>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Rzym, 12-19.05.2013

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? J. Benneteau (+1.5 Sets) vs N. Almagro (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 76 64 ✅
KURS:
2.530
Stawka: 83 | Do wygrania: 126.99 PLN
PinnacleSports

Nikt nie gra przeciwko Almagro??? PhillipS widziałem, że się odważył i ja również idę w stronę Benka ale delikatniej - na seta. U Francuza widać lekki progres, ugrał już seta Simonowi w Madrycie, no ale niestety cały mecz przegrał. Dziś może być podobnie, seta powinnien ugrać w starciu z chimerycznym Nicolasem, ale o mecz będzie ciężko wg mnie.
H2H dość stare więc nie ma co brać pod uwagę, tym bardziej że wszystkie mecze na nawierzchni HARD.
Oglądałem ostatni mecz Almagro z Youzhnym i Hiszpan nic wielkiego nie pokazał. Youzhny ledwo biegał już po korcie z zmęczenia a Almagro nie był w stanie nic zrobić. Benek jest bardzo walczącym graczem i grać na pewno potrafi (pokazał to np w Rotterdamie w tym roku). Benek ma serię 6 porażek z rzędu, więc na pewno będzie mu baaaardzo zależało, żeby tę serię przerwać...
Wg mnie w tym meczu będzie sporo walki i raczej na dwóch setach nie skończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tommy Haas – Mikhail Youzhny
Suma gemów
Typ: Powyżej 21 @ 1.763 pinnacle ⛔ 4-6 3-6

Rzadka w dzisiejszych czasach konfrontacja jednorękich bekhendów. Faworytem oczywiście Haas, który notuje niebywały renesans formy (który to już z kolei?). Niemiecki weteran wygrał w Monachium, by potem dobrą passę kontynuować w Madrycie ulegając dopiero Ferrerowi po wyrównanym boju. Z kolei Misza w tym roku bardzo przeciętnie na kortach ziemnych (3-4), a byłoby wręcz beznadziejnie, gdyby nie niewiarygodne frajerstwo Fogniniego, który oddał mu wygrany mecz, a bez niego nie byłoby później wygranej z Almagro. Wprawdzie powalczył z Djokoviciem, ale bardziej wynikało to z niemocy lidera rankingu, niż formy Rosjanina. Obaj mają już swoje lata, ale fizycznie wyglądają świetnie, lepiej niż wielu młodszych. Haasowi może doskwierać małe zmęczenie po rozegraniu 7 meczów w 8 dni, ale te parę dni odpoczynku powinno załatwić sprawę. Spodziewam się wygranej Niemca, ale nie sądzę, żeby to był dla niego spacerek, tym bardziej, że historia bezpośrednich spotkań aż roi się od overowych meczy. Dwa wyrównane sety to całkiem prawdopodobny scenariusz, a jeśli przytrafi się trzysetówka, to tym lepiej dla typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 277

geryx

Użytkownik
Verdasco-Zeballos 1 @ 1,51 PinnacleSports
tenis,Rzym,clay

Według mnie kurs promocja, inne buki w okolicach 1,4. Hiszpan w ubiegłym tygodniu bardzo ładnie się pokazał w turnieju w Madrycie, gdzie dopiero Tsonga go odprawił po 3 setowym pojedynku. Wczesniej pokonał Raonica i Goffina, może nie tuzy na clayu ale i nie byli to anonimowi przeciwnicy. Argentyńczyk ostatnie wyniki katastrofalne- 5 meczy i 5 porażek z czego 4 ostatnie na clayu, w dłuzszej serii 8 meczy 1 win tylko. Wsio wydaje się oczywiste grajek w formie (dodatkowo ewidentny clayowiec) na zawodnika któremu nic a nic nie idzie.
do tego widzę win Simona 2-0 powinno wpaśc przeciw beznadziejnemu Volandrii
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Jak piszesz takie rzeczy to znaczy że nie oglądałeś jego meczy. Widziałem go pare razy i jego gra jest bardzo niestabilna potrafi pierwszego seta super zagrać żeby zaraz przegrać mecz w fatalnym wykonaniu i jeszcze jedno fatalna gra przy siatce ten typ to loteria
widziałem jego wszystkie mecze w Davis Cupie, w Bukareszcie i finał w Ostrawie, gdzie Darcis był świetnie dysponowany. 8 z ostatnich 13 meczów. Oceń czy to mało. Beznadziejny przy siatce? Znam gorszych.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
G. Dimitrov/R. Gasquet - over 21.5 @ 1.578 (Pinnacle) ⛔ 4:6, 4:6
Widze, ze nikt nie wzial pod lupe tego spotkania. Zacznijmy od Francuza, ostatnimi czasy gra troche w kratke. Na maczce wygral z Paire, Cilic, Querrey (ostatni mecz), a przegral z Fognini i Gimeno-Traver po dluzszym meczu.
Ciezko powiedziec jak dzis zagra i czy wygra, tym bardziej ze jego rywalem jest Dimitrov. Mozna jedynie zalozyc, ze napewno Francuz cos pogra. A Dimitrov... jeszcze 2 dni temu kursy na niego byly podejrzanie wysokie, powyzej 2,30 z tego co pamietam mozna bylo zlapac. Zupelnie nie rozumiem czemu? Ostatnie jego mecze pokazaly w jakiej jest formie, ale buki chyba zauwazyly swoj blad bo kursy juz spadly. Mimo to, i tak faworytem jest Francuz - chyba glownie ze wzgledu na H2H, w ktorym prowadzi 3:0 (raz na maczce). Nie byly to jednak mecze jednostronne, moze procz meczu z 2011. Jesli dodac obecna forme Dimitrova, nie sadze ze dostanie mocne baty.
Typuje wiec over z niska linia, taka bezpieczna dosc.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
widziałem jego wszystkie mecze w Davis Cupie, w Bukareszcie i finał w Ostrawie, gdzie Darcis był świetnie dysponowany. 8 z ostatnich 13 meczów. Oceń czy to mało. Beznadziejny przy siatce? Znam gorszych.
To bardzo dobrze że oglądałeś tyle jego meczy tylko nie rozumiem dlaczego piszesz że gra bardzo dobrze co nie jest prawdą . Również oglądałem go z Darcisem i mógłby opykać go z palcem w dupie ale wszystko się posypało 2 i 3 secie
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Przeważnie jak pojawia się w analizie określenie, że ktoś jest w gazie to albo trzymam się od tego z daleka albo kontynuuję czytanie ale w celach wyłącznie rekreacyjnych. Jak się jest za długo w gazie to się człowiek po pewnym czasie zagazuje i to jedyne racjonalne podejście. Haas pewnie dał zarobić jakieś grosze przez ostatnich parę spotkań no więc skoro się pojawia w kolejnym turnieju to wręcz obowiązkiem jest zagranie na niego. Ja polecam wykorzystywanie głupoty buków bo to dobry sposób żeby coś zarobić ale jak ktoś dopatruje się tej głupoty w co drugim typie to jest jakimś fanatykiem.
Ze swojej strony polecam i przychylam się do typu na Simona. Kurs 1,3 na Simon - Volandri i taki sam na Haas - Youzhny, odpowiedzcie sobie sami, w którym przypadku jest większa różnica między zawodnikami i gdzie jest on wystawiony poprawnie a gdzie buk najnormalniej zakpił sobie z ludzi bo wiedział, że czego by nie wystawił to i tak znajdą się entuzjaści Haasa bo w końcu jest w gazie. Doliczając do tego osoby, które widząc taki kurs ucieszyły się bardziej niż gdyby wynosił 1,6 (no bo przecież skoro nawet buk widzi tak zdecydowanego faworyta no to musi wejść) to znowu ludziska poległy.
Zwycięstwo w meczu: Simon kurs 1,36 bet365✅
Żil pewnie będzie tak długo przebijał aż Volandri stwierdzi, że nie chce mu się już grać i pójdzie do domu zarabiając za występ i tak więcej kasy niż 99,999% ludzi typujących cały turniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Lorenzi P./Starace P. vs. Baghdatis M./Del Potro J.M. 2,55 DOXXbet ✅

Nie mam pojecia skąd ten kurs, przeciwko gospodarzą! Jakoś nie pamietam Delpo z udanych meczy deblowych, nie przypominam sobie jego meczy. Bagieta od czasu do czasu coś tam pyka, no ale jak nie idzie w singlu to się szuka takich rozwiazać, ale oczywiscie równie bez wiekszych sukcesów. A Włosi, zagrali w tym roku dwa turnieje i mają naprawdę dobry bilans. W AO, odapdli w 2r, z Granollers/Lopez. Jednak w Vina del Mar nie przegrali już ani jednego meczu. Oczywiscie pokonali tam same sklejone pary, ale fajny sukces. Oczywiście cegła ich mega plus, drugi to oczywiście publika, mega motywacja na pewno fajny doping. Nie wiem czemu Delpo z Bagietą ma wygrać?
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Przychylam się ku typowi @Widzu
Del Potro to nie jest zupełnie gracz na debla, do tego przeciętna gra przy siatce, brak jakiejś szczególnej motywacji, by coś ugrać, bo przecież gra singla. Starace i Lorenzi już poza turniejem singlowym, do tego przed własną publicznością będą chcieli się dobrze zaprezentować. Na pewno warto pobrać ????
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Lorenzi P./Starace P. vs. Baghdatis M./Del Potro J.M. 2,55 DOXXbet
Nie mam pojecia skąd ten kurs, przeciwko gospodarzą! Jakoś nie pamietam Delpo z udanych meczy deblowych, nie przypominam sobie jego meczy. Bagieta od czasu do czasu coś tam pyka, no ale jak nie idzie w singlu to się szuka takich rozwiazać, ale oczywiscie równie bez wiekszych sukcesów. A Włosi, zagrali w tym roku dwa turnieje i mają naprawdę dobry bilans. W AO, odapdli w 2r, z Granollers/Lopez. Jednak w Vina del Mar nie przegrali już ani jednego meczu. Oczywiscie pokonali tam same sklejone pary, ale fajny sukces. Oczywiście cegła ich mega plus, drugi to oczywiście publika, mega motywacja na pewno fajny doping. Nie wiem czemu Delpo z Bagietą ma wygrać?
Ja zwykle dubelków nie typuję, ale wcale mnie nie dziwi ten kurs po tym co pokazał Lorenzi czy Starace. Zwłaszcza ten pierwszy zagrał dość słaby mecz z Nishikorim i jakby nie serwis, którym sie wielokrotnie ratował, to wynik byłby jeszcze wyższy. Wystarczyły dwa szybsze uderzenia Keia i już Lorenzi nawet nei ruszał do piłki a na trybunach tylko było słychać pomruk zdziwienia ???? Po prostu nie miał szans dojść do piłek, które i tak nie były nie wiadomo jak szybkie... Publika publiką, jak im nie będzie sżło to wiele kibice nie wskórają. DelPo serwować potrafi, Bagietka to też bardzo wartościowy gracz mimo, że ostatnio może i w singlach przegrywa, ale technicznie przecież bardzo dobry.
Wg mnie same własne &quot;ściany&quot; to może być za mało dla pary z Italii, no ale może się mylę...
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Youzhny - Simon Typ: Youzhny @1,83 bet365
Oglądałem dzisiaj oba mecze i powiem tak, Rusek grał całkiem dobrze ale z drugiej strony Haas mu mocno pomagał. Niemiec ma już swoje lata i to już było chyba za dużo meczy w tak krótkim odstępie czasu. Simon też starał się jak mógł żeby przegrać swój mecz, jednak Volandri nie mógł tego wykorzystać. Simon ewidentnie ostatnio bez formy, mało wygrywa a jeśli w ogóle to w kiepskim stylu. Jutro &quot;Jużny&quot; powinien wykorzystać marną formę Francuza i szybko się z nim rozprawić. Polecam grać już teraz bo kursy na Rosjanina lecą w dół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? J-W. Tsonga vs J. Janowicz dla Mecz. WYNIK 46 67 ✅ ????
KURS:
3.640
Stawka: 60 | Do wygrania: 158.40 PLN
PinnacleSports

NIE MOGĘ PO PROSTU KOŁO TAKIEGO KURSU PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE. Czas w końcu na coś więcej niż druga runda ... Jerzyk pechowo trochę ostatnio trafia z drabinkami w turniejach na CLAY i na pewno porażki z Andersonem, Ramosem czy Berdychem większego wstydu mu nie przynoszą. Porażka z Tsongą wsydu też mu nie przyniesie, no ale żeby osiągnąć sukces w danym MASTERZE to trzeba walczyć z takimi właśnie zawodnikami i ich pokonywać... Jerzyk na CLAY na pewno grać potrafi, w Chellengerach w zeszłym roku na tej nawierzchni lał wszystkich jak chciał. Wiem, że porównywanie poziomu Chellengerów do Tsongi jest nie na miejscu, ale nie w tym sęk. Tutaj bardziej chcę pokazać, że pomimo stylu gry Jerzyka, paradoksalnie CLAY mu bardzo pasuje ze względu na jego technikę.
Tsonga jak zwykle mega groźny, zawsze waleczny, ale też często zdarzają mu się mecze, gdzie popełnia sporo UE. Jak Jerzyk będzie dobrze trzymał swoje podanie i szanse na przełamanie się pojawią to na pewno Jerzyk da z siebie wszystko aby przełamać rywala.
Kurs wg mnie przesadzony w porównaniu do szans Polaka. W Madrycie Jerzyk już pokazał się z dobrej strony bijąc Querrego i walcząc na równi z późniejszym półfinalistą - Berdychem. Tsonga jak najbardziej do ugryzienia na CLAY, przy odrobinie szczęścia Jerzyk na pewno jest w stanie ograć Francuza.
Powodzenia !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Tsonga J.W v Janowicz J. ✅✅✅
Typ: Over 22.5 @ 2.00 Unibet
v
Druga runda turnieju z cyklu Masters w Romie, mecz naszego rodaka Jerzyka Janowicza, przeciwko Francuzowi Jo-Wilfridzie Tsonga. Jak dla mnie będzie to mecz z serii długich, gdzie żaden z zawodników nie ma wystarczająco dużo argumentów żeby szybko rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Tsonga jest raczej pod formą, to co prezentował w meczu z Wawrinką to istny kabaret, wahania formy, których nie powstydziłaby się zawodniczka WTA. Z drugiej strony Jerzy Janowicz, który na mączce w tym sezonie spisuję się całkiem przyzwoicie, dobry trzy setowy mecz z Berdychem, gdzie zabrakło spokoju, następnie wygrana w pierwszej rundzie w Romie, przeciwko zawsze groźnemu Kolumbijczykowi Giraldo. Tsonga zapewne nie będzie chciał zbyt długo grać w Romie, bo czeka go turniej u siebie we Francji i patrząc na jego dyspozycję rozsądną decyzją byłoby potrenowanie gdzieś w ciszy. Jeśli Tsonga będzie potrafił utrzymać swoje podanie, to bardzo prawdopodobny będzie tie-break. Do pokrycia tej linii mogą spokojnie wystarczyć dwa sety, gdzie w jednym zobaczymy ową &quot;dogrywkę&quot;. Wszystko będzie zależeć od serwisu, bardziej tutaj martwię się o Francuza, niż o Polaka. Obaj tenisiści nigdy nie rozegrali ze sobą oficjalnego spotkania, tak więc nie mamy dodatkowego porównania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 0

sed

Użytkownik
Jo-Wilfried Tsonga₋ Jerzy Janowicz
Jo-Wilfried Tsonga @1.36 ⛔
Jo-Wilfried Tsonga 2-0 @2.0 ⛔
na kompletny brak checi gry ciezko cos poradzic, poza wilekim szlemem szkoda czasu i nerwow na typowanie
William Hill

Kompletnie nie mogę się zgodzić z powyższymi opiniami, gdyby nie one na pewno bym się nie udzielił, według mnie Tsonga to najpewniejszy jutrzejszy typ, jeśli się mylę naprawdę nie powinienem ani typować ani się udzielać. Kibicowałem Janowiczowi z Gilardo i może dlatego tylko jest w kolejnej rundzie ???? Jednak jeśli się nie wykorzystuje 9 bp w 1 secie w tym 3 setowe z 40-0* to naprawdę można się załamać i przegrać mecz w głowie. Poziom meczu niski podobnie jak w wygranych finałach challengerów z 2012 po których nawet nie przebił się przez kwalifikacje do Roland Garros. W Madrycie miałby większe szanse, jednak w Rzymie jest zdecydowanie wolniejszy clay według mnie i sam serwis nie wystarczy. Mógłbym jeszcze więcej napisać, ale jest już późno. Spokojnej nocy.
 
S 0

samuraj_84

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą Sed Jerzyka nie powinno już tu być rzadko się zdarza żeby mieć 11 break pointów i nie wykorzystać żadnego...Giraldo był lepszy w 1. secie ale przegrał go w głowie a w drugim już poszło...Tsonga to światowa czołówka na mączce grać potrafi a Jerzyk sporo traci ze swoich atutów którym jest głównie serwis...gdyby nie jeden udany turniej byłby coś koło 50-60 miejsca także kursy na przeciwników trzeba brać póki takie wysokie...
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Paire vs Bennetau ✅✅✅ e:6:7, 6:4, 7:6 francuski mecz:p Paire miał 4:1 w 3. secie a i tak był TB
Unibet 1,8

Bennetau na mączce rozegrał tylko kilka meczów w tym roku i ma ujemny bilans (1-3), a wygrana z Almagro to jego największe osiągnięcie na tej nawierzchni w tym sezonie. Paire już od dłuższego czasu próbuje sił na clayu (bilans ma 6/6 - piszę z pamięcie, bo wczoraj patrzyłem na staty) i kilka jego porażek jest uzasadnonych (np 2 razy grał z Nadalem). Przedwczoraj Benoit pokonał Juana Monaco w 3. setach. Dziś zmierzy się z rodakiem, z którm ostatnio zagrał w 2011r w Rotterdamie na hardzi i wygrał 2:1. Na chwilę obecną Paire jest w lepszej dyspozycji i jest bardziej ograny na clayu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? J.Melzer/L.Paes - S.Gonzalez/S.Lipsky @2.10 Expekt

Na dzisiaj wybrałem kilka typów, ale podaję ten którego jestem najbardziej pewien. Spotkanie 48 pary w rankingu ATP, Austriaka Melzera i Hindusa Paesa z parą nr 13, Meksykańczykiem Gonzalezem i reprezentantem USA, Scottem Lipskym.

W tym typie kieruje się znakomitą formą debla Gonzalez/Lipsky. Przeszli jak burza przez turniej w Oeiras, odnieśli 5 kolejnych zwycięstw i są na dobrej drodze, żeby w Rzymskim turnieju dojść równie daleko co w Portugalii. Natomiast para Melzer/Paes nie zachwyca. Przegrana z parą Stepanek/Haas, jeszcze wcześniej przegrana z 18 parą świata Cabal/Farah. Generalnie szału ni ma.

Aktualna forma wskazuje na debel Gonzalez/Lipsky. Pozycja w rankingu ATP także. Dodając do tego formę Melzera jaką prezentuje w singlu jestem przekonany, że jeśli debel na którego stawiam, zagra na swoim normalnym poziomie, nie będzie miał problemów z wygraniem tego spotkania.


Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
????Dolgopolov - Wawrinka 1,61 bet365
Nie mam zbytnio czasu, więc taka krótka analiza. Co tu dużo pisać Stanisław napewno chce na końcu sezonu być w top 8. Gdzie jak nie na clayu ma zdobywać najwięcej pkt, w końcu to jego ulubiona nawierzchnia. W H2H 3-1 dla Stasia. Mega forma, w ostatnich dwóch turniejach zaliczył 2 finały, z czego jeden wygrał. Nie ma mowy o odpuszczaniu. Ten mecz napewno wygra, w nastepnej rundzie Djoko więc może odpaść. Lecz teraz musi zdobyć kilka pkt.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki,dla Ciebie to tak nie wiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
????Dolgopolov - Wawrinka 1,61 bet365
Nie mam zbytnio czasu, więc taka krótka analiza. Co tu dużo pisać Stanisław napewno chce na końcu sezonu być w top 8. Gdzie jak nie na clayu ma zdobywać najwięcej pkt, w końcu to jego ulubiona nawierzchnia. W H2H 3-1 dla Stasia. Mega forma, w ostatnich dwóch turniejach zaliczył 2 finały, z czego jeden wygrał. Nie ma mowy o odpuszczaniu. Ten mecz napewno wygra, w nastepnej rundzie Djoko więc może odpaść. Lecz teraz musi zdobyć kilka pkt.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki,dla Ciebie to tak nie wiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
W pełni się zgadadzam, zastanawiałem się właśnie, dlaczego nikt jeszcze nie wrzuca tego typu? Kurs bardzo dobry, forma Stasia jest a Dolgopolov to jeden z najbardziej chimerycznych zawodników w męskim tenisie, wystarczy, że Wawrinka będzie trzymał piłkę w korcie a Ukrainiec sam się wyrzuci z turnieju. Musiałby chyba mocno chcieć, żeby to przegrać.
 
I 2

icky

Użytkownik
Jo Wilfried Tsonga - Jerzy Janowicz - Janowicz to win a [email protected] Betfair ✅
Jo Wilfried Tsonga - Jerzy Janowicz [email protected] Betfair ✅

Ciężko przejść obok tego meczu obojętnie i po garści przemyśleń wydaje mi się, że kilka peso na Janowicza warto zagrać. Dość powiedzieć, że to starcie dwóch &#39;temperamentnych&#39; zawodników, przy czym Jo podchodzi do gry trochę bardziej na luzie. Nie wiem czy to moje uprzedzenie, ale oglądanie Jerzyka póki co jest dość irytujące, ma wiele niepotrzebnych zachowań, które wydaje mi się go rozpraszają - rozmowy z sędziami, poprawianie czapeczki, patrzenie w linię po ewidentnych autach.. Kiedy chłopak skupia się wyłącznie na grze - jest w stanie osiągać na prawdę dobre wyniki. Liczę, że dziś jest właśnie ten dzień, gdzie zwęszy swoją szansę z nieco zblazowanym Jo. Tsonga ostatnio dużo się męczy, rzadko kiedy wygrywa coś przekonująco (3 setówka z Verdasco czy 2 tie-breaki z Haase), dlatego myślę że przy odpowiednim nastawieniu Jerzy jest w stanie urwać seta, a może coś więcej. Tsonga to nie Gasquet, który zniszczył Jerzego spokojem i doświadczeniem, też czasem zdarza mu się zagotować i na to liczę.

P.S. Ciągle dziwi mnie fakt, że trenerem Janowicza jest opanowany Fin, który totalnie kontrastuje z tym co Polak prezentuje na korcie, ktoś się jeszcze zastanawiał nad tym paradoksem? ????

==========

Dżerzi cały mecz trzymał się na wodzy, ale na koniec i tak wyprężył klate
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom