>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Montpellier, Sofia, Quito - 06.02-12.02.2017

Status
Zamknięty.
vilge 1

vilge

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszym meczu Dimitrova póki co kursy są po 1.36 cżyli całkiem przyzwoite...?
Kurs 1.36 uważasz za przyzwoity? Troicki w hali to nie ogórek, lecz głowy normalnej w niektórych meczach to też on nie ma. Mecz może z lekkim wskazaniem na Dimitrova, ale jeśli osobiście miałbym tu coś stawiać to set Troickiego po ~1.85, zwłaszcza że Troicki rok temu był tu w finale i broni punktów. Nie graj takich kursów, dobra rada dla Ciebie i innych.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Generalnie, to odpuściłbym stawianie meczu z udziałem Basilashvillego. Gruzin trenuje w Turcji w ośrodku pod patronatem Garanti Koza, a jest to główny sponsor turnieju w Sofii. Interesujące.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Dzień Dobry ! Nowy Dzień zatem nowe typy:

1.
Basilashvili N. - Klizan M +1,5 Seta ✅ mega łatwo
Darcis S. - Goffin D. ✅
Muller G. - Bautista-Agut R ✅
ako: 2,33 STS ✅✅

2.
Ram R.+5,5 gema - Lorenzi P.✅
Brown D. - Paire B +1,5 seta zwrot
Gasquet R. - De Schepper K. +5,5 gema ✅ edit.1 mecz jeszcze trwa ale dziś typ na Kennego to pomyłka Gasquet za dobry :? edit.2 BRAWO Kenny! Jednak ogarnął, ale poniekąd dzieki Gasquetowi ;D ważne ze ✅
ako: 2,49 STS ✅✅

3.
Estrella Burgos V. - Gaio F. +4,5 gema ✅
Chardy J. +4,5 - Zverev A.✅
Medvedev D. - Tsonga J.W. +1,5 seta ✅
ako: 2,31 STS ✅✅

Analiza:
AKO nr 1.
Pierwszy kupon najbardziej niebezpieczny ale i tak moim zdaniem do wejscia.
Set dla Klizana wydaje mi sie formalnościa , ogladalem go wczoraj jest cierpliwy, zbytnio sie nie grzeje, jest skoncetrowany a to na Gruzina powinno starczyc bo umiejentosci rowniez posiada wieksze.Niby Gruzin wczoraj wygrał z Thiemem ale wedlug mnie to Dominic bardziej ten mecz przegrał..
Do Słowaka dokładam Belga Goffinka , tenisiste z wielkim potencjalem,swietnie grajacego w hali,bardzo solidnego. Jego przeciwnikiem jest jego rodak Darcis, zawodnik niski , bez serwisu, z slajsowanym backhendem. Nie sadze by w tym spotkaniu wygrał z młodszym o klase kolega z reprezentacji.
I na koniec znow typ przeciwko Mullerowi! Jak to sie mowi do 3 razy sztuka.Dwa razy typy przeciwko Luksemburczykowi mi nie wyszły lecz dzis jest najwieksze prawdopodobienstwo ze typ zakonczy sie sukcesem.Nie zachwyca mnie Muller jak narazie ogladalem jego dwa spotkania fakt serwis siedzi ale rywale potrafia go łamać , wczoraz Rusek mogł to nawet wygrac gdyby nie popelnial tylu prostych bledów, dzis Muller gra z Hiszpanem , solidnym nawet bardzo który wygrał rok temu Sofie , wiec broni za ten okres duzo pkt.Posiada rowniez Agut bardzo grozne podanie wiec jego gemy powinny byc formalnoscia a swoim spokojem i cierpliwoscia powinien polamac Mullera przynajmniej po razie na set i byc góra dzieki temu w ogólnym rozrachunku.

AKO nr 2.
Kupon składa sie z zawodników którzy mnie nie zawiedli narazie.
Ram narazie swietnie sobie radzi , jego gemy wygladaja na szybkie i łatwe, a i rywala potrafi połamać , jeszcze dzis przeciw niemu staje Lorenzi który ciagnie według mnie maraton, mecze w Davis Cupie , gra w singlu w Quito i jeszcze debel, przeczuwam iz dzis napewno to odczuje.Handicap 5,5 przy takiej dyspozycji serwisowej Rama powinien na luzie pokryc, Ebden pokryl to i Ram pokryje !
Dokładam to Rama , typy na 2 Francuzów, pierwszy to set na Benoit który jak wspominałem wczesniej mnie w tym turniej zaskakuje ,swietnie wyglada i jest mentalnie z nim w porzadku to najwazniejsze, dzis gra z rowniez fajnie wygladajacy Brownem , który pokonał juz Garcie Lopeza i Cilica , lecz mimo to czuje ze dzis zakonczy Niemiec ten turniej. Paire przy takiej dyspozycji na swoim podaniu Dustin nie złamie , a przy jego dobrej grze na returnie Brown moze miec kłopoty.Uwazam ze dzis Francuz przejdzie do kolejnej rundy ale asekuracyjnie gram na tylko seta dla niego.
I na koniec dokladam mojego De Sheppera! Który Extra narazie sobie poczynia ! Wygrywa jako dog! Choc dzis staje przeciwko niemu jego rodak , i zwodnik z wiekszym wachlarzem zagran niz dotychczas , to i tak gram na niego.Chce by ugrał tylko 7 gemów a przy takiej dyspozycji o to sie nie martwie!

AKO nr 3.
W tym ako typy na czuja, wiec nie rozpisuje sie. Po prostu przeczuwam ze w/w mecze zakoncza sie powodzeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 0

darby1

Użytkownik
Witam,oglądał ktoś z was wczoraj mecz Melzer-Gaio? To były jakieś jaja, Melzer ziemniak z dobrym serwisem przy stanie 5-4 i 40-00 w 3 secie daje się połamać robiąc DF i wyrzucając proste piłki w aut, po czym w TB popełnia te same błędy i ostatecznie przegrywa mecz. Warto wspomnieć, że kurs na Gaio przy 3 piłkach meczowych Austriaka wynosił 23...
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Ja ogladałem melzer-gaio i to co zrobił melzer jest nie wytłumaczalne bo serwisem nawalał cały mecz a w decydującym gemie serwujac na mecz mając 4 meczowe w tym 3 pod rząd po prostu odcięło mu chyba rozum, nie zmienia to faktu ze Gaio zaskoczył mnie pozytywnie
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Basilashvili - Klizan ::: 2 ⛔
Pinnacle @1,602
Od tego meczu zaczynam moje typowanie na dzisiaj. Według mnie najpewniejszy bet w relacji do kursu. Oglądałem Klizana w dwóch spotkaniach tutaj bo miałem na niego położone i nie zawiódł mnie. W bardzo dobrej formie. Po reakcjach widać mobilizację. Ze zdrowiem chyba wszystko w porządku. Z kolei Nikoloza oglądałem z Mannarino i niczym mnie nie zachwycał, raczej słaba dyspozycja Adriano tego dnia. A Thiem ostatnio źle wygląda, coś mu chyba dolega albo osobiste problemy. W Brisbane i Auckland go oglądałem i jakoś bez życia wygląda chłopak. Na AO się spiął ale mniejsze turnieje trochę odpuszcza. Nie widziałem tego meczu ale domyślałam się, że to Dominic przegrał mecz, a nie Nikoloz wygrał.
Medvedev (+1,5s) - Tsonga ::: 1 ⛔
Pinnacle @2,28
Przyglądam się Medvedevovi już jakiś czas i bardzo mi się podoba jego gra. Zarówno pod względem umiejętności jak i mentalnego podejścia. Jest spokojny, zawsze gra do końca, nie odpuszcza. Serwis nienajgorszy, dobrze utrzymuje piłkę w korcie, potrafi przyspieszyć. Jak na jego wiek to naprawdę kompletny gracz. Tsonga lubi tracić koncentrację, szczególnie w turnieju 250. Często traci sety w takich spotkaniach. Nie sądzę, żeby miał w sobie tyle mobilizacji, żeby kontrolować całe spotkanie.
Darcis - Goffin ::: 2 ✅
Brown - Paire (+1,5s) ::: 2 ZWROT
AKO Pinnacle @1,346*1,308=1,763
Dzisiejsza karta nieszczególnie mi się podoba, więc wyrzeźbiłem taki dublet. Oglądałem wczoraj Darcis&#39;a z Seppim i nie wydaję mi się, żeby miał on jakieś argumenty przeciwko Goffinowi. Seppi przegrał bo o dziwo Darcis okazał się bardziej regularny i lepiej przyspieszał z forehandu. Andreas natomiast sporo niewymuszonych i serwis nie wchodził. Później nie był w stanie swoja przebijanką wybić z rytmu Darcisa. Darcis ma ostatnio niezły bilans ale to dalej ten sam Darcis, który gra praktycznie tylko slajsowany backhand. Za wolne tempo prezentuje Darcis na Goffina.
Wydaję mi się, że Paire to wygra ale wolę mieć pewniejszy kupon i zagram tylko handi. Oglądałem Browna z Tsongą ostatnio i wydawał mi się taki wolny i słaby. Obaj mają w meczu dużo wzlotów i upadków. Przeplatają świetną grę z tragiczną. Myślę, że trzy sety będą ale wolę mieć handi na Paire. Przekonał mnie we wczorajszym meczu z Lopezem. Głowa trochę lepiej działa. Cierpliwiej gra.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Generalnie, to odpuściłbym stawianie meczu z udziałem Basilashvillego. Gruzin trenuje w Turcji w ośrodku pod patronatem Garanti Koza, a jest to główny sponsor turnieju w Sofii. Interesujące.

Wspomniane spotkanie wystepuje u ziemniakow w superofercie czyli mozna sadzic,ze Klizan nie jest taki pewny.Dzieki za info! Gram seta dla Gruzina.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Witam. Ja na dzisiejszy dzien wypełniony mysle ciekawymi meczykami wybrałem w miare bezpieczne moim zdaniem ako..proponuje:
Richard Gasquet 1.21
Rajeev Raam + 5.5 gema kurs 1.31
Jo Wilfried Tsonga 1.27
Dimitrov + 1.5 seta kurs 1.125

AKO 2.11 grane w Pinnacle

krótka analiza: 1.Rysiek Gasquet jakby chciał mogł odpasc wczoraj z Jazirim który jest w formie wiec tym bardziej nie odpadnie z deShepperem
2. Ram pyknął na ziemi Dolgopolowa a Lorenzi dał ugrac 8 gemów praktycznie nie grającemu na ziemi Ebdenowi wiec mysle że Ram bez problemu pokryje handi
3. Tsonga gra u siebie zmieżdzył wczoraj francuzkiego kolege wiec dla Medvedeva tez nie pownien miec litosci
4. No i ostatni typ Dimitrov - po pierwsze gra u siebie jest w mega formie wiec seta z nierównym Troiickim raczej ugra
 
arass1 241,3K

arass1

Użytkownik
Informacja dla osób, które chcą coś zagrać w stronę Viktora Troickiego.
Ten serbski jegomość dziś kończy 31 lat. Niczego nie sugeruję, ale okoliczności okołourodzinowe mogą (oczywiście nie muszą) mieć wpływu na jego grę...
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Bellucci-Olivo 1 @1.4
Bym jednak dal na Bellucciego. Nie jest duzy kurs, ale wlacze do kombinacji. Nie widzialem gry Olivo, chociaz gral calkiem przyzwoicie w dwoch poprzednich edycjach tego turnieju. Bellucci jednak tez w ostatnich dwoch seoznach byl wyrozniajaca sie postacia i dwukrotnie przegrywal z pozniejszym trriumfatorem Estrella (w 2015 polfinal i 2016 final). Wlasnie tego ubieglorocznego finalu Bellucci na pewno zaluje, bo dominowal na korcie przez ponad poltora seta i byl blisko wygranej, a mimo to Estrella zdolal wtedy doprowadzic do tie-breaka w drugim secie i wygrac pozniej trzeciego decydujacego seta. Jak tam patrze w drabinke to znowu moze dojsc do starcia Bellucci-Estrella w polfinale. Bellucci bardzo dobry mecz zagral z Tipsarevicem i tam bylo widac zaangazowanie. Olivo nie widzialem, jak wspomnialem, ale tez Olivo byl blisko porazki w 1 rundzie z reprezentantem gospodarzy. Bellucciemu jak siedzi 1-szy serwis to ciezko jest wygrac punkt rywalom, forhand ma sile, takze moze Bellucci kolejny raz sprobuje porywac sie na probe odniesienia turniejowego zwyciestwa w Quito.
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Witam. Ja na dzisiejszy dzien wypełniony mysle ciekawymi meczykami wybrałem w miare bezpieczne moim zdaniem ako..proponuje:

Richard Gasquet 1.21
Rajeev Raam + 5.5 gema kurs 1.31
Jo Wilfried Tsonga 1.27
Dimitrov + 1.5 seta kurs 1.125


AKO 2.11 grane w Pinnacle

krótka analiza: 1.Rysiek Gasquet jakby chciał mogł odpasc wczoraj z Jazirim który jest w formie wiec tym bardziej nie odpadnie z deShepperem
2. Ram pyknął na ziemi Dolgopolowa a Lorenzi dał ugrac 8 gemów praktycznie nie grającemu na ziemi Ebdenowi wiec mysle że Ram bez problemu pokryje handi
3. Tsonga gra u siebie zmieżdzył wczoraj francuzkiego kolege wiec dla Medvedeva tez nie pownien miec litosci
4. No i ostatni typ Dimitrov - po pierwsze gra u siebie jest w mega formie wiec seta z nierównym Troiickim raczej ugra
a dlaczego Rysiu mialby chciec odpasc jezeli w 4 ostatnich latach 3 razy tutaj wygrywal i raz byl w finale ? nie rozumiem tego zdania....
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Jak na ITFach to zagrał Chardy, co dostał galę na lewą stronę to nie umiał odbić, byle co... Zawsze próbował obiegac jakby miał paraliż lewej strony ciała. I te slajsy gdzie zawsze to oznaczało pkt dla przeciwnika, to on nie ryzykowal tylko slajsem popełniał nie wymuszony. Tych 250 nie ma co obstawiać, amatorka i szkoda kasy jak i ogolnie na te turnieje gdzie nie ma grajków za dużo z top 20. Zwykła zenada, mina na każdym rogu.
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Niezłą kaszane zagrał Klizan w trzecim secie, wykończenia akcji jak w ITF-ach a jęki rodem z WTA ????
zagrał tą samą kaszane co ostatnio w pdawisa i z takim samym scenariuszem tzn pierwszy set w miare pewnie a pozniej gasł.jeszcze na spince stuknal rosjanina i brandsa bo pkt broni ale na gruzina juz nie starczylo.trzeci set to faktycznie wta
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
11.02.2017, 16:30, Montpellier, semifinal, indoors
Zverev A. - Tsonga J.W. @ 1,67 sts
Śledziłem oba ćwierćfinały. Zverev nie miał łatwej przeprawy z Jeremym. Chardy momentami zachwycał serwisem.Alex rozproszony,z momentami przebłysku,co wystarczyło na francuza,ale spotkanie Alexa bardzo średnie. Chardy mentalnie spalił mecz bo miał swoje szanse..Jutro Tsonga wykorzysta już te szanse,jest zdecydowanie bardziej doświadczony i skoncentrowany.Stawiam,że zwycięży z młodym Zverevem. Mecz Tsongi z Medviedievem zrobił na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie.Gra u siebie i jego gra w Montpellier wygląda mi na finał ;)
Rank 21-14. H2H 0-1. Stat hard W/L (4/2-8/3).Indoors (2/0-2/0)
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
11.02.2017, 16:30, Montpellier, semifinal, indoors

Zverev A. - Tsonga J.W. @ 1,67 sts

Śledziłem oba ćwierćfinały. Zverev nie miał łatwej przeprawy z Jeremym. Chardy momentami zachwycał serwisem.Alex rozproszony,z momentami przebłysku,co wystarczyło na francuza,ale spotkanie Alexa bardzo średnie. Chardy mentalnie spalił mecz bo miał swoje szanse..Jutro Tsonga wykorzysta już te szanse,jest zdecydowanie bardziej doświadczony i skoncentrowany.Stawiam,że zwycięży z młodym Zverevem. Mecz Tsongi z Medviedievem zrobił na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie.Gra u siebie i jego gra w Montpellier wygląda mi na finał ;)
Rank 21-14. H2H 0-1. Stat hard W/L (4/2-8/3).Indoors (2/0-2/0)
I to 2-0 Tsonga ! Chardy przegral bo prócz serwisu nic nie potrafił zagrać. Wymiana grana przez środek, a on bezradny i to zawsze!. Chardy to jakiś niedożywiony amator. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Zverev nie złamie Tsongi, za to sam jest niepewny przy swoim serwisie, który daje mu około 50% wygranych piłek bezpośrednio, a resztę musi wygrać z kortu i tam szanse dla Tsongi
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Paire-Gasquet 2 @1.33
Typ typowo kombinacyjny. Gasquet na razie mial rywali w drabince, ktorych powinien ograc i tak zrobil. Richard Gasquet w Montpellier to osobny rozdzial. On od 4 latach praktycznie rzadzi w Montepllier i wygral 3 z 4 ostatnich edycji tego turnieju. A raz Gasquet wygrywal jeszcze kiedy turniej Open Sud de France rozgrywany byl w miescie Lyon. Jezeli dobrze zapamietalem ze slow komentatora to rekord turniejowy Gasqueta wynosi 18-3, wiec mowiac krotko, granie przeciwko Gasquetowi konczy sie generalnie porazka dla rywali.
Jako ciekawostke mozna dodac, ze raz Gasquet i Paire spotkali sie tutaj w finale, wiec Paire tez zagrac tutaj potrafi, ale tamten final skonczyl sie zasadniczo latwa wygrana Gasqueta.
Jest tutaj jeszcze jedne maly haczyk, dlaczego w Montpellier mozna sie spodziewac Gasqueta. Od bodajze dwoch lat dyrektorem turnieju jest Sebastian Grosjean, ktory przeciez przez dlugi czas wspolpracowal z Gasquetem jako jeden z trenerow, wiec on ma tutaj &quot;mocne plecy&quot;.
Wczorajszy wynik z Gasqueta z De Scheppera to raczej budzi srednie uczucia, patrzac w drabinke, ale De Schepper to wczoraj gral chyba jeden z najlepszych meczow swojego zycia. Zreszta jezeli pokonany zawodnik wychodzi po meczu na kort i bija mu brawo to chyba swiadczy, ze De Schepper w tym turnieju gral naprawde dobrze.
Benoit Paire to z kolei ciezko temat. Ekstrawagancki Francuz odniosl dwie cenne wygrane i pokazal niezly tenis, ale jego wczorajsze zachowanie w meczu z Brownem to jakis cyrk, gdzie pokazal brak szacunku dla rywala i publicznosci (i chyba tylko dlatego ze jest Francuzem nie zostal wygwizdanany). W meczu rozegrano tylko 1 gem, poniewaz Brown nie byl w stanie grac i oddal mecz kreczem. W miedzy czai jednak Benoit Paire zdazyl jednak w trakcie gema (!) pojsc po czekoladowy batonik energetyczny. Zostal upomniany za naruszenie czasu przez sedziego, ale gdzie tu szacunek dla rywala. Na szczescie Paire zdazyl skonsumowac reszte czekolady w trakcie gdy Brownowi udzielono pomocy medyczej, dzieki czemu nie umarl z glodu. Mam nadzieje, ze grajacy swietnie od kilku sezonow tutaj Gasquet doprowadzi go do porzadku. Typ kombinacyjny.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
⛔Bautista Agut- Goggin 2,00 bet365
Szykuje nam się naprawdę ciekawy mecz w Sofii. Na przeciwko siebie staną zawodnicy którzy bazują raczej na regularności uderzeń i konstruowaniu akcji niż na zabijaniu serwisem i konczeniu akcji od razu drugim uderzeniem, co nie oznacza ze im się to nie zdarza. H2H zdecydowanie w stronę Hiszpana, oglądałem wczorajsze mecze panów i zarówno Muller jak i Darcis nie mieli za bardzo nic do powiedzenia w tych meczach. Obaj panowie lubią grac na hali i mogą się pochwalic zwycięstwami w turniejach halowych. Jeśli chodzi o formę to w mojej opinii Bautista jest w lepszej, wygrał turniej w Indiach, teraz też pięknie gra. Goffin tak naprawde oprócz dobrej gry w Abu Dhabi i pokonaniu kilku przeciwników na AO nic nie pokazał, zdarzało mu się juz być w lepszej formie. Dimitrov bardzo szybko zweryfikował formę Belga na AO. Jeśi chodzi o aspekty tenisowe to serwis może z lekkim wskazaniem na Belga ale poza tym gra z lini koncowej i przy siatce w kierunku Hiszpana, jest on też bardziej regularny od Goffina. Do tego kilka akcji Bautisty z wczorajszego meczu palce lizac. Takie akcje sie robi kiedy jest sie w formie. Ja widze Hiszpana w finale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom