>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Toronto, 04-10.08.2014

Status
Zamknięty.
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Benoit Paire - James Duckworth 1 @ 1.75 @ Expekt ✅ 6:4 7:6
Chyba kogoś Bóg opuścił. Ja rozumiem, że Paire ma siano pod kopułą, jego zaangażowanie w wielu meczach wydaje sie mocno wątpliwe, zaś ostatnio nie ma najlepszego okresu. Jednak żeby go stawiać niemal na tej samej półce co James Duckworth to gruba przesada. Dla Benoitá turniej w Toronto to olbrzymia szansa, żeby się odkuć. Z kolei jego rywal choć na pewno utalentowany, to wciąż zawodnik o poziomie co najwyżej challengerowym. Dlatego tez widzę tu pewną wygraną Francuza nawet w dwóch setach (2.60 w SBObet).
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
E 107

emile44

Użytkownik
Valverde uważałbym z tym typem na Paire ,wczoraj niemiłosiernie męczył się z Jungiem ... A duckworth ma świetny serwis plus ostatnio pewnie pokonał Warda i Kokkinakisa. Jak dla mnie kursy są uczciwie wystawione.

Smyczek - Millot dw 2;0 1,72 Bet365 ✅

Smyczek ostatnio pokonał Chardyego Kuznetsaova , gra niezły tenis Millot zaś przegrywał 2;0 z Bogomołovem ktory na pewno jest na ten moment słabszy od Smyczka.

Sugita - Schnur 2;0 1,53 Bet365 ⛔ Schnur chyba trzeba zapamietac nastepnego Kanadyjczyka.

Schnur typowy no name ktory wczoraj pokonał Ebdena - od dawna na mojej czarnej liście , wczoraj miał 5;2 i przegrał 1 seta przy stanie 5;6 przerwa z powodu kontuzji ale musiał dograć mecz. Schnur miał trochę asów ale Sugita go porozrzuca po korcie i nie bd mieć nic do powiedzenia. Za rekomendację niech służy wygrany przez Sugitę set z Youngiem a gdzie grał wczoraj Young wszycy wiemy/.

F.Martin - Russel 1 2,5 Bet365 ⛔ Martin powalczył ale nie pokazał się z dobrej strony ponad 10 podwojnych błedow, Russell mial 15 BP z czego wykorzystał 2.


do pogrania za drobne. dziadek Russell nie rezygnuje z grania wczoraj dostał
Kanadyjczyka Bestera to dał radę zaś Martin wygrał z Beckerem ja wiem Becker jest cieniem samego siebie ale na ten moment myslę ze dały radę z Russellem o ile zmęczenie nie weżmie góry Martin na pewno powalczy i może to wygrać jak dla mnie typ 50/50 z lekka nawet przewagą Martina .


Pomogłem - podziękuj.
 
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP-singiel(Toronto)-Kwalifikacje, naw: twarda
Godzina:
19:00
Spotkanie: Fabrice Martin vs Michael Russell
Typ: Fabrice Martin wygra mecz⛔⛔⛔
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Przyznam, że od razu po zakończeniu wczorajszego meczu Martina z Beckerem czekałem na ofertę na to spotkanie. Myślałem, że kursy będą bardziej wyrównane ale możliwe, że bukmacherzy kierują się spotkaniem obu tych panów z kwietnia tego roku(Russell wygrał 2:1). Zacznę od młodszego Francuza. Jest to typowy challengerowiec i to raczej przeciętny. Matka natura dała mu jednak jedną broń a mianowicie duży wzrost(198cm) a co za tym idzie potężny serwis. Ten zawodnik całą swoją grę opiera głownie na tym elemencie, ciężko jest go przełamać skąd stosunkowo duża ilość tie-breaków w jego meczach. Wczoraj grał z Beckerem, który ostatnio znajdował się w na prawdę dobrej formie. Martin wygrał z nim 2:1( oczywiście w meczu były 2 tie-breaki) i jest to dla niego na pewno sukces bo rzadko kiedy wygrywa z zawodnikami pokroju nawet takiego Beckera. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć w mojej opinii z zawodnikiem dużo gorszym niż Niemiec czyli z weteranem Russellem. Russell ostatnio grał z innym automatem serwisowym czyli Querreyem i przegrał gładko 2:0. Miałem nieprzyjemność oglądać kilka meczów Russella w tym sezonie i nie prezentuje on się zbyt dobrze. Już odbiegając o umiejętności czysto technicznych to widać, że jego wiek(36 lat) ma już duży wpływ na poruszanie się po korcie i kondycję. Według mnie Russellowi będzie dzisiaj niezwykle trudno połamać Francuza i nawet jeśli nie odda swojego podania to Martin powinien dopełnić formalności w tie-breakach. Kończąc podam jeszcze jeden fakt, mianowicie Russell jest zawodnikiem bardzo niskim(173cm) i po serwisie z takiej wieży jaką jest Martin piłka ma bardzo wysoki kozioł i ciężko o dobry return. Stawiam na Francuza.
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Gasquet - Pospisil @ Pospisil 2.75 Bet365​


Vasek dopiero co poległ w słabym stylu z Raonicem w Waszyngtonie , ale ja już upatruję jego zwycięstwa z Ryśkiem. Turniej w Toronto to ważny przystanek dla Vaska . Widać , że szykował się pod ten turniej bo forma wyraźnie rosła w ostatnich dniach . W stolicy USA Vasek pokonał : Rama , Berdycha , Giraldo i Gasqueta . Zatrzymał sie dopiero w finale na Milosu. Cały turniej 24 latek może uznać za bardzo udany.
Ciężko mi sobie wyobrazić , żeby miał odpaść u siebie w I rundzie , pamiętam ile w tamtym roku publika robiła dla niego , będzie walczył na całego .
h2h to 2:0 dla Vaska ( oba mecze na twardych kortach ) w dodatku ost mecz kilka dni temu . Wydaje się , że warto grać na Kanadyjczyka.

powodzenia
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Giraldo Santiago-Kyrgios Nick 2, Pinnacle Sports 2.20

6:7, 5:7 ✅✅✅

VS.


Moim zdaniem w typ typie jest duże value ponieważ bukmacherzy najwidoczniej traktują dalej Kyrgiosa jako młodzieżowego zawodnika z małym doświadczeniem. Mimo,że Kyrgios jest 19 letnim tenisistą to warunkami fizycznymi, siłą oraz zmysłem taktycznym jest dorosłym graczem. O Kolumbijczyku można napisać, że jest uniwersalnym graczem lecz mimo wszystko najlepiej odnajduje się na clayu. Jeśli chodzi o mecze na nawierzchniach twardych w tym roku to spisywał się bardzo słabo ponieważ wygrał 4 mecze i zanotował 6 porażek. Na dniach w Waszyngtonie dotarł do ćwierćfinału, brzmi dumnie ale musiał wygrać tylko dwa mecze aby tam się dostać, pokonał po drodze Beckera czy Estrellę w dwóch setach,a przegrał z Pospisilem który odpadł tam w finale. Zerknąłem sobie na historię meczów Santiago i szukałem kiedy ostatnio pokonał dobrego gracza na twardej nawierzchni i dotarłem do daty 11.03.2012 rok wygrana z Nishikorm, bo Sock czy Roger-Vasselin to nie są CI TOPOWI. Giraldo po Wimblednie rozegrał 8 meczów,a Kyrgios natomiast żadnego, dlaczego? Ponieważ Australijczyk miał bardzo pracowity sezon na kortach trawiastych, wygrał finał challengera przechodząć przez kwalifikacje i później sensacyjnie doszedł do ćwierćfinału Wimbledonu pokonując po drodze Nadala czy Gasqueta. Po zakończeniu tego wielkiego szlema w wywiadach Nick pytany o dalszą ścieżkę kariery odparł,że najpierw odpocznie, a później skupi się na turniejach tych najważniejszych. Australijczyk odpoczywał i przygotowywał się pod turniej rangi masters 1000 w Toronto ponad miesiąc. Napisałem,że Giraldo ma słaby bilans w tym roku na hardzie ale Nick ma go jeszcze gorszy ponieważ 1/2 lecz tym się w ogóle nie sugeruje ponieważ Kyrgios na początku sezonu postawił na mączkę i słusznie ponieważ wygrał dwa challengery. No i na początku roku plasował się na 162 pozycji w rankingu ATP,a w marcu był nawet 226,a teraz jest 69 także ranking nie pozwalał mu na granie w turniejach ATP od pierwszej rundy. Między tymi zawodnikami jest 8 lat różnicy... gdybym nie wiedział jakim grajkiem jest Kangur to martwiłbym się o to,ale Nick jest bardzo ofensywnym graczem który ma ogromny talent. Zawodnik kompletny mimo młodego wieku, najgroźniejsze bronie to serwis oraz forhend,a z bekhendu znaczna poprawa. Santiago nigdy mnie do siebie nie przekonywał, owszem potrafi zagrać bardzo dobrze, ale i również bardzo fatalnie. Kyrgios to zawodnik który zrobi moim zdaniem ogromną karierę,a Santiago nie. Obawiam się oczywiście o to,że młodzi tenisiści często mają dziwne zastoje w grze ale Australijczyk nie raz pokazał,że jest świetnym tenisistą, uważam,że wygra z Kolumbijczykiem.


Chardy Jeremy-Delbonis Federico 1 handicap -4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.99

VS.


6:3, 7:5, 6:4 ⛔⛔⛔

Zdecydowałem się na ten typ z racji tego,że Argentyńczyk nie bardzo potrafi grać na nawierzchni twardej. W całej swojej karierze ma bilans 37/31,a w tym 27 wygranych meczów to były futuresy czy też jakieś kwalifikacje. W tym roku na hardzie ma bilans 1/5 wygrał tylko z Bogomolovem w marcu 6:3, 6:4. W ogóle kogo on na tym hardzie pokonał mniej więcej dobrego? Naprawdę nikogo,chyba tylko ten Bolgomolov na mocno upartego się nadaje. Tutaj bukmacherzy proponują nam linię handicapu -4.5 gemów,a Delbonis kiedy ostatni raz pokrył taki handicap na hardzie jak przegrywał? W styczniu 2013 roku. Ogólnie w tym roku grał z Youngiem, Fallą, Stakhovskim czy Harrisonem na hardzie i został pokonywany w taki sposób,że ten handicap nie był pokrywany. Jeśli tacy zawodnicy sobie z nim radzili w miarę łatwo to i Chardy który jest lepszym zawodnikiem teoretycznie powinien sobie poradzić. W sumie Chardy również czuje się lepiej na clay kortach no ale on jest znacznie uniwersalnym graczem ponieważ ma trochę zwycięstw na halach, trawie no i na hard kortach,a na tych ostatnich 77/77. W tym roku potrafił pokonać Dolgopolova, Mahuta, Grotha, Monaco i wiem,że Ci zawodnici nie zaliczają się do TOPU ale na pewno są to lepsi zawodnicy od tych których pokonywał Federico. W 2013 Jeremy potrafił pokonać Del Potro, a w 2012 Roddicka, Murraya czy Tsongę....było to jakiś czas temu ale pokazuje nam jaki potencjał drzemie we Francuzie. Po Wimbledonie Chardy na razie ma dołek ponieważ odpadł w I rundzie w Bastad ale z Cuevasem ktory wygrał tamten turniej, czy tutaj z problemami pokonał Smyczka 7:6, 3:6, 4:6. Delbonis ostatni mecz na hardzie rozegrał 20 marca, także ponowne wejście z mączki na hard może być dla niego niekomfortowe. Liczę na to,że Jeremy od pierwszego gema będzie bardzo skoncentrowany i swoją lepszą grą na tej nawierzchni zdominuje niedoświadczonego Delbonisa tym bardziej,że Panowie grali raz między sobą i lepszym okazał się w 2012 roku na mączce Jeremy 6:4, 7:5. Także jeśli na mączce wygrał Francuz w takim stosunku to możliwe jest,że tutaj wygra w bardziej destrukcyjnym stylu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tony-halik 5

tony-halik

Użytkownik
Chardy - Delbonis

Delbonis @ 4.340
Delbonis (+1.5 sets) @ *** Pinnacle

***kursu jeszcze nie ma, ale spodziewam się około 2.00, powyżej 1.950 na singla do wzięcia. Poprawie jak wroce z roboty.

Delbonis to coprawda gosc przyklejony do cegly jak guma do buta a jego wystepy na nawierzchni hard ocieraja sie o skrajne skojarzenia to jednak musimy docenic jego atuty. Szczegolnie atut dobrego podania, bo reszta zdecydowanie bardziej przydaje sie na kortach ziemnych. Chardy w USA od tygodnia, dobry sezon, ale niewiele ponad przecietna. Do pewnego momentu tez wydawal sie ograniczony do wolniejszych kortow. Tez posiada atuty ofensywne i tez dlugo nie potrafil ich wykorzystywac na twardym korcie. Typ opieram przede wszystkim na podobienstwach miedzy tymi graczami, ktorych jest duzo. Moim zdaniem nie ma tak duzej roznicy klas miedzy nimi a to Delbonis jest na fali wznoszacej i to o nim w najblizszych latach powinno byc glosniej. Stac go na wiecej niz 1 wygrana na hardzie przez 8 miesiecy (1 zwyciestwo w challengerze). Po czesci licze na przelamanie tej serii, ale typ opieram na innych argumentach.


Stawka ostrozna. Polecam uwazac na faworytow, szczegolnie w pierwszych meczach w Kanadzie.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Gasquet - Pospisil @ Pospisil 2.75 Bet365​

Vasek dopiero co poległ w słabym stylu z Raonicem w Waszyngtonie , ale ja już upatruję jego zwycięstwa z Ryśkiem. Turniej w Toronto to ważny przystanek dla Vaska . Widać , że szykował się pod ten turniej bo forma wyraźnie rosła w ostatnich dniach . W stolicy USA Vasek pokonał : Rama , Berdycha , Giraldo i Gasqueta . Zatrzymał sie dopiero w finale na Milosu. Cały turniej 24 latek może uznać za bardzo udany.
Ciężko mi sobie wyobrazić , żeby miał odpaść u siebie w I rundzie , pamiętam ile w tamtym roku publika robiła dla niego , będzie walczył na całego .
h2h to 2:0 dla Vaska ( oba mecze na twardych kortach ) w dodatku ost mecz kilka dni temu . Wydaje się , że warto grać na Kanadyjczyka.
powodzenia
Pospisil w końcówce meczu grał chyba z kontuzją pleców. Miał problem z trafieniem pierwszego serwisu. Gasquet ostatnio nie olśniewa, ale warto mieć to na uwadze.
 
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Garcia-L.-Matosevic 2 @1.65
Marinko w ubieglym sezonie zagral w Montrealu chyba najlepszy turniej sezonu. Australijczyk stal sie naprawde klasowym zawodnikiem i mysle, ze moze to byc dla niego kolejny preferowany turniej jak Indian Wells w kalendarzu. Oczywiscie mogl wylosowac lepiej Matosevic. Garcia tez gra bardzo dobrze, chociaz pechowo. Niemniej jednak Matosevic ma o co grac, osiagajac w ubieglym sezonie cwiercfinal na Rogers Cup, a Garcia Lopez znacznie lepiej prezentuje sie generalnie w Cincinatti. Milo tez, ze Marinko po wycofaniu sie Nishikorego zrobil uklon w strone rodaka Kokkinakisa i zrezygnowal po 1 secie w kwalifkakacjach wczoraj. Tutaj nie ma mowy o zadnych urazach. Matosevic zagra na maksa to co ma obecnie, wiec nawet w razie porazki nie bedzie niedosytu, ze przeszed obok meczu, ale sadze ze Australijczyk zapunktuje i nie skonczy na 1 swoim meczu.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Garcia-L.-Matosevic 2 @1.65
Marinko w ubieglym sezonie zagral w Montrealu chyba najlepszy turniej sezonu. Australijczyk stal sie naprawde klasowym zawodnikiem i mysle, ze moze to byc dla niego kolejny preferowany turniej jak Indian Wells w kalendarzu. Oczywiscie mogl wylosowac lepiej Matosevic. Garcia tez gra bardzo dobrze, chociaz pechowo. Niemniej jednak Matosevic ma o co grac, osiagajac w ubieglym sezonie cwiercfinal na Rogers Cup, a Garcia Lopez znacznie lepiej prezentuje sie generalnie w Cincinatti. Milo tez, ze Marinko po wycofaniu sie Nishikorego zrobil uklon w strone rodaka Kokkinakisa i zrezygnowal po 1 secie w kwalifkakacjach wczoraj. Tutaj nie ma mowy o zadnych urazach. Matosevic zagra na maksa to co ma obecnie, wiec nawet w razie porazki nie bedzie niedosytu, ze przeszed obok meczu, ale sadze ze Australijczyk zapunktuje i nie skonczy na 1 swoim meczu.
A ja bym uważał na ten mecz, bo wg mnie ten krecz nie był &quot;ukłonem&quot; w stronę Kokkinakisa. Nie śledziłem przebiegu wczorajszego meczu, ale Marinko w tiebreaku przegrywał na pewno 1-5, a co wydarzyło się później tego już nikt nie wie :razz:
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Peter Polansky - Jerzy Janowicz @3,44✅✅ Pinnacle 47UE Janowicza ;) mecz oprócz przed ostatniej akcji, straszny, ratowały go ujęcia M.Domachowskiej ????
Polansky to gospodarz i na pewno będzie miał ogromny doping ze strony kibiców. Janowicz ostatni mecz na hardzie wygrał na AO 2014 po zaciętym boju z Pablo Andjarem. Ostatni jego mecz to przegrana z 288 w rankingu Rumunem Victorem Crivoiem 3:6, 3:6. Jerzyk całkowicie pogubił się po półfinale Wimledonu, jest obecnie cieniem zawodnika,który grał na równi z Andy Murrayem rok temu na zielonych kortach.
JJ nie miał jeszcze okazji zagrać na kortach w Toronto, Peter zdecydowanie większe doświadczenie na hardzie, większa ilość rozegranych spotkań.
Polak obecnie całą swoją grę opiera na serwisie, jeśli nie siedzie 1st serve pojawia się masa DF, gdyż nonszalancko ryzykuje drugim podaniem, dużo ilość UE, do tego jakaś kontuzja po kreczu w Bastad.
Moim zdaniem JJ wpadnie do Kanady po wpisowe, 11 tys $ całkiem łatwa sumka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
anzelmo 245,6K

anzelmo

Użytkownik
04 Aug 2014, 20:00 Tennis » Canada » ATP Toronto » Karlovic I. - Tomic B.
typ +1.5 Games Karlovic 1 set
kurs 1,52
MarathonBet
Po takim kursie warto spróbować...spotkanie dwóch serwismenow którzy grali ze sobą nie tak dawno bo 20 lipiec 2014 w Claro Open Colombia po świetnym zaciętym pojedynku góra Tomic 7:6 3:6 7:6. Liczę na rewanż ze strony Ivo wszyscy wiedza jak gra na co go stać miał kilka dni odpoczynku od porażki z Stevem Johnsonem także w 3 setach i także 2 przegrane tai breki...Chorwata bardzo ciężko przełamać walki asy jak natchniony, chyba najlepszy serwujący w turze zawodnik. W tym meczu możemy sie spodziewać wszystkiego dużej ilości gemów, tai brekow -3 setów na wszystko to bardzo fajne kursy. Pod single idealne mi ostatnio nie idzie zawsze coś zawali w moich kuponach czy to dublu, singlu-live.... bądź jakieś malej taśmie... wiec troszkę ostrożniej bo kapitału brak na poważniejsze granie.Bernard miewa momenty gdzie bardzo łatwo go przełamać- co pokazywały ostatnie jego występy w kwalach stracił seta z M. Jaziri gra dość dużo ostatnio...Ivo wygląda na pewniejszego przy swoim podaniu- lepiej wchodzi w mecz mimo ze przegrywa te decydujące piłki w tai breku... to dużej ilości przełamań w tym spotkaniu nie powinno być...oby obyło sie bez kreczu...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Peter Polansky - Jerzy Janowicz @3,44 Pinnacle
Polansky to gospodarz i na pewno będzie miał ogromny doping ze strony kibiców. Janowicz ostatni mecz na hardzie wygrał na AO 2014 po zaciętym boju z Pablo Andjarem. Ostatni jego mecz to przegrana z 288 w rankingu Rumunem Victorem Crivoiem 3:6, 3:6. Jerzyk całkowicie pogubił się po półfinale Wimledonu, jest obecnie cieniem zawodnika,który grał na równi z Andy Murrayem rok temu na zielonych kortach.
JJ nie miał jeszcze okazji zagrać na kortach w Toronto, Peter zdecydowanie większe doświadczenie na hardzie, większa ilość rozegranych spotkań.
Polak obecnie całą swoją grę opiera na serwisie, jeśli nie siedzie 1st serve pojawia się masa DF, gdyż nonszalancko ryzykuje drugim podaniem, dużo ilość UE, do tego jakaś kontuzja po kreczu w Bastad.
Moim zdaniem JJ wpadnie do Kanady po wpisowe, 11 tys $ całkiem łatwa sumka ;)
Przecież Szopa wygrał w Montpellier 2 mecze i w Rotterdamie także 2 a to już było po AO.
Moim zdaniem jakiś porażek Janowicza z ostatniego okresu nawet nie ma co przytaczać bo wiadomo jaka była sytuacja po aferze z Szopą.
Myślę że teraz może być tylko lepiej bo gorzej to chyba być nie może.
Kontuzja w Bastad to jedna wielka zasłona dymna bo już w Hamburgu 6 dni później wszystko było ok.Z Ramosem wygrał tylko że to delikatna sprawa z tym meczem była bo wiadomo jaka masówka poszła na Hiszpana z Dolgo uległ już gładko no ale teraz popatrzmy gdzie Dolgo gdzie Polansky.
Moim zdaniem Jerzy teraz odpali także gram Janowicz -3.5 gema 1.90 Pinnacle ⛔
 
phant4mare 34

phant4mare

Użytkownik
Benoit Paire - Alejandro Falla
Paire ▶ 1.53 ▶ bet365 ▶ 4/10
EDIT: Szczerze przyznam, że nawet przez moment nie pomyślałem, że Paire może nie wygrać meczu z tak słabym Fallą.
6-7(3) 6-4 6-2 ✅✅✅
Chimeryk, czy sprzedawczyk? Ciężkie spotkanie, jednak postanowiłem ulokować tutaj niewielką kwotę. Spotkanie może okazać się albo bardzo wyrównane albo jednostronne. Obydwaj panowie potrafią zagrać świetnie i katastrofalnie. Idę jednak w kierunku Francuza, który pokazał wczoraj dobry tenis w meczu z Duckworthem. Widać było, że bardzo się starał. Po ostatnim meczu Falli z Gineprim, stwierdziłem, że już nigdy na niego nie postawię, wystarczyło mu przebijać, a on przy BP dla Ginepriego z uśmiechem na twarzy wyrzucał albo walił w siatkę. Żenada.
Tim Smyczek - Tobias Kamke
Over 22,5g ▶ 1.80 ▶ bet365 ▶ 3/10
EDIT: Nie tym razem ????
6-3 6-2 ⛔⛔⛔
Spotkanie dwóch kwalifikantów, którzy tylko w pierwszym secie napotkali się z oporem swoich przeciwników. Moim zdaniem w tym spotkaniu są możliwe trzy sety, bądź tie-breaki. Jeden tie-break prawdopodobnie wystarczy do pokrycia overa. Zarówno Tim jak i Tobias wczoraj dosyć pewnie na linii serwisowej. Obaj panowie grali ze sobą dwukrotnie i dwukrotnie wygrał Niemiec. W obydwu przypadkach mecze kończyły się overami. Liczę, że w dzisiejszym przypadku będzie podobnie.
Ivo Karlovic - Bernard Tomic
Over 25,5g ▶ 1.83 ▶ bet365 ▶ 3/10
EDIT: Tak jak przypuszczałem. Cugle to mało powiedziane.
3-6 7-6(5) 7-6(6)
Co tu można powiedzieć. Ostatnio panowie rywalizowali ze sobą podczas kolumbijskiego turnieju w Bogocie. Lepszy okazał się Tomic, a over został spokojnie pokryty. Obydwaj bardzo pewni na linii serwisowej, jestem pewny, że w tym meczu będzie przynajmniej jeden, jeśli nie dwa tie-breaki.
Jeżeli utrzmają dobry poziom serwisu, a jestem o to dziwnie spokojny, to over będzie w cuglach pokryty.
 
S 12

sirarcher

Użytkownik
Witam,

Podam dzisiaj 2 typy, które według mnie są warte gry.
Paire vs Falla 1,90 Over 22,5 games. Bwin - Francuz potrafi naprawde zagrać świetne spotkanie, ale jak wszyscy wiemy potrafi zepsuć bardzo łatwe piłki i z jego głowy robi się czajnik. O kolumbijczyku również można pisać tak samo, albo zawodnicy wezmą się do pracy albo któryś z zawodników wygra w dwóch setach gładko.
Hewitt vs Bennetau Zawodnik 2 wygra przynajmniej jednego seta?: TAK 1,72 BWIN - jak zobaczyłem kurs na hewitt&#39;a to pękłem ze śmiechu. Bennetau to nie gracz do bicia w h2h australijczyk prowadzi. francuz potrafi pokazać publiczności niesamowity spektakl. wedlug mnie mecz 50 na 50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pro100 761

pro100

Użytkownik
Wie ktoś czemu Matosevic wczoraj skreczował? Coś mu było, czy klasyczna ustawka żeby młodszy z kangurów wszedł do turnieju głównego?
 
N 23

nekar

Użytkownik
Wydaje się że po wycofaniu się Nishikoriego Marinko miał zapewnione miejsce w turnieju głównym jako LL, czyli przegrywając mógł awansować kolegę.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Karlovic I. - Tomic B. |1.63| ▶ Unibet !
Dzisiaj sobie postanowiłem zaufać Tomiciowi, który nie dawno wygrał w finale z Chorwatem. Niewątpliwym wielkim atutem Chorwata jest potężny serwis, który potrafi samym serwisem wygrać swój gem na sucho, ale już kiedy zawodnik po drugiej stronie odbierze jego serwis, ten bardzo często podbiega do siatki, aby skrócić &#39;&#39;męki&#39;&#39; przeciwnika ale ten wykorzystuje moment na minięcie rywala. Tak to często właśnie robił Tomic. Nie twierdzę, że może być podobnie ale na pewno zna już receptę na wygraną w tym meczu nad Chorwatem. Tomić, również posiada dobre podanie, ale czasem traci głowę. Już dziś pierwsza runda i jeśli podejdzie do sprawy bardzo poważnie a myślę że tak będzie, to pokona Karlovicia. W dwóch, bądź trzech setach. Jeśli będzie kontrolował swoje podanie i będzie odbierał potężne serwisy Chorwata to powinno być po jego myśli. Sprawa tie breaku wydaję się bardzo prosta, gdyż kurs na to jest dla mnie za niski aby pograć. Kursy spadają....

Oprócz tego singla proponuje jeszcze.
Hewitt |1.42|
i Chardiego |1.22| ciekawy dubelek może z tego być.. bo nie wierzę że Delbonis, sobie wygra na twardej ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom