>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Rzym, 11-18.05.2014

Status
Zamknięty.
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Fyrstenberg,Matkowski - Andujar,Granollers
Tenis - Rzym ATP clay-deble | 1 | 1.50 |
⛔ 3-6, 6-4, 5-10
Milenium
Polski najlepszy debel wraz z rozpoczęciem się turniejów na mączce złapali wyraźnie wiatr w żągle. Po dość kiepskim początku sezonu, kiedy trochę pechowo przegrywali spotkania ( szczególnie wiele przegranych super tie breaków), grają na prawdę nieźle. W Madrycie pokonali dwie wymagające pary(Murray/Peers, Kubot/Lindstedt), odpadając po ćwierćfinale z braćmi Bryan, w którym zaledwie raz oddali gema przy swoim serwisie. Gracze z Hiszpanii zarówno w singlu jak i w deblu prezentują się ostatnio zaskakująco słabo. W rozgrywanym nie tak dawno turnieju w Monte Carlo Mariusz z Marcinem gładko pokonali Granollersa w parze z Lopezem 6-3, 6-4. Na nawierzchni którą Polacy niewątpliwie lubią mam nadzieję, żę&quot;nazbierają&quot; w Rzymie trochę punktów.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
w obecnej formie Niemiec
A jaka ta forma jest ? Bo wg mnie nic specjalnego. Od połowy marca do maja pauzował. Po powrocie pokonał u siebie w Monachium Falle i Seppiego, a potem 2 razy baty od Klizana i Sijslinga (!) i właśnie ten mecz miałem okazję oglądać. Jeśli nie odpuścił tylko grał normalnie to grał tragicznie. Jeśli odpuścił to tak naprawdę za dużo o jego formie powiedzieć nie można na przestrzeni tych paru spotkań po powrocie.
Kursy na Seppiego lecą w dół i biorąc pod uwagę ostatni mecz Haasa z Sijslingiem i to, że grają we Włoszech jakoś mnie to nie dziwi.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Santiago Giraldo vs Marin Cilic dla Mecz. WYNIK 46 02 ✅ i krecz Giraldo
KURS: 1.909
PinnacleSports


Cilic bardzo rzadko przegrywa w R1 gdziekolwiek by nie grał!! Barcelona i Madryt w jego wykonaniu całkiem solidne. Oglądałem jego mecz z Robredo i po bardzo zaciętym spotkaniu oraz horrorze w TIE BREAKU wygrał. Porażki z Nishikorim, Wawinką czy Gulbisem na pewno nie są powodem do wstydu.
Owszem z drugiej strony Giraldo, którego wyniki &quot;na papierze&quot; robią jeszcze większe wrażenie, ale w rzeczywistości to miał ostatnio sporo farta (to moja subiektywna opinia). W Barcelonie przykładowo Fog i Kohli kreczowali, Almagro był bardzo nieskuteczny przy breakpointach a wcześniej z Thiemem w 3 secie to mały cud się wydarzył (Santi obronił 5 PM i z stanu 3:5 wyszedł na 7:5). Później w Madrycie też się jakoś wszytko szczęśliwie poukładało i potrafiał na rywali nie w pełnej dyspozycji (np Murray). Oczywiście nie umniejszam jego wyników, bo na prawdę należy mu się mimo wszytko szacun, ale wg mnie dziś lepszy będzie Cilic, który na korcie jest znacznie bardziej wyrafinowany i sprytny. H2H mimo że na HARDZIE to jednak też może Nam coś powiedzieć - Cilic na pewno &quot;nie leży&quot; Santiemu i piękny tenisowy okres Kolumbijczyka tutaj w Rzymie może zostać brutalnie przerwany. Kurs na WIN Chorwata cały czas spada i moim zdaniem spadnie jeszcze bardziej, więc gram już teraz.


=========================================================================
???? Marco Cecchinato (+1.5 Sets) vs Igor Sijsling (-1.5 Sets) dla Mecz (1.478) WYNIK 67 57 ⛔ ????
???? Andreas Seppi (+1.5 Sets) vs Tommy Haas (-1.5 Sets) dla Mecz (1.346) WYNIK 16 64 36 ✅
KURS: 1.990
PinnacleSports


Lubię grać takie mecze jak Marco z Igorem gdzie to waleczny, jeszcze młody i zdolny zawodnik (w dodatku gospodarz) gra z jednym z największym pajacem w tourze ???? Końcowy wynik to wg mnie trochę 50/50 ale co do ugrania seta przez &quot;Makarona&quot; jestem dobrej myśli. W zeszłym tygodniu Marco tutaj w Rzymie grał w Chellku i wypadł całkiem nieźle - przegrał w SF z późniejszym triumfatorem turnieju (Reisterem) po trzy setowej walce. No i prawdopodobnie ten występ zadecydował o otrzymaniu &quot;dzikiej karty&quot; do Mastersa. Nawierzchnia też na pewno bardziej na korzyść Włocha niż psychicznego Holendra. Igora nie będę tutaj opisywał, bo każdy kto chociaż trochę interesuje się tenisem doskonale wie jakiego pokroju jest to zawodnik... W Madrycie to bardziej przeciwnicy przegrali mecze niż on je wygrał, zresztą już w R2 Nieminen pokazał mu miejsce w szeregu. Podsumowując, myślę że Marco seta powinien z Sijslingiem ugrać, a wcale się nie zdziwię jak łatwo wygra cały mecz.
W drugim meczu to bardziej gra przeciwko Haasowi, który ostatnio formą nie grzeszy (Dawczan wyżej ładnie opisał aktualną sytuację) niż w stronę Seppiego. Nie mniej jednak Seppi gra u siebie i na pewno będzie chciał się zrewanżować Niemcowi za nieodległą porażkę w Monachium, gdzie Włoch też zdołał ugrać seta. W dzisiejszym spotkaniu też gram na opcję z ugraniem seta przez Andreasa, co przy aktualnej sytuacji wg mnie powinno być do ogarnięcia.

@edit
można przegrać seta z stanu 4:1 i 40:0* ?? a jakże!!
???? dał ciała Marco strasznie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
oglnie to nie gram tenisa ale handi -3.5 lub -1.5 seta na raonica z bolelim to chyba spore value.
boleli to przeciez slabeusz i challangelowiec ,niby gra u siebie ale wczorjasze spotaknie z traguletim ledwo wygral w dodaTKU SYmpatia wlochow byla zdecydowamnie po stronie jego przeciwnika. Nie wiem bycv moze jest nielubiany w rzymie. raonic gra swoje od jakiegos czasu z tego co widze,ostnaio otylko porazka z berlocku ale nie ma co porowywac walczaka carlosa z simone.
Nie sadze by by lw stanie urwac raonicowi seta albo ogranac handi -3.5
pinnacle 1.9 -1.5 seta raonic
pinnacle -3.5 hanid 1.88 raonic
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aviciii 516

aviciii

Użytkownik
oglnie to nie gram tenisa ale handi -3.5 lub -1.5 seta na raonica z bolelim to chyba spore value.
boleli to przeciez slabeusz i challangelowiec ,niby gra u siebie ale wczorjasze spotaknie z traguletim ledwo wygral w dodaTKU SYmpatia wlochow byla zdecydowamnie po stronie jego przeciwnika. Nie wiem bycv moze jest nielubiany w rzymie. raonic gra swoje od jakiegos czasu z tego co widze,ostnaio otylko porazka z berlocku ale nie ma co porowywac walczaka carlosa z simone.
Nie sadze by by lw stanie urwac raonicowi seta albo ogranac handi -3.5

pinnacle 1.9 -1.5 seta raonic
pinnacle -3.5 hanid 1.88 raonic

Bolleli grał z Travaglia, a nie z zadnym Trungelettim.
Niby masz rację, ale Bolleli wygrał ostatnio bardzo dużo meczy w Challengerach, powoli znowu wraca do turnieji ATP, może być ciekawie. Wczoraj wyciągnał 3 seta, bodajże od stanu 5-3. Chociaż mi też się wydaję, że Raonic jest dobrze dysponowany i będzie 2-0 milos, a twój handicap też może wejść.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Kevin Anderson (-1.5 Sets) vs Vasek Pospisil (+1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 75 76 ⛔ :? na styku mecz
KURS: 2.540
PinnacleSports

Długo zastanawiałem się czy zagrać to zdarzenie, ale w końcu się zdecydowałem ???? Zarówno &quot;Uszatek&quot; Kevin jak i Vasek nie przepada za graniem na nawierzchni typu CLAY, no ale w aktualnym momencie sezonu każdy chce się ograć i przygotować do nadchodzącego Garrosa. Pospisil jakoś nie może odnaleźć po całkiem niezłym początku sezonu. Siedem porażek z rzędu na pewno to nie powód do radości ale dziś z Kevinem myślę, że jak najbardziej Vasek jest w stanie powalczyć, a przy odrobinie szczęścia seta powinien ugrać. Anderson jest stosunkowo &quot;drewniany&quot; i jego gra głównie bazuje na serwisie. Na nawierzchni HARD na pewno nie próbowałbym tego typu w aktualnej dyspozycji obu graczy, ale na CLAY ? Czemu nie !? Kurs myślę sporo zawyżony na to zdarzenie i spróbuję to wykorzystać.
Owszem gracz z RPA potrafi czasem zagrać super mecz, ale z drugiej strony potrafi przegrać seta popełniając całą masę UE. Przy ewentualnej słabszej dyspozycji serwisowej na pewno pojawia się światełko w tunelu dla Vaska, który na pewno będzie mocno zmotywowany aby w końcu coś ugrać w tourze ATP. Mecz pewnie będzie ciężko wygrać, ale o seta jak najbardziej można powalczyć.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Raonić M. vs Bolleli S. | Raonić wygra
@ 1,25 Bet365
Druga runda turnieju rangi Masters 1000 rozgrywanego w Rzymie. Starcie Kanadyjczyka Milosa Raonicia z reprezentantem gospodarzy - Simone Bollelim.
Milos Raonić notuje w tym sezonie przyzwoite wyniki, pomimo tego, że na mączce nie może zaprezentować wszystkich swoich argumentów to sezon na kortach ziemnych do straconych nie należy. Można powiedzieć, że przegrywa tylko z lepszymi. W tym sezonie na clayu musiał uznać wyższość Wawrinki, Berlocqa, który w Oerias zagrał turniej życia i Nishikoriego, który wyrasta na gwiazdę światowego tenisa. Milo jest zawodnikiem grającym mega ofensywny tenis co w starciu z Simone Bollelim jest dużym atutem bo Włoch w obronie gra bardzo przeciętnie. Simone to już nie jest ten gracz co chociażby przed kontuzją. Pomimo tego, że osiąga dobre wyniki w Challengerach to turniej Masters w tym wieku i po takiej przerwie jest jeszcze za dużym wyzwaniem. O ile w pierwszej rundzie otwartych Mistrzostw Włoch Stefano Travaglia nie wytrzymał emocji tak Milos Raonic jest renomowanym tenisistą i powinien ten mecz wygrać bezproblemowo. Simone prezentował się wczoraj bardzo przeciętnie, dużo niewymuszonych błędów, słabo funkcjonował forehand. Myślę, że typ na wygraną Raonicia jest dobry do kombinacji, kurs całkiem niezły a Kanadyjczyk ze swoim równym tenisem nie powinien dać żadnych szans przeciętnemu Włochowi.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Giraldo S. - Cilic M.
Cilic M. ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 3/10

O Giraldo pisałem już ostatnio i jestem ciekawy kiedy jego dobra passa się skończy. Wygrywał z zawodnikami albo znacznie gorszymi od siebie, albo będącymi bez formy (niepotrafiący grać na nawierzchni ziemnej). Gładka porażka w Houston z Verdasco, jeszcze większa z Nishikorim w Barcelonie i ostatnio w Madrycie Bautista-Agut nie dał mu najmniejszych szans.
Chorwat Cilic również ostatnio spuścił z tonu i nie gra tego co z początku sezonu, ale nadal trzyma ten swój solidny poziom. Mecz powinien być zacięty, ale większe szanse na zwycięstwo daje oczywiście Cilicowi.

Wynik: 4:6 0:2 ✅
???? Seppi A. - Haas T.
Seppi A. ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 3/10

Tommy Haas odpadł rok temu już w pierwszej rundzie na tym turnieju, podobnie jak Seppi który grał z Fogininim. Niemiec pokonał Włocha aż 5 razy i to ostatnio na turnieju w Monachium, ale teraz liczę na to, że role się odwrócą. Za tydzień jest turniej w Niemczech, a później French Open w którym Haas broni punktów za ćwierćfinał, a wiadomo że zawodnik tej daty musi dobrze rozplanować swój tenisowy kalendarz.
Seppi gra w kratkę, raz potrafi zagrać genialny mecz, a raz psuje na potęgę. Bardzo zdziwiła mnie ostatnio porażka Tommiego Haasa z Igorem Sijslingiem na turnieju w Madrycie.
Wynik: 1:6 6:4 3:6 ⛔
???? Robredo T. - Kohlschreiber P.
Robredo T. ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 4:2. Obaj są w podobnej słabej formie. Robredo nie gra tego co rok temu, a &quot;Kolbę&quot; uważam za wrak zawodnika, wyniki bardzo kiepskie i nawet zwycięstwo nad Janowiczem mnie nie przekonuje.
Tommy jak już ostatnio przegrywał to z zawodnikami typu: Bautista-Agut (super forma w Madrycie), Cilic (mecz na styku w Barcelonie), Raonic (Monte-Carlo). Kurs może i nie zachwyca, ale osobiście uważam, że Robredo wygra ten mecz.
Wynik: 2:6 4:6 ⛔
???? Cecchinato M. - Sijsling I.
Sijsling I. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10

Nie lubię grać na Holendra, a tym bardziej na mączce bo na tej nawierzchni traci większość swoich atutów to jednak nie rozumiem czemu kursy poszybowały aż tak bardzo w górę z granicy 1,45 do 1,75. Włoch Cecchinato jest z rocznika 1992, gra przede wszystkim w Challengerach bez większych sukcesów, do tego jest o prawie 100 miejsc dalej niż Sijsling.
Igor ostatnio w końcu przełamał swoją beznadziejną serię porażek i wygrał w Madrycie z Mannarino, Belluccim i Tommym Hassem. Skoro pokonał takich przeciwników to nad reprezentantem gospodarzy prezentującym dwie tenisowe półki niżej nie powinien mieć większych problemów, przynajmniej moim zdaniem.

Wynik: (4)6:7 5:7 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kameleon1987 0

kameleon1987

Użytkownik
David Ferrer - Michaił Kukuszkin
Ferrer wygra 2.0
kurs 1.33 buk Betclic
Ferrer gra bardzo dobrze w tym sezonie.Ostatni pojedynek z K.Nishokori był wyjątkowo zacięty i mimo ze Ferrer przegrał nie mozna było mu kompletnie nic zarzucic.Kukuszkin jest o wiele słabszym zawodnikiem,który Ferrerowi nie powinien stawiac oporu.Kurs nie jest zbyt wysoki ale ryzyko na prawde nie wielkie
 
el-bet 109

el-bet

Użytkownik
Marcel GRANOLLERS - Andy MURRAY 1 @3.25 (bet365)
Andy MURRAY po operacji (dosyć spory okres czasu) jeszcze nie wrócił do pełni formy. Gra na cegle nigdy nie była (i chyba nigdy nie będzie) jego mocną stroną. Wątpię, zęby odzyskał swoja najlepsza formę właśnie w starciu z Hiszpanem na cegle. Marcel GRANOLLERS to typowy Hiszpan, który czeka na clay season w europie. Na tej nawierzchni spisuje się najlepiej. Ostatnie wyniki może nie są za bardzo przekonujące, ale Andy MURRAY to gracz przeciętny na cegle. Wczorajszy kurs to 3.4 i spada, wiec stawiam już dzisiaj.
 
dx2 255K

dx2

Użytkownik
K.Anderson-Tsonga 2 @1.33
Tsonga lubi tutaj grac. W Monte Carlo bylo nnaprawde niezle, wiec Madryt to chyba troche niechec. Meczu Andersona nie widzialem, gdyz byl grany w okilicach poludnia, czyli termin mi kolidujacy, ale wczoraj widzialem Tsonge z Dolgopolovem i chyba mi to wystarczy. Anderson ledwo wygral co z Vaskiem Pospisilem, ktory od momentu kreczuw Chennai w tym roku gra bardzo slabo. Anderson z pewnoscia niewygodny rywal, ale w moim odczuciu Tsonga przechyli szale zwyciestwa na swoja korzysc. Poza tym Tsonga w Rzymie, jak to zawsze bywa, z duza czescia swojego teamu w boxie. Obydwaj powinni grac o dobry wynik, poniewaz w przyszlym tygodniu raczej tych graczy na kortach nie ujrzymy bezposrednio przed French Open, wiec typuje wygrana teoretycznie lepszego zawodnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kevin ANDERSON - Tsonga 3.33 2/10 pinn ⛔
Slaby mecz Tsongi z Dolgopolovem, zdecydowala nadmierna liczba bledow niewymuszonych ze strony Dolgopolova. Masa idiotycznych bledow Ukrainca, popisow a zawsze konczylo sie to prezentem dla rywala. Tsonga ma tragiczny sezon i nadal forma jest bardzo niska. Davis Cup kompromitacja z Gojowczykiem, potem szybkie przegrane na piasku niby Monte Carlo ok ale jak tam pajacowal Fognini to kazdy widzial. W Madrycie kolejny beznadziejny turniej, meczarnia z Rogerem Vasselinem i przegrana gladka z Giraldo. W Rzymie zapewne bedzie podobnie. Andersona stac na niespodzianke. Dzis gracz z RPA pokonal Vaska Pospisila 7-5 7-6. Dobre statystyki serwisowe, 7 asow 86% wygranych po pierwszym, rywal bez szans na przelamanie.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Kevin ANDERSON - Tsonga 3.33 2/10 pinn
Slaby mecz Tsongi z Dolgopolovem, zdecydowala nadmierna liczba bledow niewymuszonych ze strony Dolgopolova. Masa idiotycznych bledow Ukrainca, popisow a zawsze konczylo sie to prezentem dla rywala. Tsonga ma tragiczny sezon i nadal forma jest bardzo niska. Davis Cup kompromitacja z Gojowczykiem, potem szybkie przegrane na piasku niby Monte Carlo ok ale jak tam pajacowal Fognini to kazdy widzial. W Madrycie kolejny beznadziejny turniej, meczarnia z Rogerem Vasselinem i przegrana gladka z Giraldo. W Rzymie zapewne bedzie podobnie. Andersona stac na niespodzianke. Dzis gracz z RPA pokonal Vaska Pospisila 7-5 7-6. Dobre statystyki serwisowe, 7 asow 86% wygranych po pierwszym, rywal bez szans na przelamanie.
Kevin ANDERSON - J-W. Tsonga 1,33 @bet365 5/10 ✅✅ Tsonga 2-0
Typ bardziej przeciw typowi Roxanne z którym się nie zgadzam, niż z chęci mega zysku. Dlaczego? Bo co do argumentów powyżej mam zupełnie inne zdanie. Akurat w tym spotkaniu niespodzianki bym nie szukał. Moim zdaniem mecz Tsongi i Dolgopolova stał na dosyć dobrym poziomie. Nie tylko Anderson może się pochwalić bardzo dobrym seriwsem. Tsonga w meczu z Ukraińcem zaserwował 8 asów przy zerowej liczbie podwójnych błędów. Popisów Ukrańca jakoś też za wiele nie widziałem a co do prezentów - odebrać 2 smecze pod rząd Ukraińca też świadczy o umiejętnościach, a przy trzecim smeczu Ukrainiec nie wytrzymał i przywalił w siate. Bo rozumiem że o tą sytuację chodzi...??
Na nawierzchni ziemnej w tym sezonie porażkę zanotował jedynie z Federerem (zresztą po świetnym meczu Tsongi) oraz z Giraldo (słabszy mecz Francuza). Wydaje mi się, że forma Tsongi powoli się stabilizuje bo początek sezonu pokazał, że ewidentnie jest nie równa. Zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie zwycięstwa Tsongi nad Fogninim, Kohlshreiberem czy Dolgopolovem na mączce, niż zwycięstwa Andersona nad Stepankiem i Pospisilem - zresztą również Kevin mocno się namęczył w tych spotkaniach.
Nie porówujmy Stepanka czy Pospisila do Tsongi, który oprócz tego, że dysponuje bardzo mocnym serwisem potrafi prowadzić dłuższe wymiany i posiada zdecydowanie bogatszy wachlarz zagrań.
Kurs na pewno nie zachęca do zagrania ale do dubla jak najbardziej można go wcisnąć. Moim zdaniem bardzo pewny bet.
Pozdrawiam
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Anderson Kevin-Tsonga Jo-Wilfried 0:2, Bet365 1.83

VS.


Przeczytawszy tą analizę mam wrażenie,że użytkownik Roxanne nie oglądał meczu i nie ma pojęcia o czym pisze. (Nie pisze tego złośliwie). Natomiast zgadzam się z Type-man.

Kevin ANDERSON - Tsonga 3.33 2/10 pinn

Slaby mecz Tsongi z Dolgopolovem, zdecydowala nadmierna liczba bledow niewymuszonych ze strony Dolgopolova. Masa idiotycznych bledow Ukrainca, popisow a zawsze konczylo sie to prezentem dla rywala. Tsonga ma tragiczny sezon i nadal forma jest bardzo niska. Davis Cup kompromitacja z Gojowczykiem, potem szybkie przegrane na piasku niby Monte Carlo ok ale jak tam pajacowal Fognini to kazdy widzial. W Madrycie kolejny beznadziejny turniej, meczarnia z Rogerem Vasselinem i przegrana gladka z Giraldo. W Rzymie zapewne bedzie podobnie. Andersona stac na niespodzianke. Dzis gracz z RPA pokonal Vaska Pospisila 7-5 7-6. Dobre statystyki serwisowe, 7 asow 86% wygranych po pierwszym, rywal bez szans na przelamanie.
Masa niewmuszonych błędów Dolgopolova? Tsonga w pierwszym secie zagrał tak jak grał kiedyś swój najlepszy tenis, sam zrobił może od 3-5 niewymuszonych błędów, grał bardzo inteligentnie,nie dał Aleksandrowi większych szans. Przyznam,że w drugim secie mecz stracił już na kolorach,ale mimo wszystko trzymam się faktu, że Jo postawił wysoko poprzeczkę w tamtym meczu. Czy Tsonga ma tragiczny sezon? Hym....To jakaś kpina lekko mówiąc. Tsonga bilans wygranych do przegranych w tym roku ma lepszy niż Anderson ponieważ 20/9 przy 17/9 Kevina. Jeśli chodzi o tą formę....Kevin ją miał ale zgubił, 4 runda AO, finał w Delray Beach, finał w Acapulco, ćwierćfinał w Indian Wells. Jeśli chodzi o grę na kortach ziemnych to tutaj mamy czarno na białym jaką słabą formę od kwietnia prezentuje Anderson. Casablanca porażka w I rundzie z Hanescu, Monte Carlo porażka w pierwszej rundzie z Monfilsem,w Marycie po męczarniach wygrał ze Steapankiem 2:1 i odpadł w drugiej w bardzo marnym stylu z Berdychem 6:1, 6:4. Tutaj w Rzymie pokonał Pospisila który sezon ma TRAGICZNY (4/8),a na dodatek nie jest bohaterem na clyu. Także statystyki,że miał taki dobry serwis nie są w pełni na miejscu,rywal bez szans na przełamanie,a on sam wypracował ich sobie jeden nie licząc mini braków w tie breaku,ale wygrał mecz także to jest dla niego najważniejsze. Jeśli chodzi o formę Francuza, Devis-Cupem nigdy nie należy tym się kierować ponieważ tam były,są i zawsze będą cyrki. W Monte Carlo pokonał z problemami Kohlschreibera, Fogniniego i tutaj nie ma co usprawiedliwiać Włocha ponieważ wiemy,że on przegrywa głową,a nie umiejętnościami w większości przypadków, odpadł w ćwierćfinale z Federerem 2:1. W Madrycie pokonał w I rundzie solidnego Rogera-Vasselina z problemami oraz odpadł w II z Giraldo który w ostatnim czasie gra znakomicie jak na niego, doszedł tam przez kwalifikacje do ćwierćfinału. Moim zdaniem Tsonga wygra po bardziej czy mniej wyrównanej walce 2:0.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Murray A. vs Granollers M. |
Murray wygra @ 1,38 Betclic ✅
Druga runda turnieju rangi Masters 1000 rozgrywanego w Rzymie. Dzisiaj na kortach kompleksu Foro Italico zmierzą się Brytyjczyk Andy Murray i Hiszpan Marcel Granollers.
Andy Murray bardzo przeciętnie gra po powrocie związanym z kontuzją jednak można powiedzieć, że jest to wkalkulowane w jego przegotowanie do najważniejszych turniejów. W Madrycie Murray zagrał niezły mecz z Nicolasem Almagro, wygrany po trzech setach, gorzej to już wyglądało w starciu z dobrze spisującym się Santiago Giraldo. Przebieg tego spotkania wyglądał jakby Murray przeszedł całkowicie obok tego meczu. Trzeba jednak przyznać, że Kolumbijczyk grał życiowy tenis. Jedyne co można pochwalić w grze Szkota to niezłe poruszanie się po korcie i dobra gra w defensywie, z czym zawsze Murray jest kojarzony. Myślę, że dzisiejszy mecz jest dobrym testem aby przekonać się jak wygląda dyspozycja Andy&#39;ego.
Granollers nie trafił z dobrą formą na najważniejszy okres gry na kortach ziemnych, bardzo słabo to wygląda. Tegoroczny bilans na mączce to 6/9 - poza turniejem w Casablance, gdzie zagrał w finale, nie warto przytaczać żadnego wyniku bo Hiszpan kończył swoją grę na pierwszym lub drugim meczu w turnieju. Jak gra Marcel? Styl prezentuje odpowiadający Murrayowi na ten moment. Szkot nie jest jeszcze w takiej dyspozycji z jakiej byłby zadowolony, więc jednostajny styl gry Hiszpana jest dobrą okazją dla Szkota na wejście w rytm.
Myślę, że nawet w takiej formie jaką prezentuje obecnie Murray, jest on w stanie pokonać Granollersa w dwóch setach. Hiszpan w tym sezonie gra bardzo słabo, ciężko znaleźć jakieś pozytywy w jego grze. Murray musi zacząć wygrywać, rywal idealny na rozpoczęcie turnieju w Rzymie.
 
merida1879 1,2K

merida1879

Użytkownik
Anderson K. - Tsonga J-W. typ: 2 kurs - 1.30
Francuz z wzrostową tendencją formy nie da dziś szans słabo spisującemu się Andersenowi, może słabo to źle napisane, Kevin po prostu nie doszedł jeszcze do swojej formy. Nie ma u niego jescze tych mocnych serwisów i porusza się po korcie ospale.
Nadal R. - Simon G. -9.5 g. k. - 1.33 Simon wzniósł się na wyżyny
Tu nie będę nic analizował, raczej wszystko jasne.
Ormaechea P. - Radwanska A. -9.5g. k.- 1.50
I podłącze jeszcze ten typ. Aga nie powinna mieć problemów z Argentynką nawet w pirewszym secie.
================================
Pomogłem PODZIĘKUJ
 
K 6

kondzio1610

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rome
Godzina: 18:30
Spotkanie: Roger Federer- Jeremy Chardy
Typ: under 19.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Roger ostatnio zrobił sobię mało przerwe, sprawy rodzinne, a ddokładniej kolejna para bliźniaków pojawiła sie ???? chwali sie ze postanowił być przy żonce, ale chcemy oglądać poczynania króla, a więc powrot i na pewno będzie grał jak natchniony, na pewno będzie chciał dedykować zwycięstwo nowej parze blizniakow, rok temu roger dojechał do finalu gdzie przegrał z Nadalem, w tym roku może być podobnie ale zobaczymy jak to będzie, co do przeciwnika Szwajcara, jakoś jego gra i wyniki nie przekonuja mnie, przewiduje wynik w okolicach 6:2 6:1
Do tego polecam granie na:
Nadal -6@ 2.00
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Granollers-Pujol M. - Murray A.
Granollers-Pujol M. ::: 3,56 ::: Pinnacle ::: 1/10
Granollers-Pujol M. +1,5 seta ::: 1,98 ::: Pinnacle ::: 1/10
Granollers-Pujol M. +4 gemy ::: 2,08 ::: Pinnacle ::: 1/10
H2H 2:4, wykluczając nawierzchnię typu hard (z wiadomych powodów) robi nam się 2:2. Po takim kursie aż grzech nie zagrać tych typów. Po pierwsze to Murray na mączce gra bardzo kiepsko, po drugie po kontuzji pleców gra jeszcze gorzej. Bilans na mączce Szkota w tym roku to 4:2, ale wykluczając dwa zwycięstwa nad Querreyem i Youngiem z okazji Pucharu Davisa robi nam się bilans 2:2, chyba nie muszę wspominać, że Amerykanie grają na nawierzchni ziemnej tak dobrze jak Murray (czyt. ironia).
Hiszpan w końcu musi się obudzić, oczywiście w tym sezonie gra dość przeciętnie, ale rok temu w Rzymie doszedł aż do ćwierćfinału, więc powinno mu zależeć na tym turnieju. Rok temu pokonał właśnie Andiego który skreczował po 2 secie, kurs wtedy wynosił w granicach 5,00. Zwycięstwo nad Lopezem w pierwszej rundzie, oraz wysoki procent wygranych piłek po pierwszym podaniu dobrze wróży na ten mecz.
Wynik: 2:6 5:7 ⛔
???? Rosol L. - Dodig I.
Rosol L. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 3/10
Zasada tutaj jest prosta, gram na reprezentanta Czech który ostatnio prezentuje się dość wybornie. Dobry występ w Monte-Carlo i porażka dopiero z finalistą turnieju Rogerem Federerem, później finał i porażka z Bułgarem w Bukareszcie. W Madrycie tylko pierwsza runda, ale można ją jakoś logicznie wytłumaczyć, bo Rosol to nie jest zawodnik który co turniej będzie zachodził gdzieś daleko, to jednak w Rzymie liczę na niego. W pierwszej rundzie nie dał najmniejszych szans Fogniniemu który ostatnio stracił swój rytm gry. Do tego dochodzi przy typie korzystne H2H 3:1, ale warto dodać, że ich mecze były dość zacięte.
Dodig Ivan to dla mnie zawodnik zagadka, potrafi odpalić raz bądź dwa razy do roku z super formą, resztę meczy przeplata z tymi beznadziejnymi występami, z tymi dość solidnymi. Psychika Dodiga uważam, że jest bardzo chwiejna i chimeryczna. Ogólnie to Chorwat wygląda słabo w tym sezonie, a zwycięstwo nad młodym Delbonisem który wchodzi dopiero do czołówki ATP wcale mnie nie przekonuje.
Wynik: 1:6 2:6 ⛔
???? Golubev A. - Youzhny M.
Golubev A. ::: 2,33 ::: Pinnacle ::: 3/10
Pierwsza myśl to była gra na Youzhnego, ale po dłuższej analizie stwierdziłem, że reprezentant Kazachstanu wcale nie jest w tym meczu bez szans. H2H 1:4, ale zwycięstwa Rosjanina były z lat 2009-2010 więc bardzo dawno. Warto dodać, że większość ich spotkań była niezwykle zacięta. Mikhail ten sezon ma niezwykle nieudany, bilans 5:9. W Rzymie co prawda pokonał Mahuta, ale ten jest bliżej zakończenia kariery niż jakiś większych sukcesów w ATP, do tego Francuz na nawierzchni ziemnej na przestrzeni ostatnich lat grał bardzo mało.
Golubeva największy sukces w tym roku to jest bez wątpienia zwycięstwo nad Wawrinką z okazji Pucharu Davisa. Do tego ostatnio w Madrycie prawie pokonał Almagro, w Rzymie łącznie z kwalifikacjami zaliczył trzy udane zwycięstwa w tym jedno w głównym turnieju nad Verdasco. Po takim kursie warto spróbować.
Wynik: 5:7 1:4 ⛔ @Edit: Szkoda pierwszego seta ;).
 
aviciii 516

aviciii

Użytkownik
Granollers-Pujol - Murray @Murray -3,5 1.66 bet365 ✅✅✅
Rano jeszcze można było dorwać po kursie 1.83. Bardzo lubię takie zdania jak piszecie przy analizach, że Murray nie potrafi grać na mączce, równie dobrze, możecie napisać, że gośc w ogóle nie potrafi grać w tenisa, a to, że jest w rankingu wysoko od paru lat to przypadek ???? Może to nie jest ulubiona nawierzchnia Murraya, ale Hiszpana, który gra w tym roku słabo, po za turniejem w Casablance, powinien spokojnie ograć. Murray przegrał z Giraldo, ale Santiago złapał zwyżkę formy, dzisiejszy mecz wolę grać handicap na -3,5 Murraya niż 2-0, bo jak by się*zrobiło w setach 1:1 to zawsze w tym decydującym Murray wygra go gładko i na pewno handi zostanie pokryte, chociaż szczerze mówiąc typuję tutaj też 2-0. Uwielbiam też grać typy przeciwko Shakalowi, bo można na tym zarobić.


Anderson - Tsonga @0-2 1.72 bet365 ✅✅✅
Tutaj typuję gładkie zwycięstwo Tsongi 2-0, bardzo dobrze zaprezentował*się w meczu z Dolgo. Natomiast Anderson ostatnio nie zachwyca, przegrana z Hanescu, 3 sety ze Stepankiem, wczoraj 2 zacięte sety z Vaskiem Pospisilem, który ten sezon ma do bani. Myślę, że Tsonga spokojnie to wygra, gładko i przyjemnie.


Rosol - Dodig @2 2.20 bet365 ✅✅✅
Dodig ostatnio wygrał gładko z Delbonisem, z kolei Rosol grał z chimerycznym Fogninim, który sam w głowie przegrał mecz, po raz kolejny, znowu został wygzwizdany. Dodig łapię formę i ostatnio prezentuję się*coraz lepiej. Myślę, że nie da szans Rosolowi, kolejny typ zagrany przeciwko Shakalowi ????


Chardy - Federer @+5,5 Chardy 1.61 bet365 ✅✅✅
Myślę, że Francuz może tutaj spokojnie powalczyć, Roger jak wiemy ostatnio był przy żonie, nie grał w turniejach żadnych 3 tyg, niewiadomo jak jest skoncentrowany. Chardy ostatnio złapał zwyżkę formy, naprawdę uważam, że Roger musiałby zagrać świetny mecz, aby pokonać gładko Chardiego, a tak wystarczy już 6/4 6/3 aby handi został pokryty.

Golubev - Youzhny @2 1.57 bet365 ✅✅✅ krecz przy 1-4
Oglądałem mecz Youzhnego z Mahutem, wynik niby 6/4 6/4 a mogło się*to skończyć o połowę mniej. Dobrze się*Youzny zaprezentował. Golubev ostatnio dobrze gra, tylko Almagro grał z nim straszny piach, miał gorsze dni, następnego dnia przecież przegrał z Murrayem 1 seta 6-0. A Verdasco już od pewnego czasu mnie totalnie nie przekonuję, po za tym inni rywali jego w elimkach to Herbet i Mannarino, który gra dno. Jak dla mnie h2h dla Youzhnego 4:1. W końcu Rosjanin musi zacząć grać lepiej.

Sijsling - Haas @-3,5 Haas 1.83 bet365 ✅✅✅
Oglądałem wczoraj Sisjlinga, koleś to drewno nie z tej ziemi, grał z tym cecchinato, który przebijał mu slajsika na środek kortu, a on połowę z tego trafiał, połowę wyrzucał. Włoch nie miał żadnego pomysłu na grę, przebijał na środek śliwki i czekał na błąd Sisjlinga, a wynik meczu śmieszny 7/6 7/5 dla Igora, gdzie w 1 secie było już 4/1 0-40 dla Włocha. Myślę, że Haas będzie się chciał zrewanżować za ostatnią porażkę i gładko go rozjedzie Igora.


Nadal - Simon @under 18.5 1.72 bet365 ⛔⛔⛔ idiota to juz Kubot lepiej z nim gra..
No i perełka dzisiejszego dnia, Simon, który potrafi przegrać nawet z Kubotem gra z Rafą, który takich zawodników to miażdży gładko w 2 setach, lepiej zagrać under niż handi na Rafę, bo w takim wypadku wynik nawet 6/3 6/3 zostaję pokryty, chociaż myślę, że będzie jeszcze gładziej..

@edit by qbali
wszystko ładnie i pięknie ale krecze w Bet365 to ZWROT! Nie zaciemniajmy rzeczywistości...
:zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Rosol - Dodig
Jak dla mnie sytuacja klarowna i dość jasna. Zapowiada się nam się ciekawy, wyrównany mecz i ciężko mi wskazać faworyta, gdyż oboje wygrywają z tymi co powinni. Nie powinno być tu za wiele brejków, a obaj tenisiści grają raz lepiej raz gorzej, więc 3 sety niewykluczone.
over 22,5g @ 1,83 Bet365⛔
Tsonga - Anderson
Francuz bardzo pewnie pokonał w pierwszej rundzie Dolgopolova, widać było determinację i wydaje mi się, że jest w formie. Mecz z 1 rundy stał na bardzo wysokim poziomie, wytrzymał wymiany Francuz, a sam dobrze kontrował ataki Ukraińca. Anderson nie jest graczem na mączkę, poza dobrym serwisem nic za nim nie przemawia. Jak dla mnie pewne 2:0.
Tsonga -1,5s @ 1,95 Unibet✅
Robert - Gulbis
Faworytem bez wątpienia jest Łotysz, jednak wiemy jak czasami podchodzi do spotkań. Dziś na przeciwko niego rywal, którego może zlekceważyć, a takie mecze są dla niego trudne. Oczywiście Ernest w dobrej formie, ale Francuz to jest walczak i po udanych kwalifikacjach, gdzie wygrał 3 mecze na pewno powalczy. Na pewno każdy pamięta jego pojedynek z Berdychem na Rolandzie Garrosie, więc liczę, że sobie przypomni te czasy i tutaj także powalczy solidnie.
Robert +5,5g @ 2,02 Unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom