>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Paryż 28.10.2013 - 03.11.2013

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Ok już wiem skąd te niedomówienia itp.
Punkty do rankingu brałem dobre (wczoraj) i odejmowałem prawidłowo. Dzisiaj został aktualizowany ranking i to pierwsze moje odejmowanie jest niepotrzebne (zmieniłem na &#39;w wypadku wycofania się któregoś z zawodników&#39;).
Podstawowe ALE:!: mojego błędu. Do rankingu bierze się punkty z:
4 Grand Slam
8 ATP World Tour Masters 1000
6 Best Other
W tym pozostałych turniejach właśnie nastąpiły zmiany. Stąd moja pomyłka przy trzech zawodnikach. Teraz powinno być już dobrze.
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Igor Sijsling - Marin Cilic✅✅
Typ 2
Kurs 2.25
Pinnacle

Stawiam tutaj na Cilicia. To ogromny walczak, potrafi wyciagnac mecz z niczego. Dodatkowo, swietnie czuje sie na hali i na tej naiwerzchni na turnieju zazwyczaj osiaga naprawde dobre wyniki. Warto zaznaczyc, ze mial dluga przerwe w grze wiec mial naprawde sporo czasu na treningi i dobre przeszkolenie przed turniejem. Sijslin to dobry zawodnik, agresywny na korcie, z silnym serwisem - na hali to nielatwy przeciwnik, co nie zmienia faktu, ze moim zdaniem i tak slabszy od Cilicia, ktory dodatkowo goruje nad nim doswiadczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ernest Gulbis - Fernando Verdasco over 22,5g @ 2,00✅
Unibet

W tym meczu faworytem jest Gulbis, który ostatnio jest w wysokiej formie, ale Verdasco jest takim zawodnikiem, który zawsze jest groźny i Łotysz nie będzie miał łatwego meczu. Ponadto wiemy dobrze, że Gulbis jest chimerycznym tenisistą i nie zawsze się przykłada na 100% do swoich meczów. Wcześniej zostały wspomniane osiągnięcia Łotysza i Hiszpana, wystarczy wejść chociażby na livesports...Dasco potrafi grać widowisko i efektownie, na hali jest to bardzo przydatne, nawet jeśli nie jest w formie już nie raz zachwycał takimi zagraniami, że czołówka nie mogła przebić piłki na drugą stronę. Leworęczny forehand ma to do siebie, że jest trudny do odebrania, to samo serwis, zapowiada się ciekawy mecz i moim zdaniem over wskazany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Marin Cilic ( 2.25 ) ✅

Philipp Kohlschreiber - Andreas Seppi✅✅
Typ 1
Kurs 1.81
Pinnacle

Kohli wydaje mi sie byc w nieco lepszej formie ostatnio. Wydaje sie, ze Seppi troche odpuszcza pod koniec tego sezonu, a przynajmniej nie przyklada sie w 100% Niemiec tymczasem ostatni turniej bardzo fajnie, ladny mecz z Haasem, ladnie rozegral to spotkanie, pozniej odpadl dopiero z Youzhnym, ale Youzhny to caly turniej pogromil. Wydaje mi sie, ze jesli Kohli zagra tak jak ostatnio, to nie bedzie problemow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Paryż
???? Paire B. - Herbert P.
Herbert P. ::: 4,85 ::: Pinnacle ::: 1/10
Herbert P. -1,5 seta ::: 7,88 ::: Pinnacle ::: 0,5/10
Jak na razie w Paryżu wygrywają same &quot;dogi&quot;. Więc idę za ciosem, gram analogicznie na spadki w większości bukmacherów jak rok temu. Kursy podobne, a o niespodziankę rok temu nie było trudno.

Wynik: 2:6 2:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
paull 145

paull

Użytkownik
Dimitrov - Llodra typ 1 ✅
kurs: 1,45
buk: expekt

Być może kunktatorski i zachowawczy typ ale spośród wszystkich jutrzejszych najbardziej pewny. Dimitrov wygrana w Sztokholmie, ćwierćfinał w Bazylei a tak naprawdę nie było tak wielkiej przepaści między nim a Federerem. Jeżeli chodzi o Francuza, to oglądałem jego mecz z Mathieu. Nie czarował, chodził w większości sytuacji do siatki, w pewnym momencie wezwał pomoc lekarza alarmując go o bólu w lewym przed ramieniu. Tak wiem, wygrał z Gasquetem ale Ci co oglądali finał Ryśka w Moskwie, widzieli że to nie on wygrał a Kukuskin przegrał na własne życzenie dogorywającego Gasqueta. To prawda, dość pokrętna argumentacja ale patrząc na historię ostatnich turniejów Llodry, to nie bardzo sobie radził z bardziej solidnymi graczami. Natomiast u Dimitrova nie zauważyłem większych oznak &quot;niechciejstwa&quot; w grze. Nie znalazłem kursu z Handicpem a szkoda, bo też bym polecał.

A tak poza tym to Witam ????
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. Marin Cilic ( 2.25 ) ✅
2. Philipp Kohlschreiber ( 1.81 ) ✅

Benoit Paire - Pierre Hugues Herbert
Typ 1
Kurs 1.25
Betway

Ot, trochę mniejszy kurs na pozytywne zakończenie wieczoru. Nie zgadzam się tutaj z AKA_SHAKAL. Nie sądzę, by Paire miał tu odpuścić; sezon miał średni, nie za bardzo chyba taki na jaki liczył, więc po prostu wypada mu tu powalczyć. Pierre nie za bardzo ma umiejętności by mu się przeciwstawić, nie zdziwię się jak mecz skończy się w dwóch setach.
 
dx2 255K

dx2

Użytkownik
Monfils-V.Pospisil 1 @1.5
Zastanawilem sie dlugo nad tym, bo Monfils gra w kratke, ale jak nie dac w Paryzu. Oczywiscie mozna powiedziec, ze w Wiedniu sie Francuz skompromitowal, ale w Szanghau Monfils gral za to swietnie. Nie mozna tak na to patrzec. Chcoby Kei Nishikori w Bazylei ugral 1 czy 2 gemy w meczu z Dodigiem, a dzis taka gra jak zaprezentowal Nsihikori w meczu z Benneteau, to posprzatal by Dodigiem kort. Niestety gradacja turniejow, tanking jest byl i bedzie nawet wsrod czolowki. Juz byl tutaj Monfils finalista swego czasu, ogrywal Federera. Rok temu mu Monfils nie wystartowal, 2 lata temu przegral swoj pierwszy mecz. Za duzo tego. Tym razem wydaje mi sie, ze Monfils zagra jak za tych lepszych czasow w Paryzu. Pospisil bedzie serwowac, starac sie dotrzymac kroku, ale wygra mi tu Monfils.
Llodra-Dimitrov 1 @2.7
Tutaj juz napisalem. Jest to wg mnie underdog jak najbardziej do ataku. Wiele swietnych wystepow Llodry w poprzednich edycjach, gra tutaj z reguly swietnie Francuz, zona i syn zawsze na trybunach. All to play for dla Llodry w tym meczu i w tym turnieju.
Tylko dlaczego takie kijowe godziny dobrali ? Zupelnie nie pod Francuzow. Mecze okolo 11 i 12.30, czyli nici z ogladania.
 
berdshit 3,4K

berdshit

Użytkownik
Przysiezny- Nieminen 1,4 bet365
Stawiam na Fina, który zna sie na grze na hali jak mało kto, ostatnio oglądałem jego mecz z Youzhnym i jestem pewny jego formy i umiejetnosci, gdyby nie szczescie i opanowanie ze strony Youzhnego moglibysmy zobaczyc w finale w Walencji własnie Jarrko Nieminena. Krótko mowiac Michał pomimo bardzo dobrej formy i w ogóle sezonu jest zawodnikiem na ta chwile gorszym od Fina i chyba nigdy nie przeskoczy jego poziomu.
Llodra- Dimitrov 2,75 bet365
Tu zakład na Llodre, dobry serwis i swietna gra przy siatce, a gra z konca kortu tez bez zarzutów, kontra moim zdaniem przereklamowany Dimitrov, który tylko dzieki rscharapovej jest stawiany przez ludzi obok Janowicza, Gulbisa i Paire&#39;a. Niby wygrał ostatnio turnej, ale według mnie bez rewelacji, pokonanie Ferrera w finale tez nie robi na mnie wrażenia z uwagi na nie najlepsza dyspozycje Davida w ostatnich tygodniach (mam na mysli przegrane z przecietniakami na hardzie).
 
M 0

micklbn

Użytkownik
Nie stawiać Paire za żadne pieniądze takie jest moje zdanie;] ten człowiek nie ma głowy, jak mu się chce to gra jak nie to olewa;]wiem że usuną ten post więc dodaje swój typ na jutro. Zresztą nie znoszę takich gracyz jak on którzy się bardzo łatwo poddają mimo że sa faworytem i mogliby wygrac, dodatkowo gra we Francji a odstawia szopki takich zawodników powinno się tępić;]
Mahut - Dolgopolov 1 1.83 bet365
Wydaje mi się to dosć pewny typ, Mahut może najlepiej czuje się na trawie, ale to bardzo solidny tenisista i dziwi mnie to że nigdy nie był w ścisłej czołówce. Dobry serwis, nawet bardzo dobry, dobra gra przy siatce ale w wymianach też nie odstaje. Francuz więc publicznosc bedzie za nim. dolgopolov to trochę taki Paire jak mu się chce to gra,a le ostatnio raczej słabe wyniki w przeciwieństwie do Mahut, moze i nie grał z czołówka ale grał z na prawdę solidnymi graczami i przeważnie wygrywał 2.0. Jak dla mnie 8/10 na Mahut.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Cilic - Del Potro over 21.5 gema 1.83 ✅
Unibet


Cilic pokazał dzisiaj, że absolutnie nie próżnował na wymuszonych wakacjach. Dobrze trzymał serwis od początku spotkania, jednak zdarzyła się chwila dekoncentracji i oddał w 6stym gemie serwisowym oraz seta z Sijslingiem, by świetnie wrócić do meczu i awansować do kolejnej rundy. No i tutaj rozpoczyna się mój plan wg. którego Del Potro powinien troszkę wyluzować w Paryżu, by przygotować się do finałowej rozgrywki w Londynie - pograłem go już dziś po kursie 8. Pokazał, że posiada już w pełni uzupełnione dokumenty, by nawiązać walkę z Nole i Rafą, a być może nawet zastąpić Federera w big4. Liczę, że w celu realizacji tego planu po kilku długich turniejach troszkę wyluzuje, tym bardziej, że we Francji nie broni zbyt wielu punktów. Nawet nie zważając na te (być może) domysły, które mogą okazać dalekie od rzeczywistości linia 21.5 gema jest spokojnie do zaatakowania. Dwóch zawodników wysokich, dobrze serwujących. Wyniki 7-5 i TB uważam w ich pojedynku za mocno prawdopodobne dlatego uderzam w over i zabezpieczę się lekko Chorwatem 2:0, bo jakoś nie przewiduję tu łatwej wygranej ze strony Delpo.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Paryż
???? Cilic M. - Del Potro J.M.
Cilic M. ::: 4,10 ::: Pinnacle ::: 3/10
Cilic M. -1,5 seta ::: 7,00 ::: Pinnacle ::: 1/10
Jak na razie w Paryżu o wiele lepiej wychodzi typowanie dogów niż faworytów i ja tutaj szukam kolejnej niespodzianki. JMDP rok temu nie wypadało mu odpaść z takim przeciętniakiem jak Falla, ale pożegnał się z turniejem w Paryżu już w drugim meczu przeciwko Llodrze który grał wyśmienicie. Argentyńczyk za tydzień jedzie do Londynu na mecze gdzie trzeba dać z siebie 200%. Wypadałoby odpocząć po zwycięskim turnieju w Szwajcarii, Tokio i finale na Mastersie w Szanghaju. Del Potro kondycyjnie nie jest jakimś &quot;asem&quot; w tourze, a czeka go bardzo trudny mecz przeciwko Cilicowi który na hali potrafi grać, chce wszystkim udowodnić swoją niewinność za &quot;bana&quot; na tenis. Jeżeli czołówka odpadnie to nie zdziwię się jak końcowym zwycięzcą będzie właśnie Chorwat. Martin pokonał już dwa razy Argentyńczyka na szybkich kortach. Del Potro zawsze się ciężko grało przeciwko Cilicowi na szybkich nawierzchniach. Przypomnijcie sobie co zrobił &quot;Pudels&quot; w Miami po finale w Indian Wells. Po takim kursie wchodzę w ciemno.
Wynik: 4:6 (3)6:7 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Michał Przysiężny(+1,5s) - Jarkko Nieminen 1 @ 1,65✅
Unibet

Tutaj Fin jest niby zdecydowanym faworytem, ale czy nie był nim także Verdasco? No był, a Hiszpan dziś pokazał, że jest bardzo trudnym rywalem do ogrania, więc brawa dla Michała i dał sygnał, że trzeba się z nim liczyć na hali. Oczywiście Fin to wymagający rywal, ale nie na tyle, by Michał nie miał z nim szans. Dobrze wiemy jak Polak gra, opiera swoją grę na serwisie, który w ostatnim czasie jest na wysokim poziomie, bardzo lubi grać w hali. W Bercy już się zaaklimatyzował, jest to specyficzna hala, a już pokonał w niej Francuza, co na pewno mu pomoże jeśli chodzi o kwestię psychiczną. Jutrzejszy rywal, także lubi grę na hali, także niezły serwis, do tego lepsza technika i lewa ręka. Jednak z tą lewą ręką już sobie Michał poradził i to znacznie lepszą podczas turnieju w Walencji. Nie patrzał bym na wyniki Nieminena jako rewelacyjne, wygrana z Fallą, ze słabym Pairem to nie są rewelacyjne wyniki. Moim zdaniem mecz będzie wyrównany jak te dotychczas między nimi, grali ze sobą 3 mecze, wszystkie mecze wygrał Fin, lecz Michał w każdym z nich wygrał seta, a nawet dwa podczas Davis Cup. Kurs całkiem przyjemny do grania, a wierzę w Michałą i jego umiejętności, myślę także, że jest w stanie wygrać ten mecz.
Tursunov - Granollers-Pujol 1 @ 1,57
Unibet

Jak dla mnie w tym meczu faworyt jest tylko jeden, Tursunov całkiem nieźle gra ostatnimi czasy. Może nie pokonał nikogo nadzwyczajnego, lecz jego gra jest naprawdę solidna i na Granollersa powinno wystarczyć, który w sumie nic nie prezentuje specjalnego. Ostatnimi czasy pokonał dwa razy śmiesznego Tipsarevicia, raz bez gry. W Azji porażka z Michałem i Novakiem, w Walencji dostał 0-2 od Fogniniego, który na hali - no nie oszukujmy się - światową czołówką nie jest. Nie ma punktu zaczepnego, do tego by Hiszpan wygrał mecz. Rosjanin zdecydowanym faworytem i przyjemny kurs na niego można spokojnie brać ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Paryż
???? Anderson K. - Youzhny M.
Anderson K. ::: 2,66 ::: Pinnacle ::: 3/10
Anderson K. (-1,5 seta) ::: 4,65 ::: Pinnacle ::: 1/10

Na przestrzeni 5 lat (od 2008 roku) bo dalej nawet nie chce mi się sprawdzać Rosjanin nie przeszedł tutaj nawet 1 rundy. Po dość dobro-przeciętnych wynikach na turniejach w hali przed Paryżem Rosjanin nigdy tutaj nic nie ugrał. Youzhny fajnie zakończył sezon triumfem w Valencii i teraz pora udać się na wakacje. Jakby było tak jak piszesz, to nie było by takich sensacji jak np. Del Potro finał Indian Wells, a później 1 runda porażka z Tobiasem Kamke. Anderson nie raz potrafi zaskoczyć dobrą grą, a na hali czuje się dobrze ze swoim serwisem. O spadkach które mówią nam &quot;wszystko&quot; już nie wspomnę, dość często to się sprawdza po dobrych kursach.

Wynik: 4:6 7:6(0) 2:1 ✅
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#155#
Kevin Anderson - Mikhail Youzhny
Kurs: 1.44​

Być może to kolejny błąd w stawianiu na faworyta, ale to się dopiero jutro okaże. Youzhny (podobnie jak dzisiaj Gulbis) jest według mnie zdecydowanym faworytem. Jak skończył Łotysz chyba większość wie, tylko, że mierzył się z Verdasco, który w wymianach gra dobrze. Andersona to gracz pokroju Isnera czy Raonica, ale przy gorszym serwisie. Jeżeli nie ma pierwszego podania jest skazany na porażkę. Na hali nie gra tak dobrze, jak można by było przypuszczać zwłaszcza, że serwis to jego kluczowy element w grze. Rosjanin powinien łatwo 2:0 wygrać tą rywalizację, ale ostatni turniej rządzi się swoimi prawami. Niekiedy to faworyci lubią sobie odpuścić i wybrać się już na zasłużone wakacje.
W przypadku Youzhny&#39;ego nie wiem czego się spodziewać. W Valencii wygrał turniej, a pokonał po drodze solidnych graczy. W samym finale wygrał z Ferrerem, więc czym pochwalić się ma. Anderson? Od turnieju w Waszyngtonie praktycznie na arenie ATP nie istnieje. Przegrywa ze średniakami, wygrał zaledwie 2 mecze na 10 ostatnich. To wszystko mówi samo za siebie. Wszystko w tym spotkaniu będzie zależeć od nastawienia Mikhaila. Jeżeli będzie chciał jeszcze trochę pograć spokojnie i łatwo powinien odprawić reprezentanta RPA do domu.
Rok temu Kevin dotarł tutaj do III rundy, Rosjanin nie popisał się i już w I rundzie przegrał z Granollersem. Mam nadzieję, że tym razem powalczy. Może to jest i przestroga dla mnie na kolejny raz, żeby się tak nie czepiać typu. Uprzedzam tylko, że Youzhny od 2008 roku nie przebrnął tutaj pierwszej rundy. Oby tym razem było inaczej i zachciało mu się grać, tym bardziej, że może powalczyć o jeszcze lepszą lokatę w rankingu.

@UP
Nie opieraj swoich analiz kilkukrotnie na tych samych argumentach ???? Nie wiem do którego typu to podawałeś, ale już gdzieś czytałem o del Potro oraz Kamke ;) Do typu nic nie mam, każdy stawia jak chce. No offence.

#156#
Dmitry Tursunov - Marcel Granollers ⛔
Kurs: 1.50​

Kolejny Rosjanin pod lupę. Tursunov wdarł się przebojem do czołowej trzydziestki rankingu ATP i pokazał się w tym sezonie z bardzo dobrej strony. Mimo, że nie wygrał żadnego turnieju zagrał kilka naprawdę solidnych turniejów i jak najbardziej może zaliczyć ten rok do bardzo udanych. Granollers jak ma to w zwyczaju nie wyróżnia się, jest przyzwoitym graczem i siedzi w TOP50 od kilku sezonów. Hiszpan potrafi zagrać dobry mecz, ale także fatalny. Pokazał nam to już nie raz, więc czego dokładnie się po nim spodziewać nie wiadomo.
Dmitry w Valencii świetny występ, półfinał turnieju i dopiero Youzhny znalazł na niego sposób (półfinał). Wcześniej słabsze występy w Tokio i Szanghaju, przeciętnie w Kuala Lumpur. Marcel tak jak wspomniałem, nic szczególnego. II runda w Valencii i Szanghaju oraz I w Tokio. Na US Open dotarł niby do IV fazy ale tylko dzięki bardzo łatwej drabince. Styl graczy znacząco się od siebie różni. Turusnov gra agresywniej, serwuje na przyzwoitym poziomie, ma dobry forehand. Granollers natomiast woli grać w defensywie, przebija nieustannie piłeczkę. Gdyby znaleźć jego odpowiednik to skłaniałbym się w stronę Simona, tylko oczywiście, żeby nikt mnie źle nie zrozumiał, Francuz jest tą &quot;lepszą wersją&quot;.
Aby mieć przegląd na kończące turnieje wystarczy sprawdzić historię gier Hiszpana. Tak jak wspomniałem Tursunov dopiero w tym roku się wybił i nie ma chyba większego znaczenia patrzyć w jego przeszłość. Marcel w Paryżu z różnym skutkiem, ale zazwyczaj kończył na I lub II rundzie. Moim zdaniem w tym roku nie będzie inaczej i już niedługo będzie mógł się pakować na wakacje. Gdybym miał stawiać na wynik, 2:1 dla Rosjanina.


#157#
Edouard Roger-Vasselin - Ivan Dodig Over 22.5 gema ✅
Kurs: 1.82​

Tak jak i na dzisiejsze spotkania, tak i na jutrzejsze przewiduję over w meczu. Dodig i Roger-Vasselin całkiem dobrze poczynają sobie na tej nawierzchni, więc wszystko sprzyja temu typowi. Nie tracą zbyt wielu podań, grają dosyć regularnie i dobrze serwują. Patrząc na ostatnie ich wyniki nie widzę tutaj faworyta spotkania. W Basel obaj pokazali się z dobrej strony. Pierwszy z nich odpadł z Pospisilem, lecz wcześniej ograł gładko Nishikoriego, drugi zaś pokonał Wawrinkę i stoczył bardzo wyrównany pojedynek z del Potro.
Patrząc trochę wstecz lepiej na hali prezentował się Francuz, tylko było to na niższym szczeblu rozgrywek. W Moskwie ograł Vesely&#39;a i Stakhovsky&#39;ego, w Tokio ograł Selę oraz Tursunova (tutaj na pewno duży plus). Dodig w Sztokholmie jak i Szanghaju zagrał słabo, pierwsze rundy to na pewno nie to czego oczekuje. W stolicy Japonii ograł Tsongę, więc jak chce grać to potrafi (Jo-Wilfried wracał po kontuzji). Styl obu graczy skupia się na ofensywie, więc zapowiada nam się ciekawe dla oka widowisko. Mam nadzieję, że nie zobaczymy masowych UE z obu stron, bo na pewno nie sprzyja to emocją, a wtedy wygra na pewno ten który mniej ich popełni. Umiejętnościami wygrywa chyba lekko Dodig, ale nie aż tak bardzo, aby zniszczył rywala. Serwis mają na podobnym poziomie, ale w wymianach pewniejszy wydaje się Chorwat.
Początek spotkania przewidziany jest na 14:00 czasu polskiego. Patrząc na dzisiejszy dzień pewnie będzie opóźnienie około godziny, więc nie ma co się spieszyć. W ramach ciekawostek H2H 1-0 na korzyść Rogera-Vasselina, ale spotkanie rozegrane w 2007 roku na clay&#39;u. Rok temu Francuz odpadł w eliminachach, a Ivan nie był nawet na listach turnieju.

Edit: Na styku :I

#158#
Gael Monfils - Vasek Pospisil Over 22.5 gema ZWROT
Kurs: 1.72​

Kolejny bardzo wyrównany mecz. Monfils w tym sezonie kilkukrotnie zabłysnął, gdyby nie kontuzje w jego karierze myślę, że znalazłby się w TOP10 na stałe. Pospisil odkrycie tego sezonu. Świetny występ w Montrealu, a teraz tylko pokazuje, że może być rywalem nawet dla samego Federera. Ostatnie wyniki faworyzują Vaska i myślę, że jest tutaj szansa na to, aby odniósł zwycięstwo. Gael potrafi przegrać mecz po własnych błędach i bez większego wkładu przeciwnika. Nie decyduję się aż na takich ruch, bo gra jednak u siebie, więc motywacji nie powinno zabraknąć, a umiejętności ma na pewno większe.
Francuz gra defensywę, ale bardzo skutecznie. Czasami jednym uderzeniem potrafi wrócić do wymiany i z obrony przejść do ataku. Nie każdy tak potrafi, a myślę, że właśnie w tego typu zagraniach jest jednym z lepszych w całym tourze. Pospisil opiera grę o pierwsze podanie, jeżeli ma dzień potrafi wygrywać z lepszymi od siebie, walczyć z czołówką rankingu. Przy gorszym serwisie tak różowo już nie jest, ale nawiązać walkę potrafi. Moim zdaniem zaobserwujemy w tym pojedynku trzy sety, co spokojnie powinno pokryć zadaną linię przez bukmacherów.
Aby nie być gołosłownym, co do formy graczy. Valencia, Wiedeń, Tokio to tylko pierwsze rundy u Monfilsa, zagrał bardzo dobrze w Szanghaju, gdzie wygrał z Federerem i właśnie Pospisilem (7:5 7:6). Kanadyjczyk natomiast dobrze zagrał w ostatnim turnieju, w Basel. Wygrał z Dodigiem, Karlovicem i grał jak równy z równym przeciwko Rogerowi. W stolicy Austrii pokonał Hewitta, w Szanghaju wyeliminował Gasqueta. Jak na tak młodego gracza ma już kilka ważnych nazwisk na swoim koncie. Zobaczymy, czy jutro podoła Gaelowi.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Tsonga - Kei Nishikori @1,48⛔⛔Pinnacle 2 match balls niewykorzystane przez Tsonge :/
Tsonga ograł go 2 tyg. temu w Azji w tym drugi set 6:0 więc tutaj tym bardziej pokona słabego Japończyka. Kei nosi jakiś stabilizator na kostce i dzisiaj z Bennem nie grał nic specjalnego to Francuz zagrał padakę. Tsonga walczy o awans do Londynu i musi jutro wygrać. Kurs całkiem przyjemny.
Novak - P.H. Herbert @20⛔⛔ Pinnacle Brawo za walkę dla młodego francuza, 2 set balls w pierwszym secie ????
Po tym co zobaczyłem dzisiaj w Paryżu jutro już mnie nic nie zdziwi. Prawie wszytkie dogi (oczywiście według buków) wygrali swoje mecze! A dodając do tego zeszłoroczny mecz Djoka gdzie prowadził 6:0, 2:0 (kurs ponad 100! na live) z Amerykaninem to jutro porażka z gospodarzem mnie zbytnio nie zdziwi. Ale stawka rekreacyjna gdyż rok temu Djok odpadł w 3 dniu turnieju a jutro jest 2dzień. Novakovi najbardziej jednak zależy na Londynie i musi być tam świeży i wypoczęty gdyż tak na prawdę głównym jego rywalem w mistrzostwach będzie Nadal.
A i jeszcze mecz z Paire był ewidentnie ustawiony (albo odpuszczony przez Paire), nie dało się tego oglądać jakie UE walił z prostych piłek.
Oczywiście do tego Martin Cilic @4,1 Pinnacle opisany przez Shakala i mój wcześniejszy typ:
http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-paryz-28-10-2013-03-11-2013-a-98197-2.html#post3976970✅✅
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Michał Przysiężny(+1,5s) - Jarkko Nieminen 1 @ 1,65
Unibet


Tutaj Fin jest niby zdecydowanym faworytem, ale czy nie był nim także Verdasco? No był, a Hiszpan dziś pokazał, że jest bardzo trudnym rywalem do ogrania, więc brawa dla Michała i dał sygnał, że trzeba się z nim liczyć na hali. Oczywiście Fin to wymagający rywal, ale nie na tyle, by Michał nie miał z nim szans. Dobrze wiemy jak Polak gra, opiera swoją grę na serwisie, który w ostatnim czasie jest na wysokim poziomie, bardzo lubi grać w hali. W Bercy już się zaaklimatyzował, jest to specyficzna hala, a już pokonał w niej Francuza, co na pewno mu pomoże jeśli chodzi o kwestię psychiczną. Jutrzejszy rywal, także lubi grę na hali, także niezły serwis, do tego lepsza technika i lewa ręka. Jednak z tą lewą ręką już sobie Michał poradził i to znacznie lepszą podczas turnieju w Walencji. Nie patrzał bym na wyniki Nieminena jako rewelacyjne, wygrana z Fallą, ze słabym Pairem to nie są rewelacyjne wyniki. Moim zdaniem mecz będzie wyrównany jak te dotychczas między nimi, grali ze sobą 3 mecze, wszystkie mecze wygrał Fin, lecz Michał w każdym z nich wygrał seta, a nawet dwa podczas Davis Cup. Kurs całkiem przyjemny do grania, a wierzę w Michałą i jego umiejętności, myślę także, że jest w stanie wygrać ten mecz.
Seta może wywalczyć, ale biorąc pod uwagę to, że męczył się z Hanescu, który asem na hali nie jest to raczej stawiałbym na fina, który na hali czuje się świetnie. Nie lekceważyłbym też jego ostatnich wyników, bo jednak postawił się Jużnemu bardziej niż Ferrer (urwał mu seta).
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Paryż
???? Herbert P. - Djokovic N.
Herbert P. ::: 21,00 ::: Bet365 ::: 3/10
Warto postawić chociaż te 25 zł by mieć 525 zł, co na pewno ucieszy oko. Djokovic to co zrobił w tamtym sezonie z Querreyem na forum międzynarodowym betfair odbiło się niezłym echem jak i cały turniej w Paryżu z udziałem naszego Jerzego Janowicza. Serb prowadził 6:0 2:0 i ostatecznie przegrał mecz. Po takim kursie wchodzę w młodego Francuza, gdzie cała Francja będzie wieczorem oglądała główny mecz dnia i mu mocno kibicowała. Francuz pokonał już Paire 6:2 6:2 i przeszedł kwalifikacje.
Djokovic już dawno nie miał wpadki, a tutaj ze wszystkich względów najlepiej mu wypada odpaść i przygotować się dobrze do Londynu. Ze strony Djokovica patrząc na drabinkę to miały spotkania w meczach z samą tenisową czołówką, chyba będzie wolał nie ryzykować, patrząc na formę Nadala i jego przygotowania do tego turnieju na internetowych portalach.
Wynik: (3)6:7 3:6 ⛔

???? Llodra M. - Dimitrov G.
Llodra M. ::: 2,50 ::: Pinnacle ::: 3/10
Super analiza użytkownika dx2 z pierwszej strony LINK TUTAJ, w 100% popieram. Dimitrov czas na wakacje do Sharapovej.
Wynik: 7:6(5) 3:6 3:6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Widzę wszyscy szaleją i węszą niespodzianek. ???? Szkoda, że przez cały sezon o tym co poniektórzy zapominają...
Monroe N./Isner J. - Marray J./Sijsling I. @2,35 Marathonbet ⛔ ????
Nie wiem, dlaczego bukmacherzy po raz kolejny faworyzują Isnera, na dodatek w parze z Monroe, który jakimś wybitnym deblistą to nie jest, na dodatek najczęściej grywa z Simonem Stadlerem, z którym wygrał w tym sezonie turniej w Bastad, a poza tym nic innego szczególnego nie pokazał. O Isnerze w deblu już gdzieś pisałem, kto śledzi moje typy, będzie wiedział, co o nim sądzę. Brytyjsko/Holenderski duet tutaj moim zdaniem wypada lepiej, głównie ze względu na doświadczenie deblowe. Sam Sijsling w tym roku zaliczył 3 finały, z których jeden wygrał (Atlanta). Marray zaś błysnął u siebie w kraju w Eastbourne, robiąc finał z Colinem Flemingiem, a w Atlancie przegrał finał właśnie z Sijslingiem. ;) Ja go jednak najbardziej kojarzę z kapitalnego Wimbledonu w 2012 roku, gdzie zgarnął tytuł z Duńczykiem Nielsenem. Podsumowując, nie rozumiem faworyzowania Amerykanów i uderzam w drugą stronę, bo mają po prostu więcej z deblem wspólnego. Powodzenia! ;)
 
A 6

aguero2

Użytkownik
Jako fan Djoko musze tutaj zaznaczyc zeby nikt nie sugerowal sie porazka z Querreyem owszem Nole wygral pierwszego seta gladko , ale nie wiem czy ktos wie ze jego Ojciec znajdowal sie wtedy w szpitalu , sam Novak nie chcial sie o tym wypowiadac gdyz to jest prywatna sprawa, ale powiedzial ze nie mogl sie skoncentrowac na grze .Zycze oczywiscie powodzenia z typem , to jest sport;) , na jutro mozna ugryzc dubelek Tsonga + Gasquet @2.20 Pinnacle oboje maja o co walczyc .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom