>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wimbledon 21.06-04.07.2010

Status
Zamknięty.
E 0

elcomendante

Użytkownik
To, jak już widać po wstępnych wynikach będzie turniej kilku niespodzianek. Jak Llodra przejdzie to w kolejnej rundzie mecz bodajże z Roddickiem i szczerze wcale nie uważam Amreykanina za faworyta. A, co do Fedexa to myślę, że taki zimny prysznic mu się przyda. Dobrze, że przytrafiło mu się to na starcie, bo może wreszcie będzie bardziej skoncentrowany w meczach ze słabiakami, co ostatnio było u niego rzadkością. Uważam, że patrząc na formę tzw. tuzów tenisa to każdy tj. Roddick, Murray, Nadal, Djoker i również Fedex mogą spokojnie pożegnać się z tym turniejem i to dość niespodziewanie. Warto, więc szukać tych niespodzianek. Wystarczy popatrzeć na mecz Andersona z Davydenką.
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
No i mamy też miłą niespodziankę jeżeli chodzi o Polski tenis. Michał Przysiężny 3-0 z Ljubą, chociaż wątpię że chorwat grał na 100% swoich możliwości- macie jakieś informacje dotyczące tego spotkania ? Zagrane lekko +2,5 się opłaciło. Co do Fedexa oglądałem to spotkanie i popełniał sporo błędów. Jednak 5 set i 6-0. No nic już trudy na początku z Kolumbijczykiem, zobaczymy co dalej.
 
B 30

boher

Użytkownik
Federer powinien to przegrać gdyby Falla miał lepszą psychikę. Alejandro miał w trzecim secie 4:4* i 40-0, nie wykorzystał. Miał w czwartym secie 5*:4, nie wykorzystał. Jeśli sie nie wygrywa w takich momentach to... Ale i tak pokazał momentami niesamowity tenis, wola walki ogromna, zabrakło pod koniec sił. Na pewno jego mecz życia. Zobaczymy jak Fed zagra w następnych rundach, ale ciężko będzie z jego wygraną. W tym roku gra Rogera jest najgorsza od wielu, wielu lat, mnóstwo porażek, teraz taki mecz, więc o sukces będzie bardzo ciężko. To już nie ta psychika co kiedyś.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Ale lepiej dla widowiska że Federer jest dalej bo dostarczy nam dużo więcej emocji ???? .
Teraz czekam na wynik spotkania Gabashvili - Delgado (0:1 w setach) mam nadzieję że skończy się 3:1 ! Dawidienko stoczył długi bój i czy wytrzyma to w 2 rundzie... Wrócił po długiej przerwie i chyba pierwszy tak długi bój.
I chyba niespodzianką jest porażka Cilicia... Przegrał 0:3 z Mayerem... Szkoda w RG w miarę dobrze a tu taki KLOPS
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Juan Carlos Ferrero - Xavier Malisse @ 2.08 ⛔
Hiszpan co prawda ostatnio w nieco słabszej formie niż na początku sezonu, jednak dla niego zawsze priorytetem są największe imprezy, gdzie zwykle nie zawodzi. Belg to gracz potrafiący grać na trawie, jednak nigdy nie wyeliminował ze swojej gry największego mankamentu, a mianowicie długich przestojów. Ferrero to zawodnik niezwykle uniwersalny, nie raz udowodnił, że i na kortach szybkich sobie radzi. Grali w zeszłym roku w Queensie, spokojnie wygrał Juan, liczę na takie samo rozstrzygnięcie jutro.
Nicolas Kiefer - David Ferrer @ 1.54 ✅ ✅ ✅
Niemiec u schyłku kariery, od wielu lat trapiony ciężkimi kontuzjami spotyka się z jak zwykle szybkim i dobrze mijającym Ferrerem i szczerze mówiąc, nie widzę żadnych przesłanek do tego, żeby miał to spotkanie wygrać. Ferrer na trawie słaby nie jest, bez problemu osiąga zwykle 3-4 rundę. Przewiduję szybkie zwycięstwo Hiszpana.
Jarkko Nieminen - Stefan Koubek @ 1.48 ✅ ✅ ✅
Dziadek Stefan wszedł do turnieju jako lucky loser i nie widzę innej opcji, jak ta, że po jednym meczu wraca do domu. Austriak zwyczajnie nie ma już zdrowia do szybkich kortów, jedynie &#39;pykanie&#39; na ziemi&#39; w jego przypadku może przynosić jeszcze jakieś wyniki. W kwalifikacjach dość dzielnie powalczył z Mahut, ale na Fina, który ma w zwyczaju spychać słabszych fizycznie do głębokiej defensywy, to będzie za mało.
bez analizy:
Gilles Simon - Guillermo Alcaide @ 1.22 ✅ ✅ ✅
Robin Soderling - Robby Ginepri (+2.5 seta) @ 2.05 ⛔
Roberto Mello - Thomaz Bellucci @ 1.38 ✅ ✅ ✅
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech znowu zaczynają sie tu bezsensowne wpisy od super ekspertów tenis ???? Ale jak modzi na to pozwalają....

Dolgopolov A. - Chiudinelli M. 1.55

Aleksander pokazał się z bardzo dobrej strony na trawnikach w Holandii. Granie na grass&#39;ie jest dla niego czymś naturalnym, świetnie sie porusza, dobry serwis, pod siatka równiez wie co robic. Jest jeszcze młody i dopiero wchodzi w ten wielki tenis, co raz zalicza duze awanse w rankingach juz dal sie poznac... Jednak ma w meczach dziwne prestoje i na trawie takie chwile nie uwagi moga naprawde duzo kosztowac. Marco na grass&#39;ie duzo nie pograł, szybkie porażki w Halle oraz &#39;s-Hertogenbosch. Ogólnie ma ostatnio dużo dołek, bardzo słabe wyniki- stac go zdecydowanie na wiecej. Myśle ze bedzie walka ale Ukrainiec w 4 setach powinien sobie turaj poradzić.

Querrey S. - Stakhovsky S. 2,90

Nie będę czarował. Szanse jak dla mnie 50 na 50. Sam stworzony na trawe, serwisem załatwia sprawe jak nie to potarfi wytrzymać wymiane, wygrał w Londynie ale jak dla mnie to nie pokazał nic wielkiego. Ukrainien za to wyborna forma, wygrał we świetnym stylu &#39;s-Hertogenbosch nie stracił seta, jkak na trawe naprawde wyniki do 0, 2 czy 1 naprawde robią wrażenie. Querrey gra zazwyczaj piach podczas wielkich szlemów nie wiem z czego to sie bierze, no ale tutaj widze kilka TB, naprawde Po takim kursie nie zarzrykowac bedzie grzechem!

Jarkko Nieminen - Stefan Koubek 1.48

Absolutnie popieram tym kolegi. Stefan po ciezkich 5 setach z Mahutem w jego wieku to ma duże znaczenie, z Jarko bez szans a kurs naprawde dobry.
 
B 2

borek734

Użytkownik
co myslicie o tych meczykach:
Kamke-Garcia Lopez -2 1,28
Kavcic-Kubot -2 1,4
Nieminen-Koubek -1 1,4
Soeda-Fischer -2 1,72
Chakvetadze-Petkovic -2 1,5
Benesova-Pavlyuchenkowa -2 1,28
Dulgheru-Date Krumm -1 1,4
AKO:11,59
Buk: Bet365
szczerze mowiac tylko te zostaly mi na dlugim kuponie. dzisiaj moi faworyci wygrywali ????
powiem swoje zdanie na ten temat:
Garcia Lopez swietny turniej w Eastbourne gdzie ulegl w finale dobrze grajacemu na trawie francuzowi Llondrze. Kamke przeszedl jak burza kwale pokonujac Docoud, A.Kuznetsova i Levine, jednak uwazam ze ten zawodnik nie nadaje sie na turnieje tej rangi. Slaba psychika. Bardziej doswiadczony Garcia mysle ze pokona go, widac ze ta nawierzchnia mu lezy
Na naszego Lukasza postawilem z sentymentu. Obaj panowie nie graja cos nadzwyczajengo ale mysle ze Kubot sobie poradzi.
Mysle ze dziadek Koubek przegra z wracajacym do formy Nieminenem
Ten mecz odrazu mnie zaciekawil. Soeda lubi grac na trawie lecz mysle ze na Fischera to nie wystarczy. Martin przeszedl kwale rewelacyjnie. Soeda ulegl w ostatnim meczu Wittenowi. Mysle ze swietnie serwujacy Fischer przejdzie do nastepnej rundy ????
Petkovic oraz Dulgheru gram tylko i wylacznie z obserwacji ich ostatnich wynikow
Pavlyuchenkowa dobrze radzi sobie w turniejach tej rangi dlatego typ na nia

Za jakiekolwiek bledy przepraszam. Prosze o analize moich typow ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Go Soeda (JPN) - Martin Fischer (AUT) 2 1,70 8/10
Fischer przeszedł kwale bez zarzutu,nawet nie stracił seta.Soeda z kolei poległ w trzeciej rundzie kwalifikacji,ale jako Lucky Loser będzie miał możliwość zagrać o drugą rundę Wimbledonu.Co się jednak odwlecze to nie uciecze,Martin ograł rok temu Soeda na jego tereniu to tym bardziej powinien to uczynić w Londynie,gdzie gra naprawdę dobry tenis.

Marco Chiudinelli (SUI) - Alexandr Dolgopolov (UKR) 2 1,52 7/10
Poszło by 10/10,ale jest to tzw.mass pick i różnie z nimi bywa.Dolgopolova obserwuje już od pewnego czasu i jest to bardzo zdolny chłopak.W ostatnich miesiącach progres formy i z drugiej połowy setki awans na 43 lokatę w rankingu.Alexandr to bardzo dynamiczny zawodnik,serwis stoi u niego na wysokim poziomie a jego rotacyjne zagrania nie raz już napsuły krwi rywalom.Szwajcar z kolei jest mi dużo mniej znany,ale mimo,iż jest 61 w rankingu to jego wynik nie są zbyt zadowalające.Zdecydowanie na Ukraińca.

Friedl L./Skoch D. - Lindstedt R./Tecau H. 2 1,50 7/10
Przyjemny kurs na parę Szwedzko-Rumuńską.Lindstedt to wyśmienity debilista,świetny zarówno ze strony technicznej jak i serwisowej.Tecau potężny serwis i warunki wprost do debla,szczególnie na szybkie nawierzchnie takie jak trawa.Ostatnio wygrany turniej w Holandii i pokonanie Dlouhy/Paes w finale z pewnością podwyższyło ich morale.Friedl/Skoch ostatnio słabiej,zanotowali parę porażek z niżej notowanymi rywali co osłabiło ich morale.Zdecydowanie na parę Lindstedt/Tecau.

Illya Marchenko (UKR) - Michael Berrer (GER) 2 1,95 6/10
Marchenko bez szału ostatnio,nie mam pojęcia czemu buki go faworyzują w tym pojedynku.Berrer posiada bardzo dobry serwis,przy siatce też potrafi grać więc niewiem skąd ten kurs.Bukmacherzy chyba podniecają się tym,że Ukrainiec ograł dwóch clayowców Seppiego i Zeballosa ???? po czym odpadł z Istominem (0:2) i tym,że Berrer jutro rozegra swój pierwszy mecz na trawie w tym sezonie.Jesli tylko zdrowie dopisze dla Niemca to jestem spokojny o wynik.

Nicolas Almagro (ESP) - Andreas Seppi (ITA) NO BET
Niby Almagro ostatnio kreczował,ale Seppi to bardziej przebijacz aniżeli ofensywny gracz.Obaj wolą mączkę,jeśli Nicolas byłby zdrowy w 100% to zdecydowanie na niego,ale,że nie jest to radze pominąć to spotkanie bo różne rzeczy mogą się w tym meczu dziać.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ivan Dodig - Oscar Hernandez 2 6,08
Wiem, wiem, Hiszpan jest bardzo słaby na trawie. Przegrał na niej prawie wszystkie spotkania, jakie przyszło mu grać, natomiast Dodig to tegoroczny kwalifikant. Mimo wszystko kurs 1,16 na Chorwata przyjmuję jako żart - wycenienie jego umiejętności na tyle w meczu z kimkolwiek jest dla mnie mało realne. W kwalifikacjach w Halle przegrał z Peterem Gojowczykiem, więc czemu teraz nie miałby wtopić z Oscarem? Hiszpan również prezentuje się w tym sezonie bardzo kiepsko, jednak biorąc pod uwagę zwłaszcza coraz wolniejszą odmianę trawy stosowaną podczas turnieju, daję mu 30% szans na końcowy sukces.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Isner v Mahut @ 1.71
Isner jak na mój gust udowodnił, że to trawa mu bardzo leży. Gra na niej naprawdę bardzo ładnie i myślę, że Mahut znajdujący się daleko w rankingu ATP nie da mu rady. A kurs zachęca. Nie zawiódł mnie Isner dziś pokonując Cilica, myślę, że i teraz mnie nie zawiedzie ;)
+ Fisher + Dolgoplov i mam na betfair 4.71 za 300 euro. Bajka ;D
Co do dnia dzisiejszgo to fakt. Cuda się dzieją. Federer ostro &quot;pobity&quot;, Davydenko tez ledwo dał radę i tak samo Djoković (jeszcze nie wygrał, ale ma 2 break point...).
Z ogromnym zadowoleniem udało mi się wyczaić dwie porażki faworytów, Wawrinki i Cilicia i zrobiłem z tego ooooogromny plus. Ten turniej juz jest dla mnie udany. Nie mogę sie tylko doczekać co będzie dalej ;D.
Edit. Myle Isner z Mayer. Nie wiem czemu. Zuwazylem nazwisko i nagle... tak sobie ubzdurałem. Oby wygral bo na ta bzdure postawilem 300 euro..
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Isner v Mahut @ 1.71

Isner jak na mój gust udowodnił, że to trawa mu bardzo leży. Gra na niej naprawdę bardzo ładnie i myślę, że Mahut znajdujący się daleko w rankingu ATP nie da mu rady. A kurs zachęca. Nie zawiódł mnie Isner dziś pokonując Cilica, myślę, że i teraz mnie nie zawiedzie ;)
Kiedy Isner pokonał Cilica?Isner co prawda bardzo lubi szybkie nawierzchnie (warunki fizyczne),ale Mahut pokazał charakter w kwalifikacjach i nie skreślałbym go,bo Francuz może mocno się postawić Isnerowi.Mahut też na szybszych nawierzchniach,jak trawa grać potrafi bo serwis niezły i warunku fizyczne sprzyjają,ostrożnie bym podchodził ze stawką do tego typu;)

Co do typu na Hernandeza,co opisał filweb uważam,że over gemowy w tym meczu bardzo prawdopodobny a granica 32,5 gema jest do przekroczenia nawet w trzech setach.Vamos Oscar;)
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
&#39;Big Johnny&#39; Isner zrobił duże postępy, ale na trawę to on jest za słaby wolejowo. Pod siatką gra dobrze tylko jeżeli ma łatwą piłkę do skończenia. Kiedy musi popracować nadgarstek najczęściej kończy się to dla niego źle, bo rękę ma drewnianą strasznie.
Pamiętajmy, że Mahut to mistrz juniorskiego Wimbledonu A.D. 2000 i finalista turniejów w Queensie i w Newport. W tym roku na trawie poległ raz, po walce z Ciliciem, co specjalnej ujmy mu nie przynosi.
W kwalifikacjach męczył się z Koubkiem i Bogdanoviciem, ale Anglik na trawie przecież też czuje się nieźle. Grali ze sobą raz w Queensie - wygrał Francuz i tym razem będzie tak samo.
John Isner - Nicolas Mahut @ 2.24
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Gilles Simon (FRA) - Guillermo Alcaide (ESP)
Simon co raz musi się borykać z jakimiś kontuzjami i w efekcie talent Gillesa nie może zbytnio owocować.Po ponad dwóch miesiącach gry Francuz powrócił do gry.Swój pierwszy turniej po powrocie rozegrał w Eastbourne,jednak tego występu z pewnością do najlepszych nie zaliczy.Pokonanie słabszego na trawie Koroleva 2-1 i wygranie z zawodnikiem słabszych-Kuznetsovem też 2 do 1 chwały mu nie przynosi.Następnie porażka z Llodrą 0-2 sporo wyjaśniła.Simon przegrał mocno 1-6 3-6 i to spotkanie pokazało obecną formę Gillesa,której po prostu nie ma.Wraca po kontuzji,brakuje mu ogrania i w tym upatruje szanse Hiszpana.Alcaide to głównie challengerowiec,dobre spotkania przeplata słabszymi.Jednak ja jutro widze sporą szansę dla Guillermo,bo Simon w kilka dni dobre formy nie odbuduje.Alcaide już powinien się nieco dostosować do trawki w Londynie,gdzie rozegrał kwalifikacje.W kwalifkacjach zaskoczył i to bardzo pozytywnie,ogrywając wyżej notowanego Younga 2:0,niezłego Brzezickiego 2:1 i Kirillova 3:0.Reasumując Alcaide jeśli tylko się nie przestraszy (a nie powinien) Simona i wyjdzie pewny siebie na kort jest w stanie ugrać przynajmniej seta a może i nawet sprawić niespodziankę ogrywając doświadczonego Gillesa.Kursy zachęcają.
Alcaide +2,5 seta 1,85 8/10
Alcaide +1,5 seta 3,00 3/10
Alcaide 4,73 1/10
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Ja rozmyślam natomiast nad takim oto kuponikiem

lecz zastanawiam się czy nie dałem za dużo spotkań i czy nie zagrać bardziej zachowawczo. Co sądzicie ?
( Z góry dziękuję za wszelką pomoc lub też krytykę ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz Mahuta z Isnerem, to nie wiem, dlaczego na siłę próbujecie wytypować zwycięzcę. Dla mnie to spotkanie to typowy no bet z kilku powodów. Isnera tak naprawdę nie mieliśmy okazji widzieć nigdy na trawie, ale jego wyniki z szybszych nawierzchni są bardzo obiecujące. Francuz natomiast to zawodnik, którego co roku oglądamy praktycznie tylko i wyłącznie w Londynie, jednak przeciwko niemu przemawiają nadzwyczaj ciężkie kwalifikacje. Jeśli jednak zostałbym przyparty do ściany i musiał postawić, z pewnością wybrałbym Francuza.
Co do Simona - Gilles na trawie portafi grać bardzo przyzwoicie. Wystarczy spojrzeć na nazwiska zawodników, z którymi wtapiał na grassie na przestrzeni ostatnich 4 lat - 2x Jużny, 2xGaske, Lllodra, Haas, Baghdatis, Ferrero, Karlovic i Verdasco, a więc wszyscy bardzo mocni, większość z nich to spece od trawy najwyższej klasy. Naprawdę nie widzę za dużej opcji na jutrzejsze zagrożenie ze strony Hiszpana, który nawet w challach na ulubionym clayu przegrywa więcej niż połowę rozgrywanych spotkań.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
ja chyba do Dolgopolova i Bellucciego dorzucę 1 set Berrer vs Marchenko - buki się podniecają zwycięstwami nad clayowcami w wykonaniu Ukrainca a z Istominem ugrał ledwo 5 gemów... Berrer to chłop jak dąb - 100 kg i blisko 2 metry -&gt; z czasem może brakowac mu sił, ale w pierwszym secie powinien rozbić rywala serwisem ;)
co o tym myślicie?
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Ja zagrałem na Kavcica za drobne. Obaj panowie grają straszną żenadę, ale wydaje mi się, że Kubot ma zbyt słabą psychikę jak na Wimbledon. Może być 3-1, 3-2 ale uważam, że Kubot przegra. To nie będzie pierwszy raz jak przegra po takim kursie. Tak naprawdę grając przeciwko Kubotowi cały czas można ładną kasę zarobić. Oczywiście tam gdzie jest zwrot za krecz, bo się zdarza, że nasz rodak dojdzie daleko przez 2 krecze przeciwników.
No a poza tym Przysiężny wyczerpał limit Polaków na Wimbledonie.
W ostatnim meczu Łukasz się starał i walczył z Almagro, ale jakoś odnoszę wrażenie, że przebłyski dobrej gry ma właśnie z faworytami. Oczywiście w końcu przegrywa, no ale gorzej to wygląda ze słabymi graczami, bo jego porażki są niewytłumaczalne.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Szczerze mówiąc uważałbym z dzisiejszym graniem na Fischera. Śledziłem na live jego mecze z Delgado i Phau gdzie Martin miewał duże problemy z utrzymaniem własnego serwisu.
Z dzisiejszych meczy jedynie Ferrer wygląda dość dobrze, z reszty Nieminen i Dolgopolov za mniejsze stawki. Na grubsze granie czekam do co najmniej drugiej rundy, wczoraj Federer był już jedną nogą w domu, nie wiadomo jakie niespodzianki czekają nas jeszcze.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Na sportingbecie znalazłem ciekawy kurs w meczu Verdasco-Fognini over 9,5 gema w 1 secie kurs 2,05 bodajże. Mając w pamięci ostatni mecz Fogniniego i solidny serwis oraz pogoń do siatki, powinno zapachnieć tie-breakiem, tak mi się wydaje. Fakt faktem, gorszego returnu ze świecą szukać, stąd typy na seta mogą okazać się niestety nieskuteczne..
 
J 0

jakubgooner

Użytkownik
Mikhail Youzhny vs Dudi Sela typ : 2. 2,40 5/10j
Bukmacher: Fortuna.


Na początku, chhciałem wszystkich serdecznie przywitać, gdyż jestmem &#39;&#39;nowy&#39;&#39; na tym forum. Dziś wtorek, wczoraj prawie odpadł wielki Roger, a dziś ja liczę na kolejną po odpadnieciu Ljubo, niespodzieanke, bo nie sensacje. SPrawcą tej niespodzianki ma być Izraelczyk Dudi Sela. Typ mój popierają statystki, a jak wiadomo one nie kłamią ????
Youzhny grał w tym sezonie jeden mecz na trawie. W turnieju w Halle, przegrał z Nicolasem Kieferem. Natomiast Dudi, rozegrał tych meczy już aż sześć, a bilans jego na trawie wynosi 4/6. Grali między sobą tylko jedno spotaknie w Pucharze Davisa, wtedy górą był Sela 3-1.

Ostatni mecz Youzhnego :
Halle, Niemcy, Europa
08/06-10 R32 Youzhny M. vs. Kiefer N. 1:2 64 16 57

Ostatnie Mecze Seli:

Eastbourne, Wielka Brytania, Europa
16/06-10 R16 Sela D. vs. Benneteau J. 0:2 67 57
14/06-10 R32 Sela D. vs. Anderson K. Zwyciestwo 57 63 (K. Anderson retired)

Londyn, Wielka Brytania, Europa
11/06-10 Cwiercfinaly Sela D. vs. Schuettler R. 0:2 57 46
10/06-10 R16 Sela D. vs. Roddick A. 2:0 64 76
08/06-10 R32 Sela D. vs. Muller G. 2:0 75 62
07/06-10 R64 Sela D. vs. Guccione Ch. 2:1 67 76 64
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom