>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Montréal 8.08-16.08.

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Zaczyna się Masters więc trochę popiszę na I. r. jutro z typowanych graczy będą pojedynkowali się Kiefer i Niemeyer, reszta w kolejne dni, w niektórych przypadkach kursy oczywiście przybliżam, bo nie są jeszcze wystawione.
Kunicyn - Niemeyer 5/7 1/6
Niemeyer +3.5g @ 1.90
Tutaj jeśli handi gemowe na Kanadyjczyka będzie to pierwsze to dobrze, jeśli te drugie zmniejszę lekko stawkę ale jeśli opadnie niżej raczej tego nie zagram, co do Kanadyjczyka bo przecież nie każdego trzeba znać lecz on jest jedną z legend Kanadyjskiego tenisa nie tylko z kolei rzeczy że tam rządzą inne sporty, ale był wschodzącą gwiazdą która jednak nie wybiła się w singlu ponad satelitki, czelki i Północnoamerykańskie turnieje gdzie dostawał WC, lecz właśnie zrobił bardzo wiele dla Kanadyjskiego tenisa wraz z Nestorem grając w deblu dla reprezentacji w Davisie gdzie przegrali tylko raz, a bez Nestora w deblu dla swojej repry przegrał też tylko raz w grze podwójnej, jego grę widziałem może z dwa razy typowy jednak deblista i model gracza z Północnej Ameryki wzrost gdzieś około 195cm, dosyć dobry i mocny serwis w tym sezonie wygrał jednego czelka w rodzimym mieście, a dziką kartę dostał jednak nie tylko za to że jest z prowincji Montrealu ale myślę że jednak jego tenis warto obejrzeć i przypomnieć sobie jednak tego tenisistę który jako deblista z Nestorem są wzorami w Kanadzie nie wiem czemu jednak gry z Davisa nie przenieśli do ATP ale to już ich sprawa, singlistą był bardzo dobrym lecz jednak w pierwszym okresie swoich tourów jako młody i nowy gracz u seniorów bo tytułów łącznie z czelkami i satkami ma z 15. w samym singlu, co do Ruska to tak naprawdę na szybko nie wiem czy będzie chciało mu się grać w kolejnej rundzie z Fedexem może odda spotkanie, lub po gościnie odda chociaż seta Kanadyjczykowi lub chociaż mecz będzie na styku.
Wawrinka - Kiefer 6/4 6/1
Kiefer +3g @ 1.68
Kursy dosyć zbliżone może buki dadzą takie handi na Niemca, wezmę jednak handicap bo po pierwsze w necie handicapów na pierwszą rundę u buków gdzie gram ciężko znaleźć więc będę grał to u naziemnych, a na Kiefera kiedyś się nadziałem poprzez jego krecz gdzie przy meczu będzie porażka, a przy handicapie zwrot. Najważniejszym motywem jest jednak to że kibicuję Wawrince chłopak jakoś zmarnował najlepszy okres czasu dla siebie czyli mączkę jak i trawę, gdzie na hardach naprawdę gra lipę tutaj jeśli się nie skupi to naprawdę może się oddalić od pierwszej #20, a Kiefer to szczwany lis który jak na swój wzrost gra s&amp;v lecz i gra pięknie na twardych kortach potrafi zagrać spotkanie i ukłuć, zamęczyć rywala młodszego od niego spokojnie o 10. lat, osobiście tutaj jeśli Kiefer będzie chciał grać jak rok temu na USO Series jestem pewien że powiezie Stasia, lecz jednak jest też trochę już starszy i zawszę jest bardziej podatny na kontuzję gdzie w ostatnich czasach to pokazywał.
Querrey - Petzschner 5/7 3/6
Querrey @ 1.25
Amerykanin podczas turniejów w Stanach już nawet podczas USO Series zaliczył 3. finały gdzie wygrał raz, chłopak naprawdę się stara by podczas USO być rozstawiony z jak najwyższym numerem, podczas Mastersa będzie to najlepszy turniej przed USO by ponabijać trochę punktów w rankingu, gdzie solidny Niemiec który serwisem nie jednak rozbijał jednak nie powinien przeszkodzić Amerykaninowi by przejść do kolejnej rundy.
Dasco - Lopez
Lopez +3.5g @ 1.80 lub over do 23.5g @ 1.80
Ci Hiszpanie lubią sobie pograć trzysetówki lub ponabijać dużo gemów gdzie myślę nad overkiem lub nawet nad handim dla Lopeza który wygrał czelka na betonie u siebie w kraju może być podbudowany i spróbować wygrać nad Dasco który totalnie jest bez formy i jednak na harde korty jednak według mnie się nie nadaję nawet po półfinale AO &#39;09. H2H 3-2 dla Dasco gdzie ostatnie trzy mecze kończyły się trzysetówką
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Querrey - Petzschner

Po takim kursie granie na Sama nie ma sensu. Jego gra nie robi na mnie żadnego wrażenia. Wybija mocnym serwisem tenisa z głowy przeciwnikom poza tym nie ma żadnych innych atutów. Mało ruchliwy, przebija aby przeszło za siatkę. Jak dla mnie za mało wyobraźni za mało techniki za mało pomysłów na grę. Poza tym nabija tych turniejów ostatnio strasznie dużo co powinno pozaostawić ślad na jego kondycji fizycznej.
Niemiec wprawdzie nie imponuje ostatnio formą ale zdaje się przentować coraz lepiej. Serwis przyzwoity. Jego problem jest taki, że jak mu 1 serw nie wchodzi to łamie się psychicznie (zaobserwowałem to oglądając go w Hamburgu czy Stutgardzie). Poza tym solidny forehand i zdecydowanie bardziej dynamiczny gracz. Z resztą dobrze zaprezentował się w Waszyngtonie w tamtym tygodniu więc szanse ma.
Wole ryzykować grając na Niemca +1,5s za 2,10 niż martwić się o niezadowalające 1,25 na Amerykanina. Pozdrawiam

Wynik : 5:7 3:6 ✅
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
a co byscie powiedzieli o Simonie? kurs przyzwoity 1.55 gra z przeciwnikiem o klase slabszym (tak mi sie wydaje) dobrze sie ostatnio prezentowal moze warto go dzisiaj zagrac?
Edit by Hell.
Kursy są nawet w granicach do 1.70, kibicuję Simonowi lecz jednak w tym roku jest strasznym pussiakiem, ciezko przechodzi z kortu na kort dlugo sie przyzwyczaja np. z hard na cegle czy z cegly na hard i jeszcze gra z Dancevićiem który rok temu powoli sie przebijał i się przebił w tym sezonie gra bardzo dobrze na twardych nawierzchniach, będzie grał u siebie w Kanadzie publicznośc na pewno będzie stała za nim murem, naprawdę kurs zachęcający lecz ja go odpuszczam.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Haha ???? Właśnie w tym momencie postawiłem na Simona i chcę napisać analizę ????

Gilles Simon - Frank Dancevic 1 1,741 5/10

Kursy poszły mocno w górę. Nie wiem jednak, czemu bukmacherzy i gracze poszli w tę stronę. Francuz prezentował się bardzo ciekawie na Wimbledonie i wierzę, że na szybkich amerykańskich kortach znowu zacznie grać swój tenis. Rok temu najpierw w Indianapolis, a potem w cyklu dwóch Mastersów Cinci &amp; Montreal pokazał wielką klasę. Dancevic to dla mnie jeden z kilku zawodników znacznie przecenianych przez bukmacherów. Nic ciekawego nie pokazuje, przynajmniej nie na tyle, że Simon był z nim 1,70+.
 
C 0

carmelo

Użytkownik
Nie będę pisał nowej analizy tylko uświadomię czemu Dancevic pewny.Po pierwsze gra u siebie.Po drugie Simon nic nie gra w tym sezonie.Dancevic mocny pewny FH.Do tego bardzo dobry serwis.Jak dla mnie kurs w okolicy 2.3 to value.Dwa gladkie sety na korzysc Dancevica i Simon wraca do Francji.
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
ja osobisxcie odpuscilem Simon chociaz musze przyznac kusilo mnie. Musze jeszcze poruszyc sprawe Cilica chlopak niby bez formy ale chyba powinien zwyciezyc uwaza tez ze warto zagrac Kunitsyna kurs nie jesst jakis powalajacy ale wedlug mnie pewny typ. Zagralem tez Andreeva ale tego typu jestem najmniej pewny.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
M. Cilic - M. Youzhny 2 @2,8


Konsekwentnie na Youzhnego ;) W Wash z Soda nie zachwycił, słabiutki mecz. Cilic jednak też lepszy nie był, porażka 0-2 z Devvarmanem. Marin dla mnie to taki dziwny zawodnik, na korcie wygląda na speszonego, zagubionego. Dysponuje dobrym podaniem, ale u niego zależy to od dnia. Jeśli nie idzie to serwisem się nie wspomoże. Liczę w końcu na błysk Czarodzieja, kiedyś przecież musi złapać wiatr w żagle ;) To trochę moja subiektywna opinia, ale obiektywnie patrząc kurs @1,35-@1,45 na Chorwata do grania się nie nadaje..



I. Andreev - D. Tursunov (+1.5) @1,6



Kursy mnie leTTko zdziwiły :-| Andreev to dla mnie pussy. Nie dość, że wyrwał MaKiri to jeszcze pamiętam jak popsuł mi mega kupon. :-| W Washington poleciał w 1r. z Odesnikiem. Tursunov po świetnym turnieju w Eastbourne spuścił z tonu. Ale było to do przewidzenia bo on tak po prostu ma. Podobnie jak rodak, Dmitry także odpadł w 1r. w Wash z De Chaunacem. Cóż, obaj po jednych pieniądzach.. Mimo wszystko dużo bardziej prawdopodobne dla mnie jest, że Tursa urwie przynajmniej seta, aniżeli Andreev wygra mecz - a kursy takie same wręcz. (izi rym. ) Serwis mocniejszy u Tursunova, z głębi + w kierunku Igora. Tyle, że to hard więc tych wymian będzie mało. H2H 6-1 dla I.A. ???? No, widać, że ma patent na rodaka.. Mimo wszystko aż 5/6 z tych spotkań(jednego nie liczę bo Tursa kreczował przy stanie 2-6 0-1) kończyło się w 3 setach. Obecnie obaj bez fajerwerków, więc myślę, że znowu możemy zobaczyć 3 sety. Tak poza tym to przecież 2 Ruski są, więc scenariusz meczu już pewnie znają..
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Mayer-Zverev
typ: 0:2
3.4
Bah
Analiza:
Dzis w nocy w I rundzie turnieju w Montrealu spotkaja sie Mischa Zverev i Leonardo Mayer . Mlody niedoswiadczony Argentynczyk nie jest jeszcze tak ograny jak Niemiec . Niemiec natomiast uwielbia korty szybkie . Posiada swietny serwis i preferuje gre serw i wolej , co napewno sprzyja w grze na kortach twardych . Zverev jest duzo bardziej doswiadczony od swojego przeciwnika . Zverev jeszcze po Wimnbledonie nie wystepowal na hardzie , lecz ten fakt nie powinien przeszkodzic mu w odniesieniu zdecydowanego zwyciestwa .
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Haas Tommy - Karlovic Ivo
Typ: Karlovic Ivo
Kurs: 1.96
Bukmacher: bwin
Analiza: Już jutro w ramach rogrywek Rogers Cup w kanadyjskim Montrealu po godzinie 17-00 na kort na kort wyjdą Niemiec Tommy Haas oraz reprezentant Chorwacji Ivo Karlovic. Ten mecz zapowiada się niezwykle interesująco, bowiem trudno w nim wskazać faworyta. Bukmacherzy również oceniają szanse obu zawodników mniej więcej po 50%. Moim zdaniem Karlovic ma jednak większe szanse na zwycięstwo. Chorwat w ostatnim czasie na kortach spisuje się bardzo dobrze, zaliczył udany występ na Wimbledonie, gdzie odpadł dopiero w ćwierćfinale przegrywając z Federerem. Przed tygodniem Karlovic zagrał turniej w Waszyngtonie, odpadł tam dopiero w ćwierćfinale w meczu przeciwko Andy&#39;emu Roddickowi późniejszemu finaliście tego turnieju, przegrywajać dwukrotnie w tie break&#39;ach. Tommy Haas równiez grał w Waszyngtonie i też odpadł w ćwierćfinale przegrywając z Fernando Gonzalezem w dwóch setach 5/7 4/6. W poczynaniach Niemca zauważyłem, że nie radzi on sobie w meczach z rywalami, którzy potrafią mocno serwować a do takich z pewnością należy Karlovic. Przykładem tego są ostatnie występy Haasa na kortach w Los Angeles gdzie przegrał w półfinale z Sam&#39;em Querreyem, który ma mocny serwis oraz wspomniany wcześniej występ w Waszyngtonie z Gonzalezem, który również potrafi zaserwować kilka asów na mecz. Myślę że Tommy&#39;ego Haasa czeka trude zadanie jakim jest powstrzymanie świetnie serwującego Karlovica. Obaj panowie grali już ze sobą pięciokrotnie i aż cztery razy wygrywał Chorwat. Ostatni mecz to potyczka w 2007 na kortach w Sztokholmie gdzie Karlovic pokonał Haasa w półfinale 6/4 6/3. Myślę, że taki wynik Karlovic jest w stanie powtórzyć, dlatego stawiam dziś na Chorwata.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Spotkanie: Gael Monfis - Marat Safin
Typ: 2:1
Kurs: 4.00
Buk: bet365
Analiza:

Dzis o godzinie 01:00 czasu polskiego ropocznie sie mecz 1 rundy w ramach turnieju ATP Rogers Cup ktory odbywa sie w Montrealu.Przeciwko sobie zagra dwoch Showmanow ktorymi niewatypliwie sa Gael Monfis i Marat Safin.Rusek oglosil zakonczenie kariery po tym sezonie i fatalnie gra w tym roku meczac sie prawie z kazdym.Ostantio troche lepiej pogral w Los Angeles ale zanotowal kolejne 2 wymeczone zwyciestwa nad Gineprim i Gulbisem.Mam wrazenie jakby Marat chcial tylko zanotowac obecnosc w danym turnieju poniewaz gra troche odniechcenia oraz wszystko go irituje.Monfis kontuzjogenny zawodnik ale i tak podziwiam tego Teniste ktory pomimo bardzo rzadkiej choroby kolana gra na bardzo wysokim poziomie.Przedewsztkim podoba mi sie jego sprawnosc na korcie + dobry serwis i troche teatru ktory czasem odstawia na korcie irytujac swoich przeciwnikow.Marat Safin rowniez bardzo dobry serwis ktorym wiele nadrabia ale ze sprawnoscia u niego nie jest juz tak dobrze jak u Francuza.Monfis wraca po kontuzji po ktorej przewaznie troche slabiej gra w pierwszych meczach a Rosjanin slabo gra w tym roku.W H2H 3:0 dla Monfisa z czego ostatni pojedynek wygrany 2:1Warto podkreslic ze wszystkie 3 pojedynki byly bardzo wyrownane dlatego spodziewam sie kolejnej 3 setowki.Reasumujac Monfis jest zawzwyczaj nieco slabszy po kontuzji,Marat nic niegra w tym roku h2h korzystne dla Francuza.Monfis 13 rakieta swiata a Rusek 61 (ciagle spada)Obydwoje posiadaja bardzo dobre podanie.Obydwoje Showmani ktorzy ze soba graja wyrownane pojedynki lecz Podejscie Rosjanina do tenisa w ostatnim czasie jest malo profesjonalne.Gael Monfis gdyby nie kontuzje zpewnoscia bylby wyzej znotowanym Tenisita ale dzisiaj wraca swiezotki i nawet po 2 miesiecznej przerwie powinien sobie dac rade z Maratem Safinem dlatego stawiam na zwyciestwo Francuza 2:1

✅✅✅
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Berdych T. - Kohlschreiber P 1.60
H2H 4:0 dla Czecha, stracił z Niemcel tylko jednego seta dawno temu w pierwszym meczu... Kohl absolutnie bez formy. Gra b, słabo i to jego pierwszy mecz na hardzie wiec nie werze, ze odrazu sie przestawi i złamie super forme mysle ze na US OPEN nas zaskoczy ale tutaj nie ma szans. Tomas niezle- w stolicy USA ćwierćfinał i porazka po walce z tym wierzowcem Isnerrem.. tutaj mialby odpasc w 1r? nie wierze...
Hewitt L. - Ferrero J.C. 1.45
Obaj w dobrej formie, w zeszłym tygodniu kangur przegrał w 3 secie po tiebraku z pozniejszym zwyciesca turnieju- Del Potro! Ferrerro jak burza w kwalach i w Waszyngtonie po walce z Haasen przegrał... h2h 4:1 dla Hewitta, który w tym sezonie gra naprawde dobrze zadko przegrywa w 1 rundzie, turaj gdyby grali na clay&#39;u to roznie... ale na hardzie win moze byc tylko jeden ????
to tak z tych ciekawszych meczy a bez analizy dodam tylko
Ferrer 1.30
Stepanek 1.30
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Robredo - Bogomolov Jr
Typ: Kto wygra pierwszego seta? Bogomolov Jr
Kurs: 3.04
Bwin
Spotkanie pierwszej rundy turnieju Masters Series rozgrywanego na kortach twardych w Montrealu. Hiszpan jest zawodnikiem 27-letnim, od lat grającym na wysokim poziomie, dzięki czemu zajmuje wysokie 16 miejsce w rankingu ATP. Amerykanin jest o rok młodszy i nigdy nie zwojował nic wielkiego w turniejach ATP, najwyżej w historii był 97 w rankingu ATP, obecnie jest 147, jednak w tym roku zaczął grać dopiero pod koniec maja. Tommy Robredo nie jest jednak specjalistą od gry na twardych kortach, a Alex Bogomolov Jr najlepsze wyniki osiąga oczywiście w turniejach rozgrywanych w Ameryce Północnej na kortach twardych. Po turniejach rozgrywanych na kortach ziemnych w Europie obecnie zaczynają się przygotowania do US Open, więc praktycznie wszyscy najlepsi tenisiści będą obecni w Montrealu. Robredo przyjechał przed tygodniem i zagrał w turnieju w Waszyngtonie, przegrał jednak już w pierwszym meczu ze swym rodakiem Ferrero 3:6 2:6. Bogomolov Jr najlepszy wynik osiągnął w Indianapolis trzy tygodnie temu, gdzie dotarł do ćwierćfinału, gdzie przegrał z Gineprim. Amerykanin by dostać się do turnieju głównego musiał przejść kwalifikacje, w których pokonał Kima 6:1 6:0 i Ouanne 2:1 krecz. Robredo jest lepszym tenisistą jednak korty twarde to zdecydowanie nie jego domena, przez co Bogomolov ma szansę na sprawienie dzisiaj niespodzianki.
 
zielonooki 0

zielonooki

Użytkownik
Robredo - Bogomolov Jr
Typ: Bogomolov Jr + 4.5 gema 2
Kurs: 1.8

Juz od rana myślę nad tym meczem. Zgodzę się z tym co napisał poprzednik. Robredo to taki &quot;nijaki&quot; zawodnik. Niby dobry, ale do najlepszych mu bardzo daleko. Od zawsze kojarzy mi się raczej z clayem. Dzis zagra 2 mecz na korcie twardym w USA. W pierwszym nie popisał się przegrywając gładko z rodakiem- rzemieślnikiem Ferrero, który do mistrzów tej nawierzchni nie należy. Bogomolov to słaby tenisista. Co za nim przemawia?? To, że w Ameryce przebywa już od Wimbledonu. Non stop gra w turniejach na twardej nawierzchni. Wydaje się, że tutaj czuje się najlepiej. W poprzednich turniejach odpadał z takimi graczami jak Ram (ostatnio swietna forma), Ginepri (dobry na hardzie). W kanadyjskim Montrealu musiał przejść kwalifikacje. Wygrywając z Kimem 6-1 6-0 poznał kort, nabrał pewności siebie i myślę, że bedzie dobrze przygotowany do dzisiejszej potyczki.

Podsumowując: Możliwe, że Bogomolov Jr przegra, ba nawet kurs na to wskazuje, lecz myśle, że nie bedzie to jakaś klęska i przegra mniej niż 5 gemami.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Robredo T. - Bogomolov JR A. 2 @3,25


Robredo bez formy. Ostatnie mecze to porażki 0-3 z Kohlschreiberem, 0-2 z Monaco, 0-2 z Navarro, 0-2 z Canasem :-| I tydzień temu 0-2 z Ferrero. Po drodze ograł jedynie Luczaka, Gabashviliego i Zabalete. Jak na solidnego Hiszpana to zdecydowanie za mało. Dzisiaj zmierzy się z groźnym Amerykaninem Bogomolovem Juniorem. Ojciec, Bogomolov senior był trenerem m.in. Larisy Neiland, Andreia Medvedeva i Kafelnikova. Alex potentatem w tenisa nie jest, ale da się zauważyć, że na hardzie osiąga niezłe wyniki. W &#39;05 został zawieszony na 1,5 miesiąca po turnieju Australian Open ponieważ w jego organizmie wykryto salbutamol. Alex tłumaczył się, że to lek na astmę :-D W Montrealu w kwalach zmiażdżył 6-0 6-1 Kim&#39;a oraz pokonał Ouanne, który wystraszył się rywala i skreczował przy stanie 1-2 ;) Wcześniej 2x ograł Clementa, Sele. Myślę, że ma dziś szanse sprawić niespodziankę. Posiada dobry serwis, a to w dzisiejszych czasach na beton wystarcza, by notować dobre wyniki. Tommy w poszukiwaniu formy, nie jest tak regularny jak zazwyczaj i po takim kursie warto zaryzykować na Bogomolova Jr.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Tommy Robredo (ESP) - Alex Bogomolov Jr. (USA)
Typ: 0:2
Kurs: 5,00
Bumacher: Expekt
Data i godzina: 11.08.2009 / 17.00
Analiza:
Na rozpoczęcie dzisiejszego dnia w jednym ze spotkań zagraja Amerykański tennisista Alex Bogomolov i o wiele bardziej znany hiszpan Tommy Robredo.
Dziwi mnie kurs na Bogomolova bo zdecydowanie lepiej prezentuje się na tego typu kortach,a Robredo ostatnimi czasy osłabł psychicznie.Jego sotatnie porazki z Monaco, Navarro czy ostatnią z Ferrero widziałem i gra hiszpana jest przyzwoita,lecz jak coś mu niewyjdzie to niezostawia tego bez komentarza i mówi coś do siebie co niedziała na niego zbyt dobrze.
Tommy zbyt szybko sie poddaje i tu widze szanse dla Amerykanina.Fantastyczna skutecznosc pierwszego podania , pewna gra w wymianach, to moze być recepta na hiszpana,oczywiście gdy ten niewpadnie w jakiś trans ,którego się nie spodziewam.
Moim zdaniem Bogomolov jest faworytem tego spotkania,czy hiszpan jest w formie czy nie. Pomijając fakt ,ze Robredo nie przykłada sie zbytnio do gry.. Grają na Hardzie ,a na tej Bogomolov prezentuje przyzwoitą gre i zdecydowanie jest w stanie nawiazać gre z hiszpanem.Spodziewam się 2-0 dla Amerykanina bo w razie porażki hiszpana w pierwszym secie drugi bedzie tylko formalnością.
Mam nadzieje że pojedynek dostarczy choć minimum emocji oglądajacym.Hiszpana stac ,jest utalentowany,szybki .Pytanie :Czy sie zmobilizuje??
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja myślę jednak, że Tommy dziś spokojnie da radę i ogra łatwo rywala. Takiego spotkania mu brakuje, musi w końcu coś wygrać, aby zacząć odbudowywać formę. Vamos Tommy!
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Posiada dobry serwis, a to w dzisiejszych czasach na beton wystarcza, by notować dobre wyniki [..]po takim kursie warto zaryzykować na Bogomolova Jr.
Bogomolov Jr i dobry serwis? nieporozumienie :-|

Waszyngton - vs Sugita 50%
Los Angeles - vs Britton 60%
vs Devvarman 47%

Oto procentowe przedstawienie ilości zdobywanych punktów przy własnym serwisie w wykonaniu Bogomolova w ostatnich dwóch turniejach. [nie wziąłem pod uwagę meczu z Ludlowem który pierwszy raz grał w turnieju ATP]
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Bogomolov Jr i dobry serwis? nieporozumienie :-|

Waszyngton - vs Sugita 50%
Los Angeles - vs Britton 60%
vs Devvarman 47%

Oto procentowe przedstawienie ilości zdobywanych punktów przy własnym serwisie w wykonaniu Bogomolova w ostatnich dwóch turniejach. [nie wziąłem pod uwagę meczu z Ludlowem który pierwszy raz grał w turnieju ATP]

Aaa tam, ja widziałem mecz jego z tego roku i jak na swój wzrost(177cm) to dobrze serwuje. Potrafi wyrzucić rywala, wywalczyć przewagę na korcie. 2 serwis także niezły, z kickiem i DF mało popełnia.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
W swoim levelu challengerowym serwis ma przeciętny pod każdym względem - rotacji, regularności, czy siły (1- średnio ok. 180 km/h, 2-serwis ok. 145 km/h, najsilniejsze ok. 195/200 km/h), więc tym bardziej w turnieju rangi masters nie powinien być przedstawiany jako główne żądło ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom