>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Montpellier, Sofia, Quito - 06.02-12.02.2017

Status
Zamknięty.
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Tenis , godz 16:35
Jo-Wilfried Tsonga - Alexander Zverev
Typ: Jo-Wilfried Tsonga 2-0 w setach
Kurs: 2.50
Pinnacle

Poprzedni rywal Zvereva tj Chardy przegral bo prócz serwisu nic nie potrafił zagrać. Wymiana grana przez środek, a on bezradny i to zawsze ! Chardy to jakiś niedożywiony amator. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Zverev nie złamie Tsongi, nie ma na to szans ! za to sam jest niepewny przy swoim podaniu, które daje mu około 50% wygranych piłek bezpośrednio, a resztę musi wygrać z kortu i tam szanse dla Tsongi które to wykorzysta, bo ma dobrą rękę i niesamowity strzał z końcowej lini. Mocno zdeterminowany jest tu Tsonga i mega forma. A Alexis Zverev gra jakby tylko dla zabawy, na pełnym luzie. Za dużo się &quot;buja&quot; po tym korcie i rozmawia z sędzią itp. Na poprzednich rywali taka gra wystarczała, ale teraz jest rywal zdecydowanie lepszy od niego po drugiej stronie sieci. Tsonga go połknie w całości i przetrawi bez najmniejszego problemu, a jeszcze przed kolacją wypluje wszystkie odpadki ze swych jelit wprost do kanału La manche.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
friendly 421

friendly

Użytkownik
V. Estrella vs T.Bellucci 2,6 forbet ✅ chciałoby się napisać easy, ale w pierwszym secie przy 5:2 dla Estrelli niezłe jaja, aczkolwiek ostatecznie typ na plus, czułem że to znowu turniej Dominikanczyka, polecam również w finale
A ja nadal nie rozumiem faworyzowania przeciwników Estrelli. Już chyba 3 raz w tym turnieju mamy kurs ponad 2 na tego zawodnika. Radzi sobie w Ekwadorze bez zastrzeżeń, któryś rok z kolei świetne wyniki, mamy półfinał i moim zdaniem na 75% zamelduje się w finale. Z Belluccim miał okazję zagrać kilka razy, z czego 2 miało to miejsce w Quito, oczywiście wynik na korzyść Pana z Dominikany. Nie wiem jakie jeszcze argumenty przemawiają za tym typem, Bellucciego nie śledziłem w tym turnieju, nie wiem w jakiej obecnie jest formie, ale widziałem za to mecze Estrelli, który potrafi świetnie utrzymać swoje podanie, posiada mocny forehand i co najważniejsze, KOCHA TEN TURNIEJ. Dla mnie bet dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arass1 244,7K

arass1

Użytkownik
V. Estrella vs T.Bellucci 2,6 forbet
A ja nadal nie rozumiem faworyzowania przeciwników Estrelli. Już chyba 3 raz w tym turnieju mamy kurs ponad 2 na tego zawodnika. Radzi sobie w Ekwadorze bez zastrzeżeń, któryś rok z kolei świetne wyniki, mamy półfinał i moim zdaniem na 75% zamelduje się w finale. Z Belluccim miał okazję zagrać kilka razy, z czego 2 miało to miejsce w Quito, oczywiście wynik na korzyść Pana z Dominikany. Nie wiem jakie jeszcze argumenty przemawiają za tym typem, Bellucciego nie śledziłem w tym turnieju, nie wiem w jakiej obecnie jest formie, ale widziałem za to mecze Estrelli, który potrafi świetnie utrzymać swoje podanie, posiada mocny forehand i co najważniejsze, KOCHA TEN TURNIEJ. Dla mnie bet dnia.
Bellucci w niezłej formie w obecnej chwili, dobrze trzyma piłkę w korcie i jeżeli nie odpuści meczu to bierze go spokojnie.
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Quito
godzina 19.00
spotkanie :paolo Lorenzi - Albert Ramos-Vinola
Typ:
ilość setów over 2.5
kurs 2.37
bet365
Analiza:
Po pierwsze H2H 2:2 i ciekawostka!!!! WSZYSTKIE CZTERY MECZE DWÓSETOWE!!!!!
Dzisiaj moim zdaniem duża szansa na 3 sety:
-Każda seria kiedyś się kończy
-Obaj grają świetnie w tym turnieju , lubią tu grać obaj zameldowali się w półfinale w ubiegłym roku i obaj przegrali swoje mecze o finał.
-Dzisiaj jeden z nich po meczu zamelduje się w finale i poprawi ubiegłoroczny wynik.
W finale będzie grał Belluci lub Estrella i obaj są do ogrania przez Hiszpana lub Włocha więc obaj mają szanse powalczyć o końcowy sukces.
Faworytem w tym meczu dzisiaj młodszy o 6 lat Hiszpan , on wygrał juz dwa razy z Lorenzim na Cleyu , Włoch zwycięzał Hiszpana raz na hardzie i jednokrotnie na mączce.
Jak dla mnie zapowiada się zacięty wyrównany mecz więc idę w 3 sety!!!!
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Gasquet - Zverev @ 1,9
Nie wiem jakim cudem Sasza doszedł do finału tego turnieju. Bardzo przeciętna gra w pierwszych rundach, wczoraj Tsonga miał 7/6 *1/0 i nagle zaczął walić po autach i siatkach jak to ma w zwyczaju widząc na przeciwko Murrayów i innych Djokoviciów. Francuz wczoraj ponad 60 ue, mnóstwo wykładek popsutych przy bardzo przeciętnej postawie Zvereva. Gasquet gra tu dobrze, ma owszem pewne przestoje, ale generalnie to on pozostaje faworytem.
Bukmacher?/Macko18
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Montpellier
Gasquet vs Zverev 1,85 forbet ⛔ no i to bananowe dziecko wygrało, ladny numer
Zgadzam się z kolegą powyżej, generalnie Zverev to taka specyficzna postać, na twarzy ma wymalowaną arogancje i zupełnie nie życzę mu wygrania chociażby seta w finale ???? Tsonga wczoraj zaczął pajacować, ostatecznie jak przyszedł 3 set jasne było, że poniesie porażkę. Gasquet to zupełnie inny typ zawodnika, inny styl gry, który nie podpasuje Niemcowi/Rosjaninowi. Zatem zgadzam się w pełni z tym co powyżej zasugerował PhillipS.
Sofia
Dimitrov vs Goffin 1,35 forbet
Tutaj głównie za typem przemawia H2H oraz miejsce rozgrywania turnieju. Podczas meczu z Janowiczem uznałem, że nie pogram Dimitrova aż do finału, bo niestety ale stracony set z Jurkiem(który może grał nawet na dobrym poziomie, głównie dlatego iż nie paprał serwisu), to dla mnie lekka klęska jak na zawodnika tej rangi. Ostatecznie wziął się do roboty i zameldował w finale. Goffe za to wczoraj po ciężkim boju z Bautistą wygrał 2:1, co mnie osobiście zaskoczyło, ponieważ minimalnie skłaniałem się ku Hiszpanowi. Forma obydwu zawodników prezentuje się dosyć dobrze, mecz powinien być wyrównany, jednak styl gry i ostatnie wyniki, chociażby z AO zdecydowanie pokazują, że większe szanse ma Bułgar. 1) Sofia, 2) H2H, 3) Przeczucie ????
Quito
Jak w przypadku pojedynków Estrelli z Karlovicem oraz Belluccim zachęcałem do zdecydowanej gry w stronę Dominikańczyka, tak dzisiaj bym się wstrzymał. On to powinien wygrać, ale Lorenzi od jakiegoś czasu prezentuje przyzwoitą formę, robił to nawet na twardej nawierzchni, a przecież preferuje mączkę. Kurs OCZYWIŚCIE zawyżony na Estrellę, zresztą podobnie jak przez cały czas trwania tego turnieju, ale wydaje mi się, że z dzisiejszych trzech finałów najcięższy do celowania. Piąteczka ;)!
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Estrella wygral po raz trzeci z rzedu w Quito (a w sumie czwarty raz) !!! I niech ktos napisze znowu za jakis czas, ze miejsca rozgrywania turniejow nie maja znaczenia...
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Estrella wygral po raz trzeci z rzedu w Quito (a w sumie czwarty raz) !!! I niech ktos napisze znowu za jakis czas, ze miejsca rozgrywania turniejow nie maja znaczenia...

Ma duże znaczenie plus nastawienie &quot;kim jesteś.. jestem..&quot; i jest wygrany turniej. Jednak Estrella pogra jeszcze z 3 miechy i później będzie znowu statystą. Jednak należą mu się gratki. Dał zarobić gdyż w większości meczów był underdogiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom