>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montréal 8.08-16.08.

Status
Zamknięty.
C 0

czechmar08

Użytkownik
Fantastyczny mecz Niemeyera kosmiczny Federera alez to byla uczta dla oka kto nie ogladal niech zaluje tylko jeden raz dal sie zlamac federerowi Niemeyer i bylo to jedyne przelamanie w meczu, alez poziom, Federer serwowal w krytycznych momentach jak natchniony odbijal pilki jakby nie z tej ziemi cos niesamowitego Niemeyer swietny zawodnik wroze mu swietlana przyszlosc genialny pojedynek...
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Fantastyczny mecz Niemeyera kosmiczny Federera alez to byla uczta dla oka kto nie ogladal niech zaluje tylko jeden raz dal sie zlamac federerowi Niemeyer i bylo to jedyne przelamanie w meczu, alez poziom, Federer serwowal w krytycznych momentach jak natchniony odbijal pilki jakby nie z tej ziemi cos niesamowitego Niemeyer swietny zawodnik wroze mu swietlana przyszlosc genialny pojedynek...
No, 33 lata już ma więc na tą świetlaną przyszłością już chyba za późno :-D Ale fakt, mecz jeden z lepszych w ostatnim czasie i jak na tę fazę turnieju, reszta zapowiada się obiecująco ;) W takiej formie Fedex zniszczy każdego. A Niemeyer to taka sinusoida. Potrafi zagrać znakomicie, ale strasznie nieregularny jest.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Tommy Robredo - Philipp Petzschner
Typ: 2 ✅
Kurs: 2,50 [Bet365]


Zaczynamy z grubej rury, kursy wyglądają wyśmienicie, a typ na pierwszy rzut oka jeszcze lepiej. Robredo w ostatnim czasie nie najlepiej, już na mączce przegrywał gładko z graczami, których jeszcze niedawno mógł zmieść z kortu, na betonie zaczął od sromotnych porażek z Navarro i Ferrero, no i wczoraj ta wygrana z Bogomolovem, ale bądźmy szczerzy, Amerykanin jeszcze chyba nie jest gotowy na takie niespodzianki. Petzchner według mnie tak, Niemiec już w ostatnich startach pokazywał, że stać go na dużo więcej i forma już chyba przyszła. Bardzo dobry występ w Waszyngtonie, Berdychowi pokazał, jak walczyć równy z równym i moim zdaniem, gdyby nie ten niepewny start w Montrealu (był na liście kwalifikacji do Mastersa, jednak jak się okazało, wystartował w turnieju bez wcześniejszych kwali), to kto wie, czy z Czechem by bardziej nie powalczył. Tutaj zaczął bardzo mocno, pokonał Querreya i to nie była wcale taka bardzo wymęczona wygrana, a gładkie zwycięstwo 2-0. Widać, że forma Petzschnera rośnie i taki kurs przeciwko słabemu ostatnio Robredo i to na betonie, biorę z pocałowaniem ręki.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Gonzo - Tommy Haas 2 @2,27 5/10

Stawiamy drugi raz na Niemca w ciągu ostatnich kilku dni. Tommy w Washingtonie przegrał na własne życzenie. Chyba już się odbudował, skoro wygrał z groźnym Karlovicem i teraz czas na odwet na Fernando. Gonzo wczoraj męczył się z Raonicem, trzeba jednak przyznać, że cała trójka Kanadyjczyków zagrała bardzo solidnie, widać kort centralny w Montreal na nich działa bardzo dobrze. Gonzo nie jest Kanadyjczykiem, mocno na Haasa.
 
januask 48

januask

Użytkownik
propozycje do meczu Petzschner-Robredo
Petzschner P. po kursie 2.4 5/10
Petzschner P.+ 1.5 seta po kursie 1.6 6/10
trzy sety w spotkaniu po kursie 2.25 3/10
Petzschner P. wygra pierwszego seta po kursie 2.2 4/10
Petzschner P. wygra 2:1 w setach po kursie 5 2/10
Petzschner P.(Niemiec, 45 miejsce w rankingu ATP) kontra Robredo T.(Hiszpan, nr.16 w ATP).
Panowie nie mieli okazji jak do tej pory spotkać się w bezpośrednim pojedynku.
Niemiec to zdolny, solidny i bardzo waleczny zawodnik. Ma bardzo dobrze ułożony mocny serwis, lubi atakować dokładnym forehandem i całkiem nieźle porusza się po korcie.
Gdyby nie jego słaba psychika to myślę że już dawno byłby numerem jeden jeśli chodzi o niemieckich tenisistów. Czasami łatwo traci koncentrację i zdarzają mu się głupie przestoje przez które w najlepszym dla niego razie potrafi stracić seta.
W ostatnim czasie po przenosinach na jego ulubione korty twarde pogrywa sobie całkiem nieźle. Trzecia runda w Waszyngtonie i wczorajsze pewne zwycięstwo nad Querreyem mogą napawać optymizmem.
Natomiast Robredo to zawodnik doświadczony, preferujący przede wszystkim korty ziemne. Zawsze potrzebuje trochę czasu aby zacząć grać na swoim przyzwoitym poziomie po przenosinach na korty twarde. Najlepiej świadczy o tym obraz jego gry w turnieju w Waszyngtonie gdzie odpadł po słabej grze już w pierwszej rundzie. Wczoraj co prawda pewnie wygrał swoje spotkanie pierwszej rundy ale przeciwnik był z nienajwyższej półki i specjalnie nawet nie stawiał oporu. W dzisiejszym meczu Robredo będzie musiał zagrać o wiele lepiej jeśli chce nawiązać walkę z Petzschnerem.
Podsumowując uważam, że Niemiec poradzi sobie dziś z Hiszpanem, kto wie może dopiero po 3 setowej walce.
 
A 0

almighty

Użytkownik
J.C. Ferrero vs G. Monfils @2.250

Monfil w meczu z Safinem w piewrszym secie zagral rewelacyjny tenis. wrocil po przerwie i w niektorych akcjach brakowalu mu ogrania i precyzji, ale mylil sie niewiele. fizycznie tez mial troche przestoje, ale teraz z kazym meczem powinno byc coraz lepiej i na US Open na pewno bedzie swietnie przygotowany. generalnie to zawodnik, ktory dobrze sie rozwija i to juz nie jest zawodnik, ktory tylko dobrze biega po korcie. zdecydowanie poprawil serwis i ofensywne zagrania z glebi kortu, coraz lepiej radzi sobie na nawierzchniach innych niz clay, w defensywie od zawsze radzil sobie bardzo dobrze. Ferrero nie jest zawodnikiem, ktorego atutem jest serwis, a to ma duze znaczenie na twardych nawierzchniach. Spotkania z Hewittem nie widzialem, wiec ciezko mi powiedziec wiecej o jego dyspozycji. Na pewno to solidny gracz, ale w spotkaniu z Monfiles wieksze szanse daje Francuzowi, a kurs 2.25 wyglada bardzo dobrze.
 
T 0

tajemne_moce

Użytkownik
Spotkanie: Robredo Tommy - Petzschner Philipp
Typ: Petzschner Philipp wygra 2/0
Kurs: 4.00
Bukmacher: expekt
Analiza: Druga runda w Montrealu. Hiszpan Robredo mierzył będzie swoje siły z Niemcem Petzschnerem. Bardzo ciekawe kursy bukmacherzy wystawili na to spotkanie i ja zamierzam skorzystać z prezentu, jakim nazwać można 2.65 na zwyciestwo Petzschnera. Niemiec ostatnio na hardzie spisuje sie znakomicie, czego absolutnie nie można powiedziec o Robredo. W tym sezonie Tommy spisuje sie ponizej swoich mozliwosci, czesto przegrywa z graczami, których raz dwa powinien pokonać. Przykład- pierwsza runda w Hamburgu i porazka z Navarro. W Waszyngtonie ogral go jego rodak Ferrero, natomiast w Montrealu pokonał Bogomolova Jr, któremu brakowało we wczorajszym meczu doświadczenia do pokonania Robredo. Petzschner w Waszyngtonie pokonał Gabashviliego, a także Fisha. Uległ natomiast Czechowi Berdychowi. W pierwszej rundzie w Montrealu sprawił już sporą sensację- pokonał Querreya i to 2/0. Oglądałem tamto spotkanie i szczerze mówiac jestem pod ogromnym wrazeniem gry Niemca. Kapitalny serwis, a także dobra gra przy siatce to według mnie dzisiaj wystarczy na bedacego kompletnie bez formy Robredo.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Petzschner 2.35
Ten typ staje sie taka małą masówką dlatego zaczynam sie trochę bać ???? Niemiec w swietnej formie wiec bedzie grozny praktycznie dla każdego! Tommy juz dawno nie należy do ściłej elity, około 20 miejsce o ile sie nie myle, porazki z zawodniaki z poza top50.... w poniedziałek łatwo ograł zawodnika gospodarzy no ale to bylo pewnie(chodz duzo ludzi szukało tam niespodzianki). Ten mecz na pewno będzie wyrównany wiec głupotą bylo by nie sprÓbowac po takim kursie, zobaczymy czy Niemca stać ta poważniejsze wyniki- dla niego na pewno duży sprawdzian- powodzenia!
Isner 1.70
Jestem pod wrażeniem gry Amerykanina w ciagu roku zrobił ogromy postepm, rok temu i tej porze był gdzies na 600 miejscu! Teraz ma na rozkładzie naprawde świetnych zawodników, wygrane sety z Federere itp. U siebie meeega grozny wczoraj bez problemy wygrał z Levinem z który dwa razy gładko przegrał(kolejny dowod na duzy postep) Isnet to nie Dr. Ivo którzy tylko czeka na tiebraki.... Nie widziałem dawno jego meczu, mam nadzieje ze tutaj sie to zmieni, ale jest grozny przy serwisie rywala a jak wiemy cierpliwość i regularność to nie jest mocna strona Youzhnego na pewno bede mu sie zdarzać momenty słabszej gry i jak zostanie przelamany to bedzie praktycznie po zabawie. Po Isnerze wiemy czego mozemy sie spodziewac, trudno liczyc na jakąś zapaść serwisową... pytanie jak podawać bedzie Rosjanin, ograł Cilica ale On raczej bez formy, wiec prawdziwy sprawdzian czeka go dzisiaj!
Haas 2.02
Niemiec od dłuższego czasu w świetnej formie, wrecz porywającej czasu gdy przegrywał w 1r z jakimis ogÓrkami mineły teraz kazdy sie z nim liczy! W zeszłym tygodniu porazka po swietnje walce z Del Potro który ostatecznie wygrał całą impreze w stolicy USA.... Gonzo przegrał w finale z Argentyńczykiem i tutaj brakuje mu chyba troche swieŻości wczoraj sie starsznie mieczył z zawodnikiem gospodarzy... po takim kursie trzeba sprÓbowac.

EDIT/Prasa : Widzu, naucz się w końcu odrobinę ortografii bo się czytać nie da:|. Po drugie Isner rok temu był blisko pierwszej setki, a Ivo nie czeka tylko na TB, wystarczy spojrzeć na jego wyniki:|
EDIT/Gusto: Przychylam się do uwagi Prasy odnośnie Twojej ortografii, bo jest karygodna!!!!
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Verdasco -3,5 gema - Mayer 1,85
Ewidentny błąd jednego z buków. Mayer jest Tourowym szarakiem, nie widzę elementu, którym mógłby zagrozić Hiszpanowi. Verdasco wrócił po urazie ze Szwedzkiego Bastad, ograł dobrze serwującego Felka Lopeza. Nie widzę szans dla Leo na więcej niż 6 gemów.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
6 błedów i wielka panika... pisałem na szybciora chyba wazna jest tresc?! ale spoko... ;D
Jasne Ivo ma swietny return....
ta rok temu był około 600 miejsca doszedl do finału w jednym z amerykańskich turniejów przegrał z Rodickiem po 3 tiebrekach i wtedy poszedł w góre wczesniej nikt o nim nie słyszałem no ale ok ???? )))
Tak przy okazji dobry typ
Stanislas Wawrinka - Andrey Golubev (Most games won) H(0.0 - 4.5)

2 1.68

EDIT/Prasa : Isner&#39;s # 106 ranking in November, 2007. to prawie 2 lata temu :| Isner broke into the top-100 at # 93 in February 2008 with a quarterfinal appearance at the ATP stop in San Jose, beating #90 Florent Serra and #26 Tommy Haas. He firmly established himself as a top-100 player in the first 3 months of the year, beating 6 players in the top-100 while playing exclusively in ATP-level events.
A 6 błędów w paru zdaniach i to takich to naprawdę żałosne:|
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Rafael Nadal - David Ferrer 2-0 @1,82


Value ???? Rafa zaliczy &#39;wejście smoka&#39; jeszcze większe niż Kim. Mi wystarczy tylko, że widziałem jego mecz deblowy z parą Djoko/Vemic. Grał jak gdyby był w swojej normalnej, wysokiej dyspozycji. Regularny, świetnie podawał, poruszał się po korcie. Nie widzę dziś żadnych szans dla Ferrera. Wczoraj niby ograł gładko Troickiego, ale to Serb rozdawał karty - zagrał totalny piach. Dawid ugra parę gemików i to tyle.


Victor Hanescu
- Philipp Kohlschreiber 1 @2,7



Tutaj także duże value. Kohli bez formy totalnie, i nie sądzę, aby wygrana w 3 setach z Berdychem miała zaowocować jej zwyżkę. Tomek lubi odstawiać manianę, więc nie ma co się sugerować. Victor od dłuższego czasu w formie, wczoraj 2-0 z groźnym Melzerem. Szanse oceniam podobnie, może nawet ciut więcej daje Rumunowi, więc po takim kursie grzechem byłoby nie zagrać. Victor bardzo dobrze serwuje, elegancki FH i ta gra mu się układa.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Oli, Leo Mayer to zawodnik dosyć podobny do właśnie Feliciano Lopeza. Ma znakomity 1st serve, i jeśli tylko często trafia, to jest ciężki do ogrania. Dobry kończący FH. I wcale nie taki szarak, tylko materiał na top 25. Radzi sobie nieźle na każdej nawierzchni. Verdasco powinien wygrać, ale z 6 gemami trochę przesadziłeś, widziałem Mayera kilka razy w tym sezonie i jedno jest pewne - potrafi praktycznie każdego zmusić do rozstrzygnięcia w TB w 1 secie.
Widzę znowu całą rzeszę grających przeciwko Robredo - dobra rada - nie zapominajcie, że jest klasowy zawodnik, mam nadzieję, że powoli wraca do formy i z Petzschnerem wcale nie takie pewne, że wtopi.
Good luck for all
p.s Widzu - polecam Tobie przeglądarkę Firefox. Ja jak pisze, w razie, gdyby wkradł się jakiś błąd, to zostaje on natychmiast podkreślony ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Korzystam z tej przegladarki....
popieram tym na Hanescu to jeden z moich ulubieńcow a buki ciagla nie widze jego talentu zagrałbym z handi ale nie ma tegi w moim buku wiec odpuszczam, ale zwyciesctwo czemu nie...
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Victor Hanescu - Philipp Kohlschreiber
Typ: 1 (+1,5 seta) ✅
Kurs: 1,70
Czy Niemiec to przegra? Bardzo realne, a już że straci seta jestem przekonany. Rumun ostatnio wyśmienicie gra. Finał w Stuttgarcie, przegrany z Chardym 1-2. W Hamburgu odpadł w ćwierćfinale z nie do ogrania wtedy Davydenko, także w trzech setach. W Szwajcarii szybko kreczował, a tutaj zaczął z grubej rury pokonując Melzera 2-0, chociaż tutaj bym się nie podniecał, bo Jurgen ostatnio mizerny. Kohli od Wimbledonu gra chałę, u siebie porażki z Kubotem i Cuevasem nie napawają optymizmem. W Gstaadzie także porażka w pierwszym meczu z Crivoi 4-6 0-6. W Kanadzie myslałem, że się troche ogarnie, a ledwo wygrał wczoraj z Berdychem 7-6 6-7 6-4. Ostatnie wyniki mówią same za siebie, Victor nawet jeżeli nie wygra, to dużo ugra Filipowi w tym spotkaniu, stąd typ na handicap setowy po kursie 1,70 jest mistrzowski.
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Ferrero Juan Carlos - Monfils Gael
Typ: Monfils Gael
Kurs: 2.28
Bukmacher: expekt
Analiza: Dziś o godzinie 19-00 w kanadyjskim Montrealu na kort wyjdą Hiszpan Juan Carlos Ferrero oraz reprezentant Francji Gael Monfils. Bukmacherzy w roli faworyta upatrują Juana Carlosa Ferrero, myślę jednak że powracajacy do gry Minfils nie stoi na straconej pozycji, jest to typ gracza, który lubi wygrywać w takich sytuacjach. Wysoki kurs na Monfilsa spowodowany jest również poprzez przerwą od gry jaką odnotował ten zawodnik. Francuz ostatni swój mecz grał 6 czerwca z Kazachem Gulubievem. W tym meczu Monfils nabawił się kontuzji, która uniemożliwiła mu grę na dwa miesiące, przez co Monfils nie wystąpił na Wimbledonie. Myślę jednak, że Gael już dziś będzie chciał udowodnić, że należy do zawodników ze ścisłej czołówki a taka sytuacja jak w dzisiejszym meczu dodatkowo go zmotywuje. W pierwszym swoim meczu na kortach w Montrealu Monfils po bardzo ciekawym meczu pokonał Marata Safina 6/2 3/6 6/2. Myślę że po tym meczu można stwierdzić, że po kontuzji nie ma już znaku a Monfils z meczu na mecz będzie starał się grać coraz lepiej. Ferrero w ostatnim czasie gra całkiem nieźle, dobrze zaprezentował się w Waszyngtonie, gdzie pokonał Lapenttiego oraz Robredo, przegrał w 1/8 finału z Niemcem Haasem. Wczoraj Ferrero dość niespodziewanie pokonał w dwóch setach Australijczyka Hewitta wygrywając 6/1 6/4. Myślę jednak, że taka sytuacja dobrze wpłynie na Monfilsa, który bez wątpienia bardzo lubi sprawiać niespodzianki. W rankingu wyżej notowanym zawodnikiem jest Francuz który zajmuje 13 miejsce, zaś Ferrero sklasyfikowany jest na 29 pozycji. Dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym meczem obu panów. Myślę, że zobaczymy dobry tenis a zwycięzcą okaże się Gael Monfils.
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Rafael Nadal - David Ferrer
Typ: 2-0 dla Nadala
Kurs: 1.95
Bukmacher: pinnacle
Analiza: 12 sierpnia w czwartek o godzinie 1-00 w ramach kanadyjskiego turnieju w Montrealu rozpocznie się mecz pomiędzy dwoma Hiszpanami a zagrają w nim Rafael Nadal oraz David Ferrer. Wracający po dwu miesięcznej przerwie Nadal jest z pewnością głodny wygrywania i dlatego myślę, że w tym meczu powinien sobie poradzić, bowiem jego rywalem jest grający w kratkę David Ferrer. Nadal swój ostatni mecz zagrał 31 maja na kortach Rolanda Garrosa z Robinem Soderlingiem. Rafa wówczas pierwszy w rankingu nieoczekiwanie przegrał ze Szwedem i musiał pożegnać się z turniejem French Open. Od tamtego momentu na kortach zaczął królować Szwajcar Roger Federer, który wygrał dwie wielki szlemy a tym samym objał pozycję lidera w rankingu ATP. Myśle że Nadal już dzie będzie chciał pokazać że dąszy do odzyskania pierwszego miejsca. David Ferrer gra na dobrym ale nie najwyższym poziomie, wczoraj pokonał Victora Troickiego 6/3 6/0 i tym samym wywalczył sobie prawo gry z rodakiem Nadalem. Obaj panowie spotykali się juz na kortach dziesięciokrotnie, z czego 7 razy wygrał Rafa a tylko 3 mecze zakoćżyły się triumfem Ferrera. Myślę że dziś głodny sukcesów Nadal wygra ten mecz w dwóch setach.
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
Witam witam!! dyskusje czas zacząć ???? . Kolejny dzień zawodów w Montrealu chciałbym zwrócić uwagę na mecz równych siebie graczy 10 rakietę świata Fernando Gonzaleza i 8 rakietę świata Nikolaya Davydenko. Niewątpliwie będzie to bardzo ciekawe spotkanie naprzeciw siebie staną gracze o równym poziomie. Miedzy sobą zagrali 3 pojedynki w 2004r na korcie ziemnym wygrał Rosjanin 2:1 (6:2/5:7/6:2), kolejny pojedynek miał miejsce w 2005r i znów gorą był lepszy gracz z Rosji szybkie 2:0 (6:3/6:4), ostatni raz pojedynkowali się w 2007 r i znowu Nikolay nie dał szans swojemu rywalowi wygrywając 2:0 (6:4/6:3) . Jestem zdania ze gdyby nie kontuzja Haasa to nie widzielibyśmy dzisiaj Gonzaleza tylko niemca... Wspomnę jeszcze że turnieje w Hamburgu (Niemcy), i w Umag(Chorwacja) wygrał Rosjanin. W pierwszym turnieju stracił tylko seta z Victorem Hanescu, wygrał między innymi z Davidem Ferrerem 2:0 (7:5/7:6), oraz z Juanem Carlosem Ferrero 2:0 (6:3/6:0). Gozalez w tym roku nie wygrał żadnego turnieju w półfinale turnieju w Paryżu przegrał z Robinem Soderlingiem 2:3 (3:6/5:7/7:5/6:4/4:6). Doszedł też do półfinału turnieju w Washingtonie porażki doznał z Martinem Del Potro 0:2 (6:7/3:6). To są zwykłe statystki które o niczym nie świadczą mogą nam jedynie pomóc w dokonaniu wyboru, liczy się forma w której są zawodnicy i moim zdaniem lepiej dysponowany jest Rosjanin liczę że zwycięży dzisiaj takie jest moje zdanie..
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Spotkanie: Roddick - Verdasco
Typ: 2
Kurs: 3.32
Bukmacher: bwin
Godzina
: 19:00
Analiza:

Dlugo bilem sie z myslami co postawic czy +1.5 seta czy czysty win Verdasco.Z bolem serca stawiam przeciwko mojemu ulubionemu teniscie jakim jest Andy Roddick.Na na tej nawierzchni Hiszpan jest naprawde ciezki do pokonanania w ostatnim czasie.Najpierw powroce troche do tego co dzialo sie napoczatku roku.Wystarczy spojrzec na AO gdzie zabiegal niezmordowanego Murraya lub prawie wyelminowal Nadala przegrywajac po dlugim 5 setowym boju.Wczesniej rozniosl Manarinno,Clementa,Stephanka oraz z Tsonge z ktorym niemial wiekszych problemow.A co do porazek na hardzie w tym roku to przegral w pierwszym turnieju ze Stephankiem w finale Brisbane i 4 porazki w innych turniejach 2x z Ferdkiem po walce 1x Nadal rowniez po walce i raz latwo z Murrayem no ale kazdemu zdarza sie gorsza dyspozycja dnia.Hiszpan nie zwalnia tempa i po seri turniejow na Clayu oraz Grassie, Na Hard przestawic sie niebylo mu trudno bowiem w pierwszych dwoch pojedynkach bez problemu pokonal Lopeza 6:1 6:7 6:1 oraz zniszczyl dobrze dysponowanego ostatnio L.Mayera 6:1 6:1.Hiszpan jest u szczytu formy i tej nawierzchni potrafi zabiegac kazdego tenisiste i Rodidck moze dzis duzo pobiegac.Jezeli Amerykaninowi serwis nie bedzie siedzial tak dobrze by besposrednio serwisem zdobywac punkty to zpewnoscia sobie Andy trochu pobiega a Hiszpan to wykorzysta.Verdasco posiada bardzo dobry FH oraz dobrze gra przy siatce,jest w formie i na gazie dlatego Po takim kursie(na bwin ciagle rosnie) warto zarezykowac stawiajac na Hiszpana.To ze Roddick najlepiej sobie radzi na Hardzie to wiadomo nie od dzis .. staty 276/75 ale mysle ze Pelna forma i zangazowanie w mecze przyjdzie US Open gdzie z pewnoscia bedzie chcial powtorzyc sukces z 2003 roku i wygrac Wielkiegoszlema.
H2H 8:2 dla Roddika z czego 7 zwyciestw na hardzie jednak niekieruje sie tym jak ze niekorzystnym bilansem dla Hiszpana poniewaz Verdasco wczesniej niegral na takim poziomie jak teraz.Mysle ze w poprzednich latach Fernando Verdasco potrzebowal czasu aby ograc sie w turniejach ATP oraz poprawic slabe elementy gry i teraz gdy to uczynil wszedl do swiatowej czolowki w tenisie to szanse w dzisiejszym pojedynku sa rowne z lekkim wskazaniem na mojego faworyta.Warto zarezykowac i postawic po takim kursie na Hiszpana
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jużnyj - Dżjokowicz. 3/6 4/6
(3/10)
Jużnyj +4.5g @ 1.80
(1/10)
Jużnyj +1.5s @ 2.10
(0.5/10)
Jużnyj @ 5.30
Nareszcie jakiś porządniejsze spotkanie w Kanadzie, oczywiście były też dobre Niemeyera z Kunicynem jak i Fedexem czy Raonica z Gonzo lecz tutaj jest wątek dwóch naprawdę dobrych grajków przynajmniej na papierze. Mecze rozgrywane są już tylko na Granstandzie/CC i BNC jeśli dobrze pamiętam tak się nazywają dwa korty główne więc i kibiców, fanów będzie więcej niż w I. dniach kiedy zbierali się dopiero na NS. Jużny przeszedł już paru grajków gdzie dwa razy był dogiem czyli rozprawił się z Cilićiem jak i kłodą Isnerem, Djoker jako BYE grał narazie raz i miał problemy z Polanskym lub po prostu grał żeby trochę ucieszyć kibiców tenisa Kanadyjskiego i dać im nadzieję że Polansky pokona Djokera lecz nic z tych rzeczy pokonał go różnicą tylko trzech gemów lecz pokonał. Youzhny dzięki temu spotkaniu jak i temu turniejowi może odkupić sobie cały sezon jest to Masters więc dobra kasa jak i punkty do rankingu, a jak narazie Rosjaninowi nie szło najlepiej miał na pewno jeden finał w Monachium gdzie poległ z Berdychem i raczej nic poza tym. Co do Djokera bardzo go kiedyś lubiłem, może i nawet teraz go ciągle lubię lecz obiektywnie pasuję mi do Any która wczoraj poległa z Czink, dużo jego spotkań nie oglądałem podczas służby lecz jednak zawsze jak pamiętam był słaby fizycznie jeśli podczas dwóch tygodni na WS jacyś rywale pomęczyli go długimi spotkaniami to już w następnych oddychał rękawami jeśli przeciwko niemu zagrał ktoś solidny czyli np. para Niemców Kohli jak i Haas to po prostu wracał do kraju i tutaj jest kolejne nazwisko które na hardzie grać potrafi jak narazie zależy mu na grze może i dzisiaj będzie męczył Novaka, bardzo licze tutaj po pierwsze na show jak i pojedynek bardzo zacięty ze względu na lifetime H2H 2-2 i bardzo dużą ilość gemów jak i setów, liczę też na sportową agresję przecież grają przedstawiciele Serbii jak i Rosji więc walka pomiędzy tymi sportowcami musi być.

Wpierot Michaił!
Haneszku - JM d. Potro. 6/3 3/6 4/6
(3/10)
O20.5g @ 1.67
(0.5/10)
Haneszku @ 10.00
Kolejne fajne spotkanie w mojej ocenie no i szansa dla Rumuna który kiedyś musi się przełamać i znowu pokonać kogoś z TOP10, a już nawet nie liczę ile takich okazji zmarnował, a jak narazie H2H z elitą jest niezbyt dobre 2-21 wygrane spotkanie ma z Verdasco i z Simonem. H2H z Argentyńczykiem 0-1 gdzie przegrał jako jeden z pierwszych podczas tej szalonej serii Del Potro od turnieju w Stuttgarcie/Kitzbuhel po koniec serii podczas USO z Murrayem jeśli dobrze pamiętam wtedy jakoś go trochę lekceważyli, a on to wykorzystywał teraz inni gracze mają przed nim respekt ale teraz tego aż tak nie wykorzystuję jak na swoje warunki nie gra s&amp;v ale może to lepiej. Co do Rumuna bardzo liczę na ten sezon w jego wydaniu na twardej nawierzchni i tutaj powinien trochę DP pomęczyć swoim bardzo dobrym serwisem jak i tym że nie jest na pewno drewniany potrafi rozgrywać bardzo fajnie piłki, ale największym jego minusem jest jest jednak podpalanie się jak i psychika liczę że na nawierzchni gdzie będzie czuł się najlepiej gdzie ma najlepszy sezon w karierze, a hardcourty przed nim więc może być tylko lepiej.

Czy zobaczymy podobny obrazek po tym spotkaniu?
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Fernando Gonzalez - Nikolay Davydenko
Typ: Fernando Gonzalez wygra 2-0
Kurs: 4.00
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Dziś na godzinę 20-30 w ramach turnieju Masters w Montrealu na kort wyjdą Chilijczyk Fernando Gonzalez oraz reprezentant Rosji Nikolay Davydenko. Mecz zapowiado się niezwykle interesująco, bowiem obaj tenisiści prezentują podobny styl gry i zajmują bliskie a także wysokie miejsca w rankingu. Gonzalez jest na 10 miejscu zaś Davydenko jest sklasyfikowany na 8 pozycji. Fernando Gonzalez w ostatnim czasie znajduje się w bardzo dobrej formie. Reprezentant Chile zaliczył udany występ w turnieju w Waszyngtonie gdzie odpadł w półfinale po meczu z późniejszym zwycięzcą turnieju Juanem Martinem Del Potro. W Montrealu Gonzalez pokonał Milosa Raonica 4/6 7/6 6/4 a wczoraj wygrał 7/6 w pierwszym secie z Haasem, po czym Niemiec skreczował. Nikolay Davydenko na przełomie lipca i sierpnia wygrał turnieje w Hamburgu i Chorwackim Umag. W swoim pierwszym meczu na kortach w Montrealu reprezentant Rosji wygrał z Francuzem Paul&#39;em-Henri Mathieu w dwóch wyrównanych setach 7/6 7/6. Obaj panowie spotykali się już na kortach trzykrotnie. Wszytskie spotkania wygrał Davydenko ale było kilka lat temu, a od tego czasu Fernando Gonzalez stał się tenisistą ze światowej czołówki. Myślę że dziś Gonzalez, który bardzo dobrze czuje się na kortach w Montrealu poprawi staystykę h2h w konfrontacji z Nikolayem Davydenko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom