>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym, 12-19.05.2013

Status
Zamknięty.
midq 677

midq

Użytkownik
Z całą sympatią dla polskiego zawodnika, uważam jednak, że mój ulubiony tenisista ostatnich lat czyli król Roger wygra z Jurkiem i to dosyć gładko. Zarówno w meczu z Tsongą jak i z Gasquetem Jurek miał słabsze momenty, które nie zostały wykorzystane przez przeciwników. W meczu z Giraldo obronił wszystkie 11 break pointów ale gdyby coś takiego przydarzyło się z Rogerem to na 100% kilku by nie obronił. Osobiście nie uderzam w 2:0 dla Rogera gdyż wszystko się może zdarzyć, wydaje mi się jednak, że powinien pokryć handi -4,5.

Federer -4,5 @ 1,847 pinnacle⛔ trzeba było grać 2:0
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Janowicz - Federer
typ: 1
6.16
Pinnacle

Myślcie co chcecie, ja spróbuje bo warto. Jerzy notuje dobre wyniki i widać że dużo mu wychodzi, z Tsongą to jeszcze mógł wygrać, lecz z Ryśkiem już mnie oczarował. Jerzy sam mówił że po fed cup chory jeszcze trochę był, mimo grypy pomógł kadrze. Teraz widać że wrócił do pełni dyspozycji i widać po nim że mu się chce.Może i Federer ma dodatni bilans z serwismenami ale kiedy on grał większość tych meczy? Federer ma już swoje lata i ewidentnie z każdym rokiem gra gorzej, w ubiegłym roku wygrał wimbledon, ale potem wrócił do gorszej gry. Nawet pamiętam mecz z ubiegłego roku, bodajże z Rotterdamu i nawet z Bazyleji gdzie Del Potro go pocisnął. Nie przesadzałbym z tym wychwalaniem Federera bo ostatnio z graczami z top 10 to nawet Berdych już go rozgryzłJeśli to jest ten sam Roger który wtopił z Nishikorij dwa tygodnie temu to w moim mniemaniu serwis Jerzego i jego skróty wystarczą.

Edit. Nie miałem czasu wcześniej i teraz dopisałem
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nie rozumiem analiz co niektórych, przecież Federer zmiecie naszego drewniaka z kortu (o ile będzie mu się chciało grać),ja rozumiem ze są patrioci w kraju ale trzeba patrzeć trzeźwo na ten mecz, jakie Janowicz ma atuty w starciu z Mistrzem oprócz serwisu? Nie ma żadnych, dokarmiajcie dalej bukmacherów, ja odpuszczam to spotkanie, wole je obejrzeć, wygrane ze słabym Tsongą który męczył się z Robinem Haase i z Gasquetem który na mączce jest cienki a pozatym nie ma psychiki, to co zrobił z Gimeno Traverem to istny cyrk, nie są wyznacznikiem jego formy, jakby Giraldo miał troche opanowania w kluczowych momentach to nie byłoby naszego rodaka w tym turnieju. Poza tym Janowicz przegrywał w tym sezonie prawie z każdym: Bakerem,Hanescu na hali ???? niezłe pojedyńcze sety z Berdychem,dno z Beluccim,Ramos też mu pokazał gdzie jego miejsce,szczęśliwa wygrana z Nalbandianem, wygrana z kolejnym drewnem Querreyem,nie licząć Pucharu Davisa gdzie ograł dwóch challengerowców ze Słowenii, coś czuję że w Paryżu będzie 2-3 runda i nasz rodak znajdzie się na odpowiednim miejscu w rankingu, Pozdrawiam Kumatych
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Zgadzam się z Gawronixem odnośnie meczu Jerzego. Nie bawię się w żadne przedmeczowe handicapy bo przyznaję, że nie mam pojęcia czy Jurek przegra dwoma, trzema czy ośmioma gemami ale jestem przekonany, że po prostu przegra. Jedyne co w zasadzie mogę przeczytać na temat argumentów Polaka to siedzi mu serwis i siedzi mu serwis. Ludzie no trochę powagi, Federera nie ogrywa się siedzącym serwisem bo on już nie takie bomby odbierał, nie na takich nawierzchniach łamał siepaczy. Ja mam tylko nadzieję, że Jerzy chociaż przez jakiś czas będzie szedł równo z Rogerem bo mam obawę, że tu może być miazga. Osobiście poszukam czegoś na live jeśli okaże się, że faktycznie Jerzy się trzyma to handicap na Federera będzie stopniowo maleć i przy -3,5 -2,5 pewnie pogram, a jak się nie doczekam to nic nie zagram ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Nie rozumiem analiz co niektórych, przecież Federer zmiecie naszego drewniaka z kortu (o ile będzie mu się chciało grać),ja rozumiem ze są patrioci w kraju ale trzeba patrzeć trzeźwo na ten mecz, jakie Janowicz ma atuty w starciu z Mistrzem oprócz serwisu? Nie ma żadnych, dokarmiajcie dalej bukmacherów, ja odpuszczam to spotkanie, wole je obejrzeć, wygrane ze słabym Tsongą który męczył się z Robinem Haase i z Gasquetem który na mączce jest cienki a pozatym nie ma psychiki, to co zrobił z Gimeno Traverem to istny cyrk, nie są wyznacznikiem jego formy, jakby Giraldo miał troche opanowania w kluczowych momentach to nie byłoby naszego rodaka w tym turnieju. Poza tym Janowicz przegrywał w tym sezonie prawie z każdym: Bakerem,Hanescu na hali ???? niezłe pojedyńcze sety z Berdychem,dno z Beluccim,Ramos też mu pokazał gdzie jego miejsce,szczęśliwa wygrana z Nalbandianem, wygrana z kolejnym drewnem Querreyem,nie licząć Pucharu Davisa gdzie ograł dwóch challengerowców ze Słowenii, coś czuję że w Paryżu będzie 2-3 runda i nasz rodak znajdzie się na odpowiednim miejscu w rankingu, Pozdrawiam Kumatych
???? J. Janowicz (+1.5 Sets) vs R. Federer (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 46 67 ⛔ :-:)-:)-(
KURS: 2.600
Stawka: 75 | Do wygrania: 120 PLN
PinnacleSports

EDIT:
Było bardzo blisko, miał piłkę setową, miał możliwość zakończenia nawet tej piłki i popsuł drop shota ... Szkoda bo zemściło się to okrutnie ...

A ja się nie zgodzę z Gawronixem i wg mnie Jerzyk ma jeszcze kilka innych atutów niż serwis a jak tego nie dostrzegasz to wybacz ale nie mamy o czym gadać... Nie wiem czemu z niego niektórzy robią typowego serwismana ??? To nie Raonic ani nie Isner !! Jerzyk jest znacznie od nich dynamiczniejszy, szybszy, ba - nawet powiem że lepszy technicznie ... Jerzyk tak dla Twojej wiadomości oprócz dobrego serwisu posiada również bardzo dobre kończące uderzenie, gra jak wiemy wiele skrótów zmuszając przeciwnika (nawet mistrza Fedexa) do biegania. Wielu zawodników nie znosi jak taki młokos jak Jerzyk goni ich po korcie - ale on to robi na prawdę dobrze i skutecznie. Owszem, czasami Jerzyk gra jeszcze źle taktycznie (wg mnie to wina trenera Fina, który jak na ten poziom już nie ogarnia do końca...) co było np widać z Gasquetem, gdzie jak zagrał na backhand, czyli mocniejszą stronę Francuza, to były problemy - jak trzymał go na forhandzie to już miał przewagę w wymianach i większość takich piłek wygrał. Jak najbardziej Jerzyk ma czym straszyć i na pewno da z Siebie dziś wszystko co najlepsze...
A Federer nie miał wpadek ostatnio ??? Pewnie, że miał i do tego nie przywiązujesz uwagi... Owszem, wczoraj Fedex grał bardzo dobrze, oglądałem cały mecz i w zasadzie Simon nie miał nic do powiedzenia. No ale czym Simon miał postraszyć Fedexa?? Ciągłym przebijaniem piłki na drugą stronę ?? To na pewno za mało... Jerzyk wg mnie będzie dziś niewygodnym przeciwnikiem i jak najbardziej ma szanse na seta, bo o mecz będzie bardzo ciężko.
Ferrerowi też nie dawało się szans i co - powalczył. Berdych ograł Djoko wychodząc z przegranego właściwie meczu. Jerzyk nie może zrobić MEGA SENSACJI i urwać seta mistrzowi ??? Oj może i urwie ...
PS.
Bez żadnych pozdrowień dla &quot;normalnych&quot;, &quot;kumatych&quot; czy jeszcze innych - w odpowiedzi dziwne wpisy ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
???? J. Janowicz (+1.5 Sets) vs R. Federer (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.600
Stawka: 75 | Do wygrania: 120 PLN
PinnacleSports
A ja się nie zgodzę z Gawronixem i wg mnie Jerzyk ma jeszcze kilka innych atutów niż serwis a jak tego nie dostrzegasz to wybacz ale nie mamy o czym gadać... Nie wiem czemu z niego niektórzy robią typowego serwismana ??? To nie Raonic ani nie Isner !! Jerzyk jest znacznie od nich dynamiczniejszy, szybszy, ba - nawet powiem że lepszy technicznie ... Jerzyk tak dla Twojej wiadomości oprócz dobrego serwisu posiada również bardzo dobre kończące uderzenie, gra jak wiemy wiele skrótów zmuszając przeciwnika (nawet mistrza Fedexa) do biegania. Wielu zawodników nie znosi jak taki młokos jak Jerzyk goni ich po korcie - ale on to robi na prawdę dobrze i skutecznie. Owszem, czasami Jerzyk gra jeszcze źle taktycznie (wg mnie to wina trenera Fina, który jak na ten poziom już nie ogarnia do końca...) co było np widać z Gasquetem, gdzie jak zagrał na backhand, czyli mocniejszą stronę Francuza, to były problemy - jak trzymał go na forhandzie to już miał przewagę w wymianach i większość takich piłek wygrał. Jak najbardziej Jerzyk ma czym straszyć i na pewno da z Siebie dziś wszystko co najlepsze...
A Federer nie miał wpadek ostatnio ??? Pewnie, że miał i do tego nie przywiązujesz uwagi... Owszem, wczoraj Fedex grał bardzo dobrze, oglądałem cały mecz i w zasadzie Simon nie miał nic do powiedzenia. No ale czym Simon miał postraszyć Fedexa?? Ciągłym przebijaniem piłki na drugą stronę ?? To na pewno za mało... Jerzyk wg mnie będzie dziś niewygodnym przeciwnikiem i jak najbardziej ma szanse na seta, bo o mecz będzie bardzo ciężko.
Ferrerowi też nie dawało się szans i co - powalczył. Berdych ograł Djoko wychodząc z przegranego właściwie meczu. Jerzyk nie może zrobić MEGA SENSACJI i urwać seta mistrzowi ??? Oj może i urwie ...
PS.
Bez żadnych pozdrowień dla &quot;normalnych&quot;, &quot;kumatych&quot; czy jeszcze innych - w odpowiedzi dziwne wpisy ...
Masz taką reputację a nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, jakie atuty ma Jerzyk w starciu z Mistrzem? odpowiedz jest jasna tylko serwis, ja o tym wszystkim wiem co napisałeś nie oglądam Jerzego od dziś, śledzę jego poczynania od półtora roku,oglądałem masę jego spotkań w challengerach,owszem zgadzam się że JJ jest dużo lepszy niż Raonic i Isner bo to kompletne drewna, no może jeszcze Isner przetrzyma jakąś wymianę ale Raonic to ostra padaka, co do niespodzianek to owszem zdarzają się, ale nie liczyłbym na to że ugra seta, a jeśli już ugra to tylko po tie breaku.Jestem przekonany że Federer będzie maksymalnie skoncentrowany i nie da ugrać za wielu gemów Jurkowi, o ile nie załamie się psychicznie bo wiemy jaką słabą ma ????
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Masz taką reputację a nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, jakie atuty ma Jerzyk w starciu z Mistrzem? odpowiedz jest jasna tylko serwis, ja o tym wszystkim wiem co napisałeś nie oglądam Jerzego od dziś, śledziłem jego poczynania połtora roku temu oglądając masę jego spotkań w challengerach,owszem zgadzam się że JJ jest dużo lepszy niż Raonic i Isner bo to kompletne drewna, no może jeszcze Isner przetrzyma jakąś wymianę ale Raonic to ostra padaka, co do niespodzianek to owszem zdarzają się ale nie liczyłbym na to że ugra seta, a jeśli już ugra to tylko po tie breaku.Jestem przekonany że Federer będzie maksymalnie skoncentrowany i nie da ugrać za wielu gemów Jurkowi, o ile nie załamie się psychicznie bo wiemy jaką słabą ma ????
Człowieku, sam sobie zaprzeczasz ... Ja też oglądałem Jerzyka jeszcze w Chellengerach i już wtedy wiedziałem, że serwis to nie jest jego jedyny atut !! JEŻELI TY DO TEJ PORY TEGO NIE OGARNĄŁEŚ TO O CZYM MY GADAMY ??? Samym serwisem nikt jeszcze niczego nie wygał, nie wiem ile razy jeszcze taki zdanie musi paść aby wybić z głowy co niektórych to dziwne myślenie ...
To Twoje zdanie to perełka : &quot;ale nie liczyłbym na to że ugra seta, a jeśli już ugra to tylko po tie breaku&quot; - to w końcu ugra seta czy nie wg Ciebie ??? Co za różnica czy po tie breaku czy nie ??? ????
A co do czytania ze zrozumieniem to zalecam to Tobie, ja przeczytałem Twoją analizę ze zrozumieniem i dlatego napisałem drugą stronę medalu nie zgadzając się z tezą, że &quot;jakie atuty ma Jerzyk w starciu z Mistrzem? odpowiedz jest jasna tylko serwis&quot;
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Bhupathi/Bopanna - Gonzalez/Lipsky @2.00 Expekt
Na debel meksykańsko-amerykański gram już 3 raz w tym turnieju. Za każdym razem kurs wynosił ponad 2.0 a ja miałem jakies przeczucie, że mogą sprawić niespodziankę. Teraz nie mam już żadnych wątpliwości. Gonzalez i Lipsky są naprawdę w bardzo dobrej formie. W 1 rundzie 2:0 pokonany debel Dimitrov/Nielsen, następnie pokonali rozstawioną z nr 8 parę Melzer/Paes, również 2:0 by dzisiaj, po fantastycznym meczu pokonać z kolei parę Granollers-Pujol/Lopez, którzy w tym turnieju rozstawieni są z nr drugim. Szczególnie wynik tego ostatniego meczu budzi podziw, gdzie po przegraniu 1 seta 1:6, potrafili się podnieść i pokonać przeciwników 2:1.
O deblu Bhupathi/Bopanna wypowiadać się nie będę bo nie oglądałem w ich akcji. Jedyne co za nimi przemawia, to wg mnie jeden dzień przerwy, ponieważ wygrali mecz walkowerem i nie musieli wychodzić na kort.
Ja osobiście polecam ten typ bardzo gorąco! Pokonali parę nr 2 i nr 8, to także z nimi nie powinni przegrać! Widać że chłopaki mają mocną psychikę, że im zależy i zrobią wszystko, żeby zmierzyć się w finale, prawdopodobnie z braćmi Bryanami.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gruszka 1

gruszka

Użytkownik
Benoit Paire - Roger Federer
Tenis, ATP, Rzym, planowana godzina: 20:00
Kurs: 5,25
Wczoraj grali obaj panowie. Paire spacerkiem wszedł do półfinału pokonując Granollersa 6-1, 6-0. Grał w tym meczu wyśmienicie. Wychodziły mu wszystkie zagrania. Marcel nie miał dobrego dnia i nieco pomagał Benoit, który zmiótł go z kortu. Roger wczoraj grał z Jerzykiem, który miał szansę ugrać seta, ale zjadły go nerwy przy bodajże dropie i było 6-4 dla Rf. Drugi set też mółby się potoczyć inaczej. Jerzy mógł wygrać, ale nie starczyło mu umiejętności. Po prostu. To nie ta półka, gdzie mecz wygrywa się kilkoma zagraniami (swoją drogą przydałby się trener z prawdziwego zdarzenia od tenisa i savoir vivre kortowego ja Jurasa). Federer gra już kilka lat w tenisa i doskonale wiedział jak wykorzystać błędy Polaka. Faworytem dzisiejszego spotkania z Paire jest Roger, ale stawiam na Francuza. Przekonuje mnie swoją konsekwentną grą. Jest skoncentrowany, pewny, dokładny i ma szeroki wachlarz zagrań. Jego kondycja jest także nienaganna. Po prostu chłopak się dobrze przygotował i ma zamiar wygrać ten turniej. Gładkie zwycięstwo dało mu ładnych kilka dodatkowych godzin odpoczynku przed bojem z Królem, czego on sam powiedzieć nie może. Sam RF grał bowiem do nocy. Dobry mecz z Simonem i poprawny z Jerzym może nie wystarczyć na młodego Francuza. Oby. Kurs ładny (chociaż zastanawiam się także nad 2-1 w setach dla Paire przy kursie 9,00 zł). To będzie miły dla oka mecz. Młody chłopak ze starym mistrzem.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Widzisz kolego KUBAMAJCHER, SERWIS BYŁ ATUTEM,jak nie wchodził było bardzo kiepsko, w dłuższych wymianach wyglądał jak dziecko we mgle, czasem Fh mu wszedł, no i próby drop shotów,BH to wogole katastrofa,na dobrą sprawę 3 super returny pozwoliły przełamać Szwajcara, to za mało było nawet na ugranie seta, zawiodła psychika przy stanie 5:4, a tak cwany lis jak Federer to wykorzystał, pozdrawiam i więcej szacunku na przyszłość i czytania ze zrozumieniem
Jak czytam twoje pierdoły to się nie dobrze robi - &quot; Jedynym atutem jest serwis&quot;

Człowieku o czym ty piszesz i widać nie masz o tym pojęcia. Serwis Jerzyka jest jednym z wąznych elementów jego gry ale nie Jedynym. Świetne wymiany piłek dobrze radzi sobie z niskimi piłkami co nie jest takie oczywiste przy takim wzroście. W tym spotkaniu rzeczywiście nie szło mu za dobrze przy serwisie i w wymianach ale z drugiej strony on nie jest robotem no i słabsze spotkania też są. Z tego co widziałem miał jakieś problemy z łokciem

&quot; Zawiodła psychika&quot; - następne pierdoły które piszesz. Janowicz jest cholernym walczakiem i nie raz wychodził z trudnych sytuacji.

&quot;Wygląda jak dziecko we mgle&quot; - Jak by tak wyglądał w wymianach to by wczoraj nie grał z Fedkiem tylko już dawno odpadł z turnieju.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
mi się wydaje, że dalej niektórzy nie rozumieją Gawronixa.
Jerzy to prócz serwisu świetny fh, choć dużo sporo ue, naprawdę solidna defensywa jak na takiego giganta, bardzo dobra technika, o czym świadczą cudowne dropshoty, chociaż zdecydowanie ich nadużywa oraz volleye (wczoraj dwa znakomite)
Na pewno znajdzie się jeszcze kilka mocnych elementów Jerzyka, ale który wg was był ATUTEM W STARCIU Z FEDEXEM? W sensie, w którym Roger jest po po prostu słabszy? Bo pieprzycie za przeproszeniem jeden z drugim od doby, że Gawronix nie ma racji, że jedynym atutem vs Federer jest serwis, a nie wymienicie innych..

Jerzyk wczoraj zagrał dobry mecz w miarę, chociaż sporo ue popełnił. Kilka akcji zagrał magicznych i to się ceni w starciu z takim rywalem. W decydujących momentach popełniał jednak naprawdę masakrycznie głupie błędy, szczególnie pod względem trafności wyboru. Przy setowej dla Federera dostał return w pół kortu i zamiast skończyć mocnym fh, to ten zagrał jakiś beznadziejny skrót, do którego Roger sobie dobiegł z palcem w dupie.
 
gruszka 1

gruszka

Użytkownik
blaise
A więc to jednak skrót był. Byłem wczoraj już strasznie zmęczony i nie byłem pewny czy to jawa czy sen. Strasznie szkoda tego zagrania. Serwis jako atut - chodzi pewnie o to, że to mocna strona JJ, a nie dominująca nad Federerem, bo mimo wszystko to tenis innych klas jeśli chodzi o całokształt. Jurek się rozwija, to był dobry turniej w jego wykonaniu, niezbyt dobrze zakończony (chodzi mi o koniec 1 seta).
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Paire B. (+4,5g) v Federer R. ✅ głowny bet izzi
2.26 Marathonbet
???? Paire B. v Federer R. ⛔
7.10 Marathonbet
v
Półfinał turnieju w Rzymie, z jednej strony niespodzianka, którą jest Francuz, Benoit Paire. Benoit po drodze do półfinału pokonał m.in Monaco i Del Potro. O Paire już wiele pisałem przy okazji analizy meczu z Granollersem-Pujolem. Benoit rozgromił Hiszpana, jednak wcale nie zagrał porywającego meczu. Pierwszy serwis na poziomie 48 procent, z czego wygranych piłek 76 procent. Return stał na niezłym poziomie ponieważ wygrał 30/43 piłek zagrywanych przez Granollersa-Pujola. Roger Federer wczoraj rozgrywał mecz z naszym rodakiem. Powiem tak, średni mecz. W najważniejszych momentach Janowicz po prostu nie wytrzymywał psychicznie i oddawał punkty. Dwa nie udane dropshoty to były najważniejsze akcje tego meczu. W pierwszym secie przy 5:4* i 40-30 dla Federera, a następnie w drugim secie przy piłce setowej dla Janowicza. Federer z Paire spotykał się dwukrotnie, jednak jak dla mnie te mecze w tej chwili nie mają żadnego znaczenia bo Paire jest innym zawodnikiem niż był np. w styczniu na Australian Open. Na pewno zobaczymy jutro ładne spotkanie, w którym Benoit nie jest wcale na straconej pozycji. Jeśli zagra tak jak w meczu z Juanem Del Potro to ma szansę powalczyć o zwycięstwo!
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Jeszcze gorzej zagrał przy piłce setowej dla niego, *5-4, 40-30 return Rogera niezbyt długi, aż się prosiło o mocne uderzenie z FH w narożnik backhandowy Federera, nie dość że nie zdążył by obiec, to jeszcze odegrać by miał ciężko, bo Janowicz zapewne ruszyłby do siatki. No ale teraz tak można mówić, choć żaden z nas nie zrobiłby nic ponadto co zagrał Jurek. Za to należą mu się brawa, bo zrobił naprawdę dobrą robotę w Rzymie i chociaż na chwilę uciszą się ci, którzy twierdzą że to jest zawodnik jednego turnieju. Pewnie i tak będzie gadanie w stylu &quot;niemrawy Tsonga, słaby Gasquet, Roger pokazał mu miejsce w szeregu&quot;. Mimo wszystko ćwierćfinał to i tak więcej niż oczekiwałem, teraz pozostaje czekać na RG i liczyć na dobrą drabinkę ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Jeszcze gorzej zagrał przy piłce setowej dla niego, *5-4, 40-30 return Rogera niezbyt długi, aż się prosiło o mocne uderzenie z FH w narożnik backhandowy Federera, nie dość że nie zdążył by obiec, to jeszcze odegrać by miał ciężko, bo Janowicz zapewne ruszyłby do siatki. No ale teraz tak można mówić, choć żaden z nas nie zrobiłby nic ponadto co zagrał Jurek. Za to należą mu się brawa, bo zrobił naprawdę dobrą robotę w Rzymie i chociaż na chwilę uciszą się ci, którzy twierdzą że to jest zawodnik jednego turnieju. Pewnie i tak będzie gadanie w stylu &quot;niemrawy Tsonga, słaby Gasquet, Roger pokazał mu miejsce w szeregu&quot;. Mimo wszystko ćwierćfinał to i tak więcej niż oczekiwałem, teraz pozostaje czekać na RG i liczyć na dobrą drabinkę ????
racja racja, ale jednak pls nie piszmy takich rzeczy jak ta pogrubiona. Cholera to jest pro gracz, nie możemy porównywać go do siebie, bo wychodzi na to, że nie można choćby w jak najmniejszych stopniu skrytykować, bo co ja zrobię więcej gdybym to ja grał? Nawet jakby Jerzyk przegrał z Basiciem to można powiedzieć to samo &quot;żaden z nas nie zrobiłby nic ponadto co zagrał Jurek&quot;, więc to bez sensu ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Rzym
???? Paire B. - Federer R.
Paire B. +5,5 ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10
Francuz na tym turnieju świetnie gra, nie bez powodu pokonał Monaco w świetnym stylu, Benneteau, zawsze groźnego Del Potro i wręcz zniszczył oddając tylko 1 gem Grannolersowi. Paire nie często stoi przed okazją zagrania w finale Mastersa i jestem pewny, że zrobi dzisiaj wszystko by tam się właśnie znaleźć. Na przeciw niemu staje Król Roger, o którym już kolejny raz czytam &quot;gra jak za starych dobrych lat&quot;, osobiście wcale tak nie uważam, bo Federer w 2013 roku miał więcej wpadek niż sukcesów. W Rzymie nie miał go kto sprawdzić, Starace? Gilles Simon? Nawet Polak Jerzy Janowicz był o krok od zdobycia seta. Szwajcar na stare lata często ma swoje negatywne humorki, a i bardzo często w meczach wystarczy mu jedno przełamanie. Ja się zabezpieczam przy typie dość wysoką linią handicapową. Być może Federer będzie chciał uniknąć kolejnej kompromitacji z Nadalem w finale?
Wynik: (5)6:7 4:6 ✅
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
???? Paire B. - Federer R.
Paire B. +5,5 ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10
Francuz na tym turnieju świetnie gra, nie bez powodu pokonał Monaco w świetnym stylu, Benneteau, zawsze groźnego Del Potro i wręcz zniszczył oddając tylko 1 gem Grannolersowi. Paire nie często stoi przed okazją zagrania w finale Mastersa i jestem pewny, że zrobi dzisiaj wszystko by tam się właśnie znaleźć. Na przeciw niemu staje Król Roger, o którym już kolejny raz czytam &quot;gra jak za starych dobrych lat&quot;, osobiście wcale tak nie uważam, bo Federer w 2013 roku miał więcej wpadek niż sukcesów. W Rzymie nie miał go kto sprawdzić, Starace? Gilles Simon? Nawet Polak Jerzy Janowicz był o krok od zdobycia seta. Szwajcar na stare lata często ma swoje negatywne humorki, a i bardzo często w meczach wystarczy mu jedno przełamanie. Ja się zabezpieczam przy typie dość wysoką linią handicapową. Być może Federer będzie chciał uniknąć kolejnej kompromitacji z Nadalem w finale?
Wynik:
Takie snucie o tym, że chce uniknąć spotkania z Nadalem wydaje się co najmniej śmieszne. Simon to zawsze groźny zawodnik, Jerzyk był bardzo dobrze dysponowany, więc nie rozumiem dlaczego określasz go słowem &quot;nawet&quot;. Paire gra podobny tenis co Polak i nie widzę opcji, żeby wygrał spotkanie. Handicap prawdopodobnie pokryje, tylko czy jest warto ryzykować za taki kurs. Federer na prawdę dobrze gra w tym turnieju i zatrzyma go dopiero Nadal (o ile wygra z Berdychem, bo tego też nie można wykluczyć). Najlepszym wyjściem na to spotkanie jest nie ruszanie go. Nie ma tutaj nic pewnego, równie dobrze na kort może wyjść słaby Paire, którego znamy z innych turniejów, a z drugiej strony Roger, który potrafi zagrać tragedię.
NO BET jak dla mnie.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jak czytam twoje pierdoły to się nie dobrze robi - &quot; Jedynym atutem jest serwis&quot;
Człowieku o czym ty piszesz i widać nie masz o tym pojęcia. Serwis Jerzyka jest jednym z wąznych elementów jego gry ale nie Jedynym. Świetne wymiany piłek dobrze radzi sobie z niskimi piłkami co nie jest takie oczywiste przy takim wzroście. W tym spotkaniu rzeczywiście nie szło mu za dobrze przy serwisie i w wymianach ale z drugiej strony on nie jest robotem no i słabsze spotkania też są. Z tego co widziałem miał jakieś problemy z łokciem
&quot; Zawiodła psychika&quot; - następne pierdoły które piszesz. Janowicz jest cholernym walczakiem i nie raz wychodził z trudnych sytuacji.
&quot;Wygląda jak dziecko we mgle&quot; - Jak by tak wyglądał w wymianach to by wczoraj nie grał z Fedkiem tylko już dawno odpadł z turnieju.
UŚMIAŁEM SIĘ Z BRAKU TWOJEGO ROZUMOWANIA
Po pierwsze kolego,w starciu z Federerem miał tylko lepszy serwis, to był jego jedyny atut, kto miał lepszy FH? Szwajcar, Lepszy BH? Szwajcar,lepiej poruszał się po korcie? Szwajcar, znam wszystkie atuty Janowicza, nie musisz mnie uświadamiać o jego wadach i zaletach bo z pewnością widziałem go wiele razy więcej na korcie niż TY
Po drugie zawiodła psychika wystarczyło się skoncentrować przy swoim podaniu, przeciez po set ballu dalej była równowaga mógł to wykorzystać, a popełniał dziecinne błędy, moim zdaniem presja go przerosła, zgadzam się że jest walczakiem.
Po trzecie w dłuszych wymianach punkty zdobywał Federer, masa ue z BH, Proste że Roger,kiedy przyspieszał wymiane Polak nie wiedział co ma robić, pisałem już o tym że jakby Giraldo był bardziej opanowany to nie byłoby JJ w tym turnieju, słaby Tsonga który niemiłosiernie męczył się z Robinem Haase i szczęśliwie wygrał z Verdasco, tak samo Gasquet który powinien w drugim secie z Janowiczem mieć 2:1 i własne podanie, to gracz bez psychiki, kiepski na wolnych nawierzchniach,pisałem że to co zrobił to w starciu z Gimeno Traverem to istny cyrk,w pierwszym secie 5:3 i podanie miał 2 set balle i przegrał 7:5,w trzecim secie prowadził 3:1 i miał własne podanie by przegrać 6:4.
POZDROWIENIA DLA UŻYTKOWNIKA BLAISE KTÓRY JEST BARDZO KUMATY
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? T. Berdych (+1.5 Sets) vs R. Nadal (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.510
PinnacleSports

???? B. Paire (+1.5 Sets) vs R. Federer (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.880
PinnacleSports

????
T. Berdych/R. Nadal (O 21.5) dla Mecz (1.962) WYNIK ?
???? B. Paire/R. Federer (O 20.5) dla Mecz (1.943) WYNIK ?
KURS: 3.812
PinnacleSports

Nie będę się rozpisywał, bo i tak niektórzy z klapkami na oczach i tak mają jedno zdanie na dany temat i nic tego nie zmieni (przykład: &quot;SERWIS BYŁ ATUTEM,jak nie wchodził było bardzo kiepsko, w dłuższych wymianach wyglądał jak dziecko we mgle&quot;). Jerzyk wczoraj akurat nie zagrał choćby w połowie tak dobrze jak np z Tsongą czy Gasquetem, zrobił bardzo dużo UE, nie dawał nawet szansy na błąd Fedexa, bo sam je wcześniej popełniał. Tak czy tak, miał piłki setowe i był od włos ugrania seta - brakło trochę &quot;chłodnej&quot; głowy i opanowania. Tego się jeszcze nauczy i na pewno będziemy mieć z niego powody do dumy - no chyba, że ktoś twierdzi, że jego jedyny atut to serwis ...

Jeżeli chodzi o powyższe mecze, to wątpię aby Berdych będąc w takim gazie nic nie ugrał z Nadalem, który na pewno jest do ogrania (albo przynajmniej do &quot;ugryzienia&quot;). Ferrer wczoraj ładnie powalczył, ugrał seta, ale na mecz brakło pary. Gulbis też był bliski sensjacji. Berdych też powalczy i na pewno łatwo Nadalowi nie pozwoli wejść do finału. Czech jest światowej klasy zawodnikiem, na penwo tanio skóry nie sprzeda mimo fatalnego bilansu H2H z Nadalem. Ferrer też ma słaby bilans a w ostatnich dwóch meczach walczył jak lew.
Paire gra turniej życia, złapał wiatr w żagle i na pewno postara się powalczyć z starym mistrzem. Wczoraj Fedex zagrał bardzo mądrze, widział, że Janowicz sam popełnia mnóstwo błędów, więc na to mu pozwolił. Paire jak i Jerzyk również dysponuje dobrym podaniem, posiada dobre uderzenie końcowe z backhandu (często śmiesznie obiega na stronę forhandową aby zagrać z backhandu ???? ). Federer mi jakoś nie zaimponował wczoraj z Jerzykiem, na pewno Paire ma szansę na seta w tym spotkaniu - a może będzie sensacja i wygra cały mecz???
Podsumowując, obydwa półfinały jak dla mnie powinny być zacięte i ciekawe, ale to tylko moje zdanie - każdy gra jak uważa...
 
pezio 29,9K

pezio

Użytkownik
Rafa Nadal v Roger Federer 1 10/10 ✅ / 2-0 7/10 ✅ / -4,5 8/10 ✅

Ameryki typem nie odkryję, no ale jak ktoś jutro pogra na Fedexa to jest po prostu frajerem. WIERZĘ, że buki wystawią chociaż @1,25 na czysty win. Dokładny wynik jak i handi gemowe też do gry. Wiadomo jak to jest, h2h na mączce 12-2 dla Hiszpana. Fakt, może jest mniejszym koniem niż przed kontuzją ale jednak Fedex jest jeszcze gorszy. Dziś pomimo wygranej 7/6 6/4 zagrał kiepski mecz. Roger ma kompleks Nadala na clayu. Szwajcar często jest zagubiony, robi proste błędy, zawodzi 1st serve. Nadal dziś bardzo dobre spotkanie, Tomek został zdetronizowany. Subiektywnie większą sympatią darzę Króla, jest mistrzem. Obiektywnie jednak nie ma żadnych racjonalnych argumentów przemawiających za Fedexem. Rafa jutro gładziutko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom