>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour Mutua Madrilena Masters 7.05-16.05.2010

Status
Zamknięty.
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
grał swoje.... czytaj między innymi,że zaczął mu siedziec serwis bo to tez jest element jego gry! A jezeli federer tak walił w siate wszystko to powiedz mi dlaczego w trzecim secie ferrer wygral tylko 44% pilek po pierwszym swoim podaniu (ferdas 88%). Do tego ferdas trzy razy mial szanse przelamac Davida. Tylko nie mów mi,że to są suche staty.
Zgadzam się,że wszystko zależy od psychiki Ferda ,ale ta wydaje się być naprawdę w dobrej kondycji w Madrycie..
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
I już wszystko jasne. Nadal 6-4 7-6 Federer
Dla tych, którzy nie mogli obejrzeć (w końcu mamy niedzielę, wieczór) krótka relacja z tego spotkania:
Pierwszy set - wyśmienita i zacięta gra z obu stron, choć troszkę za dużo błędów. Przez cały czas byliśmy w niepewności kto zwycięży, nawet przy *5-4 Roger nie wykorzystał paru brejków. Nadal utrzymał serwis i wygrał.
Drugi set - początkowo ze strony Federera była to kontynuacja nieczystych zagrań, zmuszony był do ostrzejszej gry, ale defensywa Nadala funkcjonowała mistrzowsko i Szwajar przegrywał 3-4*. Potem jednak wrócił do gry i już do końca obaj panowie utrzymywali swoje podania nie dając szans rywalowi na przełamanie. Trzynasty set zakończył się na korzyść dla, moim zdaniem tego nieco lepszego w tym spotkaniu, niewątpliwie równiejszego, więc zwycięstwo w pełni zasłużone.
Podziękowania dla obu za świetny mecz. Forma tych dwóch geniuszy tenisowych zwiastuje świetny tegoroczny French Open, na pewno ponownie umilą nasz czas.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Skoro Fedex zagrał słabo to w swojej normalnej formie zniósłby Nadala z kortu. Tak wynika z powyższej argumentacji ;). Prawdą jest że Nadal miał w tym meczu sporo farta, obronione 2bp na koniec 1 seta i 2-4 w TB w drugim secie. Równie dobrze ten mecz mógł się skończyć odwrotnym wynikiem, szczęście zadecydowało. Ze strony Nadala świetny topspinowy FH do czego zresztą przyzwyczaił, dobre crossy, Fedex co jakis czas posyłał dropshoty do których Nadal nawet nie startował, co jak komentator podkreslal &#39; skoro Nadal nie startuje to znaczy że są nie do odebrania. Na pewno najlepszy mecz tego turnieju i mimo niektórych kiepskich zagrań z obu stron były też magiczne wymiany. Z niecierpliwością czekam na podobny finał RG.
EDIT: (do reflex) a ja nie rozumiem jak można pisac że to był słaby mecz, momentami może były UE i kiepskie zagrania ale też były momenty gdzie obaj grali wręcz genialne piłki.. mecz był świetny i mimo wygranych 51% piłek przez Fedexa przegrał 0-2, szkoda że nie było trzeciego seta..
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Albo ja ogladalem inny mecz albo nie wiem o co chodzi?! Jak mozna pisac, ze Ferdek gral slabo a jakby zagral dobrze to by zniosl Rafe z kortow? przeciez to wiekszej durnoty od dawna nie czytalem.... Nadal gral tak samo slaby tenis jak Ferdek tyle tylko, ze w kluczowych momentach chyba ciut silniejszy psychicznie byl i tyle. No moze jeszcze troche szybkosc zadecydowala. Natomiast obie strony tak czy siak mnostwo UE i niedokladnosci. Mam nadzieje, ze podobny final bedzie podczas RG ale wtedy tez wygra Nadal bo zwyczajnie Fedex w tym roku z taka energia bijaca od niego na korcie to nie wiem czego szuka.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Albo ja ogladalem inny mecz albo nie wiem o co chodzi?! Jak mozna pisac, ze Ferdek gral slabo a jakby zagral dobrze to by zniosl Rafe z kortow? przeciez to wiekszej durnoty od dawna nie czytalem.... Nadal gral tak samo slaby tenis jak Ferdek tyle tylko, ze w kluczowych momentach chyba ciut silniejszy psychicznie byl i tyle. No moze jeszcze troche szybkosc zadecydowala. Natomiast obie strony tak czy siak mnostwo UE i niedokladnosci. Mam nadzieje, ze podobny final bedzie podczas RG ale wtedy tez wygra Nadal bo zwyczajnie Fedex w tym roku z taka energia bijaca od niego na korcie to nie wiem czego szuka.
poniekąd można się zgodzić. Ja jednak nie chce tych zawodników w finale RG. Dziś oglądaliśmy marne widowisko z ogromną liczbą błędów niegodną takiego meczu. Federer oczywiście że nie jest w formie i to samo trzeba powiedzieć o Nadalu
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Albo ja ogladalem inny mecz albo nie wiem o co chodzi?! Jak mozna pisac, ze Ferdek gral slabo a jakby zagral dobrze to by zniosl Rafe z kortow? przeciez to wiekszej durnoty od dawna nie czytalem.... Nadal gral tak samo slaby tenis jak Ferdek tyle tylko, ze w kluczowych momentach chyba ciut silniejszy psychicznie byl i tyle. No moze jeszcze troche szybkosc zadecydowala. Natomiast obie strony tak czy siak mnostwo UE i niedokladnosci. Mam nadzieje, ze podobny final bedzie podczas RG ale wtedy tez wygra Nadal bo zwyczajnie Fedex w tym roku z taka energia bijaca od niego na korcie to nie wiem czego szuka.
Chyba żartujesz w tym momencie? Słaby mecz?? Co ty wygadujesz?? Mecz był genialny na bardzo wysokim poziomie. Świetne widowisko. Dawno tak dobrego meczu nie widziałem. Obaj są w dobrej formie i powinniśmy być świadkami emocjonującego RG ???? Nie rozumiem jak można wypisywać takie cos...
 
F 0

filweb

Forum VIP
Również uważam, że mecz był bardzo dobry. Był bardzo wyrównany i zacięty, finalnie jedna piłka wygrana więcej pozwoliła wygrać Hiszpanowi w 2 setach, co jest dowodem na to, że gładka wygrana nie do końca należała się Rafie. Roger zmarnował tak naprawdę 2 świetne okazje - najpierw miał bodaj 2 czy nawet 3 piłki na 5-5 w 1 secie, a potem przewagę 4-2 w TB 2 seta. Niestety, Szwajcar się nie popisał i w ten sposób mecz wygrał Nadal. Było sporo niewymuszonych błędów, ale obaj panowie pokazali kawał fantastycznego tenisa - Rafa kilka swoich genialnych podkręconych piłek, Federer dropshoty.
Wszystko wskazuje na to, że obaj panowie spotkają się w finale French Open. Skoro nikt nie pokonał Nadala w Mastersach, wątpię, aby ktokolwiek poza Fedem miał szanse w meczu 5 setowym. Wielka szkoda, że nie ma Del Potro, który mógłby być skutecznym rywalem dla obu bohaterów dzisiejszego finału. Jedynym zawodnikiem, którego należy brać pod uwagę jest według mnie Gulbis - połączenie Safina z Soderlingiem, bo Ferrer to nie jest zawodnik szlemowy, Davy i Gonzo są out, natomiast forma Djokovica - wielką niewiadomą. ale raczej in minus. Mimo wszystko, 1,45 na wygranie całego turnieju przez Nadala to dla mnie śmiech na sali, bo z Fedexem powinien być minimum 1,60-65.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Chyba żartujesz w tym momencie? Słaby mecz?? Co ty wygadujesz?? Mecz był genialny na bardzo wysokim poziomie. Świetne widowisko. Dawno tak dobrego meczu nie widziałem. Obaj są w dobrej formie i powinniśmy być świadkami emocjonującego RG ???? Nie rozumiem jak można wypisywać takie cos...
Smoooke ale ja nie twierdze, ze mecz byl slaby bo sam go ogladalem i przyprawil mnie o usmiech w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Ja kocham tenis i dlatego taki mecz juz z zalozenia ze graja w/w Panowie mi sie podoba. Chodzilo mi tylko o to, ze nie lubie jak ktos nieslusznie faworyzuje Ferdka bo ja jak wiadomo wole faworyzowac Rafe, zwlaszcze, ze pozwole sobie na stwierdzenie, ze na dzien dzisiejszy prezentuje sie lepiej od Rogiego. Obiektywnie patrzac raz jeszcze napisze mecz ladny ale duzo bledow i niedoskonalosci. Rafa i Roger nie sa w wysmienitej dyspozycji ale moze na RG bedzie skok formy i widowisko ciekawsze. Ale naszlo mnie takie male przemyslenie, ze jakby z nich powietrze zeszlo i obym sie mylil ale nie zdziwie sie jak zadnego w finale RG nie zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom