>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym, 12-19.05.2013

Status
Zamknięty.
socham 52

socham

Użytkownik
Ferrer D. (Esp) - Kohlschreiber P. (Ger) 2 Pinnacle Sports 4.40 ZWROT/WO
Powiem szczerze, że ten typ jest raczej wynikiem mojego odczucia jakiego doznałem oglądając obu panów. Oglądałem dwa spotkania Kohlschreibera w tym turnieju. Znakomicie trzyma swój serwis, w Rzymie do tej pory został przełamany tylko 2 razy w tym raz jak już wygrywał 4:0 w drugim secie z Ramosem, którego notabene pokonał 6:4 6:1. Natomiast Ferrer rozegrał 3 długie sety z Verdasco. Kto wie czy gdyby Verdasco skorzystał z 3 BP w 3 secie to dzisiejszym przeciwnikiem Niemca nie był by właśnie Verdasco ???? Skoro Ferrer meczy się z Verdasco, który nie jest w najwyższej formie to myślę, że warto zagrać na Niemca po zacnym kursie, który naprawdę bardzo solidnie gra (ostatnio finał w Monachium gdzie uległ znakomicie wtedy grającemu Haasowi, wcześniej półfinał w Barcelonie ale to po WO w ćwierćfinale więc należy na to patrzeć z lekkim przymrużeniem oka). Niech nikt jednak nie myśli, że Ferrer odpuści sobie to spotkanie, to nie jest jeden z TYCH zawodników ????
H2H po stronie Hiszpana 4:1. Ostatnio na ziemi spotkali się w Monte Carlo 3 lata temu gdzie Ferrer pokonał Niemca 7:5 7:6
Po takim kursie myślę, że warto spróbować.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Gulbis Ernests +5 - Nadal Rafael @ 1.93 ✅ ✅ ✅ Hindi wchodzi jak w masło ????

H2H 5:0 dla Nadala, ale ich pojedynki są zawsze zacięte i tylko raz skończyło się wynikiem 2:0, ale i w tym meczu był tiebreak, więc Nadal łatwo nie miał. Panowie grali ze sobą w tym sezonie na Indian Wells i Hiszpan wygrał 4:6 6:4 7:5 i to był z pewnością jeden z najlepszych meczów, jakie widziałem w tym sezonie. Rafa na IW był w najwyższej formie w tym sezonie, a Gulbis swoimi potężnymi uderzeniami zarówno z forhendu i bekhendu pięknie ganiał Hiszpana po korcie i mecz stał na niesamowitym poziomie. Nadal zaczął ten sezon z opóźnieniem, powrócił po długiej przerwie spowodowanej urazem. Nie zaczął jakoś nadzwyczajnie, ale sukcesywnie jego forma rosła, aż do wspomnianego Indian Wells, gdzie zagrał bardzo dobry turniej, który wygrał, ale od tego czasu jego form a jest na równi pochyłej w dół. Przez ostatnie 3 turnieje to popełnił tyle strasznie prostych błędów, co nie popełnił przez cały sezon będąc w najwyższej formie. Ktoś pewnie zaraz powie, że przecież Nadal wygrał te 2 turnieje, a w 1 był w finale i przegrał z Djokovicem, więc niby wszystko spoko, ale spójrzmy na grę nie na wyniki, a ta jest bardzo słaba. Djokovic zagrał dobry finał, ale Nadal zagrał dużo poniżej oczekiwań. A co było wcześniej? Prowadzenie z Tsonga 6:3 5:2 i wygranie seta dopiero w tiebreaku. Kto to widział, aby Nadal w formie wypuścił w meczu takie prowadzenie? Takie rzeczy się nie zdarzają. Wcześniej prawie porażka z Dimitrovem. Okey Bułgar jest utalentowany, ale to ciągle tylko młody utalentowany gracz, który nie powinien zagrozić Nadalowi na calu, na jego ulubionym turnieju. A on prawie ograł Hiszpana. W Barcelonie brak jakiegokolwiek wymagającego rywala. W Madrycie powinien zostać wywalony z turnieju w ćwierćfinale przez Ferrara, jak Ferrer przegrał ten mecz to chyba on sam tylko wie. Nadal był w tym meczu bezradny jak dziecko, Ferrer niszczył go jak jakiegoś podrzędnego juniora. No, ale mogąc mieć piłki meczowe narobił w pieluchę i jak najszybciej oddał mecz, chcąc szybko pozbyć się smrodu. Teraz Nadal trafia na rywala, który po pierwsze ma całą masę atutów w swoim ręku, a po drugie nie boi się grać o zwycięstwo, tak, jak co poniektórzy. Gulbis, gdy wydawało się, że kompletnie przepuścił swój talent, w tym sezonie ponownie nagle eksplodował. Wygrany turniej w Derlay Beach, dobry występ na IW, ostatnie porażki z Haasem czy Raonicem hańby nie przynoszą, a cieszą przede wszystkim pewne zwycięstwa Gulbisa, bo widać, że mu wreszcie zależy na grze. W Rzymie 4 takie pewne zwycięstwa, rywale może nie nadzwyczajnie, ale też Tricki czy Nieminen to jakieś ogórki nie są. Gra Gulbia może się podobać. Petarda w ręce, świetny forhend jak i beckhand, no i mimo tak ofensywnej gry jest regularny i utrzymuje wysoką skuteczność. Także według mnie hindi tu powinno spokojnie zostać pokryte, a i jakaś szansa na zwycięstwo też jest.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Na jutro takie peFFki gram, same value imho :
zwrot 1. Kohlschreiber +4,5 @1,72
✅✅✅ 2. Gulbis +5,5 @1,66
✅✅✅ 3. Gulbis-Nadal over 19,5 @1,72
⛔⛔⛔ 4. Vinci @1,66

✅✅✅ 5. Jankovic @2,62
✅✅✅ 6. Janka +4,5 @1,83
Bardzo dobry dzień i ładny plus. Pozdro
-----------------------------------------
1. Koli gra z Ferrerem. Koli ostatnio imponuję formą i dla mnie to on jest faworytem tego spotkania z całym szacunkiem dla Ferrera. Buki wystawiają kursy w granicach 1,2 - 4. Funny. Biorę handi. Ferrer męki z nienajlepiej dysponowanym Verdasco. Myślami może na RG. Koli sobie elegancko poczyna. Dominował od początku z Raonicem, tak też było z Ramosem. Jutro przewiduje wyrównany mecz i szanse Koliego na wina.
2 i 3. Nad Łotyszem się za bardzo nie zachwycam bo ma nasrane w głowie. Nie widziałem go w Rzymie w akcji, ale widac, ze troche złapał wiatr w żagle. Poprzednie pojedynki tych Panów, co ciekawe, zawsze były wyrównane pomimo H-H 5-0 dla Nadala. W Rzymie 2010 było 6-4 3-6 6-4 dla Nadala. Może to co było 3 lata temu nie ma wiekszego znaczenia, ale analizujac H-H mozna wywnioskowac, ze Gulbisowi leży nadal i toczą wyrównane boje (z których ostatecznie zwyciesko wychodzi Nadal). W Rzymie Gulbis ładnie, 4 winy po 2-0 m.in. z Nieminemem i Troickim. Nadal wiadomo klasa win tur w Barcelonie, Madrycie. Jutro Gulbis mam nadzieje znowu podejmie walke. Z jego głową nie jest najlepiej dlatego All ina tu nie dawajcie :p
4 i 5.W dziale WTA Rome .
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Gasquet - Janowicz
ponad 21,5 gemów w meczu 1.62 pinnacle
dokładny wynik: 2:1 w setach dla Gasquet 4.15 marathon

Trzecia runda turnieju ATP Masters w Rzymie. Faworytem tego pojedynku jest Richard Gasquet czyli 9 rakieta świata. Lubi i potrafi grać w tym turnieju w poprzednich latach pokonywał tu Federera, Murraya czy Berdycha a odpadał dopiero z samą czołówką kortów ziemnych czyli Hiszpanami Nadalem i Ferrerem. Jednak w pojedynku z Janowiczem nie powinien mieć łatwo. Polak pokonał Giraldo 7:5 6:2 i Tsongę 6:4 7:6, co ważne nie stracił jeszcze w tym turnieju własnego podania. Gasquet pokonał Querreya 6:2 7:6 i Dimitrova 6:4 6:4. Francuz powinien po walce wygrać z Polakiem ale nie będzie miał łatwo, nie będzie w tym spotkaniu łatwo o przełamania stąd taki a nie inny mój typ na to spotkanie, nawet przy wyniku 6:3 7:6/7:6 6:3 typ będzie trafiony. Ciekawym typem i jak najbardziej możliwym do trafienia jest dokładny wynik w setach 2:1 dla Francuza kurs: 4.15. Janowicz jest w stanie urwać tego jednego seta, był już tego bliski Querrey który przegrał w tie-breaku do 8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
ATP Rzym
Spotkanie: Anderson vs Berdych
Typ: Anderson +1,5 seta
Buk: Pinnacle
Kurs: 2,15

Anderson znacznie poprawił swoją grę na clayu. Przegrał ostatnio z Berdychem w Madrycie 6:7,5:7, ale mecz był zacięty. Poza tym ogrywał ostatnio Cilica, Monaco, Janowicza czy Klizana. Wydaje się, że Czech ma patent na Afrykańczyka, ale moim zdaniem ostatnie spotkanie pokazało, że Anderson jest w stanie &quot;coś&quot; ugrać z Berdychem. Anderson będzie chciał wziąć rewanż na Tomasie i sądzę, że wygra choćby 1 seta (najprawdopodobniej po TB).

Over 22g Pinnacle 1,7
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Rzym
???? Janowicz J. - Gasquet R.
Gasquet R. -2,5 ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 3/10
Tak jak już pisałem wcześniej, Gasquet w Rzymie się dobrze czuje i co sezon odnosi tutaj dobre wyniki. Forma jest i bez najmniejszych problemów pokonał Querreya i Dimitrova. W Miami spotkał się z Polakiem który ugrał przeciwko niemu tylko 5 gemów. Janowicz już w meczu z Giraldo miał dużo szczęścia, że nie odpadł z turnieju. Tsonga w moim odczuciu puścił mu mecz, bo Francuzowi bardziej zależy pewnie na French Open. Jerzy zawsze miał problemy z przebijaczami i jego psychika tutaj może nie wytrzymać.
Wynik: 3:6 7:6(2) 6:4 ⛔
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Bryan/Bryan(-4,5 gemów) - Lorenzi/Starace 1 1.99
bardzo ciekawy typ w marathonie. Jak wiemy przy 1:1 w setach mamy złotego seta do 10 punktów. Włoska para to przeciętny debel, coś tam potrafią wygrać ale nie na takim poziomie. A grają z najlepszymi w tej specjalności braćmi Bryanami. Wystarczy że wygrają z przewagą dwóch przełamań ten mecz i typ powinien wejść, warto spróbować, nawet przy ewentualnym trzecim secie typ ma sporą szansę na wejście.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
ATP Rzym
Spotkanie: Anderson vs Berdych
Typ: Anderson +1,5 seta
Buk: Pinnacle
Kurs: 2,15

Anderson znacznie poprawił swoją grę na clayu. Przegrał ostatnio z Berdychem w Madrycie 6:7,5:7, ale mecz był zacięty. Poza tym ogrywał ostatnio Cilica, Monaco, Janowicza czy Klizana. Wydaje się, że Czech ma patent na Afrykańczyka, ale moim zdaniem ostatnie spotkanie pokazało, że Anderson jest w stanie &quot;coś&quot; ugrać z Berdychem. Anderson będzie chciał wziąć rewanż na Tomasie i sądzę, że wygra choćby 1 seta (najprawdopodobniej po TB).

Over 22g Pinnacle 1,7
???? K. Anderson (+1.5 Sets) vs T. Berdych (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK ?
KURS:
2.080
Stawka: 80 | Do wygrania: 86.40 PLN
PinnacleSports

Przychylam się do typu toolmajstera.
Wg mnie dziś w końcu uda się Andersonowi powalczyć i ugrać seta z Czechem. W Madrycie Anderson miał wielkie szanse ugrać seta zwłaszcza w pierwszym secie, gdzie prowadził 5:4 i później 6:5 mając swoje podanie !! Dwukrotnie nie wykorzystał szansy na seta w przypadku jak miał podanie. Później przegrał w tie breaku... Drugi raz to się nie powtórzy, bo na pewno Anderson wyciągnął odpowiednie wnioski z tamtej porażki.
Na pewno Kevin jest w formie i nawet na CLAY potrafi ogrywać dobrych zawodników - wspominał już o nich powyższej toolmajster.
Wg mnie set bardzo prawdopodobny dla Kevina, ba, wg mnie wygra cały mecz ????
 
D 22

di.canio

Użytkownik
Z dzisiejszych pojedynków panów rzucił mi się w oczy jak dla mnie przeszacowany kurs na Berdycha w starciu z Afrykanerem Andersonem (pozdrawiam nadgorliwego krasnoludka, który usunął mojego posta) :cool:

Mają szczęście ci panowie do siebie, oj mają. I z każdym kolejnym meczem Kevin jest bliżej ugryzienia Czecha. A atuty ma: całkiem szeroki jak na tego typu grajka wachlarz zagrań no i - w przeciwieństwie do wielu graczy - potrafi w czasie gry myśleć i zachowac głowę w trudnych momentach, czego nie da się z taką stanowczością powiedziec o humorzastym Berdychu. Anderson gra tutaj dobrze, zrewanżował się Cilic&#39;owi za ostatnią porażkę i licze że dziś jeśli nie zrobi tego samego psikusa Tomaszowi to przynajmniej postawi mu jeszcze trudniejsze warunki niż ostatnio. Dlatego pograłem:

Anderson +4g, @1.77 Pinnek (jeszcze wtedy było) 2.5j
 
talib 1

talib

Użytkownik
Janowicz już w meczu z Giraldo miał dużo szczęścia, że nie odpadł z turnieju.
Nie bardzo rozumiem, wygrał dosyć pewnie 2-0 ale mial dużo szczęscia?
Tsonga w moim odczuciu puścił mu mecz
Jakby puścił to nie walczyłby aż do tie breaka w drugim secie. Dałby się przełamać i po sprawie.

Co do samego spotkania, ten mecz będzie napewno bardziej wyrównany, niż ten z Miami.

Ja stawiam na Jurka 3,50 na BET365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Janowicz już w meczu z Giraldo miał dużo szczęścia, że nie odpadł z turnieju.
talib chodziło zapewne o pierwszy set pojedynku z Giraldo i 11 niewykorzystanych szans na przełamanie, choć też nie zgadzam się z tym zdaniem, uważam że nawet po przegraniu tego pierwszego seta mógłby wygrać to spotkanie.
co do Tsongi też nie uważam by odpuścił, Francuz nie jest w najwyższej formie obecnie i dobrze grający przy swoim podaniu Janowicz to wykorzystał.
na dziś najpewniej w tym meczu wygląda ten over 21,5
 
talib 1

talib

Użytkownik
talib chodziło zapewne o pierwszy set pojedynku z Giraldo i 11 niewykorzystanych szans na przełamanie, choć też nie zgadzam się z tym zdaniem, uważam że nawet po przegraniu tego pierwszego seta mógłby wygrać to spotkanie.
też tak myślę, aczkolwiek te 11 szans na przełamanie to tak naprawdę dobrze o Jurku świadczy, gorzej gdyby tych szans nie miał, a tak wiadomo że za któryms razem musi sie udać.
co do Tsongi też nie uważam by odpuścił, Francuz nie jest w najwyższej formie obecnie i dobrze grający przy swoim podaniu Janowicz to wykorzystał.
Dokładnie, ale niczego Jurkowi ujmować nie możemy bo zagrał naprawdę świetnie;)
na dziś najpewniej w tym meczu wygląda ten over 21,5
jak najbardziej. dziś raczej wielu przełamań raczej nie będzie za to możliwy tie break
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
też tak myślę, aczkolwiek te 11 szans na przełamanie to tak naprawdę dobrze o Jurku świadczy, gorzej gdyby tych szans nie miał, a tak wiadomo że za któryms razem musi sie udać.

Dokładnie, ale niczego Jurkowi ujmować nie możemy bo zagrał naprawdę świetnie;)
jak najbardziej. dziś raczej wielu przełamań raczej nie będzie za to możliwy tie break
tylko to Santiago miał 11 bp ????
co chwila wychodził na 40-0, myślę, że to zadecydowało o 2. secie, Kolumbijczyk troszkę się podłamał, Jurek to wykorzystał i taki efekt

wczoraj nie widziałem meczu, ale podobno zagrał dobre zawody, Tsonga cienko, ale on ostatnio cos słabo, Jurek powalczy jeśli będzie serwis, a przy takim wietrze może być różnie
ktoś napisał, że Gaske to przebijacz ... ok, ciekawe stwierdzenie
Ryśka lubię, wyniki w tym turnieju dobre i myślę, że Polaka odprawi, ale po walce ;)
 
talib 1

talib

Użytkownik
tylko to Santiago miał 11 bp
co chwila wychodził na 40-0, myślę, że to zadecydowało o 2. secie, Kolumbijczyk troszkę się podłamał, Jurek to wykorzystał i taki efekt
A to przepraszam źle zrozumiałem, meczu z Gilardo nie oglądałem.
Fakt faktem z Tsongą wygladał świetnie, być może Jurek potrafi się sprężyć na rywali z górnej półki? zobaczymy po 19, tzn ja nie zobacze bo idę do pracy ;(
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Janowicz-Gaquet
Tie break w meczu ✅ 3:6,7:6,6:4 szacun Jurek!!!!
TAK
2,1 bet365
Jurek wchodzi na wlasciwe tory, juz w madrycie zagral dobre zawody,braklo troche koncentracji z Berdychem, tutaj 2 solidne mecze w jego wykonaniu, ktos idiotycznie napisal ze Tsonga juz odpuscil,rece opadaja, francuz bronil qf z zeszlego roku , poza tym mecz stal na wysokim poziomie, ogolnie prawie 60 winerow na 2 sety , czy to mało??!
Dzisiaj spotyka kolejnego francuza na swojej drodze, Rysiek jest w dobrej dyspozycji,potrafi przelamac zawodnika nawet dobrze serwujacego,ale super asem utrzymywania wlasnego podania wcale nie jest. Mysle ze bedzie to wyrownany boj z szansa na 13 gemowego seta. Nie patrzylbym na H2H z Indianwells, polak wtedy byl w dolku. Nie rozumiem tez wypowiedzi ze jurek nie lubi maczki bo to odejmuje jego atuty. 2012 r to 3 wygrane turnieje na maczce w turniejach nizszej rangi, ok to nie atp ,ale tez cos....
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Djoko (-5.5) - Dolgo @ 1 (1.96) Pinnacle ✅ szybko, łatwo i przyjemnie
Szybko bo za chwilę mecz. Dolgopolov nie prezentuje wielkiej formy w tym sezonie, tutaj znalazł się tak &quot;daleko&quot; praktycznie tylko dzięki walkowerowi Wawrinki. Ukrainiec popełnia całe masy ue i ja nie widzę go w meczu z bardzo regularnym Serbem. Pewnie ugra kilka gemów serwisem, ale handi 5.5 raczej nie obroni
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nadal (-4.5) - Gulbis @ 1 (1.70) Pinnacle ⛔

Tak niska linia handi na Nadala na tak wczesnym etapie rozgrywek to już naprawdę rzadkość. Gulbis w tym sezonie prezentował się bardzo dobrze, ale ostatnio tak jakby obniżył loty, wiadomo że mączka to nie hard i tutaj gra się zupełnie inaczej. W Rzymie Łotysz 4 zwycięstwa, ale poważnego rywala to On jeszcze nie miał. W poprzednich turniejach ostro jechali z nim m.in Haas, czy Raonic. Niemiec stracił seta, ale jednak Gulbis ani trochę nie zbliżył się do zwycięstwa w meczu, podobnie wyglądało to z Monaco w Monte Carlo.
Moim zdaniem Rafa nie będzie miał żadnych problemów z wypunktowaniem rywala.

Ferrer (-3.5) - Kolba @ 1 (1.66) Pinnacle zwrot

Kohlschreiber gra na tym turnieju na naprawdę dobrym poziomie, ale handi na Hiszpana jest niziutkie i żal tego nie zagrać. Tutaj tak naprawdę wystarcza nam jakieś 7:5 6:4, czy nawet 7:6 6:3. H2H zdecydowanie na korzyść Davida, na ostatnie 4 spotkania 3 razy taka linia bez problemu pokryta.

DawidBarca, jaki jest sens wstawiania typu na 10 minut przed meczem?
Masz taki marny zapłon, że nie zdążysz przez 10 minut zalogować się na konto i zagrać typ? ???? Może akurat ktoś przeglądał dział i analizę przeczytał. Poza tym jest jeszcze gra na live kolego, można było sobie zagrać takie handi chociażby w pierwszym secie przy stanie 1:1 nie widzę problemu.

Wcześniej wstawić analizy nie mogłem, uznałem że lepiej późno niż wcale.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Zupełnie niepotrzebna złośliwość z Twojej strony. ???? Jedynie zastanawiam się nad przydatnością dla forumowiczów - ogólnie - typów wstawianych w trakcie rozgrzewki zawodników. Być może lepiej późno niż wcale, ale celem forum jest przede wszystkim wymiana poglądów na temat konkretnych zdarzeń sportowych, docelowo pomaganie sobie w zarabianiu pieniędzy. Obawiam się, że tak krótki czas między umieszczeniem wpisu na forum a startem zdarzenia znacznie minimalizuje przydatność wpisu. Tym niemniej gratuluję trafności typu i życzę powodzenia w przyszłości.
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
3,50 na Janowicza
wg mnie to jest spore value, bardzo dobrze Jurek wygląda w tym turnieju, mocno trzyma podanie, myślę, że nie jest bez szans.
Ale kurs 3,50 to wg mnie przesada.
Richard niby dobrze zaczął turniej, ale nie jest to jego optymalna dyspozycja.
Gimeno Traver wyrzucił go z Madrytu, przedtem Fognini w Monaco.
Uważam że nie ma co się sugerować poprzednim meczem obu panów. Inna nawierzchnia, inna dyspozycja Polaka. Po tym kursie na pewno warto.
Dla przezornych handi +3,5 również do pobrania myślę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 11

seaars

Użytkownik
Prześledzilem temat i jestem wielce zaskoczony, ze nikt nie poruszyl dzisiaj spotkania Simona z Rogerem. Co dziwniejsze nikt nie zauwazyl Simona w roli cichego faworyta tego meczu z pewnoscia po zacietej walce. Widze w nim ogromne value. Gra szwajcara niestety nie powala na kolana. Wyniki sa coraz slabsze i niestety raczej lepiej juz nie bedzie. Gra w kratke. Porazki w tym roku z Benkiem czy Kei. Nie wspominal juz porazek z zawodnikami z top 10. Uwazam, ze Simon przy swojej optymalnej dyspozycji i oczywiscie konskiej kondycji powinien dzisiaj &quot;zajechac&quot; powoli odchodzacego na emeryture szwajcara. Z calym szacunkiem do jego osoby poniewaz wychowalem sie na jego grze i sukcesach. Fedziu pzregral ostatnio z Kei na nawierzchni, ktora byla stosunkowo sporo szybsza niz ta w Rzymie, ktora z pewnoscia bardziej sprzyja Simonowi. Kursy na francuza jeszcze minimalnie wzrosly. Korzystam z tego bez chwili zastanowienia. Uwazam, ze oprocz Paire jest to typ dnia. Gram dzisiaj nastepujaco. Pozdrawiam.

Federer R. - Simon G. 5.5 Bet365
Federer R. - Simon G. 1:2 10 Bet365
Federer R. - Simon G. +1.5 seta 2.18 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom