>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Montpellier, Sofia, Quito - 06.02-12.02.2017

Status
Zamknięty.
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Brands - Chiudinelli 1 ✅
Pinnacle - 1,5
Linia wystawiona raczej poprawnie ale i tak zagram tutaj Brandsa. Oglądałem w chellengerach obu zawodników ostatnio. Daniela z Gabą, a Chiudinelliego z Berretinim i Kolarem. Brands bardzo dobrze radzi sobie na hali. Gra krótkie, agresywne akcje. Ma świetny serwis, z formą wydaje się wszystko ok. Z kolei Chiudinelli całkowicie bez formy. Przegrywa z zawodnikami z niższej rangi i nie bez powodu. Wiek już trochę poważniejszy i forma słaba. Wygląda mi po prostu na wolnego.
Mathieu - Millot 1 ✅
Pinnacle @1,662
Przychylę się do opinii kolegów i też gram Mathieu. Rok temu mógł nawet wygrać ten turniej ale Gasquet zagrał niewyobrażalny tenis w finale. Komentator powiedział, że ogląda tenis 20 lat i nigdy czegoś takiego nie widział. To było jak Matrix, Richard zagrał 30 winnerów i robił to z każdej pozycji. Tak czy inaczej Mathieu dobrze gra na hali. Nie wydaję mi się, żeby był jakoś bez formy ostatnio. Przyzwoite występy w ostatnim czasie. Natomiast oglądałem Millota jakoś w drugiej połowie ostatniego sezonu i wydaję mi się, że on już będzie tylko regres przeżywał. Nie ma warunków fizycznych, wydaję mi się po prostu gruby. Wygrywa z gorszymi zawodnikami w challangerach bo ma w głowie poukładane i przyzwoitą technikę. Mathieu ma za dużo punktów do obrony, żeby dać się Vincentowi w pierwszej rundzie.
Herbert - Hemery 1 ✅
Pinnacle @1,714
Dzisiaj faworyci wydają mi się bardziej interesujący. Za wysoko postawili linię na Herberta. Hemery to jeszcze nie jest ten kaliber zawodnika, żeby brać go tak poważnie w starciu z zawodnikiem, który jest świetny na hali. To prawda, że Hemery ma niezły bilans ale trzeba się uważnie przyjrzeć historii pojedynków i jedno i drugiego. Hemery lepiej gra na mączce i tam wygrywa z zawodnikami z niższej ligi i potrafi ukąsić wyżej rozstawionych. Ale na hali to tylko może wygrana z Basiashvilim budzi jakieś tam emocje. Herbert z kolei odprawiał na hali ostatnio Youznego, Gombosa, Brandsa, Bemelmansa, M. Zvereva. I całkiem przyzwioty sezon miał. W ogóle w innych ligach grają Ci zawodnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Ilkel C. - Troicki V.
Ilkel C. +1,5 seta ::: 4,23 ::: 1/3 ⛔
Próbuję po raz kolejny na seta dla &quot;underdoga&quot;. Jest dzisiaj jeszcze okazja w meczu Goffina czy Bautisty-Aguta, jednak w tym meczu jest najwyższy kurs. Cem dostał tutaj dziką kartą, jest to zaledwie 21-letni zawodnik z okolic +300 rankingowej. Poziom Futures, ostatnio wygrał nawet turniej w Turcji.
Troicki jaki jest to dobrze wiemy, z drugiej strony grał tutaj rok temu w finale. Przykładowo z Daniel Munoz-De La Nava na Australian Open rok temu zaczął mecz od stanu 0:2, a kursy na Hiszpana były w okolicy ponad 7,00 przed meczem. Wiadomo, że w takich typach jest ryzyko, ale ja kolejny raz próbuję. Serb też niedawno na AO zagrał 5 setów z Lorenzim czy Dzumhurem, więc to też jakiś argument. Mała stawka bez szaleństw.
Wynik: 3:6 2:6
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Wczoraj ako zakończyło sie nie powodzeniem i nie bd ukrywał lekko się zawiodłem..
Lecz na dziś biore lekkie poprawki i proponuje poniższe typy:
De Schepper +4,5 - Zverev ✅ gładziutko
Cilic - Brown +5,5 ✅ Brown rewelacyjnie nawet to wygrał
Mathieu +1,5 seta - Millot ✅
ako: 2,15 STS
Janowicz +1,5 seta - Sela ✅ Brawo Jerzyk dosyć łatwo :]
Martin +4,5 - Estrella ✅ extra choć przy wyniku 0-3 i 0-40 w trzecim secie się obawiałem
ako: 2,2 STS
Poniżej króciutkie analizy:
Kupon nr 1:
W parze Francuza kontra Niemca ide w strone tego pierwszego z dodatnim handicapem gemowym. Otóż De Schepper jak narazie bardzo dobrze poczynia sobie w tym turnieju przebrnął kwale , dwa mecze po 2-0 , w tych dwóch meczach bronił tylko 4 bp a tylko raz pozwolił przełamać komuś jego serwis ! Zatem serwis siedzi a z tego jest znany własnie z dobrego serwisu i gry pod siątką.Jego przeciwnik Misza fajne zaprezentował się na AO , a teraz ? moim skromnym zdaniem jego forma napewno się pogorszyła w Davis Cupie przegrana w deblu z Belgami plus szybkie bęcki w meczu o pietruszke Belememansem,choć wynik poszedł w świat.Niemiec wiadomo tez jego styl polega na serwisie i grą przy siatce , spodziewam sie tu szybkim gemów kazdego z graczy i wynik bardzo wyrównany jakiś TB. Jeszcze plusem szybka dosyc nawierzchnia i publika francuska.
W drugiej Parze ide równiez w strone doga z + handicapem czyli w strone Jamajskiego Niemca. Jak wiadomo Brown to świr , ale serwis ma porządny , ogladalem go w poprzednim meczu z Garcia to siedział mu nie samowicie spora ilość asów.Dziś gra z Cilicem który który formą nie błszyczy porazka na AO z Evansem z Kovalkiem w Indiach .Chorwat na dodatek tez nie jest jakims wielkim specem na returnie wiec przeczuwam mało BP. Uważam ze Dustin spokojnie ugra 7 gemów wynik 6-4 6-3 wystarczy a mysle ze Niemiec ma szanse nawet na wygranie spotkania.I na koniec Brown rok temu osiągnął tu Półfinał wiec motywacja jest!
Do w/w spotkań dodaje typ na wygranie przynajmniej jednego seta przez Mathieu ubiegłorocznego finaliste.Tu krótko , broni sporo pkt, do tego lubi najwyrazniej ten turniej , oraz jest moim zdaniem lepszym tenisistą niz jego starszy kolega Millot który nidgy mi nie imponował.
Kupon nr 2.
Tu typ bardziej Patriotyczny! Gram bo mysle ze Jerzyk seta z Selą ugra , do tego Sela problemy z ręka , dostał baty w Portugali , trzeba próbować!
Drugie zestawienei to bardziej typ przeciwko Estrelli, nie ukrywajmy jest to dziadek , jego beckhend mnie irytuje te jego slajsy ciagle , dzis gra w Martinem który na ziemi fajnie sie zaprezentował w paru turniejach ATP. Zabezpieczam sie opcja handicapową i jestem prawie pewien ze linia 4,5 gema starczy , nie widze tu łomotu ze stronu Dominikanczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Brands-Klizan 2 @1.6
Klizan w tamtym sezonie w dwoch turniejach pod rzad byl w polfinale (Sofia) i odniosl turniejowe zwyciestwo (Rotterdam). Teoretycznie wiec, Slowak potrzebuje duzej ilosci punktow, aby podtrzymac ranking. Slowak mial trudnego rywala w postaci Kuznetsova w 1 rundzie i wygrana Klizana to powinien byc dobry prognistyk. Brands to wiadomo, ze tenis bardzo silowy. Prawdopodobnie Brands podejmnei rekawice, ale uwazam, ze Klizan bedzie grac o wygrana, a ze lepszy z niego gracz to typuej wygrana Slowaka.
Gaio-G.Melzer 2 @1.44
Melzer mial trudny mecz z Zeballosem. Moim zdaniem ten mecz mu pomoze in plus. Pamietam tez, ze Melzer dpbrze gral tutaj dwa sezony temu i byl calkiem blisko wygranej z Verdasco. Mini Melts na pewno nie osiagnie tak dobrych wynikow jak starszy brat, ale udowadnial ju ze potrafi zagrac dobrze w turniejach ATP World Tour. Ogolnie mam wrazenie, ze Austriak w tamtym sezonie zrobil krok do przodu (final w Kitzbuhel, kwalifikacja French Open), takze mysle, ze bedzie lepszy od duzo mnie doswiadczonego na tym poziomie Wlocha.
 
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
Brands-Klizan 2 @1.6 ✅
Nie ma się co rozpisywać Klizan a Brands to inne poziomy. Mam wrażenie że Klizan jeżeli jest w formie i mu zależy może powalczyć z każdym a na turnieju w Sofii broni punktów...

Haase - Troicki 2 @ 1,45 ✅
Haase
to raczej mączka na hali przy szybkich wymianach go nie widzę. Troicki broni punktów. Może nawet 0:2
Karlovic - Estrella Burgos 2 @ 2,25 ✅

Ivo na mączce traci połowę wartości. Estrella finalista sprzed roku i dwóch lat - lubi tam grać
Ram - Kicker -1,5 seta 1@ 1,52 ✅
Tutaj chyba najtrudniej ale... Ram powiózł Dołgopolova to i z Kickerem seta powinien ugrać... aczkolwiek straszna z niego chimera...Mimo wszystko sprobuję
Po pierwsze zawsze podajemy bukmachera przy kursie. Po drugie przy ostatnim typie wypada wyraźnie sprecyzować, że chodzi o +1.5 na Rama./Macko18
 
wiking 87

wiking

Użytkownik
Karlovic - Estrella 2@ 2,38 Unibet ✅✅✅
edit: w prawdzie mecz był bardzo wyrównany to typ siadł
Rzadko piszę tutaj analizy, ale wydaje mi się, że ten typ jest warty tego. Naprzeciw siebie stają 2 różne filozofie gry w tenisa, 37-letni Ivo preferujący szybkie nawierzchnie i kończenie wymian od razu po serwisie oraz 36-letni Victor, który preferuje wolniejsze ceglane nawierzchnie i dłuższą gre w korcie. Aż dziwi mnie ta dysproporcja kursów, czemu? Po pierwsze Estrella to dwukrotny triumfator tej imprezy, wiec zna korty doskonale i potrafi grac w tych Ekwadorskich warunkach. Dwa, Ivo na ziemi traci swoj najwiekszy atut - serwies, a bez serwisu ten zawodnik praktycznie nie istnieje. I po trzecie jak przytoczył kolega pare postów wyżej, dla Chorwata bedzie to pierwszy mecz, wiadomo pewnie trenował ale warunki tutaj są specyficzne i sądzę że Dominikańczyk poradzi sobie w nich o niebo lepiej. Ponad to Ivo w zeszłym roku nie grał w żadnym turnieju przez co nie ma punktów do obrony, natomiast jego rywal ma aż 250 co stanowi sporą cześć jego dorobku punktowego, więc będzie dwoił się i troił aby jak najwięcej ptk obronić.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Sofia
Data: 9.02.2017 17:00
Spotkanie: Dimitrov G. - Janowicz J.
Typ: Dimitrov G. -3,5 gema
Kurs: 1.69
Bukmacher: unibet
Analiza: Kurs chyba od tego ze bukmacherzy przewidują olewanie spotkania przez Bułgara? Nie sądzę bo gra u siebie. A moze dlatego ze Janowicz pokonał wczoraj Sele ktory na Pucharze Davisa zgłaszał probem z nadgarstkiem i wpadł tutaj po wpisowe?

Moim zdaniem bukmacherzy dali lekki prezen z tą linia bo Dimi jest w formie - pokazał to choćby na AO gdzie odpadł dopiero w półfinale z Nadalem po walce 3:2! Po drodze pokonał tam takie twarze jak Hung, Goffin czy Istomin.

O janowiczu słów kilka - jest to &quot;czajnik&quot; - serwis chodzi i piłka w boisku siada jest ok. ale niech coś przestanie na chwile funkcjonować, sędzia popełni jakiś błąd czy kibice zaczną dopingować mocniej Bułgara to się zagotuje i będzie walił bezmyślnie piłki na siłe. Na AO powalczył z Cilicem i to mu sie chwali ale zobaczcie w jakiej formie jest teraz Cilic... Wczoraj dostał 2:0 z Brownem.
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Wczoraj dzień zakończony sukcesem ! więc na dziś kolejne kupony ????
Na pierwszy rzut oka znalazłem bardzo ciekawe kombinacje ! Poniżej kupony na dziś:

1.
Muller G. - Youzhny M +4,5 gema ⛔ jeden gem zabrakł a szkoda, bo było juz w 1 secie 3-1 i 40-15,potem 7 z rzędu przegrał :eek: i na koniec w 2 secie w decydujacym gemie na 6-5 się połamał ????
Karlovic I. - Estrella Burgos V. +2,5 gema ✅
Dimitrov G. - Janowicz J. +5,5 gema ✅
ako: 3,05 STS

2.
Herbert P.H. - Tsonga J.W ✅
Gasquet R. - Jaziri M ✅
Thiem D. - Basilashvili N ⛔ Thiem zawiódł mnie na całej linii, narazie czarna lista
Haase R. - Troicki V +1,5 seta ✅
Brands D. - Klizan M +1,5 seta ✅
ako: 1,91 STS

Szkoda ze jeden mecz uciekł :?

3.
Ebden M. +6,5 gema - Lorenzi P. ✅
Ram R. +4,5 gema - Kicker N ✅
Paire B. +1,5 seta - Lopez F ✅
ako: 2,44 STS ✅✅

4.
Marchenko I. - De Schepper K +3,5 seta ✅
Bedene A. +5,5 gema - Zverev A. ✅
ako: 1,96 STS ✅✅

Krótkie Analizy:
Kupon nr 1.
Pierwsze dwa spotkania to typy bardziej przeciw Mullerowi i Karlovicovi, zawodnikom operającym swą gre wyłącznie na serwisie.Moim zdaniem ich rywale nie są bez szans w tym spotkaniu!Rywalem Ivo jest dziś stary Estrella za którego grą nie przepadam ale w Quito dwa razy rzedu wygrał wiec lubi ten turniej , broni pkt, i dochodzi fakt iz graja na ziemi zatem Doktor traci duzo , myśle ze Dominikanczyk to wygra choć wole bezpieczne +2,5 gema bo w Tb jak sie pojawia roznie moze byc ???? Co do Youzhnego wrócił po kontuzji, wygrał pierwsze spotkanie wiec raczej mu nic nie dolega.
Do tego fakt iz Mullerowi nie gra sie za dobrze z Ruskiem co pokazuje historia ich meczy które były zaciete badz gładkie dla Rosjanina.I mam nadzieje ze dziś bd tak samo i Michail maxymalnie przegra to 6-4 6-4.
Meczem konczącym ten kupon jest typ na naszego Polaczka Jerzyka.Oglądałem go z Sela serwis siedział, nie grzał sie zbytnio.Dziś gra z o wiele lepszym tenisistą bo z Dimitrovem gospodarzem, ale nie sądze by Grigor zmiótł szybko w pierwszym jego spotkaniu w Sofi Janowicza.I na dodatek każdy wie ze Janowicz potrafi grac z lepszymi od siebie! HC 5,5 powinno spokojnie wystarczyć przy takiej dyspozycji serwisowej POLAKA !

Kupon nr 2.
Taśma faworytów.Opieram ten kupon właśnie na nich.
Tsonga gra u siebe , forma w miare co mozna wywnioskować po AO, mysle ze Herberta powinien pyknąć moze nei gładko ale wygra.
Gasquet rok temu wygrał po świetnej grze, broni sporo pkt, grubas Jaziri nie powinien mu stanać na drodze w tej rundzie.
Thiem nie nagrał się na AO, zapewne jest głodny gry,Gruzin to typ zawodnika na strzał trafi lub nie duzo błedów robi , Dominic to wygra.
Sety na Klizana i Trocikiego, w ich przypadku bronią pkt , są lepszymi tenisistami seta na luzie powinni wygrać.

Kupon nr 3.
Ten kupon rownież gra w strone dogów.
W Quito dosyć szybka ziemia , co daje choc pewny atut serwismenom.
Ebden jak i Ram posiadaja własnie porzadne podanie, obaj wygrali niespodziewanie swoje pierwsze spotkania, Rama oglądłem solidnie serwował i dziś z Kickerem spokojnie powinien wyrgywać swoje gemy i ustawiać własnie je serwisem. Argentynczyk dla mnie jest zawdnikiem przecietnym i by zbic dziś Rama gładko to niewierze.Na Ebdena hc az 6.5 bo wiadomo wirtuozem na maczce nie jest ale z fiksiarzem Paulo powinen te 6 gemó ugrać.Włoch na dodatek po ciezkich meczach w Davis Cupie moze ten turniej odpuscic.
Dokładam do tego jeszcze wygranie seta przez Paire.Sledziłem jego mecz w 1 rundzie z Rosjaninem, pierwsze gemy prognozowały iż Paire znów pajacuje łamany z 40-0 , łapanie sie za głowe,oczy jak by mu coś było wziął mediacala i nagle zaczął grac o niebo lepiej, przy serwisie rewelacja, potem jest sie w wymianach rozkrecił, wczoraj widziałem go własnie na spotkaniu Lopeza z Benkiem , widze w nim motywacje.W tym spotakniu spodziewam sie TB bo niewierze by Francuz był łamany przez Lopeza a go może połamac jak pierwszy serwis nie bd trafny.SETA FRANCUZ U SIEBIE POWINIEN NA SPOKOJNIE UGRAĆ!

Kupon 4.
Tu gram dubla, moja wczorajsza perełka De Schepper kontra Marchenko.
Francuz jak narazie swietnie wyglada.Kwale jak wspominałem post wyżej wygrane po 2-0, mało bp , wczoraj gładko ograł Zvereva i dziś mysle ze zrobi to z Ukraincem , oczywiscie jak na mnie przystało asekuruje sie handicapem 3,5 ! Watpie by Kenny stracił swoje podanie 2 razy z takim Marchenko który rowniez jego styl to serwis.
Do mojej perełki dorzucam typ przeciwko Zverevowi który mnie ostatnimi czasy zawiódł, i dziś gram przeciwko niemu, u Alexandra widać słabą forme przegrał ważny mecz z Darcisem , nie pomógł Niemcom choć bardzo na niego liczyli co może się odbić na jego psychice.To jego pierwszy mecz w tym turnieju , gra z walczenym Bedene który juz w 1 rundzie pokonał Corica po walce,jego gra wygladala przyzwoicie , rzadko kiedy widziałem by Niemiec kogoś gromił wiec i dzis nie powinien , Bedene mu sie postawi w to nie watpie i mysle ze hc 5,5 na luzaku starczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Marchenko - De Schepper ::: 1 ⛔
Pinnacle @1,751
Bardziej mnie przekonuje Marchenko po tym kursie. Skorzystam tutaj z tego, że De Schepper pokonał Zvereva i kursy się ruszyły. Nie widziałem spotkania z Mischą ale nie spodziewam się, że Kenny nagle zaczął grać na wyższym poziomie. Zverev po dobrym występie na AO zarobił trochę punktów i się pewnie nie spinał na turnieju 250. Ilya z kolei dawno nie zanotował udanego turnieju powyższej challangerów. On pewnie chciałby wrócić do gry na wyższym poziomie. Tak to wygląda po ostatnich wynikach. Grali Panowie niedawno w challangerze, 2-0 dla Ilyi. Marchenko też dobrze gra na hali. W 2015 roku miał bilans 30-12 (same challangery).
Pytanie: Oglądał ktoś wczoraj Mathieu z Millotem? Brał jakieś medicale? Bo kurs z Chardym wyjątkowo duży.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Sofia
Data: 9.02.2017 17:00
Spotkanie: Dimitrov G. - Janowicz J.
Typ: Dimitrov G. -3,5 gema
Kurs: 1.69
Bukmacher: unibet
Analiza: Kurs chyba od tego ze bukmacherzy przewidują olewanie spotkania przez Bułgara? Nie sądzę bo gra u siebie. A moze dlatego ze Janowicz pokonał wczoraj Sele ktory na Pucharze Davisa zgłaszał probem z nadgarstkiem i wpadł tutaj po wpisowe?
Moim zdaniem bukmacherzy dali lekki prezen z tą linia bo Dimi jest w formie - pokazał to choćby na AO gdzie odpadł dopiero w półfinale z Nadalem po walce 3:2! Po drodze pokonał tam takie twarze jak Hung, Goffin czy Istomin.
O janowiczu słów kilka - jest to &quot;czajnik&quot; - serwis chodzi i piłka w boisku siada jest ok. ale niech coś przestanie na chwile funkcjonować, sędzia popełni jakiś błąd czy kibice zaczną dopingować mocniej Bułgara to się zagotuje i będzie walił bezmyślnie piłki na siłe. Na AO powalczył z Cilicem i to mu sie chwali ale zobaczcie w jakiej formie jest teraz Cilic... Wczoraj dostał 2:0 z Brownem.
W formie na AO było kilku panów którzy po Szlemie już tej formy nie mieli.Dmitrov zagrał na AO nie dlatego bo był w formie a dlatego że od kilku sezonów pracuje na swoje żeby zgarnąć Szlema.
Przypomnę może że gdyby nie AO to on byłby nazywany takim samym czajnikiem jak i Juruś.
Janowicz z lepszymi od siebie potrafi grać a Dmitrov w 1 meczu nie będzie forsował tempa.
Jesteś przekonany o tym a zaniżasz kurs do 1.6 hmm niepewność jest.
Ja zagram na Janowicza bo na pewno będzie ciekawe spotkanie.
Janowicz+4
1.952
Pinnacle
✅
 
V 1

viteqe

Użytkownik
Marchenko - De Schepper ::: 1
Pinnacle @1,751
Bardziej mnie przekonuje Marchenko po tym kursie. Skorzystam tutaj z tego, że De Schepper pokonał Zvereva i kursy się ruszyły. Nie widziałem spotkania z Mischą ale nie spodziewam się, że Kenny nagle zaczął grać na wyższym poziomie. Zverev po dobrym występie na AO zarobił trochę punktów i się pewnie nie spinał na turnieju 250. Ilya z kolei dawno nie zanotował udanego turnieju powyższej challangerów. On pewnie chciałby wrócić do gry na wyższym poziomie. Tak to wygląda po ostatnich wynikach. Grali Panowie niedawno w challangerze, 2-0 dla Ilyi. Marchenko też dobrze gra na hali. W 2015 roku miał bilans 30-12 (same challangery).
Pytanie: Oglądał ktoś wczoraj Mathieu z Millotem? Brał jakieś medicale? Bo kurs z Chardym wyjątkowo duży.
Hej. Ja oglądałem. Mathieu brał medicala w drugim secie przy stanie 1:5 dla Millota. Problem z plecami, smarowano go jakąś maścią. Można śmiało zaryzykować, że od razu mu przeszło - od razu wygrał 3 gemy z rzędu, jednak seta nie uratował. Francuz potrafił w tym meczu przyspieszyć i grał nieźle, jednak miał dużo problemów przy własnym serwisie co Chardy może już bardziej wykorzystać. Inna sprawa że Paul Henri broni w tym turnieju kilku punktów i na pewno łatwo się nie podda, tym bardziej, że forma Chardiego przeciętna. Gram więc handi +3.5 na Mathieu @1.72 b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 490,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: ATP TENIS Sofia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dimitrov G. - Janowicz J.
Typ: Janowicz +4.5 gema ✅✅✅ siedzi
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Gram moim zdaniem najbezpieczniejszy zaklad na to spotkanie i na ten dzien. Jurek bardzo dobrze sie na tej nawierzchni czuje gdzie ogromne znaczenie ma serwis a co jak co a serwis tutaj mu siedzi. Polak i Bulgar beda tutaj bombardowac sie serwisami i bardzo ciezko bedzie tutaj o przelamanie. Dimitrova to bedzie pierwsze spotkanie po Wielkim Szlemie. Pokazal tam sie z bardzo dobrej strony ale jak wiadomo po takich wielkich turniejach zawsze przychodzi lekki spadek formy i na to tez licze w tym spotkaniu. Ogladalem ostatnie mecze Jurka i jesli tylko Polak sie nie zagotuje (a czasem mu sie to zdarze jesli cos mu nie wyjdzie) to o zaklad jestem spokojny. Przewiduje spotkanie na styku i widze value w strone Janowicza. Polecam tez +4 gema w Betsson po 1.88 jednak ja ide troche bezpieczniej. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Darcis - Seppi ::: 2 ⛔
Pinnacle @1,93
Seppi udowodnił ostatnio, że jest w lepszej formie. W tej sytuacji powinien być faworytem w starciu z Darcisem. Pokonał go ostatnio w AO. Dla mnie trochę za wysoki kurs. Słaby sezon za nim, pewnie chciałby trochę odbudować ranking Włoch.
 
O 43

oles

Użytkownik
Cerretani/Oswald - Giannessi/Lorenzi 1 1,44 Betano 4:6 6:1 10:8
Lindstedt/Venus - Zverev/Zverev 1 1,47 Betano 4:6 5:7
Jaziri/Olivetti - Raja/Sharan 2 1,60 Betano 4:6 2:6
Postanowiłem zagrać dzisiaj 3 pary deblowe:
Do każdej pary mam 1 argument, a mianowicie:
Ad1. Giannessi odpadł już turnieju głównego, a zaraz ma kwale. w Buenos Aires
Ad2. Mischa Zverev odpadł już z turnieju głównego, a zaraz ma kwale. w Rotterdamie.
Ad3. Jaziri odpadł odpadł już z turnieju głównego, a zaraz ma kwale. w Rotterdamie.
Tak więc podsumowując to myślę, że nikt nie będzie się poświęcał w deblach tylko ucieknie szybko na kwale. które ruszają od jutra/soboty.
Z tego co widzę to najbliżej wejścia do turnieju głównego jest M.Zverev ale to musiałoby się wycofać 2 zawodników z turnieju głównego jeszcze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP debel: Quito (Ekwador), ziemna
Godzina: 01:50
Spotkanie: N. Monroe / A. Sitak - G. Escobar / J. P. Paz
Typ: 2
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Próbuję tego typu w tym spotkaniu deblowym. Faworytami w tym spotkaniu bez wątpienia są Monroe i Sitak, którzy mają ze sobą rozegranych wiele spotkań a dla ich dzisiejszych rywali będzie to dopiero drugie spotkanie w parze. Jednak liczę tutaj na niespodziankę, bo w swym poprzednim spotkaniu Escobar z Pazem sprawili już niespodziankę wygrywając z Tipsareviciem i Ramem. Skoro w tamtym spotkaniu umieli sobie poradzić to dziś też są w stanie wygrać, bo dla Monroe i Sitaka nie jest to ulubiona nawierzchnia w przeciwieństwie do duetu ekwadorsko argentyńskiego. Pisałem już przy okazji meczu Olivo z Gomezem, że turniej ten jest rozgrywany w nietypowych warunkach, bo na dużych wysokościach, gdzie panują inne warunki niż podczas pozostałych turniejów. Wprawdzie wtedy jednak górą był Olivo ale sporo się namęczył. Dzisiaj liczę, że do tych warunków też lepiej przystosowani będą Escobar, który w końcu pochodzi stąd i Argentyńczyk Paz. Dla Amerykanina Monroe i Nowo Zelandczyka Sitaka, będzie to bardzo trudne spotkanie i po takich kursach zdecydowanie wolę pograć na ich rywali.
⛔ 2-1 (7-5 , 4-6 , 10-7)
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Przykre jest to, co się teraz dzieje z Dominikiem.
Gra w turniejach jako &#39;1&#39; i nie potrafi nawet jednego meczu wygrać.
 
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
Roberto Carballes Baena - Albert Ramos Vinolas 2 @ 1,35 sts ✅
Roberto robi w Quito świetny wynik ale... już dalej nie pójdzie. Trafia na przeciwnika który jednak przewyższa go ograniem, a przede wszystkim umiejętnościami. Vinolas to jednak inna, wyższa półka. Poza tym Albert w tamtym roku półfinał w Quito...
Muller G. - Bautista-Agut R. 2 @ 1,52 sts ✅
Zderzenie nonszalancji i jednak lekkiej nieprzewidywalności z solidnością do bólu - tak to widzę. Stawiam na Bautiste bo podoba mi się właśnie ta solidność. Nie lubi on popełniać zbyt wielu błędów a w tym meczu wygra właśnie ten który tych błędów własnych będzie miał mniej...
Basilashvili N. - Klizan M. 2 @ 1,55 sts ⛔
Na Klizana stawiam w tym turnieju niejako z urzędu nie analizując Basilashvilego. Klizan może przegrać ten mecz tylko wtedy kiedy zlekceważy Gruzina. Myślę że jednak tego nie zrobi bo broni półfinału z poprzedniego roku. Szansa na awans spora bo przeciwnik jednak sporo (oczywiście teoretycznie) słabszy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom