>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Australian Open (08.02.2021 - 20.02.2021)

Status
Zamknięty.
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Djokovic - Zverev
Djokovic -1.5 seta @2.11

Lecimy na szybko bo za 10min mecz. Serena ładnie weszła i Dimitrov odrobiony (pozdro dla grajka z kontuzją ).
Dużo osób pisało że Zverev to drewno, nie zgodzę się - potrafi chłopak grać ale psychika jeszcze nie ta na wygrywanie szlemów , forma też nie jest optymalna a i sprawdzić go tu nie miał kto jeszcze....
Djokovic kapitalny mecz z Raonic , myślę że przedsmak dzisiejszego meczu bo Zverev się zepnie.
Słabszy mecz z Fritz - myślę że lekkie zlekceważenie przeciwnika.
Dziś rozegra się wszystko w głowie Niemca i podejściu Serba... Bardzo prawdopodobne że głowa nie wytrzyma a Nole przyciśnie.
Nie widzę więcej niż 1 set dla Zvereva
 
Ostatnia edycja:
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Zamiast narzekać na to co się stało pomyślcie o przyszłości dzięki temu, że Dimitrov się posypał to można już założyć finał dla Djoko😉 i tu poszukać jakiś ciekawych kursów. Wiem wiem musi pokonać jeszcze Zvereva ale spokojnie Zvierev nic nie gra wielkiego głowa jak często w poważnych turniejach mu szwankuje. Jedynie kłopoty zdrowotne Novaka mogą tu zmienić wynik (Ale ja tak nie do końca w nie wierzę)
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Zamiast narzekać na to co się stało pomyślcie o przyszłości dzięki temu, że Dimitrov się posypał to można już założyć finał dla Djoko😉 i tu poszukać jakiś ciekawych kursów. Wiem wiem musi pokonać jeszcze Zvereva ale spokojnie Zvierev nic nie gra wielkiego głowa jak często w poważnych turniejach mu szwankuje. Jedynie kłopoty zdrowotne Novaka mogą tu zmienić wynik (Ale ja tak nie do końca w nie wierzę)
Jak zagrasz tzw długoterminowy i Djoko Ci skreczuje to masz lipe bo za krecz Ci nie zwrócą. No chyba że widzisz wygranego w drugiej części drabinki - to zmienia postać rzeczy :) Oglądałem 90% spotkań faworytów do końcowego triumfu i wg mnie AO bierze na ten moment Nadal.
 
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Jak zagrasz tzw długoterminowy i Djoko Ci skreczuje to masz lipe bo za krecz Ci nie zwrócą. No chyba że widzisz wygranego w drugiej części drabinki - to zmienia postać rzeczy :) Oglądałem 90% spotkań faworytów do końcowego triumfu i wg mnie AO bierze na ten moment Nadal.
Dokładnie widzę wygranego w 2 części drabinki 😉
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wtrącę tylko z przemyśleniami tego, co tu przeczytałem w temacie odnośnie braku krecza Bułgara. Mam szacunek do Was wszystkich, podających tu typy i swoje przemyślenia, bo o to chodzi. Ale ludzie mili! Serio myślicie, że w ćwierćfinale Wielkiego Szlema gość chciał zrobić wałek i z kontuzją grać do końca, na złość graczom? 🤦 Pomijam już kwestię, że każdy bukmacher inaczej interpretuje krecz - jeden da zwrot, inny policzy przegraną. Nie ma więc sytuacji zero-jedynkowej, że dał zarobić bukom. Inna sprawa, że kiedyś nie raz były tu na forum grandy, bo jakiś tenisista odważył się skreczować i nie chciał dograć paru gemów do końca, przez co zamiast soczystego kursu i plusa były zwroty. Odnośnie kontuzji i gry z nią, to historia zna przypadki, gdzie grali tenisiści z kontuzjami większymi bądź mniejszymi i nie kreczowali. Żeby choćby za przykład dać finał Rolanda Garrosa 2004, czy też parę lat temu z kontuzją grał tam bodajże Montanes, że się po korcie nie ruszał w ogóle, a i tak przeciwnik miał z nim problem. Finał US Open w zeszłym roku - Thiem też już ledwo zipiał, a i tak wyszarpał zwycięstwo. Dlatego nie dziwcie się, że Bułgar nie chciał kreczować, tym bardziej po zajściu tak daleko, co nie jest u niego chlebem powszednim. Zapominacie też o specyfice Australian Open - tu często zdarza się jakaś niespodzianka na dalszym etapie turnieju. Tsonga grający bez rozstawienia gwałci Nadala 3:0 w półfinale 2008, rok później Verdasco ociera się o finał. W Australii to na porządku dziennym takie niespodzianki, a tu wielkie zdziwienie Ruskiem 🤔 Taka specyfika początku sezonu chyba powoduje takie wynikowe anomalie, jak jeszcze dodać do tego pandemiczne warunki i problemy z przygotowaniem się do turnieju, kwarantanny itd. wychodzi taki właśnie obraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Proponuje wrócić do tematu. Wszystkie posty w koszu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +178
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
Panowie zajmijmy sie przyszloscią... Mi tez Dimi zepsul na pare tysięcy ale mam zamiar sie odbic dzis w nocy. Powiedzcie Panowie czy widzicie pewniejsze typy na noc niz po prostu Medvedev i Nadal? Rzadko mam tak ze patrze i widze ale tu chyba nie bedzie niespodzianek i kurs 2,1 w dublu uwazam za kase podaną na tacy, dla mnie to jest naoczne. Jestem glupi czy jak? Co o tym myslicie bo chce zaladowac grubo tego dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
M 0

marecki12

Użytkownik
Ja osobiście zagrałem Nadala po kursie 1,50. Też wierzę że to się uda i jednak doświadczenie, umiejętność wygrywania takich pojedynków będzie miała decydujące znaczenie. Tak jak dzisiaj było z Djoko.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Panowie zajmijmy sie przyszloscią... Mi tez Dimi zepsul na pare tysięcy ale mam zamiar sie odbic dzis w nocy. Powiedzcie Panowie czy widzicie pewniejsze typy na noc niz po prostu Medvedev i Nadal? Rzadko mam tak ze patrze i widze ale tu chyba nie bedzie niespodzianek i kurs 2,1 w dublu uwazam za kase podaną na tacy, dla mnie to jest naoczne. Jestem glupi czy jak? Co o tym myslicie bo chce zaladowac grubo tego dubla.
Wczoraj można było się zapytać czy widzicie pewniejsze typy niż Dimitrov i Djoković? Jeden przegrał drugi wygrał po zażartej walce. Lepiej grać live. Dzisiaj na Djokovica w trzech setach można było łapać wysokie kursy z czego dwa weszły (zwycięzca 3 i 4 seta) a mało brakowało by i trzeci siadł (1 set)
 
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Panowie zajmijmy sie przyszloscią... Mi tez Dimi zepsul na pare tysięcy ale mam zamiar sie odbic dzis w nocy. Powiedzcie Panowie czy widzicie pewniejsze typy na noc niz po prostu Medvedev i Nadal? Rzadko mam tak ze patrze i widze ale tu chyba nie bedzie niespodzianek i kurs 2,1 w dublu uwazam za kase podaną na tacy, dla mnie to jest naoczne. Jestem glupi czy jak? Co o tym myslicie bo chce zaladowac grubo tego dubla.
W zasadzie na pierwszy rzut oka masz rację patrząc na dotychczasowe wyniki Nadal i Medviediev wydają się pewniakami. Rublov to typowa siła dobrze trzyma serwis i w zasadzie wygrywa łatwo z wszystkimi z poza TOP 8. Jak już trafia na takiego Tsisipasa czy Nadala to niestety gotuje się i wyrzuca piłki w aut albo w siatkę z Medviediewem w 4 ostatnich meczach nie ugrał nawet seta Ale Ci co oglądają mecze muszą przyznać, że w tym roku jeszcze urozmaicił i poprawił swoją grę A Medwiediew ma na tym turnieju dziwne przestoje. Dla mnie faworytem Miedwiediew Ale uważam, że Andrey ugra przynajmniej seta. Co do Nadala z Tsisipasem to Rafa nie może dać Grekowi uwierzyć, że może wygrać niestaty Rafa z reguły słabo wchodzi w mecz i gdy Stefanos bedzie serwował pierwszy w tym meczu to może wygrać pierwszą partię. Wtedy juz może być różnie bo Nadal niestety nie ma aż takiego dobrego serwisu, a korty w tym roku są bardzo szybkie. Podsumowując myślę, że Nadal i Miedwiediew to ogarną Ale oba mecze nie skończą się w 3 setach.
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Ja tam jutro bym nie ruszał nic , może iść w każdą stronę w obydwu meczach.

Skupie się na dniu w którym gra Djokovic (18 lut), postanowiłem nic nie grać jutro i dać już dziś typ bo kursy poleca...

Djokovic - Karatsev
Djokovic 3:0 @1.86 1xbet
Przyjemny, łatwy pieniądz

27 latek z Rosji kolejny raz prześlizgnął się do kolejnej rundy za sprawą kontuzji Dimitrova i wcześniej sam nie wiem czego bo Aliasime miał już z nim 2-0 w setach, nie wiem nie oglądałem.

Djokovic dzisiaj z Zverevem grał bardzo dziwnie, jakby z fochem na cały świat, miał bardzo zly dzień, masę niewymuszonych punktów , przegrywał w 3 z 4 setów a mimo w każdym wyciągał na remis lub swoją stronę. Trzeba pochwalić także Niemca który z kortu grał rewelacyjnie, zabrakło serwisu w kluczowych akcjach - ale też po drugiej stronie stał najlepiej returnujacy zawodnik ATP i tu myślę że też więcej jego zasługi niż słabszej gry Zvereva.

Wróćmy do meczu gdzie stawką jest finał AO, no nie widzę szans aby Djokovic dał wymknąć się choćby jednemu setu, szkoda sił i czasu przed finałem, a z drugiej strony jak taki Dimi go łatwo łamał to Nole zrobi sobie tutaj trening przed ważnym meczem.
Gram już dziś bo kurs bardzo fajny , jutro może być już w okolicach 1.5...
Miałem w myślach też handicap bo może być tu demolka ale może też Djok wygrać spokojnie 6-6,6-4,6-4
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie zajmijmy sie przyszloscią... Mi tez Dimi zepsul na pare tysięcy ale mam zamiar sie odbic dzis w nocy. Powiedzcie Panowie czy widzicie pewniejsze typy na noc niz po prostu Medvedev i Nadal? Rzadko mam tak ze patrze i widze ale tu chyba nie bedzie niespodzianek i kurs 2,1 w dublu uwazam za kase podaną na tacy, dla mnie to jest naoczne. Jestem glupi czy jak? Co o tym myslicie bo chce zaladowac grubo tego dubla.
Wydaje się to aż za proste rozwiązanie. W rosyjskim ćwierćfinale Medvedev murowanym faworytem, Rublev jeszcze seta z nim nie wygrał, ale ich ostatni pojedynek na US Open był mimo wyniku 3:0 wyrównany i mógł pójść w drugą stronę, gdyby Rublev wykorzystał którąś z 3 piłek setowych w TB pierwszej partii. Narazie młodszy Rosjanin bez straty seta idzie w tym turnieju. Szykuje się dłuższy mecz, wreszcie bez wygranej do 0, dlatego ja bym tu widział over 3,5 seta najprędzej. Kurs na to jednak mizerny, bo np. 1,55 w Superbet. Jeśli jednak miałbym decydować, to lepszy niż wygrana Medvedeva będzie ten over setowy. Obaj powinni mocno zacząć ten mecz na serwisie, nie zdziwiłoby, gdyby pierwszy set znów zakończył się w TB, dlatego ja próbuję tak:

Rublev - Medvedev
Typ: over 10,5 gema w pierwszym secie
Kurs: 2,50 w Superbet
Wynik: 5:7 = 12 gemów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +189
J 19,3K

Jabłonie i Grusze

Użytkownik
Tsitsipas S - Nadal R. --> +3.5 seta @1.55 Sts

Jak dla mnie over na sety najbardziej prawdopodobny w tym spotkaniu. Tsitsipas odpoczął w związku z walkowerem Berrettiniego . Z drugiej strony Rafa, który nie stracił jeszcze seta ale umówmy się, że rywali to miał mało wymagających. Fognini mógł powalczyć ale musiał by mu wyjść genialny mecz co się nie stało. 3:0 dla jednego albo drugiego jakoś mało mnie przekonuje. Klasa Greka jest zbyt duża aby Nadal zdominował tu 3:0. A jeśli ktoś tak myśli to ma dobrego singla po kursie +3.00 ;)
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Zgadzam się, zverev miał autostradę do tego meczu. Novak gdyby nie rzekoma kontuzja z Fritzem to w meczu z Rao jak i tutaj kurs był maks 1,2-1,25 jak w zeszłym sezonie. Teraz huki trochę niepewnie podchodzą do Novaka, ale prawda taka że jeśli wyjdzie na kort to wygra. Nie bolało w niedzielę z Rao to jutro boleć nie będzie. Liczę na finał z Nadałem bo tych finałów zostało już coraz mniej.
oj mistrzu Nadal to bedzie mial jeszcze bardzo ciezka przeprawe z Medvedevem, zakladajac ze pokona Tsitsipasa co wcale nie jest takie pewne. Z Medwiediewem juz polegnie najprawdopodobniej i tak

Generalnie Nadal poza Paryzem jest nikim juz od wielu lat ale jakiegos tam szlema wygra przypadkowo bo wszyscy lepsi sie powyrzynaja nawzajem, powywracaja czasem

Schemat Nadala w szlemach na kortach nie ziemnych

1,2,3,4 runda - wolny los
cwiercfinal, polfinal - czajnik typu Kyrgios abo dzieciak co sie spali czyli zwerev, tsitsipas, ew kurczak ognini - tez moze cieszyc miche wpadajac na tych rywali
polfinaly - final baty od Djokovica, Thiema itp

Dochodzi daleko bo ma latwych rywali albo ze slaba psychika. Na dodatek Thiem juz sie zbliza i w tym roku nawet jesli wygra DO to juz ostatni szlem bedzie w Paryzu

Dlatego Roblew wlasnie przegrywa tak zeby Medwiediewa nie wymeczyc a on juz tam popiesci Nadala w polfinale, zakladajac ze Hiszpan nie polegnie juz dzis

Na niego trzeba wypoczeego hardowca w formie i bez kotuzji i z Nadala nie ma czegobierac.

Pan Miedwiediw na dodatk jest ekstra wkurzony i juz czeka w polfinale. Ale Nadal bardzo mozliwe ze odpadnie juz dzis
 
Ostatnia edycja:
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wszystkie bety z STS.

Medvedev powyżej 12,5 asów @1,70 lub Medvedev więcej asów @1,55 (remis - zwrot)

STS zdecydowania za niską linię wystawił. Rusek i inni mają 16,5 i ta jest bliższa prawdy. Do wyboru również bet na więcej asów Medve @1,55, u innych nawet @1,10 na to a tu mamy dodatkowo opcję remis - zwrot. W bezpośrednich pojedynkach Rublev nie istnieje, oczywiście nie znaczy to że tak będzie i teraz, aczkolwiek ma nieco kompleks rodaka. W tych pojedynkach Dmitry za każdym razem posyłał więcej asów. Nie będę przytaczać statystyk, bo linia spokojnie do ogarnięcia nawet w 3 setach, Medvedev to typ, który asy potrafi walić także z 2nd serve. Po prostu spore value.

Tsitsipas powyżej 10,5 asów @1,70

Sytuacja analogiczna do meczu kacapów - za niska linia. Optymalna 12,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Stefanos Tsitsipas - Rafael Nadal | Nadal i obaj wygrają seta @2,70
Betsson


🎾 Stefanos Tsitsipas - Rafael Nadal | Powyżej 3.5 seta @1,65
Betsson

Na dzisiaj z Australii gram mocniej na mecz Nadala z Tsitsipasem. Na Unibecie nic fajnego nie znalazłem, natomiast Betsson zaskoczył mnie tak mocno faworyzując Hiszpana i wystawiając bardzo fajny kurs na powyżej 3 sety w spotkaniu. Nie wyobrażam sobie tutaj łatwego 3:0 dla Rafy. Nawierzchnia w tym roku najszybsza od bardzo dawna, a może nawet w historii, co jest mocno niekorzystne dla Nadala. Jasne, Hiszpan nie stracił tutaj jeszcze seta, gra bardzo pewnie natomiast do ćwierćfinału to były mecze, które wygrywał swoim wielkim doświadczeniem, przyspieszeniem gry w odopowiednich momentach i żaden z rywali Djere, Mmoh, Norrie czy Fognini nie wejdzie nawet blisko poziomu na jakim zagra dzisiaj Stefanos Tsitsipas. Grek gra bardzo mocno, świetnie serwuje co najważniejsze chyba będzie mocno wypoczęty, ponieważ z ostatniej rundy odpadł mu bardzo groźny przeciwnik Berrettini. Sztab Greka miał bardzo dużo czasu aby przygotować go doskonale do tego meczu, ponieważ było niemalże pewne że spotka się w tej rundzie właśnie z Nadalem. Patrząc na historie spotkań między tymi zawodnikami, nie sposób znaleźć tam łatwych meczów ani dla jednego ani dla drugiego.

nadal tsitsipas.jpg

Z ostatnich ich pięciu spotkań tylko jedno skończyło się na najkrótszym możliwym dystansie. 4 razy jednak wygrywał w końcówkach Nadal dlatego też dokładam typ, że obaj zdobędą przynajmniej 1 seta ale ostatecznie to Hiszpan wygra mecz. Kurs fajny patrząc na prawdopodobieństwo. Te spotkania odbywały się na różnych nawierzchniach. Dzisiejsza sprawia, że zacięty mecz jest jeszcze bardziej prawdopodobny. Chciałbym aby ostatecznie wygrał Nadal bo to ostatnie sezony kiedy możemy się cieszyć grą wielkiej trójki i myślę że wystarczy mu tutaj paliwa i doświadczenia, ale nie widzę tutaj łatwego zwycięstwa. Przed turniejem mówiło się jeszcze o kontuzji pleców Nadala co przy 4-5 setach może mieć kolosalne znaczenie. Jednak nie było tego widać w poprzednich rundach, ale żaden z przeciwników nie przycisnął wystarczająco mocno Hiszpana. Podsumowując, Grek robił już wiele problemów Nadalowi w przeszłości i nie widzę szans aby tutaj nie było tak samo. Rafa jest jednak na tyle mocny i fizycznie i psychicznie, że moim zdaniem wyciągnie ten mecz po mocnej walce i wygra tutaj 3:1 lub 3:2. Jednak daje tutaj również szanse na zwycięstwo Tsitsipasa, jeśli przejdzie Rafę to będzie jednym z głównych faworytów do wygrania nawet całego AO. Przed nami świetny mecz i oby obaj zagrali na najwyższym poziomie.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Większego frajerstwa to danwo nie widziałem. Gość ma 2:0 i piłkę w 3 secie w tie-breaku dwa metry od siatki na rakiecie i zagrywa jak nowicjusz. Przegrywa na własne życzenie Nadal.
Wiesz to sa czasem , nerwy , emocje , pewnosc siebie ze juz go mam i to konczy sie błędem.

I po Nadalu , weźcie grajcie Agen , kurs macie koło 10 😂 , więcej w moim temacie :)
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Taki fakt Nadal przegrał ten mecz w tie-breaku 3 seta niesamowite jak zaprosił greka jak to sie mówi otworzyl szeroko drzwi zebys sobie wszedł i sie rozgościł. Nadal powiedział czuj sie jak u siebie no i sie Tsitsipas poczuł 😀😀
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Jak widzicie Greka w meczu z Medvedevem? Myśle o overze na sety tylko czy Grek dojdzie do siebie po tym meczu. A forma Rosjanina tez powoduje, ze troche sie waham tego typu.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak widzicie Greka w meczu z Medvedevem? Myśle o overze na sety tylko czy Grek dojdzie do siebie po tym meczu. A forma Rosjanina tez powoduje, ze troche sie waham tego typu.
Nie no przecież Tsitsipas grał o mecz mniej, bo przeszedł do ćwierćfinału walkowerem Włocha, więc tym bym się zupełnie nie martwił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom