>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - RG 2010 23.05.-06.06.

Status
Zamknięty.
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Ginepri, R - Querrey, S ✅✅✅ 4-6, 7-6, 6-4, 6-2
Analiza się potwierdziła, Querrey nie ma atutów poza serwisem. Robby momentami bardzo dobra gra, gdyby był równiejszy mecz skończyłby się w 3 setach.. momentami świetne ofensywne returny do których Sammy nawet się nie ruszał.
Typ: 1
Kurs: 4,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jutro 3 dnia zmagać na RG zmierzą się Robby Ginepri oraz Sam Querrey. Moim zdaniem spory value, Querrey chyba dopiero w tym roku zaczął częściej widywać europejską mączkę. Pozatym mimo jego miejsca w rankingu niezbyt cenię tego zawodnika i jakoś poza dobrym serwisem ciężko jak dla mnie jest dopatrzeć się jakichś szczególnych atutów w grze. No ale Robby również nie jest królem cegły co widać po jego wynikach w przebiegu kariery.. jak wiadomo RG rządzi się swoimi prawami i dzisiaj już powygrywało sporo &#39;underdogów&#39;, i myślę, że spora szansa na to iż tutaj będzie podobnie. Dwóch graczy typowo na hard, hmm.. h2h 1-0 dla Ginepriego, rok temu, (6:2, 6:4), Cięzko tutaj jednoznacznie kogoś wskazać, szczerze daję po 50% szans, ale kurs jednak zachęca mocno do grania, podobnie jak wczoraj Dent z Lapenntim. Pozatym Ginepriego widziałem niedawno w starciu z Almagro i prezentował się całkiem nieźle jak na siebie, doświadczenie też po stronie Robbiego. Querrey na mączce przegrywał z będącym w nierównej formie Monaco, z Munozem-De La Navą, Benneteau, i Chelą, więc jak dla mnie jak najbardziej do ogrania. Za małą stawkę można śmiało spróbować, tegoroczny w miarę szybki clay na RG powinien poprawić trochę dotychczasową jakośc gry Ginepriego, który nie ma co się oszukiwać, specjalną sympatią do mączki nie pała.
1/10
ps: w razie gdyby ktoś miał nieco odmienne zdanie proszę się przyczepić ;-)
Ferrero J-C - Cuevas P. -1 @1.20 Unibet 3-0 w setach ;) ✅
Hiszpan wiadomo klasa sama w sobie, były top1, może i ostatnio na mączce nie zadziwiał, ale w tym sezonie na clay&#39;u ograny Monaco, Almagro, Ferrer, przy tym doświadczeniu i umiejętnościach powinien szybko to zrobić, z tego co wiem to Cuevas ostatnio nawet kreczował z Chelą oraz przegrał z bardzo nisko cenionym przeze mnie Montanesem, a więc w tych okolicznościach biorę z pocałowaniem ręki.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Co myślicie o meczu Roddicka dzisiaj?? Z tego co wiem ARod na mączce gra praktycznie tylko w RG i chyba nie bardzo lubi ogólnie tą nawierzchnię. Chciałem na niego postawić ale widziałem ze Jarko nawet sobie czasami radzi na tej nawierzchni.
Jeżeli chodzi o mecz Ferrero to wydaje mi się że nie będzie to dla niego łatwa przeprawa i gładkie 3:0 bo Cuevas lubi grać na mączce na której ma dodatni bilans meczów. A co do jego kreczu z Chelą to miało to miejsce 2 tyg temu. Nie wiem dokładnie z jakiego powodu to krecz ale jeżeli nie było to nic poważnego to nie powinno po tym razie być już śladu. Ale darze sympatią Juana także mam nadzieje iż przejdzie do następnej rundy.
Jeżeli ktoś ma gdzieś jakiś grubszy hajs to wg mnie śmiało można stawiać na Nadala 3:0 żeby wygrać sobie trochę pewnych $$. Jak sami wiemy Nadal wyznaje zasadę żeby nie spędzać zbyt dużo czasu na początku turnieju na korcie i odprawia wszystkich do 0. Więc myślę że mimo kursu 1,1 a czasami nawet mniej to warto jakąś grubszą kasę zainwestować w to. Grosz do grosza i będzie kokosza ;p
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
Wiesz co, Roddick gra z Jarko Nieminemen i może mieć z nim troszkę kłopotów. Fin w ostatnim czasie gra źle, przegrywa mecz za meczem i wątpliwe żeby dzisiaj pokonał rutynowanego Amerykanina. W moim odczuciu fin może wygrać nie więcej niz jednego seta, ale całego meczu nie zdoła wygrać.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Seppi A. - Ventura S. 1.40
Włoch to solidny i poukładany grajek., nie ma wielkich sukcesów, ale takich rywali pokroju Santiago posyła do domu bez wiekszych problemów. Seppi na pewno nie ma sie czym pochwalić jeżeli chodzi o ten sezon, zazwyczaj odpadał w 2rundach turniejów, tam już spotykał np. Murray,Gasqueta i nie miał szans. Ventura w samch kwalach stracił dwa sety. Hiszpan reprezentuje teraz bardziej challnagre lever, jak dla mnie o klase słabszy od Seppiego, mam nadzieje ze to znajdzie potwierdzenie na korcie!
Greul S. - Malisse X. 1,70
Niemiec jak dla mnie jedno z więkzych okryć tego sezonu na mączce, naprawdę solidna gra, na pewno jego forma i ogólna wartosć jako zawodnika progresuje. Tego na pewno nie mozna powiedzieć o Belgu, to już nie ten zawodnik co kiedyś. Co chwile przegrywa w 1r, nawet w średnio obsadzonych chall, tutaj też pierwsza rudna i powrót do domu.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Zverev - Mahut @ 1.60 ✅ 1/6 2/6 4/6
Na wielu tenisowych forach przed imprezą widziałem śmiechy, chichy na rzecz Francuskiej Federacji która dała WC dla Mahuta lecz jednak ta nawierzchnia jest bardzo szybka to już nie ten turniej gdzie cegłotłuki mogli się wyszaleć w kwalifikacjach czy ogólnie w turnieju. Patrząc wczoraj na Denta jak nie dawał żadnych szans Nico swoim s&amp;v wyglądało to tak jakby grali na szybkiej nawierzchni koloru ceglanego. Sądzę że nie na darmo Francuska Federacja dała przepustkę Nicolasowi który będzie czuł się dobrze ze swoim tenisem na tej nawierzchni, a wylosowany rywal powinien być kolejna motywacją prócz nawierzchni i kibiców za plecami Żaby, chociaż Niemiec to też niezły serwis i uderzenia kończące jest chimeryczny i jak zwykle może jedynie tutaj wpaść posiedzieć parę dni i wziąć bardzo duże wpisowe za postawienie stóp na kortach im. francuskiego lotnika Rolanda Garrosa.
Riba - Gicquel +4.5g @ 1.85 ⛔ 6/3 6/2 7/6
Kolejny Francuski gracz który jest bardziej wszechstronny niż Nicolas który wraca po kontuzji i odpoczynku przed RG pod który specjalnie się przygotowywał i odpuszczał turnieje, bardzo liczono na niego że zagra w Bordeaux w którym bronił tytułu lecz jednak zrezygnował z obrony i powiedział że szykuję się na FO i powrót do czołowej setki. Pere Riba talent który siedzi w challengerach jeśli dobrze kojarzę na Szlemach nie mial okazji grać jak i w ogóle rzadko pogrywa w turniejach ATP, a Marc to stały bywalec zaplecza Szlemów i tutaj doświadczenie powinno być po jego stronie myślę że mecz będzie bardzo zacięty i warty oglądnięcia.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Gicquel M. (Fra) - Riba P. (Esp)
Data: 25.05.2010 15:30
Typ: 1
Kurs: 2.98
Bukmacher: PinacleSports
Analiza: Dzisiaj około godziny 15:30 na kort ziemny podczas wielkoszlemowego turnieju Roland Garos wyjdzie Francuz Marc Gicquel oraz Hiszpan Pere Riba. Faworytem według bukmacherów jest Hiszpan, jednak ja stawiam zdecydowania na Francuza Gicquela, który jest znacznie lepszy i bardziej doświadczony. tak wysoki kurs na niego w pierwszej rundzie może być spowodowany chwilową absencją mojego faworyta podczas ostatnich miesięcy, jednak niejednokrotnie już udowoadniał, że warto na niego stwiać nawet przeciwko lepszym graczom. Dzisiaj na jego drodze stanie niezbyt doświadczony Pere Riba, który tak na dobre podczas turniejów ATP pokazywał się dopiero w tym roku. Nie pamiętam tego zawodnika z wcześniejszych gier, dlatego dzisiaj stawiam na Gicquela, ktory nie powinnien mieć żadnych problemów z wygraniem tego meczu. Jest on obecnie 101 zawodnikiem w rankingu ATP. jego przeciwnik plasuje się o 5 pozycji wyżej i zajmuje 96 miejsce. Gicquel swój ostatni występ zanotował 24 marca, kiedy to skreczował. Od tej pory nie gra w oficjalnych turniejach. Riba Riba gra regularnie, ostatnio przegrał 11 maja z Bellucim, ulegając Brazylijczykowi 6:7, 1:6. Dzsiaj stawiam na 3:0 lub 3:1 dla Gicquela.
 
Q 0

qwebar

Użytkownik
Co myślicie o meczu Hewitta z Chardym? Hewitt ostatnio wygrał z Monaco, a Chardy ostatni swój mecz przegrał z Almagro. U buków kurs jest taki sam, po 1.83 ;) Ja bym się skłaniał bardziej ku Australijczykowi. Za duża loteria?
EDIT: No i 3:0 dla Hewitta ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A jakie argumenty przemawiaja za Hewittem? Że wygrał z Monaco? Nie zartuj, wlasnie Monaco zaraz przegra z Zemlja i odrazu ma operacje. Chardy ma wieksze szasne na wygrana tylko forma nie taka jak byc powinna ale co prezentuje Aussie? Porazka z Garcia Lopezem po wygranej z Juznym, potem juz nic, wczesniej nic, szybko jest ale Madryt i Rzym tez wolny nie byl. Chardy lepszy ale slabiutka psychika i nerwowy. Lubi przegrywac 5-7 6-7, nie wytrzymuje koncowek, nie wiem czy ktokolwiek ma gorsza psychike w ATP Tour. Mimo wszystko uwazam, ze 51% szans dla Francuza.
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Po pierwsze WIELKIE DZIĄSŁO dla Uub-a za podpuszczenie mnie na grę na Ginpriego z dyszki zrobiły się dwie wódeczki ????
Z tego, co dziś zostało warto zagrać na Greula, bo Malisse jest nierówny, a jednak w szlemach trzeba trzy sety wygrać, a kurs ok. 1.57 kuszący, a można to podbić 3-0 na wariata Ferrera to daje całkiem sensowne AKO 1.9.
Ponadto warto przemyśleć Beckera z Istominem, bo Niemiec jest mocno niedoszacowany. Uzbek nic na clayu sensownego nie gra, a na przykład w gamebookers, gdzie obecnie niestety grywam jest 2.1 na Beckera, a już na tenis.info 1.84.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Co myślicie o meczu Hewitta z Chardym? Hewitt ostatnio wygrał z Monaco, a Chardy ostatni swój mecz przegrał z Almagro. U buków kurs jest taki sam, po 1.83 ;) Ja bym się skłaniał bardziej ku Australijczykowi. Za duża loteria?
Chardy ostatnio wygrał z Monaco, a Hewitt przegrał z Almagro, więc Ci się kompletnie pomieszało.
Dla mnie Jeremy Chardy to dzisiaj typ dnia. W Dusserdolfie pokonał teorytycznie lepszych od siebie Monaco i Kohlschreibera, jest u siebie i będą mu sprzyjać szybkie korty w Paryżu.
Hewitt z kolei od AO 2010 gra raczej słabo. Jedynym chyba jaśniejszym punktem była niedawna wygrana z Youzhnym, ale oglądałem tamten mecz i to rosjanin popełniał wiele błędów. W nastęnej rundzie przegrał z GGL, także nie przeceniajmy tej wygranej.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Ball C. v Troicki V.
Typ: 1 (Ball Carsten)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Znów dziwią mnie te kursy.. i znów daję po 50% z lekkim wskazaniem na Carstena i już daję argumentację. Zacznijmy od 1 rundy Troicki 3-0 Robredo, niby super .. no właśnie niby, ale nie jest tajemnicą że Hiszpan miał spore problemy z kontuzją i wyglądało na to że nie był jednak w pełni zdrowy, pomimo 3-0 mecz stał na mniej więcej naprawdę równym poziomie. Ball odprawił po 5-setówce Petzschnera który prezentuje podobny poziom gry do Serba, i chciałbym też skupić sie tutaj na kwestii psychiki, bo mało kto potrafiłby odrobić 0-2 i wygrać mecz a Carsten dał radę, poza tym do dziś pamiętam jak był bliski eliminacji Verdiego z tegorocznego AO. Jednakże Carsten mało gra i obecna pozycja w rankingu nie odzwierciedla jego umiejętności. A już na pewno jest tenisistą którego cholernie trudno jest przełamać (Niemcowi w 5-setówce udało sie to zaledwie 4 razy), u Trojka już niestety nie mogę wspomnieć o mocnej psychice, ostatnio porażka z Monaco (przegrał dziś z Zemlją grając totalną tenisową dupę), z Kohlschreiberem oraz ze zmiennym lovelasem Złamagro. Póki co kurs prawie 5, ale znając życie jutro już będzie poniżej 4, więc imo naprawdę spore value, i niedopatrzenie ze strony odd&#39;smakerów. Pozdrawiam, K-uub-ek :wink:
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
Spotkanie: J.Ouanna vs J.W.Tsonga
Typ: Czy Ouanna wygra przynajmniej seta? - TAK
Kurs: 1,61
Buk: Gamebookers
Analiza:
Spotkanie drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju RG. Spotkają się w nim dwaj francuzi, ale widownia będzie za swoim ulubieńcem Tsongą. Przejde teraz do mojego typu. Uważam, że Ouanna powinien wyrwać wyżej notowanemu koledze choćby jednego seta i zaraz wyjaśnię dlaczego. Po pierwsze. Nie będę pisał o wyeliminowanym przez Ouannę tenisiście w pierwszej rundzie bo wyjdzie ze ironizuję. Udowodnie, że typ powinien wejść na podstawie wsześniejszych osiągnięć. Mi w pamięci utkwił turniej równiez we Francji ale tym razem w Marsylii. Wygrał w ładnym stylu z wyżej notowanym Istominem a pote przegrał po walce z... Tsongą. Ouanna potrafi wygrywać z teoretycznymi faworytami. W tym sezonie uczynił to 4-ro krotnie. Ale jutro nie musi wygrywać meczu wystarczy tylko set. Teraz Wilfred. Wielu mówi, że najwiekszym wrogiem Tsongi jest jego kontuzja, której doznał dwa tygodnie temu. I w poprzednim meczu męczył się niemcem by ostatecznie wygrać w pięciu setach. Nie wiem czy zmęczenie może mieć jutro jakiś udział, ale trudy tego meczu na pewno Tsonga odczuwa. Zapowiada się ciekawy mecz, jako faworyta wskazuje się w teorii Tsongę i w praktyce pewnie będzie tak samo, ale wszystko może się zdarzyć. Tym bardziej, że jest to bardzo prestiżowy turniej.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Tsonga to jeden z moich ulubionych tenisistów. Bardzo wybiegany, nie odpuszcza praktycznie żadnej pilki. Jednak troche nazbyt pewny siebie, lekceważy przeciwników i przez to pozniej musi gonić wynik. Jeśli teraz odpowiednio sie skoncentruje i nie rozluźni sie za wczesnie to powinno byc 3:0. Bo nie oszukujmy sie Ouanna nie zagral jakiegoś super meczu w I rundzie. Slabo z głębi kortu, drugi serwis rzekłbym ze jeszcze słabszy. Na Kubota wystarczyło. Na Jo może Ouannie zabraknąć argumentów
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja zgadzam się po części z typem na seta Ouanny. Po części, bo jak już, to grałbym właśnie jutro na cały mecz dla mniej znanego Francuza. Tsongę widziałem trochę z Brandsem i nie powiem, żeby mnie zachwycił. Ouanna natomiast to nieobliczalny zawodnik, mający za sobą takie spotkania jak wygrana z Safinem na RG czy bardzo zacięty pojedynek z Fernando Gonzalezem, który był w zeszłym roku w kapitalnej formie. Kurs na Tsongę za niski, co zachęca do grania Josselina. Drugi typ, nad którym się zastanawiam na jutro to Andreas Beck z Wawrinką. Stan jest bardzo nierówny i po kursie 9 warto pomyśleć na także nieobliczalnym Niemcem, który już kilka razy udowodnił, że na clayu grać potrafi.
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Ja również polecam grać jutro na Ouana potrafi przetrzymać wymiane i zagrac kończącą piłke z behendu i forhendu. Do tego znakomite przygotowanie fizyczne do turnieju. Natomiast mecze Tsongi z Garcia Lopezem i z Brandsem to nie przyczyna dekoncetracji, a kontuzji. Kontuzja przeszkadza mu w prawidłowym podchodzeniu pod piłki. Stąd tyle nie wymuszonych błedów. Do tego dochodzi ta 5 setówka z Niemcem, która mogła wpłynąc na osłabienie organizmu.
 
prof 11,4K

prof

Użytkownik
A co myslicie o Tobiasie Kamke? wygral 4 mecze bez straty seta wliczajac kwalifikacje.Do tej pory pokonal Alberto Martina 6-3 6-3 , Lammera 7-6 7-5 , Bogomolova 6-1 6-4 i Robertsa 6-0 6-4 6-3.Montanes ostatnio w nie najlepszej formie.A kurs na Niemca bardzo dobry bo w granicach 6.00-7.00~ A typ na to ze bedzie powyzej 3.5 seta tez dobry bo 1.83.
Dodatkowo Nisihikori moze powalczyc z Djoko choc watpie aby sprawil niespodzianke.Dent tez moze ugrac seta z Soderlingiem w jakims TB bo przy dluzszym meczu sie wypali.
 
D 0

domel86

Użytkownik
L. Mayer - Benneteau Julien

Spotkanie będącego ostatnio w dość dobrej dyspozycji Argentyńczyka z graczem gospodarzy turnieju Benneteau. Mayer w ostatnim spotkaniu ze Stakhovskym jednak nie powalał. Przy swoim serwisie wygrywał, bo serwuje kapitalnie - mocno, jest wysoki. Dał się jednak kilka razy przełamać. Dziś nie będzie miał już tak łatwo. Benneteau również dysponuje kapitalnym serwisem, co pokazał w spotkaniu przeciwko Łotyszowi Gulbisowi. Łotysz jak wiemy, ma mocny serwis - nie sprawił nim jednak dużego problemu Francuzowi. Dziś uważam że będzie podobnie. Benneteau podbudowany ostatnim, łatwym zwycięstwem ( krecz Gulbisa, to wg mnie zagrywka... słaba psychika o której niejednokrotnie wspominaliście tutaj, dała o sobie znać. Moze i faktycznie troszkę nadciągnął mięsień, ale wg mnie sporo teatru też w tym było... ) dziś pokona Mayera... Gra w końcu u siebie &quot;w domu&quot;, co jest dodatkową motywacją i atutem przemawiającym za Nim. Kurs również zachęca do grania..


L. Mayer - Benneteau Julien @ 2 ( 2.23 BWIN )
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Zupełnie niezgadzam się z kolegą... Mayer ostatnio w bardzo solidnej formie kapitalna zagrywka pozwala wygrywać mu swoje gemy serwisowe ale również umie poprzebijać z głębi kortu i wręcz zabić beckhendem. Co pokazuje Benneteau no właśnie nic. Czy pokonanie kontuzjowanego Gulbisa który faktycznie miał poważne problemy i to już od pewnego czasu to jest jakaś sztuka? Ja myślę że w takim stanie nawet Kubot by sobie z nim poradził... Zagrywka Benka była dobra bo Gulbis mało się ruszał w rzeczywistości nie umywa się do zagrywki Mayera... Zdecydowanie lepsza forma i wyższe umiejętności przemawiają za Mayerem jak bedzię zobaczymy mój typ
Leonardo Mayer - Julien Benneteau 1 kurs 1.70 UNIBET ✅✅✅
Mayer - Benneteau 3-1 (6-7, 6-3, 6-4, 6-4)
 
11th 14

11th

Użytkownik
Spotkanie: Ball C. v Troicki V.
Typ: 1 (Ball Carsten)
Troszku chyba przesadziłeś z tym typem. Ja wiem, że Ty szukasz takich value, ale bez przesady z optymizmem. Troicki w gazie (chyba nie da się zaprzeczyć po tym co ostatnio gra) i jak widać nawet seta nie odda, wygrywa bez najmniejszych kłopotów. Ja się tym waszym optymizmem zaraziłem i zagrałem, że Troicki nie wygra 3:0, no i 2j poszły w las... :/
Tak pilnujecie, żeby forum stało na wysokim poziomie merytorycznie, ale moim zdaniem tego typu typy są nie na miejscu. Rozumiem w Typach dnia, gdzie wszyscy grają żeby złapać jak najwyższy kurs i podawanych tam typów nikt rozsądny nie rusza, no ale nie w takich tematach jak ten, gdzie starają się pisać osoby mające pojęcie o tenisie... ????
Do tej pory pokonal (...) Robertsa 6-0 6-4 6-3.
Stephane Robert, więc odmiana to Roberta a nie Robertsa.
Dodatkowo Nisihikori moze powalczyc z Djoko choc watpie aby sprawil niespodzianke.Dent tez moze ugrac seta z Soderlingiem w jakims TB bo przy dluzszym meczu sie wypali.
Grałem na win Sody 3:0 i aż się zdziwiłem, że tak łatwo siadło, mecz nie trwał chyba dłużej niż 70 minut - spacerek...
Co do Nishiego to warto grać na niego jak będzie gdzieś jakieś sensowne handi. Djoko miał ostatnio problemy ze zdrowiem i w R1 pozwolił sobie urwać seta. Kei się ciągle rozwija i na takich zawodników zawsze się przyjemnie gra, jak choćby swego czasu się grało na Del Potro. ????
 
11th 14

11th

Użytkownik
Ogarnij się i przestań płakać że straciłeś 2 złote.. M.in. dzieki takim userom jak Uub czy filweb ten dział trzyma jakikolwiek poziom, niestety zamiast być kontent że ktos dzieli się swoja bogatą wiedzą lepiej pojechać po kimś bo mu typ nie wszedł a kurs był za duży...
widzę że kolega jest bardzo mądry po tym jak mecz został już rozegrany, gratuluje głupoty.
Heh, widzę, że nie można się nawet wypowiedzieć, bo zaraz się znajdzie kilku wielce oburzonych.
Po pierwsze ja nie płaczę. Po drugie ja po nikim nie pojechałem. Po trzecie wcale nie mam się za mądrzejszego. Sam przecież napisałem, że też to grałem tylko inny zakład i po innym kursie. Właśnie z nas dwojga to ja wypadam gorzej, bo obu nie wszedł typ, a on przynajmniej grał po dużo wyższym kursie... Po prostu napisałem, iż typ ten był przesadzony - źle oszacowano siły obu zawodników i uważam iż to nie miało prawa wejść. Niespodzianki niespodziankami, ale tutaj ten typ był oparty w 90% na szczęściu, którego zabrakło. Z reguły jak Uub typuje, to jest to bardziej poparte analizą aniżeli w tym wypadku i tylko do tego się odnosiłem.
Czy ja gdzieś napisałem, że on jest głupi albo coś w ten deseń? Bynajmniej. Bardzo doceniam, że komuś się chce pisać analizy i potrafi czasami podać jakiś fajny typ z wysokim kursem. To bardzo dobrze. Chciałem jedynie podyskutować nad zasadnością tego konkretnego typu - bo z reguły taka dyskusja może w przyszłości pomóc, a szkody raczej nie ma jak narobić. No chyba, że ludzie, tak jak Wy, nie potrafią czytać ze zrozumieniem i widzą wszystko w czarnych kolorach.
W takim razie przepraszam, że się w ogóle śmiałem odezwać. Nie rozumiem tylko czemu od razu trzeba mi cisnąć, że jestem głupi. Ja nikogo nie obrażam i wymagałbym tego samego od drugiej strony. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom