>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Paryż 28.10.2013 - 03.11.2013

Status
Zamknięty.
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Jużny - Anderson 1,7 (Pinnacle)
Zawyżony kurs na Jużnego. Rosjanin w dobrej i stabilnej formie, nie przytrafiają mu się ostatnio typowe dla niego głupie wpadki. Wygrał turniej w Walencji, pokonując Ferrera. Następny turniej gra po sąsiedzku więc nie ma mowy o zmęczeniu podróżą, a mecz dopiero we wtorek.
Anderson za to gra bardzo słabo. Na ostatnie siedem meczów wygrał zaledwie dwa (Brands, Hanescu) i to po trzysetówkach. Buki wystawiając kursy pewnie sugerują się jego obecną pozycją w rankingu (20.) oraz poprawnym zeszłorocznym występem (porażka w trzeciej rundzie z Berdychem). Wtedy jednak Anderson notował znacznie większe sukcesy niż w chwili obecnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Paryż
Jużny - Anderson 1,7
Na przestrzeni 5 lat (od 2008 roku) bo dalej nawet nie chce mi się sprawdzać Rosjanin nie przeszedł tutaj nawet 1 rundy. Po dość dobro-przeciętnych wynikach na turniejach w hali przed Paryżem Rosjanin nigdy tutaj nic nie ugrał. Youzhny fajnie zakończył sezon triumfem w Valencii i teraz pora udać się na wakacje. Jakby było tak jak piszesz, to nie było by takich sensacji jak np. Del Potro finał Indian Wells, a później 1 runda porażka z Tobiasem Kamke.
Ogólnie to w pierwszej rundzie w Paryżu mamy masę wyrównanych meczy gdzie naprawdę ciężko wskazać faworyta.
???? Seppi A. - Kohlschreiber P.
Seppi A. ::: 2,34 ::: Pinnacle ::: 3/10
Ostatnio grałem na Kolbę i po raz kolejny znowu się na nim zawiodłem. Zawodnik zagadka, gdzie kapitalne mecze przeplata z tymi beznadziejnymi. H2H 4:3 dla Seppiego który nie ma ostatnio szczęścia do losowań i dość często trafiał na kogoś w genialnej formie. Seppi już dwa razy pokonał na hali Niemca, a w 2009 roku to nawet tutaj w Paryżu. Jak dla mnie kurs jest przesadzony.
Wynik: 3:6 6:3 4:6 ⛔
???? Gulbis E. - Verdasco F.
Verdasco F. ::: 2,68 ::: Pinnacle ::: 3/10
Kursy na Verdasco rosną co mnie jeszcze bardziej cieszy. Patrząc na wyniki Hiszpana nie napawają optymizmem, ale w końcu musi coś wygrać. A fejsbookowe zdjęcia z treningów z Nadalem dobrze wróżą. Hiszpan pokonał Gulbisa już 3 razy i to raz w tym roku na Wimbledonie nie dając Łotyszowi najmniejszych szans. Być może Gulbis ma jakiś problem z leworęcznym Hiszpanem.
Wynik: (3)6:7 (5)6:7 ✅
???? Lopez F. - Tomic B.
Lopez F. ::: 1,95 ::: Pinnacle ::: 3/10
Nie ufam Tomicowi i uważam, że Lopez jest znacznie lepszym zawodnikiem, po gorszym okresie gry powinien zaliczyć tutaj zwycięstwo nad młokosem z Australii. Tomic gra tutaj od kwalifikacji i miał dość spore problemy z wygraniem meczów. Moim zdaniem po takim kursie warto spróbować.
Wynik: 6:4 (4)6:7 7:6(1) ✅
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Rosol-Chardy 2 @1.5

J.w. Nie bede sie powtarzac.

Llodra-Dimitrov 1 @2.7

Michael Llodra gra w Paryzu z reguly tak dobrze, ze przy dobrym ukladzie mogl ten turniej nawet nieraz wygrac. 2 czy 3 lata temu bylo bardzo blisko. Llodra przegral polfinal z Soderlingiem po 3 tie-breakach bodajze, po czym Soderling wygral pewnie final. Rok temu rowniez polfinal. Zdecydowanie jedno z ulubionych miejsc Llodry. Zawsze na trybunie towarzyszy mu zona i syn, a Llodra potrafi zagrac niesamowicie. Kawal dobrej historii jezeli idzie o mecze Llodry w Paryzu. Zawsze byl Francuz w stanie wygrac wlasciwie z kazdym tutaj. Troche maci pytanie o dyspozycje Llodry, poniewaz Llodra jeszcze na etapie francuskich challangerow w ubieglym miesiacu zmagal sie z kontuzja. W Bazylei wystapil, wygral z Gasquetem, pozniej przegral z Mathieu. Wyglada mi to na jakies dziwne uklady pod nizej sklasyfikowanych Francuzow, ale tutaj Llodra niezaleznie od formy da z siebie maksa jak zawsze. O Dimitrovie moge duzo dobrego napisac, wygral w Sztokholmie, dobry wystep w Bazylei, ale to niekoniecznie musi mu wyjsc na dobre. Dimitrov bedzie znaczaca postacia tenisa tak czy owak. Tak naprawde to pytanie jest jak dobry bedzie Llodra, bo jezeli zblizy sie do swojego najlepszego tenisa, ktory zwykl byl nieraz tutaj w Paris Bercy prezentowac to Francuz moze zajsc daleko. Przy okazji, jest to przedostatni sezon Michaela Llodry. Start oczywiscie na zasadzie &quot;dzikiej karty&quot;, ale to akurat nikogo nie dziwi. Rownie dobrze moge juz zalozyc, ze w przyszlym roku wlasnie Paryz to bedzie prawdopodobnie ostatni start i przyszloroczna &quot;dzika karta&quot; tez juz jest wlasciwie dla Llodry tam zarezerwona na sezon 2014 (pomijajac kontuzje oczywiscie). Kurs godny ataku.
Llodra gra wspaniale o ile jest zdrowy, a ja z jego ostatniego meczu najbardziej zapamiętałem grymas bólu nie schodzący z jego twarzy. Także raczej bym mecze Llodry omijał.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Michael Youzhny - Kevin Anderson @2,45✅✅ Pinnacle
Tutaj tak jak pisal Shakal powinno skończyć się szybko w dwóch setach dla Kavina. Anderson w ostanich latach spokojnie przechodzi tutaj pierwsze rundy. W Stocholmie i w Basel dwie porażki ale po walce w 3setach. Rosjanin na ten turniej przylatuje wyłącznie po wpisowe i szczególnie teraz po dzisiejszym zwycięstwie w Valencji nad Ferrerem myślami jest już zapewne na wakacjach, doskonałe zakończenie sezonu. Paris to specyficzny turniej, więc pora zacząć korzystać już od pierwszej rundy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 4

saszka87

Użytkownik
OOoo cygan wraca ktoś wie w jakiej formie jest?? kurs na niego 1,90 i myśle czy by nie zagrać bo w normalnej dyspozycji jest to zawodnik który spokojnie pokonałby Sisjlinga
Na jutro ciężko coś wytypować zagram na Tursunova po 1,57. Jest to zawodnik który czuję sie jak ryba w wodzie na hali. Piekielnie mocno wali te piłki mysle ze Marcel będzie mial duże problemy z ich odbiorem napewno Hiszpan gra bardziej urozmaicony tenis ale na hali to specjalnie nie ma przełozenia na wynik. Rosjanin dobrze trzyma serwis a napewno bedzie miał okazje do przełamania jak dla mnie wart zagrania
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Kilka propozycji ode mnie na pierwszą rundę w Paryżu ;)



Llodra - Dimitrov over 22.5 gema 1.95 ✅
Unibet


Kolejna świetna linia. Llodry przedstawiać nie trzeba - na hali we Francji czuje się jak ryba w wodzie i zawsze jest groźny. Dimitrov wrócił do normalnej dyspozycji i od razu uznawany jest za mocnego faworyta tego pojedynku. Poszedłbym w set dla Llodry, ale lepiej płacą za over. Wystarczy dodać, że w tamtym roku Bułgar w każdym spotkaniu na paryskich kortach notował co najmniej jeden TB, a Llodra... Llodra ma na drugię imię Tie, a na trzecie Break. Również linia spokojnie do pokrycia w dwóch setach.

Igor Sijsling - Marin Cilic I set Sijsling 1.8 ✅
bet365


Jedna z zasad typowania tenisa każe zwracać uwagę na kwalifikantów w pierwszych setach pojedynków I rundy, kiedy na przeciwko stanie w dodatku zawodnik, który nie grał od Wimbledonu, to ja chętnie spróbuję uderzyć w zakład na zwycięzcę 1ego seta.

http://eurosport.onet.pl/tenis/marin-cilic-wraca-na-korty-po-zmniejszeniu-kary-za-doping/wmqyq



Dodatkowo jeszcze nie ma kursów/linii ale jeśli w spotkaniu Paire - Herbert dadzą nie więcej niż 22 gemy to również pobiorę over. Herbert wyszedł z cienia swojego deblowego kolegi Albano Olivettiego i okazać się może, że to właśnie on z tej dwójki ma lepsze papiery na grę, a podobnie jak Albano świetnie trzyma swoje podanie i uważam, że spokojnie stać go na jakieś 5-7, TB, a może nawet seta z Benoit ,,jestem niezłym świrem&quot; Paire.
:grin:
edit:
Paire - Herbert over 21.5 gema 1.8 ⛔
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#152#
Adrian Mannarino - Santiago Giraldo ⛔
Kurs: 1.72​

Mannarino w tym pojedynku faworytem pewnie dla tego, że gra u siebie. Normalnie kurs oscylowałby w okolicach 2.10 albo i więcej. Na hali gra mu się dosyć dobrze, ale stawiam na niego tylko dlatego, że po prostu Giraldo nie potrafi się odnaleźć na tej nawierzchni. Jego tenis kompletnie nie pasuje pod halę i nie ma się czemu dziwić. Kolumbijczyk przebrnął gładko kwalifikacje, ale pokonanie Travera czy Andujara to nie wielki wyczyn. Zobaczymy czy Adrian podoła postawionemu mu zadaniu, bo ma szansę nabyć więcej doświadczenia w turniejach rangi Masters.
Ostatnie tygodnie nie są najlepsze w ich wykonaniu, ale mała iskierkę nadziei widzę w turnieju Kuala Lumpur, gdzie Francuz pokazał się z dosyć dobrej strony. Wygrał tam bowiem z Brandsem i Almagro, więc zawodnikami lepszymi od niego. U Giraldo nie widać błysku w grze, z tenisistami o podobnym poziomie umiejętności w tym sezonie rzadko wygrywał. Oczywiście i po stronie Mannarino nie można szukać wielu niespodzianek, ale pogrywał dosyć dobrze na przestrzeni tego roku.
Możliwe, że zbytnio faworyzuję reprezentanta gospodarzy, ale po prostu jego styl gry przypadł mi do gustu. Jego forehand i rozrzucanie rywali po korcie to właśnie to co potrzebne w hali. Szybkie nawierzchnie są dla niego stworzone i gdyby choćby trochę lepsze umiejętności widziałbym go w TOP30. Ma jeszcze przed sobą trochę kariery, więc kto wie. Krótko, zwięźle i na temat. Mecz jak dla mnie 50/50 ale z powodu tego, że gra u siebie stawiam na niego. Umiejętnościami wielce się nie różnią, forma podobna, więc przewaga własnej publiczności może być znacząca. Wszystko okaże się jutro, rywalizacja startuje o 11:00.

#153#
Ernests Gulbis - Fernando Verdasco ⛔
Kurs: 1.50​

Trzeba zacząć chyba od tego, że Verdasco jest już myślami na wakacjach. Przegrana we własnym kraju z Przysiężnym to nic dobrego, ale nie można ujmować nic grze Polaka. Michał zagrał bardzo dobre spotkanie, ale co jak co Hiszpanowi po prostu nie wypadało tego przegrywać. Gulbis na hali w tym sezonie gra świetnie, ogólnie ten rok jest chyba najlepszym w jego karierze (może porównywalny do tego z 2010). Widać, że Łotyszowi chce się grać i ma do tego predyspozycje. Nie bez powodu jest przecież 25 w rankingu. Nie jest to może jego szczyt marzeń, ale na pewno w kolejnym sezonie może powalczyć o jeszcze wyższą lokatę.
Forma dwóch graczy odmienna. Ernests w Sztokholmie półfinał, wygrana w Sankt Petersburgu, w Valencii trafił na Isnera, więc nie można mu zarzucić, że przegrał ze słabszym. Fernando? Wspomniana porażka z Przysiężnym, ćwierćfinał w Sztokholmie, gdzie mecz oddał walkowerem, Szanghaj oraz Pekin II runda. Umiejętności myślę, że są bardzo podobne, jedynie co może wskazywać aktualnie na Verdasco to doświadczenie. H2H także na jego korzyść, ale na hali jeszcze nie grali. W tym sezonie 1-1, wygrana Hiszpana na Wimbledonie, Łotysz lepszy okazał się w Barcelonie.
Obaj grają agresywny tenis, dobre forehandy, lepszy backhand Dasco. Serwis chyba po stronie Gulbisa. Typ przede wszystkim ze względu na to, że tak jak wspomniałem na początku analizy Fernando jest już myślami na wakacjach. Nie stara się wielce, nie walczy o każdą piłkę i chyba jest już pogodzony z tym, że w końcówce sezonu niczego nie zwojuje. Kursy spadają, więc chyba warto złapać taki niż wcale. Start spotkania około 14:00 czasu polskiego.

#154#
Andreas Seppi - Philipp Kohlschreiber Over 22.5 gema ✅
Kurs: 1.98​

Over gemowy na to spotkanie wydaje się chyba najciekawszą opcją, jednak martwi fakt, że Seppi nie stracił jeszcze seta na hali grając przeciwko Kolbie. Oczywiście jutro może być podobnie, chociaż jestem trochę innego zdania. Liczę na 3 sety i choćby jednego tie-breaka. Tenisiści nie znajdują się w wybornej formie, ale podania jako tako trzymają. Serwis jest chyba bardziej po stronie Kohlschreibera, ale w wymianach lepszy może okazać się Włoch. W bezpośrednich pojedynkach mamy 4-3 na korzyść Andreasa, więc rywalizacja rokuje na wyrównaną.
Atuty Niemca? Na pewno posiada lepszy serwis, lubi skracać wymiany co na hali także jest ważnym aspektem. Seppi natomiast ma większe szanse na wygranie wymiany, nie popełnia zbyt wielu niewymuszonych błędów (oczywiście gdy jest chociaż w przyzwoitej formie), serwis także nie najgorszy. Jeżeli miałbym typować zwycięzcę tego meczu pewnie poszedłbym w stronę Andreasa, gdzie widzę małe value patrząc na kursy. Nie rozumiem dlaczego oddsmakerzy wystawili je tak, a nie inaczej. Mecz wydaje mi się typowo 50/50.
Być może kierują się ostatnią porażką w I rundzie z Brandsem, ale przecież mógł być to zwykły wypadek przy pracy. W Moskwie także za długo nie pograł, ale dwóch rywali zdołał wyeliminować. U Kolby wcale nie jest lepiej. Wygrał niby z Haasem, ale w Wiedniu odpadł z Bemelmansem po trzysetowym boju.

Edit: Początek niezbyt udany w Paryżu. Spodziewałem się, że Gulbis jeszcze sobie pogra, ale widocznie postanowił inaczej. W 1 pojedynku decydował ostatni set, w którym to trochę lepszy okazał się Kolumbijczyk. Po drugiej partii myślałem, że jednak coś się w jego grze załamało i łatwo ostatnią odsłonę wygra Mannarino. Szkoda, ale dobrze, że chociaż 1 typ na plus. Strata mała jak po 3 meczach i 2 nietrafionych.
 
M 0

midnight_89

Użytkownik
F. Lopez - B. Tomic⛔⛔⛔
1.83 Willam hill
Z dzisiejszych spotkań w Paryżu moją uwage przyciągneło spotkanie Hiszpana z Australijczykiem. Tomic przeszedł kwalifikacje w ktorych pokonał Ivo Karlovicia (2-0) i Pablo Carreno Busta (2-1), wydaje mi się że w przeciwieństwie do ostatnich turniejów, w których Tomic brał udział, teraz jest zdeterminowany żeby osiągnąć dobry wynik po za tym jego tenis wygląda bardzo dobrze jeśli spojrzymy na ostatnie dwa spotkania. Lopez ma dobry serwis ale ostatnio nie gra najlepiej, dlatego gram tu na Australijczyka.
Pozdrawiam.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Napisałem tego posta, ponieważ nie wszyscy może wiedzą, że warto zwrócić uwagę punkty w rankingu oraz że jest to ostatni turniej w tym roku, oprócz WTF ATP 2013. Tam jednak zagra pierwsza ósemka. I o to się rozchodzi w tym poście.
Ranking/Nazwisko/Kraj/Liczba punktów w rankingu/Etap odpadnięcia w Paryżu 2012/Punkty zdobyte w Paryżu
1 Nadal, Rafael (ESP) 11,680 - 0
2 Djokovic, Novak (SRB) 9,610 R32 10
3 Murray, Andy (ESP) 5,790 R16 90 Kontuzja, wycofanie się z zawodów F8.
4 Ferrer, David (GBR) 5,200 W 1000
5 Del Potro, Juan Martin (ARG) 5,365 R16 90
6 Berdych, Tomas (SUI) 3,800 Q 180
7 Federer, Roger (CZE) 3,445 - 0
8 Wawrinka, Stanislas (SUI) 3,150 R16 90
9 Gasquet, Richard (FRA) 3,120 R32 10
--------------------------------------------------------------------------------------------------
10 Tsonga, Jo-Wilfried (FRA) 3,055 Q 180
11 Raonic, Milos (CAN) 2,770 R16 90
12 Haas, Tommy (GER) 2,425 - 0
13 Almagro, Nicolas (ESP) 2,200 R16 90
14 Youzhny, Mikhail (RUS) 2,135 - 0
Pewni udziału w ATP World Tour Finals 2013! Pierwsza 6 jest poza zasięgiem reszty.
3120 Minimum tyle punktów muszą uzyskać zawodnicy z miejsc 10-14, aby myśleć o ewentualnym awansie do F8.
Wszyscy wymienieni poniżej zawodnicy wystartują w Paryżu (na dzień dzisiejszy nie ma żadnych informacji o wycofaniu się któregoś z zawodników). Jednocześnie pierwsza szesnastka pierwszej rundy (R48) nie gra, są automatycznie rozstawieni w R32 i mają automatycznie 45 punktów do rankingu.
Punktacja za wygranie w odpowiedniej rundzie:
1000 pkt - W - Zwycięzca
600 pkt - F - Finał
360 pkt - S - 1/2 - Półfinał
180 pkt - Q - 1/4 - Ćwierćfinał
90 pkt - R16 - Trzecia runda
45 pkt - R32 - Druga runda
10 pkt - R48 - Pierwsza runda
Punkty poszczególnych zawodników po odpowiednich faza turnieju:
7 Federer, Roger (CZE) 3445 - 0
3445+45=3490 liczba punktów po odpadnięciu w R32 (druga runda)
3445+90=3535 liczba punktów po odpadnięciu w R16 (trzecia runda)
3445+180=3625 liczba punktów po odpadnięciu w ćwierćfinale
3445+360=3805 liczba punktów po odpadnięciu w półfinale
3445+600=4045 liczba punktów po przegraniu finału
3445+1000=4445 maksymalna liczba punktów po turnieju w Paryżu (wygrana w turnieju)
8 Wawrinka, Stanislas (SUI) 3,150 R16 90
3150+45=3195 liczba punktów po odpadnięciu w R32 (druga runda)
3150+90=3240 liczba punktów po odpadnięciu w R16 (trzecia runda)
3150+180=3240 liczba punktów po odpadnięciu w ćwierćfinale
3150+360=3510 liczba punktów po odpadnięciu w półfinale
3150+600=3750 liczba punktów po przegraniu finału
3150+1000=4150 maksymalna liczba punktów po turnieju w Paryżu (wygrana w turnieju)
9 Gasquet, Richard (FRA) 3,120 R32 10
3120+45=3165 liczba punktów po odpadnięciu w R32 (druga runda)
3120+90=3210 liczba punktów po odpadnięciu w R16 (trzecia runda)
3120+180=3300 liczba punktów po odpadnięciu w ćwierćfinale
3120+360=3480 liczba punktów po odpadnięciu w półfinale
3120+600=3720 liczba punktów po przegraniu finału
3120+1000=4120 maksymalna liczba punktów po turnieju w Paryżu (wygrana w turnieju)
10 Tsonga, Jo-Wilfried (FRA) 3,055 Q 180
3055+45=3100 liczb punktów po odpadnięciu w R32 (druga runda)
3055+90=3045 liczba punktów po odpadnięciu w R16 (trzecia runda)
3055+180=3235 liczba punktów po odpadnięciu w ćwierćfinale
3055+360=3415 liczba punktów po odpadnięciu w półfinale
3055+600=3655 liczba punktów po przegraniu finału
3055+1000=4055 maksymalna liczba punktów po turnieju w Paryżu (wygrana w turnieju)
11 Raonic, Milos (CAN) 2,770 R16 90
2770+45=2815 liczba punktów po odpadnięciu w R32 (druga runda)
2770+90=2860 liczba punktów po odpadnięciu w R16 (trzecia runda)
2770+180=2950 liczba punktów po odpadnięciu w ćwierćfinale
2770+360=3130 liczba punktów po odpadnięciu w półfinale
2770+600=3370 liczba punktów po przegraniu finału
2770+1000=3770 maksymalna liczba punktów po turnieju w Paryżu (wygrana w turnieju)
12 Haas, Tommy (GER) 2,425 - 0
2425+45=2470 liczba punktów po odpadnięciu w R32 (druga runda)
2425+90=2515 liczba punktów po odpadnięciu w R16 (trzecia runda)
2425+180=2605 liczba punktów po odpadnięciu w ćwierćfinale
2425+360=2785 liczba punktów po odpadnięciu w półfinale
2425+600=3025 liczba punktów po przegraniu finału
2425+1000=3425 maksymalna liczba punktów po turnieju w Paryżu (wygrana w turnieju)
13 Almagro, Nicolas (ESP) 2,200 R16 90
2200+45=2245 liczba punktów po odpadnięciu w R32 (druga runda)
2200+90=2290 liczba punktów po odpadnięciu w R16 (trzecia runda)
2200+180=2380 liczba punktów po odpadnięciu w ćwierćfinale
2200+360=2560 liczba punktów po odpadnięciu w półfinale
2200+600=2800 liczba punktów po przegraniu finału
2200+1000=3200 maksymalna liczba punktów po turnieju w Paryżu (wygrana w turnieju)
14 Youzhny, Mikhail (ESP) 2,135 - 0
2135+45=2180 liczba punktów po odpadnięciu w R32 (druga runda)
2135+90=2225 liczba punktów po odpadnięciu w R16 (trzecia runda)
2135+180=2315 liczba punktów po odpadnięciu w ćwierćfinale
2135+360=2495 liczba punktów po odpadnięciu w półfinale
2135+600=2735 liczba punktów po przegraniu finału
2135+1000=3135 maksymalna liczba punktów po turnieju w Paryżu (wygrana w turnieju)
Może się przydać w ewentualnych rozrachunkach kto na co ma szanse, kto nie musi już grać, kto chce odpocząć itp. ;)
*Jeżeli ktoś zauważy błąd, piszta to poprawie. Za ewentualne błędy, sorry ;)
9 miejsce również daje awans.
Dziękuję za przypomnienie. ???? Przecież Andy się wycofał z powodu kontuzji i nie zagra w ATP WTF 2013, dlatego 9 miejsce w rankingu również daje awans:!: Więcej szans zyskał Raonic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Kei Nishikori - Julien Benneteau⛔⛔ @1,88 Pinnacle Benn dał popis :/
Trochę zaspałem bo na początku można było złapać kursy &gt;2,2 ale buku zorientowali się, że popełnili błąd uznając za faworyta Japończyka. Kei jest w drugiej części sezonu bez formy, pograł coś tam w siebie w Azji ale w Europie już sobie nie radzi. W Basel przegrał gładko z Dodigiem 6:1, 6:2. Francuz jak pisałem przy okazji spotkanie z Ferrerem posiada bardzo dobry styl pod ihard, mocny serwis i crossowy bh i tu osiąga najlepsze wyniki. W Paryżu zwykle spokojnie przechodzi pierwszą rundę. Przegrana z Ferrerem w tym wypadku ujmy mu nie przynosi. Hiszpan zagrał wtedy świetne spotkanie i Benn był bezradny (chociaż nie grał najgorzej).
Lepsza forma, ihard, gra u siebie to powinno się przełożyć na zwycięstwo Francuza z Nishikorim.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
A dlaczego nie 1000 jeśli wygra ?
W zeszłym roku Jo doszedł do 1/4, dostał za to 180 pkt. W tym roku aby punkty w rankingu mu nie zmalały, musi również dojść do 1/4. W rankingu w tenisie punkty liczą się z ostatnich 52 tygodni. Tak więc z zeszłego roku mu się odejmą (-180), a jeżeli w tym roku wygra to dostanie 1000.
-180+1000=820
Dziwnie to trochę napisałem, ale tu wyjaśniłem co miałem na myśli.
Punkty do rankingu brałem z wczoraj, dlatego tak liczyłem. Teraz poprawiłem na dzisiejsze, zaktualizowane punkty, bo lekko się zmieniło przy 3 zawodnikach.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Lukas Rosol(+1,5s) - Jeremy Chardy 1 @ 1,72✅
ComeOn

Troszkę mnie zdziwiły te kursy, no ale w sumie lepiej dla mnie. Bukmacherzy bardzo faworyzują Chardy&#39;ego, pewnie po zwycięstwie nad Isnerem + to, że gra u siebie, natomiast z takim serwisem jakim posiada Czech to set może okazać się naprawdę niewielkim wyczynem. Obaj raczej lubią grę w hali, hala Bercy ma specyficzny klimat, na pewno Francuzowi będzie się grało lepiej. W ubiegłym roku Rosol nie grał w Paryżu, natomiast Chardy dotarł do drugiej rundy, więc nie był to zbyt specjalny występ Francuza, a dziś może się to zakończyć jeszcze wcześniej. W Wiedniu bez wysiłky Czech dotarł do półfinału, pokonał tam Huta Galunga, Basica czy Bemelmansa, uległ dopiero Haasowi, urywając przy tym seta, więc turniej całkiem udany, zwłaszcza, że Rosol nie znajduje się obecnie w wysokiej formie. Podsumowując serwis Czecha powinien wystarczy na ugranie seta, Chardy może jest w formie, ale nie jest bezbłędny, a po takim kursie naprawdę warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Tylko dodam że Federer potrzebuje tutaj jednego zwycięstwa i zapewni sobie awans do Londynu.
Jak to tak to:?: Już ma pewne.
Federer nie broni żadnych punktów czyli 4245=cons. Chyba nie liczyłeś punktów z Bazylei:?:

6 Federer, Roger (SUI) 4,245
10 Gasquet, Richard (FRA) 3,130

Gaskę broni 10, więc ewentualne 3130+990 &lt; 4245.

Dzisiaj jest poniedziałek, więc looknij na ranking, bo są zmiany.

Edit:
Mój błąd, Federer nie ma jeszcze pewnego miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Jak to tak to:?: Już ma pewne.
Federer nie broni żadnych punktów czyli 4245=cons. Chyba nie liczyłeś punktów z Bazylei:?:
6 Federer, Roger (SUI) 4,245
10 Gasquet, Richard (FRA) 3,130
Gaskę broni 10, więc ewentualne 3130+990 &lt; 4245.
Dzisiaj jest poniedziałek, więc looknij na ranking, bo są zmiany.
RF nie ma jeszcze pewnego udziału w Londynie. Źle kalkulujesz, bo aktualny ranking ATP nie jest tożsamy z rankingiem kwalifikantów do finału ATPWT.
Więc cała kolorowa analiza jest kawałem świetnej roboty, ale niestety jest nieprawdziwa - bo stworzona przy błędnych założeniach...
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Zuchman nie chce sie wtracac ale zly ranking przedstawiles poniewaz jest to Singles rankings a nie Emirates ATP Race To London w ktorym punkty wygladaja inaczej ???? patrz nizej)
1 Nadal, Rafael (ESP) 11,670 0 18
2 Djokovic, Novak (SRB) 9,610 0 16
3 Murray, Andy (GBR) 5,790 0 18
4 Ferrer, David (ESP) 5,200 0 23
5 Del Potro, Juan Martin (ARG) 4,875 0 19
6 Berdych, Tomas (CZE) 3,800 0 22
7 Federer, Roger (SUI) 3,445 1 17
8 Wawrinka, Stanislas (SUI) 3,150 -1 23
9 Gasquet, Richard (FRA) 3,120 0 23
10 Tsonga, Jo-Wilfried (FRA) 3,055 0 20
11 Raonic, Milos (CAN) 2,770 0 23
12 Haas, Tommy (GER) 2,425 0 25
13 Almagro, Nicolas (ESP) 2,200 0 23
14 Youzhny, Mikhail (RUS) 2,135 5 25
Na podstawie tego moglbys zrobic ta analize i bedzie spoko ????
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Witam,
dzś z gruby rury bo ostatnio każde ako się pierdoli na jednym spotkaniu.
Na tapetę biorę turniej tenisowy rozgrywany w paryskiej hali.


Denis Istomin - Robin Haase 1
Od sezonu na mączce minęło już sporo czasu i właśnie ten okres był w tym roku najlepszy dla holendra. Na szybkich nawierzchniach nie radzi on sobie już tak znakomicie choć dysponuje dobrym serwisem i sporą mocą w ręku.
Po drugiej stronie mamy Uzbeka, który w Bazylei sprawił nielada problemy samemu Rogerowi Federerowi - zawodnikowi gospodarzy.
Bardzo dobry serwis, zresztą Istomin to zawodnik preferujący hard.
Spotkania rozegrane na hali w tym sezonie zarówno jeden jak i drugi mają na bilansie plusowym.
Wydaje mi się, że dziś Robin nie wygra.
Ma trudności w grze z mocno bijącymi zawodnikami.
Ostatnie porażki z Melzerem, Gulbisem, Sijslingiem czy Vackiem Pospisilem
podpowiadają, że typ ma prawo bytu.

Lukas Rosol - Jeremy Chardy - 2
Rosół nie jest normalnym człowiekiem bo jeśliby takim był to w tym momencie znajdowałby się w top 20 ATP TOUR. Niestety rzeczywistość bywa brutalna i czasami umiejętności przegrywają z głową. Tak właśnie jest w tym przypadku - niestety.
Bilans 1-0 dla Chardego.
Rosół w tym roku w hali pokonał Berankisa i Kubota... przegrał z Lu, Przysiężnym czyZeballosem.
Chardy sezon halowy zaczął od
Marton Fucsovics HUN (q) -J. Chardy (7) 6-3 7-6 17 Sep 13Moselle Open - Metz

następnie przyszły dobre zawody z Gulbisem - mecz przegrany po wyrównanej walce w 3 setach.
W Valencii pokonał odpowiednio F.Mayera oraz Isnera, w następnej rundzie musiał uznać wyższość Tursunova. Nie mniej jednak powraca on do swojej normalnej dyspozycji i powinien sobie dziś poradzić z nieregularnym zawodnikiem z Czech. Jeśli serwis nie będzie zawodził widzę tu
2-0 dla Chardego

Sijsling - Cilic 1
Co do samego spotkania i kursów to poleciały one grubo w dół. Przed meczem lekkim faworytem Cilic. Obecnie znajdziecie kursy niższe na Sijslinga.
Co do samego holendra to bardzo podoba mi się jego styl odbijania. Gra przyjemnie dla oka. Z serwisem na naprawdę wysokim poziomie co pozwala mu ustawiać swoje akcję.
Return też nie odstaje jednakże brakuje regularności co odróżnia czołowych zawodników od tych średnich. Hala to dobry klimat dla Igora.
Po drugiej stronie kortu Marin Cilić. Gość wraca po koksie wg. mnie kara nie powinna być w żadnym wypadku skrócona - no ale ja tutaj nie jestem od przyznawania kar. Troicki jakoś takiego bonusu nie dostał, a jak większość wie sprawa jest co najmniej śmierdząca.
Wracając do Marina to ciężko powiedzieć co pokaże po tak długiej przerwie. Nie grał od trawników. Myślę, że to dziś zaprocentuje i wyjdzie brak ogrania u chorwata dlatego w tym spotkaniu pokuszę się o pogranie na Sijslinga.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Sijsling I. - Cilic M. @2,30 MarathonBet ✅ Bardzo ładny prezent. ????
Ja tutaj liczę na powracającego Chorwata, pierwszą rakietę swojego kraju. Cilić co prawda nie wypadł poza pierwszą pięćdziesiątkę, ale i tak nie jest to pozycja na miarę jego talentu, a w tysięczniku szybko to może się zmienić. Holender jest tu faworyzowany tylko przez dłuższą przerwę swojego przeciwnika, bo przecież nagle nie zrobił się z niego taki tenisista, który będzie bił kolesi z czołówki (a Cilić już w dziesiątce bywał). Wiadomo, że niewiadomą jest forma Marina, ale ja się zdecyduję.
Lopez F. - Tomic B. @2,00 Marathonbet ⛔ momentami mecz genialny, a momentami żenujący
To jest naturalne środowisko dla agresywnie grającego Tomica, który przebijał się tu z kwalifikacji i odprawił Karlovicia wraz z obiecującym Hiszpanem Carreno-Bustą. Feliciano Lopez ostatnimi czasy nie osiąga jakichś nadzwyczajnych wyników, poza podaniem jakichś większych atutów tutaj jego nie widzę. Jeśli Australijczyk utrzyma poziom z dwóch poprzednich meczów, to o wynik jestem raczej spokojny, bo w wymianie powinien trzymać inicjatywę właśnie Bernard.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
berdshit 3,4K

berdshit

Użytkownik
Istomin- Haase 2,10 bet365
Moim zdaniem kursy powinny byc ustawione odwrotnie. Holender jest zawodnikiem bardzo regularnym, dobra gra z głębi kortu, dobry serwis, oraz forma tez raczej dobra na co wskazuje final na hali w Wiedniu i dobra rywalizacja z Tommy Haasem w finale. Istomin to zawodnik bazujący głównie na swoim serwisie, który jest bardzo wazny na hali. Jednakże serwis Holendra wcale nie ustepuje serwisowi Istomina, takze nie powinien on robic az takiej różnicy w meczu. Forma Istomina?? No cóż, nie najlepsza, niby ugrany set z Federerem, ale co to znaczy w tym roku?? Polecam Holendra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom