>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - US Open (29.08.2022 - 11.09.2022)

Status
Zamknięty.
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Ruud - Chaczanov
Typ: 1
Kurs: 1.55
Fortuna

Z całym szacunkiem, ale jak można byc tak nie obiektywnym?!!!kogo jakby ograł?Tsitsipasa to bylo by ok a tak to powinien do zera?przeciez Sinner z Carlosem beda w najblizszym czasie rzadzic, zadne Tsitsipasy, przeciez Jannick mial meczowe, pozatym przelamania, troche twardszej glowy i by Carlosa nie bylo, grali jak rowny z rownym przyznajcie, a Stefanos moze im buty czyscic, tak jak np. Berrettini, co oni osiagneli?a ile starsi sa, i juz nic wielkiego nie osiagna, Zverev to niech wroci najpierw do gry, Chaczanov wygra z Ruudem?o moj jedyny, czy nie widac tego ze jest za regularny na Ruska, zycze mu mooocno zeby Ruska zatrzymał i zatrzyma, drugi typ boje sie ruszac ale tylko Z JEDNEGO POWODU - NIE WIEM JAK BEDZIE ZMECZONY Carlos PO TYCH DLUGICH 5 SETOWKACH, gdyby nie to nie bal bym sie grac na Carlosa mimo ze drugi jest gospodarzem, i to by nie pomoglo, za dobry jest Carlos, a tak nie wiem jak sie bedzie organizm zachowywal po tych 2 juz sie powtorze 5 setowych batalii, najlepszy typ na dzis to Ruud o kursie 1.55.
Ruud jest taki regularny że popełnił w turnieju tyle samo blędów co Rusek a zagrał kilka setów mniej XD. Pomijam że Rusek pokonał głównego faworyta do turnieju i ogólnie lepszych zawodników niż Ruud. Ma dużo lepszy serwis od Ruuda. Kurs prawie 3 to zdecydowanie za dużo jak na mecz 50-50.
Chaczanow @ 2,7
DW 3:1 @7
 
jaroslav_ 322,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Ruud jest taki regularny że popełnił w turnieju tyle samo blędów co Rusek a zagrał kilka setów mniej XD. Pomijam że Rusek pokonał głównego faworyta do turnieju i ogólnie lepszych zawodników niż Ruud. Ma dużo lepszy serwis od Ruuda. Kurs prawie 3 to zdecydowanie za dużo jak na mecz 50-50.
Chaczanow @ 2,7
DW 3:1 @7
Ruud zagrał tyle samo setów co Rusek, polecam najpierw policzyć, a dopiero potem wyśmiewać argument. Kto Ci naopowiadał, że Kyrgios był głównym faworytem US Open, bo chyba o niego Ci chodzi? Jeśli to Twoja ocena to ok, zostaw ją, ale nie wytaczaj jej jako argumentu do zbicia czyjegoś typu. Bo dla mnie na przykład nie był żadnym faworytem. Berrettini również miał dużo lepszy serwis od Ruuda, ale Ruud miał jeszcze lepszy return serwisów Włocha.
 
Ostatnia edycja:
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Ruud zagrał tyle samo setów co Rusek, polecam najpierw policzyć, a dopiero potem wyśmiewać argument. Kto Ci naopowiadał, że Kyrgios był głównym faworytem US Open, bo chyba o niego Ci chodzi? Jeśli to Twoja ocena to ok, zostaw ją, ale nie wytaczaj jej jako argumentu do zbicia czyjegoś typu. Bo dla mnie na przykład nie był żadnym faworytem. Berrettini również miał dużo lepszy serwis od Ruuda, ale Ruud miał jeszcze lepszy return serwisów Włocha.
Liczyć nie umiesz? Norweg zagrał 19 setów a Rusek 21 bo licze że zagrał 3 z Drapperem bo zagrał tam 11 gemów w 3. Tak Kyrgios był glównym faworytem u buków po wyeliminowania z kolei największego faworyta od początku turnieju Medvedeva.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP US OPEN
Karen Khachanov - K. Ruud

Typy Khachanov i over 33.5 geama kurs 3,1 williamhill
Kathanov i powyzej 24.5 asaów w meczu kurs 5.0 betclic

Zacznę od tego że Typ nieco życzeniowy bo kibicuję w pólfinałach Karenovi i Tiafoe .Numerem 1 światowego rankingu powinien zostać po US open tenisista który najbardziej na to zasługuje .Najlepszy w histori ery open i nie oen na świecie i we wszechświecie poki co lepszy od Novaka i Rogera .On w tym sezonie wygrał Australian Open po absolutnie najlepszym meczu w tym roku , On wygrał Garossa 2022 i zrobił pólfinał na Wimbledonie , po absolutnie najlepszym Tajbreku meczowym w ich historii.
Nadal jest numerem jeden w roku 2022 bez wzgledu na to co się jeszcze wydarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co do meczu Khachanov , Ruud typowe 50/50 obaj mają umiejętności i argumęty , Rud return i wymiany Kahanov servis i siłę.
powinien być dobry mecz .Rosjanin miał nieco trudniejszy zestaw przeciwników , obaj w cwierćfinałach byli dogami ale na mnie większe wrażenie zrobił mecz Kyrgios Khachanov , niż Ruud Berrettini .
Kyrgios pokonał Medvedeva głownego faworyta na papierze broniącego tytułu , a z Khachanovem Nick zagrał jeszcze lepszy mecz niż z Medvedevem a mimo to w najważniejszych momętach Karen był lepszy .
Dziś moim zdanie Rosjanin jesli utrzyma poziom nie stoi na straconej pozycji .rywal trochę podobny do Careno Busty tylko o dwie klasy lepszy , poprzeczka chyba wyzej zawieszona niż w meczu Z Kyrgiosem ,
Mnie najbardziej w tym roku Rud podobał się w pólfinale na Garossie z Cilicem , zagrał tam kosmos , wyciągnoł nawet asy serwisowe jak z kapelusza a z asami u niego akurat kiepsko.
dlatego Za kolejną butlę whiski!!!!!!!

obaj powyżej 12 asów servisowych Kurs 8 williamhill
Linia absolutnie w zasięgu Karena nawet jak na tak dobry return jak u przeciwnika , a dla Kacpera musiał by byc to rekord życiowy !!!!
ale po Tym kursie zaryzykuję
Ons wczoraj posłała 8 w króciutkim meczu!!!!!!!!
Mecz musiał by pojść mocno w dystans!!!!!

Kacper Ruud zagrał bardzo inteligętnie , zaskoczył in plus , może z tym profesorem to za wczesnie ale doktor habilitowany juz na pewno!Najlepszy mecz Norwega jaki widziałem!
 
Ostatnia edycja:
R 5,8K

Richard_Feynman

Użytkownik
Ruud - Khachanov
Typ: 1set Ruud / spotkanie Khachanov
Kurs: 8.5
Superbet

Również spróbuję Khachanova, jeśli louisarmtrong mówi, że jest to mecz 50/50 to idę za kursem. W trakcie US open miałem okazję oglądać Ruuda niestety tylko raz i było to ostatnie spotkanie z Włochem. Norweg rozegrał fenomenalne pierwsze półtora seta. Przy jego prowadzeniu w drugim secie coś mu przeskoczyło i nagle wszystko przestało wychodzić i tak zamiast skończyć 2 set 1-6 (tak samo jak pierwszy) zrobiło się 4-6. W 3 secie Berrettini przegrał wygrany set i potem Ruud znowu się zmobilizował i skoczyło się 0-3. Patrząc po statystykach Norwega to w poprzednim spotkaniu sprawa wyglądała podobnie, tym razem całe dwa pierwsze sety gładko, a potem w trzecim małe kłopoty i ostateczna przegrana seta w tb. We wszystkich 5 spotkaniach w trakcie US open Ruud przegrał 4 sety i tylko raz był to set pierwszy. Idąc tym tropem proponuję łamaczka (dla mnie na przełamanie losu).
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Tenis ATP US OPEN
Karen Khachanov - K. Ruud

Typy Khachanov i over 33.5 geama kurs 3,1 williamhill
Kathanov i powyzej 24.5 asaów w meczu kurs 5.0 betclic

Zacznę od tego że Typ nieco życzeniowy bo kibicuję w pólfinałach Karenovi i Tiafoe .Numerem 1 światowego rankingu powinien zostać po US open tenisista który najbardziej na to zasługuje .Najlepszy w histori ery open i nie oen na świecie i we wszechświecie poki co lepszy od Novaka i Rogera .On w tym sezonie wygrał Australian Open po absolutnie najlepszym meczu w tym roku , On wygrał Garossa 2022 i zrobił pólfinał na Wimbledonie , po absolutnie najlepszym Tajbreku meczowym w ich historii.
Nadal jest numerem jeden w roku 2022 bez wzgledu na to co się jeszcze wydarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co do meczu Khachanov , Ruud typowe 50/50 obaj mają umiejętności i argumęty , Rud return i wymiany Kahanov servis i siłę.
powinien być dobry mecz .Rosjanin miał nieco trudniejszy zestaw przeciwników , obaj w cwierćfinałach byli dogami ale na mnie większe wrażenie zrobił mecz Kyrgios Khachanov , niż Ruud Berrettini .
Kyrgios pokonał Medvedeva głownego faworyta na papierze broniącego tytułu , a z Khachanovem Nick zagrał jeszcze lepszy mecz niż z Medvedevem a mimo to w najważniejszych momętach Karen był lepszy .
Dziś moim zdanie Rosjanin jesli utrzyma poziom nie stoi na straconej pozycji .rywal trochę podobny do Careno Busty tylko o dwie klasy lepszy , poprzeczka chyba wyzej zawieszona niż w meczu Z Kyrgiosem ,
Mnie najbardziej w tym roku Rud podobał się w pólfinale na Garossie z Cilicem , zagrał tam kosmos , wyciągnoł nawet asy serwisowe jak z kapelusza a z asami u niego akurat kiepsko.
dlatego Za kolejną butlę whiski!!!!!!!

obaj powyżej 12 asów servisowych Kurs 8 williamhill
Linia absolutnie w zasięgu Karena nawet jak na tak dobry return jak u przeciwnika , a dla Kacpera musiał by byc to rekord życiowy !!!!
ale po Tym kursie zaryzykuję
Ons wczoraj posłała 8 w króciutkim meczu!!!!!!!!
Mecz musiał by pojść mocno w dystans!!!!!
Może i Nadal jest najlepszy w 2022 ale czy jest lepszy w historii od Novaka to bym polemizował i postawił Novaka wyżej nawet jak ma tego 1 szlema mniej. A co do typów to polecam.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Napisałem poki co lepszy od Novaka i Rogera !!!!!!!!!!!!:)))
Ja najbardziej cenie Federera ale z faktami nie ma co polemizować !!!!!! ma jednego szlema więcej od Novaka i dwa złote medale olimpijskie
z Pekinu i z Rio !!!!!!Przy czym jedno zwycięstwo wielkoszlemowe mozna nazwać kowidowym:))))))
Jedno jest pewne jesli Nadal w niedzielę zostanie numerem 1 , to bedzie to bliższe stanu rzeczywistego niż gdyby miał być to Ruud bądz Alcaraz .
Choć Rafa zapewne ma to gdzieś :)))
 
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik
Karen Khachanov - K. Ruud
Karen Khachanov
2.7

Jak większość kolegów, którzy twierdzą, że jest to spotkanie 50/50 zgodzę się a nawet większe szanse daję Karenowi.
Kurs, który wystawiły buki to nieporozumienie i "pułapka" dla naiwnych. Choć ostatnio tenis mi nie idzie bo to zmienna i od dyspozycji jednego gamonia a nie całej drużyny zależy końcowy wynik, to śmiało daję na Karena. Wyżej opisane spotkanie w szczegółach, dodam tylko, że Ruud gra b. dobrze na ziemi, tutaj polegnie bo podłoga jest Karena, pomimo, że to usa a nie rosja ;]
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Ruud - Chaczanov
Typ: 1
Kurs: 1.55
Fortuna

Z całym szacunkiem, ale jak można byc tak nie obiektywnym?!!!kogo jakby ograł?Tsitsipasa to bylo by ok a tak to powinien do zera?przeciez Sinner z Carlosem beda w najblizszym czasie rzadzic, zadne Tsitsipasy, przeciez Jannick mial meczowe, pozatym przelamania, troche twardszej glowy i by Carlosa nie bylo, grali jak rowny z rownym przyznajcie, a Stefanos moze im buty czyscic, tak jak np. Berrettini, co oni osiagneli?a ile starsi sa, i juz nic wielkiego nie osiagna, Zverev to niech wroci najpierw do gry, Chaczanov wygra z Ruudem?o moj jedyny, czy nie widac tego ze jest za regularny na Ruska, zycze mu mooocno zeby Ruska zatrzymał i zatrzyma, drugi typ boje sie ruszac ale tylko Z JEDNEGO POWODU - NIE WIEM JAK BEDZIE ZMECZONY Carlos PO TYCH DLUGICH 5 SETOWKACH, gdyby nie to nie bal bym sie grac na Carlosa mimo ze drugi jest gospodarzem, i to by nie pomoglo, za dobry jest Carlos, a tak nie wiem jak sie bedzie organizm zachowywal po tych 2 juz sie powtorze 5 setowych batalii, najlepszy typ na dzis to Ruud o kursie 1.55.
Z całym szacunkiem, ale Takie pisanie to czysta ignorancja i potwierdzasz, że niestety, ale nie oglądałeś w tym turnieju, ani Tiafoe, ani Alcaraza.
To, że Carlos ma większe umiejętności jest niepodważalne, to, że być może zdominuje tenis lata również jest bardzo prawdopodobne, ale on w tym turnieju nie gra nawet w połowie tak dobrze jak Amerykanin.
Tiafoe gra bez wątpienia tenis życia i jest niesiony prze publikę.
Widać, że kompletnie nie odczuwa presji i zdaje sobie sprawe, że to dla niego życiowa szansa.
To może być takie zwycięstwo, jak kiedyś tutaj Cilica.
Nawet gdyby Alcaraz również gral większość 3 setowek, tak jak Amerykanin, to i tak warto byłoby grać na niego. Ciezko tutaj znaleźć jakiekolwiek słabe punkty w grze Tiafoe.
Alcaraz gra tutaj dobrze, ale nie wybitnie i ma mnóstwo gorszych momentów. Oczywiście jego styl gry jest bardzo efektowny i to może być długi mecz na wyniszczenie, ale o przygotowanie fizyczne Amerykanina się nie martwię.
Wiadomo, że to półfinał i wszystko może się zdarzyć, ale jednak naprawdę granie na Alcaraza po takim kursie kompletnie mija się z celem.
Post automatycznie złączony:

Może i Nadal jest najlepszy w 2022 ale czy jest lepszy w historii od Novaka to bym polemizował i postawił Novaka wyżej nawet jak ma tego 1 szlema mniej. A co do typów to polecam.
Nadal ma więcej szlemów od Novaka, a rozegrał chyba 10 turniejów wielkoszlemowych mniej, niż Djoko. Więc póki co stawianie Nole wyżej to obłęd.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ruud - Chaczanov
Typ: 1
Kurs: 1.55
Fortuna

Z całym szacunkiem, ale jak można byc tak nie obiektywnym?!!!kogo jakby ograł?Tsitsipasa to bylo by ok a tak to powinien do zera?przeciez Sinner z Carlosem beda w najblizszym czasie rzadzic, zadne Tsitsipasy, przeciez Jannick mial meczowe, pozatym przelamania, troche twardszej glowy i by Carlosa nie bylo, grali jak rowny z rownym przyznajcie, a Stefanos moze im buty czyscic, tak jak np. Berrettini, co oni osiagneli?a ile starsi sa, i juz nic wielkiego nie osiagna, Zverev to niech wroci najpierw do gry, Chaczanov wygra z Ruudem?o moj jedyny, czy nie widac tego ze jest za regularny na Ruska, zycze mu mooocno zeby Ruska zatrzymał i zatrzyma, drugi typ boje sie ruszac ale tylko Z JEDNEGO POWODU - NIE WIEM JAK BEDZIE ZMECZONY Carlos PO TYCH DLUGICH 5 SETOWKACH, gdyby nie to nie bal bym sie grac na Carlosa mimo ze drugi jest gospodarzem, i to by nie pomoglo, za dobry jest Carlos, a tak nie wiem jak sie bedzie organizm zachowywal po tych 2 juz sie powtorze 5 setowych batalii, najlepszy typ na dzis to Ruud o kursie 1.55.
No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem ale żałosny typer z ciebie, chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo analizujesz. Możesz sobie analizować tych co na to zasłużyli sobie ale nie takich graczy którzy coś osiągnęli na turnieju w US Open, i tak wyjątkowi i ważni bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz ich sobie wyśmiać, bo tak ci się podoba. Nie wiem w jakiej ty się wychowałeś rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest tenis. Jeśli myślisz, że jesteś wspaniały to jesteś zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa. Nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czep się Nadala albo Djokovicia albo innych tenisistów a nie czepiasz się takiej osoby jak Stefanos. Jak można w ogóle publicznie zamieszczać takie analizy na forach internetowych? Ja się pytam kto powinien za to odpowiedzieć bo chyba widać, że na Eurosportu meczu nie oglądałeś jak jesteś nie wiem analitykiem albo wierzysz w takich graczy czy w ogóle jesteś może ty sługą Ruuda a nie będziesz z Berettiniego robił takiego, to Ty chyba jesteś jakiś nie wiem co się jarasz pomiotami Sinnera. Weź pomyśl sobie ile Tsitsipas zrobił, on był kimś a ty kim jesteś żeby z niego sobie robić kpiny co? Kto dał ci prawo obrażać w ogóle gracza takiego? Pomyślałeś w ogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie, że ją wyśmieje i mnie będą wszyscy chwalić? Weź dziecko naprawdę jesteś jakiś psycholek, bo w przeciwieństwie do Ciebie to Chaczanow jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś tenisistów jak ty którzy nie wiedza co to US Open i Eurosport. Widać, że nie oglądasz meczów i nie chodzisz na tenisa, widać nie szanujesz tenisa to nie wiem jak chcesz to sobie weź swoje zdjęcie wstaw ciekawe czy byś się odważył? Naprawdę weźta się dzieci zastanówcie co wy robicie, bo nie macie widać pojęcia o tym kim był Tsitsipas. Jak nie jesteście w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak on, bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu telewizora ani rakietki. Nie chodzi tutaj o grę na korcie ale w ogóle ogólnie o zasady gry, żeby mieć jakąś godność - bo tenisiści nikogo nie obrażają a ty za co go obrażasz co? No powiedz za co obrażasz taką osobę jak Tsitsipas? Brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaż i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił. Nie wiem... idź do kościoła, bo widać już dawno szatan jest w tobie człowieku. Nie lubisz Berettiniego i Tsitsipasa to chociaż siedź cicho i nie obrażaj innych ludzi.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Karen Khachanov Over 16 Aces & Casper Ruud Over 9 Aces
Kurs 10 williamhill
16 : 10
Pojawiła się jeszcze jedna propozycja dotyczącą statystyk serwisu hm
I jwydaje się ona nieco atrakcyjniejsza niż obaj powyżej 12 po kursie 8
Bardzo trudne linie ale nie niemożliwe
Potrzebny długi mecz[

Oj o włos Ruud pokrył linię a Khachanov tafił w linię :-( o jedno przełamanie za dużo , były by możę większe szanse gdyby inny wynik taja w pierwszym secie
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 322,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
K. Khachanov - C. Ruud
C. Ruud wygrana
@1.50

Po tym co pokazał Ruud w meczu z Berrettinim, to pomimo dość "łatwiej" drabinki jaką miał do tej pory w US Open jest moim faworytem do wygrania tego turnieju. Przy świetnie serwującym Włochu (choć ten mecz nie poszedł po myśli Berrettiniego), Ruud świetnie returnował, miał stosunkową niską ilość niewymuszonych błędów i świetnie prowadził swój serwis. Samo poruszanie się Norwega po korcie pokazuje jak dobrze jest przygotowany i jak dobrze czuje się na tej szybkiej nawierzchni. Nie uważam, że wygra gładko, ale po tym co zaprezentował dotychczas, a w szczególności z dobrze dysponowanym Włochem, liczę na jego zwycięstwo.

C. Alcaraz - F. Tiafoe
over 3.5 seta
@1.53

Tutaj chyba nie ma co za dużo pisać, zarówno Alcaraz jak i Tiafoe rozgrywają świetny turniej. Widać, że szybka nawierzchnia na US Open pasuje do ich tylu gry. Obaj zawodnicy po drodze odprawili dobrze spisujących się zawodników z czołówki ATP. Hiszpan rozegrał nieco więcej setów, a mecz z Sinnerem na pewno lekko dał mu w kość, więc jestem ciekaw czy nie będzie tu lekkiego zmęczenia w porównaniu do raczej świeżego Tiafoe. Obaj zawodnicy prezentują świetny tenis w tym turnieju. Liczę na zacięty pojedynek, który na pewno nie skończy się w 3 setach.

AKO @ 2.30
Całość na plus.

Pierwszy mecz nie zaskoczył mnie w żaden sposób. Po raz kolejny stabilna gra Norwega, prowadzenie meczu, świetne returny i stabilność. Jak się okazało, popełnił jednak mniej błędów, o wiele, od swojego przeciwnika.

Drugi mecz natomiast to popis obu Panów. Oglądaliśmy dzisiaj przedwczesny finał. Niesamowita dyspozycja, atleci, którzy dobiegali do każdej piłki i stworzyli nam piękne widowisko. Alcaraz ma tyle spokoju w sobie, że jest wręcz przerażający w tym wszystkim. Rośnie zastępca Nadala, to duże słowa, ale staję się chyba psychofanem tego robota z Hiszpanii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +228
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Ludzie, ogarnijcie sie. To jest dział z typami.

Powtorze ktorys raz juz, jak widze gosci, ktorzy po meczach musza zacytowac caly swoj post, by tam postawic plus. To naprawde dobrze, ze wygrałes, ale rece opadają, że ludzie musza sie tak sztucznie dowartosciowywac. Raz rozliczył typy w poscie, drugi raz zacytowal caly post na pol strony i postawił 3 kolejne plusy do tych samych typow. To juz serio trzeba sie czuc mocno niedowartościowanym. Ciekawe czy takie osoby jak nie trafia dwoch typow to tez cytuja caly post z oznaczonymi minusami. Otoz nie. Parodia.

Drugi uzytkownik to w kazdej analizie jest uprzedzony i tam jeden zawodnik jest zawsze wspanialy, a drugi cacy, wiec tu nawet tego uzytkownik pod nickiem norbert nawet rozumiem, ale tez za bardzo poplynal z tym umoralnianiem.

I to wieczne pisanie "ten lub ta dobrze gral/grala, ale rywal lub rywalka pomogl /pomogla", a " to głowa", a "to przestoje". A wypisywanie takich bzdurnych ogolnikow zazwyczaj pokazuje, ze dana osoba nie ma nic do powodzenia.

I na koniec, goscie ktorzy rozpoczynaja jedna wielką debate, ktory ma racje, gdzie jeden cytuje drugiego, a drugi pierwszego i tak przez dwie strony. Dobrze, ze czesc tego zostaje pozniej usunieta. Akurat tutaj swiety nigdy nie bylem i tez nie raz sie w takie cos uwikłam od czasu do czasu, ale tu rozwiazanie jest banalnie proste. Nie cytuj drugiej osoby dodajac komentarz, gdzie masz jakies "ale", bo to zawsze wywoła reakcje zwrotna. Czy to tak trudno zrozumiec ? Jakby pierwszy raz niektorzy internet do reki dostali.

Co prawda juz mi to kawal czasu temu, ktorys moderator tlumaczyl, ze tak nie bedzie, ale podtrzymuje propozycje, ze w tym dziale powinny byc tylko typy z analiza w wersji: zwyciestwo 1 lub 2, over/under gemowy, handicap setowy/gemowy plus jakies zaklady dodatkowe. A tak co jakis czas beda takie odchyly i nikt z tego nie wyciaga wnioskow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +647
jaroslav_ 322,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Ludzie, ogarnijcie sie. To jest dział z typami.

Powtorze ktorys raz juz, jak widze gosci, ktorzy po meczach musza zacytowac caly swoj post, by tam postawic plus. To naprawde dobrze, ze wygrałes, ale rece opadają, że ludzie musza sie tak sztucznie dowartosciowywac. Raz rozliczył typy w poscie, drugi raz zacytowal caly post na pol strony, by sie dowartosciowac. Ciekawe czy takie osoby jak nie trafia dwoch typow to tez cytuja caly post z oznaczonymi minusami. Otoz nie. Parodia.

Drugi uzytwkonik to w kazdej analizie jest uprzedzony i tam jeden zawodnik jest zawsze wspanialy, a drugi cacy, wiec tu nawet tego uzytkowanik pod nickiem norbert nawet rozumiem, ale tez za bardzo poplynal z tym umoralnaniem.

I to wieczne pisanie "ten lub ta dobrze gral, ale rywal lub rywalka pomogl /pomogla", a " to głowa", a "to przestoje". A wypisywanie takich bzdurnych ogolnikow zazwyczaj pokazuje, ze osoba nie ma nic do powodzenia.

I na koniec, goscie ktorzy rozpoczynaja jedna wielką debate, ktory ma racje, gdzie jeden cytuje drugiego, a drugi pierwszego i tak przez dwie strony. Dobrze, ze czesc tego zostaje pozniej usunieta. Akurat tutaj swiety nigdy nie bylem i tez nie raz sie w takie cos uwikłam od czasu do czasu, ale tu rozwiazanie jest banalnie proste. Nie cytuj drugiej osoby dodajac komentarz, gdzie masz jakies "ale", bo to zawsze wywoła reakcje zwrotna. Jakby pierwszy raz niektorzy internet do reki dostali.

Co prawda juz mi to kawla czasu temu, ktorys moderatro tluamczyl, ze tak nei bedzie, ale podtrzymuje zdanie, ze w tym dziale powinny byc tylko typy z analiza w wersji: zwyciestwo 1 lub 2, over/under gemowy, handiapc setowy/gemowy plus jakies zaklady dodatkowe. A tak co jakis czas beda takie odchyly i nikt z tego nie wyciaga wnioskow.
Kurde, myślałem, że forum to miejsce do dyskusji, pisania, wymiany poglądów czy argumentów etc., a nie do wstawiania wyłącznie typów i siedzenia cicho. Może by trzeba było jasność w regulaminie określić:
- tylko typy
- tylko analizy, szczegółowe na 5 stron
- nie można komentować meczu po jego zakończeniu
- nie odpisywać innym, nie daj boże wchodzić w dyskusję, forum nie służy do dyskusji
- zakaz atencjonowania się, jak wygrałeś to morda w kubeł

Nigdzie nie widziałem, że muszę koniecznie pisać głębokie analizy, a nie mogę wyrazić swojego zdania. Myślisz, że ludzie tutaj siedzą czy komentują żeby zdobyć jakieś zielone plusiki? W dobie facebooka lub instagrama się chyba wychowywałeś, że to dla Ciebie ma wartość.

Drodzy, mi zabrakło atencji, zatem zacytowałem i skomentowałem swój post. Jeśli nie możecie tu, bo kolega wyżej raczej zabrania. To proszę wyślijcie mi atencję na pw chociaż.

Ty się w piaskownicy chyba mentalnie zatrzymałeś.

Post to offtop. Tylko i wyłącznie żeby odpowiedzieć. Rozumiem, że zostanie usunięty.
 
jozzy22 553,2K

jozzy22

Użytkownik
jaroslav_ jaroslav_ istnieje na forum temat
Dyskusje na temat tenisa , turniejów i tam możesz się wypowiadać dowolnie na temat spotkań po fakcie przed faktem i kiedy tam Cie najdzie.
A temat turniejowy tyczy się stricte typów do danego turnieju
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Alcaraz - Ruud
Typ: 1, -1,5 seta
Kurs: 1.81
Fortuna

Dotąd obstawiałem typy z udziałem Ruuda i wchodzily (tak naprawde byly tylko 2😊), jak mozna by bylo okreslic jego tenis, jak juz niektorzy komentatorzy stwierdzili, niezwykle bardzo równo grający, ale bez jakiegos wyjatkowego talentu, efektownej gry, to wg.nich, moim zdaniem tenisista niezwykle równy, nie zawodzi przy stawianiu, nie jest typem chimeryka jak np ....
czy ...... haha, gra soczyste piłki, czasem też kończące ale nie tak często jak w przypadku Carlosa, więcej przebija ale tez trzeba przyznac ze w ostatnim czasie urozmaicil troche gre i bardziej atakuje, porownujac np. mecze na ziemi sprzed 2,3lat, pamietam Gasqueta w swej najlepszej formie jak gral Mastersa na koniec roku (uwazam ze Ruud jest lepszy niz wtedy Richard), ale tak samo jak przyszlo Francuzowi grac z kims gorszym poza 8, np.20, 30 w rankingu to byl najczesciej pewniak, nie zawodzil, ale jak przyszlo grac w mastersie to szybko po 3 meczach odpadal, jego gra byla "woda na mlyn" dla Nola, Nadala czy Federera, nie wiem czy choc raz w zyciu z tych nie wiem 15, 20 spotkan z nim wygral, i tak mamy w tym spotkaniu, choc jak wpomnialem Ruud jest lepszym tenisista niz Francuz wtedy w zyciowej formie, ale te pilki grane rowno, nie jakies nadzwyczajne beda rowniez wodą na mlyn dla Alcaraza, bedzie je z latwoscia konczyl, to nie jest Sinner ze sie postawi i pojedyncze pilki przesądzą o wygranej, ten styl mu odpowiada i bedzie mogl walic te swoje bomby z forhendu, beckhendu, a Casper bedzie sie coraz bardziej irytowal, wiem ze Carlos zagral dlugie 5 setowe ostatnie pojedynki, ale mysle tez ze po ostatnim troche krotszym od wczesniejszych bodajze 4,2g gry bedzie w stanie sie zregenerowac, Ruud tez tracil sety choc takie troche na styku , swoje wygrywal pewniej do 2, 3 a przegrywal po tiebreakach, tak naprawde tylko mecz z Paulem byl najbardziej wyrownany, Amerykanin dopiero w 5 padl kondycyjnie, Alcaraz to nie ta liga, i mimo ze Ruud gral krotsze pojedynki to z gorszymi zawodnikami, Alcaraz pokonal 3 zawodnikow ktorzy mozna napisac byli w swej najlepszej zyciowej formie, i ktorych bylo by stac na final gdyby nie on, - trzech, a Ruud nie pokonal nikogo kto zasluzylby na final, prosze przyznajcie, dlatego ze pomimo ze uwazam ze jest super tenisista, skromnym sympatycznym gosciem przegra po super grze(na turnieju) Norweg, pewniejszy typ na czysta 1 ale ze kurs jest slaby bo 1,47 jestem w stanie zaryzykowac i tak postawie z handicapem, nie sadze zeby Carlos zagral 4 raz z rzedu pieciosetowke, POLECAM tak jak polecalem poprzednie typy(Sinner po pilkach meczowych nie wszedl, zagralem go dla podwyzszenia kursu, kazdy mogl tam wygrac, tu mamy innego zawodnika, obejrzyjcie chociazby pilke przy 6- 5 dla Tiafoe i przewadze Carlosa w pierwszym secie, stwierdzicie ze jest poza zasiegiem w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +186
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Panowie,kto oglądał Ruuda na tym turnieju ? W poprzednich wypowiedziach paru forumowiczów mówiło o różnicy klas pomiędzy Chaczanowem a Ruudem. Oboje przegrywają mało spotkań. Ostatnie spotkanie pomiędzy sobą wygrał Ruud. Szczerze powiedziawszy nie widzę tutaj szans dla przeciwnika Alcaraza,który jest w mega gazie (1,45 i to daje). Jeśli jest tu ktoś kto wierzy w Ruuda i stawia na niego to proszę o wypowiedzi
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
W mojej ocenie murowanym faworytem jest Alcaraz. Miał cięższą drogę do finału a mimo to poradził sobie (co prawda z problemami). Uciekł spod topora Sinnerowi, wygrał z Tiafoe i udżwignął presję tego meczu wraz z publiką, która była po stronie rywala. Nie chcę mówić, że Ruud miał łatwo, ale na bank łatwiej. Z "Kaczką" Norweg nie grał fenomenalnie, pierwszy set to łamanie się nawzajem, głupie błędy Norwega. Jakoś mecz nie porywał. W 1.secie to było kiepskie widowisko, mimo TB i wyrównanej gry. Hiszpan jest faworytem, ale dziś oddaję się pięknu tenisa i nie postawię nawet złotówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
Pablito91 448,1K

Pablito91

Użytkownik
Wydaje mi się, że Carlitos może przegrać jak już to tylko ze sobą. Do tej pory wykazywał się wspaniałym mentalem i odpornością psychiczną i stalowymi nerwami, ale jeszcze nie był nigdy w finale wielkiego szlema i ciekaw jestem czy już jest gotowy na wygranie turnieju wielkoszlemowego. Ale myślę, że jego sztab już przygotuje go odpowiednio na to. Ja również się nie wyłamuje i stawiam na Alcaraza.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ruud - Alvaraz
Ruud wygra seta kurs 1.4 Williamhill
mała roznica w kursie na over 3,5 seta a dw razy wieksze prawdopodobieństwo

Miałem nie ruszac satatystyk serwisowych ale po namyśle ruszę.Ciekawa propozycja
Kto więcej podwójnych błedów ? typ remis kurs 5.5 forbet
5.5 na bet 33.3% Value a i Alcaraz nie popełnia ich sporo wiecej.Wartości zblizone jesli policzyć średnią błedów do ilosci gemó serwisowych , a jeszcze dokładniej medianę z tej średniej!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom