>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Montpellier, Zagrzeb & Vina del Mar, 04-10.02.2013

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Brawo tym, którzy dziś postawili na Llodrę, dziś pokazał klasę i ograł serbską dziewczynkę, która po raz kolejny pokazała, że nie ma jaj. Llodra z taką dyspozycją serwisową może tu sporo namieszać w Montpellier i chyba warto będzie na niego stawiać w późniejszych rundach.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Gdy ujrzałem ten kurs na mojej twarzy pojawiło się zdziwienie. Oczywiście jeszcze 2 lata temu Monflis ograł by Ryśka palcem w d*** i kurs na niego byłby 1.2 max
Ludzie po jaką cholerę takie brednie wypisywać? jeszcze ktoś pomyśli że to prawda.
kursy Pinnacle:
Barcelona(Ziemia)
04/21/2011 12:35R. Gasquet - G. Monfils0 : 2 (4 : 6) (6 : 7) kursy: 1.8 vs 2.09
Szanghai (twarde)
10/13/2010 13:10G. Monfils - R. Gasquet1 : 2 (4 : 6) (6 : 3) (4 : 6) kursy: 1.59 vs 2.56
09/06/2010 17:05R. Gasquet - G. Monfils0 : 3 (4 : 6) (5 : 7) (5 : 7)
kursy 1.88 vs 2.04

Podałem tylko trzy przykłady, ich ostatnie mecze, gdzie Ty tu masz? 1.2 na Monfilsa ? Kursy były zawsze wyrównane tym bardziej że obaj tenisiści prezentowali podobny poziom, sa w tym samym wieku, Richard ma trochę lepsze osiągnięcia, więcej wygranych turniejów, zaczynali karierę w tym samym roku, nie bardzo rozumiem nie których filozofów, czasami się zastanawiam o kim czytam, bo za cholerę nie pasuje to do podanych zawodników.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Brawo tym, którzy dziś postawili na Llodrę, dziś pokazał klasę i ograł serbską dziewczynkę, która po raz kolejny pokazała, że nie ma jaj.
Przegiąłeś kolego:p Tipsy to zawodnik TOP10, Llodra grał u siebie i dziś był lepszy, ale w przekroju całego roku i sezonu wyniki Serba robią wrażenie i już nie raz Janko pokazywał, że ma jaja i charakter. Montpellier to nie są tenisowe Himalaje i nikt z wielkich nie przygotowuje się na taki turniej, tylko traktuje go jako przetarcie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Przegiąłeś kolego:p Tipsy to zawodnik TOP10, Llodra grał u siebie i dziś był lepszy, ale w przekroju całego roku i sezonu wyniki Serba robią wrażenie i już nie raz Janko pokazywał, że ma jaja i charakter. Montpellier to nie są tenisowe Himalaje i nikt z wielkich nie przygotowuje się na taki turniej, tylko traktuje go jako przetarcie.
Zgadzam się... Ten turniej był taką rozgrzewką przed Rotterdamem dla wielu zawodników. Tipsie jak nie idzie to nie do końca chce mu się grać, lecz nie można powiedzieć, że jest &quot;dziewczynka bez jaj&quot;. Gra dobry tenis, wybiegany jest solidnie. Zasługuje na TOP 10.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Llodra wygrał, bo był po prostu lepszy. Nie zamierzam nikomu dawać lekcji moralności, bo jestem ostatnią osobą na tym forum, która powinna się za to zabierać, ale ludzie opanujcie się!? Czy zwyzywanie tenisisty, na którego postawicie i przegra wam w czymś pomaga? Czujecie się lepiej? To jest jakaś dziecinada, przecież jeden na tym typie przegrał, drugi wygrał i ten drugi wcale nie powie o Serbie, że jest... Tylko zauważy super postawę Llodry, bagatela faworyzowanego przez wielu nawet na forum, przed meczem...

Wracając jeszcze do Francuskiego szlagieru, to żeby być obiektywnym to powiem, że mimo całej sympatii do obu panów (w zasadzie do bekhendu Ryśka i waleczności Gaela) daje większe szanse czarnoskóremu tenisiście, choć przyznam, że szanse przed meczem są bardzo wyrównane, teoretycznie 50/50 choć ja wciąż więcej atutów widzę po stronie Monfilsa. Widzę tu spore value, bo Gaela mogę pograć nawet po 2.37 (w B365 gdzie krecz = zwrot). Dwóch rówieśników, z jednego kraju, zagrają u siebie, mecz powinien być widowiskiem a wiadomo że Monfils to uwielbia. Top ranking, obaj 7 miejsce, obaj mieszkają w Szwajcarii, obaj praworęczni, ofensywnie usposobieni. Tyle podobieństw, teraz kilka różnic. Bekhend - klasowy, efektowny, bedacy mocną bronią, jednoręczny Gasqueta kontra mniej efektowny, ale regularniejszy, równie efektywny dwuręczny Monfilsa. 8 cm więcej u Gaela także przekłada się na lepsze osiągi serwisowe co tutaj może mieć duże znaczenie. Kontuzja już nie doskwiera, przynajmniej tak to wyglądało w pierwszej rundzie, dodatkowo H2H 4:3 (ostatnie 4 mecze 3:1) dla ciemnoskórego tenisisty. Co za Gasquetem? Na pewno najlepszy sezon w karierze (może nie pod względem rankingu, ale zarobków i regularności tak), więcej wygranych turniejów. Doświadczenie na równi, motywacja tak samo, regularność w stronę Monfilsa i gra w defensywie także. Za dużo przemawia za Gaelem żeby grać Gasqueta po tak... Śmiesznym kursie, tym bardziej, że mecz jest co najwyżej 50/50 i to jak dla mnie mocno naciskane 50/50...

Gael Monfils - Richard Gasquet ⛔
1 @ 2.37 B365 (6/10)


Start za nieco ponad kwadrans, niedługo przekonamy się kto tym razem miał rację. :oops:

Wszystko ode mnie tu (a jest tego naprawdę bardzo dużo): http://forum.bukmacherskie.com/f35/nie-ma-co-wychodzic-z-kina-poki-trwa-seans-mozi-comeback-87656-2.html

Pozdrawiam !

E: Propsy za wyczucie...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Akurat kursy to mnie chu** obchodzą szczególnie te co były kiedyś a Ty widzę się uczepiłeś tego rozumiem że tak ktoś powie kurs 1.2 to od razu Ci się kojarzy jakiś zawodnik tak? buahahah
Zejdź na ziemie i postaw na Monflisa zobaczymy kto będzie liczył kasę :cool:
Napisałeś że 2 lata temu na Monfilsa kurs by był MAX 1.2 i wygrał by bez problemu, tak jak by to był wtedy o klasę lepszy tenisista niż Kaszkiet, co jest oczywiście wyssaną z palca brednią, dlatego przytoczyłem Ci ich mecze z przed dwóch lat, oraz kursy.... jak sam widzisz trochę się pomyliłeś, tym samym widać że pojęcie to masz mizerne o tej dyscyplinie, no chyba że to tak przez przypadek zdarzyło Ci się taką głupotę napisać, jak czegoś nie muszę to nie gram, teoretycznie Rychu jest faworytem, ale pewniak to nie jest z pewnością.
 
I 8

ironpl

Użytkownik
regularność w stronę Monfilsa
Gael Monfils - Richard Gasquet
1 @ 2.37 B365 (6/10)


Pozdrawiam !
Zgadzam się z tym co napisałeś ale nie w tym fragmencie...Monfils i regularność? On od zeszłego sezonu jest zaprzeczeniem regularności, więcej talentu i chęci niż chłodnej głowy i faktycznych rezultatów, moim zdaniem może przewyższyć Ryśka motywacją (teraz dodatkowo chciałby coś udowodnić, nie dość że u siebie to jeszcze z zawodnikiem TOP 10), natomiast regularność właśnie powinna przeważyć szalę na korzyść Ryśka...

Ja typuję powyżej 22,5 gema, oczywiście LIVE bo mecz się właśnie zaczął
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Po pierwszym gemie Monfils wziął medicala, więc jak się okazało kontuzja daje o sobie znać :-| Tak więc moje słowa przed meczem mogą się okazać nic nie warte, choć zagrałem w B365 gdzie krecz = zwrot to raz a dwa, że to w końcu Monfils i jego byle kontuzja nie pokona !
Allez Francais !
Już czuje, że w tym meczu będą się działy dziwne rzeczy, może być śmiesznie ????
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅1.62 Nieminen - Stakhovsky
W końcu znalazłem sobie coś dla siebie. Fin bardzo mnie przekonuje. Gra przyzwoicie i ostatnio dość przewidywalnie. Nie robi często przekrętów i trzyma jakiś sensowny poziom. Jeżeli zagra swój solidny tenis to powinien wygrać z przeciętnym ukraincem. Według mnie aktualnie jest lepszy i ma więcej argumentów na zwycięstwo.

---
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Youzhny-Dodig 1 1,55 Bwin

Bardzo dobry kurs na Rosjanina,który broni tuta tytułu,ale nie z tego powodu gram na niego.Youzhny po prostu z Sijslingem zagrał bardzo dobry tenis,z lekkością ograł Holendra i aż miło było patrzeć jak łatwo mu to przychodzi a Dodig?Dodig mimo,iż ograł Karlovica to zagrał przeciętnie by nie powiedzieć słabo.Ta jego taktyka serve&amp;volley niemal niewypalił bo Ivo go mijał nie raz i to we wspaniałym stylu a co jutro będzie z Youzhnym?Masakra jakaś chyba ????

Gorąco Polecam !
 
dx2 241,1K

dx2

Użytkownik
Ramos V.-Zeballos 1
Zalezy od kursu, ktorego narazie nie moge sie doszukac. Ramos lepszym graczem moim zdaniem. Byly oczywiscie jakies obawy po grze Ramosa w Davis Cup przeciwko Kanadzie na twardej nawierzchni, ale Hiszpan robi swoje, a jest to zdecydowanie jeden z najbardziej niedocenianych graczy przez spora rzesze kibicow. No i dzis po takim meczu jak z Volandrim, nie wypada zmarnowac wysilku.
Rosol-Melzer 2 @1.85
Daleki za to jestem od wychwalania Rosola. Prawda, Czech gra przyzwoicie i pomogl swojej reprezentacji ograc Szwjacarow w Davis Cupie, ale wyzej stawiam wygrana Melzera nad DevVarmanem. Moim zdaniem to nie ma tutaj przypadku. DevVarman wygral z Berrerem i to jest duzy plus. Poza tym Hindusowi naprawde zalezalo tutaj na dobrym wystepie skoro zdecydowal sie zagrac tutaj w Zagrzebiu przy pomocy swojego chronionego rankingu. Sadze, wiec ze jezeli Melzer ogranal mecz z DevVarmanem to ogarnie i z Rosolem.
Berlocq-Rufin 1 @1.5
Tutaj mimo wszystko pozostaje jakas doza niepewnosci i pytanie jak naprawde dobry jest Rufin, ktory zagral tutaj dwa swietnme mecze z tego co widac. Francuz ma potencjal na bardzo dobrego gracza i oby nie okazlao sie, ze tutaj bedzie turniej w ktorym naprawde zagra jeszcze lepiej. Niemniej jednka Berlocq klasowo narazie. Wczoraj zagral Argenynczyk wraz z Giraldo swietny mecz i Berlocq na pewno ma w planie dobry wynik, poniewaz rok temu do koncowego triumfu zabraklo naprawde niewiele.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ramos wcale tak fajnie nie gra by w niego inwestować wg mnie,dzisiejszy zacięty bój z Volandrim,wcześniej z Dutrą też wcale tak łatwo nie wygrał a Zeballos jakby z seta na seta coraz bardziej się tutaj rozkręcał więc wg mnie nie warto stawiać na Hiszpana w tym pojedynku.

Melzera wg mnie też imo nie warto ruszać bo jest on w słabej formie co dobitnie pokazują ostatnie porażki w DC w dodatku te 1-6 z Hindusem i wymęczony TB (potem było już z górki) to nie są podstawy by na niego grać,Rosol owszem może i słabo sezon zaczął ale grać na hali potrafi i wg mnie to on jutro wygra.

O Berlocqu piszesz,że masz dużą dozę niepewności a ładujesz pieniądze na Argentyńczyka zamiast zagrać Francuza po o wiele lepszym kursie (przecież i tak byś miał tą dużą dozę nie pewności) a Rufin Monaco w końcu ograł więc coś tam prezentuje.
Wczoraj zagral Argenynczyk wraz z Giraldo swietny mecz i Berlocq na pewno ma w planie dobry wynik, poniewaz rok temu do koncowego triumfu zabraklo naprawde niewiele.
Skąd wiesz,że zagrał świetny mecz skoro o ile mi wiadomo nie było gdzie obejrzeć?!Mogę się założyć,że conajmniej 3/4 tenistów zaczynających jakiś turniej ma w planie dobry wynik więc to argument słaby ;)

P.S

Żeby nie było nie atakuje,tylko wyrażam własne zdanie i chce by wywiązała się jakaś dyskusja w dziale tenisowym bo ostatnimi czasy mam wrażenie,że coraz słabiej jest ;p
 
thma 43

thma

Użytkownik
Zgadzam się ze wszystkimi sugestiami kolegi powyżej login - dzidzok.
Berlocq - ŚWIETNY MECZ? Raczej własnie w kratkę zagrał. Miał już na widelcu Giraldo i jakby się zatrzymał. Nie było video, ciężko stwierdzić przyczynę. Być może problemy zdrowotne? Któryś z zawodników brał medicala na bet365 widniała informacja &quot;kontuzja&quot; jednak nie mam pojęcia kto brał. jeśli Berlocq to rzeczywiście może być problem. Ze strony czysto sportowej tutaj może być 50na50 kurs nie powala więc tego meczu nie ruszam.
Melzer - tutaj krótko. Udało się 1,70 zgarnąć za przegranego 1 seta i koniec. Mam nadzieje że Austriak dostanie manto i odpadnie. Bo nie umiem na tego gościa grać. Dostaje wciry od Kazachów, tutaj wygrał co prawda parę meczy. Ale jakoś mnie nie przekonuje. Po prostu nie opłaca się na niego cokolwiek grać.
Ramos - Zeballos - Tutaj kolego zupełnie się nie zgadzam. Może drugi zawodnik to bardziej Chalangerowiec. Ale ok. Wygrał 12 meczy pod rząd na ziemi. Mam takie wrażenie że on się rozpędza. z Ramosem powinna być walka.

PS. Oczywiście kolego liczę że Twoje typy wejdą i wygrasz sporo kaski. Ale zdanie mam ciut inne ???? pozdrawiam
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Benoit Paire - Gilles Simon
1 @ 3.00 B365 (7/10) ✅
Over 21.5 @ 1.72 B365 (10/10) ✅

Benoit Paire zrobił na mnie duże wrażenie w pierwszym meczu w Montpellier, w drugim trafił na dobrze dysponowanego, cwanego Darcisa i miał spory problem z kończeniem akcji z głębi kortu, nie za dobrze też radził sobie z serwisami Belga. Bratobójczy pojedynek, spodziewam się czegoś w stylu wczorajszego szlagieru Monfils - Gasquet, dużo błędów, ale też dużo fajnej gry, zaangażowania nie zabraknie. Gram na Paire, bo widziałem na co go stać w pierwszej rundzie a w obu meczach świetnie serwował co tutaj może być dużym atutem, szczególnie z Simonem, który lubi sobie przysnąć w nieodpowiednim momencie. Poza tym wiem, że Simon będzie opierał grze na ostrych kierunkach i umiarkowanej mocy, to nie będą strzały ala Berdych, do których nawet nie można ruszyć. Tyle że Paire bardzo dobrze się broni, mimo pokaźnego wzrostu. Simon moim zdaniem wyżej niż jest nie będzie, co więcej powoli spodziewam się obniżki formy, już tak nie błyszczy, przekrywa kluczowe wymiany. Trochę inaczej było wczoraj, ograł Bruguesa, na poziomie Tour to niemal amator, bez urazy, bo zagrał kilka fajnych piłek, ale Simon powinien ten mecz bardziej kontrolować. Wynik tego nie odzwierciedla, ale Francuz był o krok od przegrania pierwszej partii, ale udało mu się zdobyć rebreaka przy 4:5. Rywal dochodził łatwo do sytuacji, miał aż 14 break pointów ! W większości przypadków górę brało doświadczenie Simona. Teraz jednak rywal dużo solidniejszy, publiczność znów będzie neutralna, hala dobrze im znana, sami sobie również, więc nie ma mowy o zaskoczeniu któregoś grą rywala. Spodziewam się wyrównanego meczu i bardzo prawdopodobne, że kończonego w trzech setach lub tie-breakach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wincent 150

wincent

Użytkownik
. Trochę inaczej było wczoraj, ograł Bruguesa, na poziomie Tour to niemal amator, bez urazy, bo zagrał kilka fajnych piłek, ale Simon powinien ten mecz bardziej kontrolować. Wynik tego nie odzwierciedla, ale Francuz był o krok od przegrania pierwszej partii, ale udało mu się zdobyć rebreaka przy 4:5. Rywal dochodził łatwo do sytuacji, miał aż 14 break pointów ! W większości przypadków górę brało doświadczenie Simona.
Albo oglądalismy inny mecz, albo co bardziej prawdopodobnie &quot;w d*** byłeś i g*** widziałeś&quot;. W pierwszym secie Simon bardzo pewnie wygrywał swoje podanie poza 3 gemem który przegrał po 2 bp ( w pozostałych 5 gemach serwisowych stracił ... całe 3 punkty). Poza tym do sytuacji 4-5* nawet nie powinno dojść po wcześniej miał okazje żeby spokojnie odłamać.
W drugim secie przejechał się po hiszpanie jak po burej s*** i tak... hiszpan miał bp. DWA. Przy stanie 6-7 2-5* dla Simona.

No ale 14 bp brzmi groźniej niż 4 bp, w tym 2 w sytuacji kiedy ma się 2 przełamania przewagi ????

Sorry, ale po powyższym wpisie będę pamiętał żeby się nie przejować twoimi typami bo analizy robisz istnie &quot;bajkowe&quot;
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
http://www.livesports.pl/mecz/Y7uUIPJe/#przebieg-meczu;1
tez widze jedynie 4 bp...
ogladalem mecz paire darcis i francuz nic nadzwyczajnego nie zaprezentowal w sumie w 2 secie w tb mial 6-5 i 8-7 i serwis i nie konczyl nie wspomnie o tym ze mogl przegrac bo bylo 9-10 ale udalo mu sie wygrac tb
Oczywisci ze Paire zagral bardzo dobry mecz z Darcisem. Poczatek mial tylko niemrawy ale Belg gral naprawde super. Potem gdy Francuz wskoczyl na &quot;wyzszy poziom&quot; to mecz zrobil sie naprawde cieakwy i wyrownany. Paire wyjal sporo pilke z pod siatki uderzajc je pod koncowa linie gdzie zaskoczony Darcis niemial szans na prawidlowa reakcje. Mimo dobrej gry Paire dopisalo szczescie bowiem przy 10-9 dla Darcisa Benoit zaliczyl pilke po siatce przez co zdobyl darmowy punkt broniac meczowa. W 3 secie Darcis probowal odrobic przelamnia ale Francuz dobrze serwowal w najwazniejszych momentach. Paire bardzo sie rozwinal na przelomie ostatnich 2 lat i ma spore szanse na ugranie seta z Simonem a moze nawet na wygrana.
Simon jak to Simon bedzie kontrolowal wymiany i czekal na idealny moment do ataku wiec Paire bedzie musial zagrac bardzo agresywnie i dobrze serwowac aby pokonac starszego kolege. H2H 1-0 dla Paire.
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
Nieminen J. (Fin) - Stakhovsky S. (Ukr) 2
3.25
Widze poszla masowka na Fina i kursy polecialy. Jak dla mnie wzrastajacy kurs na Ukrainca jest wart ryzyka. Szanse oceniam 60-40 na korzyść faworyzowanego zawodnika. Mimo że bilans Ukrainca w tym roku wygląda gorzej jest w stanie powalczyć z nierównym Finem. Który moim zdaniem nie ma ustabilizowanej formy i duże znaczenie odegra tutaj dyspozycja dnia. Próbuje za drobne. pozdrawiam
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Richard Gasquet v Julien Benneteau 1 1,33
Jan Hajek v Michael Llodra DW 0-2 1,36
AKO 1,81

O Llodrze nie ma nawet co się rozpisywać, bo jeżeli nie wydarzy się nic sensacyjnego jego wygrana jest pewna w 99%. Hajek miejsce w qf zawdzięcza słabej dyspozycji/kontuzji Troickiego, a Michael jak to ma w zwyczaju na swoim terenie gra bardzo dobrze. DW oczywiście trochę ryzykowny, gdyż wystarczy chwila nieuwagi by stracić seta, lecz bardziej mi się to podoba niż handicapy gemowe, jaki że francuz opiera się przede wszystkim na własnym serwisie. Gasquet grając na podobnym poziomie, jaki wczoraj zaprezentował z Monfilsem powinien ograć Benneteau bez większych problemów. Szczególnie jego gra w defensywie zrobiła spore wrażenie. Julien zaś grał z Hanescu i zgodnie z planem wygrał, lecz często miał problemy z utrzymaniem serwisu, a przełamać Ryśka będzie dużo trudniej niż Hanescu.

Jeremy Chardy v Paolo Lorenzi 2 3,25
Dla mnie osobiście typ dnia. 100% ziemniak Lorenzi gra z Chardym, który przyjechał bronić punktów z zeszłorocznego półfinału. Myślę, że po qf w AO wolałby teraz grać we Francji na twardej nawierzchni, no ale jak bronić trzeba to trzeba. Nie mniej dla mnie ten pojedynek to całkowite 50/50 z lekkim wskazaniem na Włocha, gdyż grać będą na jego ulubionej nawierzchni, czyli mączce. Chardy na clayu coś tam pogrywa ale szału absolutnie nie robi, tak naprawdę zeszłoroczny półfinał to jego najlepszy wynik, bo finału w słabo obsadzonym turnieju w Tunezji nie ma co brać pod uwagę. Lorenzi na mączce przeważnie robi półfinały/finały albo win. Dotychczasowe mecze również przemawiają za włochem, ograł po 2-0 Naso oraz Robredo, który był lekkim faworytem. Chardy natomiast stracił pierwszego seta z młodziutkim Chilijczykiem, Christianem Garinem - 920 w rankingu, rocznik 95. Dla mnie kurs jak najbardziej warty ryzyka.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Oczywisci ze Paire zagral bardzo dobry mecz z Darcisem. Poczatek mial tylko niemrawy ale Belg gral naprawde super. Potem gdy Francuz wskoczyl na &quot;wyzszy poziom&quot; to mecz zrobil sie naprawde cieakwy i wyrownany.
Chyba oglądaliśmy inny mecz, bo wg. mnie Paire zagrał bardzo słaby mecz i tylko dzięki nieudolności Darcisa nie skończyło się to na 0:2 ... TIE BREAK mega szczęśliwy, bo Paire miał już prowadzenie 5:0 a w pewnym momencie pojawiła się piłka meczowa dla Darcisa ... Paire grał padakę i tylko sporej dozie szczęścia zapewnia przejście do kolejnej rundy. Jak Simon dziś zagra na swoim normalnym poziomie to Paire się sam wykończy własnymi błędami..
Czasami mam wrażenie, że ktoś pisze analizy w ogóle nie oglądając meczy i bazując tylko na statystykach, co wprowadza wielu ludzi w błąd.
Dla mnie ten mecz to TYPOWY NO BET, ewentulanie za drobne w kierunku 2:0 dla Simona. Raczej nie odważę się postawić choćby złotówki na &quot;gwiazdeczkę&quot; Paire...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom