt tak nie mial, z zawodnikow o podobnym potencjale.Gdzie teraz Ci co zwalali na nawierzchnie, gdy pisalem wczesniej, ze na Rolandzie odwala.Jeden dobry wystep na Wimbledonie, jak na niego to slabiutko
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Kyrgios z Tsitsipasem mogą się spotkać w 3R. Ty dałeś że będą w najlepszej 16-tce turnieju czyli dojdą do 1/8. Więc się wykluczają te zakłady.
Jezeli ktorys sie wycofa przed rozegraniem pierwszego meczu to wtedy chyba potencjalnie bylaby szansa.

Teretycznie mozna miec pretensje do bukmachera, bo moglby wtedy informowac, ze takei kolidujace zdarzenie sie wyklucza, ale z drugiej strony czasem jak widac potrzebne jest troche inteligencji od typujacego, a tu tego ewidentnie zabraklo.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Vesely-Davidovich F. 2 @1.72

Daje tutaj wieksze szanse Hiszpanowi. Davidovich poprzedni edycje na Wimbledonei mial fatalne, ale to jednak zwyciezca juniorksiego Wimbledonu sprzed kilku lat i beda jeszcze edycje, gdzie pokaze sie z dobrej strony. Troche podobnie bylo chciazby z Fuscovicsem, ktory tez byl juniorskim tiumfatorem Wimbledonu i gral tam slabo, a jak odpalil w ubiegym sezonie to zagral bardzo dobry turniej i zatrzymal go dopiero Djokovic w cwiercfinale.

Uwazam, ze Davidovich mial swietny mecz z de Minaurem w Queens. W nastepnej rudnzie niby latwa porazka, ale jak juz nieraz wspominalem sezon trawiasty to jest tak krotki, ze zawodnik gra jedne mecz na poziomie i to wystarcza przez co nie pokazuje juz tej klasy konsekwentnie do konca turnieju.

Rywal nie jest latwy, bo prawie dwumetrowy Vesely, ktory na Wimbledonie zapisal dwa razy 4 runde w karerze, ogral kilak dobyrch nazwisk i przy tym wzroscie ma oczywiscie bardz dobre podanie. Troche jedna kwydaje mi sie, ze Czechowi brakuje tego ogrania w ostatnich sezonach z tymi najlepszymi rywalami. Vesely'emu zdarza sie odpalic, ale z drugiej strony te 4 rundy na Wimbledonie to byly lata 2016 i 2018 i troche Vesely'emu jednak tych wynikow w znaczacych turniejach brakuje.

Wydaje mi sie, ze Hiszpan potwierdzi, ze to zwyciestw nad Hurkaczem przypadkiem nie bylo i na koncu gora bedzie Davidovich.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Porównywanie Hurkacza do Zvereva czy nawet Kyrgiosa, którzy te początkowe rundy zamiatają aż miło, proszę was :) Nick nie raz mówił, że nie wyobraża sobie całego życia podporządkować tenisowi i ma styl życia jaki ma a nasz niby wielki pracuś i gówno z tego wynika.
 
M 0

mlk060593

Użytkownik
Z tego co czytałem to organizatorzy turnieju żadnych testów nie przeprowadzają a przynajmniej nie oficjalnie. Berretini źle się czuł i sam z siebie zrobił test i wyszedł mu Covid. Więc jeśli Tomljanovic sama nie zrobi to nikt jej nie zmusi.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
U partnera treningovego (M. Cilic) Djokovica też stwierdzono Covid - Berettini miał z nim kontakt i się wycofał ale również i Nadal miał kontakt z Djokovicem. Zobaczymy co z tego wyniknie w najbliższych dniach bo może być mega komedia jeśli 3 faworytów pójdzie Out z powodu Covid
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
No panowie. Cressy jest niesamowity. 4 h gry 4 sety bez straty serwisu i ponad 130 wizyt przy siatce. Gość ma wszystko żeby zajść tu mega daleko w turnieju. FAA miał 64 winersy przy tylko 27 błedach a i tak przegrał. Trzeba czekać nakursy na Cressy 1-8 bo drabinke ma przyjemną
 
better 0

better

Użytkownik
No panowie. Cressy jest niesamowity. 4 h gry 4 sety bez straty serwisu i ponad 130 wizyt przy siatce. Gość ma wszystko żeby zajść tu mega daleko w turnieju. FAA miał 64 winersy przy tylko 27 błedach a i tak przegrał. Trzeba czekać nakursy na Cressy 1-8 bo drabinke ma przyjemną
Zgadzam się, widziałem ten meczy z augerem dzisiaj, naprawde solidnie wygląda
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Van Rijthoven-Opelka
Typ:1
Kurs:1.88!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Totolotek

Przeglądając spotkania na środowe mecze odrazu rzucił mi się w oczy ten dość pewny typ , tylko czekałem na kogo wypadnie niesamowity obecnie Van Rijthoven (który wg.mnie zamelduje się w półfinale)a zagra z drewniakiem Opelką, który oprócz serwisu NIE POSIADA NIC, łącznie z pewną najważniejszą częścią głowy, jego styl przypomina drewnianego Karlovica, ale do rzeczy, w 1 rundzie wygrał z nieistniejącym na mapie świata Tabernerem-ziemniakiem z Hiszpanii z którym w dodatku się męczył pomimo wygrania 3-0, co można napisać o Holendrze?otóż to że gościu dojdzie do półfinału wimbledonu a kto będzie przeciwnikiem wg.drabinki itp.nie mam zielonego pojęcia, chyba nikt nie wie, pamiętacie kilka lat temu Kubota z Janowiczem w Cwierćfinale?!!!!Jurek był w półfinale ale Kubot co takiego wcześniej grał (oczywiście w singlu)oprócz dobrych spotkań deblowych?nic, wielkie g...., padakę do potęgi, wimbledon ma to do siebie że takiemu może raz w życiu wyjść serwis i może się zameldowac we wspomnianym ćwierćfinale, ale nie porównujmy graczy pokroju Polaka do megaza......... Holendra który nagle pokazuje ni stąd ni zowąd tenis z Najwyższej Światowej półki, obejrzyjcie sobie finał z Medvedevem, choć wiem że to niczego nie wyjaśnia ale on tak samo gra obecnie i potwierdzi to na wimbledonie, tylko czekać jak wpadnie na kogoś mocniejszego i korzystać z potencjalnego mega zaje..... kursiku, bo stać go na daleeeki wypad z tym wachlarzem zagrań, niesamowity spokój w grze,opanowanie, ładny tenis, jednoręczny beckhend-dawno już po Wawrince czy Fedim takiego nie oglądaliśmy prawda, serwis potężny w każdym calu i to wszystko póki co wchodzi!!!polecam przy tym kursie, do dubla dokładamy:

Sinner-Ymer 1, 1.2
Otte-Harrisonn 1, 1.15
Norrie- Munar 1, 1.14
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +369
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Peniston-S.Johnson @ 1.67

Anglik jest solidny. Wykorzystal caly miesiac gry na trawie do łapania punktow. Byly to calkiem dobre gry.
Bedzie chcial to dokonczyc na Wimblu, złapac troche kasy. Gra pewny tenis, bez zbednego ryzyka. Steve to dla
niego idealny rywal. Johnson fajny gosciu potrafiacy grac bardzo widowiskowo, podejmujacy przesadne ryzyko.
Wygra pieć najlepszych akcji w tym meczu,jednak tu beda przestoje i pojedynek wezmie Peniston.
 
Ostatnia edycja:
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Van Rijthoven-Opelka
Typ:1
Kurs:1.88!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Totolotek

Przeglądając spotkania na środowe mecze odrazu rzucił mi się w oczy ten dość pewny typ , tylko czekałem na kogo wypadnie niesamowity obecnie Van Rijthoven (który wg.mnie zamelduje się w półfinale)a zagra z drewniakiem Opelką, który oprócz serwisu NIE POSIADA NIC, łącznie z pewną najważniejszą częścią głowy, jego styl przypomina drewnianego Karlovica, ale do rzeczy, w 1 rundzie wygrał z nieistniejącym na mapie świata Tabernerem-ziemniakiem z Hiszpanii z którym w dodatku się męczył pomimo wygrania 3-0, co można napisać o Holendrze?otóż to że gościu dojdzie do półfinału wimbledonu a kto będzie przeciwnikiem wg.drabinki itp.nie mam zielonego pojęcia, chyba nikt nie wie, pamiętacie kilka lat temu Kubota z Janowiczem w Cwierćfinale?!!!!Jurek był w półfinale ale Kubot co takiego wcześniej grał (oczywiście w singlu)oprócz dobrych spotkań deblowych?nic, wielkie g...., padakę do potęgi, wimbledon ma to do siebie że takiemu może raz w życiu wyjść serwis i może się zameldowac we wspomnianym ćwierćfinale, ale nie porównujmy graczy pokroju Polaka do megaza......... Holendra który nagle pokazuje ni stąd ni zowąd tenis z Najwyższej Światowej półki, obejrzyjcie sobie finał z Medvedevem, choć wiem że to niczego nie wyjaśnia ale on tak samo gra obecnie i potwierdzi to na wimbledonie, tylko czekać jak wpadnie na kogoś mocniejszego i korzystać z potencjalnego mega zaje..... kursiku, bo stać go na daleeeki wypad z tym wachlarzem zagrań, niesamowity spokój w grze,opanowanie, ładny tenis, jednoręczny beckhend-dawno już po Wawrince czy Fedim takiego nie oglądaliśmy prawda, serwis potężny w każdym calu i to wszystko póki co wchodzi!!!polecam przy tym kursie, do dubla dokładamy:

Sinner-Ymer 1, 1.2
Otte-Harrisonn 1, 1.15
Norrie- Munar 1, 1.14
W sensie uwazasz że Holender wygra prawdopodobnie z Novakiem w 1/8? I jak już to w finale bo w polfinale w tej deabince nir ma nikogo mocnego raczej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom