>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Montpellier, Zagrzeb & Vina del Mar, 04-10.02.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Vina del Mar
???? Berlocq C. - Giraldo S. 7:5 4:6 6:4 ✅
1,50 Bet-at-home
Berclocqu osiąga najlepsze wyniki właśnie w tej części sezonu (turnieje na mączce w Ameryce Południowej). Rok temu w Chile poległ dopiero w finale z Juanem Monaco, to tylko świadczy o tym, że Argentyńczyk broni tutaj masę punktów jak na niego. W pierwszym meczu nie dał najmniejszych szans Rosjaninowi A. Kuznetsovi z którym gładko wygrał 6:2 6:1.
Forma również jest po jego stronie, już w meczu z Niemiec Kohlschreiberem na David Cupie pokazał, że teraz Carlos jest w wysokiej tenisowej dyspozycji. Również jego wcześniejsze porażki w 2013 roku na kortach znacznie szybszych niż mączka można spokojnie wytłumaczyć tym, że grał przeciwko solidnym graczom którzy preferują korty szybkie.
Giraldo rok temu w Chile odpadł już w pierwszym meczu przeciwko L. Mayerowi, teraz jest jeszcze moim zdaniem pod formą. Ostatnio przegrał na challengerze Bucaramanga (Kolumbia) z Bagnisem (242 miejsce), na tym turnieju stracił set z Martinem Alundem (114 miejsce), ale on swój dość wysoki ranking zawdzięcza przede wszystkim dzięki rozgrywaniu dużej ilości meczy w sezonie.
H2H 1:2 dla Kolumbijczyka, ale ostatni pojedynek na hardzie w 2012 roku wygrał właśnie Carlos. Wcześniej (9 tydzień) Santiago wygrał na turnieju w Acapulco z Berlocqiem w 3 setach. Doszedł tam aż do półfinału gdzie przegrał dopiero z Ferrerem. Pokonał między innymi na tym turnieju jeszcze Nalbandiana i Grannolersa. Takie zwyżki formy mu się zdarzają, ale nie sądzę, żeby przytrafiło mu się to w dzisiejszym meczu przeciwko dobrze grającemu Carlosowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aquadiva 10

aquadiva

Użytkownik
podpisuje sie pod wszystkim co wyzej do tego dodam ze Giraldo juz w turnieju byc nie powinno Alund mial 6/4,5/4 i serwis no ale stalo sie inaczej dzisiaj bedzie na to poprawka ale znajac walke i dyspozycje ziemna Giraldo moze 3 setowka byc ...
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Devvarman +1.5seta 1.55 Unibet
Melzer ten sezon ma tragiczny, a przeciwnik taki jak Somdev może być dla niego przekleństwem. Melzer w tym roku bilans 4-5 w tym porażki w Davis Cupie z Golubevem i Korolevem czy Jonesem w Auckland. W AO pokonał zawodników których powinien pokonać na imprezie takiej rangi czyli Kukushkina i Bautistę-Aguta. Melzer w tym roku sporo problemów, szybko się denerwuje, komentuje decyzje sędziów i ma pretensje do całego świata. Z drugiej strony siatki zawodnik, który może przyprawić Jurgena o ból głowy. Większość oglądała Devvarmana w meczu z Jurkiem w Australian Open. Ta defensywa ze strony Hindusa była niesamowita, grał jak ściana i wszystko lądowało po drugiej stronie. Już tutaj w Zagrzebiu przy spożył o ból głowy Berrera, który po przełamaniu w 3 secie zdenerwował się na cały świat i skreczował ???? W tej dyspozycji, w której jest Melzer Hindus jest dla niego fatalnym przeciwnikiem na odbudowanie formy. Somdev powinien tutaj spokojnie wygrać przynajmniej seta.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? F. Cipolla vs L. Rosol dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 3.290
PinnacleSports


Gram dziś bo jutro kursy zapewne spadną ...
Rosol mnie nie zachwyca od początku sezonu, gra co najmniej słabo. Pamiętam jego mecz z Beckerem jeszcze przed AO - tragedia !! Oglądałem też jego mecz z Vegerem, który grał z delikatnym urazem i grał słabo a Rosol wiele nie lepiej ... Wynik może nie oddaje przebiegu meczu ale Rosol popełniał sporo UE, które jak mu się jutro przytrafią to tak łatwo ich może nie odrobić ... Kurs mocno przesadzony więc korzystam.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Melzer @ 1.50 ✅ + Seppi 1.53 zwrot (8/10)
Bardzo mocna stawka, choć już nie maksymalna. Melzer zagra z Devvarmanem, jednym z tenisistów, którzy w turnieju nie mają czego szukać, ze względu na brak atutów (brak serwisów, gra oparta na solidności, skutecznej defensywie). Hindusa już byśmy tu nie oglądali gdyby nie krecz Berrera w pierwszej rundzie, który mimo problemów wygrał pierwszego seta (6:0) a w drugim był o dwie piłki od 2 rundy (było 5:5 w tie-breaku). Nie oglądałem, nie wiem co się stało, ale 6:0 w pierwszej partii pokazuje, że ten zawodnik nie ma prawa zaistnieć w tym evencie. Melzer bardzo solidny, często tu grał w przeszłości, dobre wyniki, na DC się nie popisał, ale tam grali na cegle, w Kazachstanie, zresztą rywale postawili bardzo wysoko poprzeczkę. Tutaj nie widzę innej opcji niż szybkie 2:0. Seppi kontra Petzschner? Niemiec mocno spuścił z tonu w ostatnim czasie i wydaje mi się, że turnieje ATP w jego przypadku będą jedynie incydentalnie się pojawiały. Przegrywa ostatnio ze strasznymi ogórami, atuty, czyli serwis i volley już tak mocno nie służą, zresztą Seppi dobrze returnuje, potrafi minąć, będzie dyktował warunki gry, regularnością zje rywala. Serwis także u Włocha bardzo pewny, kończące uderzenia w zanadrzu. Wszystko przemawia za nim.
Z typów na single polecam: Klizana (2.00 B365), Karlovica (2.10 B365), Monfilsa (2.25 B365) i Llodrę (2.10 B365). Wszyscy wyglądają fajnie, aż za fajnie, bo wiem z doświadczenia, że gdy aż tyle spotkań wydaje się dobrych do grania, po takich kursach to przynajmniej połowa nie wchodzi... Dlatego zastanowię się nad nimi jutro, zdecyduje się na jeden, maks dwa typy i postaram się opisać ten który wybrałem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 241K

dx2

Użytkownik
T.Ito-Stakhovsky 2 @1.45 expekt
Widzialem spora czesc meczu Stakhovsky-Mathieu i tak mi wychodzi. Przede wszystkim jest troche lepsza forma u Ukrainca i bardzo duzy plus w postaci pierwszego podanie, ktore w meczu z Francuzem funkcjonowalo tak jak nalezy. Ito z Rgerem pewnie troche poprzebijali sobie, ale przy takiej grze jak z Mathieu, Ukrainiec wydaje sie miec wiecej atutow, a ze Stakhosky tez ostatnio nie ma sie czym chwilic to skoro prezentuje troche lepsza gre to wypadaloby ugrac jak najwiecej. Co ciekawe obydwu i Ito i Stakhovsky sa na liscie graczy, ktorzy moga zagrac w kwalifikacjach w Rotterdamie, wiec bez szalenstw, ale w strone Ukrainca.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
T.Ito-Stakhovsky 2 @1.45 expekt

Widzialem spora czesc meczu Stakhovsky-Mathieu i tak mi wychodzi. Przede wszystkim jest troche lepsza forma u Ukrainca i bardzo duzy plus w postaci pierwszego podanie, ktore w meczu z Francuzem funkcjonowalo tak jak nalezy. Ito z Rgerem pewnie troche poprzebijali sobie, ale przy takiej grze jak z Mathieu, Ukrainiec wydaje sie miec wiecej atutow, a ze Stakhosky tez ostatnio nie ma sie czym chwilic to skoro prezentuje troche lepsza gre to wypadaloby ugrac jak najwiecej. Co ciekawe obydwu i Ito i Stakhovsky sa na liscie graczy, ktorzy moga zagrac w kwalifikacjach w Rotterdamie, wiec bez szalenstw, ale w strone Ukrainca.
heh, pula nagrod 467 tys euro, za dojscie do kolejnej fazy ponad 12 tys euro nagrody, w polfianle juz jest to 21 tys. euro, to, ze obydwaj sa na liscie kwali do Rotterdamu o niczym nie swiadczy, maja fajne siano do wyjecia i zapewniam Cie, ze zaden z nich nie mysli o kwalach, co wiecej, w kolejnej rundzie czeka Nieminen, wiec nie jest to nie wiadomo kto ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dokładnie! Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Warto też dodać, że Ito zagrał dobry mecz z R-V, przede wszystkim trzymał mocną piłkę w korcie, niezłe kierunki i bardzo pewne podanie a to już połowa sukcesu na takim korcie. Ja wpadłem na taki typ:
Viktor Troicki - Jan Hajek ✅
2 @ 4.33 (6/10) B365 zwrot

Nie wiem co się dzieje z Serbem, ale dobrze nie jest. Poprzedni sezon bardzo przeciętny, wypadł z TOP30, ten rok rozpoczął równie niemrawo co zakończył poprzedni. W piątek grał w Davis Cup z Goffinem, mecz odbył się na cegle w Belgii, niby to nie powinno mieć wpływu bo minęło już 5 dni, ale jednak 5 setów w obliczu meczu z Hajkiem, który po korcie mocno go porusza? Kto wie, może (choć nie musi) dać to o sobie znać w decydującym momencie. W 1 rundzie pokonał 18 latka z Francji, nie bez problemów, choć mecz zakończył się wynikiem 2:0, zagrożenia przy swoim podaniu nie miał, ale styl najlepszy nie był (sporo błędów, stosunek winnersów do niewymuszonych beznadziejny). Hajek atutów zbytnio nie ma, serwis słabiutki, atakować też nie specjalnie potrafi. Jednak jest waleczny i zmobilizowany na maksa, bowiem to zawodnik poziomu chall, który za sukces może uznać sam udział w turnieju tej rangi. Forma Troickiego poza meczem w DC tragiczna, w piątek pokazał trochę dobrego tenisa, ale trzy fajne sety w obliczu kilkunastu przeciętnych nie zmienią mojego zdania na jego temat. Hajek będzie trzymał piłkę w korcie i jeśli tylko Troicki nie będzie demolował returnem (oczywiście mam nadzieję, że tak nie będzie) to mecz będzie bardzo wyrównany i widzę duże szanse na zwycięstwo 3 lata starszego Czecha.
E: Typ generalnie na plus, szkoda, że połasiłem się na kurs z B365, bo w Pinn byłaby pewna wygrana a tak mam zwrot...
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Po co na siłę szukać niespodzianek? Jak dla mnie całkowity bezsens. Szanse Hajka z Troickim mizerne. Znikome powiedziałbym. Owszem, Serb gra słabiej, ale co z tego? Takich zawodników jak Hajek nadal powinien ogrywać z palcem w dupie. Viktor w tym sezonie przegrał jak dotąd z będącym w niezłej formie Lacko, no i ta mordercza 5 setówka z cwanym Stepankiem. Na Hajka dzisiaj zbyt wiele nie będzie trzeba. Wystarczy przyzwoity procent pierwszego podania. Szanse na brejka Serb dostanie z pewnością nie jedną ze względu na śmieszny serwis Czecha. 2-0 można spokojnie typować Troickiego ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
ATP Zagrzeb
F. Cipolla vs L. Rosol
Typ: Handicap setów Cipolla +1,5 ✅✅✅
Kurs: 1,80
Unibet

Kubamajcher coś już pisał o tym meczu. Ja nie ryzykuję grając na win Włocha, tylko pobieram bezpieczniejszy wariant na handi. Rankingowo 99. vs 70. więc można rzec, że ta sama półka. Obaj grają bez rewelacji w ostatnich tygodniach, ale ogółem Rosol wygląda gorzej wg mnie. Cipolla na świeżości, bo ostatni mecz wygrał praktycznie bez gry (Lacko retired). Czech ograł Vegera w dwóch setach, ale to żaden wielki rywal. Do tej pory 1 starcie na korzyść Włocha (8/2/2011 2:1 dla Włocha na hardzie w Australii). Powinna być 3 setówka i równy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
(...)
Z typów na single polecam: Klizana (2.00 B365), Karlovica (2.10 B365), Monfilsa (2.25 B365) i Llodrę (2.10 B365). Wszyscy wyglądają fajnie, aż za fajnie (...)
Ja bym z tych typów nie poleciłbym żadnego ???? Klizan słabiutko się zaprezentował z Viola i dużo nie brakowało a by przegrał tamto spotkanie ... Karlovic owszem pokonał Dimitrova ale głównie serwisem, wystarczy nieco słabsza skuteczność z pierwszego podania i wolny już Karlovic nie będzie miał co szukać z Dodigem. Monfils z Ryśkiem też nie będzie miał raczej czego szukać, który ostatnio w całkiem fajnej formie. Llodra z Tipsa? Będzie walka ale moim zdaniem Llodra nie pokona Janko, to już troche za wysokie progi ...
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Z typów, nad którymi wczoraj się zastanawiałem biorę pod uwagę jeszcze jedynie Monfilsa i Klizana. Martina zagrałem wcześniej, gdy kurs podskoczył (zagrane 2.20 B365). Tak jak pisałem forma Słowaka od początku sezonu tragiczna, wreszcie się odblokował, teraz powinno pójść z górki. Potencjałem je rywala jak chce, lubi i umie grać na tej nawierzchni i powinien sobie poradzić z robiącym wciąż za dużo błędów Haase. Monfils ma dużą przewagę nad Gasquetem w postaci serwisu, do tego jego przebijanie arcytrudnych piłek powinno wyprowadzić Ryśka z równowagi. Niby H2H wyrównane, ale Gael w hali ma dużo większy potencjał, zresztą w ogóle jest tenisistą o większych możliwościach. Po kolejnej przerwie (już sporo minęło odkąd wrócił, wiem) jest głodny zwycięstw, walczy i u siebie stać go nawet na wygranie całego turnieju. W tym meczu to on powinien być faworytem.

Co do Hajka to każdy może mieć swoje zdanie, ale dla mnie regularny Czech nie pozwoli na za wiele przy swoim podaniu. Prawda, że nie posiada mocnego podania, ale jeśli Viktor nie będzie trafiał returnami w linie to akcję powinny iść pod dyktando Jana. Szanse przy serwie Serba też się przytrafią, Hajek potrafi kąśliwie zagrać, oczywiście jeśli Troicki będzie trafiał pierwszym, będzie trafiał mocne returny to wygra, ale widzę tu duże szanse dla jego rywala a kurs 4.33 kompletnie mi tu nie pasuje. Zresztą typ nie jest grany na siłę, taka jest moja taktyka i porażki niektórych typów są w nią wkalkulowane. A tu widzę value i to naprawdę duże, stąd też mocna stawka (Pinnacle daje na Czecha jedynie 3.77!)

Zresztą wszystko ode mnie znajdziecie tu: http://forum.bukmacherskie.com/f35/nie-ma-co-wychodzic-z-kina-poki-trwa-seans-mozi-comeback-87656.html
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Monfils to akurat kolejny typ grany na siłę. Francuz stwierdził, że czuje się już świetnie i kontuzja mu nie przeszkadza. Jest jednak inny problem. Oglądałem sporo spotkań z udziałem Clownfilsa w tym sezonie i muszę przyznać, że nie gra nawet na 60% swoich możliwości. Nie chodzi już o samo przygotowanie fizyczne, motorykę. Chodzi mi o taktykę. Monfils gra zbyt dużo krótkich piłek przez środek, dobiera złe kierunki! Dla Rysia to będzie jak woda na młyn. Inną sprawą jest jeszcze psychika Gasqueta i jego podejście do niektórych spotkań. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż gra u siebie - wydaje mi się, że nie powinien mieć kłopotów w tym starciu. Spróbuję złapać fajny kurs na Richarda live, jednak tak jak wspomniałem wcześniej - wszystko będzie zależeć od jego podejścia. Jeżeli będzie chciał, to wygra ten mecz bez problemu. Co do tego nie mam nawet najmniejszych wątpliwości.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Monfils ma dużą przewagę nad Gasquetem w postaci serwisu, do tego jego przebijanie arcytrudnych piłek powinno wyprowadzić Ryśka z równowagi. Niby H2H wyrównane, ale Gael w hali ma dużo większy potencjał, zresztą w ogóle jest tenisistą o większych możliwościach. Po kolejnej przerwie (już sporo minęło odkąd wrócił, wiem) jest głodny zwycięstw, walczy i u siebie stać go nawet na wygranie całego turnieju. W tym meczu to on powinien być faworytem.
Strasznie mnie rozbawiłeś powyższą analizą ... Uparłeś się zagrać na Monfilsa i starasz się wszystkich przekonać, że gra on teraz lepiej niż Gasquet i że w ogóle jest lepszy od Gasqueta ??? ???? ????
Ok, rozumiem że może masz prawo zagrać co chcesz, ale pisz żetelne analizy a nie tylko takie &quot;pod typ&quot;.
&quot; przebijanie arcytrudnych piłek powinno wyprowadzić Ryśka z równowagi &quot; - jakie przebijanie arcytrudnych piłek ??? Przypomina mi się od razu mecz Monfilsa z Simonem w AO który stał na strasznie niskim poziomie, wymiany wolniejsze niż u juniorów i przebijanki po kilkadziesiąt uderzeń na środek kortu... To nie będzie na pewno dobra taktyka na Gasqueta, który dwoma szybszymi uderzeniami spowoduje, że Monfils będzie musiał robić szpagaty żeby dojść do piłek ????
&quot; zresztą w ogóle jest tenisistą o większych możliwościach &quot; - tego już w ogóle nie skomentuje, bo co to ma do znaczenia ? Liczy się tu i teraz, a nie ogół ... Na dzień dzisiejszy Monfils to cień samego siebie sprzed kontuzji i moim zdaniem cieżko mu będzie dość do formy popijając Coca-Cole co miało miejsce na AO ????
Gasquet też walczy u siebie przecież a rok temu był tutaj w QF przegrywając po walce z DelPotro, więc na pewno jest sporo punktów do obrony i raczej nie potknie się na nijakim Monfilsie...
Takie jest moje zdanie, ale oczywiście każdy ma prawo do swojego ...

???? R. Gasquet vs G. Monfils dla Mecz (1.680) WYNIK 63 26 63 ✅ ✅ ✅
???? P. Petzschner vs A. Seppi dla Mecz (1.676) WYNIK vo Seppi
KURS:
2.815
Stawka: 40j | Do wygrania: 90.78j

PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Wchodząc w dyskusję to ja wśród dzisiejszych gier widzę value w poniższych typach:

Klizan vs Haase /Typ:1 /Kurs 2,20 ⛔⛔⛔- Słowak może i pod grą, ale na pewno lepszym jest tenisistą niż Haase. Klizan miał problemy z Violą, ale Haase też wyciągnął mecz z Veicem. Holender robi mega dużó błędów i ten serwis też już nie taki groźny jak kiedyś (co pokazał mecz z Sijslingiem)

Hanescu - Bennetau /Handi plus 1,5 set Hanescu/ Kurs: 2,15 ⛔⛔⛔ - Rumun w tym roku gra przyzwoicie: w Auckland 3 mecze na koncie, na AO przegrał w 4. setach z Nishikorim, a teraz gra 2. mecz we Francji. Julian świetnie wystartował, ale może dostać w końcu &quot;zadyszki&quot; i to na własnych śmieciach. Wczoraj mu się upiekło, bo Ungur oddał mecz. Liczę, że Rumun urwie dziś przynajmniej seta, jeden mecz bezpośredni na korzyść Rumuna.

Dodig - Karlovic/ Typ:1/Kurs 1,60 ✅✅✅ 7:6, 6:7, 6:3 - ostatnio grałem na Ivo, ale bardziej to była gra przeciwko Dimie ???? Na niego serwis i 2 tie breaki wystarczyły. Dziś jednak rywal lepszy i solidny, więć Karlovic tak łatwo nie wygra i będzie musiał się trochę poruszać, co jego atutem nie jest. Z dwóch Chorwatów wybieram Dodiga i myślę, że będzie 2:0. Dwa rozegrane mecze stosunkowo niedawno na korzyść Dodiga, a czas płynie na niekorzyść wielkoluda.

Dev Varman-Melzer/ Handi 1,5 Dev Varman/ Kurs 1,82 ✅✅✅- Hindus to jeden z zawodników, których mam pod lupą od dłuższego czasu. W tym roku widziałem jego mecze z Hajkiem, Berdychem, Janowiczem i Berrerem. Ma dobrą pracę nóg, szykość, świetne wyniki na szczeblu akademickim i &quot;starego&quot; na dobrym miejscu;) Melzer pod formą od AO kiedy to nie dał mu szans Berdych: przegrał 2 mecze w PD i widać, że odczywa intensywny początek roku (9 spotkań rozegranych), a Zagrzeb to będzie dla niego 4 miejsce do gry tym roku. Kusi mnie gra na win Hindusa, ale rozsądniej zagrać handi, bo serwis po stronie Jurgena, a na tej nawierzchni to duży atut.

Co do Monfilsa i Ryśka, to ten mecz można obstawić, ale tylko na livie po kilku gemach, bo Gael jest chimeryczny i mecz meczowi nierówny. Gra zajeb..... widowiskowo, ale tym samym głupio. Publika go kocha i dziś Francuzi to jemu będą kibicować. Kurs na pewno będzie skakać, więc będzie można coś ciekawego wyrwać na wybranego przez siebie gracza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mozi 552

mozi

Użytkownik
Strasznie mnie rozbawiłeś powyższą analizą ... Uparłeś się zagrać na Monfilsa i starasz się wszystkich przekonać, że gra on teraz lepiej niż Gasquet i że w ogóle jest lepszy od Gasqueta ??? ???? ????
Ok, rozumiem że może masz prawo zagrać co chcesz, ale pisz żetelne analizy a nie tylko takie &quot;pod typ&quot;.
&quot; przebijanie arcytrudnych piłek powinno wyprowadzić Ryśka z równowagi &quot; - jakie przebijanie arcytrudnych piłek ??? Przypomina mi się od razu mecz Monfilsa z Simonem w AO który stał na strasznie niskim poziomie, wymiany wolniejsze niż u juniorów i przebijanki po kilkadziesiąt uderzeń na środek kortu... To nie będzie na pewno dobra taktyka na Gasqueta, który dwoma szybszymi uderzeniami spowoduje, że Monfils będzie musiał robić szpagaty żeby dojść do piłek ????
&quot; zresztą w ogóle jest tenisistą o większych możliwościach &quot; - tego już w ogóle nie skomentuje, bo co to ma do znaczenia ? Liczy się tu i teraz, a nie ogół ... Na dzień dzisiejszy Monfils to cień samego siebie sprzed kontuzji i moim zdaniem cieżko mu będzie dość do formy popijając Coca-Cole co miało miejsce na AO ????
Gasquet też walczy u siebie przecież a rok temu był tutaj w QF przegrywając po walce z DelPotro, więc na pewno jest sporo punktów do obrony i raczej nie potknie się na nijakim Monfilsie...
Takie jest moje zdanie, ale oczywiście każdy ma prawo do swojego ...

???? R. Gasquet vs G. Monfils dla Mecz (1.680) WYNIK ?
???? P. Petzschner vs A. Seppi dla Mecz (1.676) WYNIK ?
KURS:
2.815
Stawka: 40j | Do wygrania: 90.78j
PinnacleSports
Jeśli oglądałeś mecz Simon - Monfils z AO to zapewne pamiętasz też, że lekarzy kortowy biegał od jednego do drugiego właściwie na każdej przerwie. Zresztą w Melbourne Gael miał jakieś problemy od początku, już z Dolgopolovem brał medicala, w meczu z Lu po przegranym trzecim secie komentator Eurosportu po prostu kpił sobie z Gaela, mówiąc, że to wariat, skoro ledwo chodzi po korcie a meczu poddać nie chce... I wygrał ten mecz. Co prawda w końcówce znów coś się stało, bo przy piłkach meczowych (bodajże 5,6, czy nawet 7 ich zmarnował) robił za każdym razem DF, nie wiem czy coś mu przeszkadzało w tym by wprowadzić drugie podanie, czy polował na asa? Na pewno jego forma tam nie będzie miała żadnego odniesienia tutaj. W pierwszej rundzie z Bemelmansem bardzo dobry mecz, świetnie serwował. Serwis będzie tu głównym atutem Gaela. W normalnej dyspozycji, czyli takiej jaką prezentuje tutaj (bez lekarzy, grymasu bólu na twarzy) przebija naprawdę trudne piłki i to trudno podważyć. A Gasquet nie należy do tenisistów zbyt cierpliwych i jeśli Le Monf zagra na poziomie sprzed dwóch dni to jest dla mnie naturalnym faworytem. Inna sprawa, że typ nie będzie mocny, bo poziom jest wyrównany, nikogo nie namawiam do grania, bo to żaden pewniak, ale value tu widzę i dlatego najprawdopodobniej tak postawię, choć wstrzymam się jeszcze kilka godzin i zobaczę co się dzieje z kursami, bo z tego co piszecie to mogą jeszcze podskoczyć.
Oczywiście szanuje Twoje zdanie, moje jest inne, co nie oznacza, że mam rację ;) Pozdrawiam
PS. Seppi wycofał się kilka dni temu z debla z powodu... Przeziębienia. Może to mało istotny fakt, ale warto mieć to na uwadze. Sam zagrałem mocno jego win w dublu z Melzerem, mimo tego faktu, jednak dla ostrożności polecam buka gdzie krecz = zwrot, zawsze to jakieś, minimalne zabezpieczenie.
PS2. Seppi nie wyszedł na kort, czyli info się sprawdziło ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Montpellier
???? Tipsarevic J. - Llodra M. 3:6 6:7(4) ✅
Llodra M. +1,5 seta Bet-at-home 1,30

Llodra w tym meczu set powinien spokojnie urwać, gra na hali gdzie lubi, we Francji gdzie potrafi się zmobilizować. Rok temu nie w Montpellier tylko w Marsylii w 8 tygodniu roku doszedł do finału. Na tamtym turnieju spotkał się w półfinale z Tipsarevicem z którym wygrał 6:4 7:6(10).
Tipsarevic na początku tego roku kompletnie mnie nie przekonuje, potrafi stracić głupio sety pomimo prowadzenia. Na AO grał 5 setów z
Julien Benneteau, 5 z Lacko Lukasem, wcześniej na turnieju w Indiach którego wygrał Serb, w finale stracił set z Bautista-Agut i w półfinale A. Bedene. Tipsa mnie nie przekonuje, a minimalnym faworytem powinien być właśnie Francuz, a nie Serb.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: Tenis, ATP Zagrzeb
spotkanie: M.Baghdatis - B.Kavcic,
typ: liczba gemów: powyżej 19,5 gemów ✅
kurs: 1,72
bukmacher: Bet365

Na pozór spotkanie nie wygląda na wyrównane. Kurs na Cypryjczyka 1,11 mówi sam za siebie. Różnica w aktualnym rankingu też spora 36 pozycja Baghdatisa przy 83 Kavcica. Decyduję się na zakład, że pograją co najmniej 20 gemów nie tylko dlatego, że grają w hali, gdzie zazwyczaj dość trudno o przełamania, ale przede wszystkim z uwagi na charakter Marcosa. Ten tenisista rzadko potrafi utrzymać koncentrację przez chociażby całego seta. Jego gra ostatnio przypomina sinusoidę. Nie twierdzę, że Słoweniec to jakiś supergrajek, ale liczę, że ugra co najmniej 8 gemów. Dla ostrożnych - można także pograć Kavcica +5,5 gema za 1,61 ✅ u tego samego buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Zagrzeb, 13:20, 7.02.2012
Lukas Rosol - Flavio Cipolla
typ: 2-0
1,975
Sportingbet
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy turnieju ATP w Zagrzebiu, Czech Lukas Rosol spotka sie z Wlochem, Flavio Cipolla. Zdecydowanym faworytem pojedynku w moim odczuciu jest Rosol, a juz pisze dlaczego. Wloch wydaje sie byc na poczatku tego sezonu w bardzo slabej dyspozycji. W Chennai pierwsza runda bez walki z Paire, W Auckland nie przeszedl kwalifikacji, i jako lucky loser rowniez przegral w pierwszej rundzie. W Australian Open ugrane zaledwie szesc gemow w spotkaniu z Tobiasem Kamke. Tutaj przy stanie 1:1 w pierwszym secie Lukas Lacko musial skreczowac dzieki czemu Wloch znalazl sie w drugiej rundzie. Ponadto Cipolla preferuje raczej korty wolniejsze od tych w Zagrzebiu. Lukas Rosol rowniez nie powala swoja forma, jednak da sie zauwazyc ze prezentuje sie lepiej od Wlocha, byl bliski przejscia kwalifikacji w Auckland, przegral w trzeciej rundzie z Beckerem. W Australii przegral w drugiej rundzie , po pokonaniu Bakera. Tutaj bez najmniejszych problemow ogral nieznanego reprezentanta gospodarzy. Czech jednak lubi grac na szybkich kortach, jego styl gry jest przystosowany do takiej nawierzchni, bardzo dobrze przede wszystkim serwuje. Praktycznie wszystkie atuty sa dzis po stronie Rosola.
 
hooh34 23

hooh34

Użytkownik
Gasquet R. (Fra)-Monfils G. (Fra) 1 1.53 @bet365 ✅

Gdy ujrzałem ten kurs na mojej twarzy pojawiło się zdziwienie. Oczywiście jeszcze 2 lata temu Monflis ograł by Ryśka palcem w d*** i kurs na niego byłby 1.2 max a teraz mamy całkiem inne reali i to on jest zdecydowanym faworytem przynajmniej dla mnie. Rysiu gra w tym roku bardzo dobry tenis i w każdym turnieju pokazuje się naprawdę z dobrej strony w przeciwieństwie do Monflisa który to co pokazał w Melbourne to po prostu parodia tenisa najpierw męki z Lu a później nie wykorzystał zmęczenia Simona. Stawiam zdecydowanie na białego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom