>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Paryż 28.10.2013 - 03.11.2013

Status
Zamknięty.
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
Del Potro - Cilic typ 2 4.00 (5/10) Pinnacle
Del Potro w ostatnich 4 tygodniach wygrał turniej w Tokyo, w następnym tygodniu przegrał z Djokovicem w finale w Shanghaiu i ostatni tydzień wygrał w Bazylei... jednym słowem dosyć dużo jak na jednego zawodnika... za tydzień Londyn więc wszystko wskazuje na to że ten turniej Del Potro potraktuje wyjątkowo &quot;ulgowo&quot;. Analogicznie jak to miało miejsce w roku ubiegłym gdzie Del Potro wygrał 2 turnieje poprzedzające Paryż -w Wiedniu i Bazylei po czym w Paryżu wygrał z Falla by w następnej rundzie ulec gładko Llodrze... niecały tydzień później Del Potro znów się cudownie &quot;odrodził&quot; w Londynie gdzie po zaciętym 3 setowym pojedynku przegrał w półfinale z Djokovicem... jeśli dodamy do tego bezpośredni bilans między Del Potro i Cilicem na hardzie (3-2) na korzyść Del Potro widzimy że jest naprawdę wielka szansa na to że Del Potro pożegna się dzisiaj z Paryżem i w spokoju przygotuje się na final w Londynie... Pojedynek Del Potro z Cilicem to pojedynek 2 metrowych gigantów obdarzonych silnym serwisem więc najprawdopodobniej w meczu zobaczymy tieabreaki ale myślę że do następnej rundy awansuje jednak Cilic, ktory po kilkumiesiecznej przymusowej przerwie jest naprawdę glodny gry i musi nadrabiać stracone punkty w rankingu...
 
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
Dimitrov - Fognini typ 1 1.44 (8/10) Pinnacle
Wczoraj dużo osób uważało że Dimitrov odpuści z Llodrą i uda się do Sharapovej a tu jednak Dimitrov pokazał że mu bardzo zależy na wygranej. Oglądałem ten mecz i muszę przyznać że Dimitrov był bardzo zdeterminowany i zagrał bardzo dobre spotkanie. Fognini to nie gracz na hale i tutaj w starciu z Dimitrovem nie daje mu żadnych szans. Myślę że Dimitrov będzie chciał w dobrym stylu zakończyć sezon i zajść daleko w tym turnieju...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
MAHUT N. - SIMON G.✅✅✅
4:6,7:6,6;7
Spotkanie dwóch Francuzów zaplanowane na godzinę 14 Polskiego czasu. Mahut ostatnie tygodnie grywał tylko u siebie w kraju: Metz, Orleans, Rennes i Le Captif. Grał w nich nieźle choć nie byli to zawsze tenisiści zbyt wymagający. W pierwszej rundzie 7:6,6:1 z Dolgopolovem i powiem szczerze,że mam mieszane uczucia co do chęci Ukraińca na nawiązanie walki w tym spotkaniu. Przegrał tiebreaka w śmieszny kolejny raz sposób prowadząc 6:2 i mając 2 podania. Przegrał kolejnych 6 piłek i odpuścił seta, choć pierwszy był prowadzony pod dyktando Aleksandra.Tendencja formy wzrostowa choć sam wachlarz umiejętności nie robi wrażenia aż tak bardzo. Gilles Simon tenisista ściana i jeśli rywal popełnia dużo UE to raczej wygrywa. Nie ma piorunującego serwisu i raczej lubi klepać piłeczke do znudzenia ale ma jeden atut przeważnie spina się u siebie w kraju i gra dobrze. Przykładem jest ostatnio rozgrywany turniej w Metz gdzie Gillles bez straty seta ograł Scheppera, Querreya, Mahuta i Tsonge. Tutaj też jest dla mnie faworytem bo uważam, że ma patent na Nicolasa i dziś go ogra. W h2h 2:0 dla Simona(2013 Metz 2:0 i 2010 Montpellier 2:0)
TYP: GILLES SIMON :: 1.69
PINNACLE SPORTS
Stawka 4/10
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
[NICOLAS ALMAGRO - IVAN DODIG 6:4,6:3 ✅✅✅

Tutaj kieruję się w stronę Hiszpana bo patrząc po wynikach i stylu gry jest dobrze dysponowany. Almagro po US OPEN i porażce z Denisem Istominem 3:1 się ogarnął zaczął grać bardzo pewnie.W Tokio i Shanghaju odpadał dopiero z Juanem Martinem Del Potro a w Walencji z Davidem Ferrerem. Czesto prezentował wysoką formę ogrywając choćby dobrze prezentujących się Keia Nishikori, Tomasza Berdycha czy chociażby groźnego Jeremy Chardy. Hiszpan jest teraz bardzo powtarzalny i na prawdę nie łatwo go ograć a do tego widać, ze zależy mu na wygraniu każdego meczu i podchodzi zdeterminowany do spotkań. Dodig - dla mnie gość o gorącej głowie i chimerycznym charakterze. Dobry sezon. Przegrywał ostatnio z Pospisilem, Melzerem i Verdasco a uważam, że nie powinien. Widać, że gra dobrze ale nie na tyle aby pokonać Almagro więc po takim kursie wchodzę w typ na Czarnego.Do tego mam wrażenie,że Ivan zaczął odczuwać dobrą w grę w całym sezonie i może już kolokwialnie nie mieć z czego pociągnąć.

Typ: ALMAGRO 1.88 PINNACLE SPORTS
STAWKA: 6/10
✅

ANDUJAR ALBA - TOMAS BERDYCH✅✅✅ 2;6,5;7

Kompletnie nie widzę tutaj tak wielkiego optymizmu po stronie Berdycha który bez wątpienia jest świetnym i tenisistą o większym potencjale. Nie mniej jednak nie jest to jakiś wielki łamacz podań rywala i raczej skupia się na swoim podaniu. Ostatnio przegrał z Ivo Karloviciem czego nie skomentuje ale warto pamiętać. Czechowi również zdarzają się głupie zagrania i oddawanie rywalowi piłek.
Andujar badz co bądz ograł Vaska Pospisila i mamy już jakiś punkt odniesienia do jego formy i gry czego nie można powiedzieć o Berdychu. Dlatego skłaniam się grać w stronę handi na Hiszpana który powinien wykorzystać ten zapoznawczy mecz i powalczyć z lepszym od siebie tenisistą.
TYP: +6,5 ANDUJAR 1.99 PINNACLE SPORTS ✅
STAWKA: 5/10
ANDUJAR ALBA 12.25 ⛔⛔
1/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
MAHUT N. - SIMON G.
...
Przykładem jest ostatnio rozgrywany turniej w Metz gdzie Gillles bez straty seta ograł Scheppera, Querreya, Mahuta i Tsonge. Tutaj też jest dla mnie faworytem bo uważam, że ma patent na Nicolasa i dziś go ogra. W h2h 2:0 dla Simona(2013 Metz 2:0 i 2010 Montpellier 2:0)
TYP: GILLES SIMON :: 1.69
PINNACLE SPORTS
Stawka 4/10
Szczerze to opis strasznie pod typ :razz: Tylko w błąd ludzi wprowadzasz :]
Może i Simon ogarnie temat, ale nie tak łatwo jak Ty piszesz.
Piszesz, że ostatnio rozgrywany turniej w Metz gdzie Simon dobrze sobie radził. I owszem, ale później Simon grał: w Bangkoku gdzie również było nieźle - półfinał przegrany z Berdychem 1-2; w Szanghaju - pierwszy mecz przegrany z Paire 0-2 (4-6, 3-6); oraz w Walencji - przegrana również w pierwszym meczu z Fallą 0-2 (1-6, 0-6). Dwa ostatnie mecze nie napawają optymizmem, szczególnie 1 gem ugrany z Kolumbijczykiem!!!
Natomiast Mahut ostatnie dwa miesiące spędza w halach francuskich na mniejszych turniejach (m.in. challangery) i radzi sobie świetnie (3 przegrane na 17 rozegranych meczy - w tym jedna z Simonem w Metz właśnie).
Mimo h2h 2-0 dla Simona ja idę lekko w stronę Mahuta, specyfika hali w Paryżu zdecydowanie dla Nicolasa ;)
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Monroe N./Isner J. - Roger-Vasselin E./Bopanna R. @1,66 betgun ✅
Ponownie przeciw Isnerowi. Dziś jednak rywal lepszy + Isner męczy singla z Michałem Przysiężnym i nasz Ołówek stawia mu warunki dość ostre, więc łatwy mecz to dla Amerykanina nie będzie.
Llodra M./Mahut N. - Klaasen R./Butorac E. +1,5 seta @1,88 SBOBET ✅
Llodra M./Mahut N. - Klaasen R./Butorac E. @3,30 Marathonbet ✅ Macie tych swoich Francuzów ????
A tutaj mamy klasyczny valuebet. Para Llodra/Mahut jest tu mocnym faworytem chyba tylko dlatego, że gramy we Francji, bo innych sensownych argumentów nie widzę. Para Butorac/Klaasen gra ze sobą od niedawna (od turnieju w Malezyjskim Kuala Lumpur) i zdołali już zgarnąć tamtejszy tytuł. Później już nie było tak dobrze, przegrany finał nieźle obsadzonego challengera w Mons, ćwierćfinał w Sztokholmie. Niemniej jednak nie odważyłbym się postawić na Francuzów po takim kursie, gdyż po pierwsze Mahut będzie po singlu, a po drugie dyspozycja Llodry i jego chęci - wczoraj jakoś strasznie porażką z Dimitrowem się nie przejął, więc jego motywacja dla mnie stoi pod znakiem zapytania.
Cilic M. +1,5 seta - Del Potro J.M. @2,05 Betsson ⛔
Delpo jest po solidnym maratonie ostatnimi czasy, złapał sporo punktów, pieczętując udział w finałach, tutaj za wiele punktów nie broni, więc moim zdaniem zapisał się tu tylko po to, żeby Paryżanie mu bilet zafundowali do Londynu (czyt. wpisowe). Patrząc nawet od czysto sportowej strony, Cilić ma wszelkie argumenty, żeby coś urwać Del Potro, z Sijslingiem od drugiego seta już Chorwat co nieco pokazał, choć początki miał trudne, ale jest to zrozumiałe po takiej przerwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
,
Zuchman
z tym bym się nie zgodził bo Fedex po odpadnieciu Tsongi na 95% już awansował . Do końca bym mu nie ufał we Francji bo to leń. Sezon traktuje na pół gwizdka i uważam, że Kevin po gorszym okresie będzie chciał pokazać tutaj maximum. Jest mega kurs na Kevina więc warto ryzykować. Niezbyt są podstawy aby grać w jego kierunku. Kevin Anderson 5,50 bet365 ⛔
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
WTA ( 28.10 - 03.11 )
1. Ayumi Morita ( 1.40 ) ✅
2. Simona Halep ( 1.29 ) ✅

ATP ( 28.10 - 03.11 )
1. Marin Cilic ( 2.25 ) ✅
2. Philipp Kohlschreiber ( 1.81 ) ✅
3. Benoit Paire ( 1.25 ) ⛔
4. Richard Gasquet ( 1.40 ) ✅
5. Jo Wilfried Tsonga ( 1.54 ) ⛔
6. Jerzy Janowicz ( 1.30 ) ✅


Mimo h2h 2-0 dla Simona ja idę lekko w stronę Mahuta, specyfika hali w Paryżu zdecydowanie dla Nicolasa ;)
Gilles Simon - Nicolas Mahut✅✅
Typ 1
Kurs 1.72
temat Titanbet

Po pierwsze h2h jest 3:1. Weryfikujcie informacje ???? Po drugie Simon wygral zaledwie miesiac temu w hali w metz w dwoch gladkich setach wlasnie z Mahutem. Po trzecie Simon broni tu punktow - niech nikt nie mowi, ze nie lubi tej nawierzchni, bo rok temu dotarl tu do polfinalu i jedynie Janowicz go zatrzymal, a po drodze Simon wyeliminiowal m.in Berdycha.
Po drugie litosci, to oczywiste ze Simon poddal mecz w Valencii, nigdy nie uwierze ze normalnie przegralby w takim stosunku gemow z Falla. Oddal, bo chcial zachowac sily na Francje. Obaj panowie niby fajnie radza sobie w hali ostatnio, ale to Simon ogrywa trudniejszych przeciwnikow, jak Sijslinga, Tsonge, Querreya, a w tym roku na hali wyeliminowal nawet del Potro. Simon jest zmobilizowany, dobrze zna Mahuta i wydaje sie, ze ma na Niego patent.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Cilic M. +1,5 seta - Del Potro J.M. @2,05 Betsson Delpo jest po solidnym maratonie ostatnimi czasy, złapał sporo punktów, pieczętując udział w finałach, tutaj za wiele punktów nie broni, więc moim zdaniem zapisał się tu tylko po to, żeby Paryżanie mu bilet zafundowali do Londynu (czyt. wpisowe). Patrząc nawet od czysto sportowej strony, Cilić ma wszelkie argumenty, żeby coś urwać Del Potro, z Sijslingiem od drugiego seta już Chorwat co nieco pokazał, choć początki miał trudne, ale jest to zrozumiałe po takiej przerwie.
Moim zdaniem jak już grać to czysty win Cilicia. Jeśli del Po przegra któregoś ze setów to na pewno mu sie nie będzie chciało tego odrabiać. Ja od dawno uważam że Argentyńczyk odpuści ten mecz ale tak jak piszesz Cilić ma sporo czysto sportowych argumentów aby wygrać z Martinem, jest wypoczęty, dobrze spisuje się w hali i jest głodny gry po absencji ;)

Martin Cilić @4,2⛔⛔ Marathonbet ehh
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
H2H w meczu Simon v Mahut to 3/2.Gilles ostatnio nie zachwyca, Mahut gra swoje, w hali a w szczegolności na grassie potrafi zaskoczyć. 4/5 spotkań konczyło sie overem dla linii 21,5 i za średnią stawke można to pograć. @1,69 w Pinku.
 
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
Szczerze to opis strasznie pod typ :razz: Tylko w błąd ludzi wprowadzasz :]
Może i Simon ogarnie temat, ale nie tak łatwo jak Ty piszesz.
Piszesz, że ostatnio rozgrywany turniej w Metz gdzie Simon dobrze sobie radził. I owszem, ale później Simon grał: w Bangkoku gdzie również było nieźle - półfinał przegrany z Berdychem 1-2; w Szanghaju - pierwszy mecz przegrany z Paire 0-2 (4-6, 3-6); oraz w Walencji - przegrana również w pierwszym meczu z Fallą 0-2 (1-6, 0-6). Dwa ostatnie mecze nie napawają optymizmem, szczególnie 1 gem ugrany z Kolumbijczykiem!!!
Natomiast Mahut ostatnie dwa miesiące spędza w halach francuskich na mniejszych turniejach (m.in. challangery) i radzi sobie świetnie (3 przegrane na 17 rozegranych meczy - w tym jedna z Simonem w Metz właśnie).
Mimo h2h 2-0 dla Simona ja idę lekko w stronę Mahuta, specyfika hali w Paryżu zdecydowanie dla Nicolasa ;)
Nie wiem o jakiej specyfice mówisz bo Mahut mi osobiscie kojarzy się z dobrą grą na trawie. Argument z serii dobrych wyników z challengerów mnie nie przekonuje bo nie wiem czy wiesz ale to Masters a tutaj inaczej patrze na zawodników. Mahut jeśli spojrzeć na grę pojedynczą to fajnie prezentował się tylko w Londynie, &#39;s-Hertogenbosch, Newport i Metz .
Weź również pod uwagę, że Simon w tym roku zaliczył 4 rundę W Australian Open i French Open ( czyli stawka duża i zaangażowanie zawodnika przeogromne). Pamiętać również trzeba o zeszłorocznym wyniku Simona gdzie doszedł do półfinału (ogrywając w ćwierćfinale Berdycha6:4,6:4) przegrywając z JJ 5:7,4;6 więc nie wiem o jakiej specyfice mówisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Panowie Mahut przede wszystkim jak nie puści 1 serwisu to nie wie za bardzo co robi na korcie. On nic nie potrafi oprócz serwowania i wcale nie przesadzam tym stwierdzeniem. On jest mega, ale to mega drewniany, porusza się fatalnie po korcie- wolno, flegmatycznie, bez ogólnego pomysłu na akcje, taktykę. Simon jak nie będzie spał na korcie, nie złamie sobie nogi, nie postawi rodzina w bukach, to on takiemu Mahutowi powinien dać nie więcej niż 5-6 gemów.
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
WTA ( 28.10 - 03.11 )
1. Ayumi Morita ( 1.40 ) ✅
2. Simona Halep ( 1.29 ) ✅

ATP ( 28.10 - 03.11 )
1. Marin Cilic ( 2.25 ) ✅
2. Philipp Kohlschreiber ( 1.81 ) ✅
3. Benoit Paire ( 1.25 ) ⛔
4. Richard Gasquet ( 1.40 ) ✅
5. Jo Wilfried Tsonga ( 1.54 ) ⛔
6. Jerzy Janowicz ( 1.30 ) ✅

Ivan Dodig - Nicolas Almagro✅✅
Typ 2
Kuirs 1.86
32Red

Kurs przepiekny na Almagro, glownie dlatego, ze to ostatni turniej i kazdy kwestionuje jego motywacje. Ja motywacji nie kwestionuje i przyjmujac, ze bedzie chcial grac to krus jest piekny. H2h 1:0 dla Hiszpana, mecz w tym roku na clayu. Almagro potrafi grac na hali, wbrew powszechnej opinii to nie jest tylko clay&#39;owiec, a gracz bardzo roznorodny. Silny, techniczny serwis, swietna technika...owszem, Dodig tez na pewno nie da sobie w kasze dmuchac, ale to stosunkowo mlody zawodnik, podczas gdy Almagro jednak znaczaco przewyzsza go doswiadczeniem. Jesli tylko Hiszpanowi bedzie chcialo sie grac to powinien to wygrac, zwlaszcza ze patrzac po turnieju w Valencii forma jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#160#
Ivan Dodig - Nicolas Almagro ✅
Kurs: 1.72​

Mecz za chwilę, więc krótko zwięźle i na temat. Almagro, zawodnik preferujący nawierzchnię ziemne, ale co ciekawe na szybkich kortach także potrafi się odnaleźć. Gra agresywnie, zawsze w natarciu, rzadko kiedy ogranicza się do defensywy. Posiada dobry serwis, uderzenia forehandowe i backhandowe na przyzwoitym poziomie. W wymianach gra spokojnie, ale zdarzają mu się gorsze mecze, gdzie wali piłki po outach i w sitaki. Zobaczymy jak będzie z jego motywacją w tym meczu.
Dodig to podobny styl gracza, jednak on woli grać właśnie w hali. To tutaj ma najlepszy stosunek meczów wygranych do przegranych. Dobry serwis, przyzwoity forehand. Największe problemy ma z backhandem, którego stara się za wszelką cenę unikać. Lubi skracać akcję do siatki, w wymianach dosyć pewny, jednak poziomem od Nicolasa odstaje. Jeżeli miałbym porównywać umiejętności obu graczy to na pewno lepszym tenisistą jest Hiszpan.
Ostatnie wyniki także są mocną stroną zawodnika z Półwyspu Iberyjskiego. Półfinał w Valencii, ćwierćfinał w Szanghaju, półfinał w Tokio. Mimo wszystko obawiam się jego nastawienia co do tego meczu, jak widać po wcześniejszych meczach niektórzy po prostu już szykowali się na wakacje i niczego dobrego nie pokazali. Almagro rok temu był tutaj w III rundzie, więc jeszcze musi wygrać ten mecz, by obronić punkty.
Chorwat ćwierćfinał w Basel i półfinał w Tokio. Zobaczymy jak poradzi sobie z Hiszpanem w tym spotkaniu, ale raczej większe szansę daję Nicolasowi. Mecz właśnie się rozpoczyna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Martin Cilić @4,2 Marathonbet
Naprawdę sądzisz, że Martin ma szansę powalczyć z Juantem? Za Paryżem nie przepada, rok temu nie dał rady pokonać Jetrzego.
Od czasu czerwcowego londyńskiego finału z Andtym Murray&#39;em Martin nie miał okazji zagrać z silniejszym zawodnikiem.
Martin vs Juant Martin: 3 sety w meczu @ 2,98 ( 10bet ) ⛔ jednak tylko 2 sety Martina z Juantem
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Raonic - Haase over 22.5 gema 1.73
Unibet

Dla mnie over jak w mordę strzelił. Raonicia chyba nie trzeba przedstawiać. Serwis, serwis i jeszcze raz serwis. Set poniżej 10 gemów w spotkaniu z jego udziałem na hardzie jest rzadkością. Haase też serwuje nieźle, a w tym turnieju puścił już 28 asów (3 spotkania). Utrzymuje wysoki procent pkt po I serwisie na poziomie ponad 80. Ograł zawodników, którzy też prezentują niezły poziom na hali czyli Kubota oraz Istomina. Widzę tutaj równe spotkanie, może 3 sety, ale ta linia jest do pokrycia nawet w dwóch setach w wypadku tych zawodników. Haase w każdym ze swoich dotychczasowych spotkań w Paryżu grał TB, nie widzę powodów by w spotkaniu z Raoniciem miało być inaczej.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Llodra M./Mahut N. - Klaasen R./Butorac E. +1,5 seta @1,88 SBOBET Llodra M./Mahut N. - Klaasen R./Butorac E. @3,30 Marathonbet A tutaj mamy klasyczny valuebet. Para Llodra/Mahut jest tu mocnym faworytem chyba tylko dlatego, że gramy we Francji, bo innych sensownych argumentów nie widzę. Para Butorac/Klaasen gra ze sobą od niedawna (od turnieju w Malezyjskim Kuala Lumpur) i zdołali już zgarnąć tamtejszy tytuł. Później już nie było tak dobrze, przegrany finał nieźle obsadzonego challengera w Mons, ćwierćfinał w Sztokholmie. Niemniej jednak nie odważyłbym się postawić na Francuzów po takim kursie, gdyż po pierwsze Mahut będzie po singlu, a po drugie dyspozycja Llodry i jego chęci - wczoraj jakoś strasznie porażką z Dimitrowem się nie przejął, więc jego motywacja dla mnie stoi pod znakiem zapytania.
Nie oglądam za dużo debli, raczej sporadycznie, ale i Mahut i Llodra - on chyba szczególnie to jednak uznani i doświadczeni debliści. Mahut właśnie odpadł z singla, więc obydwóm został tylko debel...O brak motywacji raczej bym się nie martwił...Patrząc na poprzednie turnieje nie odpadali w 1 rundach, a na RG doszli do finału - wiem, że to czerwiec, ale jednak to dość wg mnie zgrana i dobra para, styl gry też deblowy + do tego turniej &quot;u siebie&quot;. Osobiście liczę na ich win.
???? Llodra/Mahut - Klaasen/Butorac --&gt; 1 - 1,40 ⛔ 0-2
 
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
FOGNINI FABIO(18) - GRIGORI DIMITROV(22)

Niby większość atutów jest po stronie Bułgara ale czy na pewno?
Talent chłopak ma, to fakt ale nie jest jakimś wielkim tenisistą jeszcze. Patrząc na WS jego największym osiągnięciem jest 3 runda we French Open, a tak poza tym to od 2011-2013 nie mógł przejść 1 rundy w US OPEN i drugiej w Australian Open i Wimbledonie. Gość jest dla mnie niepewny i dziś wcale nie stawiałbym go na takiego murowanego faworyta. Fognini od momentu zmiany trenera gra dobrze czy to na clayu czy hardzie. Ostatnie wyniki świadczą tylko moje słowa bo nie przegrywa Włoch z byle kim (Nole, Nadal, Haase, Almagro).Oczywiście zaraz ktoś przypomni kompromitacje z Ramem na US OPEN ale takie sytuacje się zdarzają i Włosi są znani ze zbytniej pewności siebie. Dziś Fabio podchodzi do tego meczu jako dog więc nie ciąży na nim taka presja jak na Bułgarze. Jak zagra na luzie i przy gorszej dyspozycji dnia spotkanie może się szybko skończyć 2:0 dla Włocha. Dimitrov ma ostatnie dobre wyniki ale kiedyś to musi się odbić czkawką. Fabio góruje nad nim szybkością poruszania się po korcie, ma większe doświadczenie i patrząc po bilansie 42-26 jest w dobrej formie. . Smaczku temu wszystkiemu nadaje ostatnie spotkanie obu Panów i totalna demolka z Sydney z tego roku. Chwała Grigorowi za ostatnie wyniki i styl jaki prezentuje ale po takim kursie i z takim nieobliczalnym zawodnikiem to niepewna inwestycja.
Warto zaryzykować na Fabio bo jak mówię dla mnie posiada on wachlarz umiejętności wyższy od Dimitrova.

FOGNINI FABIO 2:0 ⛔:;/:
5,50 Paddy Power
stawka 1/10
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
WTA ( 28.10 - 03.11 )
1. Ayumi Morita ( 1.40 ) ✅
2. Simona Halep ( 1.29 ) ✅

ATP ( 28.10 - 03.11 )
1. Marin Cilic ( 2.25 ) ✅
2. Philipp Kohlschreiber ( 1.81 ) ✅
3. Benoit Paire ( 1.25 ) ⛔
4. Richard Gasquet ( 1.40 ) ✅
5. Jo Wilfried Tsonga ( 1.54 ) ⛔
6. Jerzy Janowicz ( 1.30 ) ✅
7. Gilles Simon ( 1.72 ) ✅
8. Nicolas Almagro ( 1.86 ) ✅

Llodra/Mahut - Butorac/Klaasen
Typ 1
Kurs 1.40
Bet365

Nie widze tutaj innej mozliwosci, para francuska gra u siebie, obaj niesamowicie doswiadczeni i zgrani deblisci, znaja sie doskonale, obaj nie graja juz w singlu wiec moga skupic sie na deblu, hala jako nawierzchnia pasuje im idealnie... moze Butorac i Klaasen mieliby z nimi gdzie indziej szanse, ale nie tu, nie dzisiaj, nie w Paryzu i nie w tym meczu. Nie z zawodnikami ze swietnym serwisem i volleyem, tak bardzo doswiadczonymi w grze deblowej.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Phillip Kohlschreiber [GER] vs. Tommy Haas [GER] Wynik 62 62 :;/: ⛔ jednak gładko Kohli
TYP: O 2.5 seta
ComeOn

Całkiem fajny kurs wystawił ComeOn na to, że w meczu Niemców padnie 3 setówka. Wg mnie kurs w stosunku do prawdopodobieństwa typu jest znacznie zawyżony, bo przecież większość z dotychczasowych sześciu spotkań Panowie wyżej kończyli dopiero w 3 lub więcej setach. W dwóch spotkaniach było dwa sety ale również i w tamtych spotkaniach była zacięta walka.
Haas walczy jeszcze o RACE TO LONDON - Kohli o prestiż, punkty i kasę ????
Wg mnie mecz będzie zacięty i w dwóch setach skończyć się nie powinien.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom