>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Montréal 8.08-16.08.

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Djokovic - Youzhny
Typ: 2
Kurs: 5.50
sportingbet
Spotkanie 3 rundy turnieju Masters Series rozgrywanego na kortach twardych w Montrealu. Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy 22-letnim Serbem Novakiem Djokovicem a 27-letnim Rosjaninem Mikhailem Youzhnym. Djokovic w rankingu ATP zajmuje 4 miejsce, Youzhny jest 65, choć jeszcze w zeszłym roku był nawet 8. Serb nie grał w żadnym turnieju od czerwcowego Wimbledonu, w którym osiągnął ćwierćfinał. Ma wiele sukcesów na swoim koncie w tym roku, jednak ta prawie 2-miesięczna przerwa widoczna jest w jego grze. Youzhny gra w tym roku nie równo, po słabszym początku osiągnął znakomite wyniki w kwietniu i maju po czym znów przyszedł słabszy okres w jego grze, ten turniej na razie pokazuje że chyba znów forma zwyżkuje. W tym turnieju Djokovic rozegrał do tej pory tylko jedno spotkanie, w którym pokonał 6:4 7:6 reprezentanta gospodarzy Polanskyego. Youzhny rozegrał dwa spotkania z bardzo mocnymi przeciwnikami, najpierw pokonał Chorwata Cilica 4:6 7:6 6:1 a następnie pokonał 6:7 6:1 6:3 Amerykanina Isnera, a więc umiał sobie poradzić z dwoma rywalami świetnie operującymi serwisem, liczę na to że i dzisiaj uda mu się to w spotkaniu z nie będącym w najwyższej formie Serbem. Nadzieję na to daje także bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi tenisistami, który do tej pory jest remisowy 2:2.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
13-08-09 20:30 - ATP Montreal
Nadal R. - Petzschner P.
Typ: Petzschner P. +1.5seta
Kurs: 2.50
BAH

No tuż przed US Open na korty powrócił Rafael Nadal. W jakiej formie ten zawodnik jest nie można powiedzieć, ponieważ w turnieju zaczął od 2 rundy i tam pokonał ale po kreczu przy stanie 4-3 dla niego Ferrera. Ale mimo to wiadomo że Rafael nie jest w formie najlepszej do jakiej nas przyzwyczaił ale chyba nie ma człowieka który by tak szybko powrócił na tron tenisa po dosyć długiej kontuzji. Jeśli chodzi o historię betonu dla Hiszpania to jest bogata. Ale ostatni turniej w Miami zakończył już w ćwierćfinale a tam pokonał zaledwie Gila i Wawrinke. Wcześniej wygrał Indian Wells oraz Australian Open, ale tam tracił sety. Dzisiaj rywal może mniej znany ale będący w bardzo wysokiej formie. Przed tygodniem w Washington pozostawił na korcie przegranego gabashvili oraz Fisha a przegrał po bardzo zaciętym 3 setowym meczu z Berdychem. Tutaj już przyjechał bardzo dobrze przygotowany pokonał bardzo dobrego na betonie Querreya który ma bardzo dobry serwis bez straty seta oraz Robredo w dwóch tie i dwóch setach. Petschner na pewno jest w formie żeby nawet wygrać z Nadalem. Ten może nie wytrzymać kondycyjnie meczu na betonie w wysokiej temperaturze, ponad to Nadal sam zapowiada że to bedzie turniej rozgrzewkowy przed US Open. Niemiec potrafi grać tiebreaki i mam nadzieję że dojdzie do tie wygra chociaż 1 seta.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Roddick - Djokovic 1 1,80 5/10

Zdecydowanie Jankes. Po pierwsze dużo lepsza forma, Djoker gra fatalnie, sporo DF, niewymuszonych błędów. Niestety, Serb po znakomitych Mastersach w Miami, Monte Carlo i Rzymie znacznie obniżył loty, co według wielu osób jest wynikiem ogromnej presji wywieranej na nim. Roddick wczoraj bardzo dobry mecz z Verdasco, Hiszpan grał bajecznie, ale zabrakło mu zimnej krwi w najważniejszych momentach. Andy udowodnił jednak, że jest niekwestionowanym królem TB i w przypadku takiego rozwiązania szanse Djokera spadają jeszcze bardziej. Warto dodać, że Serb przegrał z A-Rodem w tym sezonie już dwa razy, oba spotkania na hardzie. 6-2 6-3 dla Roda w Miami brzmi przekonująco, a pamiętajmy, że wtedy ich forma była bardziej zbliżona.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Andy Murray - Nikolay Davydenko
Typ: 2 (+1,5 seta)
Kurs: 2,10
Krótko, forma Davydenko sięga w tej chwili szczytów jego umiejętności, wygrywa wszystko jak leci i na pewno powalczy z Andym. Murray po pechowej porażce w Wimbledonie z imiennikiem Roddickiem pokazał się w Montrealu i pierwsze dwa mecze wygrał gładko, 6-4 i 6-2 z Chardym i 6-1 i 6-3 z Ferrero. Potwierdził, że gra doskonale na twardych nawierzchniach. Nikolay jest ostatnio bardziej ograny, chociaż z drugiej strony - zmęczony, ale wierzę, że conajmniej seta ugra w tym spotkaniu. H2H 4:4. Pewność 4/10.

Juan Martin Del Potro - Rafael Nadal
Typ: 2
Kurs: 1,65
Argentyńczyk gra bardzo dobrze, ale na Rafaela to nie wystarczy. Wygrał w Waszyngtonie, jednak to nie było gładkie zwycięstwo, stracony set z Lu w pierwszym meczu, 46 63 76 z Hewittem, szczęśliwe 76 63 z Gonzo i finał z Roddickiem wygrany 36 75 76 (wygrać TB z Roddickiem, nice). Kanada, 62 75 ze słabym Hernychem i wczorajsze 36 63 64 z Hanescu. Fakt, Rumun gra ostatnio bardzo ładnie. Oglądałem kilka meczy Juana, ale kurde, to jeszcze nie wygląda tak, jak powinno. Na pewno jeszcze nie jeden turniej wygra, nie raz nas zaskoczy, będzie rządzić, ale w obecnej grze jeszcze mu kilku rzeczy brakuje. Nadal to klasa sama w sobie. Wypoczął. Widać, ze pozbierał się już po sensacyjnej porażce z Soderlingiem na Garrosie, wygrana z kreczującym Ferrerem i w drugiej rundzie z nieźle sie spisującym Petzschnerem 63 62, choć niestety nie miałem okazji oglądać meczu. H2H 1:4 (pamiętna pechowa przegrana Nadala w Miami). Cóż, Rafa powoli wraca na tron. 7/10
 
F 0

filweb

Forum VIP
Powiem szczerze, że granie Hiszpana po takim kursie to nie jest najlepszy pomysł. Miej na uwadze, że we wczorajszym meczu z Petzschnerem Rafa nie grał rewelacyjnie. Było kilka świetnych zagrań, ale Del Potro to 3 klasy wyżej, jak nie 4, w stosunku do Niemca. Zawsze pozostaje założenie, że Rafie na wstrzelenie się w odpowiedni rytm wystarczył ten jeden, cały mecz, ale dla mnie jest to mecz 50/50. Del Potro w meczu z Hanescu sygnalizował kontuzję, więc jemu swoich pieniędzy również nie powierzę. Jednym słowem - za dużo niewiadomych - zdrowie JMDP i forma oraz ogranie Rafy to za dużo, aby grać to za kasę. W każdym razie - powodzenia. Ja też (czasem) lubię kebab ????
No i byłbym zapomniał - Potro wygrał z Rafą w Miami na twardym korcie. Nadal był wtedy w wyśmienitej formie, to powinno dać dużo do myślenia.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
filweb, Nadal nie był wtedy w wyśmienitej formie co sygnalizował swoją grą już od początku turnieju...pamiętam ten meczyk bo miałem postawioną kaskę na Rafe, że wygra cały turniej...to był okres kiedy zmęczenie zaczęło już dochodzić poważnie do głosu, grał bez polotu z małą ilością tych jego zagrań z kosmosu które zwykł robić z wielką łatwością we wcześniejszych turniejach, pozdro
 
T 0

tajemne_moce

Użytkownik
Spotkanie: Nadal - Del Potro
Typ: Nadal
Kurs: 1.65
Bukmacher: expekt
Analiza: Dzisiejszej nocy rozegrane zostanie spotkanie, które nazywane jest hitem ćwierćfinałów na kortach w Montrealu. Rafael Nadal mierzył będzie swoje siły z Juanem Martinem Del Potro z Argentyny. Hiszpan po długiej przerwie wraca na korty, jest głodny gry, a także zwyciestw. Jestem pewien, iż da z siebie wszystko, aby na koniec sezonu być na przodzie, przed jego wielkim rywalem Rogerem Federerem. Od Roland Garros Rafa nie zagrał ani jednego spotkania. Pierwszy mecz na kortach w Montrealu wygrał dzięki kreczowi swojego rodaka- Ferrera. Drugi mecz to spotkanie z rewelacją ostatnich dni- Niemcem Petzschnerem. Rafa pokazał mu jego miejsce w szeregu i bardzo pewnie pokonał go 6/3 6/2. Potro podobnie jak przed rokiem turnieje przygotowujące do US Open traktuje bardzo poważnie. Pamiętamy jak ubiegłego lata wygrywał turnieje na hardzie. W tym roku powtórzył swój sukces w Waszyngtonie, gdzie po trzysetowej walce ograł Roddicka. W Kanadzie pokonał już Henrycha, a także Hanescu z którym wczoraj się meczył dość nieoczekiwanie. Widać było zmęczenie w poczynaniach Argentyńczyka, Rafa jest świeży, wypoczęty. Po takim kursie naprawdę warto zagrać na jego zwycięstwo, tym bardziej, że w bezpośrednich pojedynkach Hiszpan prowadzi z Potro 4/1.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Po raz kolejny pragnę odpisać na temat rzekomej słabej formy Nadala już w Miami - w przeciągu dwóch kolejnych miesięcy wygrał 2 Mastersy i jedną 500- kę w Barcelonie. W Miami przegrał z Potro, bo zwyczajnie jest słabszym zawodnikiem na szybkim hardzie niż Argentyńczyk. W Montrealu mamy trochę wolniejszy hard, Rafa wygrał tu przed rokiem, ale nie zapomnijmy, że on wtedy nie miał konkurencji. Kiefer w finale. W tej chwili Del Potro i Roddick w półfinale to według mnie zapory nie do przejścia w Kanadzie dla Hiszpana.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Andy Murray - Juan Martin Del Potro 2 2,99 5/10

Kompletnie nie rozumiem ogromnego szału wszystkich bukmacherów i ludzi stawiających w sieci dotyczącego Andy&#39;ego Murraya. Taki kurs z Del Potro, biorąc pod uwagę ich przebieg spotkań oraz styl gry naprawdę mocno zastanawia. Może na papierze Szkot wygląda nieźle - nie stracił seta, ale w jakim stylu? Najpierw grał z Chardym, gdzie bronił 10 BP. Ale to był pierwszy mecz na hardzie, wybaczamy. Potem pokonał Ferrero, z którym zawsze wygrywał ( nawet między relatywnie słabymi meczami z Wawrinką i Roddickiem na Wimbledonie), a następnie wygrał z Davydenką, który rozegrał jeden z najgorszych meczów w karierze. Wczoraj - spotkanie z Tsongą, bardzo zacięte i gdyby Francuz miał trochę oleju w głowie ( dropshoty na setpointach) to bez najmniejszego problemu mielibyśmy 3 sety. Jednym słowem, Andy Murray, od czasu przejścia na clay znacznie obniżył loty i mi osobiście średnio przypomina gościa, który wygrywał Madryt w zeszłym roku i Miami w marcu.

Argentyńczyk natomiast idzie w zupełnie inną stronę. Wczoraj wygrał fantastyczny mecz pomiędzy dwoma graczami, którzy poczynili wg mnie największy postęp w roku 2009 - chodzi tutaj oczywiście o Roddicka. Spotkanie fantastyczne, bukmacherzy perfekcyjnie oszacowali kursy z delikatnym wskazaniem na Potro, walka dosłownie do ostatniego gema.

Kończąc, polecam każdemu zagranie tego typu, jako że szanse obu zawodników są wyrównane. Kurs na Murraya zaniża ogromna rzesza brytyjskich fanów, którzy już są przekonani, że Andy wygra Us Open. Pamiętam, jak przed RG i Wimbledonem kłóciłem się z jednym z Brytoli, który usiłował mi wmówić, że Murray jest dwie klasy lepszy od Djokovica. Ja jednak dalej zostaję przy swoim - może Novak jest w kiepskiej formie, ale pamiętajmy, że obaj panowie są w tym samym wieku. A Serb pierwszego Szlema zdobył zanim Murray wygrał swój pierwszy poważny turniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom